hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Dětřichovský memoriál

8.5.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Dětřichovský memoriál
  • datum konání: 8.5.2016
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AVZO Technické sporty Moravská Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ26140Kobelka MartinMoravská Třebová9700:32:30-
2MJ54142Šmerda MartinMoravská Třebová0200:36:54-
3MJ60141Roche BenjaminMoravská Třebová0200:38:34-

Muži A 20-39 let (trať 8,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA182Hübl RadekRUNSPORT Team8800:24:52-
2MA274Svoboda OndřejAK Slovan Moravská Třebová8700:25:31-
3MA366Nikl LukášAC Choceň9100:25:56-
4MA565Nechvíl PetrAC Choceň9100:27:30-
5MA871Kvapil JiříSDH Dětřichov u Mor. Třebové8500:28:50-
6MA960Handl MichalSezemice8100:29:04-
7MA1569Haiker DanOlafit Jevíčko8900:30:19-
8MA1673Sekanina TomášAK Slovan Moravská Třebová8900:30:26-
9MA1758Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:30:28-
10MA2059Bárta AdamAK Slovan Moravská Třebová9200:30:48-
11MA2176Berka JakubAK Slovan Moravská Třebová8800:30:53-
12MA2379Nováček PetrLinhartice7900:31:51-
13MA2562Řemínek MatějAC Choceň8600:32:12-
14MA2781Heger MichalMoravská Třebová8100:32:36-
15MA3070Janků JiříAK Slovan Moravská Třebová8700:33:36-
16MA3151Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:33:43-
17MA3278Vrba LukášMoravská Třebová8500:33:52-
18MA3572Buriánek PavelSDH Dětřichov u Mor. Třebové8200:34:01-
19MA4580Tůma VladimírKrmítko Mořina7700:35:23-
20MA5661Dufek BohumilBrno7900:37:27-
21MA6452Blaha PetrMoravská Třebová8200:39:59-
22MA6555Hůlka VáclavČeská Třebová9500:40:01-
23MA6953Zemánek DavidSušice9400:40:27-
24MA7375Zemach PetrMoravská Třebová9000:41:36-
25MA7577Krejzek LadislavStaré Město9200:42:18-
25MA7568Šnobl FilipStaré Město8300:42:18-
27MA7757Drábek JanMoravská Třebová9200:42:35-
28MA8367Štencl RadekBrno7700:43:39-
29MA8856Jurka TomášMoravská Třebová9000:45:28-
30MA9254Petr MichalČeská Třebová7800:50:14-

Muži B 40-49 let (trať 8,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB499Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:27-
2MB698Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:32-
3MB1092Kadidlo JiříMoravská Třebová7200:29:08-
4MB18100Hebelka JaroslavOlafit Jevíčko7400:30:33-
5MB1997Glaser VáclavCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7000:30:44-
6MB24101Kradjel NikolausVídeň Rakousko7300:32:05-
7MB28102Pospíšil JanLinhartice7500:33:13-
8MB33104Forman JaroslavZeta Krasíkov7200:33:55-
9MB36110Polák TomášČerti Kunčina7200:34:03-
10MB3893Gečňuk LiborMoravská Třebová7500:34:20-
11MB4091Hotař JiříResl Zlín7300:34:45-
12MB43108Horák JiříSušice7200:35:12-
13MB4794Drozd JanMoravská Třebová7400:35:34-
14MB49107Mačát MichalMoravská Třebová7300:35:52-
15MB5095Chlup JiříSušice7400:35:59-
16MB55103Franc DanielHK Trumpetisti Vamberk7100:37:21-
17MB5796Hurt ZdeněkKuřim7600:37:39-
18MB5890Hanák PavelTišnov6900:38:06-
19MB72109Navrátil JiříMoravská Třebová7300:41:17-
20MB81105Pospíšil MartinRozstání7300:43:17-
20MB81106Stenzl OttoTJ Sokol Městečké Trnávka7100:43:17-

Muži C 50-59 let (trať 8,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7127Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:28:10-
2MC12126Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:26-
3MC13129Motálek PetrTJ Spartak Třebíč6100:30:01-
4MC14122Scheuer JanActivity Lanškroun6600:30:10-
5MC29196Štěpař PetrSušice6400:33:15-
6MC46125Raschman RobertMníšek pod Brdy6100:35:25-
7MC52123Švorc JiříMoravská Třebová5800:36:18-
8MC74124Roubínek MilanMoravská Třebová6300:41:48-
9MC86120Václavík PetrPivovarští koně (MT)6500:44:06-
10MC90195Mrštný JanNová Ves5700:46:22-

Muži D 60 let a starší (trať 8,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD37134Dostál LadislavMoravská Třebová5600:34:09-
2MD39132Krsek MiroslavMK Luková4900:34:37-
3MD66136Palatka EduardMoravská Třebová5400:40:07-
4MD84135Krňávek VojtěchDolní Čermná5400:43:45-
5MD85130Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:43:56-
6MD93133Michálek FrantišekMoravská Třebová5400:50:15-
7MD94131Ing. Bílek AloisMoravská Třebová3400:57:06-

Ženy A 34 let a mladší (trať 8,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA11167Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:29:14-
2ZA41182Kovaříková MartinaBřezina8200:34:59-
3ZA42169Musilová ErikaAK Slovan Moravská Třebová9100:35:03-
4ZA44183Sekaninová EvaAK Slovan Moravská Třebová9100:35:16-
5ZA48168Nádeníčková OlgaOlafit Jevíčko8400:35:37-
6ZA51180Šmídová NikolaLinhartice9400:36:04-
7ZA53181Jeřábková KláraBrno8800:36:35-
8ZA62165Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:38:53-
9ZA67184Mrvová Palatková DarinaPraha8200:40:09-
10ZA68162Sáblíková JindřiškaMoravská Třebová8600:40:25-
11ZA70161Jílková AlenaMoravská Třebová9500:40:28-
12ZA71160Kristková MarkétaLanškroun8400:40:32-
13ZA78164Petrová MagdalenaMoravská Třebová8200:42:57-
14ZA89163Krejčí BarboraBoršov9000:45:30-
15ZA90166Ludvíková EvaMoravská Třebová8400:46:22-

Ženy B 35 let a starší (trať 8,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB22176Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:31:48-
2ZB34177Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:33:57-
3ZB59174Zemánková NaďaLetovice7300:38:13-
4ZB61170Frišová KateřinaCK Čerti Kunčina7900:38:37-
5ZB63171Zemánková KateřinaPardubice8100:38:55-
6ZB79173Truhlářová KateřinaMoravská Třebová7400:42:59-
7ZB80172Václavková IvanaMoravská Třebová7400:43:15-
8ZB87175Vymlátilová MarieNová Ves6100:44:25-

Trať 8,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA182Hübl RadekRUNSPORT Team8800:24:52-
2MA274Svoboda OndřejAK Slovan Moravská Třebová8700:25:31-
3MA366Nikl LukášAC Choceň9100:25:56-
1MB499Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:27-
4MA565Nechvíl PetrAC Choceň9100:27:30-
2MB698Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:32-
1MC7127Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:28:10-
5MA871Kvapil JiříSDH Dětřichov u Mor. Třebové8500:28:50-
6MA960Handl MichalSezemice8100:29:04-
3MB1092Kadidlo JiříMoravská Třebová7200:29:08-
1ZA11167Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:29:14-
2MC12126Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:26-
3MC13129Motálek PetrTJ Spartak Třebíč6100:30:01-
4MC14122Scheuer JanActivity Lanškroun6600:30:10-
7MA1569Haiker DanOlafit Jevíčko8900:30:19-
8MA1673Sekanina TomášAK Slovan Moravská Třebová8900:30:26-
9MA1758Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:30:28-
4MB18100Hebelka JaroslavOlafit Jevíčko7400:30:33-
5MB1997Glaser VáclavCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7000:30:44-
10MA2059Bárta AdamAK Slovan Moravská Třebová9200:30:48-
11MA2176Berka JakubAK Slovan Moravská Třebová8800:30:53-
1ZB22176Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:31:48-
12MA2379Nováček PetrLinhartice7900:31:51-
6MB24101Kradjel NikolausVídeň Rakousko7300:32:05-
13MA2562Řemínek MatějAC Choceň8600:32:12-
1MJ26140Kobelka MartinMoravská Třebová9700:32:30-
14MA2781Heger MichalMoravská Třebová8100:32:36-
7MB28102Pospíšil JanLinhartice7500:33:13-
5MC29196Štěpař PetrSušice6400:33:15-
15MA3070Janků JiříAK Slovan Moravská Třebová8700:33:36-
16MA3151Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:33:43-
17MA3278Vrba LukášMoravská Třebová8500:33:52-
8MB33104Forman JaroslavZeta Krasíkov7200:33:55-
2ZB34177Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:33:57-
18MA3572Buriánek PavelSDH Dětřichov u Mor. Třebové8200:34:01-
9MB36110Polák TomášČerti Kunčina7200:34:03-
1MD37134Dostál LadislavMoravská Třebová5600:34:09-
10MB3893Gečňuk LiborMoravská Třebová7500:34:20-
2MD39132Krsek MiroslavMK Luková4900:34:37-
11MB4091Hotař JiříResl Zlín7300:34:45-
2ZA41182Kovaříková MartinaBřezina8200:34:59-
3ZA42169Musilová ErikaAK Slovan Moravská Třebová9100:35:03-
12MB43108Horák JiříSušice7200:35:12-
4ZA44183Sekaninová EvaAK Slovan Moravská Třebová9100:35:16-
19MA4580Tůma VladimírKrmítko Mořina7700:35:23-
6MC46125Raschman RobertMníšek pod Brdy6100:35:25-
13MB4794Drozd JanMoravská Třebová7400:35:34-
5ZA48168Nádeníčková OlgaOlafit Jevíčko8400:35:37-
14MB49107Mačát MichalMoravská Třebová7300:35:52-
15MB5095Chlup JiříSušice7400:35:59-
6ZA51180Šmídová NikolaLinhartice9400:36:04-
7MC52123Švorc JiříMoravská Třebová5800:36:18-
7ZA53181Jeřábková KláraBrno8800:36:35-
2MJ54142Šmerda MartinMoravská Třebová0200:36:54-
16MB55103Franc DanielHK Trumpetisti Vamberk7100:37:21-
20MA5661Dufek BohumilBrno7900:37:27-
17MB5796Hurt ZdeněkKuřim7600:37:39-
18MB5890Hanák PavelTišnov6900:38:06-
3ZB59174Zemánková NaďaLetovice7300:38:13-
3MJ60141Roche BenjaminMoravská Třebová0200:38:34-
4ZB61170Frišová KateřinaCK Čerti Kunčina7900:38:37-
8ZA62165Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:38:53-
5ZB63171Zemánková KateřinaPardubice8100:38:55-
21MA6452Blaha PetrMoravská Třebová8200:39:59-
22MA6555Hůlka VáclavČeská Třebová9500:40:01-
3MD66136Palatka EduardMoravská Třebová5400:40:07-
9ZA67184Mrvová Palatková DarinaPraha8200:40:09-
10ZA68162Sáblíková JindřiškaMoravská Třebová8600:40:25-
23MA6953Zemánek DavidSušice9400:40:27-
11ZA70161Jílková AlenaMoravská Třebová9500:40:28-
12ZA71160Kristková MarkétaLanškroun8400:40:32-
19MB72109Navrátil JiříMoravská Třebová7300:41:17-
24MA7375Zemach PetrMoravská Třebová9000:41:36-
8MC74124Roubínek MilanMoravská Třebová6300:41:48-
25MA7568Šnobl FilipStaré Město8300:42:18-
25MA7577Krejzek LadislavStaré Město9200:42:18-
27MA7757Drábek JanMoravská Třebová9200:42:35-
13ZA78164Petrová MagdalenaMoravská Třebová8200:42:57-
6ZB79173Truhlářová KateřinaMoravská Třebová7400:42:59-
7ZB80172Václavková IvanaMoravská Třebová7400:43:15-
20MB81106Stenzl OttoTJ Sokol Městečké Trnávka7100:43:17-
20MB81105Pospíšil MartinRozstání7300:43:17-
28MA8367Štencl RadekBrno7700:43:39-
4MD84135Krňávek VojtěchDolní Čermná5400:43:45-
5MD85130Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:43:56-
9MC86120Václavík PetrPivovarští koně (MT)6500:44:06-
8ZB87175Vymlátilová MarieNová Ves6100:44:25-
29MA8856Jurka TomášMoravská Třebová9000:45:28-
14ZA89163Krejčí BarboraBoršov9000:45:30-
15ZA90166Ludvíková EvaMoravská Třebová8400:46:22-
10MC90195Mrštný JanNová Ves5700:46:22-
30MA9254Petr MichalČeská Třebová7800:50:14-
6MD93133Michálek FrantišekMoravská Třebová5400:50:15-
7MD94131Ing. Bílek AloisMoravská Třebová3400:57:06-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód