hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Litomyšlská dvanáctka

25.3.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Litomyšlská dvanáctka
  • datum konání: 25.3.2017
  • zobrazeno již 980x
  • místo konání: Městský stadion Černá hora, Litomyšl
  • GPS: 49.8671125N, 16.3191169E
  • pořadatel: Duathlon Triathlon Club Litomyšl

Sociální sítě

Místo konání

Městský stadion Černá hora, Litomyšl
9:30 - 11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 do 10:30 hodin (nejpozději 15 minut před startem kategorie)

Startovné

80 Kč, mládež 20 Kč

Popis tratě

hlavní závod 12 km, ostatní méně, ze stadionu lesoparkem směr Strakov na otočku a zpět, mládežnické kategorie na stadionu a v blízkém okolí

Kategorie/ ročník/ délka běhu/ start:

nejmladší žákyně II/ 2008-2009/ 400m/ 9:30
nejmladší žáci II/ 2008-2009/ 400m/ 9:35
nejmladší žákyně I/ 2006-2007/ 800m/ 9:40
nejmladší žáci I/ 2006-2007/ 800m/ 9:45
mladší žákyně/ 2004-2005/ 1550m/ 9:50
mladší žáci/ 2004-2005/ 1550m/ 10:00
starší žákyně/ 2002-2003/ 2700m/ 10:10
starší žáci/ 2002-2003/ 2700m/ 10:10
dorostenky/ 2000-2001/ 3850m/ 10:30
dorostenci/ 2000-2001/ 3850m/ 10:30
juniorky/ 1998-1999/ 12000m/ 11:00
junioři/ 1998-1999/ 12000m/ 11:00
muži A/ 1997-1978/ 12000m/ 11:00
muži B/ 1968-1977/ 12000m/ 11:00
muži C/ 1958-1967/ 12000m/ 11:00
muži D/ 1957 a starší/ 12000m/ 11:00
ženy A/ 1983-1997/ 12000m/ 11:00
ženy B/ 1982 a starší/ 12000m/ 11:00

Ceny pro vítěze

finanční v hodnotě 6.000 Kč + věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Zdeněk Kabrhel
tel. 603 496 057

E-mailová adresa

zdenek.kabrhel@lit.cz

Mapa konání závodu

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1186Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:06104,93
2M12115Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:01:0899,01
3M13108Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:0996,06
4M14106Ducháček MatějŘetová1100:01:1578,33
5M15113Brusenbauch AlanČeská Třebová1100:01:2063,55
6M11198Kouba RadimRybník1100:01:3519,21

Nejmladší žákyně I (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z16101Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:21114,50
2Z1796Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:3093,89
3Z18114Brusenbauchová NelaČeská Třebová0800:01:3191,60
4Z1995Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:3289,31
5Z110103Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:3387,02
6Z11290Zelinková VeronikaISCAREX Česká Třebová0900:01:3680,15
7Z11384Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:3875,57
8Z11483Němcová NatálieLitomyšl1100:01:4559,54

Nejmladší žáci II (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2192Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:49111,87
2M2382Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:03:0396,29
3M25122Chasák BedřichTJ Choceň0600:03:0791,84
4M28121Chasák JindřichChoceň0700:03:1582,93

Nejmladší žákyně II (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z22116Hejlová KateřinaISCAREX Junior Česká Třebová0600:03:02102,53
2Z23100Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:03:03101,45
3Z2680Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:03:0896,02
4Z27124Matějková Viktoria Ela-0700:03:1093,85
5Z2981Kolářová JolanaLitomyšl0600:03:2478,66
6Z210128Šmejdová ViktorieLitomyšl0700:03:2874,32
-Z2-130Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT07DNF-

Mladší žáci (trať 1,55 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31104Zoicas DanielTJ Svitavy0400:05:35104,09
2M3289Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:05:39101,75
3M3493Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:05:5294,15
4M3591Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:06:0884,80
5M310133Procházka JakubOrlov0400:06:3668,42

Mladší žákyně (trať 1,55 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3399Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:05:48108,44
2Z3585Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:06:0897,43
3Z37131Červená EliškaAtletika Polička0400:06:1494,13
4Z38117Kmošková VeronikaJanov u Litomyšle0400:06:2389,17
5Z3987Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:06:2687,52
6Z311109Dvořáková EmaISCAREX junior team Česká Třebová0400:07:0267,71
7Z312127Němcová AdélaAtletika Polička0400:07:2057,80

Starší žáci (trať 2,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41139Kapoun JanAtletika Polička0300:10:24107,41
2M42126Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:10:34104,32
3M47102Steklý FrantišekTJ Svitavy0300:11:2688,27
4M4994Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:12:0277,16
5M412119Kraváček DominikLitomyšl0200:12:2570,06

Starší žákyně (trať 2,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z43123Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:11:04102,09
2Z44107Stránská VendulkaJiskra Ústí nad Orlicí0300:11:10100,30
3Z45110Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:11:1997,62
4Z46138Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:11:2296,72
5Z48111Škrabalová KristýnaTJ - Svitavy0200:11:4490,16
6Z49135Válková SimonaDolní Morava0200:12:0284,80
7Z411129Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:12:0683,61
8Z413112Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:13:0665,72
9Z414134Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:14:0448,44

Dorostenci (trať 3,85 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51105Spěvák MartinTJ - Svitavy0000:14:59100,11
2M5288Chadima PavelLitomyšl0100:15:00100,00
3M5397Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:15:0099,89

Dorostenky (trať 3,85 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54137Derková MartinaActivity Lanškroun0100:19:33100,00

Junioři 18-19 let (trať 12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ631Kulíšek KarelTJ Nové Město na Moravě9900:44:55120,66
2MJ4477Vencl JiříActivity Lanškroun9800:55:1679,34

Juniorky 18-19 let (trať 12 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA132Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:40:17109,21
2MA2120Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:40:48106,76
3MA721Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:45:3684,03
4MA1134Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:47:2675,35
5MA12126Kramář MichalJanov9500:47:3374,79
6MA13112Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:47:3574,63
7MA2270Beneš MichalRUNSPORT8300:49:2166,27
8MA25109Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:52:1752,37
9MA2733Hubáček PetrNové Město na Moravě7800:52:3750,80
10MA35111Řemínek MatějAC Choceň8600:53:5144,95
11MA3727Wejda VlastimilJanov u Litomyšle7800:54:0144,17
12MA38129Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:54:0543,85
13MA3997Gajdár MichalBardejov9100:54:0943,53
14MA49106Doubek TomášLitomyšl9600:56:4930,90
15MA6038Ráb LudvíkHorní Sloupnice8201:02:105,57
16MA72130Dycka JanPodrážek8001:12:433,00

Muži B 40-49 let (trať 12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB339Podškubka ViktorEleven Run Team7300:43:12103,81
2MB4121Benko JanLitomyšl7400:44:0999,50
3MB565Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:44:4696,69
4MB842Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:45:4592,23
5MB1016Procházka PetrOrlov7400:46:5187,23
6MB1451Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:47:5182,69
7MB171Bureš MartinČeská Třebová7400:48:1580,88
8MB209Kmošek RomanJanov u Litomyšle7600:49:0177,39
9MB338Steklý PetrJavorník7400:52:5459,76
10MB50128Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:57:0440,84
11MB5319Kapoun PetrAtletika Polička7500:58:3733,80
12MB7464Josefy DanielVysoké Mýto7401:15:593,00

Muži C 50-59 let (trať 12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC949Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:46:10105,64
2MC1520Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:48:0797,43
3MC1696Turbak JaroslavSebranice6300:48:1496,94
4MC19101Scheuer JanActivity Lanškroun6600:48:5993,78
5MC2178Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:49:0293,57
6MC2359Slavík RadekStřední škola podnikání VM s.r.o.6600:49:3491,32
7MC26127Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek6200:52:1979,75
8MC30103Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:52:5077,57
9MC3153Kovařík OldřichTTC Olomouc6000:52:5177,50
10MC34114Hruban JanČeská Třebová6600:53:4273,92
11MC4761Vacarda VladimírEleven Run Team5900:56:0463,96
12MC5562Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:58:5851,75
13MC63110Lanta StanislavVelké Poříčí6301:04:3827,89
14MC6837Sedlák JiříPřelouč5801:06:4618,91
15MC7515Krátký JosefHvězda Pardubice6501:18:063,00

Muži D 60 let a starší (trať 12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2895Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:52:48101,81
2MD327Šolc VítězslavBKL Machov5700:52:53101,50
3MD4147Ráb PavelČeská Třebová5200:54:1096,68
4MD4343Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:54:2795,62
5MD45104Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:55:3391,49
6MD5714Červ MiloslavAtletika Polička5000:59:4076,04
7MD642Fadrný JiříSvitavy - Lačnov5101:05:2354,58
8MD7026Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:07:5944,82
9MD71102Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:12:11163,75
10MD7799Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2702:19:4436,25

Ženy A 20-34 let (trať 12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1829Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:48:52115,10
2ZA4098Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9000:54:1095,10
3ZA45113Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:55:3389,81
4ZA6681Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:05:4551,21

Ženy B 35 let a starší (trať 12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2425Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:51:56109,88
2ZB2988Mikulecká MarcelaRun Sport Team7300:52:49105,96
3ZB3668Stejskalová AndreaRůžoffky v běhu Litomyšl7200:53:54102,68
4ZB42115Hurychová JaroslavaLitomyšl8200:54:11100,94
5ZB48124Benková RomanaLitomyšl7800:56:1993,10
6ZB5160Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:57:4188,08
7ZB52123Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:58:0487,43
8ZB5483Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:58:5584,32
9ZB5622Ostrolucká JanaJanov7400:59:1982,08
10ZB5817Šedová Jana-7301:00:4077,12
11ZB594Paráková JitkaSvitavy-Lačnov8101:00:4676,75
12ZB6192Ospaldová JanaLitomyšl7001:02:4170,53
13ZB6210Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:03:5265,36
14ZB6558Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:05:3259,24
15ZB6794Košňarová ŠtěpánkaJanov7701:06:0857,04
16ZB6952Hellerová HanaHradec Králové6101:07:35114,99
17ZB73131Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:14:4025,69
18ZB7657Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:18:3285,01

Trať 0,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1186Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:06104,93
2M12115Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:01:0899,01
3M13108Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:0996,06
4M14106Ducháček MatějŘetová1100:01:1578,33
5M15113Brusenbauch AlanČeská Třebová1100:01:2063,55
1Z16101Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:21114,50
2Z1796Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:3093,89
3Z18114Brusenbauchová NelaČeská Třebová0800:01:3191,60
4Z1995Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:3289,31
5Z110103Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:3387,02
6M11198Kouba RadimRybník1100:01:3519,21
6Z11290Zelinková VeronikaISCAREX Česká Třebová0900:01:3680,15
7Z11384Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:3875,57
8Z11483Němcová NatálieLitomyšl1100:01:4559,54

Trať 0,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2192Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:49111,87
1Z22116Hejlová KateřinaISCAREX Junior Česká Třebová0600:03:02102,53
2M2382Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:03:0396,29
2Z23100Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:03:03101,45
3M25122Chasák BedřichTJ Choceň0600:03:0791,84
3Z2680Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:03:0896,02
4Z27124Matějková Viktoria Ela-0700:03:1093,85
4M28121Chasák JindřichChoceň0700:03:1582,93
5Z2981Kolářová JolanaLitomyšl0600:03:2478,66
6Z210128Šmejdová ViktorieLitomyšl0700:03:2874,32

Trať 1,55 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31104Zoicas DanielTJ Svitavy0400:05:35104,09
2M3289Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:05:39101,75
1Z3399Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:05:48108,44
3M3493Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:05:5294,15
2Z3585Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:06:0897,43
4M3591Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:06:0884,80
3Z37131Červená EliškaAtletika Polička0400:06:1494,13
4Z38117Kmošková VeronikaJanov u Litomyšle0400:06:2389,17
5Z3987Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:06:2687,52
5M310133Procházka JakubOrlov0400:06:3668,42
6Z311109Dvořáková EmaISCAREX junior team Česká Třebová0400:07:0267,71
7Z312127Němcová AdélaAtletika Polička0400:07:2057,80

Trať 2,7 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41139Kapoun JanAtletika Polička0300:10:24107,41
2M42126Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:10:34104,32
1Z43123Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:11:04102,09
2Z44107Stránská VendulkaJiskra Ústí nad Orlicí0300:11:10100,30
3Z45110Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:11:1997,62
4Z46138Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:11:2296,72
3M47102Steklý FrantišekTJ Svitavy0300:11:2688,27
5Z48111Škrabalová KristýnaTJ - Svitavy0200:11:4490,16
6Z49135Válková SimonaDolní Morava0200:12:0284,80
4M4994Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:12:0277,16
7Z411129Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:12:0683,61
5M412119Kraváček DominikLitomyšl0200:12:2570,06
8Z413112Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:13:0665,72
9Z414134Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:14:0448,44

Trať 3,85 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51105Spěvák MartinTJ - Svitavy0000:14:59100,11
2M5288Chadima PavelLitomyšl0100:15:00100,00
3M5397Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:15:0099,89
1Z54137Derková MartinaActivity Lanškroun0100:19:33100,00

Trať 12 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA132Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:40:17109,21
2MA2120Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:40:48106,76
1MB339Podškubka ViktorEleven Run Team7300:43:12103,81
2MB4121Benko JanLitomyšl7400:44:0999,50
3MB565Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:44:4696,69
1MJ631Kulíšek KarelTJ Nové Město na Moravě9900:44:55120,66
3MA721Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:45:3684,03
4MB842Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:45:4592,23
1MC949Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:46:10105,64
5MB1016Procházka PetrOrlov7400:46:5187,23
4MA1134Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:47:2675,35
5MA12126Kramář MichalJanov9500:47:3374,79
6MA13112Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:47:3574,63
6MB1451Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:47:5182,69
2MC1520Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:48:0797,43
3MC1696Turbak JaroslavSebranice6300:48:1496,94
7MB171Bureš MartinČeská Třebová7400:48:1580,88
1ZA1829Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:48:52115,10
4MC19101Scheuer JanActivity Lanškroun6600:48:5993,78
8MB209Kmošek RomanJanov u Litomyšle7600:49:0177,39
5MC2178Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:49:0293,57
7MA2270Beneš MichalRUNSPORT8300:49:2166,27
6MC2359Slavík RadekStřední škola podnikání VM s.r.o.6600:49:3491,32
1ZB2425Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:51:56109,88
8MA25109Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:52:1752,37
7MC26127Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek6200:52:1979,75
9MA2733Hubáček PetrNové Město na Moravě7800:52:3750,80
1MD2895Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:52:48101,81
2ZB2988Mikulecká MarcelaRun Sport Team7300:52:49105,96
8MC30103Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:52:5077,57
9MC3153Kovařík OldřichTTC Olomouc6000:52:5177,50
2MD327Šolc VítězslavBKL Machov5700:52:53101,50
9MB338Steklý PetrJavorník7400:52:5459,76
10MC34114Hruban JanČeská Třebová6600:53:4273,92
10MA35111Řemínek MatějAC Choceň8600:53:5144,95
3ZB3668Stejskalová AndreaRůžoffky v běhu Litomyšl7200:53:54102,68
11MA3727Wejda VlastimilJanov u Litomyšle7800:54:0144,17
12MA38129Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:54:0543,85
13MA3997Gajdár MichalBardejov9100:54:0943,53
2ZA4098Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9000:54:1095,10
3MD4147Ráb PavelČeská Třebová5200:54:1096,68
4ZB42115Hurychová JaroslavaLitomyšl8200:54:11100,94
4MD4343Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:54:2795,62
2MJ4477Vencl JiříActivity Lanškroun9800:55:1679,34
5MD45104Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:55:3391,49
3ZA45113Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:55:3389,81
11MC4761Vacarda VladimírEleven Run Team5900:56:0463,96
5ZB48124Benková RomanaLitomyšl7800:56:1993,10
14MA49106Doubek TomášLitomyšl9600:56:4930,90
10MB50128Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:57:0440,84
6ZB5160Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:57:4188,08
7ZB52123Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:58:0487,43
11MB5319Kapoun PetrAtletika Polička7500:58:3733,80
8ZB5483Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:58:5584,32
12MC5562Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:58:5851,75
9ZB5622Ostrolucká JanaJanov7400:59:1982,08
6MD5714Červ MiloslavAtletika Polička5000:59:4076,04
10ZB5817Šedová Jana-7301:00:4077,12
11ZB594Paráková JitkaSvitavy-Lačnov8101:00:4676,75
15MA6038Ráb LudvíkHorní Sloupnice8201:02:105,57
12ZB6192Ospaldová JanaLitomyšl7001:02:4170,53
13ZB6210Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:03:5265,36
13MC63110Lanta StanislavVelké Poříčí6301:04:3827,89
7MD642Fadrný JiříSvitavy - Lačnov5101:05:2354,58
14ZB6558Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:05:3259,24
4ZA6681Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:05:4551,21
15ZB6794Košňarová ŠtěpánkaJanov7701:06:0857,04
14MC6837Sedlák JiříPřelouč5801:06:4618,91
16ZB6952Hellerová HanaHradec Králové6101:07:35114,99
8MD7026Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:07:5944,82
9MD71102Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:12:11163,75
16MA72130Dycka JanPodrážek8001:12:433,00
17ZB73131Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:14:4025,69
12MB7464Josefy DanielVysoké Mýto7401:15:593,00
15MC7515Krátký JosefHvězda Pardubice6501:18:063,00
18ZB7657Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:18:3285,01
10MD7799Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2702:19:4436,25

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA132Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:40:17105,53
2MA2120Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:40:48103,03
3MB339Podškubka ViktorEleven Run Team7300:43:1291,44
4MB4121Benko JanLitomyšl7400:44:0986,86
5MB565Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:44:4683,88
6MJ631Kulíšek KarelTJ Nové Město na Moravě9900:44:5583,16
7MA721Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:45:3679,86
8MB842Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:45:4579,13
9MC949Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:46:1077,12
10MB1016Procházka PetrOrlov7400:46:5173,82
11MA1134Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:47:2671,01
12MA12126Kramář MichalJanov9500:47:3370,44
13MA13112Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:47:3570,28
14MB1451Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:47:5169,00
15MC1520Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:48:0767,71
16MC1696Turbak JaroslavSebranice6300:48:1467,14
17MB171Bureš MartinČeská Třebová7400:48:1567,06
18MC19101Scheuer JanActivity Lanškroun6600:48:5963,52
19MB209Kmošek RomanJanov u Litomyšle7600:49:0163,36
20MC2178Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:49:0263,28
21MA2270Beneš MichalRUNSPORT8300:49:2161,75
22MC2359Slavík RadekStřední škola podnikání VM s.r.o.6600:49:3460,71
23MA25109Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:52:1747,59
24MC26127Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek6200:52:1947,43
25MA2733Hubáček PetrNové Město na Moravě7800:52:3745,98
26MD2895Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:52:4845,10
27MC30103Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:52:5044,94
28MC3153Kovařík OldřichTTC Olomouc6000:52:5144,86
29MD327Šolc VítězslavBKL Machov5700:52:5344,70
30MB338Steklý PetrJavorník7400:52:5444,62
31MC34114Hruban JanČeská Třebová6600:53:4240,75
32MA35111Řemínek MatějAC Choceň8600:53:5140,03
33MA3727Wejda VlastimilJanov u Litomyšle7800:54:0139,22
34MA38129Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:54:0538,90
35MA3997Gajdár MichalBardejov9100:54:0938,58
36MD4147Ráb PavelČeská Třebová5200:54:1038,50
37MD4343Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:54:2737,13
38MJ4477Vencl JiříActivity Lanškroun9800:55:1633,19
39MD45104Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:55:3331,82
40MC4761Vacarda VladimírEleven Run Team5900:56:0429,33
41MA49106Doubek TomášLitomyšl9600:56:4925,71
42MB50128Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:57:0424,50
43MB5319Kapoun PetrAtletika Polička7500:58:3717,02
44MC5562Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:58:5815,33
45MD5714Červ MiloslavAtletika Polička5000:59:4011,95
46MA6038Ráb LudvíkHorní Sloupnice8201:02:103,00
47MC63110Lanta StanislavVelké Poříčí6301:04:383,00
48MD642Fadrný JiříSvitavy - Lačnov5101:05:233,00
49MC6837Sedlák JiříPřelouč5801:06:463,00
50MD7026Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:07:593,00
51MD71102Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:12:113,00
52MA72130Dycka JanPodrážek8001:12:433,00
53MB7464Josefy DanielVysoké Mýto7401:15:593,00
54MC7515Krátký JosefHvězda Pardubice6501:18:063,00
55MD7799Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2702:19:443,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1829Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:48:52109,14
2ZB2425Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:51:5697,16
3ZB2988Mikulecká MarcelaRun Sport Team7300:52:4993,71
4ZB3668Stejskalová AndreaRůžoffky v běhu Litomyšl7200:53:5489,48
5ZA4098Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9000:54:1088,49
6ZB42115Hurychová JaroslavaLitomyšl8200:54:1188,37
7ZA45113Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:55:3383,03
8ZB48124Benková RomanaLitomyšl7800:56:1980,04
9ZB5160Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:57:4174,70
10ZB52123Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:58:0473,20
11ZB5483Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:58:5569,88
12ZB5622Ostrolucká JanaJanov7400:59:1968,32
13ZB5817Šedová Jana-7301:00:4063,05
14ZB594Paráková JitkaSvitavy-Lačnov8101:00:4662,66
15ZB6192Ospaldová JanaLitomyšl7001:02:4155,17
16ZB6210Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:03:5250,55
17ZB6558Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:05:3244,04
18ZA6681Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:05:4543,19
19ZB6794Košňarová ŠtěpánkaJanov7701:06:0841,69
20ZB6952Hellerová HanaHradec Králové6101:07:3536,03
21ZB73131Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:14:408,36
22ZB7657Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:18:323,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 83%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 30%
Zpracování výsledků: 20%
Ceny vítězům: 65%
Celkový dojem ze závodu: 68%

Závod hodnotilo celkem 9 návštěvníků.
Celkové hodnocení
63%

Názory na závod

Ty výsledky jsou totálně zprasený(časy i pořadí)
vacekma
Martjn má pravdu. V Litomyšli jsem nebyl, ale stačí se podívat na fotky závodníků dobíhajících do cíle. Podle fotek je absolutní pořadí mužů: .....11. Radiměřský (č.34), 12. Kramář (126), 13. Fliedr (112), 14. Vacek (51), 15. Ožana (20), 16. Turbak (96), 17. Bureš (1), 18. Scheuer (101).........
ales.stransky
Podle toho, jak jsem postřehl doběh závodníků za mnou, a vycházím z času Vacka, který je myslím správně, tak Ožana, Turbak a Bureš mají mít o 1minutu čas horší. Další nemohu posoudit, ale jistě si většina závodníků čas měřila a mohou pomoci. Já mám uveden čas správně. Sportu zdar. Roman Buriánek
roman.burianek
Vysledky opraveny dle instrukci poradatele.
team
Litomyšlská dvanáctka je již jen odvarem toho, co se tam kdysi z tohoto stadionu svého času pořádalo. Byla to silniční litomyšlská dvacítka a pak ten nekonečně krásný kros , zhruba kolem pětadvaceti kilometrů. Byl výživný a vím, že se tenkráte vybíhalo z brány borců směrem někam lesem na Třebovou a přibíhalo se stejně jako dnešní doběh té dvanáctky. To všechno za hlubokého socialismu. No, bylo to tenkrát všechno fajn, co běhu se týkalo. Jezdilo se všude autobusem a vlakem, byla větší sranda. Dneska je to fofr. Stačí, když vyjedem přistaveným autem pár chvil před samotným závodem a za dalších pár těchto chvil už sedíme u oběda doma. Moc rychlý. Rychlejší než vítěz dnešního závodu. Dřív to byla zábava na celý den. Nikdo nenadával na zprasený výsledky, všichni byli spokojení a pokorní. Jo, jak ten pokrok pokročil ?
turistickybezec
Li.Dv. jako odvar - není namířeno proti pořadatelům ,tam spokojenost - určitě jsme rádi, že po letech nová premiera, ale jen takové zhodnocení , jak šel čas ...tak se snad nic nestalo..(?)
turistickybezec1

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód