hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Jarní hodinovka na dráze

12.4.2017, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Jarní hodinovka na dráze
  • datum konání: 12.4.2017
  • zobrazeno již 437x
  • místo konání: Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
  • GPS: 50.02204N, 15.76418E
  • pořadatel: Atletický klub Hvězda Pardubice, z.s.

Sociální sítě

Místo konání

Pardubice - Dukla
16:30 - 18:00 hodin

Přihlášky

od 15:30

Startovné

60,- Kč

Popis tratě

Atletická dráha - Polytan

Ceny pro vítěze

Pro prvních 5 mužů a žen

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

RNDr. Jan Zajíc, CSc.
tel. 466 304 881

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.hvezda-pardubice.cz

E-mailová adresa

hvezda-pardubice@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať Hodinovka)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Dymák PavelHvězda Pardubice8717 756,00 m126,10
2MA23Jančík BořekSVARTES Hořice6416 347,00 m115,96
3MA34Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8515 208,00 m93,65
4MA45Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5914 800,00 m95,52
5MA510Jirák RomanBřehy u Přelouče7514 488,00 m124,31
6MA62Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6514 270,00 m88,52
7MA712Rokyta PavelChvaletice7914 156,00 m80,25
8MA813Roleček MilanPěčín7613 499,00 m109,00
9MA98Hruban JanČeská Třebová6613 253,00 m75,08
10MA102Ráb PavelČeská Třebová5213 013,00 m113,11
11MA127Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5012 057,00 m97,46
12MA136Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou7811 657,00 m48,43
13MA145Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5111 567,00 m89,43
14MA151Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5510 910,00 m78,67
15MA1611Kubias OndřejPardubice7410 766,00 m66,69
16MA174Tučný JanMK Pardubice4710 537,00 m145,42
17MA183Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5810 351,00 m36,75
18MA1914Chocholouš DaliborDubina Pardubice4610 081,00 m134,80
19MA219Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové275 143,00 m19,79

Ženy (trať Hodinovka)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1116Hronová MarkétaCzech Tri K. Team9012 958,00 m100,00
2ZA2015Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová489 702,00 m100,00

Trať Hodinovka

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Dymák PavelHvězda Pardubice8717 756,00 m126,10
2MA23Jančík BořekSVARTES Hořice6416 347,00 m115,96
3MA34Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8515 208,00 m93,65
4MA45Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5914 800,00 m95,52
5MA510Jirák RomanBřehy u Přelouče7514 488,00 m124,31
6MA62Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6514 270,00 m88,52
7MA712Rokyta PavelChvaletice7914 156,00 m80,25
8MA813Roleček MilanPěčín7613 499,00 m109,00
9MA98Hruban JanČeská Třebová6613 253,00 m75,08
10MA102Ráb PavelČeská Třebová5213 013,00 m113,11
1ZA1116Hronová MarkétaCzech Tri K. Team9012 958,00 m100,00
11MA127Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5012 057,00 m97,46
12MA136Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou7811 657,00 m48,43
13MA145Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5111 567,00 m89,43
14MA151Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5510 910,00 m78,67
15MA1611Kubias OndřejPardubice7410 766,00 m66,69
16MA174Tučný JanMK Pardubice4710 537,00 m145,42
17MA183Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5810 351,00 m36,75
18MA1914Chocholouš DaliborDubina Pardubice4610 081,00 m134,80
2ZA2015Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová489 702,00 m100,00
19MA219Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové275 143,00 m19,79

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Dymák PavelHvězda Pardubice8717756,00 m116,05
2MA23Jančík BořekSVARTES Hořice6416347,00 m98,90
3MA34Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8515208,00 m85,05
4MA45Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5914800,00 m80,08
5MA510Jirák RomanBřehy u Přelouče7514488,00 m76,29
6MA62Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6514270,00 m73,63
7MA712Rokyta PavelChvaletice7914156,00 m72,25
8MA813Roleček MilanPěčín7613499,00 m64,25
9MA98Hruban JanČeská Třebová6613253,00 m61,26
10MA102Ráb PavelČeská Třebová5213013,00 m58,34
11MA127Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5012057,00 m46,71
12MA136Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou7811657,00 m41,84
13MA145Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5111567,00 m40,74
14MA151Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5510910,00 m32,75
15MA1611Kubias OndřejPardubice7410766,00 m31,00
16MA174Tučný JanMK Pardubice4710537,00 m28,21
17MA183Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5810351,00 m25,95
18MA1914Chocholouš DaliborDubina Pardubice4610081,00 m22,66
19MA219Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové275143,00 m3,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1116Hronová MarkétaCzech Tri K. Team9012958,00 m128,74
2ZA2015Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová489702,00 m71,26

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód