hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh za břehem

19.3.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh za břehem
  • datum konání: 19.3.2017
  • zobrazeno již 612x
  • místo konání: Zábřeh, Gymnázium
  • GPS: 49.8809322N, 16.8769283E
  • pořadatel: Atletika Zábřeh

Sociální sítě

Místo konání

Zábřeh, Gymnázium, nám. Osvobození (ul. 28. října)
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 do 9:40 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 7,05 km
Převýšení: 38 m
rovina, 1 mírné stoupání, převážně asfalt, zčásti šotolina

Ceny pro vítěze

medaile, cukrovinky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mgr. Josef Zika
tel. 731 709 288

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.chlapak.cz

E-mailová adresa

zika71@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ336Bernard Mikulᚊumperk9800:28:18105,16
2MJ4157Janů MilanZábřeh9800:29:1598,62
3MJ44281Holec RadekKN Project9900:29:3696,21
4MJ6129Vencl JiříActivity Lanškroun9800:30:5587,15
5MJ98280Štábl AdamKVS Šumperk0400:34:0465,46
6MJ99276Zemene JakubNemile0300:34:0665,23
7MJ111278Pavlas MichalGymnázium Zábřeh9900:35:4254,22
8MJ116277Hecl FrantišekKVS Šumperk0200:36:0251,92
9MJ133279Šíp DominikZábřeh0100:40:1123,35

Juniorky 19 let a mladší (trať 7,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ66306Gieslová IvaSKP Šumperk0400:31:12108,52
2ZJ78302Matějová LucieBludov0100:32:32100,34
3ZJ96303Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:34:0291,14
4ZJ120305Tvarůžková BarboraKroměříž0100:36:4174,87
5ZJ134304Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:40:3950,53

Muži A 20-39 let (trať 7,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Křivohlávek TomášNový Malín9500:24:09101,82
2MA224Kostecký JanTJ Šumperk9100:24:2599,64
3MA323Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:24:3398,54
4MA42Haltmar MiroslavAK Šternberk9500:24:5295,94
5MA614Stanovský MichalSSK Vítkovice/CISO9300:25:1492,93
6MA741Jílek DavidZábřeh8700:25:3090,75
7MA917Helleší JiříAtletika Zábřeh7900:26:0186,51
8MA1153Kamarýt TomášKOS Plzeň8800:26:1984,04
9MA1216Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:26:2683,09
10MA1533Novotný JakubHoro Česká Třebová8800:26:4380,76
11MA1848Rajnošek ZdeněkKVS Šumperk8500:27:0877,34
12MA2335Černohous Jaroslav-7900:27:3973,10
13MA257Pumprla RostislavSK Salith Sumtex8500:27:4272,69
14MA2632Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:27:4472,42
15MA274Voženílek MartinLibina8300:27:5870,50
16MA2915Hrabal TomášKroměříž8500:28:0569,55
17MA3221Kavrentzis KonstantinAktivní zálohy AČR8100:28:1468,32
18MA358Smolicha TomášNový Malín9500:28:4164,62
19MA3642Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners9100:28:5263,12
20MA3746Vepřek MartinKolšov9000:28:5862,30
21MA4056Minář MartinNový Malín8800:29:1260,38
22MA4243Bednář PetrZábřeh8000:29:1659,84
23MA4734Strakoš JaroslavKolárna8600:29:4855,46
24MA5151Hojgr MartinSKP Šumperk8400:30:1751,49
25MA5539Trojek KarelTristyle8100:30:3149,58
26MA5638Badal StanislavSKP Šumperk7800:30:3249,44
27MA5819Slabý Jan-9000:30:4647,53
28MA6031Kolář MiroslavAktivní zálohy AČR9200:30:5346,57
29MA6252Hojgr Jiří-9500:31:0445,06
30MA6422Kamlar PavelPro radost Zábřeh7800:31:0644,79
31MA6812Nákonečný DavidSRTG Šumperk8600:31:3041,51
32MA7144Pecha LadislavRockplast Rovensko8800:31:4439,59
33MA7245Václavík PavelOknoplast Šumperk7800:31:4839,05
34MA7355Koblížek FilipŠumperk8100:32:0836,31
35MA7547Klimeš ZdeněkKolštejnský motoklub8900:32:2633,85
36MA7658Šmehlík Ondřej-9000:32:2733,71
37MA7954Přibyl JosefExtreme Obstacle Runners8200:32:3932,07
38MA8318Majstršín JiříZábřeh8700:32:5430,02
39MA8720Fišer DavidTvoje máma8000:33:0628,38
40MA9027Mazák LukášSokol Hrabenov8600:33:2825,37
41MA9311Vykoukal PavelSRTG Šumperk9000:33:4223,46
42MA10328Cigánek MichalRapotín7800:34:2417,71
43MA10549Zavičák JanBratrušov8000:34:4015,52
44MA10750Chamlar Lukáš-8800:34:4914,29
45MA10830Navara TomášSRTG Šumperk9300:35:1211,15
46MA11813Keprt JiříSRTG Šumperk8800:36:203,00
47MA12126Bartošek StanislavZábřeh9000:36:513,00
48MA14340Heidenreich Patrik-8100:45:323,00
49MA15036Procházka Jiří-8200:46:033,00

Muži B 40-49 let (trať 7,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5149Sikora OndřejAtletika Zábřeh7700:24:57105,58
2MB8144Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:25:4998,83
3MB10136Vogel MichalŠumperk7600:26:1495,58
4MB14140Frydrych TomášZábřeh7700:26:3592,86
5MB17132Žouželka TomášAtletika Zábřeh7600:27:0688,83
6MB19142Vošický PavelDamasport Šumperk7500:27:1687,53
7MB20128Bielčik PetrLichkov7100:27:2186,88
8MB21124Zákravský MichalŠumperk7400:27:3085,71
9MB31123Patterman PavelKVS Šumperk7300:28:1080,52
10MB34121Srovnal OtakarLoko Zábřeh7500:28:3377,53
11MB38125Hauška JanŠumperk7100:29:0173,90
12MB39135Král MilanZábřeh7500:29:0673,25
13MB48130Doležal MilanHoral Šumperk7200:29:5566,88
14MB49138Hecl MilošKVS Šumperk7600:30:0765,32
14MB49134Bartoš AntonínSKP Šumperk7300:30:0765,32
16MB59137Fistr MiroslavDolomity Šumperk6800:30:5159,61
17MB67127Mach MartinSRTG Šumperk7400:31:2455,32
18MB69146Křivohlávek PavelNový Malín7000:31:3454,03
19MB70150Šimek VladimírDOLS Šumperk7500:31:3753,64
20MB74139Giesel LiborSKP Šumperk7300:32:2447,53
21MB77148Ozorovský KarolZábřeh7600:32:2946,88
22MB82153Pláček KamilMohelnice7500:32:4544,81
23MB84154Šimek PetrKolšov7300:32:5543,51
24MB86133Němec RadekLitomyšl7700:32:5942,99
25MB88152Kabourek TomášSKP Šumperk7700:33:1740,65
26MB89131Doležal JaromírPřeklady Brníčko7400:33:2439,74
27MB90141Kessler JiříOlšany7300:33:2839,22
28MB101145Erneker PetrMohelnice7600:34:1832,73
29MB102129Navrátil MartinZábřeh Magnus7400:34:2132,34
30MB109143Tvarůžka TomášKroměříž7200:35:2024,68
31MB123126Saňák VlastimilSRTG Šumperk7400:36:5712,08
32MB125151Stryk MartinKVS Šumperk7500:37:199,22
33MB135147Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:40:403,00

Muži C 50-59 let (trať 7,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC13197Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:26:30105,43
2MC22199Kostecký JanŠumperk6500:27:3497,59
3MC23200Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:27:3996,98
4MC28201Scheuer JanActivity Lanškroun6600:28:0493,92
5MC30196Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:28:0793,55
6MC45191Knápek LubomírLK Šumperk5900:29:4381,81
7MC53194Vondruška BohuslavŠumperk6300:30:2676,54
8MC54195Šmíd FrantišekSTF Šumperk6000:30:3076,06
9MC57202Hruban JanČeská Třebová6600:30:3974,95
10MC113205Rozsíval AloisKVS Šumperk6300:35:5436,41
11MC114198Novotný PetrPro radost Zábřeh6700:35:5835,92
12MC130203Waniek PetrVaněk květiny6200:39:0812,67

Muži D 60-69 let (trať 7,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD52246Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:30:21103,31
2MD63248Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5400:31:0598,56
3MD65244Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:31:0998,13
4MD80243Smolicha JosefNový Malín5600:32:4487,87
5MD94241Batěk MiroslavHrabišín5400:33:5180,63
6MD106245Kobliha MilanLRS Vyškov5700:34:4275,12
7MD127242Hejl JanNový Malín5300:37:3456,54
8MD138249Pikal KarelKVS Olomouc4900:41:4429,54
9MD151247Šíp Jiří-4800:49:383,00

Muži E 70 let a starší (trať 7,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME141261Srovnal OtakarLoko Zábřeh4200:42:51106,84
2ME148262Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:45:5393,16

Ženy A 20-34 let (trať 7,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA16321Filipiová EvaTJ Šumperk8600:26:46133,17
2ZA97327Trojáková MartinaRovensko9000:34:0387,78
3ZA110328Pomajbíková VendulaKolárna - cyklo9000:35:2779,05
4ZA119334Šinclová MarkétaOrel Rovensko9600:36:2273,34
5ZA122322Benešová PetraŠumperk8800:36:5569,91
6ZA129324Václavíková MichaelaOknoplast Šumperk8500:39:0756,20
7ZA131326Suchomelová VeronikaTvoje máma9200:39:1755,16
8ZA137366Suchá ZuzankaŠumperk8300:41:3440,93
9ZA142325Žváčková AnnaSRTG Šumperk9400:43:3228,67
10ZA143330Heidenreichová LucieŠumperk8500:45:3216,20
10ZA143329Friedlová MichaelaZábřeh8700:45:3216,20
12ZA148323Vepřková PetraKolšov9100:45:5314,02

Ženy B 35-44 let (trať 7,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB43355Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:20115,93
2ZB80356Krňávková EvaTRISK Olomouc7500:32:4494,60
3ZB92360Kesslerová SylvaOlšany7500:33:3389,47
4ZB95365Šimková MarkétaKVS Šumperk7700:34:0186,54
5ZB100352Kabourková PetraSKP Šumperk7700:34:1784,87
6ZB115359Lounová MarkétaŠumperk7600:36:0173,99
7ZB117358Žouželková JanaAtletika Zábřeh7700:36:0973,16
8ZB125364Stryková VlastaKVS Šumperk7600:37:1965,84
9ZB128367Štáblová MichaelaKVS Šumperk7700:38:2459,04
10ZB132361Berková KatarínaAtletika Šumperk8100:40:0049,00
11ZB136362Tomanková MartinaKVS Šumperk7500:40:5143,66
12ZB152357Bijelic Taťána-7800:50:013,00

Ženy C 45 let a starší (trať 7,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC46394Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:46121,52
2ZC85396Dvořáková EvaProstějov5500:32:58131,90
3ZC104391Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:34:2593,64
4ZC112363Ottová LenkaOTTLENS Šumperk7000:35:5384,84
5ZC124395Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:37:1376,85
6ZC139397Vojáčková BlankaŠumperk6100:42:0985,07
7ZC140392Vykydalová BlankaRychlé šipky Šumperk5600:42:3383,03
8ZC146393Vyletělová RadanaŠumperk6600:45:3326,88
9ZC147398Tonová ZdenaSalon Zdena5800:45:3667,48
10ZC153368Hegedüšová ZdeňkaHoral Šumperk6800:52:333,00

Trať 7,05 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Křivohlávek TomášNový Malín9500:24:09101,82
2MA224Kostecký JanTJ Šumperk9100:24:2599,64
3MA323Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:24:3398,54
4MA42Haltmar MiroslavAK Šternberk9500:24:5295,94
1MB5149Sikora OndřejAtletika Zábřeh7700:24:57105,58
5MA614Stanovský MichalSSK Vítkovice/CISO9300:25:1492,93
6MA741Jílek DavidZábřeh8700:25:3090,75
2MB8144Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:25:4998,83
7MA917Helleší JiříAtletika Zábřeh7900:26:0186,51
3MB10136Vogel MichalŠumperk7600:26:1495,58
8MA1153Kamarýt TomášKOS Plzeň8800:26:1984,04
9MA1216Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:26:2683,09
1MC13197Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:26:30105,43
4MB14140Frydrych TomášZábřeh7700:26:3592,86
10MA1533Novotný JakubHoro Česká Třebová8800:26:4380,76
1ZA16321Filipiová EvaTJ Šumperk8600:26:46133,17
5MB17132Žouželka TomášAtletika Zábřeh7600:27:0688,83
11MA1848Rajnošek ZdeněkKVS Šumperk8500:27:0877,34
6MB19142Vošický PavelDamasport Šumperk7500:27:1687,53
7MB20128Bielčik PetrLichkov7100:27:2186,88
8MB21124Zákravský MichalŠumperk7400:27:3085,71
2MC22199Kostecký JanŠumperk6500:27:3497,59
12MA2335Černohous Jaroslav-7900:27:3973,10
3MC23200Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:27:3996,98
13MA257Pumprla RostislavSK Salith Sumtex8500:27:4272,69
14MA2632Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:27:4472,42
15MA274Voženílek MartinLibina8300:27:5870,50
4MC28201Scheuer JanActivity Lanškroun6600:28:0493,92
16MA2915Hrabal TomášKroměříž8500:28:0569,55
5MC30196Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:28:0793,55
9MB31123Patterman PavelKVS Šumperk7300:28:1080,52
17MA3221Kavrentzis KonstantinAktivní zálohy AČR8100:28:1468,32
1MJ336Bernard Mikulᚊumperk9800:28:18105,16
10MB34121Srovnal OtakarLoko Zábřeh7500:28:3377,53
18MA358Smolicha TomášNový Malín9500:28:4164,62
19MA3642Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners9100:28:5263,12
20MA3746Vepřek MartinKolšov9000:28:5862,30
11MB38125Hauška JanŠumperk7100:29:0173,90
12MB39135Král MilanZábřeh7500:29:0673,25
21MA4056Minář MartinNový Malín8800:29:1260,38
2MJ4157Janů MilanZábřeh9800:29:1598,62
22MA4243Bednář PetrZábřeh8000:29:1659,84
1ZB43355Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:20115,93
3MJ44281Holec RadekKN Project9900:29:3696,21
6MC45191Knápek LubomírLK Šumperk5900:29:4381,81
1ZC46394Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:46121,52
23MA4734Strakoš JaroslavKolárna8600:29:4855,46
13MB48130Doležal MilanHoral Šumperk7200:29:5566,88
14MB49134Bartoš AntonínSKP Šumperk7300:30:0765,32
14MB49138Hecl MilošKVS Šumperk7600:30:0765,32
24MA5151Hojgr MartinSKP Šumperk8400:30:1751,49
1MD52246Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:30:21103,31
7MC53194Vondruška BohuslavŠumperk6300:30:2676,54
8MC54195Šmíd FrantišekSTF Šumperk6000:30:3076,06
25MA5539Trojek KarelTristyle8100:30:3149,58
26MA5638Badal StanislavSKP Šumperk7800:30:3249,44
9MC57202Hruban JanČeská Třebová6600:30:3974,95
27MA5819Slabý Jan-9000:30:4647,53
16MB59137Fistr MiroslavDolomity Šumperk6800:30:5159,61
28MA6031Kolář MiroslavAktivní zálohy AČR9200:30:5346,57
4MJ6129Vencl JiříActivity Lanškroun9800:30:5587,15
29MA6252Hojgr Jiří-9500:31:0445,06
2MD63248Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5400:31:0598,56
30MA6422Kamlar PavelPro radost Zábřeh7800:31:0644,79
3MD65244Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:31:0998,13
1ZJ66306Gieslová IvaSKP Šumperk0400:31:12108,52
17MB67127Mach MartinSRTG Šumperk7400:31:2455,32
31MA6812Nákonečný DavidSRTG Šumperk8600:31:3041,51
18MB69146Křivohlávek PavelNový Malín7000:31:3454,03
19MB70150Šimek VladimírDOLS Šumperk7500:31:3753,64
32MA7144Pecha LadislavRockplast Rovensko8800:31:4439,59
33MA7245Václavík PavelOknoplast Šumperk7800:31:4839,05
34MA7355Koblížek FilipŠumperk8100:32:0836,31
20MB74139Giesel LiborSKP Šumperk7300:32:2447,53
35MA7547Klimeš ZdeněkKolštejnský motoklub8900:32:2633,85
36MA7658Šmehlík Ondřej-9000:32:2733,71
21MB77148Ozorovský KarolZábřeh7600:32:2946,88
2ZJ78302Matějová LucieBludov0100:32:32100,34
37MA7954Přibyl JosefExtreme Obstacle Runners8200:32:3932,07
4MD80243Smolicha JosefNový Malín5600:32:4487,87
2ZB80356Krňávková EvaTRISK Olomouc7500:32:4494,60
22MB82153Pláček KamilMohelnice7500:32:4544,81
38MA8318Majstršín JiříZábřeh8700:32:5430,02
23MB84154Šimek PetrKolšov7300:32:5543,51
2ZC85396Dvořáková EvaProstějov5500:32:58131,90
24MB86133Němec RadekLitomyšl7700:32:5942,99
39MA8720Fišer DavidTvoje máma8000:33:0628,38
25MB88152Kabourek TomášSKP Šumperk7700:33:1740,65
26MB89131Doležal JaromírPřeklady Brníčko7400:33:2439,74
40MA9027Mazák LukášSokol Hrabenov8600:33:2825,37
27MB90141Kessler JiříOlšany7300:33:2839,22
3ZB92360Kesslerová SylvaOlšany7500:33:3389,47
41MA9311Vykoukal PavelSRTG Šumperk9000:33:4223,46
5MD94241Batěk MiroslavHrabišín5400:33:5180,63
4ZB95365Šimková MarkétaKVS Šumperk7700:34:0186,54
3ZJ96303Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:34:0291,14
2ZA97327Trojáková MartinaRovensko9000:34:0387,78
5MJ98280Štábl AdamKVS Šumperk0400:34:0465,46
6MJ99276Zemene JakubNemile0300:34:0665,23
5ZB100352Kabourková PetraSKP Šumperk7700:34:1784,87
28MB101145Erneker PetrMohelnice7600:34:1832,73
29MB102129Navrátil MartinZábřeh Magnus7400:34:2132,34
42MA10328Cigánek MichalRapotín7800:34:2417,71
3ZC104391Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:34:2593,64
43MA10549Zavičák JanBratrušov8000:34:4015,52
6MD106245Kobliha MilanLRS Vyškov5700:34:4275,12
44MA10750Chamlar Lukáš-8800:34:4914,29
45MA10830Navara TomášSRTG Šumperk9300:35:1211,15
30MB109143Tvarůžka TomášKroměříž7200:35:2024,68
3ZA110328Pomajbíková VendulaKolárna - cyklo9000:35:2779,05
7MJ111278Pavlas MichalGymnázium Zábřeh9900:35:4254,22
4ZC112363Ottová LenkaOTTLENS Šumperk7000:35:5384,84
10MC113205Rozsíval AloisKVS Šumperk6300:35:5436,41
11MC114198Novotný PetrPro radost Zábřeh6700:35:5835,92
6ZB115359Lounová MarkétaŠumperk7600:36:0173,99
8MJ116277Hecl FrantišekKVS Šumperk0200:36:0251,92
7ZB117358Žouželková JanaAtletika Zábřeh7700:36:0973,16
46MA11813Keprt JiříSRTG Šumperk8800:36:203,00
4ZA119334Šinclová MarkétaOrel Rovensko9600:36:2273,34
4ZJ120305Tvarůžková BarboraKroměříž0100:36:4174,87
47MA12126Bartošek StanislavZábřeh9000:36:513,00
5ZA122322Benešová PetraŠumperk8800:36:5569,91
31MB123126Saňák VlastimilSRTG Šumperk7400:36:5712,08
5ZC124395Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:37:1376,85
32MB125151Stryk MartinKVS Šumperk7500:37:199,22
8ZB125364Stryková VlastaKVS Šumperk7600:37:1965,84
7MD127242Hejl JanNový Malín5300:37:3456,54
9ZB128367Štáblová MichaelaKVS Šumperk7700:38:2459,04
6ZA129324Václavíková MichaelaOknoplast Šumperk8500:39:0756,20
12MC130203Waniek PetrVaněk květiny6200:39:0812,67
7ZA131326Suchomelová VeronikaTvoje máma9200:39:1755,16
10ZB132361Berková KatarínaAtletika Šumperk8100:40:0049,00
9MJ133279Šíp DominikZábřeh0100:40:1123,35
5ZJ134304Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:40:3950,53
33MB135147Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:40:403,00
11ZB136362Tomanková MartinaKVS Šumperk7500:40:5143,66
8ZA137366Suchá ZuzankaŠumperk8300:41:3440,93
8MD138249Pikal KarelKVS Olomouc4900:41:4429,54
6ZC139397Vojáčková BlankaŠumperk6100:42:0985,07
7ZC140392Vykydalová BlankaRychlé šipky Šumperk5600:42:3383,03
1ME141261Srovnal OtakarLoko Zábřeh4200:42:51106,84
9ZA142325Žváčková AnnaSRTG Šumperk9400:43:3228,67
10ZA143329Friedlová MichaelaZábřeh8700:45:3216,20
10ZA143330Heidenreichová LucieŠumperk8500:45:3216,20
48MA14340Heidenreich Patrik-8100:45:323,00
8ZC146393Vyletělová RadanaŠumperk6600:45:3326,88
9ZC147398Tonová ZdenaSalon Zdena5800:45:3667,48
2ME148262Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:45:5393,16
12ZA148323Vepřková PetraKolšov9100:45:5314,02
49MA15036Procházka Jiří-8200:46:033,00
9MD151247Šíp Jiří-4800:49:383,00
12ZB152357Bijelic Taťána-7800:50:013,00
10ZC153368Hegedüšová ZdeňkaHoral Šumperk6800:52:333,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Křivohlávek TomášNový Malín9500:24:09101,82
2MA224Kostecký JanTJ Šumperk9100:24:2599,64
3MA323Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:24:3398,54
4MA42Haltmar MiroslavAK Šternberk9500:24:5295,94
5MB5149Sikora OndřejAtletika Zábřeh7700:24:5795,26
6MA614Stanovský MichalSSK Vítkovice/CISO9300:25:1492,93
7MA741Jílek DavidZábřeh8700:25:3090,75
8MB8144Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:25:4988,15
9MA917Helleší JiříAtletika Zábřeh7900:26:0186,51
10MB10136Vogel MichalŠumperk7600:26:1484,73
11MA1153Kamarýt TomášKOS Plzeň8800:26:1984,04
12MA1216Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:26:2683,09
13MC13197Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:26:3082,54
14MB14140Frydrych TomášZábřeh7700:26:3581,86
15MA1533Novotný JakubHoro Česká Třebová8800:26:4380,76
16MB17132Žouželka TomášAtletika Zábřeh7600:27:0677,62
17MA1848Rajnošek ZdeněkKVS Šumperk8500:27:0877,34
18MB19142Vošický PavelDamasport Šumperk7500:27:1676,25
19MB20128Bielčik PetrLichkov7100:27:2175,56
20MB21124Zákravský MichalŠumperk7400:27:3074,33
21MC22199Kostecký JanŠumperk6500:27:3473,79
22MA2335Černohous Jaroslav-7900:27:3973,10
22MC23200Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:27:3973,10
24MA257Pumprla RostislavSK Salith Sumtex8500:27:4272,69
25MA2632Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:27:4472,42
26MA274Voženílek MartinLibina8300:27:5870,50
27MC28201Scheuer JanActivity Lanškroun6600:28:0469,68
28MA2915Hrabal TomášKroměříž8500:28:0569,55
29MC30196Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:28:0769,27
30MB31123Patterman PavelKVS Šumperk7300:28:1068,86
31MA3221Kavrentzis KonstantinAktivní zálohy AČR8100:28:1468,32
32MJ336Bernard Mikulᚊumperk9800:28:1867,77
33MB34121Srovnal OtakarLoko Zábřeh7500:28:3365,72
34MA358Smolicha TomášNový Malín9500:28:4164,62
35MA3642Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners9100:28:5263,12
36MA3746Vepřek MartinKolšov9000:28:5862,30
37MB38125Hauška JanŠumperk7100:29:0161,89
38MB39135Král MilanZábřeh7500:29:0661,20
39MA4056Minář MartinNový Malín8800:29:1260,38
40MJ4157Janů MilanZábřeh9800:29:1559,97
41MA4243Bednář PetrZábřeh8000:29:1659,84
42MJ44281Holec RadekKN Project9900:29:3657,10
43MC45191Knápek LubomírLK Šumperk5900:29:4356,14
44MA4734Strakoš JaroslavKolárna8600:29:4855,46
45MB48130Doležal MilanHoral Šumperk7200:29:5554,50
46MB49138Hecl MilošKVS Šumperk7600:30:0752,86
46MB49134Bartoš AntonínSKP Šumperk7300:30:0752,86
48MA5151Hojgr MartinSKP Šumperk8400:30:1751,49
49MD52246Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:30:2150,95
50MC53194Vondruška BohuslavŠumperk6300:30:2650,26
51MC54195Šmíd FrantišekSTF Šumperk6000:30:3049,72
52MA5539Trojek KarelTristyle8100:30:3149,58
53MA5638Badal StanislavSKP Šumperk7800:30:3249,44
54MC57202Hruban JanČeská Třebová6600:30:3948,48
55MA5819Slabý Jan-9000:30:4647,53
56MB59137Fistr MiroslavDolomity Šumperk6800:30:5146,84
57MA6031Kolář MiroslavAktivní zálohy AČR9200:30:5346,57
58MJ6129Vencl JiříActivity Lanškroun9800:30:5546,30
59MA6252Hojgr Jiří-9500:31:0445,06
60MD63248Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5400:31:0544,93
61MA6422Kamlar PavelPro radost Zábřeh7800:31:0644,79
62MD65244Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:31:0944,38
63MB67127Mach MartinSRTG Šumperk7400:31:2442,33
64MA6812Nákonečný DavidSRTG Šumperk8600:31:3041,51
65MB69146Křivohlávek PavelNový Malín7000:31:3440,96
66MB70150Šimek VladimírDOLS Šumperk7500:31:3740,55
67MA7144Pecha LadislavRockplast Rovensko8800:31:4439,59
68MA7245Václavík PavelOknoplast Šumperk7800:31:4839,05
69MA7355Koblížek FilipŠumperk8100:32:0836,31
70MB74139Giesel LiborSKP Šumperk7300:32:2434,12
71MA7547Klimeš ZdeněkKolštejnský motoklub8900:32:2633,85
72MA7658Šmehlík Ondřej-9000:32:2733,71
73MB77148Ozorovský KarolZábřeh7600:32:2933,44
74MA7954Přibyl JosefExtreme Obstacle Runners8200:32:3932,07
75MD80243Smolicha JosefNový Malín5600:32:4431,39
76MB82153Pláček KamilMohelnice7500:32:4531,25
77MA8318Majstršín JiříZábřeh8700:32:5430,02
78MB84154Šimek PetrKolšov7300:32:5529,88
79MB86133Němec RadekLitomyšl7700:32:5929,34
80MA8720Fišer DavidTvoje máma8000:33:0628,38
81MB88152Kabourek TomášSKP Šumperk7700:33:1726,87
82MB89131Doležal JaromírPřeklady Brníčko7400:33:2425,92
83MA9027Mazák LukášSokol Hrabenov8600:33:2825,37
83MB90141Kessler JiříOlšany7300:33:2825,37
85MA9311Vykoukal PavelSRTG Šumperk9000:33:4223,46
86MD94241Batěk MiroslavHrabišín5400:33:5122,22
87MJ98280Štábl AdamKVS Šumperk0400:34:0420,45
88MJ99276Zemene JakubNemile0300:34:0620,17
89MB101145Erneker PetrMohelnice7600:34:1818,53
90MB102129Navrátil MartinZábřeh Magnus7400:34:2118,12
91MA10328Cigánek MichalRapotín7800:34:2417,71
92MA10549Zavičák JanBratrušov8000:34:4015,52
93MD106245Kobliha MilanLRS Vyškov5700:34:4215,25
94MA10750Chamlar Lukáš-8800:34:4914,29
95MA10830Navara TomášSRTG Šumperk9300:35:1211,15
96MB109143Tvarůžka TomášKroměříž7200:35:2010,05
97MJ111278Pavlas MichalGymnázium Zábřeh9900:35:427,04
98MC113205Rozsíval AloisKVS Šumperk6300:35:545,40
99MC114198Novotný PetrPro radost Zábřeh6700:35:584,86
100MJ116277Hecl FrantišekKVS Šumperk0200:36:024,31
101MA11813Keprt JiříSRTG Šumperk8800:36:203,00
102MA12126Bartošek StanislavZábřeh9000:36:513,00
103MB123126Saňák VlastimilSRTG Šumperk7400:36:573,00
104MB125151Stryk MartinKVS Šumperk7500:37:193,00
105MD127242Hejl JanNový Malín5300:37:343,00
106MC130203Waniek PetrVaněk květiny6200:39:083,00
107MJ133279Šíp DominikZábřeh0100:40:113,00
108MB135147Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:40:403,00
109MD138249Pikal KarelKVS Olomouc4900:41:443,00
110ME141261Srovnal OtakarLoko Zábřeh4200:42:513,00
111MA14340Heidenreich Patrik-8100:45:323,00
112ME148262Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:45:533,00
113MA15036Procházka Jiří-8200:46:033,00
114MD151247Šíp Jiří-4800:49:383,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA16321Filipiová EvaTJ Šumperk8600:26:46112,97
2ZB43355Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:2095,03
3ZC46394Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:4692,00
4ZJ66306Gieslová IvaSKP Šumperk0400:31:1281,99
5ZJ78302Matějová LucieBludov0100:32:3272,67
6ZB80356Krňávková EvaTRISK Olomouc7500:32:4471,27
7ZC85396Dvořáková EvaProstějov5500:32:5869,64
8ZB92360Kesslerová SylvaOlšany7500:33:3365,57
9ZB95365Šimková MarkétaKVS Šumperk7700:34:0162,31
10ZJ96303Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:34:0262,19
11ZA97327Trojáková MartinaRovensko9000:34:0362,07
12ZB100352Kabourková PetraSKP Šumperk7700:34:1760,44
13ZC104391Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:34:2559,51
14ZA110328Pomajbíková VendulaKolárna - cyklo9000:35:2752,29
15ZC112363Ottová LenkaOTTLENS Šumperk7000:35:5349,26
16ZB115359Lounová MarkétaŠumperk7600:36:0148,33
17ZB117358Žouželková JanaAtletika Zábřeh7700:36:0947,40
18ZA119334Šinclová MarkétaOrel Rovensko9600:36:2245,89
19ZJ120305Tvarůžková BarboraKroměříž0100:36:4143,67
20ZA122322Benešová PetraŠumperk8800:36:5542,04
21ZC124395Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:37:1339,95
22ZB125364Stryková VlastaKVS Šumperk7600:37:1939,25
23ZB128367Štáblová MichaelaKVS Šumperk7700:38:2431,68
24ZA129324Václavíková MichaelaOknoplast Šumperk8500:39:0726,67
25ZA131326Suchomelová VeronikaTvoje máma9200:39:1725,50
26ZB132361Berková KatarínaAtletika Šumperk8100:40:0020,50
27ZJ134304Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:40:3915,95
28ZB136362Tomanková MartinaKVS Šumperk7500:40:5114,56
29ZA137366Suchá ZuzankaŠumperk8300:41:349,55
30ZC139397Vojáčková BlankaŠumperk6100:42:095,47
31ZC140392Vykydalová BlankaRychlé šipky Šumperk5600:42:333,00
32ZA142325Žváčková AnnaSRTG Šumperk9400:43:323,00
33ZA143330Heidenreichová LucieŠumperk8500:45:323,00
33ZA143329Friedlová MichaelaZábřeh8700:45:323,00
35ZC146393Vyletělová RadanaŠumperk6600:45:333,00
36ZC147398Tonová ZdenaSalon Zdena5800:45:363,00
37ZA148323Vepřková PetraKolšov9100:45:533,00
38ZB152357Bijelic Taťána-7800:50:013,00
39ZC153368Hegedüšová ZdeňkaHoral Šumperk6800:52:333,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 75%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
92%

Názory na závod

Poměrně velká účast, mohla být ještě větší propagace, trať hlavního závodu mohla vést např. za břeh Moravské Sázavy,pod Amerikou, přes Miličský most. Jinak klobouk dolů, dobrá a životaschopná akce . Přeji ať je ještě větší ! Zdraví Olda Dostál
dostaloldrich

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód