hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Svitavská 10

1.4.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Svitavská 10
  • datum konání: 1.4.2017
  • zobrazeno již 744x
  • místo konání: Atletický stadion Svitavy
  • GPS: 49.751N, 16.46286E

Sociální sítě

Místo konání

atletický stadion Svitavy a cyklo stezka v okolí
10:00 - 11:00 (hlavní závod) hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

silniční závod na 10 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Rostislav STŘÍTESKÝ
tel. 775 395 595

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.atletikasvitavy.cz

E-mailová adresa

svitavskadesitka@post.cz

Mapa konání závodu

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11143Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:02:12106,85
2M11372Pikovský AlešTJ Svitavy0800:02:14104,21
3M12173Bolhaj MatyášSvitavy0900:02:2488,94
4M13078Brusenbauch AlanČeská Třebová1100:02:4755,59
5M13384Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:03:0233,41

Nejmladší žákyně I (trať 0,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1873Steklá BarboraTJ Svitavy0800:02:08111,31
2Z11595Knápková TerezaTJ Lanškroun 0800:02:1699,66
3Z12079Brusenbauchová NelaČeská Třebová0800:02:2389,03
4Z12383Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:02:2684,76
5Z12450Zelinková VeronikaISCAREX Česká Třebová0900:02:2784,17
6Z12644Pikovská VendulaTJ Svitavy0800:02:3079,44
7Z12771Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:02:3375,17
8Z12952Pešinová BarboraTJ Svitavy0900:02:3374,72
9Z13172Cheung NikolaSvitavy0800:02:5246,25
10Z13274Paclíková KarolínaTJ Svitavy1000:02:5739,76

Nejmladší žáci II (trať 0,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2368Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:00105,54
2M2447Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:02:00105,38
3M2997Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:1089,08
4M21646Řehák MarekIscarex Junior team ČT0700:02:1778,16
5M22211Marek LukášTJ Svitavy0700:02:2663,00

Nejmladší žákyně II (trať 0,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2148Koletová EliškaHvězda Pardubice0600:01:59101,18
2Z2245Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:59100,51
3Z2540Hlaváčková AdélaHvězda Pardubice0600:02:0098,32
4Z2681Borková JohankaIscarex Junior Team ČT0700:02:0491,41
5Z2784Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:02:0885,69
6Z21051Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:1081,31
7Z21282Hejlová KateřinaIscarex Junior Team ČT0600:02:1376,77
8Z21447Komůrková MagdalénaTJ Svitavy0600:02:1573,40
9Z21770Smékalová ŠárkaTJ Svitavy0600:02:1770,20
10Z21891Němcová Barbora AnnaTJ Svitavy0600:02:1868,35
11Z21994Rubešová KarolínaTJ Lanškroun 0600:02:2360,10
12Z2250Hubálková KristýnaAtletika DDM Lanškroun 0700:02:2950,34
13Z22880Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:02:3343,27

Mladší žáci (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3176Zoicas DanielTJ Svitavy0400:02:55105,71
2M3343Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:03:00100,50
3M3455Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:03:0693,79
4M3544Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:0693,76
5M3954Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:1485,18
6M31069Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:03:1880,96
7M31148Koblovský JakubAK Moravská Třebová0500:03:2474,30
8M31289Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:2968,86

Mladší žákyně (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3274Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:00106,95
2Z3667Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:0799,00
3Z3770Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:1294,05
4Z3862Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:03:1492,33
5Z31392Janů MonikaTJ Svitavy0500:03:4064,15
6Z31441Němcová AdélaAtletika Polička0400:03:4162,54
7Z31588Koblovská VeronikaAK Moravská Třebová0500:03:4558,45
8Z31696Rubešová ŠtěpánkaTJ Lanškroun 0400:03:4855,01

Starší žáci (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4176Vebr DominikVencl Tým0300:03:59105,27
2M4275Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:04:05100,71
3M4356Kapoun JanAtletika Polička0300:04:1394,02
4M4493Janů RadimTJ Svitavy0300:04:2981,38
5M4842Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:04:4964,91

Starší žákyně (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4517Škrabalová KristýnaTJ Svitavy0200:04:31101,66
2Z4677Stránská VendulkaJiskra Ústí nad Orlicí0300:04:32100,86
3Z4749Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:3697,48
4Z4953Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:04:4987,86
5Z41090Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:1370,53

Dorostenci (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5117Swiesiulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:19:52100,00

Dorostenky (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5323Derková MartinaActivity Lanškroun0100:27:05100,00

Junioři 18-19 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2742Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:42:29116,14
2MJ516Vencl JiříActivity Lanškroun9800:46:5996,68
3MJ6024Steklý FrantišekTJ Svitavy0300:49:1187,18

Juniorky 18-19 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4444Kalousová TerezaVencl Tým9800:45:46100,00

Muži A 20-39 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Zenkl AdamOlymp Praha9500:33:54103,48
2MA270Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:34:4098,95
3MA335Dvořáček AdamSvitavy9600:34:5597,57
4MA490Šilar ZdeněkRunsport8100:35:4992,28
5MA538Jor MartinRunSport Team8700:35:5391,97
6MA7106Šutera JosefAtletika Polička7900:37:4581,09
7MA1050Bárta AdamAK Moravská Třebová9200:38:1578,16
8MA115Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:38:2876,98
9MA1218Richter VladislavFbK Svitavy9200:38:4475,41
10MA1386Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:39:0173,74
11MA1436Mizerák RadekACTIVITY Lanškroun8800:39:2271,78
12MA1622Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:39:3670,37
13MA1956Beneš MichalRunSport Team8300:40:3065,12
14MA2048Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:40:5762,57
15MA2372Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:41:4857,63
16MA2432Nováček PetrLinhartice7900:41:5257,24
17MA2634Dvořáček JanRunSport Team7900:42:2953,64
18MA2888Řemínek MatějAC Choceň8600:42:4951,69
19MA3027Budina JakubTrail run.cz9300:42:5850,84
20MA33100Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:43:3946,90
21MA3558Mikulka MartinSvitavy8700:44:2342,64
22MA3740Cheung ShaneChina Team7800:44:4540,52
23MA419Hnát MichalSvitavy9500:45:2137,05
24MA4384Ožinskij KonstantinBike Club Svitavy8500:45:4434,80
25MA4782Gajdár MichalBardejov9100:46:3030,35
26MA4810Císler MartinTerka Verka Team8000:46:4229,23
27MA4951Krikl PavelJaroměřice7900:46:5028,40
28MA55104Češka MilanAtletika Polička8900:47:3823,81
29MA567Hnát PatrikSvitavy9500:47:5422,24
30MA5719Mach MartinKladno8800:48:2319,42
31MA6147Krejčí FrantišekKunčina7800:49:4911,12
32MA6823Vrba LukášMoravská Třebová8500:52:103,00
33MA7866Kováč PatrikSvitavy9201:11:243,00

Muži B 40-49 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6102Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7600:37:00106,46
2MB952Kadidlo JiříCK Moravská Třebová7200:38:14100,01
3MB153Dlouhý PetrTJ Nové Město na Moravě7600:39:2893,53
4MB2194Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:41:1584,20
5MB3120Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:43:1274,06
6MB3426Steklý PetrTJ Svitavy7400:44:0569,44
7MB3913Kovář PetrHasičský sportovní klub Svitavy7700:45:1263,59
8MB4639Vodička StanislavVendolí7400:45:5859,54
9MB5216Němec RadekLitomyšl7700:47:0353,87
10MB5449Navrátil JiříMoravská Třebová7300:47:3451,22
11MB6537Šperka PavelSvitavy7600:50:5034,06
12MB7441Rozlívka LiborJavorník6800:58:273,00
-MB-45Borek PetrBrzdy Horní Čermná70DNF-

Muži C 50-59 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC860Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:37:48107,76
2MC1778Turbak JaroslavSebranice u Litomyšle6300:40:0496,24
3MC1898Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:40:0696,01
4MC2296Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:4088,05
5MC2574Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:42:2384,38
6MC3233Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:43:2978,78
7MC3625Hruban JanČeská Třebová6600:44:4372,50
8MC7243Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:56:2612,94
9MC7362Sedlák JiříPřelouč5800:57:376,91

Muži D 60-69 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD382Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:49102,69
2MD428Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:45:3999,04
3MD454Ráb PavelČeská Třebová5200:45:5098,27
4MD5076Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:46:5293,71
5MD5311Švec MiroslavDědkostav Potšejn5200:47:2291,52
6MD6654Vilhelm VáclavPřívrat5100:51:5871,24
7MD6715Fadrný JiříSvitavy - Lačnov5100:52:0670,62
8MD7064Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:53:3164,40
9MD7712Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:11:033,00

Muži E 70 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME227Leszkow PetrMK Hlinsko4400:25:38116,12
2ME421Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:28:5692,54
3ME542Jelínek MatějČernilov4200:29:0691,34
4ME715Bielčik JindřichELMA Tým4000:29:3388,11
5ME1044Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:33:2360,61

Ženy A 20-34 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4080Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9000:45:18136,05
2ZA71108Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:54:12103,83
3ZA7628Svobodová LucieEP servis8701:06:1760,12
4ZA7968Burešová LenkaSvitavy9201:11:2441,62

Ženy B 35-44 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB291Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:57120,20
2ZB6329Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:49:5790,86
3ZB6417Paráková JitkaSvitavy - Lačnov8100:50:2488,94

Ženy C 45-54 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5892Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:48:29102,16
2ZC5931Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:48:42101,26
3ZC6214Nakládalová RadkaVolejbal Svitavy7100:49:5196,59
4ZC6946Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:52:5983,76
5ZC7530Svobodová IvaEP Servis6501:06:1729,49

Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD619Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:29:32110,80
2ZD87Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:1499,94
3ZD940Jelínková MagdalenaČernilov4500:32:5489,26

Trať 0,6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2148Koletová EliškaHvězda Pardubice0600:01:59101,18
2Z2245Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:59100,51
1M2368Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:00105,54
2M2447Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:02:00105,38
3Z2540Hlaváčková AdélaHvězda Pardubice0600:02:0098,32
4Z2681Borková JohankaIscarex Junior Team ČT0700:02:0491,41
5Z2784Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:02:0885,69
1Z1873Steklá BarboraTJ Svitavy0800:02:08111,31
3M2997Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:1089,08
6Z21051Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:1081,31
1M11143Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:02:12106,85
7Z21282Hejlová KateřinaIscarex Junior Team ČT0600:02:1376,77
2M11372Pikovský AlešTJ Svitavy0800:02:14104,21
8Z21447Komůrková MagdalénaTJ Svitavy0600:02:1573,40
2Z11595Knápková TerezaTJ Lanškroun 0800:02:1699,66
4M21646Řehák MarekIscarex Junior team ČT0700:02:1778,16
9Z21770Smékalová ŠárkaTJ Svitavy0600:02:1770,20
10Z21891Němcová Barbora AnnaTJ Svitavy0600:02:1868,35
11Z21994Rubešová KarolínaTJ Lanškroun 0600:02:2360,10
3Z12079Brusenbauchová NelaČeská Třebová0800:02:2389,03
3M12173Bolhaj MatyášSvitavy0900:02:2488,94
5M22211Marek LukášTJ Svitavy0700:02:2663,00
4Z12383Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:02:2684,76
5Z12450Zelinková VeronikaISCAREX Česká Třebová0900:02:2784,17
12Z2250Hubálková KristýnaAtletika DDM Lanškroun 0700:02:2950,34
6Z12644Pikovská VendulaTJ Svitavy0800:02:3079,44
7Z12771Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:02:3375,17
13Z22880Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:02:3343,27
8Z12952Pešinová BarboraTJ Svitavy0900:02:3374,72
4M13078Brusenbauch AlanČeská Třebová1100:02:4755,59
9Z13172Cheung NikolaSvitavy0800:02:5246,25
10Z13274Paclíková KarolínaTJ Svitavy1000:02:5739,76
5M13384Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:03:0233,41

Trať 0,9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3176Zoicas DanielTJ Svitavy0400:02:55105,71
1Z3274Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:00106,95
2M3343Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:03:00100,50
3M3455Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:03:0693,79
4M3544Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:0693,76
2Z3667Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:0799,00
3Z3770Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:1294,05
4Z3862Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:03:1492,33
5M3954Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:1485,18
6M31069Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:03:1880,96
7M31148Koblovský JakubAK Moravská Třebová0500:03:2474,30
8M31289Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:2968,86
5Z31392Janů MonikaTJ Svitavy0500:03:4064,15
6Z31441Němcová AdélaAtletika Polička0400:03:4162,54
7Z31588Koblovská VeronikaAK Moravská Třebová0500:03:4558,45
8Z31696Rubešová ŠtěpánkaTJ Lanškroun 0400:03:4855,01

Trať 1,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4176Vebr DominikVencl Tým0300:03:59105,27
2M4275Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:04:05100,71
3M4356Kapoun JanAtletika Polička0300:04:1394,02
4M4493Janů RadimTJ Svitavy0300:04:2981,38
1Z4517Škrabalová KristýnaTJ Svitavy0200:04:31101,66
2Z4677Stránská VendulkaJiskra Ústí nad Orlicí0300:04:32100,86
3Z4749Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:3697,48
5M4842Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:04:4964,91
4Z4953Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:04:4987,86
5Z41090Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:1370,53

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5117Swiesiulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:19:52100,00
1ME227Leszkow PetrMK Hlinsko4400:25:38116,12
1Z5323Derková MartinaActivity Lanškroun0100:27:05100,00
2ME421Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:28:5692,54
3ME542Jelínek MatějČernilov4200:29:0691,34
1ZD619Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:29:32110,80
4ME715Bielčik JindřichELMA Tým4000:29:3388,11
2ZD87Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:1499,94
3ZD940Jelínková MagdalenaČernilov4500:32:5489,26
5ME1044Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:33:2360,61

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Zenkl AdamOlymp Praha9500:33:54103,48
2MA270Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:34:4098,95
3MA335Dvořáček AdamSvitavy9600:34:5597,57
4MA490Šilar ZdeněkRunsport8100:35:4992,28
5MA538Jor MartinRunSport Team8700:35:5391,97
1MB6102Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7600:37:00106,46
6MA7106Šutera JosefAtletika Polička7900:37:4581,09
1MC860Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:37:48107,76
2MB952Kadidlo JiříCK Moravská Třebová7200:38:14100,01
7MA1050Bárta AdamAK Moravská Třebová9200:38:1578,16
8MA115Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:38:2876,98
9MA1218Richter VladislavFbK Svitavy9200:38:4475,41
10MA1386Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:39:0173,74
11MA1436Mizerák RadekACTIVITY Lanškroun8800:39:2271,78
3MB153Dlouhý PetrTJ Nové Město na Moravě7600:39:2893,53
12MA1622Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:39:3670,37
2MC1778Turbak JaroslavSebranice u Litomyšle6300:40:0496,24
3MC1898Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:40:0696,01
13MA1956Beneš MichalRunSport Team8300:40:3065,12
14MA2048Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:40:5762,57
4MB2194Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:41:1584,20
4MC2296Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:4088,05
15MA2372Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:41:4857,63
16MA2432Nováček PetrLinhartice7900:41:5257,24
5MC2574Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:42:2384,38
17MA2634Dvořáček JanRunSport Team7900:42:2953,64
1MJ2742Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:42:29116,14
18MA2888Řemínek MatějAC Choceň8600:42:4951,69
1ZB291Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:57120,20
19MA3027Budina JakubTrail run.cz9300:42:5850,84
5MB3120Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:43:1274,06
6MC3233Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:43:2978,78
20MA33100Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:43:3946,90
6MB3426Steklý PetrTJ Svitavy7400:44:0569,44
21MA3558Mikulka MartinSvitavy8700:44:2342,64
7MC3625Hruban JanČeská Třebová6600:44:4372,50
22MA3740Cheung ShaneChina Team7800:44:4540,52
1MD382Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:49102,69
7MB3913Kovář PetrHasičský sportovní klub Svitavy7700:45:1263,59
1ZA4080Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9000:45:18136,05
23MA419Hnát MichalSvitavy9500:45:2137,05
2MD428Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:45:3999,04
24MA4384Ožinskij KonstantinBike Club Svitavy8500:45:4434,80
1ZJ4444Kalousová TerezaVencl Tým9800:45:46100,00
3MD454Ráb PavelČeská Třebová5200:45:5098,27
8MB4639Vodička StanislavVendolí7400:45:5859,54
25MA4782Gajdár MichalBardejov9100:46:3030,35
26MA4810Císler MartinTerka Verka Team8000:46:4229,23
27MA4951Krikl PavelJaroměřice7900:46:5028,40
4MD5076Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:46:5293,71
2MJ516Vencl JiříActivity Lanškroun9800:46:5996,68
9MB5216Němec RadekLitomyšl7700:47:0353,87
5MD5311Švec MiroslavDědkostav Potšejn5200:47:2291,52
10MB5449Navrátil JiříMoravská Třebová7300:47:3451,22
28MA55104Češka MilanAtletika Polička8900:47:3823,81
29MA567Hnát PatrikSvitavy9500:47:5422,24
30MA5719Mach MartinKladno8800:48:2319,42
1ZC5892Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:48:29102,16
2ZC5931Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:48:42101,26
3MJ6024Steklý FrantišekTJ Svitavy0300:49:1187,18
31MA6147Krejčí FrantišekKunčina7800:49:4911,12
3ZC6214Nakládalová RadkaVolejbal Svitavy7100:49:5196,59
2ZB6329Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:49:5790,86
3ZB6417Paráková JitkaSvitavy - Lačnov8100:50:2488,94
11MB6537Šperka PavelSvitavy7600:50:5034,06
6MD6654Vilhelm VáclavPřívrat5100:51:5871,24
7MD6715Fadrný JiříSvitavy - Lačnov5100:52:0670,62
32MA6823Vrba LukášMoravská Třebová8500:52:103,00
4ZC6946Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:52:5983,76
8MD7064Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:53:3164,40
2ZA71108Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:54:12103,83
8MC7243Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:56:2612,94
9MC7362Sedlák JiříPřelouč5800:57:376,91
12MB7441Rozlívka LiborJavorník6800:58:273,00
5ZC7530Svobodová IvaEP Servis6501:06:1729,49
3ZA7628Svobodová LucieEP servis8701:06:1760,12
9MD7712Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:11:033,00
33MA7866Kováč PatrikSvitavy9201:11:243,00
4ZA7968Burešová LenkaSvitavy9201:11:2441,62

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Zenkl AdamOlymp Praha9500:33:54103,48
2MA270Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:34:4098,95
3MA335Dvořáček AdamSvitavy9600:34:5597,57
4MA490Šilar ZdeněkRunsport8100:35:4992,28
5MA538Jor MartinRunSport Team8700:35:5391,97
6MB6102Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7600:37:0085,45
7MA7106Šutera JosefAtletika Polička7900:37:4581,09
8MC860Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:37:4880,85
9MB952Kadidlo JiříCK Moravská Třebová7200:38:1478,31
10MA1050Bárta AdamAK Moravská Třebová9200:38:1578,16
11MA115Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:38:2876,98
12MA1218Richter VladislavFbK Svitavy9200:38:4475,41
13MA1386Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:39:0173,74
14MA1436Mizerák RadekACTIVITY Lanškroun8800:39:2271,78
15MB153Dlouhý PetrTJ Nové Město na Moravě7600:39:2871,13
16MA1622Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:39:3670,37
17MC1778Turbak JaroslavSebranice u Litomyšle6300:40:0467,72
18MC1898Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:40:0667,45
19MA1956Beneš MichalRunSport Team8300:40:3065,12
20MA2048Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:40:5762,57
21MB2194Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:41:1560,78
22MC2296Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:4058,39
23MA2372Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:41:4857,63
24MA2432Nováček PetrLinhartice7900:41:5257,24
25MC2574Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:42:2354,20
26MA2634Dvořáček JanRunSport Team7900:42:2953,64
27MJ2742Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:42:2953,62
28MA2888Řemínek MatějAC Choceň8600:42:4951,69
29MA3027Budina JakubTrail run.cz9300:42:5850,84
30MB3120Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:43:1249,54
31MC3233Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:43:2947,82
32MA33100Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:43:3946,90
33MB3426Steklý PetrTJ Svitavy7400:44:0544,42
34MA3558Mikulka MartinSvitavy8700:44:2342,64
35MC3625Hruban JanČeská Třebová6600:44:4340,66
36MA3740Cheung ShaneChina Team7800:44:4540,52
37MD382Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:4940,09
38MB3913Kovář PetrHasičský sportovní klub Svitavy7700:45:1237,93
39MA419Hnát MichalSvitavy9500:45:2137,05
40MD428Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:45:3935,29
41MA4384Ožinskij KonstantinBike Club Svitavy8500:45:4434,80
42MD454Ráb PavelČeská Třebová5200:45:5034,27
43MB4639Vodička StanislavVendolí7400:45:5833,45
44MA4782Gajdár MichalBardejov9100:46:3030,35
45MA4810Císler MartinTerka Verka Team8000:46:4229,23
46MA4951Krikl PavelJaroměřice7900:46:5028,40
47MD5076Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:46:5228,26
48MJ516Vencl JiříActivity Lanškroun9800:46:5927,55
49MB5216Němec RadekLitomyšl7700:47:0327,16
50MD5311Švec MiroslavDědkostav Potšejn5200:47:2225,38
51MB5449Navrátil JiříMoravská Třebová7300:47:3424,22
52MA55104Češka MilanAtletika Polička8900:47:3823,81
53MA567Hnát PatrikSvitavy9500:47:5422,24
54MA5719Mach MartinKladno8800:48:2319,42
55MJ6024Steklý FrantišekTJ Svitavy0300:49:1114,82
56MA6147Krejčí FrantišekKunčina7800:49:4911,12
57MB6537Šperka PavelSvitavy7600:50:505,20
58MD6654Vilhelm VáclavPřívrat5100:51:583,00
59MD6715Fadrný JiříSvitavy - Lačnov5100:52:063,00
60MA6823Vrba LukášMoravská Třebová8500:52:103,00
61MD7064Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:53:313,00
62MC7243Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:56:263,00
63MC7362Sedlák JiříPřelouč5800:57:373,00
64MB7441Rozlívka LiborJavorník6800:58:273,00
65MD7712Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:11:033,00
66MA7866Kováč PatrikSvitavy9201:11:243,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB291Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:57107,73
2ZA4080Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9000:45:1897,16
3ZJ4444Kalousová TerezaVencl Tým9800:45:4695,11
4ZC5892Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:48:2982,94
5ZC5931Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:48:4281,96
6ZC6214Nakládalová RadkaVolejbal Svitavy7100:49:5176,83
7ZB6329Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:49:5776,35
8ZB6417Paráková JitkaSvitavy - Lačnov8100:50:2474,31
9ZC6946Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:52:5962,76
10ZA71108Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:54:1257,30
11ZC7530Svobodová IvaEP Servis6501:06:173,22
12ZA7628Svobodová LucieEP servis8701:06:173,21
13ZA7968Burešová LenkaSvitavy9201:11:243,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 55%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 35%
Zpracování výsledků: 45%
Ceny vítězům: 85%
Celkový dojem ze závodu: 55%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
66%

Názory na závod

Svitavská desítka: Chybí výsledky ročníku 04-05 mladších žáků. Děkuji Vetchá
vetmar
Doplneny vysledky kategorie Mladsi zaci.
team
Výsledky mladších žáků nejsou ještě započteny do celkového poháru. Díky Jadrná
jad
Opraveny poharove vysledky.
iscarex

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód