hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

10 jarních kilometrů

18.3.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 10 jarních kilometrů
  • datum konání: 18.3.2017
  • zobrazeno již 736x
  • místo konání: hřiště, Kunčina u Moravské Třebové
  • GPS: 49.7951267N, 16.6386358E
  • pořadatel: AK Slovan Moravská Třebová

Sociální sítě

Místo konání

fotbalové hřiště v Kunčině
14:00 hodin

Přihlášky

online: www.desetjarnichkm.cz/prihlaska

Prezentace:

na místě od 13 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Povrch: 95 % asfalt

Ceny pro vítěze

věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Matuška
tel. 775 348 621

Internetové stránky

http://www.desetjarnichkm.cz/

E-mailová adresa

jarda24.m@gmail.com

Mapa konání závodu

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.3.201610 jarních kilometrů48

Statistika závodu 10 jarních kilometrů

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 48

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kriklová Alena792
Pospíšil Josef852
Sekaninová Eva912
Scholze Patrik952
Rachidová Yvona662
Lopour Miroslav882
Janků Jiří872
Nádeníčková Olga842
Polák Tomáš722
Kobelka Martin972
Klička Ondřej882
Bárta Adam922
Šmídová Nikola942
Svoboda Ondřej872
Jor Martin872
Scheuer Jan662
Nováková Martina922

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 6 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C133Šimon Sebastián-1200:00:01-
2C152Motyčka OndřejMoravská Třebová1200:00:01-
3C197Klapka VojtěchSK Lvíček Pardubice1400:00:01-

Děvčata 6 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D112Kalábová Natálie-1100:00:01-
2D175Hlaváčková Adéla-1100:00:01-

Nejmladší žáci 7-9 let (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M117Kadlec Vladimír-0700:00:01-
2M138Šimon Radovan-0900:00:01-
3M173Kaláb Matyáš-1000:00:01-
4M194Širůček Dominik-0900:00:01-

Nejmladší žákyně 7-9 let (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z151Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:01-

Mladší žáci 10-12 let (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M319Koblovský JakubAK Moravská Třebová0500:00:01-
2M3212Šimon Matěj-0600:00:01-
3M344Šimco Lukáš-0700:00:01-
4M355Klapka MatějSK Lvíček Pardubice0700:00:01-
5M363Šimco Jan-0400:00:01-

Mladší žákyně 10-12 let (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z337Koblovská VeronikaAK Moravská Třebová0500:00:01-

Starší žáci 13-14 let (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M414Kapoun JanAtletika Polička0300:00:01-
2M421Širůček Aleš-0400:00:01-
3M432Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:01-

Starší žákyně 13-14 let (trať 0,8 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Dorostenci (trať 1,6 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Dorostenky (trať 1,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z512Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:16-
2Z521Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:51-

Junioři 19 let a mladší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3773Kaláb Patrik-0100:48:07100,00

Juniorky 19 let a mladší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5844Šlížová Barbora-0001:07:08100,00
2ZJ5946Jiroušová Aneta-9901:07:08100,00

Muži A 20-39 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Svoboda OndřejHvězda SKP Pardubice8700:34:43106,46
2MA265Jor MartinRunsport team8700:35:43100,94
3MA363Dryml MojmírRunSport Team8600:37:1292,60
4MA612Bárta AdamAK Moravská Třebová9200:39:0781,95
5MA839Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:39:3679,27
6MA1066Mizerák RadekACTIVITY Lanškroun8800:39:5077,92
7MA1118Janků JiříAK Moravská Třebová8700:39:5977,13
8MA1221Klička OndřejPrvní krok8800:40:0876,26
9MA1467Richter VladislavFbK Svitavy9200:40:4472,96
10MA1559Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:40:5671,81
11MA1681Haiker Dan-8900:41:4367,49
12MA1840Ben Salem ArbiTJ Sokol Kunčina8300:42:1064,92
13MA2178Heger MichalKunčina8100:43:4156,45
14MA2337Kobelka MartinMoravská Třebová9700:44:1153,66
15MA2469Lopour MiroslavFenix Tým8800:44:3251,77
16MA309Částka LukášAK Moravská Třebová8800:45:5544,07
17MA3468Skácelík JiříFbK Svitavy8600:47:0437,62
18MA4354Stulík MichalNový Jičín8400:49:5621,68
19MA5056Dařílek MichalLanškroun7800:54:083,00
20MA5270Scholze Patrik-9500:59:023,00

Muži B 40-49 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB449Benko JanLitomyšl7400:37:26105,51
2MB522Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:38:4099,08
3MB764Grün GustavAC Okrouhlá6800:39:2395,40
4MB1782Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:41:5782,07
5MB2710Klapka MiroslavSK Lvíček Pardubice7000:45:1764,73
6MB2852Havlíček JaroslavMoravská Třebová7700:45:4462,39
7MB2962Polák TomášČerti Kunčina7200:45:4862,00
8MB384Němec RadekLitomyšl7700:48:1249,59
9MB4447Dvořák Libor-7400:50:0240,02
10MB4872Navrátil JiříMoravská Třebová7300:52:2627,59

Muži C 50-59 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC938Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:49105,45
2MC1376Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:32101,98
3MC1974Vacarda VladimírEleven Run Team5900:42:2792,57
4MC2077Skalický JosefActivity.cz Farma Žichlínek6200:42:4391,31
5MC2217Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:44:0984,27
6MC541Krátký JosefHvězda Pardubice6501:03:103,00

Muži D 60-69 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3111Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:46:15102,38
2MD3235Ráb PavelČeská Třebová5200:46:4999,92
3MD3515Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:2097,70
4MD4516Červ MiloslavAtletika Polička5000:50:2384,69
5MD5161Steklý JosefČerti Kunčina5500:56:1559,61

Muži E 70 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5379Bielčik JindřichElma Tým4001:01:46100,00

Ženy A 20-34 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2658Nováková MartinaLawi sports team9200:44:41109,86
2ZA3680Nádeníčková OlgaElite Sport Boskovice, z.s.8400:47:5396,23
3ZA3919Šmídová NikolaLinhartice9400:48:2693,91
4ZA4036Sekaninová EvaAK Slovan Moravská Třebová9100:48:3393,40
5ZA4771Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:51:4379,93
6ZA5533Dudíková BarboraKunčina8901:03:2130,46

Ženy B 35-44 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB255Kriklová AlenaJaroměřice7900:44:41109,51
2ZB3348Benková RomanaLitomyšl7800:47:0299,46
3ZB427Motyčková IvanaDamníkov7800:49:0191,03
4ZB492Khýrová Lenka-8100:52:2876,29

Ženy C 45-54 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4160Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:48:57121,23
2ZC4614Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:50:41114,94
3ZC5783Rachidová YvonaMoravská Třebová6601:04:4063,83

Ženy D 55 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5650Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:04:40109,52
2ZD6034Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:11:0890,48

Hobby Muži (trať 3,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1HM141Papežík Matěj-0100:15:27-
2HM257Štěpař PetrČerti Kunčina6400:16:41-
3HM351Širůček Aleš-0400:17:18-
4HM475Koblovský JakubAK Moravská Třebová9400:17:36-
5HM553Seryn LeošTatran Mladějov8000:18:04-
6HM655Kolbábek Filip-8100:19:02-
7HM829Šmíd Matěj-0200:21:09-
8HM1031Janků ŠtěpánBuřtíci9700:21:37-

Hobby Ženy (trať 3,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1HZ730Nýdrová VeronikaSK Hraničná8800:20:13-
2HZ932Mazalová MonikaBuřtíci9600:21:37-
3HZ1142Šimonová Vendula-8200:22:42-
4HZ1227Kadlecová Jitka-8700:24:43-
5HZ1345Pokorná AnnaLanškroun9900:26:58-
6HZ1443Tomášková Denisa-0000:28:33-

Trať 0,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D112Kalábová Natálie-1100:00:01-
1M117Kadlec Vladimír-0700:00:01-
1C133Šimon Sebastián-1200:00:01-
2M138Šimon Radovan-0900:00:01-
1Z151Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:01-
2C152Motyčka OndřejMoravská Třebová1200:00:01-
2D175Hlaváčková Adéla-1100:00:01-
3M173Kaláb Matyáš-1000:00:01-
4M194Širůček Dominik-0900:00:01-
3C197Klapka VojtěchSK Lvíček Pardubice1400:00:01-

Trať 0,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M319Koblovský JakubAK Moravská Třebová0500:00:01-
2M3212Šimon Matěj-0600:00:01-
1Z337Koblovská VeronikaAK Moravská Třebová0500:00:01-
3M344Šimco Lukáš-0700:00:01-
4M355Klapka MatějSK Lvíček Pardubice0700:00:01-
5M363Šimco Jan-0400:00:01-

Trať 0,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M414Kapoun JanAtletika Polička0300:00:01-
2M421Širůček Aleš-0400:00:01-
3M432Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:01-

Trať 1,6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z512Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:16-
2Z521Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:51-

Trať 3,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1HM141Papežík Matěj-0100:15:27-
2HM257Štěpař PetrČerti Kunčina6400:16:41-
3HM351Širůček Aleš-0400:17:18-
4HM475Koblovský JakubAK Moravská Třebová9400:17:36-
5HM553Seryn LeošTatran Mladějov8000:18:04-
6HM655Kolbábek Filip-8100:19:02-
1HZ730Nýdrová VeronikaSK Hraničná8800:20:13-
7HM829Šmíd Matěj-0200:21:09-
2HZ932Mazalová MonikaBuřtíci9600:21:37-
8HM1031Janků ŠtěpánBuřtíci9700:21:37-
3HZ1142Šimonová Vendula-8200:22:42-
4HZ1227Kadlecová Jitka-8700:24:43-
5HZ1345Pokorná AnnaLanškroun9900:26:58-
6HZ1443Tomášková Denisa-0000:28:33-

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Svoboda OndřejHvězda SKP Pardubice8700:34:43106,46
2MA265Jor MartinRunsport team8700:35:43100,94
3MA363Dryml MojmírRunSport Team8600:37:1292,60
1MB449Benko JanLitomyšl7400:37:26105,51
2MB522Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:38:4099,08
4MA612Bárta AdamAK Moravská Třebová9200:39:0781,95
3MB764Grün GustavAC Okrouhlá6800:39:2395,40
5MA839Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:39:3679,27
1MC938Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:49105,45
6MA1066Mizerák RadekACTIVITY Lanškroun8800:39:5077,92
7MA1118Janků JiříAK Moravská Třebová8700:39:5977,13
8MA1221Klička OndřejPrvní krok8800:40:0876,26
2MC1376Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:32101,98
9MA1467Richter VladislavFbK Svitavy9200:40:4472,96
10MA1559Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:40:5671,81
11MA1681Haiker Dan-8900:41:4367,49
4MB1782Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:41:5782,07
12MA1840Ben Salem ArbiTJ Sokol Kunčina8300:42:1064,92
3MC1974Vacarda VladimírEleven Run Team5900:42:2792,57
4MC2077Skalický JosefActivity.cz Farma Žichlínek6200:42:4391,31
13MA2178Heger MichalKunčina8100:43:4156,45
5MC2217Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:44:0984,27
14MA2337Kobelka MartinMoravská Třebová9700:44:1153,66
15MA2469Lopour MiroslavFenix Tým8800:44:3251,77
1ZB255Kriklová AlenaJaroměřice7900:44:41109,51
1ZA2658Nováková MartinaLawi sports team9200:44:41109,86
5MB2710Klapka MiroslavSK Lvíček Pardubice7000:45:1764,73
6MB2852Havlíček JaroslavMoravská Třebová7700:45:4462,39
7MB2962Polák TomášČerti Kunčina7200:45:4862,00
16MA309Částka LukášAK Moravská Třebová8800:45:5544,07
1MD3111Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:46:15102,38
2MD3235Ráb PavelČeská Třebová5200:46:4999,92
2ZB3348Benková RomanaLitomyšl7800:47:0299,46
17MA3468Skácelík JiříFbK Svitavy8600:47:0437,62
3MD3515Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:2097,70
2ZA3680Nádeníčková OlgaElite Sport Boskovice, z.s.8400:47:5396,23
1MJ3773Kaláb Patrik-0100:48:07100,00
8MB384Němec RadekLitomyšl7700:48:1249,59
3ZA3919Šmídová NikolaLinhartice9400:48:2693,91
4ZA4036Sekaninová EvaAK Slovan Moravská Třebová9100:48:3393,40
1ZC4160Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:48:57121,23
3ZB427Motyčková IvanaDamníkov7800:49:0191,03
18MA4354Stulík MichalNový Jičín8400:49:5621,68
9MB4447Dvořák Libor-7400:50:0240,02
4MD4516Červ MiloslavAtletika Polička5000:50:2384,69
2ZC4614Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:50:41114,94
5ZA4771Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:51:4379,93
10MB4872Navrátil JiříMoravská Třebová7300:52:2627,59
4ZB492Khýrová Lenka-8100:52:2876,29
19MA5056Dařílek MichalLanškroun7800:54:083,00
5MD5161Steklý JosefČerti Kunčina5500:56:1559,61
20MA5270Scholze Patrik-9500:59:023,00
1ME5379Bielčik JindřichElma Tým4001:01:46100,00
6MC541Krátký JosefHvězda Pardubice6501:03:103,00
6ZA5533Dudíková BarboraKunčina8901:03:2130,46
1ZD5650Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:04:40109,52
3ZC5783Rachidová YvonaMoravská Třebová6601:04:4063,83
1ZJ5844Šlížová Barbora-0001:07:08100,00
2ZJ5946Jiroušová Aneta-9901:07:08100,00
2ZD6034Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:11:0890,48

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Svoboda OndřejHvězda SKP Pardubice8700:34:43106,46
2MA265Jor MartinRunsport team8700:35:43100,94
3MA363Dryml MojmírRunSport Team8600:37:1292,60
4MB449Benko JanLitomyšl7400:37:2691,34
5MB522Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:38:4084,44
6MA612Bárta AdamAK Moravská Třebová9200:39:0781,95
7MB764Grün GustavAC Okrouhlá6800:39:2380,49
8MA839Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:39:3679,27
9MC938Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:4978,05
10MA1066Mizerák RadekACTIVITY Lanškroun8800:39:5077,92
11MA1118Janků JiříAK Moravská Třebová8700:39:5977,13
12MA1221Klička OndřejPrvní krok8800:40:0876,26
13MC1376Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:3274,09
14MA1467Richter VladislavFbK Svitavy9200:40:4472,96
15MA1559Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:40:5671,81
16MA1681Haiker Dan-8900:41:4367,49
17MB1782Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:41:5766,19
18MA1840Ben Salem ArbiTJ Sokol Kunčina8300:42:1064,92
19MC1974Vacarda VladimírEleven Run Team5900:42:2763,35
20MC2077Skalický JosefActivity.cz Farma Žichlínek6200:42:4361,92
21MA2178Heger MichalKunčina8100:43:4156,45
22MC2217Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:44:0953,89
23MA2337Kobelka MartinMoravská Třebová9700:44:1153,66
24MA2469Lopour MiroslavFenix Tým8800:44:3251,77
25MB2710Klapka MiroslavSK Lvíček Pardubice7000:45:1747,58
26MB2852Havlíček JaroslavMoravská Třebová7700:45:4445,07
27MB2962Polák TomášČerti Kunčina7200:45:4844,65
28MA309Částka LukášAK Moravská Třebová8800:45:5544,07
29MD3111Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:46:1542,22
30MD3235Ráb PavelČeská Třebová5200:46:4939,01
31MA3468Skácelík JiříFbK Svitavy8600:47:0437,62
32MD3515Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:2036,11
33MJ3773Kaláb Patrik-0100:48:0731,79
34MB384Němec RadekLitomyšl7700:48:1231,34
35MA4354Stulík MichalNový Jičín8400:49:5621,68
36MB4447Dvořák Libor-7400:50:0221,07
37MD4516Červ MiloslavAtletika Polička5000:50:2319,14
38MB4872Navrátil JiříMoravská Třebová7300:52:267,74
39MA5056Dařílek MichalLanškroun7800:54:083,00
40MD5161Steklý JosefČerti Kunčina5500:56:153,00
41MA5270Scholze Patrik-9500:59:023,00
42ME5379Bielčik JindřichElma Tým4001:01:463,00
43MC541Krátký JosefHvězda Pardubice6501:03:103,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB255Kriklová AlenaJaroměřice7900:44:41103,46
2ZA2658Nováková MartinaLawi sports team9200:44:41103,45
3ZB3348Benková RomanaLitomyšl7800:47:0293,09
4ZA3680Nádeníčková OlgaElite Sport Boskovice, z.s.8400:47:5389,35
5ZA3919Šmídová NikolaLinhartice9400:48:2686,95
6ZA4036Sekaninová EvaAK Slovan Moravská Třebová9100:48:3386,43
7ZC4160Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:48:5784,68
8ZB427Motyčková IvanaDamníkov7800:49:0184,40
9ZC4614Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:50:4177,10
10ZA4771Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:51:4372,51
11ZB492Khýrová Lenka-8100:52:2869,19
12ZA5533Dudíková BarboraKunčina8901:03:2121,37
13ZD5650Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:04:4015,53
14ZC5783Rachidová YvonaMoravská Třebová6601:04:4015,53
15ZJ5844Šlížová Barbora-0001:07:084,68
16ZJ5946Jiroušová Aneta-9901:07:084,67
17ZD6034Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:11:083,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód