hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


MČR v krosu 2016, Praha-Motol

19.11.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: MČR v krosu 2016, Praha-Motol
  • datum konání: 19.11.2016
  • zobrazeno již 1x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži-vytrvalci (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MV1772Homoláč JiříAK Kroměříž9000:32:15-
2MV2725Zemaník JakubAK SSK Vítkovice9500:32:38-
3MV3488Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:33:02-
4MV4538Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:33:14-
5MV5427Kreisinger JanSK Studenec8400:33:16-
6MV6589Olejníček LukášVSK Univerzita Brno8800:33:25-
7MV7773Král VojtěchAK Kroměříž8800:33:33-
8MV8392Kučera DavidAC Slovan Liberec, z.s.9100:33:39-
9MV9533Smetana JakubAtletika Jihlava9600:33:40-
10MV1083Procházka JanPSK Olymp Praha8400:33:47-
11MV11446Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9500:34:08-
12MV12458Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:34:27-
13MV13472Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:34:30-
14MV14604Paulík RomanTJ Lokomotiva Břeclav8800:34:54-
15MV15785Štefko RobertAK Kroměříž6800:34:58-
16MV16586Míč RobertVSK Univerzita Brno9200:35:09-
17MV17591Petr JiříVSK Univerzita Brno7900:35:12-
18MV18405Miler JiříAC Mladá Boleslav z.s.7500:35:13-
19MV19406Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav9600:35:14-
20MV20122Havlíček JanASK Slavia Praha7900:35:16-
21MV21605Kákona DavidAK Hodonín9600:35:20-
22MV22366Čadek OndřejAthletic Club Ústí n/L. o.s.9100:35:21-
23MV23120Edlman MartinASK Slavia Praha9000:35:37-
24MV24694Zemaník JanTJ Slezan Frýdek Místek9000:35:51-
25MV25780Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:36:33-
26MV26510Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:36:39-
27MV27105Kozlík LukášA. C. Sparta Praha8900:37:00-
28MV28587Novotný OndřejVSK Univerzita Brno9200:37:08-
29MV2944Vaněk MartinTJ Sokol Stodůlky8400:37:16-
30MV30577Borek AlešVSK Univerzita Brno7700:37:32-
31MV3115Kostohryz MartinSpartak Praha 49600:37:34-
32MV32774Grün VojtěchElite Sport Boskovice, z.s.9200:37:40-
33MV33470Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:37:42-
34MV34651Dvořák PavelAC Prostějov8200:37:51-
35MV35242Frelich MartinSOKOL České Budějovic7100:37:53-
36MV36126Ježek JanASK Slavia Praha8500:38:39-
37MV3780Černý MichalPSK Olymp Praha9400:39:27-
38MV38583Kantek MiroslavVSK Univerzita Brno9300:39:36-
39MV39297Cenefels FilipMílaři Domažlice9400:42:53-
40MV4051Mužíček PavelSK Aritma Praha8400:43:22-
41MV4139Fišer PavelTJ STODŮLKY6600:45:45-
-MV-709Hrazděra MilanSSK Vítkovice84DNF-
-MV-467Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová76DNF-
-MV-226Burian MichalSporting Příbram94DNF-

Ženy (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1736Vrzalová SimonaSSK Vítkovice8800:21:18-
2ZA2570Vrabcová EvaAK Olymp Brno8600:21:44-
3ZA397Krchová EvaUSK Praha8900:21:56-
4ZA4459Schorná PavlaTJ Maratonstav Úpice8000:22:12-
5ZA598Sekanová LucieUSK Praha8900:22:16-
6ZA623Stewartová MoiraSpartak Praha 49500:22:25-
7ZA788Mezuliáníková DianaPSK Olymp Praha9200:22:26-
8ZA894Čapková TerezaUSK Praha8700:22:29-
9ZA9501Maršánová LucieHvězda Pardubice z.s.9000:22:42-
10ZA10375Hrochová TerezaAC Česká Lípa9600:23:18-
11ZA11310Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:23:22-
12ZA12474Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:23:30-
13ZA13820Lajdová TerezaASK Slavia Praha9300:23:31-
14ZA14482Fenclová MartaAC Pardubice7600:23:35-
15ZA15451Drábková MichaelaSK Nové Město nad Metují9200:23:43-
16ZA16547Kotlíková PetraTJ Slavoj BANES Pacov8200:23:45-
17ZA17136Hrachovcová MonikaASK Slavia Praha9400:23:53-
18ZA18435Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:23:57-
19ZA19453Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:24:00-
20ZA2095Jíšová BarboraUniverzitní sportovní klub Praha9200:24:01-
21ZA21701Siebeltová VeronikaSlezan Frýdek Místek9600:24:13-
22ZA22345Kurková GabrielaAK Most9500:24:15-
23ZA23534Dvořáková KristýnaAtletika Jihlava9600:24:19-
24ZA24110Kubešová PetraAC Sparta Praha9100:24:41-
25ZA25210Vocásková RenataTJ Sokol Kolín9600:24:54-
26ZA26746Galaczová EvaTJ TŽ Třinec9600:24:59-
27ZA2787Hrstková VladěnaPSK Olymp Praha8700:25:02-
28ZA28347Svobodová LucieAK Most9600:25:21-
29ZA29100Týlová DominikaUSK Praha9200:25:22-
30ZA3089Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:25:52-
31ZA31751Mrázková KarolínaTJ TŽ Třinec9500:25:59-
32ZA32408Sklenářová PetraAC Mladá Boleslav z.s.8700:26:02-
33ZA33139Turková KateřinaASK Slavia Praha9100:26:17-
34ZA34783Davidová LucieTJ Baník Stříbro9400:26:34-
35ZA35782Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:26:53-
36ZA36188Zaplatílková LucieAC Tepo Kladno9400:27:21-
37ZA37407Macková BarboraAC Mladá Boleslav8900:27:53-
38ZA38140Borovičková LenkaSMOLA Chůze Praha7300:28:14-

Trať 6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1736Vrzalová SimonaSSK Vítkovice8800:21:18-
2ZA2570Vrabcová EvaAK Olymp Brno8600:21:44-
3ZA397Krchová EvaUSK Praha8900:21:56-
4ZA4459Schorná PavlaTJ Maratonstav Úpice8000:22:12-
5ZA598Sekanová LucieUSK Praha8900:22:16-
6ZA623Stewartová MoiraSpartak Praha 49500:22:25-
7ZA788Mezuliáníková DianaPSK Olymp Praha9200:22:26-
8ZA894Čapková TerezaUSK Praha8700:22:29-
9ZA9501Maršánová LucieHvězda Pardubice z.s.9000:22:42-
10ZA10375Hrochová TerezaAC Česká Lípa9600:23:18-
11ZA11310Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:23:22-
12ZA12474Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:23:30-
13ZA13820Lajdová TerezaASK Slavia Praha9300:23:31-
14ZA14482Fenclová MartaAC Pardubice7600:23:35-
15ZA15451Drábková MichaelaSK Nové Město nad Metují9200:23:43-
16ZA16547Kotlíková PetraTJ Slavoj BANES Pacov8200:23:45-
17ZA17136Hrachovcová MonikaASK Slavia Praha9400:23:53-
18ZA18435Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:23:57-
19ZA19453Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:24:00-
20ZA2095Jíšová BarboraUniverzitní sportovní klub Praha9200:24:01-
21ZA21701Siebeltová VeronikaSlezan Frýdek Místek9600:24:13-
22ZA22345Kurková GabrielaAK Most9500:24:15-
23ZA23534Dvořáková KristýnaAtletika Jihlava9600:24:19-
24ZA24110Kubešová PetraAC Sparta Praha9100:24:41-
25ZA25210Vocásková RenataTJ Sokol Kolín9600:24:54-
26ZA26746Galaczová EvaTJ TŽ Třinec9600:24:59-
27ZA2787Hrstková VladěnaPSK Olymp Praha8700:25:02-
28ZA28347Svobodová LucieAK Most9600:25:21-
29ZA29100Týlová DominikaUSK Praha9200:25:22-
30ZA3089Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:25:52-
31ZA31751Mrázková KarolínaTJ TŽ Třinec9500:25:59-
32ZA32408Sklenářová PetraAC Mladá Boleslav z.s.8700:26:02-
33ZA33139Turková KateřinaASK Slavia Praha9100:26:17-
34ZA34783Davidová LucieTJ Baník Stříbro9400:26:34-
35ZA35782Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:26:53-
36ZA36188Zaplatílková LucieAC Tepo Kladno9400:27:21-
37ZA37407Macková BarboraAC Mladá Boleslav8900:27:53-
38ZA38140Borovičková LenkaSMOLA Chůze Praha7300:28:14-

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MV1772Homoláč JiříAK Kroměříž9000:32:15-
2MV2725Zemaník JakubAK SSK Vítkovice9500:32:38-
3MV3488Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:33:02-
4MV4538Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:33:14-
5MV5427Kreisinger JanSK Studenec8400:33:16-
6MV6589Olejníček LukášVSK Univerzita Brno8800:33:25-
7MV7773Král VojtěchAK Kroměříž8800:33:33-
8MV8392Kučera DavidAC Slovan Liberec, z.s.9100:33:39-
9MV9533Smetana JakubAtletika Jihlava9600:33:40-
10MV1083Procházka JanPSK Olymp Praha8400:33:47-
11MV11446Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9500:34:08-
12MV12458Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:34:27-
13MV13472Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:34:30-
14MV14604Paulík RomanTJ Lokomotiva Břeclav8800:34:54-
15MV15785Štefko RobertAK Kroměříž6800:34:58-
16MV16586Míč RobertVSK Univerzita Brno9200:35:09-
17MV17591Petr JiříVSK Univerzita Brno7900:35:12-
18MV18405Miler JiříAC Mladá Boleslav z.s.7500:35:13-
19MV19406Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav9600:35:14-
20MV20122Havlíček JanASK Slavia Praha7900:35:16-
21MV21605Kákona DavidAK Hodonín9600:35:20-
22MV22366Čadek OndřejAthletic Club Ústí n/L. o.s.9100:35:21-
23MV23120Edlman MartinASK Slavia Praha9000:35:37-
24MV24694Zemaník JanTJ Slezan Frýdek Místek9000:35:51-
25MV25780Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:36:33-
26MV26510Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:36:39-
27MV27105Kozlík LukášA. C. Sparta Praha8900:37:00-
28MV28587Novotný OndřejVSK Univerzita Brno9200:37:08-
29MV2944Vaněk MartinTJ Sokol Stodůlky8400:37:16-
30MV30577Borek AlešVSK Univerzita Brno7700:37:32-
31MV3115Kostohryz MartinSpartak Praha 49600:37:34-
32MV32774Grün VojtěchElite Sport Boskovice, z.s.9200:37:40-
33MV33470Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:37:42-
34MV34651Dvořák PavelAC Prostějov8200:37:51-
35MV35242Frelich MartinSOKOL České Budějovic7100:37:53-
36MV36126Ježek JanASK Slavia Praha8500:38:39-
37MV3780Černý MichalPSK Olymp Praha9400:39:27-
38MV38583Kantek MiroslavVSK Univerzita Brno9300:39:36-
39MV39297Cenefels FilipMílaři Domažlice9400:42:53-
40MV4051Mužíček PavelSK Aritma Praha8400:43:22-
41MV4139Fišer PavelTJ STODŮLKY6600:45:45-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód