hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


OLFINCAR Hradecký půlmaraton

9.10.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: OLFINCAR Hradecký půlmaraton
  • datum konání: 9.10.2016
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sportvisio

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 18 - 29 let (trať 21,097 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ51427Hudec TomášSvět běhu9001:14:220,00
2MJ91297Galáč VojtěchAC Slovan Liberec9601:16:080,00
3MJ11739Štancl DanielSportbart Team9501:19:220,00
4MJ14471Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9801:19:420,00
5MJ20213Málek JanRWE8801:20:360,00
6MJ21469Pačák TomášRungo.cz8701:20:430,00
7MJ23653Kratochvíl MarekBražecký mládenci8901:20:590,00
8MJ29312Touška Kryštof8701:21:520,00
9MJ30934Česal MartinAtletika Litvínov, z.s.8801:21:570,00
10MJ311217Málek VojtěchAC Slovan Liberec9901:22:140,00
11MJ421420Horáček MartinFITTT8701:24:020,00
12MJ56844Vavrečka Martin9101:25:470,00
13MJ581327Langr PetrMoroSystems9001:26:150,00
14MJ61595Rumpík ViktorŽebrák8801:26:370,00
15MJ741425Majercik Miroslav8901:28:000,00
16MJ7951Vojtěch MarekSK Svěrák8801:28:170,00
17MJ81572Letko ZbyněkHZS PS Jičín8801:28:260,00
18MJ83573Kolář MarekDemoteam Arosa8801:28:400,00
19MJ841491Vrbický OndřejPardubice9601:28:460,00
20MJ86709Poláček Aleš9701:28:570,00
21MJ881021Bosnovič MilošBáječné ženy v běhu8701:29:000,00
21MJ881051Hofman Milan9601:29:000,00
23MJ98884Šindelář OndřejELITE SPORT TEAM BLANSKO8801:29:240,00
24MJ1031127Trumm LukášHradec Králové8701:29:320,00
25MJ105968Mynář MarianBěh pro Keňu8801:29:330,00
26MJ108870Janoch MartinSokol Pimpas8901:29:350,00
27MJ1151489Kubů TomášKola Kolda8801:30:270,00
28MJ116825Jelen PavelHvězda Pardubice z.s.9101:30:280,00
29MJ117247Vrana AdamPO Nižná9001:30:340,00
30MJ1201196Splítek MartinHradec Králové8801:30:440,00
31MJ1211059Divišek JakubSvaz českých bohémů9901:30:530,00
32MJ123500Drs Adam8701:30:560,00
33MJ1261213Zima MatějOrel Rtyně v Podkkonoší9801:31:130,00
34MJ1371084Žampach Marek9101:32:060,00
35MJ1381322Hřivna JanPraha9301:32:140,00
36MJ1431802Bílek DavidVRBICE0301:32:320,00
37MJ151943Dohnálek Pavel9301:33:110,00
38MJ153121Gábler RadekBK Kmínek Králíky9001:33:140,00
39MJ1581388Palacký Vít8701:33:260,00
40MJ1621229Brand MarcelBühler8701:33:320,00
41MJ1641469Wasserbauer JosefTýniště nad Orlicí8801:33:330,00
42MJ1681236Šíma JanBenešovský běžecký klub8801:33:470,00
43MJ183433Novotný Pavel9001:34:220,00
44MJ194547Tůma Jan9901:35:120,00
45MJ1971490Herman PetrPraha9001:35:280,00
46MJ2081256Novak LukasHostka9501:35:550,00
47MJ2101165Stejskal RomaOrvo9101:35:590,00
48MJ216325Rozman TomášMeDiLa spol. s r.o.9101:36:200,00
49MJ2321167Barták ZdeněkBowling Squash Sadská8801:36:540,00
50MJ2341160Lopour Miroslav8801:37:030,00
51MJ2431289Kovalčuk Vladimír9501:37:190,00
52MJ250632Ondrášek JanTVJ Chvojkovice Brod9201:37:270,00
53MJ2601424Tomášek MartinMagnalink a.s.9001:38:060,00
54MJ2811173Prochazka Ales9001:38:440,00
55MJ2831211Veselý Jan9501:38:470,00
56MJ2921171Musil Vladimír8901:39:120,00
57MJ293985Georgiu Christian9101:39:150,00
58MJ3061249Kolembus David8701:39:540,00
59MJ313987Lagarde MatyášBMBK8801:40:190,00
60MJ3141002Pešina JanFTC Vysoké Mýto8901:40:210,00
61MJ321434Němeček Michal9001:40:400,00
62MJ325762Dvořáček RadekDoudleby nad Orlicí9401:40:490,00
63MJ3261066Baťka TomášHradec Králové9301:40:520,00
64MJ335383Šembera Jan8801:41:130,00
65MJ336848Struna Václav9601:41:150,00
66MJ3391394Vašků David9101:41:230,00
67MJ343350Beneš JiříRychnov nad Kněžnou8801:41:260,00
68MJ354871Končitík Martin8701:41:590,00
69MJ358399Šeda Jakub9301:42:030,00
70MJ3651198Rybička JakubTransformers 428701:42:250,00
71MJ372944Jehlička Vladimír9301:42:430,00
72MJ3751194Šmída Marek9601:42:530,00
73MJ3771455Rejchrt JanPetrohrad8801:43:020,00
74MJ379226Mikulka Martin8701:43:050,00
75MJ380933Martínek Zdeněk9401:43:060,00
76MJ3971069Myška Jiří9001:43:360,00
77MJ398807Šípek MichalMoroSystems9201:43:420,00
78MJ440811Hlaváček Jakub9001:44:520,00
79MJ44399Czagan JanSDH Dědek9301:45:030,00
80MJ448947Chalupný VáclavRUNGO.cz/LucyTeam9301:45:110,00
81MJ4551094Felcman Jan8901:45:270,00
82MJ482228Šponar Pavel9201:46:460,00
83MJ4871402Králík Tomáš9201:46:540,00
84MJ4901083Porwisz Vojtěch9301:46:590,00
85MJ497863Šotola Daniel9801:47:100,00
85MJ497866Jedlinský Miloš9401:47:100,00
87MJ5051013Vacek TomášT.J. Sokol Ústí nad Orlicí9101:47:330,00
88MJ5181154Kubíček TomášLezecká stěna Třináctka8901:47:420,00
89MJ520256Maléř Petr9001:47:440,00
90MJ5241454Semerád PavelČervený Kostelec0001:47:460,00
91MJ5291352Kopecký AlešRUN4FUN Hradec Králové9501:47:510,00
92MJ533909Ptáček Martin9101:47:580,00
93MJ5371207Slabý JanTVOJE MÁMA9001:48:000,00
93MJ5371430Blaha RostislavBK Vísky8901:48:000,00
95MJ5401336Smrha MarekMattoni FreeRun8901:48:030,00
96MJ548733Petr JanJeštětice0001:48:150,00
97MJ5721121Kapička MichalPraha8901:48:540,00
98MJ5897Šorf Jiří8701:49:300,00
99MJ592555Petr Daniel9601:49:370,00
100MJ597627Slanec Jan8801:49:510,00
101MJ600548Abert JakubOOP1 HK8901:49:530,00
102MJ629561Šolc JakubVentilek8701:51:020,00
103MJ6301498Janoušek JosefHK9601:51:040,00
104MJ6401464Řehůřek RobinHradec Králové9801:51:250,00
105MJ658969Macák Ondřej8701:52:040,00
106MJ661638Hořínek Adam9101:52:120,00
107MJ667644Brzek DavidRETIA Pardubice8901:52:240,00
108MJ6851403Skořepa Jan9001:53:170,00
109MJ687189Vagner AlexRUNNING LOVE AND FUN9001:53:220,00
110MJ6961478Motyčka Petr8801:53:440,00
111MJ704744Kubasch Milan8901:53:590,00
112MJ717630Krotil Ondřej8801:54:190,00
113MJ721726Glos PetrSRTG - Trutnov8701:54:260,00
114MJ7251247Nevoránek Libor9201:54:290,00
115MJ772576Dolák Karel8701:56:210,00
115MJ772412Merta Lukáš8801:56:210,00
117MJ7751345Bednařík JiříCejle9201:56:310,00
118MJ7901048Matějus Tomáš8901:56:470,00
119MJ797377Žižka Jakub9901:56:510,00
120MJ798831Müller Vojtěch9001:56:520,00
121MJ802889Zajíček Martin9801:56:580,00
122MJ8131359Žák JanŽ3 sport8801:57:330,00
123MJ826557Petr Adam9901:57:470,00
124MJ831974Bláhovec Jiří9201:57:550,00
125MJ8351042Sekyra MichalBěžíme.cz9201:57:590,00
126MJ860591Hlubuček Pavel9301:58:340,00
127MJ894806Dostalík TomášMoroSystems8901:59:030,00
128MJ910849Brádle Ondřej9001:59:460,00
129MJ9161466Gyurak MartinČSOB8802:00:350,00
130MJ917784Krebs Martin9802:00:400,00
131MJ942716Vašek PetrRun Club Kyničan9402:01:210,00
131MJ9421181Lidmila OndřejRun Club Kyničan9202:01:210,00
133MJ946314Kašpar Jan8802:01:360,00
134MJ954502Haškovec Petr8702:01:580,00
135MJ9721036Trejbal Jan8802:03:030,00
136MJ9731481Hepner Lukáš9602:03:050,00
137MJ9741134Donát Ondřej9702:03:060,00
138MJ975280Rusyn Evžen9902:03:090,00
139MJ9761132Nosek Petr8702:03:130,00
140MJ977558Honzik Jakub8702:03:150,00
141MJ1036895Proček Lukáš9102:07:060,00
142MJ10421189Podlaha ZdeněkRWTTC8802:07:220,00
142MJ1042505Novák PetrRWTTC8902:07:220,00
144MJ10861119Moravec David9902:09:480,00
145MJ1109808Stárek PavelMoroSystems8902:11:060,00
146MJ1110348Klazar Martin8802:11:170,00
147MJ112160Horák JakubBěh pro radost8902:12:260,00
148MJ1154667Jiruška Martin8702:15:040,00
149MJ1174856Hubaček Patrik8902:16:520,00
150MJ1187450Jelínek Matěj8802:18:090,00
151MJ1207621Řehák Pavel8802:21:200,00
152MJ1212840Krejčíř Viktor9002:21:380,00
153MJ1217836Vacek MartinRun Free Chrudim9902:22:040,00
154MJ1219631Kotas Jakub9002:22:180,00
155MJ1229835Mareček Jan8802:23:340,00
156MJ12471149Štrekl Marek9902:27:220,00
157MJ1266506Novák KvidoRWTTC8902:29:180,00
158MJ1275508Novák AloisRWTTC8802:31:300,00
159MJ1304593Nedvídek Daniel9502:41:370,00
160MJ1311602Křížek Martin8802:50:190,00
160MJ1311734Fleischmann Aleš8902:50:190,00

Muži 30 - 39 let (trať 21,097 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11406Pavlišta VítSilvini Madshus team8501:06:520,00
2MA21347Kohut JanElite Sport Team / Salming8501:07:150,00
3MA31488Kučera MartinVSK Univerzita Brno8001:11:210,00
4MA71477Dokulil ZdeněkOlomouc8001:15:290,00
5MA8411Vetchý JanIscarex Česká Třebová8501:15:340,00
6MA10261Pleskot OndřejCzech Tri K. Team8401:19:120,00
7MA12758Dlabáček LukášOrel Řečkovice7901:19:260,00
8MA13637Dryml MojmírHvězda SKP Pardubice8601:19:360,00
9MA16362Kopecký Martin7901:20:130,00
10MA181380Balatka MiroslavSKP Kornspitz Jablonec8201:20:300,00
11MA19867Pirkl PavelLiberec7901:20:330,00
12MA2428Friček JanZelené město PHA 98001:21:180,00
13MA25839Matějka LubošTJ Sokol Královské Vinohrady8201:21:250,00
14MA261238Štefánek RosťaDěčín7701:21:290,00
15MA3594Heller TomášHradec Králové8101:22:450,00
16MA36813Šťastný RomanRock Machine-Cyklomax7901:22:500,00
17MA40578Adamec JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí8101:23:520,00
18MA41795Pokorný VáclavBrno7801:24:000,00
19MA451228Stengel PeterBühler8301:24:090,00
19MA45156Ichman RobertRun 4 Fun8501:24:090,00
21MA471023Kasal JanSokolov8501:24:180,00
22MA48574Myšák TomášMuscle Bank Hradec Králové8501:24:280,00
23MA50532Jureček Jan8301:24:450,00
24MA53135Andrle JakubČernokostelecký pivovár8201:25:050,00
25MA59274Cita JanHC Bílý Újezd8201:26:180,00
26MA601412Hak Tomáš7801:26:310,00
27MA64329Jandoš Zdeněk7701:26:590,00
28MA651244Bednář RichardCEPro Team8501:27:030,00
29MA66309Hurych Jan8001:27:190,00
30MA76407Hanzl FilipEtdorfin8001:28:080,00
30MA76375Simon MartinDopravní zdravotní služba Nác8001:28:080,00
32MA82577Škeřík Martin8101:28:300,00
33MA86989Holas MartinUNDEAD TEAM CZE8501:28:570,00
34MA901221Zeman DanielGoMango Hradec Králové8301:29:030,00
35MA92525Dařbuján LukášPardubice7701:29:040,00
36MA94321Hvězda Jiří7801:29:100,00
37MA951313Svoboda OndřejHumpolec8101:29:160,00
38MA96102Sládek FrantišekCC Choceň8301:29:210,00
39MA10221Pavliš JiříPraha 58401:29:310,00
40MA1031172Vesely LukasVestec8001:29:320,00
41MA1091396Moravec Filip8301:29:360,00
42MA110118Samek Ondřej8201:30:030,00
43MA112452Vaculík MartinPraha8301:30:120,00
44MA113242Švorc OndřejHC Bílý Újezd8501:30:190,00
45MA122410Tomášek Adam8101:30:540,00
46MA1281077Kalenský ZdeněkCykloharant Pecka8201:31:410,00
47MA1301422Beneš MichalRunSport team8301:31:430,00
48MA132614Vondrášek ŠtěpánSK Čtyři Dvory8001:31:520,00
49MA133340Ondráček PetrSlatinice8101:31:530,00
50MA1341342Řehák MartinMnichovice8401:31:540,00
51MA14196Mihalik JosefBáječné ženy v běhu8401:32:290,00
52MA14246Pospíšil Daniel7801:32:310,00
53MA145373Shoniya AlexanderCrazy Sloths7701:32:350,00
54MA1471472Voříšek PetrVeská 687701:32:390,00
55MA150619Jandl Vladimír8001:32:590,00
56MA155107Firkušný MartinSmiřice8201:33:190,00
57MA159482Hejsek Tomáš8201:33:280,00
58MA1601463Vlček JanAkcenta8001:33:290,00
59MA1611187Vysloužil MiloslavMK Postějov8601:33:310,00
60MA1651177Novák LubošDobruška7701:33:390,00
61MA167292Trojek Pavel7901:33:440,00
62MA172443Gogola Ján7701:34:030,00
63MA175146Celar MarekIntecha Hradec Králové8201:34:120,00
63MA175741Polan MichalPlacatá želvička8101:34:120,00
65MA1791811Matoušek Václav8601:34:190,00
66MA181295Malý LukášKKL8301:34:200,00
67MA1821495Babica MilanVsetín8101:34:210,00
68MA184916Lorenc TomášLípa nad Orlicí7801:34:230,00
69MA1851086Soukup Miroslav8101:34:240,00
70MA1861384Podlešák MarekSKI Mapos7801:34:280,00
70MA1861122Fiala VáclavHaven8201:34:280,00
72MA191725Vošahlík MartinAtletika Radějovice8001:34:390,00
73MA195646Štys PavelRETIA Pardubice7801:35:130,00
74MA196165Toman Michal8101:35:220,00
75MA199203Kasa MartinPilulka.cz8001:35:340,00
76MA2001056Kubista JosefRUNNING LIONS8101:35:360,00
76MA200981Kural VáclavČAFC Praha8301:35:360,00
78MA204911Sekanina JanLesy České Republiky8101:35:470,00
79MA2051089Matějka Jaroslav8301:35:480,00
80MA2071118Machara Aleš8101:35:510,00
81MA212678Kelnar Pavel8601:36:080,00
82MA217180Harant PetrSobotka8301:36:230,00
83MA219742Rožec AlešSPK Liberec8201:36:260,00
84MA226809Rejman Jakub8001:36:400,00
85MA2271331Štěrba MichalTo je blbý7801:36:450,00
86MA228147Klein Josef8501:36:460,00
87MA230283Drozen MiloslavJičín - Během světem7801:36:480,00
88MA233199Příhoda MartinMEDUNA kalírna7901:37:010,00
89MA235155Mrázek PetrSK Hasiči Brno7801:37:050,00
90MA238617Kelnar Petr8601:37:120,00
91MA241134Drahoš MilanSuchá Lhota8101:37:160,00
92MA2451323Kubík DanielBK Třeskoprsky7901:37:240,00
93MA246743Kubasch Tomáš8601:37:250,00
93MA246112Novotný Filip7701:37:250,00
95MA248190Adamíra Jan8601:37:260,00
96MA2551138Linhart FrantišekPrague Runners8201:37:450,00
96MA25544Pospíšil JaroslavBike&Run Team Stará Paka7801:37:450,00
98MA258585Heger JanSTS Chvojkovice Brod8101:38:030,00
99MA2591158Hladík Richard8101:38:050,00
100MA26076Moka MichalKRB Chrudim7901:38:060,00
101MA2671112Dzoba Robin8301:38:140,00
102MA27171Kameníček MichalVinařice8601:38:190,00
103MA2761015Wejda VlastimilJanov u Litomyšle7801:38:280,00
104MA2771438Knop Lukáš7901:38:310,00
105MA278643Dvořáček JanRETIA Pardubice8601:38:370,00
106MA283173Dundr LukášSDH Puchlovice7901:38:470,00
107MA2851413Hošek Michal7901:38:490,00
108MA2901815Kinzel MartinBrečoch Team8601:39:080,00
109MA2911176Navrátil JakubELLA-CS8301:39:100,00
110MA295141Adámek JakubHradec Králové8501:39:170,00
111MA300924Dvořák MilanWild Turtles8401:39:270,00
112MA303785Pol JakubAC Čáslav8601:39:490,00
113MA305692Sedláček Tomáš8301:39:530,00
114MA307136Píša Jan7701:39:560,00
115MA309197Drahoňovský Jan8001:39:590,00
116MA312216Černohous PavelJBL Jablonné nad Orlicí7901:40:130,00
117MA32055Švarc AlešPocem7801:40:390,00
118MA326347Mráček Marek7801:40:520,00
119MA3331055Nahodil JiříRUNNING LIONS8601:41:000,00
120MA334408Beneš Petr8601:41:030,00
121MA337942Vidner RomanNeratovice7801:41:200,00
122MA3471050Vejvoda Jan8401:41:370,00
123MA3481306Hejný MartinSokol Čechtice7801:41:400,00
124MA35257Barvínek MartinŽamberk8001:41:560,00
125MA3571218Pavlovec OndrejKukleny8401:42:020,00
126MA3601120Jiříček Pavel8101:42:150,00
127MA3621035Kulhánek Jiří8301:42:190,00
128MA3671156Kubíček PavelHOPSUK/ZOO-CORE8601:42:330,00
129MA3701212Precechtel Martin8401:42:390,00
130MA3753Riegel JanOSTRAVA bez tréninku8001:42:530,00
131MA386192Beneš Daniel8101:43:140,00
132MA388647Zitka AdamRETIA Pardubice8401:43:170,00
133MA391805Hlůšek JaroslavMoroSystems8601:43:250,00
134MA3931082Vicha Jan07701:43:270,00
135MA394550Pospíšil Přemysl8601:43:300,00
136MA3991372Tomek Jan7901:43:430,00
137MA4021310Kazda Jiří7801:43:500,00
138MA408323Mareček Jaroslav8001:43:580,00
139MA4101168Pavelka Michal8001:44:000,00
140MA4121367Čadil JosefZápadní liška8101:44:080,00
141MA4131414Heider David7701:44:110,00
142MA4151009Hloušek Martin7901:44:160,00
143MA416749Renský Michal7901:44:180,00
144MA4181029Dus Tomáš8201:44:220,00
145MA419535Langenberger LukášChildren of Olymp8301:44:230,00
145MA4191400Poslušný PavelVysoké Mýto8301:44:230,00
147MA4311316Šparlinek MarcelRETIA Pardubice7701:44:420,00
148MA4321801Duba JiříPraha8501:44:430,00
149MA4331224Kouba Tomáš8001:44:440,00
150MA434273Kryl TomášBlansko7801:44:470,00
151MA4351480Kratochvíl Tomáš8101:44:480,00
152MA43948Šabaka Petr7801:44:500,00
153MA442657Volný Jiří8001:44:570,00
154MA446740Košťál Marek8301:45:070,00
155MA45116Helger David7901:45:220,00
156MA4561456Bohatý Michal8301:45:330,00
157MA4581378Kročil Jan8501:45:380,00
158MA460343Novák Michal8601:45:470,00
159MA4611370Matějka Tomáš8101:45:500,00
160MA4711237Kočí David7901:46:140,00
161MA4731392Králíček Vojtěch8601:46:180,00
162MA4741271Kudláček PetrPraha 47701:46:200,00
163MA477759Rybář Radek8301:46:250,00
164MA4781483Hradil Dušan8001:46:320,00
165MA4811128Šusta JanSeznam.cz7701:46:360,00
166MA484885Dvořák PřemyslCyklo-ski klub Polička8301:46:530,00
167MA488534Langenberger AdamChildren Of Olymp8501:46:550,00
168MA4901809Landštof DavidPraha8301:46:590,00
169MA492928Belik Lubomir7801:47:010,00
170MA49623Kasa PetrAC Dolni Chabry7701:47:060,00
171MA504191Arnošt PavelHC Bílý Újezd8601:47:320,00
172MA5061062Jiráček VáclavVENAN Strančice7801:47:340,00
173MA510133Vejskrab DavidPain lovers CB7901:47:370,00
174MA516927Heinrich Richard7701:47:410,00
175MA531857Čepelka Petr8601:47:540,00
176MA533129Jüptner PetrSC Alemannia Fuchsberg7801:47:580,00
177MA5411242Machala JiříMattoni FreeRun8501:48:050,00
178MA556276Nekula MichalRUN4FUN Hradec Králové7701:48:250,00
179MA5611358Marynka Tomáš8101:48:300,00
180MA565332Halamka Lukas8201:48:400,00
181MA587311Chmelař Michal8101:49:290,00
182MA589999Šustr Roman7701:49:300,00
183MA5941197Dogaru VasilRungo.cz8101:49:440,00
183MA5941151Žďánský JaroslavINTECHNOLOGY7701:49:440,00
185MA6041201Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8401:49:590,00
186MA6081311Petrovický LubošRETIA a.s. Running Team8301:50:060,00
187MA6091474Šmíd JakubBidvest8401:50:160,00
188MA614503Hozák Michal8101:50:260,00
189MA61564Dovičín Petr7901:50:270,00
190MA6161307Oldřich Štěpánek8201:50:290,00
191MA6191163Procházka David8601:50:350,00
192MA6201468Anton RobertVelký Osek8101:50:360,00
192MA6201014Kosina Pavel8101:50:360,00
194MA622908Kubalák Tomáš8201:50:380,00
195MA623926Jirasek Petr8001:50:400,00
196MA6241357Černý Michal8201:50:440,00
197MA626874Trávníček Tomáš7801:50:550,00
198MA628267Moník PetrUH HK7701:51:000,00
199MA632361Kotlant Pavel8301:51:080,00
200MA633138Lébl Ondřej8601:51:090,00
201MA6491267Scigel Pavel8601:51:520,00
202MA6521326Vlk MartinRETIA Pardubice7801:51:550,00
203MA653438Navrátil MichalAuto Mito team7701:51:590,00
204MA654541Konta Roman8001:52:000,00
205MA656581Krejčí MichalMuscle Bank Hradec Králové8601:52:010,00
206MA6601078Marcinčín Jakub8601:52:110,00
207MA6711170Kudela OndřejBaterca8001:52:380,00
208MA6771203Sýkora Martin7901:52:550,00
209MA679732Vostoupal RichardJeštětice7801:53:030,00
210MA684556Tomášek Filip7801:53:140,00
211MA69543Havránek Richard8301:53:390,00
212MA6971339Macák Jiří8401:53:460,00
213MA7041049Gartner Petr8301:53:590,00
214MA710682Fiedler Adam7701:54:060,00
215MA7161332Machač Pavel8101:54:180,00
216MA717878Štěpnička JiříTekutá Historie Jaroměř7701:54:190,00
217MA735130Cejpek Stanislav7701:55:050,00
218MA739390Kremen JaroslavHC Válec8301:55:230,00
219MA744427Lutonský Ondřej8401:55:390,00
220MA74989Volák OndřejZvířátka pana Krbce8101:55:480,00
221MA7531164Tobišek Martin8001:55:570,00
222MA7591085Rychtera Petr8301:56:050,00
223MA762315Čonka Martin7701:56:100,00
224MA7641465Baran ĽubomírHradec Králové7701:56:120,00
225MA766479Malý Lukáš8401:56:130,00
226MA771675Mikušek Jiří8601:56:170,00
227MA7751437Tvrzník Michal8601:56:310,00
228MA7871206Macek Daniel7901:56:410,00
229MA7881433Kahl VáclavMagnalink, internet pro každéh8501:56:440,00
230MA793847Fritz PavelPísek8101:56:480,00
231MA8001429Voda Marian8101:56:570,00
232MA805403Dospěl Roman8001:57:070,00
233MA8091011Srna JanHC Sparta Úpice - Kocouři7801:57:230,00
234MA816149Matys VladimírHradec Králové8401:57:350,00
235MA8219Izák Miroslav8501:57:420,00
236MA822890Lehký VladimírT.J. Sokol Ústí nad Orlicí8001:57:440,00
237MA827285Novák MichalKingspan7801:57:500,00
238MA830111Zavřel Vladimír8301:57:540,00
239MA852701Dlouhý David7801:58:220,00
239MA8521116Vlasák VáclavRETIA8601:58:220,00
241MA857346Beneda JanKingspan7901:58:280,00
242MA860182Kubík KamilPerun s Tebou8001:58:340,00
243MA8621448Lenc Daniel8101:58:370,00
244MA873751Šubrt PavelRETIA7901:58:450,00
245MA8751041Coufal Rostislav8301:58:460,00
246MA876669Kulíř TomášRETIA8601:58:470,00
246MA876922Lohnický Lukáš7901:58:470,00
248MA8841157Hála Miroslav8501:58:530,00
249MA8861108Peterka Tomáš7801:58:550,00
250MA890303Šotola Adam8401:58:560,00
251MA908475Raska Tomas7901:59:450,00
251MA90856Flašar JanPocem8001:59:450,00
253MA9111071Bureš Michal7801:59:480,00
254MA91320Lochman Petr7702:00:010,00
255MA918497Pozděna Jan7802:00:590,00
256MA924421Čížek PetrGoMango Hradec Králové7702:01:030,00
256MA9241353Soukup TomášGoMango Hradec Králové8002:01:030,00
258MA9301241Šlambora Jakub8102:01:040,00
258MA9301033Holec JiříGoMango-Mattoni freerun Hradec8102:01:040,00
260MA9331371Silvan Tomᚎ3 sport8302:01:050,00
261MA938382Němec Jaromír8102:01:160,00
262MA941636Hartman Radek8202:01:200,00
263MA9551074Košťál Pavel7902:02:000,00
264MA957424Kroulík Václav8502:02:070,00
265MA970983Fousek JiříŠlemrgang7702:02:540,00
266MA97793Kuchynka Martin7902:03:150,00
267MA9821068Boritzka Jiří8302:03:250,00
268MA9841305Göbel Jindřich8202:03:330,00
269MA988822Čermák Martin7802:03:540,00
270MA9901147Dostál VladimírHZS Libereckého kaje7902:03:560,00
271MA995649Dvořák RadekRaďous8002:04:150,00
272MA1003186Rusiňák Petr8202:04:550,00
273MA1004731Švorc JiříJeštětice8302:04:580,00
274MA1008510Klár Jan8502:05:180,00
275MA1017560Pišan Oldřichwhy ski whiski7702:05:520,00
275MA10171103Doležal MartinHradec Králové8102:05:520,00
277MA1022290Hutský MichalAT&T Brno8602:06:110,00
278MA10281246Vajčner Denis7702:06:510,00
279MA103197Kulhánek Martin8302:06:550,00
280MA1034344Utěkal Libor8402:06:580,00
281MA104222Kubín ŠtěpánBěžci Na hodinářce7802:07:220,00
282MA10581090Matoušek Martin8302:07:450,00
283MA10671807Košťál JakubHořice8402:08:270,00
284MA10681038Vašíček JakubŠportniki7902:08:290,00
285MA1069352Vala Ondřej7902:08:320,00
286MA1070887Gracias RadekCyklo-ski klub Polička7702:08:340,00
287MA1076282Voborník Michal7802:09:040,00
288MA1081794Skrovný Pavel8202:09:080,00
289MA10821017Leštínský Lubomír8002:09:090,00
290MA1091823Holinger JiříKoldín-Rájec7702:09:550,00
291MA1098536Odl MilanRejden8202:10:330,00
292MA10991043Groh DavidSWELL7902:10:340,00
293MA1106652Valenta Marcel7702:10:570,00
294MA1114982Vacek Martin8302:11:350,00
295MA1122685Vytlačil Martin7802:12:380,00
296MA1123531Chýlek Jakub8202:12:400,00
297MA1125370Krempa Martin8602:13:120,00
298MA11261274Krbálek Pavel8202:13:170,00
299MA1131301Kučera JanDenso klub8602:13:410,00
300MA1137633Zaňka David7902:14:060,00
300MA11371337Šimek JiříHTW8602:14:060,00
302MA1140588Vomáčka Josef7702:14:150,00
303MA11531155Večeřa Petr7902:15:020,00
304MA1164349Kłodowski TadeuszTeam KRUK8302:16:070,00
305MA1165355Leško DanielGynekologie Leško s.r.o.8302:16:120,00
306MA1180444Zatloukal Michal7702:17:230,00
307MA1225313Pavlíček Jan7802:23:210,00
308MA12301419Svaton Tomáš8202:23:360,00
309MA1237898Maruna RóbertRozběháme Uherské Hradiště7802:24:190,00
310MA12381148Pár DavidRETIA Pardubice8102:24:400,00
311MA12431007Miženko Daniel8102:26:160,00
312MA12511804Gótz JanHK8302:27:440,00
313MA1252905Němeček Stanislav8502:27:450,00
314MA12631471Valeš ZdeněkHořice7702:29:050,00
315MA12681026Orsava FilipZlín8402:29:190,00
316MA1270877Pánek Petr8102:29:450,00
317MA1272507Novák EmanuelRWTTC8502:29:480,00
318MA128577Hovorka Martin8002:35:400,00
319MA12891266Vrba Ondřej8602:36:440,00
320MA1290447Martinek Ladislav8102:36:550,00
321MA1295100Pícha JanOstrava8502:38:210,00
322MA1298564Brandýský Petr8602:40:130,00
323MA1300815Lukeš Jan8602:41:340,00
324MA13061379Macháček Jiří8202:44:170,00
325MA13101440Konečný TomášRetia.cz8402:47:330,00
326MA1316157Herman David8402:53:060,00

Muži 40 - 49 let (trať 21,097 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4494Procházka JosefDěčín7101:13:220,00
2MB61153Veber JosefLK Tatran Chodov7501:14:300,00
3MB15914Koravský RomanELEVEN RUN TEAM6901:20:090,00
4MB17620Smatana MilanHZS Jeseník7301:20:210,00
5MB221130Malý JanELEVEN RUN TEAM7301:20:560,00
6MB27722Patočka RomanOMT Pardubice6901:21:460,00
7MB321258Rusnák Marián7401:22:260,00
8MB3313Šodor Kristián7301:22:360,00
8MB331024Kauler MartinTJ Sokol Mšeno7601:22:360,00
10MB37120Frosch PetrOK LOKO Pardubice7501:22:570,00
11MB38963Jakoubek RomanTrutnov6701:23:050,00
12MB391008Wallenfels JiříGlaxoSmithKline7201:23:140,00
13MB431382Pazdera MiroslavZapro team7201:24:030,00
14MB44819Lášek JosefIOS Hradec Králové6901:24:060,00
15MB49167Zoubek MichalPardubice7301:24:310,00
16MB5229Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team7001:25:030,00
17MB57714Randa Drhomír7401:25:590,00
18MB671315Vopršálek MiroslavBrück team7101:27:210,00
19MB681499Gajdoš DušanSvaz českých bohémů7301:27:230,00
20MB70195Harapát DavidZahrádkáři Svatý Jiří7201:27:270,00
21MB711124Pejša Jan7501:27:380,00
22MB721292Sychrovský MartinWikov7601:27:450,00
23MB751208Horvat DavidVZP ČR7301:28:030,00
24MB781364Hrubeš Jiří6801:28:140,00
25MB8554Trávníček Marek7601:28:510,00
26MB90139Zubr HynekNORD7301:29:030,00
27MB97414Šír VladimírKlub Josefa Buďárka, Jilemnice7601:29:230,00
28MB1001810Šebelka ZdeněkMonitka.cz7601:29:260,00
29MB101590Prix RudolfSK OMT Pardubice6801:29:270,00
30MB105991Žákovský MarekHasiči Praha7201:29:330,00
31MB107106Černovský Zdeněk7501:29:340,00
32MB1111216Dominik PetrBrno7101:30:050,00
33MB1181451Strnad Tomáš3D Fitness6901:30:390,00
34MB119780Mazac MartinCaslav7301:30:420,00
35MB123592Marek MartinNepolisy7401:30:560,00
36MB1251290Fráňa Pavel7001:31:110,00
37MB127194Friedl Marek7201:31:200,00
38MB1281152Lukáš PetrSK HZS Praha7401:31:410,00
39MB131322Zámečník Roman7101:31:480,00
40MB13561Czagan JanSDH Dědek7101:31:570,00
41MB136951Broulík LuděkJiskra Jaroměř-Potocký7101:31:580,00
42MB140803Horák MichalTj Sokol Studnice7501:32:280,00
43MB144151Sláma MartinACL 130 Autocentrum Luňák6801:32:340,00
44MB145339Kozlík RadekKoďa tým Brno6701:32:350,00
45MB1481457Kubíček PetrLabe Tri Club6701:32:500,00
46MB14930Beneš MartinBašta team7601:32:550,00
47MB1571434Hermann TomášJablonská běžecká liga - Stand6801:33:250,00
48MB169679Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:33:490,00
49MB170886Staffa PavelTJ Sokol Racice Totinou7501:33:520,00
50MB1738Matějíček Petr1. R.S.C.7301:34:050,00
51MB174268Čermák ZdeněkLhotka u Mělníka7601:34:060,00
52MB178480Vyskočil JanAC Čáslav7301:34:150,00
53MB188690Sturm Alanslavoj Kunčice7501:34:290,00
54MB1901476Uvízl AlešUničov7101:34:330,00
55MB192372Ungvári Jozefloner wolf6901:34:400,00
56MB198354Koďous Leoš7401:35:310,00
57MB203272Polách PetrBlansko7501:35:400,00
58MB205827Fogl Marek7201:35:480,00
59MB211222Dachovský RadovanTempo Malšovice6901:36:070,00
60MB2131421Král LiborSK Pod Dubem7001:36:090,00
61MB2141484Bubla MichalBěhej Brno7401:36:130,00
62MB2151070Kyzlink KarelASK TT Ski Blansko6901:36:180,00
63MB218338Grygar DavidARCHITEKTI-Grygar.cz7401:36:250,00
64MB220764Kučera MartinLeháro7401:36:270,00
65MB222428Hájek Martin7501:36:290,00
66MB223432Bílek JiříRabštejnská Lhota7401:36:300,00
67MB224415Kuřík MichalStudenec Trvalková školka7601:36:320,00
67MB224923Vítů LiborPelhřimov7401:36:320,00
69MB231698Zavřel VítCertus7001:36:500,00
70MB2361129Jelinek MartinRakousy7501:37:110,00
71MB239965Doležal Michal7501:37:140,00
72MB242245Novák ViktorMeduna www.kalirna.cz7601:37:180,00
73MB244364Bican JanKINGSPAN7201:37:200,00
74MB248496Novotný Jaroslav7601:37:260,00
75MB2511485Tomeček JaroslavBěhej Brno7501:37:280,00
76MB252618Šťastný Michalběhám pro radost7601:37:330,00
77MB2531341Forman OttoAC Česká Lípa, BPM Brniště6701:37:350,00
77MB253270Drbal Zbyněk7101:37:350,00
79MB257872Růžek Václav7101:37:560,00
80MB263119Novotný Miloš7601:38:090,00
81MB2651034Šulc RadekTJ Milovice7501:38:120,00
82MB266970Marek Dušan7601:38:130,00
83MB267123Vojtěch PavelHorní Jelení7201:38:140,00
84MB2701166Bára Jan7001:38:180,00
85MB271124Tajcnár Michal7401:38:190,00
86MB273114Číž JosefLázně Bohdaneč7101:38:220,00
87MB282145Volf JiříSDH Vilantice7301:38:460,00
88MB287663Zbraněk AlešEimy Team6801:38:540,00
89MB2891225Voženílek MiroslavLinde Material Handling6901:39:030,00
90MB29383Venzara DavidOhrazenice7601:39:150,00
91MB296391Listopad Martin7501:39:200,00
92MB2991161Kuttich Martin6801:39:250,00
93MB304760Votoček Ondřej7301:39:520,00
94MB308767Hošek Ctibor7201:39:580,00
95MB311918Molík BohumírPelhřimov7301:40:070,00
96MB317183Pirkl MiroslavPísek7601:40:340,00
97MB3181251Flajžík Petr6801:40:360,00
98MB3191459Pekáč Jan7501:40:380,00
99MB32685Pšenička JiříFajn Tým6801:40:520,00
100MB331122Chvátil JiříOK99 Hradec Králové7201:40:560,00
101MB332763Maxa TomášVkliduVpohodě7501:40:580,00
102MB341925Burda Vladimír7301:41:240,00
103MB342765David VáclavSmiřice7401:41:250,00
104MB345486Hübner Pavel6701:41:350,00
105MB349659Helcl LadislavEMC Running CLUB7501:41:450,00
106MB350648Pojmon LeošRETIA Pardubice7601:41:460,00
107MB3511296Herain Jiri7501:41:490,00
108MB354774Machút Michal6701:41:590,00
109MB356264Mašek RadekPEKASS7201:42:010,00
110MB3631110Hampl Vladimír7601:42:200,00
111MB366379Hartmann Jiří6701:42:260,00
112MB3691159David Setrmajer7501:42:380,00
113MB3711309Šindlar Libor7201:42:420,00
114MB3731243Stránský LadislavMattoni FreeRun6901:42:440,00
115MB3771106Čapka FrantišekBoskovce6801:43:020,00
116MB3821806Vaněk Václav7201:43:090,00
117MB3891253Vabroušek PavelRunTheWorld7201:43:180,00
118MB391172Hojgr Jiří7401:43:250,00
119MB400641Veslík Alexandr7601:43:460,00
120MB402171Brenišin Ivan6801:43:500,00
121MB404693Hanuš Stanislav7001:43:540,00
122MB408240Pelouch Radek7501:43:580,00
123MB417674Pecka LukášRETIA7401:44:210,00
124MB421587Knytl PavelCC Choceň6801:44:270,00
125MB423995Hanzal PetrBMBK7301:44:290,00
126MB425902Nečas Ondřej7401:44:310,00
127MB4271494Ostrenka BorisLidl CZ7401:44:370,00
128MB4351369Sákra Lukáš7001:44:480,00
129MB451470Prokopec Daniel7001:45:220,00
130MB453504Tomáš JosefTK Choceň6701:45:230,00
131MB4541214Tesař MilanBěhám :-)7101:45:250,00
132MB457720Semerák RomanSK Pod dubem7501:45:370,00
133MB459456Jedlička Milan7301:45:410,00
134MB4671330Jandera RomanSK Pod Dubem7501:46:020,00
135MB468671Střecha Martin7301:46:040,00
136MB4701348Paikert Miroslav7301:46:120,00
137MB47665Sopek Tomáš7601:46:240,00
138MB479962Štáb Jaromír7101:46:340,00
139MB483376Žižka Jan6701:46:470,00
140MB484514Sháněl MartinDuPont7301:46:530,00
141MB4891133Šindler MilanOOK KŘP HK7001:46:570,00
142MB4921389Štěpánek MartinPardubice7001:47:010,00
142MB492921Dvořák TomášEndurance Lab7601:47:010,00
144MB5001142Lang Marek7401:47:190,00
144MB5001020Prchlík JindřichWolfiho smečka6901:47:190,00
146MB50234Sláma Jiří7401:47:230,00
147MB50359Rezler JiříPS Cycling7101:47:270,00
148MB506814Makovský TomášFajn Tým7001:47:340,00
149MB520446Patzák JindřichMesa Parts s.r.o.7501:47:440,00
150MB525920Malina Radek7101:47:480,00
151MB542792Královský Martin7201:48:060,00
152MB545537Mráz Bořivoj7401:48:110,00
153MB5461288Jurášek Roman6801:48:130,00
154MB5491113Aixner Jiří7601:48:180,00
155MB55078Minařík MartinHolohlavy7101:48:220,00
156MB551374Hlavatý Michal7501:48:230,00
156MB551476Rada OldřichÚstí nad Labem7501:48:230,00
158MB5531117Jánský Petr6801:48:240,00
159MB558170Filip Zbyněk7601:48:270,00
160MB563584Motl JanHradecký amatér7601:48:360,00
161MB5691435Lukáč PetrCYKLOMAX7101:48:430,00
162MB570612Koubek VladanBühler7501:48:500,00
163MB5771004Pospíšil ZdeněkOA, SOŠ a JŠ Hradec Králové7601:49:050,00
164MB578459Salivar Michal7501:49:070,00
165MB579862Ulč Jiří7401:49:090,00
166MB581493Rak JosefSK Solnice7301:49:150,00
167MB583517Hlobil Petr7401:49:160,00
168MB5841095Knápek DanielTJ Bynina7601:49:170,00
169MB585966Hloušek Jan7501:49:200,00
170MB586932Matras MartinSplašené kozy6701:49:210,00
171MB587850Szabó Ludovít6801:49:290,00
172MB596554Tkáč Ján7301:49:460,00
173MB599462Zoubek DanielKPM Nymburk6701:49:520,00
174MB600843Šimčík Josef7401:49:530,00
175MB6051304Vedral Ladislav7201:50:030,00
176MB606543Antuš ErikSanus7601:50:050,00
176MB60686Navrátil Jiří7301:50:050,00
178MB6101416Drapák Petr7301:50:170,00
179MB6161098Zápařka Radek7001:50:290,00
180MB6271293Galbavý PavelOlomouc6801:50:560,00
181MB6361354Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7101:51:180,00
182MB6391458Škoda Martin7501:51:230,00
183MB641771Lipenský JiříDolní Dobrouč7401:51:350,00
184MB6421179Šmejkal Marek7601:51:370,00
185MB647472Kult Jaroslav7601:51:470,00
186MB656696Smetana Jan7301:52:010,00
187MB6581174Urban Jan7401:52:040,00
188MB669937Kejval JaromírSWELL7301:52:300,00
189MB670166Halamka Petr7101:52:350,00
190MB678220Kroupa MartinHC Bílý Újezd7501:53:020,00
191MB68125Španihel JaroslavŘíčany u Brna6701:53:070,00
192MB690623Rumlar Patrick7101:53:270,00
193MB6911039Lhotsky MichalKovarstvi Souček Team Benátky7201:53:280,00
194MB703946Zapletal Josef7501:53:570,00
195MB7151443Kraus Tomáš7301:54:150,00
196MB719310Berka Milan6801:54:200,00
197MB7221079Hakl DanielSK Los Lobos7101:54:270,00
198MB730420Valachovič MilanKarate dojo Skalica7301:54:470,00
199MB734781Hejna LeošSKH Královéradeckého kraje7401:54:580,00
200MB737498Horacek Tomas7001:55:090,00
201MB738939Markel RomanSWELL7501:55:130,00
202MB740380Hynek Michal7501:55:260,00
203MB742634Surových MartinJesenik Run- HZS OLK7301:55:280,00
204MB745546Rejl Michal7401:55:400,00
205MB747616Vincenc RomanZahrádkáři Svatý Jiří7401:55:440,00
206MB751755Vogel Radim7401:55:530,00
207MB7531432Vavrda LubošIN TIME REALITY7601:55:570,00
208MB757248Dadák JiříSurikata Meerkat6901:55:580,00
209MB760773Suttr PavelSV Mrač6801:56:060,00
209MB7601365Kubias OndřejPardubice7401:56:060,00
211MB783429Klumpar Pavel6701:56:350,00
212MB7931356Chyba Tomáš7601:56:480,00
213MB7961075Kott Milan7201:56:500,00
214MB79933Zezulka Zdeněk7301:56:560,00
215MB8001453Vyhnálek Petr7501:56:570,00
216MB8081399Klamta Václav7401:57:140,00
217MB813177Pohorský TomášFREE KITE Mnichovo Hradiště7101:57:330,00
218MB819797Rejcha KarelVysoká nad Labem7401:57:400,00
219MB824650Jizba JanRedok Hradec Králové7401:57:460,00
220MB831841Horák Slavoj7401:57:550,00
221MB834492Lízálek Josef7601:57:580,00
222MB8361107Jelínek OldřichHronov7301:58:000,00
223MB83938Kucera Tomas7601:58:050,00
224MB8431344Veverka Petr7301:58:080,00
225MB847598Bahnik Pavel7001:58:110,00
226MB850369Karas PavelCvoci s.r.o.7401:58:190,00
227MB851655Nejedlý MiroslavCvoci s.r.o.7501:58:200,00
228MB8651278Balcar Jaroslav6701:58:390,00
229MB870677Machacek Karel7401:58:420,00
230MB878549Čada Filip7501:58:480,00
231MB8821115Romanovský Jiří7501:58:520,00
232MB8921076Dostál Pavel6901:58:570,00
233MB8931199Beránek Pavel6801:59:020,00
234MB89869Valach Vladimír7401:59:120,00
235MB904705Paulovič Daniel7301:59:380,00
236MB907897Rubák Milan7301:59:440,00
237MB9211302Jirout BohumilGoMango Hogner Hradec Králové7302:01:020,00
238MB9241355Baláš PetrGoMango-Hogner Hradec Králové7602:01:030,00
239MB9301222Baše JosefGomango7602:01:040,00
240MB9491286Sojma PetrCC Choceň7302:01:370,00
241MB952658Romanovský DušanDDsport7602:01:550,00
242MB9601350Felkl Tomáš7302:02:110,00
242MB960816Jirásko LubomírSK Srch7102:02:110,00
244MB9651325Polách JakubSri Chinmoy Marathon Team7602:02:290,00
245MB96735Hůza Petr7402:02:330,00
246MB983855Kyrián Lukáš7602:03:260,00
247MB9861255Trojan Aleš7502:03:410,00
248MB9981063Souček VladislavKovarstvi Souček Team Benátky6902:04:300,00
249MB10001268Kačer Kamil7402:04:410,00
250MB10051045Gayevsky SergiyPraha7602:04:590,00
251MB1010559David Martin7302:05:270,00
252MB10121273Ramba AlešGoMango Hradec Králové7502:05:340,00
253MB101336Ovcarčík Jan7602:05:360,00
254MB1035769Valchář PavelRuda7102:07:000,00
255MB1047319Harvan Marek6702:07:340,00
256MB1056710Rychtera Petr6802:07:420,00
257MB1073804Slanina Zdeněk7102:08:500,00
258MB1075368Mott Petr7502:08:560,00
259MB10791376Chrástecký Radim7602:09:070,00
260MB10851093Gráf Leoš7102:09:450,00
261MB10891136Lorenc František6802:09:510,00
262MB1097148Pospíšil Petr7502:10:300,00
263MB1104363Beránek Martin6802:10:460,00
264MB1115308Tomek Aleš7502:11:440,00
265MB11181405Kukla Honza7102:12:060,00
266MB11261191Papoušek Petr7002:13:170,00
267MB114510Volejník Zdeněk7402:14:230,00
268MB1156882Bis DaliborBullman team7502:15:060,00
269MB1168713Kvašinský Pavel6902:16:210,00
270MB1184670Voleš Petr7402:17:450,00
271MB1185259Hušek JaroslavSilvini Madshus team7202:18:070,00
272MB1192723Friesinger PetrČOU6702:18:410,00
273MB121180Škalda PavelPain lovers7102:21:340,00
274MB12181338Borgula Jan7402:22:140,00
275MB1221896Kočárník Jaroslav6802:22:510,00
276MB1226936Havlík PetrSWELL7502:23:230,00
277MB1239788Hoferek Karel7102:24:410,00
278MB1246606Trnka OndřejBühler7202:26:250,00
279MB12551192Yendall Dwayne7402:28:150,00
280MB1261830Špulák Josef7102:28:560,00
281MB1270328Vlček RomantRUtNov7602:29:450,00
282MB12931462Rösemeier Holger7402:37:480,00
283MB12971186Hajnyš TomášZOO Dvůr Králové6902:38:580,00
284MB13021270Štětka Robert7102:41:350,00
285MB13141808Forejtek Lubomír6902:52:150,00
286MB1317162Drobník TomášER Club6803:00:010,00

Muži 50 - 59 let (trať 21,097 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC541335Voženílek Josef6501:25:320,00
2MC801470Beliov PetrAlbrechtice6301:28:180,00
3MC931473Soukup MilanMilovice6401:29:070,00
4MC151218Bachratý Pavel6501:33:110,00
5MC156244Vávra Ivan6501:33:200,00
6MC1931452Novotný Luděk3D Fitness6201:34:570,00
7MC20263Čentíš Jánčáslav6401:35:370,00
8MC209159Pergner PetrHradec6101:35:580,00
9MC229639Čmelík LadislavMaraton tým Pavla Nováka6101:36:470,00
10MC2391087Vondruška Bohuslav6301:37:140,00
11MC267959Štaigl Jindřich6601:38:140,00
12MC273940Hájek MiroslavSK P.Bezruč6501:38:220,00
13MC2801280Drahokoupil Miroslav6001:38:400,00
14MC285996Tecl JanTroubsko5801:38:490,00
15MC2981240Huml DanielŠiroká veřejnost6301:39:240,00
16MC330345Novák Martin6301:40:550,00
17MC3531391Pozník Marcel6301:41:580,00
18MC3851393Machek Tomáš10106401:43:130,00
19MC414117Dohnal MartinKonečně společně6201:44:140,00
20MC4211346Kokeš Petr6501:44:270,00
21MC42387Tichý Stanislav6001:44:290,00
22MC43047Volter ZdeněkSmiřice6601:44:380,00
23MC446451Šulc PavelLKP Jičín6301:45:070,00
24MC4491439Pánek Josef6501:45:140,00
25MC464236Jokel LubomírAtlet Šestajovice6401:45:530,00
26MC499977Lichter MichalMesa Parts s.r.o.6101:47:110,00
27MC5131061Novák Karel6401:47:400,00
28MC5181287Vašička PetrBěžecký klub České spořitelny6601:47:420,00
29MC5201805Maléř Petr6001:47:440,00
30MC533205Nabil Azeb6401:47:580,00
31MC543263Černý AlešTC Dobruška6401:48:090,00
32MC559232Nedzelský Martin6501:48:280,00
33MC560131Kozlík Otakarradioklub OK1OMY Hostovice5901:48:290,00
34MC573986Lagarde MartinBMBK6001:48:550,00
35MC574810Egreši StanislavLitoměřice6401:48:590,00
36MC5811131Popelka MiloslavHradec Králové6001:49:150,00
37MC611761Hanzl RadkoV Lukách6101:50:220,00
38MC634385Sombota Jiří5901:51:100,00
39MC635522Pokorný Petrmedvedi.eu6601:51:110,00
40MC6641374Králík MichalHK6201:52:160,00
41MC671931Zákravský Petr6501:52:380,00
42MC701820Hubáček Jaroslav6601:53:520,00
43MC7021140Káčer JožkaLŠJK Býkovice6501:53:530,00
44MC712229Funda Michal6401:54:110,00
45MC731691Josl Lubomir6201:54:500,00
46MC740912Ptáček Zdeněk6301:55:260,00
47MC7451333Krátký Miroslav6501:55:400,00
48MC768299Smith Tony6301:56:160,00
49MC7901073Palij Lubomír6601:56:470,00
50MC817302Jaroslav ZychHOKL Lužec n.c.6101:57:380,00
51MC86450Medlík CtiradČeská čtvrť Šumperk5801:58:380,00
52MC868580Kvasnička Tomáš6401:58:400,00
53MC869489Kapitán JiříChabařovice6201:58:410,00
54MC9211185Paták VáclavGoMango Hradec Králové6302:01:020,00
55MC9641272Erben Pavel6502:02:230,00
56MC98942Kunst Petr6102:03:550,00
57MC1001371Krempa Milan6302:04:420,00
58MC1007988Novák MiloslavBMBK6002:05:110,00
59MC1045265Šamberger Karel5802:07:280,00
60MC1076125Frýdl MiroslavHradec Králové6402:09:040,00
61MC11081360Andrš MilanOB T.J. Sokol Žamberk5802:11:020,00
62MC1130642Pěcha TomášVTJ Běhoun Poděbrady6602:13:340,00
63MC1143150Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5802:14:180,00
64MC117062Kavec LubošPardubice6502:16:410,00
65MC1173976Kolátor VladimírMesa Parts s.r.o.5702:16:490,00
66MC1187258Jeřábek Jiří5902:18:090,00
67MC1190430Horák Jan6602:18:220,00
68MC1198405Strejček PavelTESTR running team5902:19:220,00
69MC1201998Prošek JiříKapitán Šnek6302:20:020,00
70MC12241317Ketner KarelTJ Velešov Doudleby5802:23:190,00
71MC125452Hrouda Vojtěch6402:28:130,00
72MC1281116Koloc PavelAC Total Zero6502:33:290,00
73MC1307571Červenka Jiří6302:47:060,00

Muži 60 let a starší (trať 21,097 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD189360Sehnal AdrienDukla Praha5301:34:320,00
2MD364227Celba JiříNáchod5601:42:210,00
3MD435730Vokuš ZdeněkLiberec5601:44:480,00
4MD444864Navrátil Vlastimil5501:45:040,00
5MD5101099Jirásek VladimírBrno5301:47:370,00
6MD638108Palisch Dieter4901:51:220,00
7MD6681351Bíza Jaroslav5201:52:290,00
8MD6731390Pažout Vladimírrehakś runners5601:52:440,00
9MD6751479Fadrný JiříSvitavy5101:52:480,00
10MD694766Aur ZdeněkVK Slavia Hradec Králové5301:53:360,00
11MD7531105Stránský MiroslavPolanský Bike Run5001:55:570,00
12MD7641814Hastík JiříJeseník5501:56:120,00
13MD7681096Balla ZikmundRK Skuteč5401:56:160,00
14MD8111141Hep Zbyněk5601:57:290,00
15MD824109Pleskač Bohumír5401:57:460,00
16MD837894Bajer MilanCafe Bajer5501:58:040,00
17MD8551447Vebr Jaroslav5501:58:240,00
18MD9061343Řehák BřetislavRehak´s Runners5501:59:430,00
19MD971888Gracias VladimírCyklo-ski klub Polička5302:02:560,00
20MD977552Hálek Miroslav5602:03:150,00
21MD1016335Cech Jindřichbananovekrabice.com5602:05:450,00
22MD10961381Menšík Josef-4802:10:280,00
23MD1099468Tomek Stanislav5602:10:340,00
24MD1157570Poborský Ladislav5302:15:070,00
25MD1163143Zikeš Aleš5602:15:560,00
26MD1220277Jelínek Jaroslav5102:22:450,00
27MD13181275Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2704:08:440,00

Ženy 18 - 29 let (trať 21,097 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ511395Joglová Marcela8701:24:460,00
2ZJ621334Vzoreková VeronikaKidokai běh Jablonec nad Nisou9101:26:410,00
3ZJ98704Ungerová LenkaTRIOP8901:29:240,00
4ZJ114246Petronyuk MyroslavaČZU - Praha8701:30:260,00
5ZJ1391426Urbanová Johana9201:32:170,00
6ZJ1541417Hronová MarkétaCzech Tri k. Team9001:33:170,00
7ZJ1621097Strašilová Daniela08801:33:320,00
8ZJ1751060Kulhavá EliškaOK Lokomotiva Pardubice9601:34:120,00
9ZJ2751496Babicová EvaTTC Český Brod8801:38:250,00
10ZJ3221387Pulkrábková Kristýna9401:40:450,00
10ZJ322680Mynářová Kateřina8701:40:450,00
12ZJ324697Zavřelová BarboraZavři Němčice9201:40:460,00
13ZJ346140Zubrová Eva9801:41:360,00
14ZJ368689Hanušová Michaela9501:42:350,00
15ZJ3821101Celbová PetraNáchod8801:43:090,00
16ZJ387952Svobodova IvaL+L team9501:43:150,00
17ZJ390225Kűhrová AnežkaBěžecká parta Žižkov9001:43:220,00
18ZJ4051031Beranová Žaneta9001:43:550,00
19ZJ406702Zemanová Kateřina9801:43:560,00
20ZJ4441300Josefová Dominika9501:45:040,00
21ZJ450842Novotná RenataT.P.W. TEAM9401:45:200,00
22ZJ469906Elefantová Šárka8901:46:060,00
23ZJ513984Učíková MichaelaŠlemrgang9001:47:400,00
24ZJ525284Čechová Markéta9201:47:480,00
25ZJ539169Podzimková Pavla9201:48:010,00
26ZJ568366Cyrankowská Martina9101:48:410,00
27ZJ576853Kučerová Štěpánka8701:49:040,00
28ZJ591286Novotná Eliška8901:49:350,00
29ZJ5931223Kubičková Veronika9101:49:380,00
30ZJ597626Slanec Pavla8801:49:510,00
31ZJ611745Hanzlová RadkaUSK Praha / Perňa systém9401:50:220,00
32ZJ613461Bulantová Klára8901:50:250,00
33ZJ618757Mrázková Marie8701:50:310,00
34ZJ645453Dočekalová KláraBáječné ženy v běhu9201:51:440,00
35ZJ6481232Peroutková Veronika8901:51:500,00
36ZJ650786Jirásková Jana9101:51:540,00
37ZJ654257Adamírová Lenka8901:52:000,00
38ZJ66574Bartošová Lenka9301:52:210,00
39ZJ6661441Srnská KateřinaMagnalink8901:52:220,00
40ZJ67426Krausová LucieBáječné ženy v běhu8701:52:450,00
41ZJ683594Fléglová Blanka8901:53:100,00
42ZJ687144Petráčková Kristýna9701:53:220,00
43ZJ72890Pavlíková Tereza8901:54:350,00
44ZJ7311813Cerovská LudmilaNaBOSo8701:54:500,00
45ZJ748542Müllerová Radka8701:55:450,00
46ZJ758746Vopršalová Veronika9101:55:590,00
47ZJ7751349Holubová AndreaELEVEN RUN TEAM9001:56:310,00
47ZJ7751436Havrdová MonikaBáječné ženy v běhu (Semily)9101:56:310,00
47ZJ775900Krejsová Aneta8701:56:310,00
50ZJ784628Fouknerová Karolína9301:56:370,00
51ZJ789834Švédová Štěpánka9401:56:450,00
52ZJ7931169Walderova Hana8801:56:480,00
53ZJ8181205Syslová Lucie annaUDP AUSTRIA TEAM8701:57:390,00
54ZJ823919Příhodová BarboraTJ Sokol Unhošť9401:57:450,00
55ZJ841852Boleslavová KarolínaWomanpower9001:58:060,00
55ZJ841341Sládková NikolaWomanpower9001:58:060,00
57ZJ8461044Bělohlávková AndreaÚjezd u Brna9301:58:100,00
58ZJ8481022Hubená EmilieElite sport team8801:58:120,00
59ZJ858990Holasová LenkaUNDEAD TEAM CZE8801:58:300,00
60ZJ8861252Beránková MonikaPraha4Runners9101:58:550,00
61ZJ894904Příhodová Anastázie9501:59:030,00
62ZJ9121030Satranová BlankaRUN4FUN Hradec Králové9101:59:540,00
63ZJ919357Poláková Jana8802:01:010,00
64ZJ952961Jehličková KamilaIntersport8902:01:550,00
65ZJ9911190Horáková Lucie9402:04:050,00
66ZJ1002423Řeháčková Monika8802:04:450,00
67ZJ10151080Jirásková Iva8802:05:440,00
68ZJ1019463Nováčková Tereza8802:06:000,00
69ZJ10231032Hanzlová MarieBáječné ženy v běhu/Praha9002:06:310,00
70ZJ1029519Binarová Nikola9002:06:530,00
71ZJ1030491Tomšíková Lenka8902:06:540,00
72ZJ1046544Bártová HanaRozběháme Havlíčkův Brod8902:07:310,00
73ZJ10471193Dolníková Daniela8802:07:340,00
74ZJ10511460Zíbová KristýnaHradec Králové8902:07:350,00
74ZJ10511411Žatečková Adéla8702:07:350,00
74ZJ1051210Klimešová PetraGoMango Hradec Králové8702:07:350,00
77ZJ10611175Tylšová Karolína8802:07:510,00
78ZJ1062413Vybíralová Pavla9202:07:540,00
79ZJ10631398Finke lindrová Kateřina9302:08:020,00
80ZJ1065115Malá Marie8802:08:160,00
81ZJ1066666Muffová Kateřina9102:08:200,00
82ZJ1079262Golová Zuzana8702:09:070,00
83ZJ1086278Šmídlová Monika9402:09:480,00
84ZJ1093400Horáková Kateřina9302:10:220,00
85ZJ1103460Řeháčková Michaela9402:10:390,00
86ZJ11051377Benešová BarboraSokol Semily9302:10:490,00
87ZJ11071450Linhartová Bára9302:10:580,00
88ZJ1124464Kesslerova Olga1602:13:010,00
89ZJ1131163Klazarová Tereza9102:13:410,00
90ZJ11431220Šťovíčková ŠárkaSokol Ústí nad Orlicí9402:14:180,00
91ZJ1151793Vagenknechtova Eva8802:14:530,00
91ZJ11511250Kurková Anna9602:14:530,00
93ZJ1168711Kvašinská Pavla9302:16:210,00
94ZJ1175699Ishmitova Alisa9102:16:540,00
95ZJ1180445Libichová Kateřina9302:17:230,00
96ZJ11971182Stejskalová Adéla9202:19:080,00
97ZJ1199945Havrdová Lucie9302:19:430,00
98ZJ1203271Bagová Linda9002:20:540,00
99ZJ1205604Pelíšková Jaroslava9102:21:010,00
100ZJ1222622Kolková Anna9702:23:000,00
101ZJ1227778Hrychová Barbora9102:23:240,00
101ZJ1227776Felgrová Alžběta9102:23:240,00
103ZJ1231104Šťávová Lucie9402:23:390,00
104ZJ1234164Javorková Tereza9102:23:480,00
105ZJ1245645Tichá VeronikaRETIA9002:26:200,00
106ZJ1256801Nosková Karolína0002:28:180,00
107ZJ1259798Alvaradová Tereza9902:28:520,00
108ZJ12601145Kudrnová Kristýna9002:28:540,00
109ZJ1273353Procházková NikolaVLK Chrudim9902:30:570,00
110ZJ1274474Josífková Iveta8702:31:120,00
111ZJ12771006Štefanová Hana9202:32:230,00
112ZJ1278436Šabatková Petra8702:32:270,00
113ZJ12921184Řehořová Natálie8902:37:450,00
114ZJ1296101Píchová LucieOstrava8902:38:220,00
115ZJ1298565Říhová Miroslava8702:40:130,00
116ZJ1300132Lukešová Magdaléna9102:41:340,00
117ZJ1308607Brunová Aneta9002:47:090,00
118ZJ1315721Konopásková Karolína9002:52:470,00

Ženy 30 - 39 let (trať 21,097 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA63833Kozáková DenisaHvězda Pardubice7901:26:560,00
2ZA681492Hejtíková GabrielaPraha8101:27:230,00
3ZA731282Samlerová LucieAC Slovan Liberec8601:27:580,00
4ZA166392Vymlátilová Petra8401:33:410,00
5ZA1791215Buchtová Tereza8601:34:190,00
6ZA2201005Kročová Zuzana7701:36:270,00
7ZA2361482Vlčková Iveta8301:37:110,00
8ZA2641461Kubiasová KateřinaTyčka a kulička7801:38:110,00
9ZA27984Šimáková KláraHradec Králové8301:38:380,00
10ZA297334Moníková Jolana8001:39:220,00
11ZA3021281Vidrova Kristýnaetriatlon8201:39:480,00
12ZA31058Barvínková RomanaAtletika Žamberk7901:40:000,00
13ZA316950Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7901:40:330,00
14ZA3741446Schwaningerová PetraRock Machine - Cyklomax8201:42:450,00
15ZA381356Wittková Markéta8401:43:080,00
16ZA3961125Roháčová Jana8201:43:320,00
17ZA411526Josková Jana8301:44:010,00
18ZA426501Kudrmanová Kateřina8101:44:320,00
19ZA4271091Nesvadbová Michaela8601:44:370,00
20ZA435615Vichova Eva8201:44:480,00
21ZA441269Voltová Ivana8401:44:540,00
22ZA4631397Stroukalová MarikaFreshKozy8401:45:510,00
23ZA465381Dvořáková DenisaAtlet Šestajovice8101:45:540,00
24ZA466712Ropková MarieBáječné ženy v běhu7701:46:000,00
25ZA4721386Ambrúžová SimonaJilemnické nebe8001:46:170,00
26ZA475518Fandelová Pavla8301:46:220,00
27ZA479777Krejčí Klára7901:46:340,00
28ZA4841497Horká LenkaSK Babice8301:46:530,00
29ZA510499Stárková Alena7701:47:370,00
30ZA5131072Kubíčková IvanaFIT MAT8401:47:400,00
31ZA5201375Benková RomanaLitomyšl7801:47:440,00
32ZA530275Nekulová AlenaRUN4FUN Hradec Králové8001:47:530,00
33ZA533601Golová Tereza8501:47:580,00
34ZA5441226Rusínová Monika7701:48:100,00
35ZA546917Lorencová AndreaMavea7801:48:130,00
36ZA553441Seifrtová Martina8401:48:240,00
36ZA55392Mikulková Petra8501:48:240,00
38ZA565562Šolcová RomanaVentilek8601:48:400,00
39ZA570854Davídková LucieValachiarun.cz8201:48:500,00
40ZA575973Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:49:030,00
41ZA580435Němečková Zuzana8001:49:120,00
42ZA602635Osladilová MichaelaJesenik Run7701:49:550,00
43ZA603579Hánová Kateřina8101:49:570,00
44ZA625873Trávníčková Kristýna7901:50:540,00
45ZA642404Roidlova Martina7801:51:370,00
46ZA650789Kubečková Jana8001:51:540,00
47ZA661209Hrouzková AndreaSDH Štěpánov8601:52:120,00
48ZA663875Trampotová Monika7701:52:130,00
49ZA676425Hartmanova Pavlína7801:52:490,00
50ZA6801143Leidorfová Lenka8501:53:060,00
51ZA6821144Šafusová LídaSanus7701:53:090,00
52ZA68615Košťálová OlgaHořice7701:53:190,00
53ZA689957Fichtnerová VeronikaŠlemrgang8401:53:260,00
54ZA691624Pancíř švarcová Simona7901:53:280,00
55ZA693779Veselá Vladislava8401:53:310,00
56ZA699829Miklošová Martina8501:53:470,00
57ZA7001803Procházková LuciePardubice7901:53:510,00
58ZA7071449Mervartová LenkaFVZ UO8301:54:020,00
59ZA7082Doušová Petra8501:54:040,00
60ZA720738Vyletalova Katerina7901:54:240,00
61ZA72281Škaldová HanaPain lovers7901:54:270,00
62ZA733972Lisá Blanka7701:54:570,00
63ZA735105Mrkvičková Zlata7901:55:050,00
64ZA750137Mikešová Barbora8401:55:510,00
65ZA752422Hanáková RadkaPraha 98601:55:550,00
66ZA753824Holingerová EvaKoldín-Rájec8001:55:570,00
67ZA7681257Bezpalcová Helena7701:56:160,00
68ZA774599Jasná Barbora8501:56:260,00
69ZA780958Pojarová LucieRUNGO.cz7901:56:320,00
69ZA780964Hlaváčková Šárka8501:56:320,00
71ZA790231Sedláčková Ilona7701:56:470,00
72ZA803915Tomíčková Petra8401:57:000,00
72ZA8031475Bakešová Markéta8601:57:000,00
74ZA805662Špičáková PavlaEimy Team7801:57:070,00
75ZA8101146Stěhulová KateřinaHZS Libereckého kraje8401:57:280,00
76ZA8271295Bradnová AlexandraŽůŽo Klub Team8301:57:500,00
76ZA8271431Kocourková Petra7901:57:500,00
78ZA833891Sáblíková Jindřiška8601:57:570,00
79ZA83737Kučerová Markéta7701:58:040,00
80ZA843253Andrová Martina7701:58:080,00
80ZA8431340Machalíková Veronika8401:58:080,00
82ZA8481046Sedlářová Lenka8001:58:120,00
83ZA859439Škorpilová králová LenkaBŽB8301:58:310,00
84ZA865980Matušincová Lucie8101:58:390,00
85ZA878913Bačkovská Petra7801:58:480,00
86ZA882708Kantarová Pavla8201:58:520,00
87ZA884956Balousová Andrea8201:58:530,00
88ZA886110Šejvlová Vlasta8001:58:550,00
88ZA8861245Dlouhá NatáliePraha 4 Runners8001:58:550,00
90ZA897869Tykvartova Romana8501:59:110,00
91ZA9031407Exlerová Michaela8301:59:300,00
92ZA9131065Šidlová LucieBáječné ženy v běhu8202:00:010,00
93ZA9191285Kirschová EvaTrutnov7802:01:010,00
94ZA924603Tomášová LenkaBike Run Stará Paka8102:01:030,00
94ZA92482Teichmanová VeronikaGoMango-Hogner Hradec Králové8002:01:030,00
96ZA934575Hribiková Markéta8202:01:080,00
97ZA936318Milerová Věra7802:01:130,00
97ZA9361230Hladova Renata8602:01:130,00
99ZA939883Kubátova Marcela8002:01:180,00
99ZA9391314Pušová LenkaPušovi8302:01:180,00
101ZA945168Čožíková Dagmar7902:01:350,00
102ZA946754Cihlářová Jana8202:01:360,00
103ZA949688Vránková Pavla8502:01:370,00
104ZA9511812Jámborová DášaDukla Praha7802:01:430,00
105ZA956333Pešková Šárka8602:02:060,00
106ZA957672Králíčková TerezaValachiarun.cz8302:02:070,00
107ZA959949Felklová Kateřina7702:02:100,00
108ZA962394Sobotková Šárka8502:02:170,00
109ZA966388Benešová KateřinaLipovka7702:02:320,00
110ZA969768Valchářová ZuzanaRuda7702:02:400,00
111ZA977551Hálková Lenka8202:03:150,00
111ZA97791Dvořáková Eliška8102:03:150,00
113ZA9851180Rejhová Alexandra8502:03:390,00
114ZA9911081Černá PetraBáječné ženy v běhu7702:04:050,00
115ZA993821Kriesche Alena8202:04:110,00
115ZA993865Samková Lenka8202:04:110,00
117ZA996389Turková Pavla7702:04:170,00
118ZA997337Hladká KláraBrno Nový Lískovec7802:04:290,00
119ZA999651Příhodová Pavlína7902:04:400,00
120ZA1006879Bittnerová Vendula7902:05:040,00
121ZA1009967Vaňousová JohanaŠportniki8602:05:190,00
122ZA10111368Kabele KatkaRun4Fun7702:05:320,00
123ZA1014384Šrámová Leona8002:05:400,00
124ZA1021703Hálová Lucie7902:06:090,00
125ZA1024750Renská LenkaNáchod8002:06:320,00
126ZA1026178Šťásková Petra8402:06:490,00
127ZA1027681Haňavcová Iveta8202:06:500,00
128ZA10311319Pribylova Hilda8102:06:550,00
129ZA1039419Benešová MartinaBašta team7902:07:170,00
130ZA1047975Janderová Veronika8502:07:340,00
130ZA1047320Kalousová Hana7802:07:340,00
132ZA10601291Havlínová DanaJdu běhat8002:07:480,00
133ZA1064661Kaplanová Simona8002:08:080,00
134ZA1070660Viková Karolina8002:08:340,00
135ZA1078530Dvořáková Zuzananeregistrována8502:09:060,00
136ZA1082910Klímová JanaFitkul.cz8002:09:090,00
137ZA1092330Petkova Polina8502:10:070,00
138ZA1093351Janečková Petra8602:10:220,00
139ZA10951409Popelková IvetaPraha8602:10:250,00
140ZA1101187Leiblová Kamila7702:10:360,00
141ZA1113752Baráková MonikaSvitavy7902:11:340,00
142ZA1116152Šenková Lucie7702:12:040,00
143ZA112068Valachová Katarína7802:12:220,00
144ZA11281401Kolomá AndreaNa pohodu s.r.o.7802:13:260,00
145ZA1131300Halenčáková NaďaDenso klub8002:13:410,00
146ZA1134426Kekulová TerezaBáječné ženy v běhu7702:13:450,00
147ZA11491057Trojanová ŠárkaRUNNING LIONS8502:14:380,00
148ZA1150735Vokušová DanaLiberec7702:14:400,00
149ZA11551294Žejdlíková IvanaChrudim8002:15:050,00
150ZA11591373Jakeschová Jana8402:15:160,00
151ZA11601366Voldrichova Pavlina7702:15:310,00
152ZA1162837Košínová GabrielaRun Free Chrudim7702:15:470,00
153ZA1167386Petrová Alena8002:16:190,00
154ZA1171437Pajerová Jana8302:16:430,00
155ZA1172201Fejfarová PetraPlanetka B6128202:16:450,00
156ZA11751040Hrabíková Vlaďka7802:16:540,00
157ZA1177563Dědková Irena8602:17:090,00
158ZA1179665Čermáková Denisa8502:17:220,00
159ZA1183206Nováková Kateřina8102:17:250,00
160ZA1191540Šindelářová MiroslavaBŽB8602:18:260,00
161ZA12021Mráková Michaelarun4fun Hradec Králové8502:20:170,00
162ZA1204802Handlířová Petra8202:20:550,00
163ZA1208512Cimalová Markéta8502:21:240,00
164ZA1209305Skořepová Tereza7802:21:330,00
164ZA1209306Chramostová Michaela7902:21:330,00
166ZA1213664Tuckova Lucie8302:21:450,00
167ZA121417Kasalová MartinaBáječné ženy v běhu8502:21:470,00
168ZA121598Macháčková ZuzanaMacháčci7702:21:540,00
169ZA12231262Novotná MarkétaChrudim7802:23:140,00
170ZA123273Bacílková Štěpánka7902:23:450,00
171ZA1236304Šotolová Eva8202:24:070,00
172ZA1242979Severová Radka7702:25:390,00
173ZA1244153Kalašová Veronika8502:26:170,00
174ZA1249994Kolářová Petra8302:27:350,00
174ZA12491415Reitspiesova Jana8402:27:350,00
176ZA12531260Dycková ŠárkaVysoké Mýto8202:27:500,00
177ZA126341Valešová Michaela7902:29:050,00
178ZA12661025Orsavová JanaZlín8202:29:180,00
179ZA12825Izáková IvetaSRTG Hradec Králové8302:34:170,00
180ZA1286448Martinkova Eva8402:35:540,00
181ZA1288324Jahůdková EliškaMeDiLa spol. s r.o.8102:36:430,00
182ZA1291449Jandíková Vladěna8102:36:570,00
183ZA1293684Alijeva Magda7702:37:480,00
184ZA130339Šklíbová Jitka8302:41:360,00
185ZA130412Černá Romana7702:41:370,00
186ZA1313158Pavlíková RůženaHZS MSK8402:51:580,00

Ženy 40 - 49 let (trať 21,097 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB281363Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:21:490,00
2ZB551467Karafiátová Svatava7301:25:400,00
3ZB1711321Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:33:540,00
4ZB262600Novotný JiříUNO Srch7101:38:080,00
5ZB2881442Vejběrová EvaCyklo Pokr7601:38:590,00
6ZB301893Horáková JanaCafe Bajer7101:39:290,00
7ZB3151202Sýkorová Šárka7601:40:230,00
8ZB329127Stejskalová Andrea7201:40:530,00
9ZB337160Flašarová LenkaNáchod7201:41:200,00
10ZB3391219Bicanová Veronika7501:41:230,00
11ZB344935Brettschneiderová KateřinaAK Litvínov7301:41:320,00
12ZB3591312Vomáčková Jitka7601:42:060,00
13ZB361103Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:42:160,00
14ZB3841423Věchtová KamilaAC Čáslav7601:43:100,00
15ZB395700Horochovská Martina7201:43:310,00
16ZB4011263Snopková Jana6901:43:490,00
17ZB407695Zavřelová JanaZavři Němčice6801:43:570,00
18ZB427254Vašinová MarkétaSokol Horní Brusnice7501:44:370,00
19ZB4611362Hanáková PetraRAC Cerhovice7501:45:500,00
20ZB495193Libřická Alena7501:47:050,00
21ZB5061231Vejšická Anna7301:47:340,00
22ZB509297Pavlasová Martina7601:47:360,00
23ZB516718Kuzelkova DitaRedok Hradec Králové7401:47:410,00
24ZB525142Hrnčálová Kateřina7001:47:480,00
25ZB528903Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7401:47:500,00
26ZB5311102Goikoetxea mintegi LucieBáječné ženy v běhu7501:47:540,00
27ZB556613Jetmarová EsterSokol Hylváty7001:48:250,00
28ZB5641261Valášková BohumilaČeská Skalice7501:48:370,00
29ZB565367Pucholtová LibušeKeliška team7101:48:400,00
30ZB6371126Janelová LenkaHrůzice7401:51:200,00
31ZB644846Jeřábková IvaTriatlon Býšť6701:51:420,00
32ZB64645Chvátilová PavlínaOK99 Hradec Králové7401:51:450,00
33ZB6971248Sochová Hana7101:53:460,00
34ZB70640Březinová Hana7401:54:010,00
35ZB7081053Vaverková Petra7601:54:040,00
36ZB710687Hrstková Veronika7301:54:060,00
37ZB712113Ospaldová Jana7001:54:110,00
38ZB714396Vrbová Irena7501:54:120,00
39ZB724250Jelínková ErikaBáječné ženy v běhu7201:54:280,00
40ZB7261058Divišková PavlínaSvaz českých bohémů7401:54:320,00
41ZB742747Ludvíková Marcela7201:55:280,00
42ZB7631254Špírková Dagmar7601:56:110,00
43ZB767860Rychterová EvaLeháro7601:56:150,00
44ZB782255Vondroušová PetraTJ Sokol Horní Brusnice7601:56:330,00
45ZB7851016Svobodová Jana7601:56:380,00
46ZB807868Pluhařová Rut7201:57:100,00
47ZB8111200Voháčková Lucie7601:57:290,00
48ZB815128Matějíčková Martina7601:57:340,00
49ZB819656Pučelíková Dana7301:57:400,00
50ZB839515Vondrková Nela7601:58:050,00
51ZB8521487Hovadová Alena7101:58:220,00
52ZB856838Vysoká HanaDIVOČÁCI LÚ7501:58:270,00
53ZB8651277Balcarová Marcela7201:58:390,00
54ZB8701308Voříšková Renata7501:58:420,00
54ZB870490Kapitánová IvaChabařovice6901:58:420,00
56ZB873772Stanková Martina7601:58:450,00
57ZB878629Fouknerová Iva7201:58:480,00
58ZB881812Fialová RadmilaSanus7601:58:500,00
59ZB890828Černá Kateřina7301:58:560,00
60ZB899365Kubelková Daniela6801:59:140,00
61ZB9011283Šimková DanielaBAK SEAL 6 Team7201:59:260,00
62ZB902818Králiková Petra7601:59:270,00
63ZB905198Olenočinová Hana7401:59:390,00
64ZB9151178Jasinková Lucie7302:00:020,00
65ZB9211183Lídlová JanaGoMango Hradec Králové7602:01:020,00
66ZB924668Votypková PavlaBŽB/Hradec Králové7002:01:030,00
67ZB935243Mališová Hana6902:01:090,00
68ZB944378Štípková Eva7302:01:290,00
69ZB946327Seidlová Jana7602:01:360,00
70ZB9681204Rozkydalová Pavlína7002:02:350,00
71ZB9871445Kárníková Hanax7502:03:420,00
72ZB10201010Veselková BlankaAuto Mito team7602:06:060,00
73ZB1025707Peterová Věra7502:06:350,00
74ZB10331019Tomášková PavlaSKI Klub Pastviny6902:06:560,00
75ZB1036521Kratochvílová Markéta7202:07:060,00
76ZB10381385Havlíčková MichaelaTriatlet Karlovy Vary7302:07:160,00
77ZB10401299Kubová Ludmila7102:07:210,00
77ZB10401298Petráňová JanaMeDiLa spol. s r.o.7202:07:210,00
79ZB105511Pavlásková Romana7602:07:410,00
80ZB1056783Hájková Iveta7002:07:420,00
81ZB1059212Grebeníčková Hana6702:07:460,00
82ZB1073654Petráňová NaďaCvoci s.r.o.7602:08:500,00
83ZB10881269Turňová Jitka7202:09:490,00
84ZB10891137Lorencova Ivana7302:09:510,00
85ZB110167Kotenová BohunkaSSC Otrokovice7102:10:360,00
86ZB1111235Kmoškova Ivana7602:11:230,00
86ZB1111234Jakubcová Radka7502:11:230,00
88ZB1116748Lequin LenkaRE/MAX Future7202:12:040,00
89ZB11191162Hajzlerová Milena7102:12:190,00
90ZB1135676Berná EvaMattoni Free run7602:13:490,00
91ZB11361234Klimešová ZuzkaGomango-Hogner6802:13:510,00
92ZB1139478Žolková JanaRungo pro ženy7602:14:120,00
93ZB1141418Hercíková JanaRungo pro ženy7102:14:170,00
94ZB1146179Jarská Martina7102:14:250,00
95ZB1147799Mádlová DenisaLyžařský klub Broumov7502:14:260,00
96ZB1148953Formanová Jana7102:14:330,00
97ZB1158948Hlavatá VeronikaRozběháme Hradec Králové a oko7202:15:110,00
98ZB11611303Kopčilová MarkétaRun4Fun7502:15:390,00
99ZB11651383Hvězdová Alexandra7302:16:120,00
100ZB1178176Šarounová HanaBáječné ženy v běhu7402:17:200,00
101ZB1182214Kassayová Silvia6802:17:240,00
102ZB1185260Hušková JanaSilvini Madshus team7402:18:070,00
103ZB1187431Horáková Ivana6702:18:090,00
104ZB119353Edlmanová Renata7402:18:580,00
104ZB1193279Rejchrtová Sandra7502:18:580,00
106ZB1195230Fundová Hana6702:19:000,00
106ZB1195204Azebova Martina6702:19:000,00
108ZB1200307Kubešová Vladimíra7302:19:470,00
109ZB1216239Grundová Gabriela7302:22:020,00
110ZB123227Bartošová Martina7102:23:450,00
111ZB1235737Štaierová Pavla7602:23:580,00
112ZB1239787Šteinerová Radka7102:24:410,00
113ZB12411800Zámečníková Irena7102:25:290,00
114ZB1257960Štaiglová Kateřina6802:28:300,00
115ZB1262359Ondrišková Eva7502:28:590,00
116ZB1265126Frýdlová JanaHradec Králové6802:29:140,00
117ZB1269851Karešová ZdeňkaRungo pro ženy6802:29:430,00
118ZB1276527Trousilová PavlínaBáječné ženy v běhu6902:32:000,00
119ZB1279782Holanová Pavla7602:32:430,00
120ZB12801284Melicharová Monika7602:33:090,00
121ZB1283539Mrázová Petra7302:34:330,00
122ZB12871404Marhoulová IvanaKlášterec nad Ohří7302:36:350,00
123ZB1309608Brunová Jana6702:47:210,00

Ženy 50 let a starší (trať 21,097 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC561569Poborská Jitka6501:48:300,00
2ZC63175Kameníčková VeronikaVinařice6601:51:060,00
3ZC727899Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:54:330,00
4ZC729553Janouchová Jana6301:54:430,00
5ZC786545Hellerová HanaBühler6101:56:400,00
6ZC862175Pannová PavlaPardubice6501:58:370,00
7ZC8961493Tumová Marie6101:59:080,00
8ZC900892Zárubová JanaAC PRAHA 18905901:59:250,00
9ZC962954Říhová Zdeňka5902:02:170,00
10ZC1054406Strejčková ZuzanaTESTR running team6202:07:370,00
11ZC107288Šternerová HanaHradec Králové6302:08:370,00
12ZC1084485Halkova Milena5702:09:180,00
13ZC1129729Frías valtrová Nataša6402:13:320,00
14ZC1141200Vlachova Renata6202:14:170,00
15ZC12061329Kocábová Jana4902:21:030,00
16ZC1248832Janušková Marie6502:27:320,00
17ZC1258728Kwiatkowska Dorota6302:28:450,00
18ZC12841100Jirásková VěraBrno5502:35:150,00

Trať 21,097 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11406Pavlišta VítSilvini Madshus team8501:06:520,00
2MA21347Kohut JanElite Sport Team / Salming8501:07:150,00
3MA31488Kučera MartinVSK Univerzita Brno8001:11:210,00
1MB4494Procházka JosefDěčín7101:13:220,00
1MJ51427Hudec TomášSvět běhu9001:14:220,00
2MB61153Veber JosefLK Tatran Chodov7501:14:300,00
4MA71477Dokulil ZdeněkOlomouc8001:15:290,00
5MA8411Vetchý JanIscarex Česká Třebová8501:15:340,00
2MJ91297Galáč VojtěchAC Slovan Liberec9601:16:080,00
6MA10261Pleskot OndřejCzech Tri K. Team8401:19:120,00
3MJ11739Štancl DanielSportbart Team9501:19:220,00
7MA12758Dlabáček LukášOrel Řečkovice7901:19:260,00
8MA13637Dryml MojmírHvězda SKP Pardubice8601:19:360,00
4MJ14471Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9801:19:420,00
3MB15914Koravský RomanELEVEN RUN TEAM6901:20:090,00
9MA16362Kopecký Martin7901:20:130,00
4MB17620Smatana MilanHZS Jeseník7301:20:210,00
10MA181380Balatka MiroslavSKP Kornspitz Jablonec8201:20:300,00
11MA19867Pirkl PavelLiberec7901:20:330,00
5MJ20213Málek JanRWE8801:20:360,00
6MJ21469Pačák TomášRungo.cz8701:20:430,00
5MB221130Malý JanELEVEN RUN TEAM7301:20:560,00
7MJ23653Kratochvíl MarekBražecký mládenci8901:20:590,00
12MA2428Friček JanZelené město PHA 98001:21:180,00
13MA25839Matějka LubošTJ Sokol Královské Vinohrady8201:21:250,00
14MA261238Štefánek RosťaDěčín7701:21:290,00
6MB27722Patočka RomanOMT Pardubice6901:21:460,00
1ZB281363Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:21:490,00
8MJ29312Touška Kryštof8701:21:520,00
9MJ30934Česal MartinAtletika Litvínov, z.s.8801:21:570,00
10MJ311217Málek VojtěchAC Slovan Liberec9901:22:140,00
7MB321258Rusnák Marián7401:22:260,00
8MB3313Šodor Kristián7301:22:360,00
8MB331024Kauler MartinTJ Sokol Mšeno7601:22:360,00
15MA3594Heller TomášHradec Králové8101:22:450,00
16MA36813Šťastný RomanRock Machine-Cyklomax7901:22:500,00
10MB37120Frosch PetrOK LOKO Pardubice7501:22:570,00
11MB38963Jakoubek RomanTrutnov6701:23:050,00
12MB391008Wallenfels JiříGlaxoSmithKline7201:23:140,00
17MA40578Adamec JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí8101:23:520,00
18MA41795Pokorný VáclavBrno7801:24:000,00
11MJ421420Horáček MartinFITTT8701:24:020,00
13MB431382Pazdera MiroslavZapro team7201:24:030,00
14MB44819Lášek JosefIOS Hradec Králové6901:24:060,00
19MA451228Stengel PeterBühler8301:24:090,00
19MA45156Ichman RobertRun 4 Fun8501:24:090,00
21MA471023Kasal JanSokolov8501:24:180,00
22MA48574Myšák TomášMuscle Bank Hradec Králové8501:24:280,00
15MB49167Zoubek MichalPardubice7301:24:310,00
23MA50532Jureček Jan8301:24:450,00
1ZJ511395Joglová Marcela8701:24:460,00
16MB5229Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team7001:25:030,00
24MA53135Andrle JakubČernokostelecký pivovár8201:25:050,00
1MC541335Voženílek Josef6501:25:320,00
2ZB551467Karafiátová Svatava7301:25:400,00
12MJ56844Vavrečka Martin9101:25:470,00
17MB57714Randa Drhomír7401:25:590,00
13MJ581327Langr PetrMoroSystems9001:26:150,00
25MA59274Cita JanHC Bílý Újezd8201:26:180,00
26MA601412Hak Tomáš7801:26:310,00
14MJ61595Rumpík ViktorŽebrák8801:26:370,00
2ZJ621334Vzoreková VeronikaKidokai běh Jablonec nad Nisou9101:26:410,00
1ZA63833Kozáková DenisaHvězda Pardubice7901:26:560,00
27MA64329Jandoš Zdeněk7701:26:590,00
28MA651244Bednář RichardCEPro Team8501:27:030,00
29MA66309Hurych Jan8001:27:190,00
18MB671315Vopršálek MiroslavBrück team7101:27:210,00
19MB681499Gajdoš DušanSvaz českých bohémů7301:27:230,00
2ZA681492Hejtíková GabrielaPraha8101:27:230,00
20MB70195Harapát DavidZahrádkáři Svatý Jiří7201:27:270,00
21MB711124Pejša Jan7501:27:380,00
22MB721292Sychrovský MartinWikov7601:27:450,00
3ZA731282Samlerová LucieAC Slovan Liberec8601:27:580,00
15MJ741425Majercik Miroslav8901:28:000,00
23MB751208Horvat DavidVZP ČR7301:28:030,00
30MA76375Simon MartinDopravní zdravotní služba Nác8001:28:080,00
30MA76407Hanzl FilipEtdorfin8001:28:080,00
24MB781364Hrubeš Jiří6801:28:140,00
16MJ7951Vojtěch MarekSK Svěrák8801:28:170,00
2MC801470Beliov PetrAlbrechtice6301:28:180,00
17MJ81572Letko ZbyněkHZS PS Jičín8801:28:260,00
32MA82577Škeřík Martin8101:28:300,00
18MJ83573Kolář MarekDemoteam Arosa8801:28:400,00
19MJ841491Vrbický OndřejPardubice9601:28:460,00
25MB8554Trávníček Marek7601:28:510,00
33MA86989Holas MartinUNDEAD TEAM CZE8501:28:570,00
20MJ86709Poláček Aleš9701:28:570,00
21MJ881051Hofman Milan9601:29:000,00
21MJ881021Bosnovič MilošBáječné ženy v běhu8701:29:000,00
26MB90139Zubr HynekNORD7301:29:030,00
34MA901221Zeman DanielGoMango Hradec Králové8301:29:030,00
35MA92525Dařbuján LukášPardubice7701:29:040,00
3MC931473Soukup MilanMilovice6401:29:070,00
36MA94321Hvězda Jiří7801:29:100,00
37MA951313Svoboda OndřejHumpolec8101:29:160,00
38MA96102Sládek FrantišekCC Choceň8301:29:210,00
27MB97414Šír VladimírKlub Josefa Buďárka, Jilemnice7601:29:230,00
3ZJ98704Ungerová LenkaTRIOP8901:29:240,00
23MJ98884Šindelář OndřejELITE SPORT TEAM BLANSKO8801:29:240,00
28MB1001810Šebelka ZdeněkMonitka.cz7601:29:260,00
29MB101590Prix RudolfSK OMT Pardubice6801:29:270,00
39MA10221Pavliš JiříPraha 58401:29:310,00
40MA1031172Vesely LukasVestec8001:29:320,00
24MJ1031127Trumm LukášHradec Králové8701:29:320,00
30MB105991Žákovský MarekHasiči Praha7201:29:330,00
25MJ105968Mynář MarianBěh pro Keňu8801:29:330,00
31MB107106Černovský Zdeněk7501:29:340,00
26MJ108870Janoch MartinSokol Pimpas8901:29:350,00
41MA1091396Moravec Filip8301:29:360,00
42MA110118Samek Ondřej8201:30:030,00
32MB1111216Dominik PetrBrno7101:30:050,00
43MA112452Vaculík MartinPraha8301:30:120,00
44MA113242Švorc OndřejHC Bílý Újezd8501:30:190,00
4ZJ114246Petronyuk MyroslavaČZU - Praha8701:30:260,00
27MJ1151489Kubů TomášKola Kolda8801:30:270,00
28MJ116825Jelen PavelHvězda Pardubice z.s.9101:30:280,00
29MJ117247Vrana AdamPO Nižná9001:30:340,00
33MB1181451Strnad Tomáš3D Fitness6901:30:390,00
34MB119780Mazac MartinCaslav7301:30:420,00
30MJ1201196Splítek MartinHradec Králové8801:30:440,00
31MJ1211059Divišek JakubSvaz českých bohémů9901:30:530,00
45MA122410Tomášek Adam8101:30:540,00
35MB123592Marek MartinNepolisy7401:30:560,00
32MJ123500Drs Adam8701:30:560,00
36MB1251290Fráňa Pavel7001:31:110,00
33MJ1261213Zima MatějOrel Rtyně v Podkkonoší9801:31:130,00
37MB127194Friedl Marek7201:31:200,00
38MB1281152Lukáš PetrSK HZS Praha7401:31:410,00
46MA1281077Kalenský ZdeněkCykloharant Pecka8201:31:410,00
47MA1301422Beneš MichalRunSport team8301:31:430,00
39MB131322Zámečník Roman7101:31:480,00
48MA132614Vondrášek ŠtěpánSK Čtyři Dvory8001:31:520,00
49MA133340Ondráček PetrSlatinice8101:31:530,00
50MA1341342Řehák MartinMnichovice8401:31:540,00
40MB13561Czagan JanSDH Dědek7101:31:570,00
41MB136951Broulík LuděkJiskra Jaroměř-Potocký7101:31:580,00
34MJ1371084Žampach Marek9101:32:060,00
35MJ1381322Hřivna JanPraha9301:32:140,00
5ZJ1391426Urbanová Johana9201:32:170,00
42MB140803Horák MichalTj Sokol Studnice7501:32:280,00
51MA14196Mihalik JosefBáječné ženy v běhu8401:32:290,00
52MA14246Pospíšil Daniel7801:32:310,00
36MJ1431802Bílek DavidVRBICE0301:32:320,00
43MB144151Sláma MartinACL 130 Autocentrum Luňák6801:32:340,00
53MA145373Shoniya AlexanderCrazy Sloths7701:32:350,00
44MB145339Kozlík RadekKoďa tým Brno6701:32:350,00
54MA1471472Voříšek PetrVeská 687701:32:390,00
45MB1481457Kubíček PetrLabe Tri Club6701:32:500,00
46MB14930Beneš MartinBašta team7601:32:550,00
55MA150619Jandl Vladimír8001:32:590,00
37MJ151943Dohnálek Pavel9301:33:110,00
4MC151218Bachratý Pavel6501:33:110,00
38MJ153121Gábler RadekBK Kmínek Králíky9001:33:140,00
6ZJ1541417Hronová MarkétaCzech Tri k. Team9001:33:170,00
56MA155107Firkušný MartinSmiřice8201:33:190,00
5MC156244Vávra Ivan6501:33:200,00
47MB1571434Hermann TomášJablonská běžecká liga - Stand6801:33:250,00
39MJ1581388Palacký Vít8701:33:260,00
57MA159482Hejsek Tomáš8201:33:280,00
58MA1601463Vlček JanAkcenta8001:33:290,00
59MA1611187Vysloužil MiloslavMK Postějov8601:33:310,00
40MJ1621229Brand MarcelBühler8701:33:320,00
7ZJ1621097Strašilová Daniela08801:33:320,00
41MJ1641469Wasserbauer JosefTýniště nad Orlicí8801:33:330,00
60MA1651177Novák LubošDobruška7701:33:390,00
4ZA166392Vymlátilová Petra8401:33:410,00
61MA167292Trojek Pavel7901:33:440,00
42MJ1681236Šíma JanBenešovský běžecký klub8801:33:470,00
48MB169679Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:33:490,00
49MB170886Staffa PavelTJ Sokol Racice Totinou7501:33:520,00
3ZB1711321Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:33:540,00
62MA172443Gogola Ján7701:34:030,00
50MB1738Matějíček Petr1. R.S.C.7301:34:050,00
51MB174268Čermák ZdeněkLhotka u Mělníka7601:34:060,00
63MA175146Celar MarekIntecha Hradec Králové8201:34:120,00
63MA175741Polan MichalPlacatá želvička8101:34:120,00
8ZJ1751060Kulhavá EliškaOK Lokomotiva Pardubice9601:34:120,00
52MB178480Vyskočil JanAC Čáslav7301:34:150,00
65MA1791811Matoušek Václav8601:34:190,00
5ZA1791215Buchtová Tereza8601:34:190,00
66MA181295Malý LukášKKL8301:34:200,00
67MA1821495Babica MilanVsetín8101:34:210,00
43MJ183433Novotný Pavel9001:34:220,00
68MA184916Lorenc TomášLípa nad Orlicí7801:34:230,00
69MA1851086Soukup Miroslav8101:34:240,00
70MA1861384Podlešák MarekSKI Mapos7801:34:280,00
70MA1861122Fiala VáclavHaven8201:34:280,00
53MB188690Sturm Alanslavoj Kunčice7501:34:290,00
1MD189360Sehnal AdrienDukla Praha5301:34:320,00
54MB1901476Uvízl AlešUničov7101:34:330,00
72MA191725Vošahlík MartinAtletika Radějovice8001:34:390,00
55MB192372Ungvári Jozefloner wolf6901:34:400,00
6MC1931452Novotný Luděk3D Fitness6201:34:570,00
44MJ194547Tůma Jan9901:35:120,00
73MA195646Štys PavelRETIA Pardubice7801:35:130,00
74MA196165Toman Michal8101:35:220,00
45MJ1971490Herman PetrPraha9001:35:280,00
56MB198354Koďous Leoš7401:35:310,00
75MA199203Kasa MartinPilulka.cz8001:35:340,00
76MA2001056Kubista JosefRUNNING LIONS8101:35:360,00
76MA200981Kural VáclavČAFC Praha8301:35:360,00
7MC20263Čentíš Jánčáslav6401:35:370,00
57MB203272Polách PetrBlansko7501:35:400,00
78MA204911Sekanina JanLesy České Republiky8101:35:470,00
79MA2051089Matějka Jaroslav8301:35:480,00
58MB205827Fogl Marek7201:35:480,00
80MA2071118Machara Aleš8101:35:510,00
46MJ2081256Novak LukasHostka9501:35:550,00
8MC209159Pergner PetrHradec6101:35:580,00
47MJ2101165Stejskal RomaOrvo9101:35:590,00
59MB211222Dachovský RadovanTempo Malšovice6901:36:070,00
81MA212678Kelnar Pavel8601:36:080,00
60MB2131421Král LiborSK Pod Dubem7001:36:090,00
61MB2141484Bubla MichalBěhej Brno7401:36:130,00
62MB2151070Kyzlink KarelASK TT Ski Blansko6901:36:180,00
48MJ216325Rozman TomášMeDiLa spol. s r.o.9101:36:200,00
82MA217180Harant PetrSobotka8301:36:230,00
63MB218338Grygar DavidARCHITEKTI-Grygar.cz7401:36:250,00
83MA219742Rožec AlešSPK Liberec8201:36:260,00
6ZA2201005Kročová Zuzana7701:36:270,00
64MB220764Kučera MartinLeháro7401:36:270,00
65MB222428Hájek Martin7501:36:290,00
66MB223432Bílek JiříRabštejnská Lhota7401:36:300,00
67MB224415Kuřík MichalStudenec Trvalková školka7601:36:320,00
67MB224923Vítů LiborPelhřimov7401:36:320,00
84MA226809Rejman Jakub8001:36:400,00
85MA2271331Štěrba MichalTo je blbý7801:36:450,00
86MA228147Klein Josef8501:36:460,00
9MC229639Čmelík LadislavMaraton tým Pavla Nováka6101:36:470,00
87MA230283Drozen MiloslavJičín - Během světem7801:36:480,00
69MB231698Zavřel VítCertus7001:36:500,00
49MJ2321167Barták ZdeněkBowling Squash Sadská8801:36:540,00
88MA233199Příhoda MartinMEDUNA kalírna7901:37:010,00
50MJ2341160Lopour Miroslav8801:37:030,00
89MA235155Mrázek PetrSK Hasiči Brno7801:37:050,00
7ZA2361482Vlčková Iveta8301:37:110,00
70MB2361129Jelinek MartinRakousy7501:37:110,00
90MA238617Kelnar Petr8601:37:120,00
10MC2391087Vondruška Bohuslav6301:37:140,00
71MB239965Doležal Michal7501:37:140,00
91MA241134Drahoš MilanSuchá Lhota8101:37:160,00
72MB242245Novák ViktorMeduna www.kalirna.cz7601:37:180,00
51MJ2431289Kovalčuk Vladimír9501:37:190,00
73MB244364Bican JanKINGSPAN7201:37:200,00
92MA2451323Kubík DanielBK Třeskoprsky7901:37:240,00
93MA246112Novotný Filip7701:37:250,00
93MA246743Kubasch Tomáš8601:37:250,00
95MA248190Adamíra Jan8601:37:260,00
74MB248496Novotný Jaroslav7601:37:260,00
52MJ250632Ondrášek JanTVJ Chvojkovice Brod9201:37:270,00
75MB2511485Tomeček JaroslavBěhej Brno7501:37:280,00
76MB252618Šťastný Michalběhám pro radost7601:37:330,00
77MB2531341Forman OttoAC Česká Lípa, BPM Brniště6701:37:350,00
77MB253270Drbal Zbyněk7101:37:350,00
96MA2551138Linhart FrantišekPrague Runners8201:37:450,00
96MA25544Pospíšil JaroslavBike&Run Team Stará Paka7801:37:450,00
79MB257872Růžek Václav7101:37:560,00
98MA258585Heger JanSTS Chvojkovice Brod8101:38:030,00
99MA2591158Hladík Richard8101:38:050,00
100MA26076Moka MichalKRB Chrudim7901:38:060,00
53MJ2601424Tomášek MartinMagnalink a.s.9001:38:060,00
4ZB262600Novotný JiříUNO Srch7101:38:080,00
80MB263119Novotný Miloš7601:38:090,00
8ZA2641461Kubiasová KateřinaTyčka a kulička7801:38:110,00
81MB2651034Šulc RadekTJ Milovice7501:38:120,00
82MB266970Marek Dušan7601:38:130,00
101MA2671112Dzoba Robin8301:38:140,00
11MC267959Štaigl Jindřich6601:38:140,00
83MB267123Vojtěch PavelHorní Jelení7201:38:140,00
84MB2701166Bára Jan7001:38:180,00
102MA27171Kameníček MichalVinařice8601:38:190,00
85MB271124Tajcnár Michal7401:38:190,00
12MC273940Hájek MiroslavSK P.Bezruč6501:38:220,00
86MB273114Číž JosefLázně Bohdaneč7101:38:220,00
9ZJ2751496Babicová EvaTTC Český Brod8801:38:250,00
103MA2761015Wejda VlastimilJanov u Litomyšle7801:38:280,00
104MA2771438Knop Lukáš7901:38:310,00
105MA278643Dvořáček JanRETIA Pardubice8601:38:370,00
9ZA27984Šimáková KláraHradec Králové8301:38:380,00
13MC2801280Drahokoupil Miroslav6001:38:400,00
54MJ2811173Prochazka Ales9001:38:440,00
87MB282145Volf JiříSDH Vilantice7301:38:460,00
106MA283173Dundr LukášSDH Puchlovice7901:38:470,00
55MJ2831211Veselý Jan9501:38:470,00
14MC285996Tecl JanTroubsko5801:38:490,00
107MA2851413Hošek Michal7901:38:490,00
88MB287663Zbraněk AlešEimy Team6801:38:540,00
5ZB2881442Vejběrová EvaCyklo Pokr7601:38:590,00
89MB2891225Voženílek MiroslavLinde Material Handling6901:39:030,00
108MA2901815Kinzel MartinBrečoch Team8601:39:080,00
109MA2911176Navrátil JakubELLA-CS8301:39:100,00
56MJ2921171Musil Vladimír8901:39:120,00
90MB29383Venzara DavidOhrazenice7601:39:150,00
57MJ293985Georgiu Christian9101:39:150,00
110MA295141Adámek JakubHradec Králové8501:39:170,00
91MB296391Listopad Martin7501:39:200,00
10ZA297334Moníková Jolana8001:39:220,00
15MC2981240Huml DanielŠiroká veřejnost6301:39:240,00
92MB2991161Kuttich Martin6801:39:250,00
111MA300924Dvořák MilanWild Turtles8401:39:270,00
6ZB301893Horáková JanaCafe Bajer7101:39:290,00
11ZA3021281Vidrova Kristýnaetriatlon8201:39:480,00
112MA303785Pol JakubAC Čáslav8601:39:490,00
93MB304760Votoček Ondřej7301:39:520,00
113MA305692Sedláček Tomáš8301:39:530,00
58MJ3061249Kolembus David8701:39:540,00
114MA307136Píša Jan7701:39:560,00
94MB308767Hošek Ctibor7201:39:580,00
115MA309197Drahoňovský Jan8001:39:590,00
12ZA31058Barvínková RomanaAtletika Žamberk7901:40:000,00
95MB311918Molík BohumírPelhřimov7301:40:070,00
116MA312216Černohous PavelJBL Jablonné nad Orlicí7901:40:130,00
59MJ313987Lagarde MatyášBMBK8801:40:190,00
60MJ3141002Pešina JanFTC Vysoké Mýto8901:40:210,00
7ZB3151202Sýkorová Šárka7601:40:230,00
13ZA316950Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7901:40:330,00
96MB317183Pirkl MiroslavPísek7601:40:340,00
97MB3181251Flajžík Petr6801:40:360,00
98MB3191459Pekáč Jan7501:40:380,00
117MA32055Švarc AlešPocem7801:40:390,00
61MJ321434Němeček Michal9001:40:400,00
10ZJ3221387Pulkrábková Kristýna9401:40:450,00
10ZJ322680Mynářová Kateřina8701:40:450,00
12ZJ324697Zavřelová BarboraZavři Němčice9201:40:460,00
62MJ325762Dvořáček RadekDoudleby nad Orlicí9401:40:490,00
63MJ3261066Baťka TomášHradec Králové9301:40:520,00
118MA326347Mráček Marek7801:40:520,00
99MB32685Pšenička JiříFajn Tým6801:40:520,00
8ZB329127Stejskalová Andrea7201:40:530,00
16MC330345Novák Martin6301:40:550,00
100MB331122Chvátil JiříOK99 Hradec Králové7201:40:560,00
101MB332763Maxa TomášVkliduVpohodě7501:40:580,00
119MA3331055Nahodil JiříRUNNING LIONS8601:41:000,00
120MA334408Beneš Petr8601:41:030,00
64MJ335383Šembera Jan8801:41:130,00
65MJ336848Struna Václav9601:41:150,00
9ZB337160Flašarová LenkaNáchod7201:41:200,00
121MA337942Vidner RomanNeratovice7801:41:200,00
66MJ3391394Vašků David9101:41:230,00
10ZB3391219Bicanová Veronika7501:41:230,00
102MB341925Burda Vladimír7301:41:240,00
103MB342765David VáclavSmiřice7401:41:250,00
67MJ343350Beneš JiříRychnov nad Kněžnou8801:41:260,00
11ZB344935Brettschneiderová KateřinaAK Litvínov7301:41:320,00
104MB345486Hübner Pavel6701:41:350,00
13ZJ346140Zubrová Eva9801:41:360,00
122MA3471050Vejvoda Jan8401:41:370,00
123MA3481306Hejný MartinSokol Čechtice7801:41:400,00
105MB349659Helcl LadislavEMC Running CLUB7501:41:450,00
106MB350648Pojmon LeošRETIA Pardubice7601:41:460,00
107MB3511296Herain Jiri7501:41:490,00
124MA35257Barvínek MartinŽamberk8001:41:560,00
17MC3531391Pozník Marcel6301:41:580,00
108MB354774Machút Michal6701:41:590,00
68MJ354871Končitík Martin8701:41:590,00
109MB356264Mašek RadekPEKASS7201:42:010,00
125MA3571218Pavlovec OndrejKukleny8401:42:020,00
69MJ358399Šeda Jakub9301:42:030,00
12ZB3591312Vomáčková Jitka7601:42:060,00
126MA3601120Jiříček Pavel8101:42:150,00
13ZB361103Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:42:160,00
127MA3621035Kulhánek Jiří8301:42:190,00
110MB3631110Hampl Vladimír7601:42:200,00
2MD364227Celba JiříNáchod5601:42:210,00
70MJ3651198Rybička JakubTransformers 428701:42:250,00
111MB366379Hartmann Jiří6701:42:260,00
128MA3671156Kubíček PavelHOPSUK/ZOO-CORE8601:42:330,00
14ZJ368689Hanušová Michaela9501:42:350,00
112MB3691159David Setrmajer7501:42:380,00
129MA3701212Precechtel Martin8401:42:390,00
113MB3711309Šindlar Libor7201:42:420,00
71MJ372944Jehlička Vladimír9301:42:430,00
114MB3731243Stránský LadislavMattoni FreeRun6901:42:440,00
14ZA3741446Schwaningerová PetraRock Machine - Cyklomax8201:42:450,00
72MJ3751194Šmída Marek9601:42:530,00
130MA3753Riegel JanOSTRAVA bez tréninku8001:42:530,00
115MB3771106Čapka FrantišekBoskovce6801:43:020,00
73MJ3771455Rejchrt JanPetrohrad8801:43:020,00
74MJ379226Mikulka Martin8701:43:050,00
75MJ380933Martínek Zdeněk9401:43:060,00
15ZA381356Wittková Markéta8401:43:080,00
116MB3821806Vaněk Václav7201:43:090,00
15ZJ3821101Celbová PetraNáchod8801:43:090,00
14ZB3841423Věchtová KamilaAC Čáslav7601:43:100,00
18MC3851393Machek Tomáš10106401:43:130,00
131MA386192Beneš Daniel8101:43:140,00
16ZJ387952Svobodova IvaL+L team9501:43:150,00
132MA388647Zitka AdamRETIA Pardubice8401:43:170,00
117MB3891253Vabroušek PavelRunTheWorld7201:43:180,00
17ZJ390225Kűhrová AnežkaBěžecká parta Žižkov9001:43:220,00
133MA391805Hlůšek JaroslavMoroSystems8601:43:250,00
118MB391172Hojgr Jiří7401:43:250,00
134MA3931082Vicha Jan07701:43:270,00
135MA394550Pospíšil Přemysl8601:43:300,00
15ZB395700Horochovská Martina7201:43:310,00
16ZA3961125Roháčová Jana8201:43:320,00
76MJ3971069Myška Jiří9001:43:360,00
77MJ398807Šípek MichalMoroSystems9201:43:420,00
136MA3991372Tomek Jan7901:43:430,00
119MB400641Veslík Alexandr7601:43:460,00
16ZB4011263Snopková Jana6901:43:490,00
137MA4021310Kazda Jiří7801:43:500,00
120MB402171Brenišin Ivan6801:43:500,00
121MB404693Hanuš Stanislav7001:43:540,00
18ZJ4051031Beranová Žaneta9001:43:550,00
19ZJ406702Zemanová Kateřina9801:43:560,00
17ZB407695Zavřelová JanaZavři Němčice6801:43:570,00
138MA408323Mareček Jaroslav8001:43:580,00
122MB408240Pelouch Radek7501:43:580,00
139MA4101168Pavelka Michal8001:44:000,00
17ZA411526Josková Jana8301:44:010,00
140MA4121367Čadil JosefZápadní liška8101:44:080,00
141MA4131414Heider David7701:44:110,00
19MC414117Dohnal MartinKonečně společně6201:44:140,00
142MA4151009Hloušek Martin7901:44:160,00
143MA416749Renský Michal7901:44:180,00
123MB417674Pecka LukášRETIA7401:44:210,00
144MA4181029Dus Tomáš8201:44:220,00
145MA419535Langenberger LukášChildren of Olymp8301:44:230,00
145MA4191400Poslušný PavelVysoké Mýto8301:44:230,00
20MC4211346Kokeš Petr6501:44:270,00
124MB421587Knytl PavelCC Choceň6801:44:270,00
125MB423995Hanzal PetrBMBK7301:44:290,00
21MC42387Tichý Stanislav6001:44:290,00
126MB425902Nečas Ondřej7401:44:310,00
18ZA426501Kudrmanová Kateřina8101:44:320,00
127MB4271494Ostrenka BorisLidl CZ7401:44:370,00
19ZA4271091Nesvadbová Michaela8601:44:370,00
18ZB427254Vašinová MarkétaSokol Horní Brusnice7501:44:370,00
22MC43047Volter ZdeněkSmiřice6601:44:380,00
147MA4311316Šparlinek MarcelRETIA Pardubice7701:44:420,00
148MA4321801Duba JiříPraha8501:44:430,00
149MA4331224Kouba Tomáš8001:44:440,00
150MA434273Kryl TomášBlansko7801:44:470,00
3MD435730Vokuš ZdeněkLiberec5601:44:480,00
20ZA435615Vichova Eva8201:44:480,00
128MB4351369Sákra Lukáš7001:44:480,00
151MA4351480Kratochvíl Tomáš8101:44:480,00
152MA43948Šabaka Petr7801:44:500,00
78MJ440811Hlaváček Jakub9001:44:520,00
21ZA441269Voltová Ivana8401:44:540,00
153MA442657Volný Jiří8001:44:570,00
79MJ44399Czagan JanSDH Dědek9301:45:030,00
20ZJ4441300Josefová Dominika9501:45:040,00
4MD444864Navrátil Vlastimil5501:45:040,00
154MA446740Košťál Marek8301:45:070,00
23MC446451Šulc PavelLKP Jičín6301:45:070,00
80MJ448947Chalupný VáclavRUNGO.cz/LucyTeam9301:45:110,00
24MC4491439Pánek Josef6501:45:140,00
21ZJ450842Novotná RenataT.P.W. TEAM9401:45:200,00
155MA45116Helger David7901:45:220,00
129MB451470Prokopec Daniel7001:45:220,00
130MB453504Tomáš JosefTK Choceň6701:45:230,00
131MB4541214Tesař MilanBěhám :-)7101:45:250,00
81MJ4551094Felcman Jan8901:45:270,00
156MA4561456Bohatý Michal8301:45:330,00
132MB457720Semerák RomanSK Pod dubem7501:45:370,00
157MA4581378Kročil Jan8501:45:380,00
133MB459456Jedlička Milan7301:45:410,00
158MA460343Novák Michal8601:45:470,00
159MA4611370Matějka Tomáš8101:45:500,00
19ZB4611362Hanáková PetraRAC Cerhovice7501:45:500,00
22ZA4631397Stroukalová MarikaFreshKozy8401:45:510,00
25MC464236Jokel LubomírAtlet Šestajovice6401:45:530,00
23ZA465381Dvořáková DenisaAtlet Šestajovice8101:45:540,00
24ZA466712Ropková MarieBáječné ženy v běhu7701:46:000,00
134MB4671330Jandera RomanSK Pod Dubem7501:46:020,00
135MB468671Střecha Martin7301:46:040,00
22ZJ469906Elefantová Šárka8901:46:060,00
136MB4701348Paikert Miroslav7301:46:120,00
160MA4711237Kočí David7901:46:140,00
25ZA4721386Ambrúžová SimonaJilemnické nebe8001:46:170,00
161MA4731392Králíček Vojtěch8601:46:180,00
162MA4741271Kudláček PetrPraha 47701:46:200,00
26ZA475518Fandelová Pavla8301:46:220,00
137MB47665Sopek Tomáš7601:46:240,00
163MA477759Rybář Radek8301:46:250,00
164MA4781483Hradil Dušan8001:46:320,00
138MB479962Štáb Jaromír7101:46:340,00
27ZA479777Krejčí Klára7901:46:340,00
165MA4811128Šusta JanSeznam.cz7701:46:360,00
82MJ482228Šponar Pavel9201:46:460,00
139MB483376Žižka Jan6701:46:470,00
28ZA4841497Horká LenkaSK Babice8301:46:530,00
140MB484514Sháněl MartinDuPont7301:46:530,00
166MA484885Dvořák PřemyslCyklo-ski klub Polička8301:46:530,00
83MJ4871402Králík Tomáš9201:46:540,00
167MA488534Langenberger AdamChildren Of Olymp8501:46:550,00
141MB4891133Šindler MilanOOK KŘP HK7001:46:570,00
84MJ4901083Porwisz Vojtěch9301:46:590,00
168MA4901809Landštof DavidPraha8301:46:590,00
142MB4921389Štěpánek MartinPardubice7001:47:010,00
142MB492921Dvořák TomášEndurance Lab7601:47:010,00
169MA492928Belik Lubomir7801:47:010,00
20ZB495193Libřická Alena7501:47:050,00
170MA49623Kasa PetrAC Dolni Chabry7701:47:060,00
85MJ497863Šotola Daniel9801:47:100,00
85MJ497866Jedlinský Miloš9401:47:100,00
26MC499977Lichter MichalMesa Parts s.r.o.6101:47:110,00
144MB5001020Prchlík JindřichWolfiho smečka6901:47:190,00
144MB5001142Lang Marek7401:47:190,00
146MB50234Sláma Jiří7401:47:230,00
147MB50359Rezler JiříPS Cycling7101:47:270,00
171MA504191Arnošt PavelHC Bílý Újezd8601:47:320,00
87MJ5051013Vacek TomášT.J. Sokol Ústí nad Orlicí9101:47:330,00
172MA5061062Jiráček VáclavVENAN Strančice7801:47:340,00
148MB506814Makovský TomášFajn Tým7001:47:340,00
21ZB5061231Vejšická Anna7301:47:340,00
22ZB509297Pavlasová Martina7601:47:360,00
5MD5101099Jirásek VladimírBrno5301:47:370,00
29ZA510499Stárková Alena7701:47:370,00
173MA510133Vejskrab DavidPain lovers CB7901:47:370,00
30ZA5131072Kubíčková IvanaFIT MAT8401:47:400,00
27MC5131061Novák Karel6401:47:400,00
23ZJ513984Učíková MichaelaŠlemrgang9001:47:400,00
23ZB516718Kuzelkova DitaRedok Hradec Králové7401:47:410,00
174MA516927Heinrich Richard7701:47:410,00
88MJ5181154Kubíček TomášLezecká stěna Třináctka8901:47:420,00
28MC5181287Vašička PetrBěžecký klub České spořitelny6601:47:420,00
29MC5201805Maléř Petr6001:47:440,00
89MJ520256Maléř Petr9001:47:440,00
149MB520446Patzák JindřichMesa Parts s.r.o.7501:47:440,00
31ZA5201375Benková RomanaLitomyšl7801:47:440,00
90MJ5241454Semerád PavelČervený Kostelec0001:47:460,00
24ZJ525284Čechová Markéta9201:47:480,00
24ZB525142Hrnčálová Kateřina7001:47:480,00
150MB525920Malina Radek7101:47:480,00
25ZB528903Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7401:47:500,00
91MJ5291352Kopecký AlešRUN4FUN Hradec Králové9501:47:510,00
32ZA530275Nekulová AlenaRUN4FUN Hradec Králové8001:47:530,00
175MA531857Čepelka Petr8601:47:540,00
26ZB5311102Goikoetxea mintegi LucieBáječné ženy v běhu7501:47:540,00
176MA533129Jüptner PetrSC Alemannia Fuchsberg7801:47:580,00
33ZA533601Golová Tereza8501:47:580,00
92MJ533909Ptáček Martin9101:47:580,00
30MC533205Nabil Azeb6401:47:580,00
93MJ5371207Slabý JanTVOJE MÁMA9001:48:000,00
93MJ5371430Blaha RostislavBK Vísky8901:48:000,00
25ZJ539169Podzimková Pavla9201:48:010,00
95MJ5401336Smrha MarekMattoni FreeRun8901:48:030,00
177MA5411242Machala JiříMattoni FreeRun8501:48:050,00
151MB542792Královský Martin7201:48:060,00
31MC543263Černý AlešTC Dobruška6401:48:090,00
34ZA5441226Rusínová Monika7701:48:100,00
152MB545537Mráz Bořivoj7401:48:110,00
35ZA546917Lorencová AndreaMavea7801:48:130,00
153MB5461288Jurášek Roman6801:48:130,00
96MJ548733Petr JanJeštětice0001:48:150,00
154MB5491113Aixner Jiří7601:48:180,00
155MB55078Minařík MartinHolohlavy7101:48:220,00
156MB551374Hlavatý Michal7501:48:230,00
156MB551476Rada OldřichÚstí nad Labem7501:48:230,00
36ZA55392Mikulková Petra8501:48:240,00
36ZA553441Seifrtová Martina8401:48:240,00
158MB5531117Jánský Petr6801:48:240,00
27ZB556613Jetmarová EsterSokol Hylváty7001:48:250,00
178MA556276Nekula MichalRUN4FUN Hradec Králové7701:48:250,00
159MB558170Filip Zbyněk7601:48:270,00
32MC559232Nedzelský Martin6501:48:280,00
33MC560131Kozlík Otakarradioklub OK1OMY Hostovice5901:48:290,00
1ZC561569Poborská Jitka6501:48:300,00
179MA5611358Marynka Tomáš8101:48:300,00
160MB563584Motl JanHradecký amatér7601:48:360,00
28ZB5641261Valášková BohumilaČeská Skalice7501:48:370,00
29ZB565367Pucholtová LibušeKeliška team7101:48:400,00
38ZA565562Šolcová RomanaVentilek8601:48:400,00
180MA565332Halamka Lukas8201:48:400,00
26ZJ568366Cyrankowská Martina9101:48:410,00
161MB5691435Lukáč PetrCYKLOMAX7101:48:430,00
162MB570612Koubek VladanBühler7501:48:500,00
39ZA570854Davídková LucieValachiarun.cz8201:48:500,00
97MJ5721121Kapička MichalPraha8901:48:540,00
34MC573986Lagarde MartinBMBK6001:48:550,00
35MC574810Egreši StanislavLitoměřice6401:48:590,00
40ZA575973Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:49:030,00
27ZJ576853Kučerová Štěpánka8701:49:040,00
163MB5771004Pospíšil ZdeněkOA, SOŠ a JŠ Hradec Králové7601:49:050,00
164MB578459Salivar Michal7501:49:070,00
165MB579862Ulč Jiří7401:49:090,00
41ZA580435Němečková Zuzana8001:49:120,00
36MC5811131Popelka MiloslavHradec Králové6001:49:150,00
166MB581493Rak JosefSK Solnice7301:49:150,00
167MB583517Hlobil Petr7401:49:160,00
168MB5841095Knápek DanielTJ Bynina7601:49:170,00
169MB585966Hloušek Jan7501:49:200,00
170MB586932Matras MartinSplašené kozy6701:49:210,00
171MB587850Szabó Ludovít6801:49:290,00
181MA587311Chmelař Michal8101:49:290,00
182MA589999Šustr Roman7701:49:300,00
98MJ5897Šorf Jiří8701:49:300,00
28ZJ591286Novotná Eliška8901:49:350,00
99MJ592555Petr Daniel9601:49:370,00
29ZJ5931223Kubičková Veronika9101:49:380,00
183MA5941197Dogaru VasilRungo.cz8101:49:440,00
183MA5941151Žďánský JaroslavINTECHNOLOGY7701:49:440,00
172MB596554Tkáč Ján7301:49:460,00
100MJ597627Slanec Jan8801:49:510,00
30ZJ597626Slanec Pavla8801:49:510,00
173MB599462Zoubek DanielKPM Nymburk6701:49:520,00
174MB600843Šimčík Josef7401:49:530,00
101MJ600548Abert JakubOOP1 HK8901:49:530,00
42ZA602635Osladilová MichaelaJesenik Run7701:49:550,00
43ZA603579Hánová Kateřina8101:49:570,00
185MA6041201Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8401:49:590,00
175MB6051304Vedral Ladislav7201:50:030,00
176MB606543Antuš ErikSanus7601:50:050,00
176MB60686Navrátil Jiří7301:50:050,00
186MA6081311Petrovický LubošRETIA a.s. Running Team8301:50:060,00
187MA6091474Šmíd JakubBidvest8401:50:160,00
178MB6101416Drapák Petr7301:50:170,00
31ZJ611745Hanzlová RadkaUSK Praha / Perňa systém9401:50:220,00
37MC611761Hanzl RadkoV Lukách6101:50:220,00
32ZJ613461Bulantová Klára8901:50:250,00
188MA614503Hozák Michal8101:50:260,00
189MA61564Dovičín Petr7901:50:270,00
190MA6161307Oldřich Štěpánek8201:50:290,00
179MB6161098Zápařka Radek7001:50:290,00
33ZJ618757Mrázková Marie8701:50:310,00
191MA6191163Procházka David8601:50:350,00
192MA6201468Anton RobertVelký Osek8101:50:360,00
192MA6201014Kosina Pavel8101:50:360,00
194MA622908Kubalák Tomáš8201:50:380,00
195MA623926Jirasek Petr8001:50:400,00
196MA6241357Černý Michal8201:50:440,00
44ZA625873Trávníčková Kristýna7901:50:540,00
197MA626874Trávníček Tomáš7801:50:550,00
180MB6271293Galbavý PavelOlomouc6801:50:560,00
198MA628267Moník PetrUH HK7701:51:000,00
102MJ629561Šolc JakubVentilek8701:51:020,00
103MJ6301498Janoušek JosefHK9601:51:040,00
2ZC63175Kameníčková VeronikaVinařice6601:51:060,00
199MA632361Kotlant Pavel8301:51:080,00
200MA633138Lébl Ondřej8601:51:090,00
38MC634385Sombota Jiří5901:51:100,00
39MC635522Pokorný Petrmedvedi.eu6601:51:110,00
181MB6361354Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7101:51:180,00
30ZB6371126Janelová LenkaHrůzice7401:51:200,00
6MD638108Palisch Dieter4901:51:220,00
182MB6391458Škoda Martin7501:51:230,00
104MJ6401464Řehůřek RobinHradec Králové9801:51:250,00
183MB641771Lipenský JiříDolní Dobrouč7401:51:350,00
184MB6421179Šmejkal Marek7601:51:370,00
45ZA642404Roidlova Martina7801:51:370,00
31ZB644846Jeřábková IvaTriatlon Býšť6701:51:420,00
34ZJ645453Dočekalová KláraBáječné ženy v běhu9201:51:440,00
32ZB64645Chvátilová PavlínaOK99 Hradec Králové7401:51:450,00
185MB647472Kult Jaroslav7601:51:470,00
35ZJ6481232Peroutková Veronika8901:51:500,00
201MA6491267Scigel Pavel8601:51:520,00
36ZJ650786Jirásková Jana9101:51:540,00
46ZA650789Kubečková Jana8001:51:540,00
202MA6521326Vlk MartinRETIA Pardubice7801:51:550,00
203MA653438Navrátil MichalAuto Mito team7701:51:590,00
204MA654541Konta Roman8001:52:000,00
37ZJ654257Adamírová Lenka8901:52:000,00
186MB656696Smetana Jan7301:52:010,00
205MA656581Krejčí MichalMuscle Bank Hradec Králové8601:52:010,00
187MB6581174Urban Jan7401:52:040,00
105MJ658969Macák Ondřej8701:52:040,00
206MA6601078Marcinčín Jakub8601:52:110,00
47ZA661209Hrouzková AndreaSDH Štěpánov8601:52:120,00
106MJ661638Hořínek Adam9101:52:120,00
48ZA663875Trampotová Monika7701:52:130,00
40MC6641374Králík MichalHK6201:52:160,00
38ZJ66574Bartošová Lenka9301:52:210,00
39ZJ6661441Srnská KateřinaMagnalink8901:52:220,00
107MJ667644Brzek DavidRETIA Pardubice8901:52:240,00
7MD6681351Bíza Jaroslav5201:52:290,00
188MB669937Kejval JaromírSWELL7301:52:300,00
189MB670166Halamka Petr7101:52:350,00
207MA6711170Kudela OndřejBaterca8001:52:380,00
41MC671931Zákravský Petr6501:52:380,00
8MD6731390Pažout Vladimírrehakś runners5601:52:440,00
40ZJ67426Krausová LucieBáječné ženy v běhu8701:52:450,00
9MD6751479Fadrný JiříSvitavy5101:52:480,00
49ZA676425Hartmanova Pavlína7801:52:490,00
208MA6771203Sýkora Martin7901:52:550,00
190MB678220Kroupa MartinHC Bílý Újezd7501:53:020,00
209MA679732Vostoupal RichardJeštětice7801:53:030,00
50ZA6801143Leidorfová Lenka8501:53:060,00
191MB68125Španihel JaroslavŘíčany u Brna6701:53:070,00
51ZA6821144Šafusová LídaSanus7701:53:090,00
41ZJ683594Fléglová Blanka8901:53:100,00
210MA684556Tomášek Filip7801:53:140,00
108MJ6851403Skořepa Jan9001:53:170,00
52ZA68615Košťálová OlgaHořice7701:53:190,00
109MJ687189Vagner AlexRUNNING LOVE AND FUN9001:53:220,00
42ZJ687144Petráčková Kristýna9701:53:220,00
53ZA689957Fichtnerová VeronikaŠlemrgang8401:53:260,00
192MB690623Rumlar Patrick7101:53:270,00
193MB6911039Lhotsky MichalKovarstvi Souček Team Benátky7201:53:280,00
54ZA691624Pancíř švarcová Simona7901:53:280,00
55ZA693779Veselá Vladislava8401:53:310,00
10MD694766Aur ZdeněkVK Slavia Hradec Králové5301:53:360,00
211MA69543Havránek Richard8301:53:390,00
110MJ6961478Motyčka Petr8801:53:440,00
212MA6971339Macák Jiří8401:53:460,00
33ZB6971248Sochová Hana7101:53:460,00
56ZA699829Miklošová Martina8501:53:470,00
57ZA7001803Procházková LuciePardubice7901:53:510,00
42MC701820Hubáček Jaroslav6601:53:520,00
43MC7021140Káčer JožkaLŠJK Býkovice6501:53:530,00
194MB703946Zapletal Josef7501:53:570,00
111MJ704744Kubasch Milan8901:53:590,00
213MA7041049Gartner Petr8301:53:590,00
34ZB70640Březinová Hana7401:54:010,00
58ZA7071449Mervartová LenkaFVZ UO8301:54:020,00
35ZB7081053Vaverková Petra7601:54:040,00
59ZA7082Doušová Petra8501:54:040,00
214MA710682Fiedler Adam7701:54:060,00
36ZB710687Hrstková Veronika7301:54:060,00
37ZB712113Ospaldová Jana7001:54:110,00
44MC712229Funda Michal6401:54:110,00
38ZB714396Vrbová Irena7501:54:120,00
195MB7151443Kraus Tomáš7301:54:150,00
215MA7161332Machač Pavel8101:54:180,00
216MA717878Štěpnička JiříTekutá Historie Jaroměř7701:54:190,00
112MJ717630Krotil Ondřej8801:54:190,00
196MB719310Berka Milan6801:54:200,00
60ZA720738Vyletalova Katerina7901:54:240,00
113MJ721726Glos PetrSRTG - Trutnov8701:54:260,00
197MB7221079Hakl DanielSK Los Lobos7101:54:270,00
61ZA72281Škaldová HanaPain lovers7901:54:270,00
39ZB724250Jelínková ErikaBáječné ženy v běhu7201:54:280,00
114MJ7251247Nevoránek Libor9201:54:290,00
40ZB7261058Divišková PavlínaSvaz českých bohémů7401:54:320,00
3ZC727899Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:54:330,00
43ZJ72890Pavlíková Tereza8901:54:350,00
4ZC729553Janouchová Jana6301:54:430,00
198MB730420Valachovič MilanKarate dojo Skalica7301:54:470,00
45MC731691Josl Lubomir6201:54:500,00
44ZJ7311813Cerovská LudmilaNaBOSo8701:54:500,00
62ZA733972Lisá Blanka7701:54:570,00
199MB734781Hejna LeošSKH Královéradeckého kraje7401:54:580,00
217MA735130Cejpek Stanislav7701:55:050,00
63ZA735105Mrkvičková Zlata7901:55:050,00
200MB737498Horacek Tomas7001:55:090,00
201MB738939Markel RomanSWELL7501:55:130,00
218MA739390Kremen JaroslavHC Válec8301:55:230,00
46MC740912Ptáček Zdeněk6301:55:260,00
202MB740380Hynek Michal7501:55:260,00
203MB742634Surových MartinJesenik Run- HZS OLK7301:55:280,00
41ZB742747Ludvíková Marcela7201:55:280,00
219MA744427Lutonský Ondřej8401:55:390,00
204MB745546Rejl Michal7401:55:400,00
47MC7451333Krátký Miroslav6501:55:400,00
205MB747616Vincenc RomanZahrádkáři Svatý Jiří7401:55:440,00
45ZJ748542Müllerová Radka8701:55:450,00
220MA74989Volák OndřejZvířátka pana Krbce8101:55:480,00
64ZA750137Mikešová Barbora8401:55:510,00
206MB751755Vogel Radim7401:55:530,00
65ZA752422Hanáková RadkaPraha 98601:55:550,00
11MD7531105Stránský MiroslavPolanský Bike Run5001:55:570,00
221MA7531164Tobišek Martin8001:55:570,00
66ZA753824Holingerová EvaKoldín-Rájec8001:55:570,00
207MB7531432Vavrda LubošIN TIME REALITY7601:55:570,00
208MB757248Dadák JiříSurikata Meerkat6901:55:580,00
46ZJ758746Vopršalová Veronika9101:55:590,00
222MA7591085Rychtera Petr8301:56:050,00
209MB760773Suttr PavelSV Mrač6801:56:060,00
209MB7601365Kubias OndřejPardubice7401:56:060,00
223MA762315Čonka Martin7701:56:100,00
42ZB7631254Špírková Dagmar7601:56:110,00
12MD7641814Hastík JiříJeseník5501:56:120,00
224MA7641465Baran ĽubomírHradec Králové7701:56:120,00
225MA766479Malý Lukáš8401:56:130,00
43ZB767860Rychterová EvaLeháro7601:56:150,00
67ZA7681257Bezpalcová Helena7701:56:160,00
13MD7681096Balla ZikmundRK Skuteč5401:56:160,00
48MC768299Smith Tony6301:56:160,00
226MA771675Mikušek Jiří8601:56:170,00
115MJ772576Dolák Karel8701:56:210,00
115MJ772412Merta Lukáš8801:56:210,00
68ZA774599Jasná Barbora8501:56:260,00
47ZJ7751349Holubová AndreaELEVEN RUN TEAM9001:56:310,00
47ZJ7751436Havrdová MonikaBáječné ženy v běhu (Semily)9101:56:310,00
47ZJ775900Krejsová Aneta8701:56:310,00
227MA7751437Tvrzník Michal8601:56:310,00
117MJ7751345Bednařík JiříCejle9201:56:310,00
69ZA780958Pojarová LucieRUNGO.cz7901:56:320,00
69ZA780964Hlaváčková Šárka8501:56:320,00
44ZB782255Vondroušová PetraTJ Sokol Horní Brusnice7601:56:330,00
211MB783429Klumpar Pavel6701:56:350,00
50ZJ784628Fouknerová Karolína9301:56:370,00
45ZB7851016Svobodová Jana7601:56:380,00
5ZC786545Hellerová HanaBühler6101:56:400,00
228MA7871206Macek Daniel7901:56:410,00
229MA7881433Kahl VáclavMagnalink, internet pro každéh8501:56:440,00
51ZJ789834Švédová Štěpánka9401:56:450,00
71ZA790231Sedláčková Ilona7701:56:470,00
118MJ7901048Matějus Tomáš8901:56:470,00
49MC7901073Palij Lubomír6601:56:470,00
52ZJ7931169Walderova Hana8801:56:480,00
230MA793847Fritz PavelPísek8101:56:480,00
212MB7931356Chyba Tomáš7601:56:480,00
213MB7961075Kott Milan7201:56:500,00
119MJ797377Žižka Jakub9901:56:510,00
120MJ798831Müller Vojtěch9001:56:520,00
214MB79933Zezulka Zdeněk7301:56:560,00
231MA8001429Voda Marian8101:56:570,00
215MB8001453Vyhnálek Petr7501:56:570,00
121MJ802889Zajíček Martin9801:56:580,00
72ZA8031475Bakešová Markéta8601:57:000,00
72ZA803915Tomíčková Petra8401:57:000,00
232MA805403Dospěl Roman8001:57:070,00
74ZA805662Špičáková PavlaEimy Team7801:57:070,00
46ZB807868Pluhařová Rut7201:57:100,00
216MB8081399Klamta Václav7401:57:140,00
233MA8091011Srna JanHC Sparta Úpice - Kocouři7801:57:230,00
75ZA8101146Stěhulová KateřinaHZS Libereckého kraje8401:57:280,00
47ZB8111200Voháčková Lucie7601:57:290,00
14MD8111141Hep Zbyněk5601:57:290,00
217MB813177Pohorský TomášFREE KITE Mnichovo Hradiště7101:57:330,00
122MJ8131359Žák JanŽ3 sport8801:57:330,00
48ZB815128Matějíčková Martina7601:57:340,00
234MA816149Matys VladimírHradec Králové8401:57:350,00
50MC817302Jaroslav ZychHOKL Lužec n.c.6101:57:380,00
53ZJ8181205Syslová Lucie annaUDP AUSTRIA TEAM8701:57:390,00
49ZB819656Pučelíková Dana7301:57:400,00
218MB819797Rejcha KarelVysoká nad Labem7401:57:400,00
235MA8219Izák Miroslav8501:57:420,00
236MA822890Lehký VladimírT.J. Sokol Ústí nad Orlicí8001:57:440,00
54ZJ823919Příhodová BarboraTJ Sokol Unhošť9401:57:450,00
219MB824650Jizba JanRedok Hradec Králové7401:57:460,00
15MD824109Pleskač Bohumír5401:57:460,00
123MJ826557Petr Adam9901:57:470,00
237MA827285Novák MichalKingspan7801:57:500,00
76ZA8271295Bradnová AlexandraŽůŽo Klub Team8301:57:500,00
76ZA8271431Kocourková Petra7901:57:500,00
238MA830111Zavřel Vladimír8301:57:540,00
124MJ831974Bláhovec Jiří9201:57:550,00
220MB831841Horák Slavoj7401:57:550,00
78ZA833891Sáblíková Jindřiška8601:57:570,00
221MB834492Lízálek Josef7601:57:580,00
125MJ8351042Sekyra MichalBěžíme.cz9201:57:590,00
222MB8361107Jelínek OldřichHronov7301:58:000,00
16MD837894Bajer MilanCafe Bajer5501:58:040,00
79ZA83737Kučerová Markéta7701:58:040,00
223MB83938Kucera Tomas7601:58:050,00
50ZB839515Vondrková Nela7601:58:050,00
55ZJ841852Boleslavová KarolínaWomanpower9001:58:060,00
55ZJ841341Sládková NikolaWomanpower9001:58:060,00
224MB8431344Veverka Petr7301:58:080,00
80ZA843253Andrová Martina7701:58:080,00
80ZA8431340Machalíková Veronika8401:58:080,00
57ZJ8461044Bělohlávková AndreaÚjezd u Brna9301:58:100,00
225MB847598Bahnik Pavel7001:58:110,00
82ZA8481046Sedlářová Lenka8001:58:120,00
58ZJ8481022Hubená EmilieElite sport team8801:58:120,00
226MB850369Karas PavelCvoci s.r.o.7401:58:190,00
227MB851655Nejedlý MiroslavCvoci s.r.o.7501:58:200,00
51ZB8521487Hovadová Alena7101:58:220,00
239MA852701Dlouhý David7801:58:220,00
239MA8521116Vlasák VáclavRETIA8601:58:220,00
17MD8551447Vebr Jaroslav5501:58:240,00
52ZB856838Vysoká HanaDIVOČÁCI LÚ7501:58:270,00
241MA857346Beneda JanKingspan7901:58:280,00
59ZJ858990Holasová LenkaUNDEAD TEAM CZE8801:58:300,00
83ZA859439Škorpilová králová LenkaBŽB8301:58:310,00
126MJ860591Hlubuček Pavel9301:58:340,00
242MA860182Kubík KamilPerun s Tebou8001:58:340,00
6ZC862175Pannová PavlaPardubice6501:58:370,00
243MA8621448Lenc Daniel8101:58:370,00
51MC86450Medlík CtiradČeská čtvrť Šumperk5801:58:380,00
228MB8651278Balcar Jaroslav6701:58:390,00
53ZB8651277Balcarová Marcela7201:58:390,00
84ZA865980Matušincová Lucie8101:58:390,00
52MC868580Kvasnička Tomáš6401:58:400,00
53MC869489Kapitán JiříChabařovice6201:58:410,00
54ZB870490Kapitánová IvaChabařovice6901:58:420,00
54ZB8701308Voříšková Renata7501:58:420,00
229MB870677Machacek Karel7401:58:420,00
56ZB873772Stanková Martina7601:58:450,00
244MA873751Šubrt PavelRETIA7901:58:450,00
245MA8751041Coufal Rostislav8301:58:460,00
246MA876922Lohnický Lukáš7901:58:470,00
246MA876669Kulíř TomášRETIA8601:58:470,00
57ZB878629Fouknerová Iva7201:58:480,00
85ZA878913Bačkovská Petra7801:58:480,00
230MB878549Čada Filip7501:58:480,00
58ZB881812Fialová RadmilaSanus7601:58:500,00
231MB8821115Romanovský Jiří7501:58:520,00
86ZA882708Kantarová Pavla8201:58:520,00
87ZA884956Balousová Andrea8201:58:530,00
248MA8841157Hála Miroslav8501:58:530,00
249MA8861108Peterka Tomáš7801:58:550,00
88ZA886110Šejvlová Vlasta8001:58:550,00
88ZA8861245Dlouhá NatáliePraha 4 Runners8001:58:550,00
60ZJ8861252Beránková MonikaPraha4Runners9101:58:550,00
250MA890303Šotola Adam8401:58:560,00
59ZB890828Černá Kateřina7301:58:560,00
232MB8921076Dostál Pavel6901:58:570,00
233MB8931199Beránek Pavel6801:59:020,00
61ZJ894904Příhodová Anastázie9501:59:030,00
127MJ894806Dostalík TomášMoroSystems8901:59:030,00
7ZC8961493Tumová Marie6101:59:080,00
90ZA897869Tykvartova Romana8501:59:110,00
234MB89869Valach Vladimír7401:59:120,00
60ZB899365Kubelková Daniela6801:59:140,00
8ZC900892Zárubová JanaAC PRAHA 18905901:59:250,00
61ZB9011283Šimková DanielaBAK SEAL 6 Team7201:59:260,00
62ZB902818Králiková Petra7601:59:270,00
91ZA9031407Exlerová Michaela8301:59:300,00
235MB904705Paulovič Daniel7301:59:380,00
63ZB905198Olenočinová Hana7401:59:390,00
18MD9061343Řehák BřetislavRehak´s Runners5501:59:430,00
236MB907897Rubák Milan7301:59:440,00
251MA90856Flašar JanPocem8001:59:450,00
251MA908475Raska Tomas7901:59:450,00
128MJ910849Brádle Ondřej9001:59:460,00
253MA9111071Bureš Michal7801:59:480,00
62ZJ9121030Satranová BlankaRUN4FUN Hradec Králové9101:59:540,00
254MA91320Lochman Petr7702:00:010,00
92ZA9131065Šidlová LucieBáječné ženy v běhu8202:00:010,00
64ZB9151178Jasinková Lucie7302:00:020,00
129MJ9161466Gyurak MartinČSOB8802:00:350,00
130MJ917784Krebs Martin9802:00:400,00
255MA918497Pozděna Jan7802:00:590,00
63ZJ919357Poláková Jana8802:01:010,00
93ZA9191285Kirschová EvaTrutnov7802:01:010,00
54MC9211185Paták VáclavGoMango Hradec Králové6302:01:020,00
65ZB9211183Lídlová JanaGoMango Hradec Králové7602:01:020,00
237MB9211302Jirout BohumilGoMango Hogner Hradec Králové7302:01:020,00
238MB9241355Baláš PetrGoMango-Hogner Hradec Králové7602:01:030,00
66ZB924668Votypková PavlaBŽB/Hradec Králové7002:01:030,00
94ZA92482Teichmanová VeronikaGoMango-Hogner Hradec Králové8002:01:030,00
256MA9241353Soukup TomášGoMango Hradec Králové8002:01:030,00
94ZA924603Tomášová LenkaBike Run Stará Paka8102:01:030,00
256MA924421Čížek PetrGoMango Hradec Králové7702:01:030,00
258MA9301241Šlambora Jakub8102:01:040,00
239MB9301222Baše JosefGomango7602:01:040,00
258MA9301033Holec JiříGoMango-Mattoni freerun Hradec8102:01:040,00
260MA9331371Silvan Tomᚎ3 sport8302:01:050,00
96ZA934575Hribiková Markéta8202:01:080,00
67ZB935243Mališová Hana6902:01:090,00
97ZA936318Milerová Věra7802:01:130,00
97ZA9361230Hladova Renata8602:01:130,00
261MA938382Němec Jaromír8102:01:160,00
99ZA9391314Pušová LenkaPušovi8302:01:180,00
99ZA939883Kubátova Marcela8002:01:180,00
262MA941636Hartman Radek8202:01:200,00
131MJ942716Vašek PetrRun Club Kyničan9402:01:210,00
131MJ9421181Lidmila OndřejRun Club Kyničan9202:01:210,00
68ZB944378Štípková Eva7302:01:290,00
101ZA945168Čožíková Dagmar7902:01:350,00
69ZB946327Seidlová Jana7602:01:360,00
102ZA946754Cihlářová Jana8202:01:360,00
133MJ946314Kašpar Jan8802:01:360,00
240MB9491286Sojma PetrCC Choceň7302:01:370,00
103ZA949688Vránková Pavla8502:01:370,00
104ZA9511812Jámborová DášaDukla Praha7802:01:430,00
241MB952658Romanovský DušanDDsport7602:01:550,00
64ZJ952961Jehličková KamilaIntersport8902:01:550,00
134MJ954502Haškovec Petr8702:01:580,00
263MA9551074Košťál Pavel7902:02:000,00
105ZA956333Pešková Šárka8602:02:060,00
264MA957424Kroulík Václav8502:02:070,00
106ZA957672Králíčková TerezaValachiarun.cz8302:02:070,00
107ZA959949Felklová Kateřina7702:02:100,00
242MB960816Jirásko LubomírSK Srch7102:02:110,00
242MB9601350Felkl Tomáš7302:02:110,00
9ZC962954Říhová Zdeňka5902:02:170,00
108ZA962394Sobotková Šárka8502:02:170,00
55MC9641272Erben Pavel6502:02:230,00
244MB9651325Polách JakubSri Chinmoy Marathon Team7602:02:290,00
109ZA966388Benešová KateřinaLipovka7702:02:320,00
245MB96735Hůza Petr7402:02:330,00
70ZB9681204Rozkydalová Pavlína7002:02:350,00
110ZA969768Valchářová ZuzanaRuda7702:02:400,00
265MA970983Fousek JiříŠlemrgang7702:02:540,00
19MD971888Gracias VladimírCyklo-ski klub Polička5302:02:560,00
135MJ9721036Trejbal Jan8802:03:030,00
136MJ9731481Hepner Lukáš9602:03:050,00
137MJ9741134Donát Ondřej9702:03:060,00
138MJ975280Rusyn Evžen9902:03:090,00
139MJ9761132Nosek Petr8702:03:130,00
20MD977552Hálek Miroslav5602:03:150,00
140MJ977558Honzik Jakub8702:03:150,00
111ZA97791Dvořáková Eliška8102:03:150,00
266MA97793Kuchynka Martin7902:03:150,00
111ZA977551Hálková Lenka8202:03:150,00
267MA9821068Boritzka Jiří8302:03:250,00
246MB983855Kyrián Lukáš7602:03:260,00
268MA9841305Göbel Jindřich8202:03:330,00
113ZA9851180Rejhová Alexandra8502:03:390,00
247MB9861255Trojan Aleš7502:03:410,00
71ZB9871445Kárníková Hanax7502:03:420,00
269MA988822Čermák Martin7802:03:540,00
56MC98942Kunst Petr6102:03:550,00
270MA9901147Dostál VladimírHZS Libereckého kaje7902:03:560,00
114ZA9911081Černá PetraBáječné ženy v běhu7702:04:050,00
65ZJ9911190Horáková Lucie9402:04:050,00
115ZA993821Kriesche Alena8202:04:110,00
115ZA993865Samková Lenka8202:04:110,00
271MA995649Dvořák RadekRaďous8002:04:150,00
117ZA996389Turková Pavla7702:04:170,00
118ZA997337Hladká KláraBrno Nový Lískovec7802:04:290,00
248MB9981063Souček VladislavKovarstvi Souček Team Benátky6902:04:300,00
119ZA999651Příhodová Pavlína7902:04:400,00
249MB10001268Kačer Kamil7402:04:410,00
57MC1001371Krempa Milan6302:04:420,00
66ZJ1002423Řeháčková Monika8802:04:450,00
272MA1003186Rusiňák Petr8202:04:550,00
273MA1004731Švorc JiříJeštětice8302:04:580,00
250MB10051045Gayevsky SergiyPraha7602:04:590,00
120ZA1006879Bittnerová Vendula7902:05:040,00
58MC1007988Novák MiloslavBMBK6002:05:110,00
274MA1008510Klár Jan8502:05:180,00
121ZA1009967Vaňousová JohanaŠportniki8602:05:190,00
251MB1010559David Martin7302:05:270,00
122ZA10111368Kabele KatkaRun4Fun7702:05:320,00
252MB10121273Ramba AlešGoMango Hradec Králové7502:05:340,00
253MB101336Ovcarčík Jan7602:05:360,00
123ZA1014384Šrámová Leona8002:05:400,00
67ZJ10151080Jirásková Iva8802:05:440,00
21MD1016335Cech Jindřichbananovekrabice.com5602:05:450,00
275MA1017560Pišan Oldřichwhy ski whiski7702:05:520,00
275MA10171103Doležal MartinHradec Králové8102:05:520,00
68ZJ1019463Nováčková Tereza8802:06:000,00
72ZB10201010Veselková BlankaAuto Mito team7602:06:060,00
124ZA1021703Hálová Lucie7902:06:090,00
277MA1022290Hutský MichalAT&T Brno8602:06:110,00
69ZJ10231032Hanzlová MarieBáječné ženy v běhu/Praha9002:06:310,00
125ZA1024750Renská LenkaNáchod8002:06:320,00
73ZB1025707Peterová Věra7502:06:350,00
126ZA1026178Šťásková Petra8402:06:490,00
127ZA1027681Haňavcová Iveta8202:06:500,00
278MA10281246Vajčner Denis7702:06:510,00
70ZJ1029519Binarová Nikola9002:06:530,00
71ZJ1030491Tomšíková Lenka8902:06:540,00
279MA103197Kulhánek Martin8302:06:550,00
128ZA10311319Pribylova Hilda8102:06:550,00
74ZB10331019Tomášková PavlaSKI Klub Pastviny6902:06:560,00
280MA1034344Utěkal Libor8402:06:580,00
254MB1035769Valchář PavelRuda7102:07:000,00
141MJ1036895Proček Lukáš9102:07:060,00
75ZB1036521Kratochvílová Markéta7202:07:060,00
76ZB10381385Havlíčková MichaelaTriatlet Karlovy Vary7302:07:160,00
129ZA1039419Benešová MartinaBašta team7902:07:170,00
77ZB10401298Petráňová JanaMeDiLa spol. s r.o.7202:07:210,00
77ZB10401299Kubová Ludmila7102:07:210,00
142MJ1042505Novák PetrRWTTC8902:07:220,00
142MJ10421189Podlaha ZdeněkRWTTC8802:07:220,00
281MA104222Kubín ŠtěpánBěžci Na hodinářce7802:07:220,00
59MC1045265Šamberger Karel5802:07:280,00
72ZJ1046544Bártová HanaRozběháme Havlíčkův Brod8902:07:310,00
73ZJ10471193Dolníková Daniela8802:07:340,00
130ZA1047320Kalousová Hana7802:07:340,00
255MB1047319Harvan Marek6702:07:340,00
130ZA1047975Janderová Veronika8502:07:340,00
74ZJ1051210Klimešová PetraGoMango Hradec Králové8702:07:350,00
74ZJ10511411Žatečková Adéla8702:07:350,00
74ZJ10511460Zíbová KristýnaHradec Králové8902:07:350,00
10ZC1054406Strejčková ZuzanaTESTR running team6202:07:370,00
79ZB105511Pavlásková Romana7602:07:410,00
80ZB1056783Hájková Iveta7002:07:420,00
256MB1056710Rychtera Petr6802:07:420,00
282MA10581090Matoušek Martin8302:07:450,00
81ZB1059212Grebeníčková Hana6702:07:460,00
132ZA10601291Havlínová DanaJdu běhat8002:07:480,00
77ZJ10611175Tylšová Karolína8802:07:510,00
78ZJ1062413Vybíralová Pavla9202:07:540,00
79ZJ10631398Finke lindrová Kateřina9302:08:020,00
133ZA1064661Kaplanová Simona8002:08:080,00
80ZJ1065115Malá Marie8802:08:160,00
81ZJ1066666Muffová Kateřina9102:08:200,00
283MA10671807Košťál JakubHořice8402:08:270,00
284MA10681038Vašíček JakubŠportniki7902:08:290,00
285MA1069352Vala Ondřej7902:08:320,00
134ZA1070660Viková Karolina8002:08:340,00
286MA1070887Gracias RadekCyklo-ski klub Polička7702:08:340,00
11ZC107288Šternerová HanaHradec Králové6302:08:370,00
257MB1073804Slanina Zdeněk7102:08:500,00
82ZB1073654Petráňová NaďaCvoci s.r.o.7602:08:500,00
258MB1075368Mott Petr7502:08:560,00
60MC1076125Frýdl MiroslavHradec Králové6402:09:040,00
287MA1076282Voborník Michal7802:09:040,00
135ZA1078530Dvořáková Zuzananeregistrována8502:09:060,00
82ZJ1079262Golová Zuzana8702:09:070,00
259MB10791376Chrástecký Radim7602:09:070,00
288MA1081794Skrovný Pavel8202:09:080,00
136ZA1082910Klímová JanaFitkul.cz8002:09:090,00
289MA10821017Leštínský Lubomír8002:09:090,00
12ZC1084485Halkova Milena5702:09:180,00
260MB10851093Gráf Leoš7102:09:450,00
83ZJ1086278Šmídlová Monika9402:09:480,00
144MJ10861119Moravec David9902:09:480,00
83ZB10881269Turňová Jitka7202:09:490,00
84ZB10891137Lorencova Ivana7302:09:510,00
261MB10891136Lorenc František6802:09:510,00
290MA1091823Holinger JiříKoldín-Rájec7702:09:550,00
137ZA1092330Petkova Polina8502:10:070,00
138ZA1093351Janečková Petra8602:10:220,00
84ZJ1093400Horáková Kateřina9302:10:220,00
139ZA10951409Popelková IvetaPraha8602:10:250,00
22MD10961381Menšík Josef-4802:10:280,00
262MB1097148Pospíšil Petr7502:10:300,00
291MA1098536Odl MilanRejden8202:10:330,00
292MA10991043Groh DavidSWELL7902:10:340,00
23MD1099468Tomek Stanislav5602:10:340,00
140ZA1101187Leiblová Kamila7702:10:360,00
85ZB110167Kotenová BohunkaSSC Otrokovice7102:10:360,00
85ZJ1103460Řeháčková Michaela9402:10:390,00
263MB1104363Beránek Martin6802:10:460,00
86ZJ11051377Benešová BarboraSokol Semily9302:10:490,00
293MA1106652Valenta Marcel7702:10:570,00
87ZJ11071450Linhartová Bára9302:10:580,00
61MC11081360Andrš MilanOB T.J. Sokol Žamberk5802:11:020,00
145MJ1109808Stárek PavelMoroSystems8902:11:060,00
146MJ1110348Klazar Martin8802:11:170,00
86ZB1111235Kmoškova Ivana7602:11:230,00
86ZB1111234Jakubcová Radka7502:11:230,00
141ZA1113752Baráková MonikaSvitavy7902:11:340,00
294MA1114982Vacek Martin8302:11:350,00
264MB1115308Tomek Aleš7502:11:440,00
142ZA1116152Šenková Lucie7702:12:040,00
88ZB1116748Lequin LenkaRE/MAX Future7202:12:040,00
265MB11181405Kukla Honza7102:12:060,00
89ZB11191162Hajzlerová Milena7102:12:190,00
143ZA112068Valachová Katarína7802:12:220,00
147MJ112160Horák JakubBěh pro radost8902:12:260,00
295MA1122685Vytlačil Martin7802:12:380,00
296MA1123531Chýlek Jakub8202:12:400,00
88ZJ1124464Kesslerova Olga1602:13:010,00
297MA1125370Krempa Martin8602:13:120,00
266MB11261191Papoušek Petr7002:13:170,00
298MA11261274Krbálek Pavel8202:13:170,00
144ZA11281401Kolomá AndreaNa pohodu s.r.o.7802:13:260,00
13ZC1129729Frías valtrová Nataša6402:13:320,00
62MC1130642Pěcha TomášVTJ Běhoun Poděbrady6602:13:340,00
89ZJ1131163Klazarová Tereza9102:13:410,00
145ZA1131300Halenčáková NaďaDenso klub8002:13:410,00
299MA1131301Kučera JanDenso klub8602:13:410,00
146ZA1134426Kekulová TerezaBáječné ženy v běhu7702:13:450,00
90ZB1135676Berná EvaMattoni Free run7602:13:490,00
91ZB11361234Klimešová ZuzkaGomango-Hogner6802:13:510,00
300MA1137633Zaňka David7902:14:060,00
300MA11371337Šimek JiříHTW8602:14:060,00
92ZB1139478Žolková JanaRungo pro ženy7602:14:120,00
302MA1140588Vomáčka Josef7702:14:150,00
14ZC1141200Vlachova Renata6202:14:170,00
93ZB1141418Hercíková JanaRungo pro ženy7102:14:170,00
90ZJ11431220Šťovíčková ŠárkaSokol Ústí nad Orlicí9402:14:180,00
63MC1143150Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5802:14:180,00
267MB114510Volejník Zdeněk7402:14:230,00
94ZB1146179Jarská Martina7102:14:250,00
95ZB1147799Mádlová DenisaLyžařský klub Broumov7502:14:260,00
96ZB1148953Formanová Jana7102:14:330,00
147ZA11491057Trojanová ŠárkaRUNNING LIONS8502:14:380,00
148ZA1150735Vokušová DanaLiberec7702:14:400,00
91ZJ1151793Vagenknechtova Eva8802:14:530,00
91ZJ11511250Kurková Anna9602:14:530,00
303MA11531155Večeřa Petr7902:15:020,00
148MJ1154667Jiruška Martin8702:15:040,00
149ZA11551294Žejdlíková IvanaChrudim8002:15:050,00
268MB1156882Bis DaliborBullman team7502:15:060,00
24MD1157570Poborský Ladislav5302:15:070,00
97ZB1158948Hlavatá VeronikaRozběháme Hradec Králové a oko7202:15:110,00
150ZA11591373Jakeschová Jana8402:15:160,00
151ZA11601366Voldrichova Pavlina7702:15:310,00
98ZB11611303Kopčilová MarkétaRun4Fun7502:15:390,00
152ZA1162837Košínová GabrielaRun Free Chrudim7702:15:470,00
25MD1163143Zikeš Aleš5602:15:560,00
304MA1164349Kłodowski TadeuszTeam KRUK8302:16:070,00
305MA1165355Leško DanielGynekologie Leško s.r.o.8302:16:120,00
99ZB11651383Hvězdová Alexandra7302:16:120,00
153ZA1167386Petrová Alena8002:16:190,00
93ZJ1168711Kvašinská Pavla9302:16:210,00
269MB1168713Kvašinský Pavel6902:16:210,00
64MC117062Kavec LubošPardubice6502:16:410,00
154ZA1171437Pajerová Jana8302:16:430,00
155ZA1172201Fejfarová PetraPlanetka B6128202:16:450,00
65MC1173976Kolátor VladimírMesa Parts s.r.o.5702:16:490,00
149MJ1174856Hubaček Patrik8902:16:520,00
156ZA11751040Hrabíková Vlaďka7802:16:540,00
94ZJ1175699Ishmitova Alisa9102:16:540,00
157ZA1177563Dědková Irena8602:17:090,00
100ZB1178176Šarounová HanaBáječné ženy v běhu7402:17:200,00
158ZA1179665Čermáková Denisa8502:17:220,00
306MA1180444Zatloukal Michal7702:17:230,00
95ZJ1180445Libichová Kateřina9302:17:230,00
101ZB1182214Kassayová Silvia6802:17:240,00
159ZA1183206Nováková Kateřina8102:17:250,00
270MB1184670Voleš Petr7402:17:450,00
102ZB1185260Hušková JanaSilvini Madshus team7402:18:070,00
271MB1185259Hušek JaroslavSilvini Madshus team7202:18:070,00
150MJ1187450Jelínek Matěj8802:18:090,00
103ZB1187431Horáková Ivana6702:18:090,00
66MC1187258Jeřábek Jiří5902:18:090,00
67MC1190430Horák Jan6602:18:220,00
160ZA1191540Šindelářová MiroslavaBŽB8602:18:260,00
272MB1192723Friesinger PetrČOU6702:18:410,00
104ZB119353Edlmanová Renata7402:18:580,00
104ZB1193279Rejchrtová Sandra7502:18:580,00
106ZB1195230Fundová Hana6702:19:000,00
106ZB1195204Azebova Martina6702:19:000,00
96ZJ11971182Stejskalová Adéla9202:19:080,00
68MC1198405Strejček PavelTESTR running team5902:19:220,00
97ZJ1199945Havrdová Lucie9302:19:430,00
108ZB1200307Kubešová Vladimíra7302:19:470,00
69MC1201998Prošek JiříKapitán Šnek6302:20:020,00
161ZA12021Mráková Michaelarun4fun Hradec Králové8502:20:170,00
98ZJ1203271Bagová Linda9002:20:540,00
162ZA1204802Handlířová Petra8202:20:550,00
99ZJ1205604Pelíšková Jaroslava9102:21:010,00
15ZC12061329Kocábová Jana4902:21:030,00
151MJ1207621Řehák Pavel8802:21:200,00
163ZA1208512Cimalová Markéta8502:21:240,00
164ZA1209306Chramostová Michaela7902:21:330,00
164ZA1209305Skořepová Tereza7802:21:330,00
273MB121180Škalda PavelPain lovers7102:21:340,00
152MJ1212840Krejčíř Viktor9002:21:380,00
166ZA1213664Tuckova Lucie8302:21:450,00
167ZA121417Kasalová MartinaBáječné ženy v běhu8502:21:470,00
168ZA121598Macháčková ZuzanaMacháčci7702:21:540,00
109ZB1216239Grundová Gabriela7302:22:020,00
153MJ1217836Vacek MartinRun Free Chrudim9902:22:040,00
274MB12181338Borgula Jan7402:22:140,00
154MJ1219631Kotas Jakub9002:22:180,00
26MD1220277Jelínek Jaroslav5102:22:450,00
275MB1221896Kočárník Jaroslav6802:22:510,00
100ZJ1222622Kolková Anna9702:23:000,00
169ZA12231262Novotná MarkétaChrudim7802:23:140,00
70MC12241317Ketner KarelTJ Velešov Doudleby5802:23:190,00
307MA1225313Pavlíček Jan7802:23:210,00
276MB1226936Havlík PetrSWELL7502:23:230,00
101ZJ1227778Hrychová Barbora9102:23:240,00
101ZJ1227776Felgrová Alžběta9102:23:240,00
155MJ1229835Mareček Jan8802:23:340,00
308MA12301419Svaton Tomáš8202:23:360,00
103ZJ1231104Šťávová Lucie9402:23:390,00
110ZB123227Bartošová Martina7102:23:450,00
170ZA123273Bacílková Štěpánka7902:23:450,00
104ZJ1234164Javorková Tereza9102:23:480,00
111ZB1235737Štaierová Pavla7602:23:580,00
171ZA1236304Šotolová Eva8202:24:070,00
309MA1237898Maruna RóbertRozběháme Uherské Hradiště7802:24:190,00
310MA12381148Pár DavidRETIA Pardubice8102:24:400,00
112ZB1239787Šteinerová Radka7102:24:410,00
277MB1239788Hoferek Karel7102:24:410,00
113ZB12411800Zámečníková Irena7102:25:290,00
172ZA1242979Severová Radka7702:25:390,00
311MA12431007Miženko Daniel8102:26:160,00
173ZA1244153Kalašová Veronika8502:26:170,00
105ZJ1245645Tichá VeronikaRETIA9002:26:200,00
278MB1246606Trnka OndřejBühler7202:26:250,00
156MJ12471149Štrekl Marek9902:27:220,00
16ZC1248832Janušková Marie6502:27:320,00
174ZA1249994Kolářová Petra8302:27:350,00
174ZA12491415Reitspiesova Jana8402:27:350,00
312MA12511804Gótz JanHK8302:27:440,00
313MA1252905Němeček Stanislav8502:27:450,00
176ZA12531260Dycková ŠárkaVysoké Mýto8202:27:500,00
71MC125452Hrouda Vojtěch6402:28:130,00
279MB12551192Yendall Dwayne7402:28:150,00
106ZJ1256801Nosková Karolína0002:28:180,00
114ZB1257960Štaiglová Kateřina6802:28:300,00
17ZC1258728Kwiatkowska Dorota6302:28:450,00
107ZJ1259798Alvaradová Tereza9902:28:520,00
108ZJ12601145Kudrnová Kristýna9002:28:540,00
280MB1261830Špulák Josef7102:28:560,00
115ZB1262359Ondrišková Eva7502:28:590,00
314MA12631471Valeš ZdeněkHořice7702:29:050,00
177ZA126341Valešová Michaela7902:29:050,00
116ZB1265126Frýdlová JanaHradec Králové6802:29:140,00
157MJ1266506Novák KvidoRWTTC8902:29:180,00
178ZA12661025Orsavová JanaZlín8202:29:180,00
315MA12681026Orsava FilipZlín8402:29:190,00
117ZB1269851Karešová ZdeňkaRungo pro ženy6802:29:430,00
281MB1270328Vlček RomantRUtNov7602:29:450,00
316MA1270877Pánek Petr8102:29:450,00
317MA1272507Novák EmanuelRWTTC8502:29:480,00
109ZJ1273353Procházková NikolaVLK Chrudim9902:30:570,00
110ZJ1274474Josífková Iveta8702:31:120,00
158MJ1275508Novák AloisRWTTC8802:31:300,00
118ZB1276527Trousilová PavlínaBáječné ženy v běhu6902:32:000,00
111ZJ12771006Štefanová Hana9202:32:230,00
112ZJ1278436Šabatková Petra8702:32:270,00
119ZB1279782Holanová Pavla7602:32:430,00
120ZB12801284Melicharová Monika7602:33:090,00
72MC1281116Koloc PavelAC Total Zero6502:33:290,00
179ZA12825Izáková IvetaSRTG Hradec Králové8302:34:170,00
121ZB1283539Mrázová Petra7302:34:330,00
18ZC12841100Jirásková VěraBrno5502:35:150,00
318MA128577Hovorka Martin8002:35:400,00
180ZA1286448Martinkova Eva8402:35:540,00
122ZB12871404Marhoulová IvanaKlášterec nad Ohří7302:36:350,00
181ZA1288324Jahůdková EliškaMeDiLa spol. s r.o.8102:36:430,00
319MA12891266Vrba Ondřej8602:36:440,00
320MA1290447Martinek Ladislav8102:36:550,00
182ZA1291449Jandíková Vladěna8102:36:570,00
113ZJ12921184Řehořová Natálie8902:37:450,00
183ZA1293684Alijeva Magda7702:37:480,00
282MB12931462Rösemeier Holger7402:37:480,00
321MA1295100Pícha JanOstrava8502:38:210,00
114ZJ1296101Píchová LucieOstrava8902:38:220,00
283MB12971186Hajnyš TomášZOO Dvůr Králové6902:38:580,00
115ZJ1298565Říhová Miroslava8702:40:130,00
322MA1298564Brandýský Petr8602:40:130,00
323MA1300815Lukeš Jan8602:41:340,00
116ZJ1300132Lukešová Magdaléna9102:41:340,00
284MB13021270Štětka Robert7102:41:350,00
184ZA130339Šklíbová Jitka8302:41:360,00
185ZA130412Černá Romana7702:41:370,00
159MJ1304593Nedvídek Daniel9502:41:370,00
324MA13061379Macháček Jiří8202:44:170,00
73MC1307571Červenka Jiří6302:47:060,00
117ZJ1308607Brunová Aneta9002:47:090,00
123ZB1309608Brunová Jana6702:47:210,00
325MA13101440Konečný TomášRetia.cz8402:47:330,00
160MJ1311602Křížek Martin8802:50:190,00
160MJ1311734Fleischmann Aleš8902:50:190,00
186ZA1313158Pavlíková RůženaHZS MSK8402:51:580,00
285MB13141808Forejtek Lubomír6902:52:150,00
118ZJ1315721Konopásková Karolína9002:52:470,00
326MA1316157Herman David8402:53:060,00
286MB1317162Drobník TomášER Club6803:00:010,00
27MD13181275Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2704:08:440,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód