Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Špindlerův Mlýn - Mohyla Hanče a Vrbaty

10.9.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Špindlerův Mlýn - Mohyla Hanče a Vrbaty
  • datum konání: 10.9.2016
  • zobrazeno již 758x
  • pořadatel: AC SAKÉ KATEŘINKY

Sociální sítě

Místo konání

Špindlerův Mlýn
11:00 hodin

Popis tratě

Délka: 9 km
Převýšení: 696 m
Trasa závodu: Špindlerův Mlýn - vodovodní cestou na Horní Mísečky - Masarykovou silnicí k Vrbatově boudě - Mohyla Hanče a Vrbaty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lukáš Novák
tel. 608 544 992

Internetové stránky

http://www.behkmohyle.cz/

E-mailová adresa

info@behkmohyle.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.9.2018Běh k mohyle Hanče a Vrbaty-
9.9.2017Běh k mohyle Hanče a Vrbaty57

Statistika závodu Špindlerův Mlýn - Mohyla Hanče a Vrbaty

  • ročníků: 3
  • závodníků na všech ročnících: 57

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav482
Klampflová Eva642
Vraštilová Miloslava562
Novák Lukáš822
Vacarda Vladimír592
Veselý Pavel662
Grabcová Klára862
Šmída Oldřich482
Mikešová Jana912
Ježek Přemysl822
Pechek František532
Erlebach David712
Hendrychová Zuzka892
Metelková Táňa722
Šternerová Hana632
Krupka Adam012
Šrůtek Stanislav582
Turek Martin802
Malý Jan732
Ožana Václav642
Paulů Blanka542
Záruba Jan772

Výsledky závodu

  • platné k 12.09.2016, 10:58
  • zobrazeno 1549x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ733Šturm MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe9800:48:4935
2MJ2017Krupka AdamIndičtí běžci0100:54:4331
3MJ2330Jaroš ŠtěpánThe Siblings9700:55:2227
4MJ318Kulda AdamHradec Králové9700:59:3624
Muži A (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:43:5235
2MA219Berka RadimKozákov8200:45:0831
3MA414Pelant VojtaEPO-TEAM8300:46:1127
4MA534Štantejský MichalRaidLight Team8400:47:1024
5MA626Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:47:5622
6MA1252Čermák JanČeský Krumlov8500:52:0720
7MA131Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:52:1319
8MA1732Novák VojtěchKvasiny8600:53:4318
9MA2148Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:55:0417
10MA2218Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:55:0816
11MA2637Záruba JanPRE7700:56:3115
12MA284Kasal ArnoštJeššovice bajks8900:57:5214
13MA3231Hostinský FilipHradec Králové8601:00:1113
14MA3849Otáhal Lucián-8001:04:0212
Muži B (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB311Malý JanEleven Run Team7300:45:1135
2MB103Krásný Pavel-7500:50:0931
3MB1141Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:51:0427
4MB4024Synek JiříROHOZEC AMULET TEAM7401:05:2324
Muži C (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC927Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:49:4035
2MC1512Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:52:4031
3MC1651Tichý PavelAC Náchod6300:53:0327
4MC1840Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:54:1124
5MC3347Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:00:5622
6MC3438Heczko StanislavSKIALPSHOP6601:01:1120
7MC3621Groš ŠtefanSK Valašského Království6101:02:4219
8MC4243Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:07:3518
Muži D (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1446Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:2135
2MD1929Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:54:3331
3MD2913Černý VladimírOlymp Praha5200:58:5127
4MD3542Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:01:2924
5MD3710Celba JiříNáchod5601:02:4722
Muži E (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4422Čech KarelKAK Praha4501:23:1435
Juniorky (trať 9 km, 696 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2516Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:56:0535
2ZA396Hendrychová ZuzkaNová Paka8901:05:1531
3ZA432Grabcová KláraČeský Krumlov8601:08:3227
Ženy B (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB820Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:49:0635
2ZB2444Brumlichová RomanaMedvědí doupě Hronov7600:55:3131
Ženy C (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3028Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:59:2035
2ZC4150Háková MichaelaSVS Krkonoše Vrchlabí7101:06:4131
3ZC4639Šternerová HanaHradec Králové6301:32:2827
Ženy D (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2715Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:56:5135
2ZD459Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:24:1731
Trať 9 km, 696 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:43:5235
2MA219Berka RadimKozákov8200:45:0831
1MB311Malý JanEleven Run Team7300:45:1135
3MA414Pelant VojtaEPO-TEAM8300:46:1127
4MA534Štantejský MichalRaidLight Team8400:47:1024
5MA626Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:47:5622
1MJ733Šturm MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe9800:48:4935
1ZB820Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:49:0635
1MC927Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:49:4035
2MB103Krásný Pavel-7500:50:0931
3MB1141Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:51:0427
6MA1252Čermák JanČeský Krumlov8500:52:0720
7MA131Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:52:1319
1MD1446Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:2135
2MC1512Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:52:4031
3MC1651Tichý PavelAC Náchod6300:53:0327
8MA1732Novák VojtěchKvasiny8600:53:4318
4MC1840Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:54:1124
2MD1929Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:54:3331
2MJ2017Krupka AdamIndičtí běžci0100:54:4331
9MA2148Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:55:0417
10MA2218Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:55:0816
3MJ2330Jaroš ŠtěpánThe Siblings9700:55:2227
2ZB2444Brumlichová RomanaMedvědí doupě Hronov7600:55:3131
1ZA2516Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:56:0535
11MA2637Záruba JanPRE7700:56:3115
1ZD2715Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:56:5135
12MA284Kasal ArnoštJeššovice bajks8900:57:5214
3MD2913Černý VladimírOlymp Praha5200:58:5127
1ZC3028Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:59:2035
4MJ318Kulda AdamHradec Králové9700:59:3624
13MA3231Hostinský FilipHradec Králové8601:00:1113
5MC3347Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:00:5622
6MC3438Heczko StanislavSKIALPSHOP6601:01:1120
4MD3542Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:01:2924
7MC3621Groš ŠtefanSK Valašského Království6101:02:4219
5MD3710Celba JiříNáchod5601:02:4722
14MA3849Otáhal Lucián-8001:04:0212
2ZA396Hendrychová ZuzkaNová Paka8901:05:1531
4MB4024Synek JiříROHOZEC AMULET TEAM7401:05:2324
2ZC4150Háková MichaelaSVS Krkonoše Vrchlabí7101:06:4131
8MC4243Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:07:3518
3ZA432Grabcová KláraČeský Krumlov8601:08:3227
1ME4422Čech KarelKAK Praha4501:23:1435
2ZD459Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:24:1731
3ZC4639Šternerová HanaHradec Králové6301:32:2827
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:43:5235
2MA219Berka RadimKozákov8200:45:0831
3MB311Malý JanEleven Run Team7300:45:1127
4MA414Pelant VojtaEPO-TEAM8300:46:1124
5MA534Štantejský MichalRaidLight Team8400:47:1022
6MA626Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:47:5620
7MJ733Šturm MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe9800:48:4919
8MC927Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:49:4018
9MB103Krásný Pavel-7500:50:0917
10MB1141Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:51:0416
11MA1252Čermák JanČeský Krumlov8500:52:0715
12MA131Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:52:1314
13MD1446Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:2113
14MC1512Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:52:4012
15MC1651Tichý PavelAC Náchod6300:53:0311
16MA1732Novák VojtěchKvasiny8600:53:4310
17MC1840Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:54:119
18MD1929Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:54:338
19MJ2017Krupka AdamIndičtí běžci0100:54:437
20MA2148Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:55:046
21MA2218Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:55:085
22MJ2330Jaroš ŠtěpánThe Siblings9700:55:224
23MA2637Záruba JanPRE7700:56:313
24MA284Kasal ArnoštJeššovice bajks8900:57:522
25MD2913Černý VladimírOlymp Praha5200:58:511
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB820Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:49:0635
2ZB2444Brumlichová RomanaMedvědí doupě Hronov7600:55:3131
3ZA2516Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:56:0527
4ZD2715Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:56:5124
5ZC3028Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:59:2022
6ZA396Hendrychová ZuzkaNová Paka8901:05:1520
7ZC4150Háková MichaelaSVS Krkonoše Vrchlabí7101:06:4119
8ZA432Grabcová KláraČeský Krumlov8601:08:3218
9ZD459Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:24:1717
10ZC4639Šternerová HanaHradec Králové6301:32:2816

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Cau, neco k tomu prvnimu rocniku..        OBEKTIVNE - na uvod kazdopadne veliky + za kazdej takovej novej zavod s trosku rozumnyma parametrama kopce !! No, a k vyhradam,.. start z mostu je peknej, dole i zavadeci policejni auto - OK, ale propustnost te stezky pak vejs az pod sjezdovku uz byla nic moc, je to uzky, zaskoceni turisti, protijedouci kolobezci.. ono ted v 50-ti lidech asi i dobry, ale bezet nas treba dvakrat tolik, uz by to bylo docela drsnejsi.. Co zvazit start z druhe strany kolem arealu medvedina cca z mist jak se pod sjezdovky pribiha pri Ivosove behu ? je to tam daleko sirsi.. Stejne tak nejaky zazemi (satna) dole by nebylo uplne od veci, letos bylo sice hezky ale muze prijit i horsi pocasi, a to same i s vecmi az nahoru, za me osobne je sebeh na Misecky v zavodnim asi v poho, ale zavod bezi i veterani a veteranky ! Navic kdyby bylo dole nejake to zazemi (ve spindlu je to tezky - chapu, mozna se zkusit domluvit prave na tom medvedine dole?) nebude potom taky samozrejme potreba vyvazet nahoru tech veci tolik.. Jinak poradatelsky rekl bych naprosto v pohode (zvlast na prvni rocnik) vse zvladnuto na 1* ;-)     SUBEKTIVNE vodovodni cesta me fakt nadchla, je to nadhernej vybeh, jen skoda ze v Cesku neco v podobnym profilu a sklonu nevede alespon o dalsich pet set metru metru vys a nenavazujre na dalsi pet set ci vic v suti (aneb kritizuje cimrman chybujiciho stvoritele:-D) Pak dal z Misecek nahoru je to bohuzel jen blba silnice, tj jako Janky, Praded, Lysa, takovy ty "vrchy nevrchy".. ovsem co naplat, s KRNAPem asi rozumne bojovat nelze, to chapu.. :-( Suma sumarum druha pulka za me celkem nic moc, ale kvuli te prvni prijedu priste urcite zas ;-)
turekm
Závod bezva. Osobní výkon KO - permanentní krize. Celkem hrozné video závodu zde: https://www.youtube.com/watch?v=yoqwKO-OvLE Takže doufám, že se na něj nebude nikdo dívat ;-) Možná by bylo fajn, to příště odstartovat rovnou od lanovky. Ten úvodní kilometr po asfaltu, asi stejně nikoho netrápí. Alespoň nebude nikdo nepřejet koloběžkou :-)
bfj

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód