hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Svinnský ISCAREX kros

28.7.2017, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Svinnský ISCAREX kros
  • datum konání: 28.7.2017
  • zobrazeno již 2333x
  • místo konání: Obec Svinná (u České Třebové) - Šimůnkovo
  • GPS: 49.8978539N, 16.3949147E
  • pořadatel: Iscarex, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Svinná u České Třebové
17:00 - 19:00 hodin

Plakát

Přihlášky

online registrace do 25. 7. 2017
na místě od 16:00 do 18:30 hodin, nejpozději 30 minut před startem kategorie

Startovné

dospělí a dorost (trať 5 400 m):

  • 120 Kč při přihlášení do 25.7.2017 (v ceně startovní číslo se jménem a občerstvení po závodě)
  • 180 Kč na místě (v ceně občerstvení po závodě)

ostatní:

  • 60 Kč při přihlášení do 25.7.2017 (v ceně startovní číslo se jménem a občerstvení po závodě)
  • 80 Kč na místě (v ceně občerstvení po závodě)

Popis tratě

délka: 5,4 km a méně
povrch: terén

mapka příjezdu:


mapka areálu:


mapka areálu - trasy pro mládež:


Vyhlášené kategorie a časový pořad

Prezentace - nejdéle 10 min. před startem kat. od 16:00
Chlapci a děvčata 2010 a mladší 60 m 17:00
Nejmladší žáci a žákyne I 2008-2009 200 m 17:15
Nejmladší žáci a žákyne II 2006-2007 450 m 17:25
Mladší žáci a žákyne 2004-2005 900 m 17:45
Starší žáci a žákyne 2002-2003 1800 m 18:00
Vyhlášení dětských kategorií 18:15
Dorostenci a dorostenky 2000-2001 5 400 m 19:00
Juniori a juniorky 1998-1999 5 400 m 19:00
Ženy - A 1983-1997 5 400 m 19:00
Ženy - B 1973-1982 5 400 m 19:00
Ženy - C 1963-1972 5 400 m 19:00
Ženy - D 1962 a starší 5 400 m 19:00
Muži - A 1978-1997 5 400 m 19:00
Muži - B 1968-1977 5 400 m 19:00
Muži - C 1958-1967 5 400 m 19:00
Muži - D 1948-1957 5 400 m 19:00
Muži - E 1947 a starší 5 400 m 19:00
Příchozí - muži věkově neomezeno 2 700 m 19:00
Příchozí - ženy věkově neomezeno 2 700 m 19:00
Vystoupení šermířů Balestra 20:00
Vyhlášení hlavního závodu 20:30
Vystoupení travesti show Hanky Panky 21:30
Losování tomboly 22:00
Vystoupení fire show Balestra 22:30
Vystoupení travesti show Hanky Panky 23:00

Ceny pro vítěze

ceny dle možnosti pořadatele

Tombola

Tombola je společná pro závodníky i pro diváky. Závodníci mají lístek do tomboly v ceně startovného, diváci platí 10 Kč (v ceně mají kulturní program). Losování tomboly bude ve 22 hodin.


Běžecký batoh Crivit


Batoh Crivit černý


Batoh Crivit modrý


Bunda Crivit červená


Bunda Crivit modrá


Větrovka Crivit


Outdoor kamera SJCAM M10


Domácí sada nářadí POWERFIX


40 LED televize Strong


Sportovní vak 10 l

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt na pořadatele

Jan Šimůnek
tel. 603 513 707

Ubytování

Možnost přenocování ve vlastním stanu nebo na podiu v areálu závodu.

Internetové stránky

https://www.facebook.com/Svinnský-Iscarex-kros-1151566661627978/

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 34)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let (trať 0,06 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2167Mrázek Milan Choceň 1000:00:11-
2C23128Ducháček MatějSokol Řetová1100:00:12-
3C2521Pirkl VítIscarex Junior Team1000:00:13-
4C28139Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:00:14-
5C29156Kvapil AdamPeak Sport Litomyšl1100:00:14-
6C212143Bartoš SamJS Ginabela1000:00:15-
7C21433Kouba RadimRybník1100:00:15-
8C216141Kvarda Mikuláš-1100:00:16-
9C217123Lána LukášČeská Třebová1000:00:16-
10C21891Rozsypal MatyášBrno Líšeň1000:00:17-
11C227146Mencák Jiří MaxJS Ginabela1400:00:39-

Děvčata 7 let (trať 0,06 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2295Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:12-
2D2494Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:00:13-
3D26121Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:13-
4D27122Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:00:13-
5D21050Němcová NatálieLitomyšl1100:00:14-
6D211120Fišerová AdélaOrlické Podhůří1000:00:14-
7D213142Krejčová AnetaLetohrad1100:00:15-
8D215131Jirásková ApolenaMaratonstav Úpice1100:00:15-
9D21989Nováková AlisaSokol Kunvald1200:00:17-
10D220137Kovářová Elen-1100:00:17-
11D22190Nováková DenisaSokol Kunvald1000:00:18-
12D22212Brouliková AmálieISCAREX Junior team Česká Třebová1200:00:19-
13D22314Brouliková AlžbětaISCAREX Junior team Česká Třebová1200:00:19-
14D224130Jirásková LilianaBBB Team1300:00:22-
15D22541Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:22-
16D226153Brzobohatá Johanna-1400:00:30-
17D22881Preislerová Viola ŽofieISCAREX Česká Třebová1400:00:51-

Nejmladší žáci I (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1178Kumpošt RadovanISCAREX Junior team Česká Třebová0800:00:56103,30
2M1229Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:00:57100,21
3M1396Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:5896,49
4M14127Ducháček VíťaSokol Řetová0800:01:0283,98
5M1660Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:0478,39
6M1898Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:0765,74
7M11125Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:1055,20
8M11240Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:1249,82
9M113136Miláček LadislavFbK Orlicko Třebovsko0900:01:1248,52
10M116149Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:1441,50
11M117147Janeček MartinSKI Klub Česká Třebová0900:01:1539,53
12M118135Mikolecký Ondřej-0900:01:1634,01
13M119134Mikolecký Tomáš-0900:01:1827,86
14M120129Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:01:1923,12
15M121132Matyáš MikulášFbK Orlicko Třebovsko0900:01:263,00

Nejmladší žákyně I (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1516Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:03107,53
2Z1719Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:0698,35
3Z1983Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:0894,13
4Z110140Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:0892,32
5Z114133Jiroušková Ema-0900:01:1279,81
6Z11513Brouliková AnežkaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:1378,65

Nejmladší žáci II (trať 0,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2151Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:47103,89
2M2287Krištof JanAtletika Polička0700:01:49100,66
3M24126Stránský JakubSokol Řetová0700:01:5195,46
4M28151Janeček RomanSKI Klub Česká Třebová0600:02:0080,48

Nejmladší žákyně II (trať 0,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2317Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:01:50102,69
2Z2588Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:5299,41
3Z2684Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:5397,90
4Z2738Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:5790,52
5Z2982Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:02:0280,58
6Z210159Skalická NikolActivity Lanškroun0700:02:0476,71
7Z211150Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:02:1361,67
8Z212145Bartošová EmmaJS Ginabela0600:02:1851,28
9Z213124Lánová AnetaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:02:1950,49

Mladší žáci (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32155Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:19102,14
2M3385Vetchý KryštofIscarex junior team0400:03:21100,11
3M34157Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:2397,75
4M3558Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:3387,93
5M3742Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:4674,64

Mladší žákyně (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31152Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:15118,08
2Z3697Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:4293,23
3Z3879Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:03:4788,70
4Z39154Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:03:5184,65

Starší žáci (trať 1,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41163Bílek DavidVencl team Ústí nad Orlicí0300:06:22121,26
2M42160Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:07:0999,36
3M4561Moravec JanJM TEAM Letohrad0200:07:5179,38
4M4657Vacek LukášISCAREX Junior team Česká Třebová0200:08:5151,65
5M4786Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:08:5947,74

Starší žákyně (trať 1,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z43125Stránská VendulkaJiskra Ústí nad Orlicí0300:07:37114,71
2Z44158Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:07:39113,71
3Z48148Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:09:2371,57
4Z4943Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:09:5458,71

Dorostenci (trať 5,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M513138Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:23:12123,74
2M52231Holubář PatrikFbk orlicko-třebovsko0000:24:57110,48
3M55252Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:30:5065,77

Dorostenky (trať 5,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z558177Hnátnická ZuzanaOB Žamberk0100:32:26100,00

Junioři 18-19 let (trať 5,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ673Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí 9800:21:18100,00

Juniorky 18-19 let (trať 5,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ59183Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:32:26100,00

Muži A 20-39 let (trať 5,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1172Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:25112,51
2MA259Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:20:5398,23
3MA8164Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:4989,26
4MA1069Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:22:0087,50
5MA1146Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:22:3581,80
6MA1847Živný Marek3D Fitness Race Team9100:24:3063,25
7MA3136Stránský TomášS.M.R.T.8400:26:1346,68
8MA3235Gajdár MichalBardejov9100:26:2644,56
9MA3765Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:27:4232,38
10MA3932Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:27:4831,36
11MA50182Kovář Miloš-8300:30:285,63
-MA-75Marhold PetrChoceň78DNF-

Muži B 40-49 let (trať 5,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB366Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:20:54101,92
2MB4175Benko JanGoMango Hogner7400:21:06100,08
3MB720Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:1997,99
4MB1299Moskva RomanPasivity Žamberk7500:23:1080,59
5MB17167Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:24:2768,40
6MB2172Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:24:5464,04
7MB27181Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:25:2758,80
8MB3363Kalousek JanHradec Králové7100:26:5445,06
9MB3449Němec RadekLitomyšl7700:27:0443,61
10MB3568Stečínský MartinOpatov7500:27:1441,98
11MB3845Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:4736,69
12MB43184Kalous PetrSK Žamberk7700:29:0125,01
13MB4427Kolda JiříOpatov7300:29:0224,89
14MB4976Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:30:1413,55

Muži C 50-59 let (trať 5,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC548Jančík BořekSvartes Hořice6400:21:14108,95
2MC923Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:21:56102,65
3MC1428Turbak JaroslavAtletika Polička6300:23:3188,40
4MC1592Siegel JosefChoceň5800:23:5884,27
5MC1626Scheuer JanActivity Lanškroun6600:24:1382,05
6MC2671Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:25:2371,57
7MC29173Hruban JanČeská Třebová6600:25:5067,46
8MC5455Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:31:3615,57

Muži D 60-69 let (trať 5,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD20166Bláha MilanAF Křovice5700:24:51102,61
2MD2430Šolc VítězslavBKL Machov5700:25:04100,85
3MD2839Ráb PavelČeská Třebová5200:25:3796,55
4MD41179Červ MiloslavAtletika Polička5000:28:2474,30
5MD46162Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:29:1667,53
6MD48170Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:29:3365,25
7MD53178Vilhelm VáclavPřívrat5100:31:2050,99
8MD56165Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:31:5846,07
9MD60168Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:33:2035,16
10MD62169Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:34:3924,73
11MD70185Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:40:053,00

Muži E 70 let a starší (trať 5,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4564Leszkow PetrMaratonklub Hlinsko4400:29:09125,70
2ME6354Jelínek MatějČernilov4200:34:3992,76
3ME65171Bielčik JindřichElma Tým4000:36:3281,55
4ME66186Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:36:4480,35
-ME-180Sadílek OtaActivity Lanškroun46DNF-

Ženy A 20-34 let (trať 5,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2377Nováková BaboraSokol Kunvald8300:24:57103,94
2ZA3018Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:25:5896,06
-ZA-37Turbaková BarboraAtletika Polička90DNF-
-ZA-74Marholdová LucieChoceň83DNF-

Ženy B 35-44 let (trať 5,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1911Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:35108,86
2ZB2562Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:25:08104,54
3ZB36144Mencáková PetraJS Ginabela8100:27:2686,60
4ZB4780Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:29:2970,74
5ZB559Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:31:5252,19
6ZB6434Koubová MarcelaRybník8000:35:1326,07
7ZB6744Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:4514,12
-ZB-10Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová75DNF-

Ženy C 45-54 let (trať 5,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC40161Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:28:04107,98
2ZC42174Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:28:56101,99
3ZC5170Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:30:4190,03
4ZC578Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:1079,90
5ZC61176Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:34:0067,37

Ženy D 55 let a starší (trať 5,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6893Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:37:56105,57
2ZD6915Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:38:31102,58
3ZD7153Jelínková MagdalenaČernilov4500:40:3791,85

Příchozí - muži (trať 2,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PM1204Moravec JanJM Team Letohrad0200:12:26-
2PM2202Strnad Tomáš-8700:13:35-
3PM6201Kvarda Tomáš-8500:14:02-
4PM856Vacek JiříDlouhá Třebová7700:14:30-
5PM1022Štěpán JanOrlimex team8100:18:23-
6PM117Menšík MichalOrlimex team7100:18:24-
-PM-4Mojžíš PavelHanky Panky Show87DNF-

Příchozí - ženy (trať 2,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PZ3206Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:13:40-
2PZ4203Miláčková VeronikaSvinná8200:13:41-
3PZ5205Matějková Viktoria ElaLubník0700:13:43-
4PZ73Valerie von BahnhoffHanky Panky Show8700:14:10-
5PZ96Menšíková DenisaOrlimex team9900:18:22-
6PZ122Stefany Anne LloydHanky Panky Show8700:18:46-
7PZ135Dobešová MirkaHanky Panky Show8700:25:30-

Trať 0,06 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2167Mrázek Milan Choceň 1000:00:11-
1D2295Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:12-
2C23128Ducháček MatějSokol Řetová1100:00:12-
2D2494Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:00:13-
3C2521Pirkl VítIscarex Junior Team1000:00:13-
3D26121Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:13-
4D27122Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:00:13-
4C28139Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:00:14-
5C29156Kvapil AdamPeak Sport Litomyšl1100:00:14-
5D21050Němcová NatálieLitomyšl1100:00:14-
6D211120Fišerová AdélaOrlické Podhůří1000:00:14-
6C212143Bartoš SamJS Ginabela1000:00:15-
7D213142Krejčová AnetaLetohrad1100:00:15-
7C21433Kouba RadimRybník1100:00:15-
8D215131Jirásková ApolenaMaratonstav Úpice1100:00:15-
8C216141Kvarda Mikuláš-1100:00:16-
9C217123Lána LukášČeská Třebová1000:00:16-
10C21891Rozsypal MatyášBrno Líšeň1000:00:17-
9D21989Nováková AlisaSokol Kunvald1200:00:17-
10D220137Kovářová Elen-1100:00:17-
11D22190Nováková DenisaSokol Kunvald1000:00:18-
12D22212Brouliková AmálieISCAREX Junior team Česká Třebová1200:00:19-
13D22314Brouliková AlžbětaISCAREX Junior team Česká Třebová1200:00:19-
14D224130Jirásková LilianaBBB Team1300:00:22-
15D22541Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:22-
16D226153Brzobohatá Johanna-1400:00:30-
11C227146Mencák Jiří MaxJS Ginabela1400:00:39-
17D22881Preislerová Viola ŽofieISCAREX Česká Třebová1400:00:51-

Trať 0,45 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2151Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:47103,89
2M2287Krištof JanAtletika Polička0700:01:49100,66
1Z2317Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:01:50102,69
3M24126Stránský JakubSokol Řetová0700:01:5195,46
2Z2588Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:5299,41
3Z2684Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:5397,90
4Z2738Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:5790,52
4M28151Janeček RomanSKI Klub Česká Třebová0600:02:0080,48
5Z2982Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:02:0280,58
6Z210159Skalická NikolActivity Lanškroun0700:02:0476,71
7Z211150Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:02:1361,67
8Z212145Bartošová EmmaJS Ginabela0600:02:1851,28
9Z213124Lánová AnetaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:02:1950,49

Trať 0,9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31152Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:15118,08
1M32155Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:19102,14
2M3385Vetchý KryštofIscarex junior team0400:03:21100,11
3M34157Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:2397,75
4M3558Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:3387,93
2Z3697Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:4293,23
5M3742Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:4674,64
3Z3879Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:03:4788,70
4Z39154Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:03:5184,65

Trať 1,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41163Bílek DavidVencl team Ústí nad Orlicí0300:06:22121,26
2M42160Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:07:0999,36
1Z43125Stránská VendulkaJiskra Ústí nad Orlicí0300:07:37114,71
2Z44158Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:07:39113,71
3M4561Moravec JanJM TEAM Letohrad0200:07:5179,38
4M4657Vacek LukášISCAREX Junior team Česká Třebová0200:08:5151,65
5M4786Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:08:5947,74
3Z48148Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:09:2371,57
4Z4943Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:09:5458,71

Trať 2,7 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PM1204Moravec JanJM Team Letohrad0200:12:26-
2PM2202Strnad Tomáš-8700:13:35-
1PZ3206Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:13:40-
2PZ4203Miláčková VeronikaSvinná8200:13:41-
3PZ5205Matějková Viktoria ElaLubník0700:13:43-
3PM6201Kvarda Tomáš-8500:14:02-
4PZ73Valerie von BahnhoffHanky Panky Show8700:14:10-
4PM856Vacek JiříDlouhá Třebová7700:14:30-
5PZ96Menšíková DenisaOrlimex team9900:18:22-
5PM1022Štěpán JanOrlimex team8100:18:23-
6PM117Menšík MichalOrlimex team7100:18:24-
6PZ122Stefany Anne LloydHanky Panky Show8700:18:46-
7PZ135Dobešová MirkaHanky Panky Show8700:25:30-

Trať 5,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1172Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:25112,51
2MA259Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:20:5398,23
1MB366Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:20:54101,92
2MB4175Benko JanGoMango Hogner7400:21:06100,08
1MC548Jančík BořekSvartes Hořice6400:21:14108,95
1MJ673Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí 9800:21:18100,00
3MB720Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:1997,99
3MA8164Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:4989,26
2MC923Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:21:56102,65
4MA1069Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:22:0087,50
5MA1146Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:22:3581,80
4MB1299Moskva RomanPasivity Žamberk7500:23:1080,59
1M513138Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:23:12123,74
3MC1428Turbak JaroslavAtletika Polička6300:23:3188,40
4MC1592Siegel JosefChoceň5800:23:5884,27
5MC1626Scheuer JanActivity Lanškroun6600:24:1382,05
5MB17167Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:24:2768,40
6MA1847Živný Marek3D Fitness Race Team9100:24:3063,25
1ZB1911Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:35108,86
1MD20166Bláha MilanAF Křovice5700:24:51102,61
6MB2172Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:24:5464,04
2M52231Holubář PatrikFbk orlicko-třebovsko0000:24:57110,48
1ZA2377Nováková BaboraSokol Kunvald8300:24:57103,94
2MD2430Šolc VítězslavBKL Machov5700:25:04100,85
2ZB2562Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:25:08104,54
6MC2671Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:25:2371,57
7MB27181Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:25:2758,80
3MD2839Ráb PavelČeská Třebová5200:25:3796,55
7MC29173Hruban JanČeská Třebová6600:25:5067,46
2ZA3018Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:25:5896,06
7MA3136Stránský TomášS.M.R.T.8400:26:1346,68
8MA3235Gajdár MichalBardejov9100:26:2644,56
8MB3363Kalousek JanHradec Králové7100:26:5445,06
9MB3449Němec RadekLitomyšl7700:27:0443,61
10MB3568Stečínský MartinOpatov7500:27:1441,98
3ZB36144Mencáková PetraJS Ginabela8100:27:2686,60
9MA3765Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:27:4232,38
11MB3845Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:4736,69
10MA3932Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:27:4831,36
1ZC40161Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:28:04107,98
4MD41179Červ MiloslavAtletika Polička5000:28:2474,30
2ZC42174Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:28:56101,99
12MB43184Kalous PetrSK Žamberk7700:29:0125,01
13MB4427Kolda JiříOpatov7300:29:0224,89
1ME4564Leszkow PetrMaratonklub Hlinsko4400:29:09125,70
5MD46162Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:29:1667,53
4ZB4780Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:29:2970,74
6MD48170Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:29:3365,25
14MB4976Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:30:1413,55
11MA50182Kovář Miloš-8300:30:285,63
3ZC5170Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:30:4190,03
3M55252Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:30:5065,77
7MD53178Vilhelm VáclavPřívrat5100:31:2050,99
8MC5455Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:31:3615,57
5ZB559Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:31:5252,19
8MD56165Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:31:5846,07
4ZC578Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:1079,90
1Z558177Hnátnická ZuzanaOB Žamberk0100:32:26100,00
1ZJ59183Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:32:26100,00
9MD60168Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:33:2035,16
5ZC61176Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:34:0067,37
10MD62169Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:34:3924,73
2ME6354Jelínek MatějČernilov4200:34:3992,76
6ZB6434Koubová MarcelaRybník8000:35:1326,07
3ME65171Bielčik JindřichElma Tým4000:36:3281,55
4ME66186Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:36:4480,35
7ZB6744Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:4514,12
1ZD6893Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:37:56105,57
2ZD6915Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:38:31102,58
11MD70185Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:40:053,00
3ZD7153Jelínková MagdalenaČernilov4500:40:3791,85

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Jako každý rok - super závod. Začne to těžkým terénem a letos po deštích obzvlášť a končí výborným kulturním programem. Doma jsme byli v jednu v noci a všichni spokojeni. Už se těšíme na další ročník. Borci z Čermné PS: už jsi se myl Marku? :-D
jampb

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód