Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ME v běhu do vrchu, Arco, Itálie

2.7.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: ME v běhu do vrchu, Arco, Itálie
  • datum konání: 2.7.2016
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

  • platné k 08.07.2016, 07:54
  • zobrazeno 1350x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,54 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1239Bozkurt FerhatTUR9700:39:00-
2MJ2221Magnini DavideITA9700:39:35-
3MJ3240Göksel MustafaTUR9700:39:36-
4MJ4223Pattis DanielITA9800:40:05-
5MJ5200Drion Du Chapois MaximilienBEL9700:40:25-
6MJ6241Kervan AbdulmuttalipTUR9700:40:59-
7MJ7209Jacquet MathieuFRA9700:41:14-
8MJ8206Baujard JohannFRA9700:41:29-
9MJ9208Faricier RobinFRA9800:41:59-
9MJ9207Cachard SylvainFRA9800:41:59-
11MJ11215Hilbert LucaGER9800:42:07-
12MJ12242Sari KenanTUR9900:42:45-
13MJ13212Lewis CiaranGBR9700:42:48-
14MJ14225Rostan AndreaITA9800:42:50-
15MJ15222Nava SamueleITA9800:42:59-
16MJ16229Bularda GabrielROU9900:43:35-
17MJ17211Bryson GavinGBR9800:43:37-
18MJ18237Delorenzi RobertoSUI9700:43:39-
19MJ20202Chrascina MarekCZE9700:43:42105
20MJ21201Bednarský VojtěchCZE9700:43:4893
21MJ22214Smith JakeGBR9800:43:51-
22MJ27204Šinágl ViktorCZE9700:45:1281
23MJ28232Stoean CristianROU9700:45:15-
24MJ32231Murariu Liviu MihaiROU9800:45:57-
25MJ33219O'Donnell PaulIRL9800:46:01-
26MJ34210Boyle JoshGBR0000:46:09-
27MJ40243Hnatiuk OleksandrUKR9700:46:30-
28MJ42228Barbosa Vieira JosePOR9700:47:00-
29MJ50234Hren TineSLO9900:48:03-
30MJ55205Garcia CarlosESP9700:48:45-
31MJ58217Jozsa BenceHUN9700:48:59-
32MJ66238Jankovic MarekSVK9800:49:59-
33MJ68236Popelar MajSLO9900:50:07-
34MJ70244Zapotichnyi OlehUKR9700:50:15-
34MJ70233Habjan TineSLO0000:50:15-
36MJ73216Deak BalintHUN9700:50:46-
36MJ73203Czeczotka MarekCZE9800:50:4672
38MJ79227Dos Santos Goncalves MaPOR9800:51:49-
39MJ84235Mali JakobSLO0000:53:31-
40MJ85230Hopa Cornel DumitruROU0000:54:59-
-MJ-226Jilek KrzysztofPOL97DNF-
Muži (trať 12,31 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Dematteis MartinITA8600:53:33-
2MA244Dematteis BernardITA8600:53:34-
3MA370Arslan AhmetTUR8600:54:09-
4MA424Douglas AndrewGBR8600:54:32-
5MA545Maestri CesareITA9300:54:39-
6MA611Janů JanCZE9300:54:42105
7MA742Chevrier XavierITA9000:55:08-
8MA866Mathys ChristianSUI8700:55:12-
9MA922Rancon JulienFRA8000:55:30-
10MA1012Krupička RobertCZE7800:55:4393
11MA1120Martin NicolasFRA8600:55:45-
12MA1227Smith ChristopherGBR7700:55:49-
13MA1310Fejfar OndřejCZE8900:56:2581
14MA1465Lustenberger DanielSUI9200:56:35-
15MA1519Bellamy BenjaminFRA8400:56:43-
16MA1652Lobodzinski PiotrPOL8500:57:23-
17MA1776Adams ThomasGBR8200:57:25-
18MA184Lechleitner SimonAUT7900:57:27-
19MA1915Meneses EnriqueESP7300:57:31-
20MA2054Carvalho JosePOR7700:57:35-
21MA212Gärtner LukasAUT8100:57:43-
22MA2267Schneider DavidSUI8100:57:51-
23MA2321Meyssat EmmanuelFRA8000:57:53-
24MA2418Villa PabloESP8800:57:55-
25MA253Innerhofer ManuelAUT9500:57:56-
26MA2625Mounsey David BenjaminGBR8100:58:07-
27MA2713Lichý TomášCZE9400:58:1072
28MA2872Sarihan SehmusTUR9600:58:25-
29MA2955Muga RuiPOR8400:58:27-
30MA3049Bodurka KrzysztofPOL9000:58:38-
31MA3129Wedel KonstantinGER9300:59:20-
32MA3256Rodrigues ArturPOR7500:59:22-
33MA3337Macmahon BrianIRL8200:59:25-
34MA3457Bregar GasperSLO9000:59:46-
35MA3550Celak MateuszPOL9600:59:52-
36MA3669Aras OnurTUR9601:00:00-
37MA3764Jodidio AlexandreSUI9001:00:12-
38MA3873Bondarenko AnatoliiUKR9401:00:16-
39MA3953Barbosa VitorPOR8001:00:40-
40MA4017Sanz DanielESP7901:00:43-
41MA4171Saglam AyhanTUR9501:01:07-
42MA425Bertels JelleBEL8501:01:10-
43MA4335Kevan JamesIRL8701:01:13-
43MA4338Ryan MarkIRL7801:01:13-
45MA456Hramatouski DzmitryBLR8601:01:19-
46MA4630Zeus MaximilianGER9501:01:41-
47MA4768Urban JozefSVK8601:01:52-
48MA4851Jastrzebski KamilPOL9201:01:57-
49MA498Tsetserukou IharBLR7801:01:59-
50MA509Sirakov IvanBUL8801:02:04-
51MA5175Raschupkin SergiiUKR9001:02:12-
52MA527Kaptserau YuryBLR8701:02:27-
53MA5328Thum FelixGER8701:02:33-
54MA5432Pelsöczy AttilaHUN8301:02:48-
55MA5536Lynch SeamusIRL8701:02:58-
56MA5633Szabo SandorHUN9301:03:17-
57MA5760Agostini MicheleSMR9001:04:07-
58MA5862Bertuccini MatteoSMR9201:04:17-
59MA5958Plaznik MaticSLO9301:05:53-
60MA6046Cilia CharlieMLT6501:06:54-
61MA6134Varga JozsefHUN7501:09:05-
62MA6239Malka HaimISR7001:10:48-
63MA6347Cutajar MatthewMLT7201:11:52-
64MA6431Fonyó SándorHUN8001:12:38-
65MA6563Laurentiu IlieSMR8801:12:41-
66MA6661Belenchia MarcoSMR7401:14:58-
-MA-14Larsen Steffen FalchDEN89DNF-
-MA-1Këllëzi IlirALB88DNF-
-MA-74Kolyada KostiantynUKR93DNF-
Juniorky (trať 4,03 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1307Stránská MichaelaCZE9700:18:03105
2ZJ2326Zanne GiuliaITA9700:19:08-
3ZJ3315Davies HeidiGBR9800:19:09-
4ZJ4329Wiktorowicz LucjaPOL9900:19:11-
5ZJ5314Dale ScarletGBR9900:19:34-
6ZJ6318Balcarczyk NadaGER9700:19:44-
7ZJ7312Thibert AgatheFRA9900:19:55-
8ZJ8323Franchi FrancescaITA9700:19:57-
9ZJ9306Maternová KateřinaCZE9800:20:1093
10ZJ10316Stark LauraGBR9900:20:17-
11ZJ11332Hecico AlexiaROU0000:20:19-
12ZJ12339Çetin GülbaharTUR0000:20:31-
13ZJ13301Moser HannahAUT9800:20:36-
14ZJ14303Kokotanekova LushkaBUL9900:20:41-
15ZJ15330Mineiro Brito RitaPOR9700:20:45-
16ZJ16333Viziteu LoredanaROU0000:20:48-
17ZJ17324Murada GiuliaITA9800:20:50-
18ZJ18331Butnariu Alina DumitritROU9800:20:54-
19ZJ19341Tekin RahimeTUR9800:21:01-
20ZJ20340Subatan BurcuTUR9700:21:05-
21ZJ21309Baudoin SalomeFRA9700:21:07-
22ZJ22334Zudor Iulia MelindaROU9800:21:16-
23ZJ23305Divišová KateřinaCZE9700:21:1781
24ZJ24300Achleitner LisaAUT9700:21:20-
25ZJ25328Grzegorczyk NataliaPOL9700:21:31-
26ZJ26322Beccaria LorenzaITA9700:21:35-
27ZJ27338Aslan ElifTUR9800:21:41-
28ZJ28308Sellers Paula IsabelESP9800:21:52-
29ZJ29310Parrot ConstanceFRA9900:21:59-
30ZJ30311Picca Lou-AnneFRA9800:22:10-
31ZJ31336Pavlic Hren NinaSLO9900:22:12-
32ZJ32337Podobnik KatjaSLO9900:22:15-
33ZJ33304Bednarská VeronikaCZE9700:22:3172
34ZJ34343Perkova OleksandraUKR9800:23:40-
34ZJ34335Kerstajn MajaSLO0000:23:40-
36ZJ36320Sagi BarbaraHUN9800:23:43-
37ZJ37321Murray HeidiIRL9800:23:50-
38ZJ38344Shodza NataliiaUKR9700:25:52-
39ZJ39319Neveri SzilviaHUN9900:26:44-
-ZJ-317Williams IsabellaGBR98DNF-
Ženy (trať 8,54 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA19116Collinge EmilyGBR8800:43:41-
2ZA23131Gaggi AliceITA8700:44:08-
3ZA24129Bottarelli SaraITA9000:44:24-
4ZA25107Schorná Matyášová PavlaCZE8000:44:31105
5ZA26149Schwaiger SilviaSVK8100:44:33-
6ZA29128Belotti ValentinaITA8000:45:17-
7ZA30117Dent HeidiGBR9200:45:28-
8ZA31105Maršánová LucieCZE9000:45:40105
9ZA35111Dewalle ChristelFRA8300:46:10-
10ZA36120Mayer DomenikaGER9000:46:16-
11ZA37135Celinska AnnaPOL7900:46:17-
12ZA38130Confortola AntonellaITA7500:46:24-
13ZA39118Hilland RebeccaGBR8000:46:27-
14ZA40119Tunstall SarahGBR8600:46:30-
15ZA43125McCormack SarahIRL8600:47:01-
16ZA44114Sabrie AnaisFRA9400:47:10-
17ZA45112Jeannier CélineFRA7900:47:22-
17ZA45126Shaughnessy LauraIRL9000:47:22-
19ZA47108Stránská AdélaCZE9100:47:2693
20ZA48110Pelayo IreneESP8000:47:31-
21ZA49113Mollaret AxelleFRA9200:47:39-
22ZA51156Ugrynchuk OksanaUKR8600:48:10-
23ZA52104Nineva MarinelaBUL9300:48:29-
24ZA53140Nunes JoanaPOR8500:48:31-
25ZA54106Metelková TáňaCZE7200:48:4193
26ZA56138Madureira RosaPOR7700:48:51-
27ZA57102Zipser KatharinaAUT8300:48:53-
28ZA59150Eser SenemTUR8400:49:00-
29ZA60124Mcconnon SonyaIRL8100:49:04-
30ZA61101Illes SandrinaAUT8600:49:12-
31ZA62141Ghita Cristiana AlexanROU8800:49:13-
32ZA63109Villumsen KatrineDEN8500:49:26-
33ZA64136Stelmach-Stawczyk DominPOL8200:49:32-
34ZA65151Karakas NurselTUR8800:49:58-
35ZA67137Azevedo ElisabetePOR8100:50:04-
36ZA69100Freitag KarinAUT8000:50:12-
37ZA72139Moreiras LucindaPOR6800:50:32-
38ZA75143Klancnik KarmenSLO9000:50:47-
39ZA76122Horvath TimeaHUN9400:51:04-
40ZA77153Tozlu ElifTUR9000:51:18-
41ZA78103Balancier SarahBEL8400:51:20-
42ZA80152Kaya DeryaTUR9400:52:04-
43ZA81144Kozjek TinaSLO9300:52:39-
44ZA82155Petrova OksanaUKR7000:53:09-
45ZA83127Atias MegalISR8600:53:16-
46ZA86123Szabo KrisztinaHUN9600:57:00-
47ZA87134Satariano AngeleMLT8800:57:03-
48ZA88154Nahorna YanaUKR9600:58:56-
49ZA89147Fristad MonaSMR6401:05:51-
50ZA90148Vannucci ClaudiaSMR6401:11:03-
51ZA91145Carinato PaolaSMR6401:14:54-
52ZA92146Cupi ElenaSMR7501:19:21-
Trať 4,03 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1307Stránská MichaelaCZE9700:18:03105
2ZJ2326Zanne GiuliaITA9700:19:08-
3ZJ3315Davies HeidiGBR9800:19:09-
4ZJ4329Wiktorowicz LucjaPOL9900:19:11-
5ZJ5314Dale ScarletGBR9900:19:34-
6ZJ6318Balcarczyk NadaGER9700:19:44-
7ZJ7312Thibert AgatheFRA9900:19:55-
8ZJ8323Franchi FrancescaITA9700:19:57-
9ZJ9306Maternová KateřinaCZE9800:20:1093
10ZJ10316Stark LauraGBR9900:20:17-
11ZJ11332Hecico AlexiaROU0000:20:19-
12ZJ12339Çetin GülbaharTUR0000:20:31-
13ZJ13301Moser HannahAUT9800:20:36-
14ZJ14303Kokotanekova LushkaBUL9900:20:41-
15ZJ15330Mineiro Brito RitaPOR9700:20:45-
16ZJ16333Viziteu LoredanaROU0000:20:48-
17ZJ17324Murada GiuliaITA9800:20:50-
18ZJ18331Butnariu Alina DumitritROU9800:20:54-
19ZJ19341Tekin RahimeTUR9800:21:01-
20ZJ20340Subatan BurcuTUR9700:21:05-
21ZJ21309Baudoin SalomeFRA9700:21:07-
22ZJ22334Zudor Iulia MelindaROU9800:21:16-
23ZJ23305Divišová KateřinaCZE9700:21:1781
24ZJ24300Achleitner LisaAUT9700:21:20-
25ZJ25328Grzegorczyk NataliaPOL9700:21:31-
26ZJ26322Beccaria LorenzaITA9700:21:35-
27ZJ27338Aslan ElifTUR9800:21:41-
28ZJ28308Sellers Paula IsabelESP9800:21:52-
29ZJ29310Parrot ConstanceFRA9900:21:59-
30ZJ30311Picca Lou-AnneFRA9800:22:10-
31ZJ31336Pavlic Hren NinaSLO9900:22:12-
32ZJ32337Podobnik KatjaSLO9900:22:15-
33ZJ33304Bednarská VeronikaCZE9700:22:3172
34ZJ34343Perkova OleksandraUKR9800:23:40-
34ZJ34335Kerstajn MajaSLO0000:23:40-
36ZJ36320Sagi BarbaraHUN9800:23:43-
37ZJ37321Murray HeidiIRL9800:23:50-
38ZJ38344Shodza NataliiaUKR9700:25:52-
39ZJ39319Neveri SzilviaHUN9900:26:44-
Trať 8,54 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1239Bozkurt FerhatTUR9700:39:00-
2MJ2221Magnini DavideITA9700:39:35-
3MJ3240Göksel MustafaTUR9700:39:36-
4MJ4223Pattis DanielITA9800:40:05-
5MJ5200Drion Du Chapois MaximilienBEL9700:40:25-
6MJ6241Kervan AbdulmuttalipTUR9700:40:59-
7MJ7209Jacquet MathieuFRA9700:41:14-
8MJ8206Baujard JohannFRA9700:41:29-
9MJ9208Faricier RobinFRA9800:41:59-
9MJ9207Cachard SylvainFRA9800:41:59-
11MJ11215Hilbert LucaGER9800:42:07-
12MJ12242Sari KenanTUR9900:42:45-
13MJ13212Lewis CiaranGBR9700:42:48-
14MJ14225Rostan AndreaITA9800:42:50-
15MJ15222Nava SamueleITA9800:42:59-
16MJ16229Bularda GabrielROU9900:43:35-
17MJ17211Bryson GavinGBR9800:43:37-
18MJ18237Delorenzi RobertoSUI9700:43:39-
1ZA19116Collinge EmilyGBR8800:43:41-
19MJ20202Chrascina MarekCZE9700:43:42105
20MJ21201Bednarský VojtěchCZE9700:43:4893
21MJ22214Smith JakeGBR9800:43:51-
2ZA23131Gaggi AliceITA8700:44:08-
3ZA24129Bottarelli SaraITA9000:44:24-
4ZA25107Schorná Matyášová PavlaCZE8000:44:31105
5ZA26149Schwaiger SilviaSVK8100:44:33-
22MJ27204Šinágl ViktorCZE9700:45:1281
23MJ28232Stoean CristianROU9700:45:15-
6ZA29128Belotti ValentinaITA8000:45:17-
7ZA30117Dent HeidiGBR9200:45:28-
8ZA31105Maršánová LucieCZE9000:45:40105
24MJ32231Murariu Liviu MihaiROU9800:45:57-
25MJ33219O'Donnell PaulIRL9800:46:01-
26MJ34210Boyle JoshGBR0000:46:09-
9ZA35111Dewalle ChristelFRA8300:46:10-
10ZA36120Mayer DomenikaGER9000:46:16-
11ZA37135Celinska AnnaPOL7900:46:17-
12ZA38130Confortola AntonellaITA7500:46:24-
13ZA39118Hilland RebeccaGBR8000:46:27-
27MJ40243Hnatiuk OleksandrUKR9700:46:30-
14ZA40119Tunstall SarahGBR8600:46:30-
28MJ42228Barbosa Vieira JosePOR9700:47:00-
15ZA43125McCormack SarahIRL8600:47:01-
16ZA44114Sabrie AnaisFRA9400:47:10-
17ZA45112Jeannier CélineFRA7900:47:22-
17ZA45126Shaughnessy LauraIRL9000:47:22-
19ZA47108Stránská AdélaCZE9100:47:2693
20ZA48110Pelayo IreneESP8000:47:31-
21ZA49113Mollaret AxelleFRA9200:47:39-
29MJ50234Hren TineSLO9900:48:03-
22ZA51156Ugrynchuk OksanaUKR8600:48:10-
23ZA52104Nineva MarinelaBUL9300:48:29-
24ZA53140Nunes JoanaPOR8500:48:31-
25ZA54106Metelková TáňaCZE7200:48:4193
30MJ55205Garcia CarlosESP9700:48:45-
26ZA56138Madureira RosaPOR7700:48:51-
27ZA57102Zipser KatharinaAUT8300:48:53-
31MJ58217Jozsa BenceHUN9700:48:59-
28ZA59150Eser SenemTUR8400:49:00-
29ZA60124Mcconnon SonyaIRL8100:49:04-
30ZA61101Illes SandrinaAUT8600:49:12-
31ZA62141Ghita Cristiana AlexanROU8800:49:13-
32ZA63109Villumsen KatrineDEN8500:49:26-
33ZA64136Stelmach-Stawczyk DominPOL8200:49:32-
34ZA65151Karakas NurselTUR8800:49:58-
32MJ66238Jankovic MarekSVK9800:49:59-
35ZA67137Azevedo ElisabetePOR8100:50:04-
33MJ68236Popelar MajSLO9900:50:07-
36ZA69100Freitag KarinAUT8000:50:12-
34MJ70244Zapotichnyi OlehUKR9700:50:15-
34MJ70233Habjan TineSLO0000:50:15-
37ZA72139Moreiras LucindaPOR6800:50:32-
36MJ73216Deak BalintHUN9700:50:46-
36MJ73203Czeczotka MarekCZE9800:50:4672
38ZA75143Klancnik KarmenSLO9000:50:47-
39ZA76122Horvath TimeaHUN9400:51:04-
40ZA77153Tozlu ElifTUR9000:51:18-
41ZA78103Balancier SarahBEL8400:51:20-
38MJ79227Dos Santos Goncalves MaPOR9800:51:49-
42ZA80152Kaya DeryaTUR9400:52:04-
43ZA81144Kozjek TinaSLO9300:52:39-
44ZA82155Petrova OksanaUKR7000:53:09-
45ZA83127Atias MegalISR8600:53:16-
39MJ84235Mali JakobSLO0000:53:31-
40MJ85230Hopa Cornel DumitruROU0000:54:59-
46ZA86123Szabo KrisztinaHUN9600:57:00-
47ZA87134Satariano AngeleMLT8800:57:03-
48ZA88154Nahorna YanaUKR9600:58:56-
49ZA89147Fristad MonaSMR6401:05:51-
50ZA90148Vannucci ClaudiaSMR6401:11:03-
51ZA91145Carinato PaolaSMR6401:14:54-
52ZA92146Cupi ElenaSMR7501:19:21-
Trať 12,31 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Dematteis MartinITA8600:53:33-
2MA244Dematteis BernardITA8600:53:34-
3MA370Arslan AhmetTUR8600:54:09-
4MA424Douglas AndrewGBR8600:54:32-
5MA545Maestri CesareITA9300:54:39-
6MA611Janů JanCZE9300:54:42105
7MA742Chevrier XavierITA9000:55:08-
8MA866Mathys ChristianSUI8700:55:12-
9MA922Rancon JulienFRA8000:55:30-
10MA1012Krupička RobertCZE7800:55:4393
11MA1120Martin NicolasFRA8600:55:45-
12MA1227Smith ChristopherGBR7700:55:49-
13MA1310Fejfar OndřejCZE8900:56:2581
14MA1465Lustenberger DanielSUI9200:56:35-
15MA1519Bellamy BenjaminFRA8400:56:43-
16MA1652Lobodzinski PiotrPOL8500:57:23-
17MA1776Adams ThomasGBR8200:57:25-
18MA184Lechleitner SimonAUT7900:57:27-
19MA1915Meneses EnriqueESP7300:57:31-
20MA2054Carvalho JosePOR7700:57:35-
21MA212Gärtner LukasAUT8100:57:43-
22MA2267Schneider DavidSUI8100:57:51-
23MA2321Meyssat EmmanuelFRA8000:57:53-
24MA2418Villa PabloESP8800:57:55-
25MA253Innerhofer ManuelAUT9500:57:56-
26MA2625Mounsey David BenjaminGBR8100:58:07-
27MA2713Lichý TomášCZE9400:58:1072
28MA2872Sarihan SehmusTUR9600:58:25-
29MA2955Muga RuiPOR8400:58:27-
30MA3049Bodurka KrzysztofPOL9000:58:38-
31MA3129Wedel KonstantinGER9300:59:20-
32MA3256Rodrigues ArturPOR7500:59:22-
33MA3337Macmahon BrianIRL8200:59:25-
34MA3457Bregar GasperSLO9000:59:46-
35MA3550Celak MateuszPOL9600:59:52-
36MA3669Aras OnurTUR9601:00:00-
37MA3764Jodidio AlexandreSUI9001:00:12-
38MA3873Bondarenko AnatoliiUKR9401:00:16-
39MA3953Barbosa VitorPOR8001:00:40-
40MA4017Sanz DanielESP7901:00:43-
41MA4171Saglam AyhanTUR9501:01:07-
42MA425Bertels JelleBEL8501:01:10-
43MA4335Kevan JamesIRL8701:01:13-
43MA4338Ryan MarkIRL7801:01:13-
45MA456Hramatouski DzmitryBLR8601:01:19-
46MA4630Zeus MaximilianGER9501:01:41-
47MA4768Urban JozefSVK8601:01:52-
48MA4851Jastrzebski KamilPOL9201:01:57-
49MA498Tsetserukou IharBLR7801:01:59-
50MA509Sirakov IvanBUL8801:02:04-
51MA5175Raschupkin SergiiUKR9001:02:12-
52MA527Kaptserau YuryBLR8701:02:27-
53MA5328Thum FelixGER8701:02:33-
54MA5432Pelsöczy AttilaHUN8301:02:48-
55MA5536Lynch SeamusIRL8701:02:58-
56MA5633Szabo SandorHUN9301:03:17-
57MA5760Agostini MicheleSMR9001:04:07-
58MA5862Bertuccini MatteoSMR9201:04:17-
59MA5958Plaznik MaticSLO9301:05:53-
60MA6046Cilia CharlieMLT6501:06:54-
61MA6134Varga JozsefHUN7501:09:05-
62MA6239Malka HaimISR7001:10:48-
63MA6347Cutajar MatthewMLT7201:11:52-
64MA6431Fonyó SándorHUN8001:12:38-
65MA6563Laurentiu IlieSMR8801:12:41-
66MA6661Belenchia MarcoSMR7401:14:58-
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA611Janů JanCZE9300:54:42105
2MA1012Krupička RobertCZE7800:55:4393
3MA1310Fejfar OndřejCZE8900:56:2581
4MA2713Lichý TomášCZE9400:58:1072
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA25107Schorná Matyášová PavlaCZE8000:44:31105
2ZA31105Maršánová LucieCZE9000:45:4093
3ZA47108Stránská AdélaCZE9100:47:2681
4ZA54106Metelková TáňaCZE7200:48:4172

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód