hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Pardubická devítka

26.4.2017, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická devítka
  • datum konání: 26.4.2017
  • zobrazeno již 1072x
  • místo konání: Pernštýnské náměstí, Pardubice
  • GPS: 50.0386N, 15.77894E
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Pernštýnské náměstí, Pardubice
18:00 hodin

Přihlášky

online: www.sportt.cz

Startovné

200 Kč (prvních 250 přihlášených)
300 Kč (251. až 500. přihlášený)
počet startujících je omezen na 500 účastníků!

Popis tratě

Délka: 9.150 m (3 okruhy)
městský rovinatý okruh

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
tel. 777 571 106

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.acpce.cz

E-mailová adresa

ac-pardubice@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
27.4.2016Pardubická devítka398
29.4.2015Pardubická devítka401
30.4.2014Pardubická devítka369
24.4.2013Pardubická devítka410
25.4.2012Pardubická devítka354
27.4.2011Pardubická devítka247
28.4.2010Pardubická devítka271
29.4.2009Pardubická devítka218
30.4.2008Pardubická devítka185
2.5.2007Pardubická devítka179
3.5.2006Pardubická devítka153
4.5.2005Pardubická devítka98
5.5.2004Pardubická devítka74

Statistika závodu Pardubická devítka

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 3357

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kratochvíl Miloš7514
Doucha Jiří7114
Schaffer Petr6013
Doležal Stanislav3812
Pikal Karel4912
Jelínek Matěj4211
Kozáková Denisa7911
Vacek Martin6911
Pitter Vladimír5011
Vodička Pavel7011
Pudil Ivo6110
Mannlová Jana8010
Novotný Zdeněk7210
Jirásková Eva6410
Dvořák Miroslav7310
Miturová Radka6510
Kubr Václav5510
Eder Martin6510
Mocek Tomáš7910
Urbánek Jiří769
Tomšů Petr649
Čejka Bořivoj809
Cupalová Eva479
Drozd Jiří579
Kafka Miloš869
Novák Pavel819
Mališová Karla609
Fenclová Marta769
Vorel Milan409
Hromádko Jaroslav719
Jirák Jiří559
Brožek Radmil549
Jelínek Jaromír779
Zelený Luděk619
Metelková Táňa729
Petronyuk Viktor608
Doktor Ondřej938
Bečvařík Jiří608
Vodehnal Jan738
Klapka Miroslav708
Pechek František538
Polívka Vladimír768
Goldbach Václav508
Řehák Pavel848
Pšenička Jiří468
Kubrová Dagmar638
Jelínková Magdalena458
Trejbal Karel518
Matyášová Jana658
Hovorka Jan797

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 9,15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1422Vereckyi PavelUkrajina8500:30:23108,24
2MA4407Vavruška JiříHZSLKUO Jablonec7800:32:0697,41
3MA68Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:32:3594,35
4MA7416Hradecký JaromírSkuteč8500:32:3894,04
5MA8306Ketner KarelSK-MP-OSTRAVA/SSK-Vítkovice9000:32:4693,20
6MA9237Lachnit JanSŽDC ředitelství8000:32:5392,46
7MA11250Křivánek JosefVVaÚpVZD Brno7900:33:1989,73
8MA1320Rohlík VáclavAC Pardubice8000:33:2688,99
9MA14198Mocek TomášAC Pardubice7900:33:3388,25
10MA16110Bureš MartinTJ Sokol Kbely Praha8900:33:4487,10
11MA17370Radiměřský KarelIscarex Česká Třebová8700:33:5386,15
12MA1853Rusňák PavelTJ Sokol Unhošť8100:33:5685,83
13MA21230Kubů TomášKola Kolda8800:34:1583,84
14MA25322Glier MichalDKV Brno8200:34:4980,26
15MA28231Vrbický OndřejBonburíno Čamrčando9600:35:0378,79
16MA29405Marx JanJablonec nad Nisou8300:35:0678,47
17MA3063Kohut RadekMP Praha8400:35:1777,31
18MA31271Uher TomášRETIA8500:35:2676,37
19MA3483Lán FilipOK Slavia Hradec Králové8000:35:3975,00
20MA36295Eder KryštofJ.Hradec9400:35:5373,53
21MA38371Chadim MichalZastávka7800:36:0072,79
22MA39345Havelka JanCyklo Pokr Pardubice7900:36:0871,95
23MA4316Pohanka TomášJídelna Pohanka Pardubice8800:36:2670,06
24MA4540Veverka TomášRUNNING LIONS8400:36:4368,27
25MA46315Smolka AlešPardubice7900:36:4468,16
25MA4687Šmarda DominikSPJ Brno9500:36:4468,16
27MA48240Nádvorník TomášOŘ Olomouc8800:36:5167,43
28MA49146ŠMÍD TOMÁŠSBR TRI-TEAM LITOMYŠL8200:36:5267,32
29MA5290Knotek MichalOOP Mnichovo Hradiště8500:37:1465,01
30MA54362Šindelář PavelCELNÍ SPRÁVA Pardubice8500:37:2563,85
31MA5675Kubita ViktorSK FUGA, KŘP JMK8100:37:3562,80
32MA57376Jureček MichalIscarex Česká Třebová9600:37:3662,69
33MA60135Müller RadoslavSky team Husí krk8500:37:4062,27
34MA63144Bedroš RomanRETIA8800:37:5460,80
35MA64255Singr MartinSKP Nymburk8700:37:5560,69
36MA68259Verner LubošPJ Ústí nad Labem7900:38:0959,22
37MA69349Kubias David7900:38:1758,38
38MA72105Kadeřábek BronislavVěznice Znojmo8300:38:2557,54
39MA75153Štys PavelRETIA7800:38:3756,28
40MA79138Zitka AdamRETIA8400:38:4855,12
41MA80225Vencl LukášOOP Ústí nad Orlicí9000:39:0253,65
42MA8276Švec JakubSBR TRI-TEAM LITOMYŠL8700:39:0653,23
43MA84377Huňáček PetrLKPD.INFO8000:39:1152,70
44MA86304Stehlík Jan7800:39:1752,07
45MA91331Žíla Radek9100:39:2651,12
46MA92122Dvořáček JanRETIA8600:39:5647,97
47MA93299Kowalczyk Stanislav8300:40:0846,70
48MA95131CRHA RadekVěznice Kuřim7900:40:1545,97
49MA97314Hofman JiříČeskoslovenská obec legionářská8700:40:2145,34
50MA105282Rejman Jakub8000:40:4243,13
51MA10673Suchna JiříVězeňská služba ČR8400:40:4842,50
52MA10888Podlezl PavelSPJ Brno8700:40:5341,97
52MA108202Stehlík LukášSPJ Brno8800:40:5341,97
54MA11197Laštovička PetrPardubice8700:41:0141,13
55MA11350Švrčina HynekSK MP Ostrava7900:41:0940,29
56MA115218Houdek JakubNechťák HoroTeam8700:41:1239,97
57MA11636Klapka OndřejSK Lvíček Pardubice9800:41:22116,65
58MA118150Mrázek DanielDrátěnéPloty - Team9300:41:2638,50
59MA119418Palíšek TomášKroměříž9400:41:2838,29
60MA122341Kratochvíl Tomáš8100:41:3437,66
61MA124340Koblížek DavidAČR8700:41:4336,71
62MA13170Dušek PavelCelní správa ČR7800:42:0334,61
63MA132410Soukup AlešHýsly8800:42:0634,29
64MA1334Kubát MichalSKP Pardubice0200:42:07112,72
64MA133243Hyksa TomášHorotým Nechťák8300:42:0734,19
66MA1353Kubát MartinSG Pardubice9800:42:12112,95
67MA136143Salášek stanislavVěznice Pardubice8600:42:1433,45
68MA13810Žabčík Marekžába8000:42:1733,13
69MA139373Pospíšil JaroslavBřehy9300:42:2132,71
70MA144297Kocián VítSportovní klub Policie Olomouc8600:42:2931,87
70MA144378Mach Lukáš0100:42:29101,98
70MA14467Brandejs MiroslavMP Praha7800:42:2931,87
73MA15081Tryner MichaelEmporio exclusive s.r.o.8300:42:3431,35
74MA151116Dvořáček TomášVěznice Světlá nad Sázavou8100:42:3731,03
75MA153293Kobera MartinMrKEV7900:42:4530,19
76MA154361Hrubeš MichalUSK Pardubice Rowing8200:42:4630,08
77MA16086Vida MartinSPJ Brno8700:43:0627,98
78MA16274Ferko Alexander6668800:43:0927,66
79MA165283Petrek Marian9000:43:1427,14
80MA166115Růžička JanVěznice Světlá nad Sázavou7800:43:1626,93
81MA167364Chmelík DominikAtletika Chrudim0100:43:2098,02
82MA169301Dorazil PetrAŽD Praha8600:43:2625,88
83MA173303Ulman PetrSKMPOstrava8900:43:3924,51
84MA18255Tichý JanHlinsko9300:44:1320,93
85MA186219Machatý RadekŽelezní Draci7800:44:2919,25
86MA191104Čermák PetrVěznice Znojmo8400:44:4217,88
87MA192101Sedláček OndřejVěznice Znojmo8700:44:4317,78
88MA193369Drahný LukášAC Pardubice0400:44:49100,00
89MA194261Smutný Jan8500:44:5116,94
90MA195343Čaněk Petr8100:44:5216,83
91MA198420Pryl AdamPardubice0200:45:0299,75
92MA199310Varga Jan8700:45:0815,15
93MA20385Myrmus TomášSPJ Brno8900:45:3012,83
94MA204401Javůrek JanPardubice9100:45:3212,62
95MA210151Nikl Milan9000:45:5510,20
96MA211348Fof Jaromír9000:46:088,84
97MA212239Nevečeřal LukášRSM Hradec Králové7900:46:118,52
98MA214118Kolman JanMP Mladá Boleslav8600:46:128,42
99MA215372Vlk Lukáš9300:46:148,20
100MA217321Dařílek MichalSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7800:46:207,57
101MA221179Macák DanielSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7800:46:395,58
102MA223309Tomšů LadislavSokol Střelice7800:46:405,47
103MA22652Víšek PetrPČR Ústí nad Orlicí7800:46:454,94
104MA230354Petráček LubošBARTH Run8000:47:023,16
104MA230192Kraťoch MarekMP Pardubice9200:47:023,16
106MA232136Horák RadekBD Poseidon Pardubice8000:47:033,05
107MA233149Elich TomášDrátěnéPloty - Team7800:47:083,00
108MA237160Eder JonášROSTETO JH0200:47:4787,52
109MA240404Haničák JakubPardubice0200:48:0686,12
110MA246125Smolej MilanCELNÍ SPRÁVA Pardubice7800:48:253,00
111MA24756Plíva VojtěchCELNÍ SPRÁVA Pardubice8700:48:263,00
112MA248414Smola Jan8100:48:413,00
113MA2497Málek PetrSan Piego8000:48:443,00
114MA250365Kovařík MichalPSK Přerov8000:48:463,00
115MA255112Bártl JiříVěznice Světlá nad Sázavou9100:49:003,00
116MA260374Krátký MartinBřehy8600:49:243,00
116MA260281Rosůlek Jan9000:49:243,00
118MA272126Krauer Tomáš9000:49:583,00
119MA27447Pučák MilošMP Pardubice9100:49:593,00
120MA281320Göbel Jindřich8200:50:433,00
121MA285342Strejček JiříPraha 108300:51:203,00
122MA28694Khol LukášLázně Bohdaneč9900:51:4870,40
123MA289139Procházka Jan7900:52:193,00
124MA29914Tremmel Jakub9100:53:143,00
125MA30145Helienek MarekPolicie SKPV OOK Pardubice8500:53:243,00
126MA303141Vtípil Tomáš8000:54:163,00
127MA308367Jandera MiroslavTinder runners7900:54:563,00
128MA314251Kratochvíl MiroslavVVaÚpVZD Brno8200:56:443,00
129MA325193Havrda JiříMP Pardubice8901:02:223,00
130MA327142Brixi Lukáš8501:02:513,00

Muži B 40-49 let (trať 9,15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2323Kučera LadislavSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7600:30:36105,54
2MB3167Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:31:19100,99
3MB5203Vokolek MichalAC Pardubice7200:32:3093,47
4MB10184Palko AlešGŘ ČD7100:33:1189,13
5MB12350Široký StanislavAK Blansko Dvorská7700:33:2387,86
6MB15403Pozler TomášAC Pardubice7600:33:4185,95
7MB19257Vacek MartinDKV Česká Třebová6900:34:0583,41
8MB24335Horný PavelPSK Přerov7300:34:4679,06
9MB2630Doucha JiříHvězda Pardubice7100:35:0177,48
10MB3266Frydrych TomášMP Praha7700:35:2874,62
11MB33175Čapek LubošPJ Ústí nad Labem7400:35:3174,30
12MB3793Čermák BedřichVěznice Znojmo7400:35:5771,54
13MB40268Musil RadekHZS Libereckého kaje stanice Liberec7600:36:1170,06
14MB50298Dudešek MartinSKP Olomouc7500:37:0364,55
15MB53408Vrána ZdeněkHZS LK Jablonec7400:37:2262,54
16MB5772Pittner RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL7400:37:3661,06
17MB59234Hnát MiroslavSJ Praha7100:37:3760,95
18MB61417Urbánek JiříBorohrádek7600:37:4160,53
19MB62263Číhal VratislavPČR ÚO Olomouc7700:37:4660,00
20MB6559Vyšinský MartinMP Praha7600:37:5658,94
21MB66312Sláma MartinHostinec U Pírků6800:37:5758,83
22MB69254Flígl AlešVVaÚpVZD Brno7700:38:1756,72
23MB7334Heřman Pavel7300:38:2955,45
24MB7764Techlovský JiříMP Praha7000:38:4254,07
25MB78253Antoš TomášVVaÚpVZD Brno7600:38:4753,54
26MB81132Moravec MarianOO PČR Brno-Žabovřesky7100:39:0551,63
27MB8384Vymazal PetrCelní správa ČR7500:39:0851,32
28MB87164Zavřel VítCertus7000:39:1850,26
29MB88221Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:39:1950,15
30MB89165Bláha JanPardubice7400:39:2249,83
31MB94308Gogola Ján7700:40:1344,43
32MB99287Milan BrzákOŘ Hradec Králové7300:40:3242,42
33MB101324Zelený LuděkDKV Česká Třebová7100:40:3841,78
34MB1029Rejda JanSK OMT Pardubice7000:40:3941,68
35MB10313Novotný ZdeněkTITAN-NEUROREHABILITACE Pardub7200:40:4041,57
36MB104279Koďous LeošMOP VOKOVICE7400:40:4141,47
37MB112106Číž JosefLázně Bohdaneč7100:41:0838,61
38MB116197Zeman RadekPČR Liberec7700:41:2237,12
39MB12035Klapka MiroslavSK Lvíček Pardubice7000:41:2936,38
40MB12161Soukal PavelMP Praha7300:41:3335,96
41MB12592Stankovič JiříSKMPOstrava7000:41:5134,05
42MB126176Dvořák MiroslavDKV Olomouc7300:41:5233,95
43MB128246Klaban TomášPČR Liberec7600:41:5833,31
44MB137351Vodička PavelLION RACE7000:42:1531,51
45MB14151Karabec MiloslavPolicie SKPV OOK Pardubice7600:42:2230,77
46MB143317Hakl DanielSK Los Lobos7100:42:2830,13
47MB144216Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:42:2930,03
48MB152333Pojmon LeošRETIA7600:42:4028,86
49MB15696Sláma JiříOOP Nové Město nad Metují7400:42:5327,48
50MB157205Karásek JiříVěznice Valdice7000:42:5727,06
51MB158114Varga MiroslavNew Village6800:43:0226,53
51MB158325Zlámal RichardZAP Ostrava7600:43:0226,53
53MB16895Hromádko JaroslavAČR-VP Pardubice7100:43:2424,20
54MB170113Klement DušanVěznice Světlá nad Sázavou7600:43:2923,67
55MB17221Hoferek Karel7100:43:3523,04
56MB17460Mičker RadekMP Praha7300:43:5321,13
57MB17762Beran MartinMP Praha7700:44:0320,07
57MB177196Molata TomášPČR Liberec7400:44:0320,07
59MB179195Zavřel JiříPČR Liberec7700:44:0419,96
60MB180258Vanický PavelOŘ Hradec Králové7100:44:0619,75
61MB18611Vítek PavelHasiči Kočí7700:44:2917,32
62MB188260Veselka RadekOŘ Olomouc7300:44:3316,89
63MB19091Klimeš OldřichSKMP Ostrava7000:44:4116,05
64MB202121Hromádko Kamil1. BK Radčice7500:45:2611,28
65MB2096Špaček MartineReSka7700:45:479,06
66MB223256Šmehlík OndřejSŽDC ředitelství7700:46:403,44
67MB226134Kopřiva JanPČR Ústí nad Orlicí7200:46:453,00
68MB229337Martinec Robert7400:47:013,00
69MB235360Šimek RadimČD Cargo PJ Česká Třebová7600:47:333,00
69MB235103Plavec MichalVěznice Znojmo7700:47:333,00
71MB23943Khol MarianLázně Bohdaneč7500:47:503,00
72MB253419Polívka VladimírChlumec nad Cidlinou7600:48:553,00
73MB257285Strnad DanielI.D.O.L. Pardubice7200:49:103,00
74MB258170Rejman JosefPolicie ČR Jablonné v Podještědí7400:49:133,00
75MB265269Hrádek Oldřich7200:49:393,00
75MB265242Dokoupil PavelČD OPT Olomouc7400:49:393,00
77MB269332Boháč AntonínAČR6900:49:483,00
78MB274275Pokorný JiříSportcentrum Delfín7700:49:593,00
79MB278140Matoušek Jaroslav7600:50:173,00
80MB297199Kraus JaroslavPČR Liberec7600:53:033,00
81MB298102Kocian Stefan7500:53:103,00
82MB300316Bugdol VladimírAČR7400:53:203,00
83MB316413Počepický PavelPardubice7000:57:093,00
84MB321346Krupička Martin7200:59:103,00
85MB326123Parma Jaroslav7001:02:393,00

Muži C 50-59 let (trať 9,15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC22155Buriánek RomanIscarex Česká Třebová6500:34:18103,31
2MC23336Svoboda MojmírHvězda Pardubice, z.s.6600:34:37101,50
3MC3571Semrád LadislavSKPV KŘP Středočeský kraj6700:35:4395,19
4MC41183Osoba MartinČD Cargo PJ Česká Třebová6500:36:1692,04
5MC42284Šuranský LubomírMP Praha5800:36:2291,46
6MC44415Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:3490,32
7MC5165Valtr VladimírMP Praha6700:37:0787,16
8MC66296Jakeš JosefSK OB Týniště n.O.6500:37:5782,38
9MC74235Januška IvanOŘ Brno5800:38:3279,04
10MC84214Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:1175,31
11MC96215Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:1769,00
12MC10723Nádhera PetrHradec Králové6700:40:5265,66
13MC14817kratochvíl vladimírdht Lázně Bohdaneč6200:42:3056,29
14MC163245Bílý ZdeněkSKP Pardubice5900:43:1052,47
15MC164148Týč LubomírDlouhý Most6100:43:1252,28
16MC174286Beneš JiříZAP Ostrava6600:43:5348,36
17MC176124Vrabec MilanVS Rýnovice6000:43:5648,07
18MC18977Duben PavelMP Havlíčkův Brod6700:44:3844,06
19MC197238Maier StanislavPJ Ostrava6600:44:5842,15
20MC200265Kolář PetrMarkoma6700:45:0941,10
21MC2191Novák JosefNOVAKART.cz5800:46:3033,35
22MC225162Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:46:4332,11
23MC242186Stokláska KarelČD Cargo PJ Ostrava6100:48:1123,70
24MC245158Eder MartinROSTETO CZ6500:48:2222,65
25MC250168Kořínek Martin6300:48:4620,36
26MC262294Grätz LuděkÚstí nad Orlic5800:49:2616,53
27MC263276Horný JozefKVV Pardubice6100:49:2716,44
28MC272311Jelínek PavelAdapt6400:49:5813,48
29MC276363Turnhöfer JaroslavSklárna AJETO Lindava6300:50:1411,95
30MC284222Pudil IvoChrudim6100:51:146,21
31MC296133Tamchyna PetrPardubice6700:52:553,00
32MC318178Hruboš MilanČD a.s., ZAP Ostrava6700:58:093,00
33MC32018Kavec LubošPardubice6500:58:373,00

Muži D 60-69 let (trať 9,15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD55278Bláha MilanAF Křovice5700:37:34110,48
2MD9812Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:40:2396,27
3MD110302Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:5993,25
4MD12342drozd jiriMopos Pardubice5700:41:3790,05
5MD142108Jirák JiříBK Pardubice5500:42:2386,18
6MD155232Brožek RadmilSŽDC5500:42:5283,74
7MD161406Kubišta OtoSŽDC Hradec Králové5300:43:0782,48
8MD196217Goldbach Václavsk týniště nad orlicí5000:44:5473,49
9MD228213Pitter VladimírCyklo MIPI5000:46:5663,23
10MD234212Bednář JosefSK Počáply5000:47:2261,04
11MD259173Bečka MiloslavPJ Ústí nad Labem5500:49:1551,54
12MD270334Pecka JosefRETIA4900:49:5148,51
13MD280241Pikal KarelOSŽ Olomouc4900:50:4244,23
14MD282402Bajer MilanPardubice Cafe Bajer5500:50:4743,81
15MD289236Jirásek JiříSŽDC5100:52:1936,07

Muži E 70 let a starší (trať 9,15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME283226Doležal StanislavBK Pardubice3800:50:49104,41
2ME28815Jantsch VitězslavEleven Run Team3500:52:1498,95
3ME295412Pšenička JiříPardubice4600:52:5096,64
4ME30439Jelínek MatějČernilov4200:54:1990,93
5ME305174Bubeník JiříSŽDC4400:54:5488,69
6ME323189Tomíšek Jindřichžst.Otrokovice3901:00:0368,87
7ME329154Pejpal JiříTJ Liga100 Praha3401:04:2851,87
8ME331338Soukup JiříLiga 100 Hradec Kálové2701:42:153,00

Ženy A 34 let a mladší (trať 9,15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA20421Kilianska ValentynaUkrajina9000:34:06117,13
2ZA7180Ungerová LenkaELEVEN RUN TEAM/ 3493 VP Olomouc8900:38:2294,25
3ZA90166Hronová MarkétaCzech Tri k. Team9000:39:2588,62
4ZA100266Václavková JanaTJ Liga 100 Olomouc8900:40:3382,54
5ZA128156Zavřelová BarboraZavři Němčice9200:41:5874,94
5ZA12899Sůvová BarboraOK Lokomotiva Pardubice8700:41:5874,94
7ZA18569Vítková VeronikaMP Nové Město nad Metují8900:44:2861,54
8ZA204273Šolcová Ludmila9500:45:3255,82
9ZA20641Smutná PavlaRUNNING LIONS8600:45:4055,10
10ZA20831Janyšková RadkaŠAK Pardubice8800:45:4654,57
11ZA212359Hledíková BarboraKOVAZ8600:46:1152,33
12ZA216227Kičinová Erika9100:46:1751,80
13ZA220326Čížová BarboraDKV Česká Třebová9600:46:3750,01
14ZA221181Muchová BarboraZAP Olomouc8500:46:3949,83
15ZA241344Levínská Kateřina8700:48:1041,70
16ZA244208Gojná TerezaÚ OSŽ9000:48:1441,34
17ZA256313Stěhulová KateřinaHZS Libereckého kraje8400:49:0436,87
18ZA265305Procházková MonikaPČR PEO Pardubice9100:49:3933,74
19ZA271409Vlková AnetaPardubice8600:49:5332,49
20ZA287327Gajdošíková MarkétaZAP Praha8500:51:5321,76
21ZA292357Müllerová Simona8900:52:4017,56
21ZA292358Pavlová Petra8900:52:4017,56
23ZA30278Brzobohatá MarkétaSK FUGA, KŘP JMK8700:53:3312,83
24ZA305319Zittová Jana8700:54:545,59
25ZA307366Bednarová MichaelaTinder runners8400:54:555,50
26ZA310280Koďousová Veronika0200:55:40100,00
27ZA319119Žáková EvaBěžím světem o závod8500:58:353,00

Ženy B 35-44 let (trať 9,15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB26411Fenclová MartaAC Pardubice7600:35:01118,28
2ZB76248Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:38:4199,25
3ZB127194Mannlová JanaMP Pardubice8000:41:5582,47
4ZB170107Hronová ZuzanaAC Pardubice7900:43:2974,34
5ZB21858Frydrychová LucieMP Praha7300:46:2459,20
6ZB237180Marková EvaČD a.s., OPT Olomouc7500:47:4752,03
7ZB243117Kořánová ZuzanaVěznice Světlá nad Sázavou7500:48:1249,86
8ZB268270Hrádková Jana7400:49:4042,25
9ZB279220Říhová LenkaPardubice8200:50:3037,93
10ZB29146Pecinová LucieMP Pardubice7300:52:3327,29
11ZB309163Mandíková KvětaPolicie ČR, OOK Česká Lípa7600:55:0913,80
12ZB31154Štanglerová Jitka7700:55:4410,77
13ZB3125Hejkrlíková IvaHejaHejTrail.cz8200:56:039,12
14ZB313223Musilová TerezaMěstská policie Nymburk7900:56:207,65
15ZB314252Rozinková MartinaVVaÚpVZD Brno7800:56:445,58
16ZB321347Fousková Hana7700:59:103,00
17ZB328224Lazarová SimonaMěstská policie Nymburk7601:03:243,00

Ženy C 45-54 let (trať 9,15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC113375Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:41:09106,50
2ZC13957Kilarská MarcelaMP Praha7100:42:21100,86
3ZC180210Miturová Radkačlen OSŽ6500:44:0692,63
4ZC183127Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:44:2091,54
5ZC184244Cinková JitkaAC Pardubice6800:44:2391,30
6ZC207157Zavřelová JanaZavři Němčice6800:45:4484,95
7ZC252274Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:48:4970,45
8ZC25444Šternerová HanaHradec Králové6300:48:5869,75
9ZC276159Konečná IvanaROSTETO CZ6700:50:1463,79
10ZC294206Bartošová KvětoslavaRSM Hradec Králové6500:52:4651,88
11ZC33024Nádherová HanaHradec Králové6801:04:563,00

Ženy D 55 let a starší (trať 9,15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD149100Mališová KarlaUSK Praha6000:42:33114,35
2ZD20182Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:45:22102,06
3ZD26427Hellerová HanaHradec Králové6100:49:3683,59
4ZD317272Tamchynová MarcelaMáca Přelouč6200:58:0746,43
5ZD32438Jelínková MagdalenaČernilov4501:01:5929,56

Trať 9,15 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1422Vereckyi PavelUkrajina8500:30:23108,24
1MB2323Kučera LadislavSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7600:30:36105,54
2MB3167Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:31:19100,99
2MA4407Vavruška JiříHZSLKUO Jablonec7800:32:0697,41
3MB5203Vokolek MichalAC Pardubice7200:32:3093,47
3MA68Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:32:3594,35
4MA7416Hradecký JaromírSkuteč8500:32:3894,04
5MA8306Ketner KarelSK-MP-OSTRAVA/SSK-Vítkovice9000:32:4693,20
6MA9237Lachnit JanSŽDC ředitelství8000:32:5392,46
4MB10184Palko AlešGŘ ČD7100:33:1189,13
7MA11250Křivánek JosefVVaÚpVZD Brno7900:33:1989,73
5MB12350Široký StanislavAK Blansko Dvorská7700:33:2387,86
8MA1320Rohlík VáclavAC Pardubice8000:33:2688,99
9MA14198Mocek TomášAC Pardubice7900:33:3388,25
6MB15403Pozler TomášAC Pardubice7600:33:4185,95
10MA16110Bureš MartinTJ Sokol Kbely Praha8900:33:4487,10
11MA17370Radiměřský KarelIscarex Česká Třebová8700:33:5386,15
12MA1853Rusňák PavelTJ Sokol Unhošť8100:33:5685,83
7MB19257Vacek MartinDKV Česká Třebová6900:34:0583,41
1ZA20421Kilianska ValentynaUkrajina9000:34:06117,13
13MA21230Kubů TomášKola Kolda8800:34:1583,84
1MC22155Buriánek RomanIscarex Česká Třebová6500:34:18103,31
2MC23336Svoboda MojmírHvězda Pardubice, z.s.6600:34:37101,50
8MB24335Horný PavelPSK Přerov7300:34:4679,06
14MA25322Glier MichalDKV Brno8200:34:4980,26
9MB2630Doucha JiříHvězda Pardubice7100:35:0177,48
1ZB26411Fenclová MartaAC Pardubice7600:35:01118,28
15MA28231Vrbický OndřejBonburíno Čamrčando9600:35:0378,79
16MA29405Marx JanJablonec nad Nisou8300:35:0678,47
17MA3063Kohut RadekMP Praha8400:35:1777,31
18MA31271Uher TomášRETIA8500:35:2676,37
10MB3266Frydrych TomášMP Praha7700:35:2874,62
11MB33175Čapek LubošPJ Ústí nad Labem7400:35:3174,30
19MA3483Lán FilipOK Slavia Hradec Králové8000:35:3975,00
3MC3571Semrád LadislavSKPV KŘP Středočeský kraj6700:35:4395,19
20MA36295Eder KryštofJ.Hradec9400:35:5373,53
12MB3793Čermák BedřichVěznice Znojmo7400:35:5771,54
21MA38371Chadim MichalZastávka7800:36:0072,79
22MA39345Havelka JanCyklo Pokr Pardubice7900:36:0871,95
13MB40268Musil RadekHZS Libereckého kaje stanice Liberec7600:36:1170,06
4MC41183Osoba MartinČD Cargo PJ Česká Třebová6500:36:1692,04
5MC42284Šuranský LubomírMP Praha5800:36:2291,46
23MA4316Pohanka TomášJídelna Pohanka Pardubice8800:36:2670,06
6MC44415Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:3490,32
24MA4540Veverka TomášRUNNING LIONS8400:36:4368,27
25MA4687Šmarda DominikSPJ Brno9500:36:4468,16
25MA46315Smolka AlešPardubice7900:36:4468,16
27MA48240Nádvorník TomášOŘ Olomouc8800:36:5167,43
28MA49146ŠMÍD TOMÁŠSBR TRI-TEAM LITOMYŠL8200:36:5267,32
14MB50298Dudešek MartinSKP Olomouc7500:37:0364,55
7MC5165Valtr VladimírMP Praha6700:37:0787,16
29MA5290Knotek MichalOOP Mnichovo Hradiště8500:37:1465,01
15MB53408Vrána ZdeněkHZS LK Jablonec7400:37:2262,54
30MA54362Šindelář PavelCELNÍ SPRÁVA Pardubice8500:37:2563,85
1MD55278Bláha MilanAF Křovice5700:37:34110,48
31MA5675Kubita ViktorSK FUGA, KŘP JMK8100:37:3562,80
32MA57376Jureček MichalIscarex Česká Třebová9600:37:3662,69
16MB5772Pittner RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL7400:37:3661,06
17MB59234Hnát MiroslavSJ Praha7100:37:3760,95
33MA60135Müller RadoslavSky team Husí krk8500:37:4062,27
18MB61417Urbánek JiříBorohrádek7600:37:4160,53
19MB62263Číhal VratislavPČR ÚO Olomouc7700:37:4660,00
34MA63144Bedroš RomanRETIA8800:37:5460,80
35MA64255Singr MartinSKP Nymburk8700:37:5560,69
20MB6559Vyšinský MartinMP Praha7600:37:5658,94
21MB66312Sláma MartinHostinec U Pírků6800:37:5758,83
8MC66296Jakeš JosefSK OB Týniště n.O.6500:37:5782,38
36MA68259Verner LubošPJ Ústí nad Labem7900:38:0959,22
22MB69254Flígl AlešVVaÚpVZD Brno7700:38:1756,72
37MA69349Kubias David7900:38:1758,38
2ZA7180Ungerová LenkaELEVEN RUN TEAM/ 3493 VP Olomouc8900:38:2294,25
38MA72105Kadeřábek BronislavVěznice Znojmo8300:38:2557,54
23MB7334Heřman Pavel7300:38:2955,45
9MC74235Januška IvanOŘ Brno5800:38:3279,04
39MA75153Štys PavelRETIA7800:38:3756,28
2ZB76248Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:38:4199,25
24MB7764Techlovský JiříMP Praha7000:38:4254,07
25MB78253Antoš TomášVVaÚpVZD Brno7600:38:4753,54
40MA79138Zitka AdamRETIA8400:38:4855,12
41MA80225Vencl LukášOOP Ústí nad Orlicí9000:39:0253,65
26MB81132Moravec MarianOO PČR Brno-Žabovřesky7100:39:0551,63
42MA8276Švec JakubSBR TRI-TEAM LITOMYŠL8700:39:0653,23
27MB8384Vymazal PetrCelní správa ČR7500:39:0851,32
43MA84377Huňáček PetrLKPD.INFO8000:39:1152,70
10MC84214Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:1175,31
44MA86304Stehlík Jan7800:39:1752,07
28MB87164Zavřel VítCertus7000:39:1850,26
29MB88221Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:39:1950,15
30MB89165Bláha JanPardubice7400:39:2249,83
3ZA90166Hronová MarkétaCzech Tri k. Team9000:39:2588,62
45MA91331Žíla Radek9100:39:2651,12
46MA92122Dvořáček JanRETIA8600:39:5647,97
47MA93299Kowalczyk Stanislav8300:40:0846,70
31MB94308Gogola Ján7700:40:1344,43
48MA95131CRHA RadekVěznice Kuřim7900:40:1545,97
11MC96215Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:1769,00
49MA97314Hofman JiříČeskoslovenská obec legionářská8700:40:2145,34
2MD9812Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:40:2396,27
32MB99287Milan BrzákOŘ Hradec Králové7300:40:3242,42
4ZA100266Václavková JanaTJ Liga 100 Olomouc8900:40:3382,54
33MB101324Zelený LuděkDKV Česká Třebová7100:40:3841,78
34MB1029Rejda JanSK OMT Pardubice7000:40:3941,68
35MB10313Novotný ZdeněkTITAN-NEUROREHABILITACE Pardub7200:40:4041,57
36MB104279Koďous LeošMOP VOKOVICE7400:40:4141,47
50MA105282Rejman Jakub8000:40:4243,13
51MA10673Suchna JiříVězeňská služba ČR8400:40:4842,50
12MC10723Nádhera PetrHradec Králové6700:40:5265,66
52MA10888Podlezl PavelSPJ Brno8700:40:5341,97
52MA108202Stehlík LukášSPJ Brno8800:40:5341,97
3MD110302Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:5993,25
54MA11197Laštovička PetrPardubice8700:41:0141,13
37MB112106Číž JosefLázně Bohdaneč7100:41:0838,61
55MA11350Švrčina HynekSK MP Ostrava7900:41:0940,29
1ZC113375Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:41:09106,50
56MA115218Houdek JakubNechťák HoroTeam8700:41:1239,97
38MB116197Zeman RadekPČR Liberec7700:41:2237,12
57MA11636Klapka OndřejSK Lvíček Pardubice9800:41:22116,65
58MA118150Mrázek DanielDrátěnéPloty - Team9300:41:2638,50
59MA119418Palíšek TomášKroměříž9400:41:2838,29
39MB12035Klapka MiroslavSK Lvíček Pardubice7000:41:2936,38
40MB12161Soukal PavelMP Praha7300:41:3335,96
60MA122341Kratochvíl Tomáš8100:41:3437,66
4MD12342drozd jiriMopos Pardubice5700:41:3790,05
61MA124340Koblížek DavidAČR8700:41:4336,71
41MB12592Stankovič JiříSKMPOstrava7000:41:5134,05
42MB126176Dvořák MiroslavDKV Olomouc7300:41:5233,95
3ZB127194Mannlová JanaMP Pardubice8000:41:5582,47
43MB128246Klaban TomášPČR Liberec7600:41:5833,31
5ZA128156Zavřelová BarboraZavři Němčice9200:41:5874,94
5ZA12899Sůvová BarboraOK Lokomotiva Pardubice8700:41:5874,94
62MA13170Dušek PavelCelní správa ČR7800:42:0334,61
63MA132410Soukup AlešHýsly8800:42:0634,29
64MA1334Kubát MichalSKP Pardubice0200:42:07112,72
64MA133243Hyksa TomášHorotým Nechťák8300:42:0734,19
66MA1353Kubát MartinSG Pardubice9800:42:12112,95
67MA136143Salášek stanislavVěznice Pardubice8600:42:1433,45
44MB137351Vodička PavelLION RACE7000:42:1531,51
68MA13810Žabčík Marekžába8000:42:1733,13
2ZC13957Kilarská MarcelaMP Praha7100:42:21100,86
69MA139373Pospíšil JaroslavBřehy9300:42:2132,71
45MB14151Karabec MiloslavPolicie SKPV OOK Pardubice7600:42:2230,77
5MD142108Jirák JiříBK Pardubice5500:42:2386,18
46MB143317Hakl DanielSK Los Lobos7100:42:2830,13
47MB144216Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:42:2930,03
70MA14467Brandejs MiroslavMP Praha7800:42:2931,87
70MA144378Mach Lukáš0100:42:29101,98
70MA144297Kocián VítSportovní klub Policie Olomouc8600:42:2931,87
13MC14817kratochvíl vladimírdht Lázně Bohdaneč6200:42:3056,29
1ZD149100Mališová KarlaUSK Praha6000:42:33114,35
73MA15081Tryner MichaelEmporio exclusive s.r.o.8300:42:3431,35
74MA151116Dvořáček TomášVěznice Světlá nad Sázavou8100:42:3731,03
48MB152333Pojmon LeošRETIA7600:42:4028,86
75MA153293Kobera MartinMrKEV7900:42:4530,19
76MA154361Hrubeš MichalUSK Pardubice Rowing8200:42:4630,08
6MD155232Brožek RadmilSŽDC5500:42:5283,74
49MB15696Sláma JiříOOP Nové Město nad Metují7400:42:5327,48
50MB157205Karásek JiříVěznice Valdice7000:42:5727,06
51MB158114Varga MiroslavNew Village6800:43:0226,53
51MB158325Zlámal RichardZAP Ostrava7600:43:0226,53
77MA16086Vida MartinSPJ Brno8700:43:0627,98
7MD161406Kubišta OtoSŽDC Hradec Králové5300:43:0782,48
78MA16274Ferko Alexander6668800:43:0927,66
14MC163245Bílý ZdeněkSKP Pardubice5900:43:1052,47
15MC164148Týč LubomírDlouhý Most6100:43:1252,28
79MA165283Petrek Marian9000:43:1427,14
80MA166115Růžička JanVěznice Světlá nad Sázavou7800:43:1626,93
81MA167364Chmelík DominikAtletika Chrudim0100:43:2098,02
53MB16895Hromádko JaroslavAČR-VP Pardubice7100:43:2424,20
82MA169301Dorazil PetrAŽD Praha8600:43:2625,88
54MB170113Klement DušanVěznice Světlá nad Sázavou7600:43:2923,67
4ZB170107Hronová ZuzanaAC Pardubice7900:43:2974,34
55MB17221Hoferek Karel7100:43:3523,04
83MA173303Ulman PetrSKMPOstrava8900:43:3924,51
56MB17460Mičker RadekMP Praha7300:43:5321,13
16MC174286Beneš JiříZAP Ostrava6600:43:5348,36
17MC176124Vrabec MilanVS Rýnovice6000:43:5648,07
57MB177196Molata TomášPČR Liberec7400:44:0320,07
57MB17762Beran MartinMP Praha7700:44:0320,07
59MB179195Zavřel JiříPČR Liberec7700:44:0419,96
3ZC180210Miturová Radkačlen OSŽ6500:44:0692,63
60MB180258Vanický PavelOŘ Hradec Králové7100:44:0619,75
84MA18255Tichý JanHlinsko9300:44:1320,93
4ZC183127Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:44:2091,54
5ZC184244Cinková JitkaAC Pardubice6800:44:2391,30
7ZA18569Vítková VeronikaMP Nové Město nad Metují8900:44:2861,54
61MB18611Vítek PavelHasiči Kočí7700:44:2917,32
85MA186219Machatý RadekŽelezní Draci7800:44:2919,25
62MB188260Veselka RadekOŘ Olomouc7300:44:3316,89
18MC18977Duben PavelMP Havlíčkův Brod6700:44:3844,06
63MB19091Klimeš OldřichSKMP Ostrava7000:44:4116,05
86MA191104Čermák PetrVěznice Znojmo8400:44:4217,88
87MA192101Sedláček OndřejVěznice Znojmo8700:44:4317,78
88MA193369Drahný LukášAC Pardubice0400:44:49100,00
89MA194261Smutný Jan8500:44:5116,94
90MA195343Čaněk Petr8100:44:5216,83
8MD196217Goldbach Václavsk týniště nad orlicí5000:44:5473,49
19MC197238Maier StanislavPJ Ostrava6600:44:5842,15
91MA198420Pryl AdamPardubice0200:45:0299,75
92MA199310Varga Jan8700:45:0815,15
20MC200265Kolář PetrMarkoma6700:45:0941,10
2ZD20182Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:45:22102,06
64MB202121Hromádko Kamil1. BK Radčice7500:45:2611,28
93MA20385Myrmus TomášSPJ Brno8900:45:3012,83
8ZA204273Šolcová Ludmila9500:45:3255,82
94MA204401Javůrek JanPardubice9100:45:3212,62
9ZA20641Smutná PavlaRUNNING LIONS8600:45:4055,10
6ZC207157Zavřelová JanaZavři Němčice6800:45:4484,95
10ZA20831Janyšková RadkaŠAK Pardubice8800:45:4654,57
65MB2096Špaček MartineReSka7700:45:479,06
95MA210151Nikl Milan9000:45:5510,20
96MA211348Fof Jaromír9000:46:088,84
97MA212239Nevečeřal LukášRSM Hradec Králové7900:46:118,52
11ZA212359Hledíková BarboraKOVAZ8600:46:1152,33
98MA214118Kolman JanMP Mladá Boleslav8600:46:128,42
99MA215372Vlk Lukáš9300:46:148,20
12ZA216227Kičinová Erika9100:46:1751,80
100MA217321Dařílek MichalSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7800:46:207,57
5ZB21858Frydrychová LucieMP Praha7300:46:2459,20
21MC2191Novák JosefNOVAKART.cz5800:46:3033,35
13ZA220326Čížová BarboraDKV Česká Třebová9600:46:3750,01
14ZA221181Muchová BarboraZAP Olomouc8500:46:3949,83
101MA221179Macák DanielSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7800:46:395,58
66MB223256Šmehlík OndřejSŽDC ředitelství7700:46:403,44
102MA223309Tomšů LadislavSokol Střelice7800:46:405,47
22MC225162Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:46:4332,11
103MA22652Víšek PetrPČR Ústí nad Orlicí7800:46:454,94
67MB226134Kopřiva JanPČR Ústí nad Orlicí7200:46:453,00
9MD228213Pitter VladimírCyklo MIPI5000:46:5663,23
68MB229337Martinec Robert7400:47:013,00
104MA230354Petráček LubošBARTH Run8000:47:023,16
104MA230192Kraťoch MarekMP Pardubice9200:47:023,16
106MA232136Horák RadekBD Poseidon Pardubice8000:47:033,05
107MA233149Elich TomášDrátěnéPloty - Team7800:47:083,00
10MD234212Bednář JosefSK Počáply5000:47:2261,04
69MB235360Šimek RadimČD Cargo PJ Česká Třebová7600:47:333,00
69MB235103Plavec MichalVěznice Znojmo7700:47:333,00
6ZB237180Marková EvaČD a.s., OPT Olomouc7500:47:4752,03
108MA237160Eder JonášROSTETO JH0200:47:4787,52
71MB23943Khol MarianLázně Bohdaneč7500:47:503,00
109MA240404Haničák JakubPardubice0200:48:0686,12
15ZA241344Levínská Kateřina8700:48:1041,70
23MC242186Stokláska KarelČD Cargo PJ Ostrava6100:48:1123,70
7ZB243117Kořánová ZuzanaVěznice Světlá nad Sázavou7500:48:1249,86
16ZA244208Gojná TerezaÚ OSŽ9000:48:1441,34
24MC245158Eder MartinROSTETO CZ6500:48:2222,65
110MA246125Smolej MilanCELNÍ SPRÁVA Pardubice7800:48:253,00
111MA24756Plíva VojtěchCELNÍ SPRÁVA Pardubice8700:48:263,00
112MA248414Smola Jan8100:48:413,00
113MA2497Málek PetrSan Piego8000:48:443,00
114MA250365Kovařík MichalPSK Přerov8000:48:463,00
25MC250168Kořínek Martin6300:48:4620,36
7ZC252274Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:48:4970,45
72MB253419Polívka VladimírChlumec nad Cidlinou7600:48:553,00
8ZC25444Šternerová HanaHradec Králové6300:48:5869,75
115MA255112Bártl JiříVěznice Světlá nad Sázavou9100:49:003,00
17ZA256313Stěhulová KateřinaHZS Libereckého kraje8400:49:0436,87
73MB257285Strnad DanielI.D.O.L. Pardubice7200:49:103,00
74MB258170Rejman JosefPolicie ČR Jablonné v Podještědí7400:49:133,00
11MD259173Bečka MiloslavPJ Ústí nad Labem5500:49:1551,54
116MA260281Rosůlek Jan9000:49:243,00
116MA260374Krátký MartinBřehy8600:49:243,00
26MC262294Grätz LuděkÚstí nad Orlic5800:49:2616,53
27MC263276Horný JozefKVV Pardubice6100:49:2716,44
3ZD26427Hellerová HanaHradec Králové6100:49:3683,59
75MB265242Dokoupil PavelČD OPT Olomouc7400:49:393,00
75MB265269Hrádek Oldřich7200:49:393,00
18ZA265305Procházková MonikaPČR PEO Pardubice9100:49:3933,74
8ZB268270Hrádková Jana7400:49:4042,25
77MB269332Boháč AntonínAČR6900:49:483,00
12MD270334Pecka JosefRETIA4900:49:5148,51
19ZA271409Vlková AnetaPardubice8600:49:5332,49
118MA272126Krauer Tomáš9000:49:583,00
28MC272311Jelínek PavelAdapt6400:49:5813,48
119MA27447Pučák MilošMP Pardubice9100:49:593,00
78MB274275Pokorný JiříSportcentrum Delfín7700:49:593,00
29MC276363Turnhöfer JaroslavSklárna AJETO Lindava6300:50:1411,95
9ZC276159Konečná IvanaROSTETO CZ6700:50:1463,79
79MB278140Matoušek Jaroslav7600:50:173,00
9ZB279220Říhová LenkaPardubice8200:50:3037,93
13MD280241Pikal KarelOSŽ Olomouc4900:50:4244,23
120MA281320Göbel Jindřich8200:50:433,00
14MD282402Bajer MilanPardubice Cafe Bajer5500:50:4743,81
1ME283226Doležal StanislavBK Pardubice3800:50:49104,41
30MC284222Pudil IvoChrudim6100:51:146,21
121MA285342Strejček JiříPraha 108300:51:203,00
122MA28694Khol LukášLázně Bohdaneč9900:51:4870,40
20ZA287327Gajdošíková MarkétaZAP Praha8500:51:5321,76
2ME28815Jantsch VitězslavEleven Run Team3500:52:1498,95
15MD289236Jirásek JiříSŽDC5100:52:1936,07
123MA289139Procházka Jan7900:52:193,00
10ZB29146Pecinová LucieMP Pardubice7300:52:3327,29
21ZA292358Pavlová Petra8900:52:4017,56
21ZA292357Müllerová Simona8900:52:4017,56
10ZC294206Bartošová KvětoslavaRSM Hradec Králové6500:52:4651,88
3ME295412Pšenička JiříPardubice4600:52:5096,64
31MC296133Tamchyna PetrPardubice6700:52:553,00
80MB297199Kraus JaroslavPČR Liberec7600:53:033,00
81MB298102Kocian Stefan7500:53:103,00
124MA29914Tremmel Jakub9100:53:143,00
82MB300316Bugdol VladimírAČR7400:53:203,00
125MA30145Helienek MarekPolicie SKPV OOK Pardubice8500:53:243,00
23ZA30278Brzobohatá MarkétaSK FUGA, KŘP JMK8700:53:3312,83
126MA303141Vtípil Tomáš8000:54:163,00
4ME30439Jelínek MatějČernilov4200:54:1990,93
5ME305174Bubeník JiříSŽDC4400:54:5488,69
24ZA305319Zittová Jana8700:54:545,59
25ZA307366Bednarová MichaelaTinder runners8400:54:555,50
127MA308367Jandera MiroslavTinder runners7900:54:563,00
11ZB309163Mandíková KvětaPolicie ČR, OOK Česká Lípa7600:55:0913,80
26ZA310280Koďousová Veronika0200:55:40100,00
12ZB31154Štanglerová Jitka7700:55:4410,77
13ZB3125Hejkrlíková IvaHejaHejTrail.cz8200:56:039,12
14ZB313223Musilová TerezaMěstská policie Nymburk7900:56:207,65
128MA314251Kratochvíl MiroslavVVaÚpVZD Brno8200:56:443,00
15ZB314252Rozinková MartinaVVaÚpVZD Brno7800:56:445,58
83MB316413Počepický PavelPardubice7000:57:093,00
4ZD317272Tamchynová MarcelaMáca Přelouč6200:58:0746,43
32MC318178Hruboš MilanČD a.s., ZAP Ostrava6700:58:093,00
27ZA319119Žáková EvaBěžím světem o závod8500:58:353,00
33MC32018Kavec LubošPardubice6500:58:373,00
84MB321346Krupička Martin7200:59:103,00
16ZB321347Fousková Hana7700:59:103,00
6ME323189Tomíšek Jindřichžst.Otrokovice3901:00:0368,87
5ZD32438Jelínková MagdalenaČernilov4501:01:5929,56
129MA325193Havrda JiříMP Pardubice8901:02:223,00
85MB326123Parma Jaroslav7001:02:393,00
130MA327142Brixi Lukáš8501:02:513,00
17ZB328224Lazarová SimonaMěstská policie Nymburk7601:03:243,00
7ME329154Pejpal JiříTJ Liga100 Praha3401:04:2851,87
11ZC33024Nádherová HanaHradec Králové6801:04:563,00
8ME331338Soukup JiříLiga 100 Hradec Kálové2701:42:153,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1422Vereckyi PavelUkrajina8500:30:23102,49
2MB2323Kučera LadislavSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7600:30:36101,08
3MB3167Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:31:1996,42
4MA4407Vavruška JiříHZSLKUO Jablonec7800:32:0691,33
5MB5203Vokolek MichalAC Pardubice7200:32:3088,73
6MA68Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:32:3588,19
7MA7416Hradecký JaromírSkuteč8500:32:3887,87
8MA8306Ketner KarelSK-MP-OSTRAVA/SSK-Vítkovice9000:32:4687,00
9MA9237Lachnit JanSŽDC ředitelství8000:32:5386,24
10MB10184Palko AlešGŘ ČD7100:33:1184,29
11MA11250Křivánek JosefVVaÚpVZD Brno7900:33:1983,42
12MB12350Široký StanislavAK Blansko Dvorská7700:33:2382,99
13MA1320Rohlík VáclavAC Pardubice8000:33:2682,67
14MA14198Mocek TomášAC Pardubice7900:33:3381,91
15MB15403Pozler TomášAC Pardubice7600:33:4181,04
16MA16110Bureš MartinTJ Sokol Kbely Praha8900:33:4480,72
17MA17370Radiměřský KarelIscarex Česká Třebová8700:33:5379,74
18MA1853Rusňák PavelTJ Sokol Unhošť8100:33:5679,41
19MB19257Vacek MartinDKV Česká Třebová6900:34:0578,44
20MA21230Kubů TomášKola Kolda8800:34:1577,36
21MC22155Buriánek RomanIscarex Česká Třebová6500:34:1877,03
22MC23336Svoboda MojmírHvězda Pardubice, z.s.6600:34:3774,97
23MB24335Horný PavelPSK Přerov7300:34:4674,00
24MA25322Glier MichalDKV Brno8200:34:4973,67
25MB2630Doucha JiříHvězda Pardubice7100:35:0172,37
26MA28231Vrbický OndřejBonburíno Čamrčando9600:35:0372,16
27MA29405Marx JanJablonec nad Nisou8300:35:0671,83
28MA3063Kohut RadekMP Praha8400:35:1770,64
29MA31271Uher TomášRETIA8500:35:2669,66
30MB3266Frydrych TomášMP Praha7700:35:2869,45
31MB33175Čapek LubošPJ Ústí nad Labem7400:35:3169,12
32MA3483Lán FilipOK Slavia Hradec Králové8000:35:3968,26
33MC3571Semrád LadislavSKPV KŘP Středočeský kraj6700:35:4367,82
34MA36295Eder KryštofJ.Hradec9400:35:5366,74
35MB3793Čermák BedřichVěznice Znojmo7400:35:5766,31
36MA38371Chadim MichalZastávka7800:36:0065,98
37MA39345Havelka JanCyklo Pokr Pardubice7900:36:0865,11
38MB40268Musil RadekHZS Libereckého kaje stanice Liberec7600:36:1164,79
39MC41183Osoba MartinČD Cargo PJ Česká Třebová6500:36:1664,25
40MC42284Šuranský LubomírMP Praha5800:36:2263,60
41MA4316Pohanka TomášJídelna Pohanka Pardubice8800:36:2663,16
42MC44415Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:3462,30
43MA4540Veverka TomášRUNNING LIONS8400:36:4361,32
44MA4687Šmarda DominikSPJ Brno9500:36:4461,21
44MA46315Smolka AlešPardubice7900:36:4461,21
46MA48240Nádvorník TomášOŘ Olomouc8800:36:5160,46
47MA49146ŠMÍD TOMÁŠSBR TRI-TEAM LITOMYŠL8200:36:5260,35
48MB50298Dudešek MartinSKP Olomouc7500:37:0359,15
49MC5165Valtr VladimírMP Praha6700:37:0758,72
50MA5290Knotek MichalOOP Mnichovo Hradiště8500:37:1457,96
51MB53408Vrána ZdeněkHZS LK Jablonec7400:37:2257,10
52MA54362Šindelář PavelCELNÍ SPRÁVA Pardubice8500:37:2556,77
53MD55278Bláha MilanAF Křovice5700:37:3455,80
54MA5675Kubita ViktorSK FUGA, KŘP JMK8100:37:3555,69
55MA57376Jureček MichalIscarex Česká Třebová9600:37:3655,58
55MB5772Pittner RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL7400:37:3655,58
57MB59234Hnát MiroslavSJ Praha7100:37:3755,47
58MA60135Müller RadoslavSky team Husí krk8500:37:4055,15
59MB61417Urbánek JiříBorohrádek7600:37:4155,04
60MB62263Číhal VratislavPČR ÚO Olomouc7700:37:4654,50
61MA63144Bedroš RomanRETIA8800:37:5453,63
62MA64255Singr MartinSKP Nymburk8700:37:5553,52
63MB6559Vyšinský MartinMP Praha7600:37:5653,41
64MB66312Sláma MartinHostinec U Pírků6800:37:5753,30
64MC66296Jakeš JosefSK OB Týniště n.O.6500:37:5753,30
66MA68259Verner LubošPJ Ústí nad Labem7900:38:0952,00
67MB69254Flígl AlešVVaÚpVZD Brno7700:38:1751,14
67MA69349Kubias David7900:38:1751,14
69MA72105Kadeřábek BronislavVěznice Znojmo8300:38:2550,27
70MB7334Heřman Pavel7300:38:2949,84
71MC74235Januška IvanOŘ Brno5800:38:3249,51
72MA75153Štys PavelRETIA7800:38:3748,97
73MB7764Techlovský JiříMP Praha7000:38:4248,43
74MB78253Antoš TomášVVaÚpVZD Brno7600:38:4747,89
75MA79138Zitka AdamRETIA8400:38:4847,78
76MA80225Vencl LukášOOP Ústí nad Orlicí9000:39:0246,26
77MB81132Moravec MarianOO PČR Brno-Žabovřesky7100:39:0545,94
78MA8276Švec JakubSBR TRI-TEAM LITOMYŠL8700:39:0645,83
79MB8384Vymazal PetrCelní správa ČR7500:39:0845,61
80MA84377Huňáček PetrLKPD.INFO8000:39:1145,29
80MC84214Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:1145,29
82MA86304Stehlík Jan7800:39:1744,64
83MB87164Zavřel VítCertus7000:39:1844,53
84MB88221Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:39:1944,42
85MB89165Bláha JanPardubice7400:39:2244,10
86MA91331Žíla Radek9100:39:2643,66
87MA92122Dvořáček JanRETIA8600:39:5640,41
88MA93299Kowalczyk Stanislav8300:40:0839,11
89MB94308Gogola Ján7700:40:1338,57
90MA95131CRHA RadekVěznice Kuřim7900:40:1538,35
91MC96215Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:1738,14
92MA97314Hofman JiříČeskoslovenská obec legionářská8700:40:2137,70
93MD9812Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:40:2337,49
94MB99287Milan BrzákOŘ Hradec Králové7300:40:3236,51
95MB101324Zelený LuděkDKV Česká Třebová7100:40:3835,86
96MB1029Rejda JanSK OMT Pardubice7000:40:3935,75
97MB10313Novotný ZdeněkTITAN-NEUROREHABILITACE Pardub7200:40:4035,64
98MB104279Koďous LeošMOP VOKOVICE7400:40:4135,54
99MA105282Rejman Jakub8000:40:4235,43
100MA10673Suchna JiříVězeňská služba ČR8400:40:4834,78
101MC10723Nádhera PetrHradec Králové6700:40:5234,34
102MA10888Podlezl PavelSPJ Brno8700:40:5334,24
102MA108202Stehlík LukášSPJ Brno8800:40:5334,24
104MD110302Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:5933,59
105MA11197Laštovička PetrPardubice8700:41:0133,37
106MB112106Číž JosefLázně Bohdaneč7100:41:0832,61
107MA11350Švrčina HynekSK MP Ostrava7900:41:0932,50
108MA115218Houdek JakubNechťák HoroTeam8700:41:1232,18
109MB116197Zeman RadekPČR Liberec7700:41:2231,09
109MA11636Klapka OndřejSK Lvíček Pardubice9800:41:2231,09
111MA118150Mrázek DanielDrátěnéPloty - Team9300:41:2630,66
112MA119418Palíšek TomášKroměříž9400:41:2830,44
113MB12035Klapka MiroslavSK Lvíček Pardubice7000:41:2930,34
114MB12161Soukal PavelMP Praha7300:41:3329,90
115MA122341Kratochvíl Tomáš8100:41:3429,79
116MD12342drozd jiriMopos Pardubice5700:41:3729,47
117MA124340Koblížek DavidAČR8700:41:4328,82
118MB12592Stankovič JiříSKMPOstrava7000:41:5127,95
119MB126176Dvořák MiroslavDKV Olomouc7300:41:5227,84
120MB128246Klaban TomášPČR Liberec7600:41:5827,19
121MA13170Dušek PavelCelní správa ČR7800:42:0326,65
122MA132410Soukup AlešHýsly8800:42:0626,33
123MA1334Kubát MichalSKP Pardubice0200:42:0726,22
123MA133243Hyksa TomášHorotým Nechťák8300:42:0726,22
125MA1353Kubát MartinSG Pardubice9800:42:1225,68
126MA136143Salášek stanislavVěznice Pardubice8600:42:1425,46
127MB137351Vodička PavelLION RACE7000:42:1525,35
128MA13810Žabčík Marekžába8000:42:1725,14
129MA139373Pospíšil JaroslavBřehy9300:42:2124,70
130MB14151Karabec MiloslavPolicie SKPV OOK Pardubice7600:42:2224,59
131MD142108Jirák JiříBK Pardubice5500:42:2324,49
132MB143317Hakl DanielSK Los Lobos7100:42:2823,94
133MA144297Kocián VítSportovní klub Policie Olomouc8600:42:2923,84
133MA144378Mach Lukáš0100:42:2923,84
133MA14467Brandejs MiroslavMP Praha7800:42:2923,84
133MB144216Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:42:2923,84
137MC14817kratochvíl vladimírdht Lázně Bohdaneč6200:42:3023,73
138MA15081Tryner MichaelEmporio exclusive s.r.o.8300:42:3423,29
139MA151116Dvořáček TomášVěznice Světlá nad Sázavou8100:42:3722,97
140MB152333Pojmon LeošRETIA7600:42:4022,64
141MA153293Kobera MartinMrKEV7900:42:4522,10
142MA154361Hrubeš MichalUSK Pardubice Rowing8200:42:4621,99
143MD155232Brožek RadmilSŽDC5500:42:5221,34
144MB15696Sláma JiříOOP Nové Město nad Metují7400:42:5321,24
145MB157205Karásek JiříVěznice Valdice7000:42:5720,80
146MB158114Varga MiroslavNew Village6800:43:0220,26
146MB158325Zlámal RichardZAP Ostrava7600:43:0220,26
148MA16086Vida MartinSPJ Brno8700:43:0619,83
149MD161406Kubišta OtoSŽDC Hradec Králové5300:43:0719,72
150MA16274Ferko Alexander6668800:43:0919,50
151MC163245Bílý ZdeněkSKP Pardubice5900:43:1019,39
152MC164148Týč LubomírDlouhý Most6100:43:1219,18
153MA165283Petrek Marian9000:43:1418,96
154MA166115Růžička JanVěznice Světlá nad Sázavou7800:43:1618,74
155MA167364Chmelík DominikAtletika Chrudim0100:43:2018,31
156MB16895Hromádko JaroslavAČR-VP Pardubice7100:43:2417,88
157MA169301Dorazil PetrAŽD Praha8600:43:2617,66
158MB170113Klement DušanVěznice Světlá nad Sázavou7600:43:2917,33
159MB17221Hoferek Karel7100:43:3516,68
160MA173303Ulman PetrSKMPOstrava8900:43:3916,25
161MB17460Mičker RadekMP Praha7300:43:5314,73
161MC174286Beneš JiříZAP Ostrava6600:43:5314,73
163MC176124Vrabec MilanVS Rýnovice6000:43:5614,41
164MB17762Beran MartinMP Praha7700:44:0313,65
164MB177196Molata TomášPČR Liberec7400:44:0313,65
166MB179195Zavřel JiříPČR Liberec7700:44:0413,54
167MB180258Vanický PavelOŘ Hradec Králové7100:44:0613,33
168MA18255Tichý JanHlinsko9300:44:1312,57
169MA186219Machatý RadekŽelezní Draci7800:44:2910,83
169MB18611Vítek PavelHasiči Kočí7700:44:2910,83
171MB188260Veselka RadekOŘ Olomouc7300:44:3310,40
172MC18977Duben PavelMP Havlíčkův Brod6700:44:389,86
173MB19091Klimeš OldřichSKMP Ostrava7000:44:419,53
174MA191104Čermák PetrVěznice Znojmo8400:44:429,43
175MA192101Sedláček OndřejVěznice Znojmo8700:44:439,32
176MA193369Drahný LukášAC Pardubice0400:44:498,67
177MA194261Smutný Jan8500:44:518,45
178MA195343Čaněk Petr8100:44:528,34
179MD196217Goldbach Václavsk týniště nad orlicí5000:44:548,13
180MC197238Maier StanislavPJ Ostrava6600:44:587,69
181MA198420Pryl AdamPardubice0200:45:027,26
182MA199310Varga Jan8700:45:086,61
183MC200265Kolář PetrMarkoma6700:45:096,50
184MB202121Hromádko Kamil1. BK Radčice7500:45:264,66
185MA20385Myrmus TomášSPJ Brno8900:45:304,23
186MA204401Javůrek JanPardubice9100:45:324,01
187MB2096Špaček MartineReSka7700:45:473,00
188MA210151Nikl Milan9000:45:553,00
189MA211348Fof Jaromír9000:46:083,00
190MA212239Nevečeřal LukášRSM Hradec Králové7900:46:113,00
191MA214118Kolman JanMP Mladá Boleslav8600:46:123,00
192MA215372Vlk Lukáš9300:46:143,00
193MA217321Dařílek MichalSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7800:46:203,00
194MC2191Novák JosefNOVAKART.cz5800:46:303,00
195MA221179Macák DanielSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7800:46:393,00
196MB223256Šmehlík OndřejSŽDC ředitelství7700:46:403,00
196MA223309Tomšů LadislavSokol Střelice7800:46:403,00
198MC225162Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:46:433,00
199MA22652Víšek PetrPČR Ústí nad Orlicí7800:46:453,00
199MB226134Kopřiva JanPČR Ústí nad Orlicí7200:46:453,00
201MD228213Pitter VladimírCyklo MIPI5000:46:563,00
202MB229337Martinec Robert7400:47:013,00
203MA230354Petráček LubošBARTH Run8000:47:023,00
203MA230192Kraťoch MarekMP Pardubice9200:47:023,00
205MA232136Horák RadekBD Poseidon Pardubice8000:47:033,00
206MA233149Elich TomášDrátěnéPloty - Team7800:47:083,00
207MD234212Bednář JosefSK Počáply5000:47:223,00
208MB235360Šimek RadimČD Cargo PJ Česká Třebová7600:47:333,00
208MB235103Plavec MichalVěznice Znojmo7700:47:333,00
210MA237160Eder JonášROSTETO JH0200:47:473,00
211MB23943Khol MarianLázně Bohdaneč7500:47:503,00
212MA240404Haničák JakubPardubice0200:48:063,00
213MC242186Stokláska KarelČD Cargo PJ Ostrava6100:48:113,00
214MC245158Eder MartinROSTETO CZ6500:48:223,00
215MA246125Smolej MilanCELNÍ SPRÁVA Pardubice7800:48:253,00
216MA24756Plíva VojtěchCELNÍ SPRÁVA Pardubice8700:48:263,00
217MA248414Smola Jan8100:48:413,00
218MA2497Málek PetrSan Piego8000:48:443,00
219MA250365Kovařík MichalPSK Přerov8000:48:463,00
219MC250168Kořínek Martin6300:48:463,00
221MB253419Polívka VladimírChlumec nad Cidlinou7600:48:553,00
222MA255112Bártl JiříVěznice Světlá nad Sázavou9100:49:003,00
223MB257285Strnad DanielI.D.O.L. Pardubice7200:49:103,00
224MB258170Rejman JosefPolicie ČR Jablonné v Podještědí7400:49:133,00
225MD259173Bečka MiloslavPJ Ústí nad Labem5500:49:153,00
226MA260374Krátký MartinBřehy8600:49:243,00
226MA260281Rosůlek Jan9000:49:243,00
228MC262294Grätz LuděkÚstí nad Orlic5800:49:263,00
229MC263276Horný JozefKVV Pardubice6100:49:273,00
230MB265242Dokoupil PavelČD OPT Olomouc7400:49:393,00
230MB265269Hrádek Oldřich7200:49:393,00
232MB269332Boháč AntonínAČR6900:49:483,00
233MD270334Pecka JosefRETIA4900:49:513,00
234MA272126Krauer Tomáš9000:49:583,00
234MC272311Jelínek PavelAdapt6400:49:583,00
236MA27447Pučák MilošMP Pardubice9100:49:593,00
236MB274275Pokorný JiříSportcentrum Delfín7700:49:593,00
238MC276363Turnhöfer JaroslavSklárna AJETO Lindava6300:50:143,00
239MB278140Matoušek Jaroslav7600:50:173,00
240MD280241Pikal KarelOSŽ Olomouc4900:50:423,00
241MA281320Göbel Jindřich8200:50:433,00
242MD282402Bajer MilanPardubice Cafe Bajer5500:50:473,00
243ME283226Doležal StanislavBK Pardubice3800:50:493,00
244MC284222Pudil IvoChrudim6100:51:143,00
245MA285342Strejček JiříPraha 108300:51:203,00
246MA28694Khol LukášLázně Bohdaneč9900:51:483,00
247ME28815Jantsch VitězslavEleven Run Team3500:52:143,00
248MD289236Jirásek JiříSŽDC5100:52:193,00
248MA289139Procházka Jan7900:52:193,00
250ME295412Pšenička JiříPardubice4600:52:503,00
251MC296133Tamchyna PetrPardubice6700:52:553,00
252MB297199Kraus JaroslavPČR Liberec7600:53:033,00
253MB298102Kocian Stefan7500:53:103,00
254MA29914Tremmel Jakub9100:53:143,00
255MB300316Bugdol VladimírAČR7400:53:203,00
256MA30145Helienek MarekPolicie SKPV OOK Pardubice8500:53:243,00
257MA303141Vtípil Tomáš8000:54:163,00
258ME30439Jelínek MatějČernilov4200:54:193,00
259ME305174Bubeník JiříSŽDC4400:54:543,00
260MA308367Jandera MiroslavTinder runners7900:54:563,00
261MA314251Kratochvíl MiroslavVVaÚpVZD Brno8200:56:443,00
262MB316413Počepický PavelPardubice7000:57:093,00
263MC318178Hruboš MilanČD a.s., ZAP Ostrava6700:58:093,00
264MC32018Kavec LubošPardubice6500:58:373,00
265MB321346Krupička Martin7200:59:103,00
266ME323189Tomíšek Jindřichžst.Otrokovice3901:00:033,00
267MA325193Havrda JiříMP Pardubice8901:02:223,00
268MB326123Parma Jaroslav7001:02:393,00
269MA327142Brixi Lukáš8501:02:513,00
270ME329154Pejpal JiříTJ Liga100 Praha3401:04:283,00
271ME331338Soukup JiříLiga 100 Hradec Kálové2701:42:153,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA20421Kilianska ValentynaUkrajina9000:34:06109,64
2ZB26411Fenclová MartaAC Pardubice7600:35:01104,53
3ZA7180Ungerová LenkaELEVEN RUN TEAM/ 3493 VP Olomouc8900:38:2285,83
4ZB76248Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:38:4184,06
5ZA90166Hronová MarkétaCzech Tri k. Team9000:39:2579,97
6ZA100266Václavková JanaTJ Liga 100 Olomouc8900:40:3373,64
7ZC113375Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:41:0970,29
8ZB127194Mannlová JanaMP Pardubice8000:41:5566,01
9ZA128156Zavřelová BarboraZavři Němčice9200:41:5865,73
9ZA12899Sůvová BarboraOK Lokomotiva Pardubice8700:41:5865,73
11ZC13957Kilarská MarcelaMP Praha7100:42:2163,59
12ZD149100Mališová KarlaUSK Praha6000:42:3362,47
13ZB170107Hronová ZuzanaAC Pardubice7900:43:2957,26
14ZC180210Miturová Radkačlen OSŽ6500:44:0653,82
15ZC183127Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:44:2052,52
16ZC184244Cinková JitkaAC Pardubice6800:44:2352,24
17ZA18569Vítková VeronikaMP Nové Město nad Metují8900:44:2851,78
18ZD20182Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:45:2246,75
19ZA204273Šolcová Ludmila9500:45:3245,82
20ZA20641Smutná PavlaRUNNING LIONS8600:45:4045,08
21ZC207157Zavřelová JanaZavři Němčice6800:45:4444,70
22ZA20831Janyšková RadkaŠAK Pardubice8800:45:4644,52
23ZA212359Hledíková BarboraKOVAZ8600:46:1142,19
24ZA216227Kičinová Erika9100:46:1741,63
25ZB21858Frydrychová LucieMP Praha7300:46:2440,98
26ZA220326Čížová BarboraDKV Česká Třebová9600:46:3739,77
27ZA221181Muchová BarboraZAP Olomouc8500:46:3939,59
28ZB237180Marková EvaČD a.s., OPT Olomouc7500:47:4733,26
29ZA241344Levínská Kateřina8700:48:1031,12
30ZB243117Kořánová ZuzanaVěznice Světlá nad Sázavou7500:48:1230,94
31ZA244208Gojná TerezaÚ OSŽ9000:48:1430,75
32ZC252274Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:48:4927,49
33ZC25444Šternerová HanaHradec Králové6300:48:5826,66
34ZA256313Stěhulová KateřinaHZS Libereckého kraje8400:49:0426,10
35ZD26427Hellerová HanaHradec Králové6100:49:3623,12
36ZA265305Procházková MonikaPČR PEO Pardubice9100:49:3922,84
37ZB268270Hrádková Jana7400:49:4022,75
38ZA271409Vlková AnetaPardubice8600:49:5321,54
39ZC276159Konečná IvanaROSTETO CZ6700:50:1419,58
40ZB279220Říhová LenkaPardubice8200:50:3018,10
41ZA287327Gajdošíková MarkétaZAP Praha8500:51:5310,37
42ZB29146Pecinová LucieMP Pardubice7300:52:336,65
43ZA292358Pavlová Petra8900:52:406,00
43ZA292357Müllerová Simona8900:52:406,00
45ZC294206Bartošová KvětoslavaRSM Hradec Králové6500:52:465,44
46ZA30278Brzobohatá MarkétaSK FUGA, KŘP JMK8700:53:333,00
47ZA305319Zittová Jana8700:54:543,00
48ZA307366Bednarová MichaelaTinder runners8400:54:553,00
49ZB309163Mandíková KvětaPolicie ČR, OOK Česká Lípa7600:55:093,00
50ZA310280Koďousová Veronika0200:55:403,00
51ZB31154Štanglerová Jitka7700:55:443,00
52ZB3125Hejkrlíková IvaHejaHejTrail.cz8200:56:033,00
53ZB313223Musilová TerezaMěstská policie Nymburk7900:56:203,00
54ZB314252Rozinková MartinaVVaÚpVZD Brno7800:56:443,00
55ZD317272Tamchynová MarcelaMáca Přelouč6200:58:073,00
56ZA319119Žáková EvaBěžím světem o závod8500:58:353,00
57ZB321347Fousková Hana7700:59:103,00
58ZD32438Jelínková MagdalenaČernilov4501:01:593,00
59ZB328224Lazarová SimonaMěstská policie Nymburk7601:03:243,00
60ZC33024Nádherová HanaHradec Králové6801:04:563,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód