hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

1. Pekelný kilometr

5.4.2017, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Pekelný kilometr
  • datum konání: 5.4.2017
  • zobrazeno již 558x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
první start nejmladší kategorie: 17:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 17:45 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

běh do českotřebovské sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 845

Propozice seriálu Pekelný kilometr 2017

E-mailová adresa

simunek@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2113Ducháček MatějŘetová1100:00:33-
2C222Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:34-
3C2323Hanik AlexČeská Třebová1000:00:34-
4C2522Keprt Lukášneregistrován1000:00:37-
5C2612Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:38-
6C2924Škrabánek DominikSKB Česká Třebová1000:00:40-
7C2104Brusenbauch AlanISCAREX Junior team ČT1100:00:41-
8C2136Hejl Tomášneregistrován1000:00:45-
9C21430Valenta Šimonneregistrován1000:00:46-
10C2155Kouba RadimRybník1100:00:49-
11C2161Lána Lukáš-1000:00:51-
12C21910Procházka DanielTJ Dlouhá Třebová1200:00:54-
13C22025Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová1000:00:55-
14C22118Kebrle MatoušISCAREX Česká Třebová1100:01:09-
15C22415Pávíček PatrikTJ Lokomotiva Česká Třebová1000:01:10-
16C22621Machalík JaroslavČeská Třebová1300:01:34-
17C22919Kebrle TobiášISCAREX Česká Třebová1400:01:50-
18C23026Kovář ŠimonSKB Česká Třebová1500:02:04-

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2414Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:00:37-
2D2728Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:00:38-
3D2811Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:39-
4D21016Bartošová VeronikaMŠ Dolní Újezd1100:00:41-
5D2123Němcová NatálieLitomyšl1100:00:44-
6D21727Gregorová EliškaZŠ Žichlínek1200:00:53-
7D21829Sýkorová KateřinaHabeš Česká Třebová1100:00:54-
8D2227Broulíková Alžbětaneregistrována1200:01:09-
9D2238Broulíková Amálieneregistrována1200:01:10-
10D22520Machalíková ViktorieČeská Třebová1300:01:33-
11D2279Preislerová Viola ŽofieISCAREX Česká Třebová1400:01:42-
12D22817Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:49-

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1823Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:27-
2M11634Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:34-
3M11812Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:35-
4M12122Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:37-
5M1292Bezděk VojtěchPo Březinou0900:01:49-
6M13427Pavlík MatějHorní Jelení0900:02:03-
7M13528Minařík RichardHorní Jelení0900:02:05-
8M13631Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:02:10-

Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1629Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:24-
2Z1710Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:26-
3Z1154Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:01:32-
4Z11920Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:01:36-
4Z11921Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:36-
6Z12311Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:38-
7Z1248Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:39-
8Z12817Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:43-
9Z13032Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:50-
10Z13124Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:51-

Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M216Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:13-
2M2230Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:16-
3M2535Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:21-
4M21125Stránský JakubSokol Řetová0700:01:29-
5M2149Řehák MarekIscarex Junior team ČT0700:01:30-
6M2223Bezděk BedřichPod Březinou0700:01:38-
7M22636Vávra JanPeklák team0700:01:42-

Mladší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3221Zoicas DanielTJ Svitavy0400:03:14-
2M367Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:27-
3M3911König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:03:37-
4M3115Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:03:38-
5M31318Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:03:44-
6M3146Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT0500:03:47-
7M32227Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:11-

Mladší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z341Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:24-
2Z31213Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:41-
3Z31615Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:51-
4Z31820Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:00-
5Z3238Dvořáková EmaISCAREX junior team Česká Třebová0400:04:20-

Starší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4125Stodola VojtěchTJ Svitavy0300:03:09-
2M439Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:24-
3M4517Steklý FrantišekTJ Svitavy0300:03:27-
4M4819Janů RadimTJ Svitavy0300:03:37-
5M4103Habiger PatrikISCAREX Junior team ČT0300:03:38-
6M4152Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:03:49-
7M4214Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:04:07-

Starší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4714Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:35-
2Z41723Fadrná Natálie AnnaTJ - Svitavy0300:03:55-
3Z41922Frantová VendulaTJ - Svitavy0300:04:00-
4Z42016Stránská VendulkaJiskra Ústí nad Orlicí0300:04:02-
5Z42410Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:04:29-
6Z42512Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:04:35-
7Z42624Juránová EliškaTJ - Svitavy0300:04:43-
8Z42726Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:14-

Dorostenci (trať 1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Dorostenky (trať 1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Junioři 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ165Vencl JiříActivity Lanškroun9800:07:08-

Juniorky 18-19 let (trať 1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA333Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:59-
2MA414Turek MartinŽákisova škola běhu8000:06:00-
3MA532Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:06:10-
4MA634Maťátko JanRunsport.cz7800:06:13-
5MA716Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:13-
6MA1024Beneš MichalRUNSPORT8300:06:35-
7MA1128Elčkner MartinNotable8600:06:43-
8MA1227Kolář MichalNotable8600:06:46-
9MA1739Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:12-
10MA1910Novák JosefTJ Svitavy8500:07:19-
11MA2136Košnar FilipTrialrun.cz9100:07:22-
12MA2335Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:07:39-

Muži B 40-49 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB138Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:48-
2MB912Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:25-
3MB149Steklý PetrSvitavy7400:07:00-
4MB1526Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:07:03-
5MB2540Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:50-
6MB267Hampl AloisOstrov7000:07:53-
7MB2819Němec RadekLitomyšl7700:08:03-
8MB3525Škop Ji-7400:09:06-

Muži C 50-59 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC223Novák PetrSK Donocykl6700:05:52-
2MC818Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:21-
3MC1322Tichý PavelAC Náchod6300:06:58-
4MC2031Hruban JanČeská Třebová6600:07:20-
5MC2920Klimeš JiříAC Náchod6100:08:06-
6MC3030Novotný JanHORO Česká Třebová6100:08:29-

Muži D 60-69 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2221Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:26-
2MD2417Ráb PavelČeská Třebová5200:07:43-
3MD3415Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:02-

Muži E 70 let a starší (trať 1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A 20-34 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3213Průšová RadkaTJ Svitavy9600:08:49-
2ZA3611Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:24-

Ženy B 35-44 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB272Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:08:02-
2ZB313Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:47-
3ZB371Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:40-
4ZB388Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:28-

Ženy C 45-54 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1837Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:13-
2ZC334Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:51-

Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD396Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:27-
2ZD4029Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:12:18-

Trať 0,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2113Ducháček MatějŘetová1100:00:33-
2C222Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:34-
3C2323Hanik AlexČeská Třebová1000:00:34-
1D2414Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:00:37-
4C2522Keprt Lukášneregistrován1000:00:37-
5C2612Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:38-
2D2728Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:00:38-
3D2811Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:39-
6C2924Škrabánek DominikSKB Česká Třebová1000:00:40-
4D21016Bartošová VeronikaMŠ Dolní Újezd1100:00:41-
7C2104Brusenbauch AlanISCAREX Junior team ČT1100:00:41-
5D2123Němcová NatálieLitomyšl1100:00:44-
8C2136Hejl Tomášneregistrován1000:00:45-
9C21430Valenta Šimonneregistrován1000:00:46-
10C2155Kouba RadimRybník1100:00:49-
11C2161Lána Lukáš-1000:00:51-
6D21727Gregorová EliškaZŠ Žichlínek1200:00:53-
7D21829Sýkorová KateřinaHabeš Česká Třebová1100:00:54-
12C21910Procházka DanielTJ Dlouhá Třebová1200:00:54-
13C22025Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová1000:00:55-
14C22118Kebrle MatoušISCAREX Česká Třebová1100:01:09-
8D2227Broulíková Alžbětaneregistrována1200:01:09-
9D2238Broulíková Amálieneregistrována1200:01:10-
15C22415Pávíček PatrikTJ Lokomotiva Česká Třebová1000:01:10-
10D22520Machalíková ViktorieČeská Třebová1300:01:33-
16C22621Machalík JaroslavČeská Třebová1300:01:34-
11D2279Preislerová Viola ŽofieISCAREX Česká Třebová1400:01:42-
12D22817Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:49-
17C22919Kebrle TobiášISCAREX Česká Třebová1400:01:50-
18C23026Kovář ŠimonSKB Česká Třebová1500:02:04-

Trať 0,25 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M216Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:13-
2M2230Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:16-
1Z237Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:01:18-
2Z245Hejlová KateřinaISCAREX Junior Česká Třebová0600:01:20-
3M2535Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:21-
1Z1629Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:24-
2Z1710Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:26-
1M1823Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:27-
3Z2933Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:27-
4Z21018Miláčková AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:01:28-
4M21125Stránský JakubSokol Řetová0700:01:29-
5Z21119Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:01:29-
6Z21314Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:29-
5M2149Řehák MarekIscarex Junior team ČT0700:01:30-
3Z1154Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:01:32-
2M11634Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:34-
7Z21713Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:35-
3M11812Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:35-
4Z11921Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:36-
4Z11920Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:01:36-
4M12122Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:37-
6M2223Bezděk BedřichPod Březinou0700:01:38-
6Z12311Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:38-
7Z1248Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:39-
8Z22516Adamová KarolínaISCAREX Junior team ČT0600:01:39-
7M22636Vávra JanPeklák team0700:01:42-
9Z22715Očenášová BarboraISCAREX Junior team ČT0700:01:43-
8Z12817Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:43-
5M1292Bezděk VojtěchPo Březinou0900:01:49-
9Z13032Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:50-
10Z13124Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:51-
10Z2321Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:01:52-
11Z23326Pavlíková KláraHorní Jelení0700:01:58-
6M13427Pavlík MatějHorní Jelení0900:02:03-
7M13528Minařík RichardHorní Jelení0900:02:05-
8M13631Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:02:10-

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB138Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:48-
1MC223Novák PetrSK Donocykl6700:05:52-
1MA333Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:59-
2MA414Turek MartinŽákisova škola běhu8000:06:00-
3MA532Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:06:10-
4MA634Maťátko JanRunsport.cz7800:06:13-
5MA716Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:13-
2MC818Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:21-
2MB912Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:25-
6MA1024Beneš MichalRUNSPORT8300:06:35-
7MA1128Elčkner MartinNotable8600:06:43-
8MA1227Kolář MichalNotable8600:06:46-
3MC1322Tichý PavelAC Náchod6300:06:58-
3MB149Steklý PetrSvitavy7400:07:00-
4MB1526Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:07:03-
1MJ165Vencl JiříActivity Lanškroun9800:07:08-
9MA1739Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:12-
1ZC1837Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:13-
10MA1910Novák JosefTJ Svitavy8500:07:19-
4MC2031Hruban JanČeská Třebová6600:07:20-
11MA2136Košnar FilipTrialrun.cz9100:07:22-
1MD2221Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:26-
12MA2335Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:07:39-
2MD2417Ráb PavelČeská Třebová5200:07:43-
5MB2540Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:50-
6MB267Hampl AloisOstrov7000:07:53-
1ZB272Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:08:02-
7MB2819Němec RadekLitomyšl7700:08:03-
5MC2920Klimeš JiříAC Náchod6100:08:06-
6MC3030Novotný JanHORO Česká Třebová6100:08:29-
2ZB313Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:47-
1ZA3213Průšová RadkaTJ Svitavy9600:08:49-
2ZC334Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:51-
3MD3415Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:02-
8MB3525Škop Ji-7400:09:06-
2ZA3611Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:24-
3ZB371Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:40-
4ZB388Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:28-
1ZD396Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:27-
2ZD4029Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:12:18-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

po Pekláku zůstalo na stole modré triko s nápisem AMERICAN MOTORS... nebo tak něco....
simunkova.pavla

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód