hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svitavský Štěpánský kros

26.12.2016, pondělí

Propozice závodu

  • název závodu: Svitavský Štěpánský kros
  • datum konání: 26.12.2016
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2147Křepela VojtěchTJ Nové Město na Moravě9700:29:290,00
2MJ2548Koutník MartinNové Město na Moravě0000:30:030,00
3MJ6160Čížek DavidFBK Svitavy9800:36:060,00
4MJ6268Jedlička JiříFBK Svitavy9800:36:070,00
4MJ6251Dvořáček VojtěchFBK Svitavy9800:36:070,00
6MJ648Šperka VojtěchSvitavy9800:36:290,00

Muži A (trať 7,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA149Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:24:410,00
2MA2120Svoboda OndřejAK Slovan Moravská Třebová8700:26:290,00
3MA350Dvořáček AdamSvitavy9600:26:370,00
4MA4123Svozil VítEkol Brno9200:26:410,00
5MA554Budina JakubTrailrun.cz9300:27:480,00
6MA716Matuška JaroslavAK Slovan Moravská Třebová8700:27:550,00
7MA8117Hradecký JaromírSkuteč8500:28:040,00
8MA9116Ploc JaroslavSvitavy8400:28:050,00
9MA1018Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:28:100,00
10MA1177Klíma TomášAK Olymp Brno - Botanka Running8000:28:140,00
11MA12124Lorenc TomášAtletika Polička8600:28:340,00
12MA13118Berka MartinAK Slovan Moravská Třebová8700:28:460,00
13MA1420Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:28:500,00
14MA1539Pešek PavelSBR TRI-TEAM LITOMYŠL9000:29:020,00
15MA175Nárovec JiříAK Moravská Třebová9000:29:160,00
16MA2042Král JakubMoravská Třebová9000:29:250,00
17MA2273Sejkora KarelAtletika Polička8800:29:430,00
18MA2375Korab JanPolička8600:29:470,00
19MA2456Bárta AdamAK Moravská Třebová9200:29:570,00
20MA2758Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:30:170,00
21MA2857Kvapil JiříMoravská Třebová8500:30:190,00
22MA3291Nováček PetrLinhartice7900:30:580,00
23MA35143Haiker DanOlafit8900:31:270,00
24MA37119Janků JiříAK Slovan Moravská Třebová8700:31:360,00
25MA3867Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:31:500,00
26MA4184Škeřík ZdeněkSvitavy9000:32:080,00
27MA4493Staněk MilanTJ Nové Město na Moravě8400:32:500,00
28MA4546Hubáček PetrNové Město na Moravě7800:32:560,00
29MA471Novák JosefAtletika Svitavy8500:33:350,00
30MA4944Mikulka MartinSvitavy8700:33:430,00
31MA5194Strouhal LuděkAK Slovan Moravská Třebová8400:33:550,00
32MA529Renský MichalNáchod7900:34:240,00
33MA5510Vodička StandaQanto7900:34:380,00
34MA59127Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8500:35:530,00
35MA6872Holomek JiříCyklo Ski Klub Polička8700:36:560,00
36MA7115Němec RadekLitomyšl7700:37:310,00
37MA7266Schenk MartinČeská Třebová8500:37:440,00
38MA74145Zezula TomášBike club Svitavy8000:37:570,00
39MA757Suchánek PetrBike club Svitavy7700:37:580,00
40MA7685Špaček VítSvitavy9100:37:590,00
41MA8099Zámečník OndřejŠumík team7900:38:060,00
42MA8176Havlíček JaroslavMoravská Třebová7700:38:070,00
43MA82142Válek ZdeněkPardubice9000:38:100,00
44MA8395Strouhal IvoMoravská Třebová8000:38:160,00
45MA8559Pospíšil LiborMoravská Třebová8100:38:220,00
46MA8792Havlík MichaelAK Moravská Třebová8800:38:390,00
47MA91139Klusoň OldřichDannyho smečka8000:39:010,00
48MA95148Michálek JanChoceň9100:39:330,00
49MA10461Skácelík JiříFbK Svitavy8600:41:070,00
50MA10570Karlík MartinFBK Svitavy8600:41:080,00
51MA10690Richter VladislavFBK Svitavy9200:41:090,00
52MA109130Klička OndřejAtletika Svitavy8800:43:460,00
53MA11981Bulva TomášTJ Sokol Opatovec8300:48:160,00
54MA125146Vicherek PetrHradec Králové9000:50:140,00
-MA-88Chvála RadekTJ Sokol Opatovec82DNF-

Muži B (trať 7,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB697Fliedr TomášF-bike klub Sádek7600:27:500,00
2MB164Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:29:110,00
3MB18101Doucha JiříHvězda Pardubice7100:29:180,00
4MB2662Rotter MichalCK Slovan Moravská Třebová7100:30:100,00
5MB36140Stečínský MartinOpatov7500:31:310,00
6MB423Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:32:180,00
7MB5071Tesař MilanCerekvice7100:33:530,00
8MB5379Antoš MarekSvitavy6800:34:340,00
9MB5465Sedláček TomášCK Slovan Moravská Třebová7100:34:360,00
10MB66109Kolda JiříOpatov7300:36:370,00
11MB7017Rot KarelBrněnec6900:37:110,00
12MB73136Vrátný KamilAC Praha 18907200:37:450,00
13MB7778Janků KarelSvitavy7400:38:000,00
14MB886Šperka PavelSvitavy7300:38:400,00
15MB101129Rozlívka RadekSvitavy7300:40:240,00
16MB102104Bočkaj CarlosSpartan Race Česká Třebová7200:40:390,00
17MB103112Lustyk MarekVendolí7300:41:050,00
18MB107103Zelinka MichalSpartan Race Česká Třebová7300:43:120,00
19MB11169Urban MiroslavLanškroun7200:43:480,00
20MB122138Rozlívka LiborJavorník6800:49:280,00

Muži C (trať 7,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC19128Žíla MilošElite Sport Boskovice6200:29:210,00
2MC2919Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:30:220,00
3MC34102Scheuer JanActivity Lanškroun6600:31:120,00
4MC4086Spáčil LeopoldTWINSPORT Třebíč5900:32:010,00
5MC4398Bureš JiříF-bike klub Sádek6600:32:460,00
6MC4680Hruban JanČeská Třebová6600:33:080,00
7MC5640Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:35:170,00
8MC97141Beke ViliamSvitavy6300:39:470,00
9MC100122Janda FrantišekJavorník6300:39:510,00

Muži D (trať 7,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD9813Fadrný JiříSvitavy-Lačnov5100:39:490,00
2MD12041Hanák KarelTerka Verka Team5600:48:270,00

Juniorky (trať 7,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ9543Vodehnalová JitkaHK Choceň9700:39:330,00
2ZJ113106Smékalová ŠárkaAtletika Svitavy0600:45:090,00

Ženy A (trať 7,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3045Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:30:300,00
2ZA57137Nádeníčková OlgaOlafit Jevíčko8400:35:280,00
3ZA58111Vykydalová JanaSK VP Olomouc9500:35:490,00
4ZA60121Nováková MartinaAK Slovan Moravská Třebová9200:35:550,00
5ZA7863Průšová RadkaTJ Svitavy9600:38:010,00
6ZA79115Zedníková IvetaBMC CZ Racing team8700:38:030,00
7ZA8687Havlíková MonikaAK Moravská Třebová8900:38:380,00
8ZA8983Šimonová BarboraSněžné8700:38:420,00
9ZA92100Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:39:070,00
10ZA108131Vaňková KarolínaAtletika Svitavy8900:43:450,00
11ZA115110Bílková EliškaCK Slovan Moravská Třebová9100:46:150,00
12ZA116133Svobodová VendulaEP Servis Svitavy9100:47:520,00
13ZA117135Svobodová LucieEP Servis Svitavy8700:47:530,00
14ZA11889Antošová MonikaSvitavy9200:48:150,00
15ZA124147Vicherková PetraHradec Králové9200:50:130,00
16ZA12896Mirská EliškaPardubice8800:51:260,00

Ženy B (trať 7,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3174Jiroušková JanaČeská Třebová7900:30:560,00
2ZB3364Hejtíková GabrielaPraha8100:31:070,00
3ZB392Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:31:550,00
4ZB48132Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:33:410,00
5ZB6553Nakládalová RadkaVolejbal Svitavy7100:36:310,00
6ZB67105Andrlíková MartinaZeleneč7600:36:410,00
7ZB6955Mokrášová EliškaBrno8000:37:000,00
8ZB8452Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:38:180,00
9ZB90107Zemánková NaděždaLetovice7300:38:490,00
10ZB9314Paráková JitkaSvitavy-Lačnov8100:39:130,00
11ZB9482Botošová LenkaBike club Svitavy6400:39:300,00
12ZB99108Pešlová IvanaAtletika Svitavy6300:39:500,00
13ZB11011Renská LenkaNáchod8000:43:470,00
14ZB112144Suchánková LenkaBike club Svitavy6800:44:000,00
15ZB11412Baráková MonikaSvitavy7900:45:420,00
16ZB121126Školařová LudmilaMoravská Třebová6900:48:280,00
17ZB123134Svobodová IvaEP Servis Svitavy6400:50:000,00
18ZB126114Svobodová ZuzanaSvitavy7500:50:480,00
19ZB127113Jonášová KateřinaSvitavy7800:50:490,00
20ZB129125Baslerová PavlínaMoravská Třebová6300:58:14-

Trať 7,6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA149Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:24:410,00
2MA2120Svoboda OndřejAK Slovan Moravská Třebová8700:26:290,00
3MA350Dvořáček AdamSvitavy9600:26:370,00
4MA4123Svozil VítEkol Brno9200:26:410,00
5MA554Budina JakubTrailrun.cz9300:27:480,00
1MB697Fliedr TomášF-bike klub Sádek7600:27:500,00
6MA716Matuška JaroslavAK Slovan Moravská Třebová8700:27:550,00
7MA8117Hradecký JaromírSkuteč8500:28:040,00
8MA9116Ploc JaroslavSvitavy8400:28:050,00
9MA1018Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:28:100,00
10MA1177Klíma TomášAK Olymp Brno - Botanka Running8000:28:140,00
11MA12124Lorenc TomášAtletika Polička8600:28:340,00
12MA13118Berka MartinAK Slovan Moravská Třebová8700:28:460,00
13MA1420Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:28:500,00
14MA1539Pešek PavelSBR TRI-TEAM LITOMYŠL9000:29:020,00
2MB164Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:29:110,00
15MA175Nárovec JiříAK Moravská Třebová9000:29:160,00
3MB18101Doucha JiříHvězda Pardubice7100:29:180,00
1MC19128Žíla MilošElite Sport Boskovice6200:29:210,00
16MA2042Král JakubMoravská Třebová9000:29:250,00
1MJ2147Křepela VojtěchTJ Nové Město na Moravě9700:29:290,00
17MA2273Sejkora KarelAtletika Polička8800:29:430,00
18MA2375Korab JanPolička8600:29:470,00
19MA2456Bárta AdamAK Moravská Třebová9200:29:570,00
2MJ2548Koutník MartinNové Město na Moravě0000:30:030,00
4MB2662Rotter MichalCK Slovan Moravská Třebová7100:30:100,00
20MA2758Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:30:170,00
21MA2857Kvapil JiříMoravská Třebová8500:30:190,00
2MC2919Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:30:220,00
1ZA3045Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:30:300,00
1ZB3174Jiroušková JanaČeská Třebová7900:30:560,00
22MA3291Nováček PetrLinhartice7900:30:580,00
2ZB3364Hejtíková GabrielaPraha8100:31:070,00
3MC34102Scheuer JanActivity Lanškroun6600:31:120,00
23MA35143Haiker DanOlafit8900:31:270,00
5MB36140Stečínský MartinOpatov7500:31:310,00
24MA37119Janků JiříAK Slovan Moravská Třebová8700:31:360,00
25MA3867Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:31:500,00
3ZB392Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:31:550,00
4MC4086Spáčil LeopoldTWINSPORT Třebíč5900:32:010,00
26MA4184Škeřík ZdeněkSvitavy9000:32:080,00
6MB423Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:32:180,00
5MC4398Bureš JiříF-bike klub Sádek6600:32:460,00
27MA4493Staněk MilanTJ Nové Město na Moravě8400:32:500,00
28MA4546Hubáček PetrNové Město na Moravě7800:32:560,00
6MC4680Hruban JanČeská Třebová6600:33:080,00
29MA471Novák JosefAtletika Svitavy8500:33:350,00
4ZB48132Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:33:410,00
30MA4944Mikulka MartinSvitavy8700:33:430,00
7MB5071Tesař MilanCerekvice7100:33:530,00
31MA5194Strouhal LuděkAK Slovan Moravská Třebová8400:33:550,00
32MA529Renský MichalNáchod7900:34:240,00
8MB5379Antoš MarekSvitavy6800:34:340,00
9MB5465Sedláček TomášCK Slovan Moravská Třebová7100:34:360,00
33MA5510Vodička StandaQanto7900:34:380,00
7MC5640Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:35:170,00
2ZA57137Nádeníčková OlgaOlafit Jevíčko8400:35:280,00
3ZA58111Vykydalová JanaSK VP Olomouc9500:35:490,00
34MA59127Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8500:35:530,00
4ZA60121Nováková MartinaAK Slovan Moravská Třebová9200:35:550,00
3MJ6160Čížek DavidFBK Svitavy9800:36:060,00
4MJ6268Jedlička JiříFBK Svitavy9800:36:070,00
4MJ6251Dvořáček VojtěchFBK Svitavy9800:36:070,00
6MJ648Šperka VojtěchSvitavy9800:36:290,00
5ZB6553Nakládalová RadkaVolejbal Svitavy7100:36:310,00
10MB66109Kolda JiříOpatov7300:36:370,00
6ZB67105Andrlíková MartinaZeleneč7600:36:410,00
35MA6872Holomek JiříCyklo Ski Klub Polička8700:36:560,00
7ZB6955Mokrášová EliškaBrno8000:37:000,00
11MB7017Rot KarelBrněnec6900:37:110,00
36MA7115Němec RadekLitomyšl7700:37:310,00
37MA7266Schenk MartinČeská Třebová8500:37:440,00
12MB73136Vrátný KamilAC Praha 18907200:37:450,00
38MA74145Zezula TomášBike club Svitavy8000:37:570,00
39MA757Suchánek PetrBike club Svitavy7700:37:580,00
40MA7685Špaček VítSvitavy9100:37:590,00
13MB7778Janků KarelSvitavy7400:38:000,00
5ZA7863Průšová RadkaTJ Svitavy9600:38:010,00
6ZA79115Zedníková IvetaBMC CZ Racing team8700:38:030,00
41MA8099Zámečník OndřejŠumík team7900:38:060,00
42MA8176Havlíček JaroslavMoravská Třebová7700:38:070,00
43MA82142Válek ZdeněkPardubice9000:38:100,00
44MA8395Strouhal IvoMoravská Třebová8000:38:160,00
8ZB8452Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:38:180,00
45MA8559Pospíšil LiborMoravská Třebová8100:38:220,00
7ZA8687Havlíková MonikaAK Moravská Třebová8900:38:380,00
46MA8792Havlík MichaelAK Moravská Třebová8800:38:390,00
14MB886Šperka PavelSvitavy7300:38:400,00
8ZA8983Šimonová BarboraSněžné8700:38:420,00
9ZB90107Zemánková NaděždaLetovice7300:38:490,00
47MA91139Klusoň OldřichDannyho smečka8000:39:010,00
9ZA92100Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:39:070,00
10ZB9314Paráková JitkaSvitavy-Lačnov8100:39:130,00
11ZB9482Botošová LenkaBike club Svitavy6400:39:300,00
1ZJ9543Vodehnalová JitkaHK Choceň9700:39:330,00
48MA95148Michálek JanChoceň9100:39:330,00
8MC97141Beke ViliamSvitavy6300:39:470,00
1MD9813Fadrný JiříSvitavy-Lačnov5100:39:490,00
12ZB99108Pešlová IvanaAtletika Svitavy6300:39:500,00
9MC100122Janda FrantišekJavorník6300:39:510,00
15MB101129Rozlívka RadekSvitavy7300:40:240,00
16MB102104Bočkaj CarlosSpartan Race Česká Třebová7200:40:390,00
17MB103112Lustyk MarekVendolí7300:41:050,00
49MA10461Skácelík JiříFbK Svitavy8600:41:070,00
50MA10570Karlík MartinFBK Svitavy8600:41:080,00
51MA10690Richter VladislavFBK Svitavy9200:41:090,00
18MB107103Zelinka MichalSpartan Race Česká Třebová7300:43:120,00
10ZA108131Vaňková KarolínaAtletika Svitavy8900:43:450,00
52MA109130Klička OndřejAtletika Svitavy8800:43:460,00
13ZB11011Renská LenkaNáchod8000:43:470,00
19MB11169Urban MiroslavLanškroun7200:43:480,00
14ZB112144Suchánková LenkaBike club Svitavy6800:44:000,00
2ZJ113106Smékalová ŠárkaAtletika Svitavy0600:45:090,00
15ZB11412Baráková MonikaSvitavy7900:45:420,00
11ZA115110Bílková EliškaCK Slovan Moravská Třebová9100:46:150,00
12ZA116133Svobodová VendulaEP Servis Svitavy9100:47:520,00
13ZA117135Svobodová LucieEP Servis Svitavy8700:47:530,00
14ZA11889Antošová MonikaSvitavy9200:48:150,00
53MA11981Bulva TomášTJ Sokol Opatovec8300:48:160,00
2MD12041Hanák KarelTerka Verka Team5600:48:270,00
16ZB121126Školařová LudmilaMoravská Třebová6900:48:280,00
20MB122138Rozlívka LiborJavorník6800:49:280,00
17ZB123134Svobodová IvaEP Servis Svitavy6400:50:000,00
15ZA124147Vicherková PetraHradec Králové9200:50:130,00
54MA125146Vicherek PetrHradec Králové9000:50:140,00
18ZB126114Svobodová ZuzanaSvitavy7500:50:480,00
19ZB127113Jonášová KateřinaSvitavy7800:50:490,00
16ZA12896Mirská EliškaPardubice8800:51:260,00
20ZB129125Baslerová PavlínaMoravská Třebová6300:58:14-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód