hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Letohradská pětka

6.5.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Letohradská pětka
  • datum konání: 6.5.2017
  • zobrazeno již 584x
  • místo konání: Orlovna na Orlici, Letohrad
  • GPS: 50.02836N, 16.52349E
  • pořadatel: Orel Orlice

Sociální sítě

Místo konání

Orlovna na Orlici, Letohrad
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

50 Kč (hlavní závod)
30 Kč (ostatní)

Popis tratě

Délka: 5 km a méně
asfaltové a polní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Plakát pořadatele ve formátu JPG

Internetové stránky

http://www.letohradskapetka.cz

E-mailová adresa

zivnymarek@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní chlapci r. 2012 a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11197Hladký MikulášOrel Židenice1200:00:11-
2C13100Paus JiříOrel Hranice1200:00:12-
3C17108Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:14-
4C18120Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:00:15-
5C195Kalousek JanDolní Dobrouč1300:00:15-
6C111189Skalický VítDolní Čermná1200:00:15-
7C113180Andrš MarekŽamberk1200:00:16-
8C1162Štulpa MaxOrel - Obřany1200:00:18-
9C118125Halas MatějOrel Drnovice u Vyškova1300:00:18-
10C1208Hubený JakubOrel Orlice1300:00:21-
11C122151Beneš AdamRun Sport Team1300:00:21-
12C123224Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:21-
13C127186Záliš MatyášJablonné nad Orlicí1300:00:37-

Předškolní dívky r. 2012 a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1278Vávrová MarkétaOrel Dolní Čermná1200:00:12-
2D14153Nováková AlisaKunvald1200:00:13-
3D15122Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:13-
4D1627Adamcová VeronikaVencl Tým1200:00:14-
5D19147Kožnarová JitkaŽamberk1300:00:15-
6D11256Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:00:16-
7D11489Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:17-
8D11591Broulíková Alžbětaneregistrována1200:00:18-
9D117119Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:18-
10D11993Broulíková Amálieneregistrována1200:00:19-
11D1206Hejlová EllaLetohrad1300:00:21-
12D124141Lebedová StelaÚstí nad Orlicí1600:00:22-
13D125148Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:00:28-
14D12653Smejkalová Izabela-1400:00:28-
15D12882Kaválková NikolaNekoř1500:00:41-
16D12974Langrová EllaÚstí nad Orlicí1500:00:52-
17D13022Adamcová ValérieVencl Tým1400:01:01-

Chlapci r. 2010-11 (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2261Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:00:47-
2C23140Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:00:48-
3C24161Hemelík LubošTJ Sokol Jaroměř1000:00:49-
4C2626Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:50-
5C2779Brusenbauch AlanISCAREX junior team Česká Třebová1100:00:51-
6C2971Langr MartinJiskra Ústí nad Oricí1000:00:51-
7C21016Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:00:53-
8C21217Kalousek JiříDolní Dobrouč1000:00:54-
9C213192Provazník RafaelOrel Vyškov1000:00:55-
10C214194Lipenský PetrDolní Dobrouč1100:00:55-
11C215218Halas HynekOrel Šitbořice1000:00:56-
12C216107Jansa ŠtěpánAtletika Žamberk1100:00:57-
13C218137Jursa AdamJablonné nad Orlicí1000:00:58-
14C219187Záliš GabrielJablonné nad Orlicí1000:00:58-
15C221183Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:59-
16C22547Horák DavidOrel Silůvky1000:01:02-
17C226101Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná1100:01:03-
-C2-6000Jabůrek DavidOrel Vyškov11DNF-
-C2-7000Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná11DNF-

Dívky r. 2010-11 (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21199Hladká LeontýnaOrel Židenice1000:00:46-
2D25123Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:00:49-
3D2787Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:51-
4D21081Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:53-
5D2179Hubená MagdalénaOrel Orlice1100:00:58-
6D220136Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:00:58-
7D22269Krejčová AnetaLetohrad1100:00:59-
8D223103Pausová TerezaOrel Hranice1000:00:59-
9D22437Stejskalová KláraLetohrad1000:01:00-
10D227146Kožnarová JanaŽamberk1100:01:04-
11D228126Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:01:04-
12D22959Hegerová Tereza-1100:01:05-
13D230154Nováková DenisaKunvald1000:01:12-

Minipřípravka chlapci r. 2008-09 (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1148Horák TomášOrel Sylůvky0800:01:32102,88
2M12143Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:3399,64
3M1386Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:3497,48
4M14124Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:3595,10
5M15133Marhold JanChoceň0800:01:3889,27
6M1658Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:3889,05
7M18106Jansa MatějAtletika Žamberk0800:01:3986,67
8M110198Hladký TadeášOrel Židenice0800:01:4378,89
9M112172Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:4573,70
10M11364Zajíček VojtěchAtletika DDM Lanškroun0800:01:4672,84
11M114215Motyčka MatoušLetohrad0800:01:4672,41
12M11663Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:4867,65
13M11739Stejskal DanielLetohrad0900:01:4965,49
14M118174Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:5064,19
15M119162Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:01:5063,33
16M120184Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:5259,65
17M12346Čapek MatyášOrel Vyškov0900:01:5651,22
18M124163Fajfr AlešŽamberk0900:01:5649,93
19M1283Kalousek JosefDolní Dobrouč0900:02:0236,74

Minipřípravka dívky r. 2008-09 (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1780Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:39105,02
2Z1910Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:40101,85
3Z11119Barnetová ŽofieTJ Spartak Letohard0800:01:4593,12
4Z11599Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:01:4789,16
5Z12194Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:5278,64
6Z122191Pirklová PatricieLetohrad0900:01:5376,86
7Z125176Krejsová NikolaLetohrad0800:01:5866,35
8Z126223Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:01:5965,16
9Z12770Langrová TerezaÚstí nad Orlicí0800:02:0062,98
10Z1294Mebrouk Sabrina-0900:02:343,00

Přípravka chlapci r. 2006-07 (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2160Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:02:36108,59
2M22105Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:02:4597,55
3M24168Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:4893,87
4M2675Vávra PetrOrel Dolní Dobrouč0700:02:5585,28
5M2714Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:02:5782,82
6M29157Jurajda TimonTenisový klub Letohrad0600:03:0276,69
7M210164Fajfr MarekŽamberk0600:03:0375,46
8M21113Pevný KryštofOrel Vyškov0700:03:0573,01
9M212112Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:03:0671,78
10M21568Krejčí OndřejLetohrad0700:03:2350,92
11M21662Valenta LukášAtletika TJ Lanškroun0700:03:2647,24
12M21731Mebrouk Abdel Kadir-0700:03:3239,88
13M218193Provazník GabrielOrel Vyškov0700:03:4030,06

Přípravka dívky r. 2006-07 (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z22110Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:02:45107,02
2Z25115Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:02:51100,00
3Z2752Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:5792,98
4Z21398Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:03:1275,44
5Z214142Skalická NikolActivity Lanškroun0700:03:2066,08
6Z21951Očenášová BarboraISCAREX Junior team ČT0700:03:4339,18

Mladší žáci r. 2004-05 (trať 1,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32114Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:06:17103,30
2M3395Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:06:18102,78
3M34121Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:06:3593,91
4M36118Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:06:3892,35
5M39204Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:0478,78
6M310127Halas VojtěchOrel Drnovice u Vyškova0500:07:05-

Mladší žákyně r. 2004-05 (trať 1,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3184Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:06:11111,04
2Z35175Moskvová AgátaKB Letohrad0500:06:3797,79
3Z37144Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:06:5091,17
4Z3867Dvořáková EmaISCAREX junior team Česká Třebová0400:07:0285,06
5Z311210Němcová AdélaAtletika Polička0400:07:4463,67

Starší žáci r. 2002-03 (trať 2,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41117Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:08:37106,25
2M42178Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:08:45103,25
3M43209Kapoun JanAtletika Polička0300:09:1990,51
4M44167Moravec JanOrel Orlice - JM team Letohrad0200:09:2986,76
5M4524Richtr AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0200:09:3186,01
6M4948Horák TomášOrel Sylůvky0800:10:0174,77
7M412170Zamastil AlexVysoké Mýto0200:11:0451,16

Starší žákyně r. 2002-03 (trať 2,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z46131Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:09:40101,82
2Z47217Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:09:45100,11
3Z48128Halasová AnnaOrel Vyškov0300:09:5198,06
4Z410135Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:10:0593,28
5Z411211Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:10:1390,55
6Z41332Veselá AnetaOrel Vyškov0300:11:1370,05
7Z414206Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:12:1748,18

Dorostenci r. 2000-01 (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M52159Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:13:22114,28
2M5321Limburský JanOrel Brno-Obřany0100:13:39110,34
3M5820Tichý MiroslavOrel Brno-Obřany0100:16:1075,38
4M52112Fojt OndřejOrel Brno-Obřany0100:20:0620,73

Dorostenky r. 2000-01 (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5757Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:14:50118,37
2Z59219Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:16:15101,02
3Z512212Peřinová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:17:5580,61
4Z515160Hnátnická ZuzanaOB Žamberk0100:18:2774,08

Junioři 18-19 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1236Štěpánek RadekOrel Brno-Obřany9800:19:55103,29
2MJ16285Janík PetrOrel Židenice9900:20:2398,68
3MJ17220Halas PavelOrel Šitbořice9900:20:2798,02
4MJ28205Vencl JiříActivity Lanškroun9800:21:0392,10
5MJ48165Hadrbolec PatrikLetohrad9900:22:4375,64
6MJ49472Pichner Tomᚊedivec9800:22:5274,16
7MJ62166Petr AdamLetohrad9900:23:4565,43
8MJ75491Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná9800:24:2658,68
9MJ87134Marhold JanChoceň0800:25:2548,97
10MJ101157Jurajda TimonTenisový klub Letohrad0600:26:4236,30
11MJ110277Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:27:2728,89
12MJ136300Szoke PatrikBrno0100:32:273,00

Juniorky 18-19 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ119312Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:29:08106,74
2ZJ12754Moravcová DenisaLetohrad9900:31:1093,26

Muži A 20-39 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1293Kovář JáchymDUKLA Praha9600:16:18114,89
2MA2295Jor MartinRunsport team8700:17:5995,77
3MA4296Tomek JiříOrel Židenice9700:18:3389,34
4MA5185Razým LukášTJ Dlouhá Třebová7900:18:5485,36
5MA7497Syrovátka JakubLetohrad9100:19:1281,96
6MA11307Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:19:5474,01
7MA14152Beneš MichalRUNSPORT8300:20:1170,79
8MA15303Mizerák RadekACTIVITY Lanškroun8800:20:1669,84
9MA18495Diblík MilanTJ Sokol Líšnice9000:20:2967,38
10MA19468Stejskal AlešFyzikové9500:20:3366,62
11MA20233Adamec JosefVencl Team Ústí nad Orlicí8100:20:4065,30
12MA2196Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:20:4165,11
13MA22188Janikovič DavidSDH Hůrky8500:20:4364,73
14MA23234Krejčí JanZapomenutá bota8500:20:4464,54
15MA26179Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:5762,08
16MA2930Kaválek TomášCM Šternovjan8100:21:1558,68
17MA30330Žižka DavidTRX Team8300:21:1658,49
18MA31308Hocovský Jakub-8600:21:1858,11
19MA35306Slabý JanTvoje máma9000:21:4053,94
20MA41489Špaček MartinFitness Kopidlno8500:22:2445,62
21MA42181Andrš FilipŽamberk8100:22:2645,24
22MA53474Procházka TomášOrel Lukavice9100:23:0438,04
23MA591Hübl RadekRUNSPORT Team8800:23:3232,74
24MA60493Naiman PavelLukavice8500:23:3532,18
25MA64331Strážnický JanOrel Kuřim8200:23:4929,53
26MA66109Paus AlešOrel Hranice7800:23:5528,39
27MA687Šnebergr JanNekoř Klas9300:23:5927,63
28MA81473Sudík JakubLetohrad - Orlice9700:24:4918,17
29MA82116Vebr MichalČeská Třebová7800:24:5217,60
30MA88132Marhold PetrChoceň7800:25:2611,17
31MA124317Löbl PavelTuxíci8800:30:343,00
32MA14383Kaválek OndřejOrel Orlice8300:37:143,00

Muži B 40-49 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3229Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:18:32105,31
2MB8232Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:19:1398,13
3MB915Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:19:2296,56
4MB1050Horák PetrOrel Silůvky7600:19:5391,13
5MB24337Roleček MilanPěčín7600:20:5380,62
6MB25321Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:20:5580,27
7MB33111Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:21:3074,15
8MB36130Halas PetrOrel Vyškov7300:21:5270,29
9MB43158Jurajda PavelSvobodaplan.cz - TK Letohrad7400:22:2863,99
10MB63208Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:4650,34
11MB65190Skalický MartinOrel Dolní Čermná7700:23:5049,64
12MB73214Motyčka TomášLetohrad7600:24:1245,78
13MB74470Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:24:2543,51
14MB78280Hladký JiříOrel Židenice7500:24:3741,41
15MB80298Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:24:4440,18
16MB83225Zvoník PetrAtletika Žamberk7200:25:0935,80
17MB84195Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:25:1834,23
18MB91278Flíček JaroslavČejkovice7600:25:3131,95
19MB9365Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:25:3730,90
20MB95274Langer Martin-7600:26:0725,65
21MB106213Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:27:0216,02
22MB111139Lebeda MartinÚstí nad Orlicí7300:27:2811,47
23MB11229Koudelka TomášOrel - Obřany7000:27:399,54

Muži C 50-59 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC6302Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:18:55114,59
2MC13272Dostálek PetrBouda6700:20:00103,97
3MC39270Štaigl JindřichNekoř6600:22:1881,43
4MC40282Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:22:2081,11
5MC45469Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:22:3878,16
6MC4623Mika IvoOrel Obřany Brno6600:22:3978,00
7MC51335Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:22:5874,90
8MC54286Skyba MartinOrel Židenice6200:23:2071,30
9MC57237Mareš PetrOrel Dolní Čermná6400:23:2870,00
10MC86315Kresta RomanOrel Židenice6500:25:2051,70
11MC89226Zpěvák JiříDolní Čermná6700:25:2950,23
12MC98150Křivohlávek MiroslavOrlice6700:26:1742,39
13MC102479Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:26:4537,82
14MC11318Kaška PavelSK Kyšperk6700:27:4128,67

Muži D 60-69 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD37283Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:22:01104,83
2MD38251Ráb PavelČeská Třebová5200:22:15102,76
3MD56329Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:2592,42
4MD67279Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:23:5787,69
5MD71221Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:24:0886,06
6MD77201Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:3681,93
7MD94227Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:25:4172,32
8MD97496Vilhelm VáclavPřívrat5100:26:1068,04
9MD99487Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:26:2865,38
10MD115202Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:27:5852,08
11MD117336Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:28:3446,76
12MD118243Juránek StanislavOrel Židenice5600:28:5144,25
13MD135228Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:32:2113,22
14MD139494Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:33:135,54

Muži E 70 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME34222Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:21:34134,81
2ME109235Šponar JosefOB Žamberk4700:27:1890,89
3ME121268Maixner VáclavOrel Čebín - AK Tišnov4100:29:2874,30
4ME125333Bielčik JindřichElma Tým4000:30:3865,36
5ME128276Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:31:1161,15
6ME133311Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:31:5355,79
7ME140301Holý JosefOrel Židenice4100:33:3542,77
8ME141299Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:34:4733,57

Ženy A 20-34 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA44156Nováková BaboraSokol Kunvald8300:22:30113,54
2ZA50236Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:53110,36
3ZA105230Rábová MartinaČeská Třebová9200:27:0176,10
4ZA114287Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:27:5668,51
5ZA120498Mikysková PetraLetohrad9400:29:1657,46
6ZA122334Paštiková PetraJavornice8700:30:2847,51
7ZA123471Králíková Zuzana-8900:30:3147,10
8ZA14233Vaníčková Barbora-9100:35:098,70

Ženy B 35-44 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB32252Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:21109,04
2ZB47104Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:22:4296,97
3ZB52149Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:0293,99
4ZB5549Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:23:2191,16
5ZB5897Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:23:3189,66
6ZB6955Tylšová DanielaTriatlon Loko Trutnov7800:24:0185,19
7ZB7225Barnetová MonikaLetohrad8100:24:1083,85
8ZB76177Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:2981,02
9ZB79196Pirklová KateřinaLetohrad7600:24:3879,68
10ZB8541Svobodová MartinaOrel Obřany7500:25:1973,57
11ZB90216Šedová Jana-7300:25:3071,93
12ZB9628Maryšlerová MonikaOrel - Obřany7400:26:0966,11
13ZB10066Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:26:3662,09
14ZB10490Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:26:5159,85
15ZB10834Koudelková ZdeňkaOrel - Obřany7400:27:0857,32
16ZB116281Hladká KláraOrel Židenice7800:28:3144,94
17ZB13073Langrová Simona-8200:31:2419,16
18ZB131207Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:31:3916,92
19ZB137478Vaňková Pavla-7600:32:496,48
20ZB138275Langerová Viola-7300:32:506,34

Ženy C 45-54 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC27490Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:21:01116,45
2ZC61488Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:23:3793,74
3ZC70102Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:24:0489,81
4ZC92145Málková AnnaOrel Vyškov6300:25:3277,00
5ZC103271Szokeová JanaBrno6500:26:4666,23
6ZC10735Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:0763,17
7ZC132249Štaiglová KateřinaBŽB6800:31:5221,69

Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD12645Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:31:00102,69
2ZD12985Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:19100,67
3ZD13442Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:5796,64
4ZD144451Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:37:4160,15

Lidový běh - Muži (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM1182Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:13:09-
2LM5113Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:13:57-
3LM6231Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:14:43-
4LM10492Brusenbauch AlanISCAREX junior team Česká Třebová1100:17:47-
5LM13171Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:18:00-
6LM1611Fojt LeošOrel Brno-Obřany5700:18:39-
7LM17297Škvařil ČeslavLomnice u Tišnova - Orel6900:19:17-
8LM22289Spargel LadislavOrel Židenice7300:20:30-

Lidový běh - Ženy (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LZ4292Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:13:48-
2LZ10304Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:17:47-
3LZ14169Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:18:01-
4LZ1840Kessnerová MartinaOrel Brno-Obřany7600:19:26-
5LZ1943Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:19:28-
6LZ2044Pevná DanielaOrel Vyškov7400:19:52-
7LZ23284Tůmová LucieJablonné nad Orlicí8900:21:11-
8LZ24332Strážnická JanaOrel Kuřim8200:21:50-
9LZ25129Halasová JanaOrel Vyškov7500:27:20-
10LZ2638Knopová NadyaOrel - Obřany5700:31:15-

Trať 0,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11197Hladký MikulášOrel Židenice1200:00:11-
1D1278Vávrová MarkétaOrel Dolní Čermná1200:00:12-
2C13100Paus JiříOrel Hranice1200:00:12-
2D14153Nováková AlisaKunvald1200:00:13-
3D15122Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:13-
4D1627Adamcová VeronikaVencl Tým1200:00:14-
3C17108Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:14-
4C18120Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:00:15-
5D19147Kožnarová JitkaŽamberk1300:00:15-
5C195Kalousek JanDolní Dobrouč1300:00:15-
6C111189Skalický VítDolní Čermná1200:00:15-
6D11256Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:00:16-
7C113180Andrš MarekŽamberk1200:00:16-
7D11489Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:17-
8D11591Broulíková Alžbětaneregistrována1200:00:18-
8C1162Štulpa MaxOrel - Obřany1200:00:18-
9D117119Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:18-
9C118125Halas MatějOrel Drnovice u Vyškova1300:00:18-
10D11993Broulíková Amálieneregistrována1200:00:19-
11D1206Hejlová EllaLetohrad1300:00:21-
10C1208Hubený JakubOrel Orlice1300:00:21-
11C122151Beneš AdamRun Sport Team1300:00:21-
12C123224Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:21-
12D124141Lebedová StelaÚstí nad Orlicí1600:00:22-
13D125148Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:00:28-
14D12653Smejkalová Izabela-1400:00:28-
13C127186Záliš MatyášJablonné nad Orlicí1300:00:37-
15D12882Kaválková NikolaNekoř1500:00:41-
16D12974Langrová EllaÚstí nad Orlicí1500:00:52-
17D13022Adamcová ValérieVencl Tým1400:01:01-

Trať 0,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21199Hladká LeontýnaOrel Židenice1000:00:46-
1C2261Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:00:47-
2C23140Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:00:48-
3C24161Hemelík LubošTJ Sokol Jaroměř1000:00:49-
2D25123Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:00:49-
4C2626Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:50-
5C2779Brusenbauch AlanISCAREX junior team Česká Třebová1100:00:51-
3D2787Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:51-
6C2971Langr MartinJiskra Ústí nad Oricí1000:00:51-
7C21016Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:00:53-
4D21081Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:53-
8C21217Kalousek JiříDolní Dobrouč1000:00:54-
9C213192Provazník RafaelOrel Vyškov1000:00:55-
10C214194Lipenský PetrDolní Dobrouč1100:00:55-
11C215218Halas HynekOrel Šitbořice1000:00:56-
12C216107Jansa ŠtěpánAtletika Žamberk1100:00:57-
5D2179Hubená MagdalénaOrel Orlice1100:00:58-
13C218137Jursa AdamJablonné nad Orlicí1000:00:58-
14C219187Záliš GabrielJablonné nad Orlicí1000:00:58-
6D220136Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:00:58-
15C221183Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:59-
7D22269Krejčová AnetaLetohrad1100:00:59-
8D223103Pausová TerezaOrel Hranice1000:00:59-
9D22437Stejskalová KláraLetohrad1000:01:00-
16C22547Horák DavidOrel Silůvky1000:01:02-
17C226101Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná1100:01:03-
10D227146Kožnarová JanaŽamberk1100:01:04-
11D228126Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:01:04-
12D22959Hegerová Tereza-1100:01:05-
13D230154Nováková DenisaKunvald1000:01:12-

Trať 0,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1148Horák TomášOrel Sylůvky0800:01:32102,88
2M12143Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:3399,64
3M1386Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:3497,48
4M14124Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:3595,10
5M15133Marhold JanChoceň0800:01:3889,27
6M1658Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:3889,05
1Z1780Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:39105,02
7M18106Jansa MatějAtletika Žamberk0800:01:3986,67
2Z1910Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:40101,85
8M110198Hladký TadeášOrel Židenice0800:01:4378,89
3Z11119Barnetová ŽofieTJ Spartak Letohard0800:01:4593,12
9M112172Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:4573,70
10M11364Zajíček VojtěchAtletika DDM Lanškroun0800:01:4672,84
11M114215Motyčka MatoušLetohrad0800:01:4672,41
4Z11599Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:01:4789,16
12M11663Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:4867,65
13M11739Stejskal DanielLetohrad0900:01:4965,49
14M118174Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:5064,19
15M119162Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:01:5063,33
16M120184Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:5259,65
5Z12194Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:5278,64
6Z122191Pirklová PatricieLetohrad0900:01:5376,86
17M12346Čapek MatyášOrel Vyškov0900:01:5651,22
18M124163Fajfr AlešŽamberk0900:01:5649,93
7Z125176Krejsová NikolaLetohrad0800:01:5866,35
8Z126223Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:01:5965,16
9Z12770Langrová TerezaÚstí nad Orlicí0800:02:0062,98
19M1283Kalousek JosefDolní Dobrouč0900:02:0236,74
10Z1294Mebrouk Sabrina-0900:02:343,00

Trať 0,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2160Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:02:36108,59
1Z22110Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:02:45107,02
2M22105Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:02:4597,55
3M24168Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:4893,87
2Z25115Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:02:51100,00
4M2675Vávra PetrOrel Dolní Dobrouč0700:02:5585,28
5M2714Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:02:5782,82
3Z2752Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:5792,98
6M29157Jurajda TimonTenisový klub Letohrad0600:03:0276,69
7M210164Fajfr MarekŽamberk0600:03:0375,46
8M21113Pevný KryštofOrel Vyškov0700:03:0573,01
9M212112Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:03:0671,78
4Z21398Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:03:1275,44
5Z214142Skalická NikolActivity Lanškroun0700:03:2066,08
10M21568Krejčí OndřejLetohrad0700:03:2350,92
11M21662Valenta LukášAtletika TJ Lanškroun0700:03:2647,24
12M21731Mebrouk Abdel Kadir-0700:03:3239,88
13M218193Provazník GabrielOrel Vyškov0700:03:4030,06
6Z21951Očenášová BarboraISCAREX Junior team ČT0700:03:4339,18

Trať 1,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3184Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:06:11111,04
1M32114Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:06:17103,30
2M3395Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:06:18102,78
3M34121Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:06:3593,91
2Z35175Moskvová AgátaKB Letohrad0500:06:3797,79
4M36118Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:06:3892,35
3Z37144Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:06:5091,17
4Z3867Dvořáková EmaISCAREX junior team Česká Třebová0400:07:0285,06
5M39204Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:0478,78
6M310127Halas VojtěchOrel Drnovice u Vyškova0500:07:05-
5Z311210Němcová AdélaAtletika Polička0400:07:4463,67

Trať 2,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41117Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:08:37106,25
2M42178Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:08:45103,25
3M43209Kapoun JanAtletika Polička0300:09:1990,51
4M44167Moravec JanOrel Orlice - JM team Letohrad0200:09:2986,76
5M4524Richtr AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0200:09:3186,01
1Z46131Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:09:40101,82
2Z47217Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:09:45100,11
3Z48128Halasová AnnaOrel Vyškov0300:09:5198,06
6M4948Horák TomášOrel Sylůvky0800:10:0174,77
4Z410135Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:10:0593,28
5Z411211Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:10:1390,55
7M412170Zamastil AlexVysoké Mýto0200:11:0451,16
6Z41332Veselá AnetaOrel Vyškov0300:11:1370,05
7Z414206Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:12:1748,18

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1293Kovář JáchymDUKLA Praha9600:16:18114,89
2MA2295Jor MartinRunsport team8700:17:5995,77
1MB3229Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:18:32105,31
3MA4296Tomek JiříOrel Židenice9700:18:3389,34
4MA5185Razým LukášTJ Dlouhá Třebová7900:18:5485,36
1MC6302Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:18:55114,59
5MA7497Syrovátka JakubLetohrad9100:19:1281,96
2MB8232Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:19:1398,13
3MB915Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:19:2296,56
4MB1050Horák PetrOrel Silůvky7600:19:5391,13
6MA11307Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:19:5474,01
1MJ1236Štěpánek RadekOrel Brno-Obřany9800:19:55103,29
2MC13272Dostálek PetrBouda6700:20:00103,97
7MA14152Beneš MichalRUNSPORT8300:20:1170,79
8MA15303Mizerák RadekACTIVITY Lanškroun8800:20:1669,84
2MJ16285Janík PetrOrel Židenice9900:20:2398,68
3MJ17220Halas PavelOrel Šitbořice9900:20:2798,02
9MA18495Diblík MilanTJ Sokol Líšnice9000:20:2967,38
10MA19468Stejskal AlešFyzikové9500:20:3366,62
11MA20233Adamec JosefVencl Team Ústí nad Orlicí8100:20:4065,30
12MA2196Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:20:4165,11
13MA22188Janikovič DavidSDH Hůrky8500:20:4364,73
14MA23234Krejčí JanZapomenutá bota8500:20:4464,54
5MB24337Roleček MilanPěčín7600:20:5380,62
6MB25321Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:20:5580,27
15MA26179Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:5762,08
1ZC27490Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:21:01116,45
4MJ28205Vencl JiříActivity Lanškroun9800:21:0392,10
16MA2930Kaválek TomášCM Šternovjan8100:21:1558,68
17MA30330Žižka DavidTRX Team8300:21:1658,49
18MA31308Hocovský Jakub-8600:21:1858,11
1ZB32252Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:21109,04
7MB33111Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:21:3074,15
1ME34222Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:21:34134,81
19MA35306Slabý JanTvoje máma9000:21:4053,94
8MB36130Halas PetrOrel Vyškov7300:21:5270,29
1MD37283Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:22:01104,83
2MD38251Ráb PavelČeská Třebová5200:22:15102,76
3MC39270Štaigl JindřichNekoř6600:22:1881,43
4MC40282Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:22:2081,11
20MA41489Špaček MartinFitness Kopidlno8500:22:2445,62
21MA42181Andrš FilipŽamberk8100:22:2645,24
9MB43158Jurajda PavelSvobodaplan.cz - TK Letohrad7400:22:2863,99
1ZA44156Nováková BaboraSokol Kunvald8300:22:30113,54
5MC45469Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:22:3878,16
6MC4623Mika IvoOrel Obřany Brno6600:22:3978,00
2ZB47104Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:22:4296,97
5MJ48165Hadrbolec PatrikLetohrad9900:22:4375,64
6MJ49472Pichner Tomᚊedivec9800:22:5274,16
2ZA50236Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:53110,36
7MC51335Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:22:5874,90
3ZB52149Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:0293,99
22MA53474Procházka TomášOrel Lukavice9100:23:0438,04
8MC54286Skyba MartinOrel Židenice6200:23:2071,30
4ZB5549Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:23:2191,16
3MD56329Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:2592,42
9MC57237Mareš PetrOrel Dolní Čermná6400:23:2870,00
5ZB5897Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:23:3189,66
23MA591Hübl RadekRUNSPORT Team8800:23:3232,74
24MA60493Naiman PavelLukavice8500:23:3532,18
2ZC61488Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:23:3793,74
7MJ62166Petr AdamLetohrad9900:23:4565,43
10MB63208Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:4650,34
25MA64331Strážnický JanOrel Kuřim8200:23:4929,53
11MB65190Skalický MartinOrel Dolní Čermná7700:23:5049,64
26MA66109Paus AlešOrel Hranice7800:23:5528,39
4MD67279Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:23:5787,69
27MA687Šnebergr JanNekoř Klas9300:23:5927,63
6ZB6955Tylšová DanielaTriatlon Loko Trutnov7800:24:0185,19
3ZC70102Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:24:0489,81
5MD71221Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:24:0886,06
7ZB7225Barnetová MonikaLetohrad8100:24:1083,85
12MB73214Motyčka TomášLetohrad7600:24:1245,78
13MB74470Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:24:2543,51
8MJ75491Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná9800:24:2658,68
8ZB76177Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:2981,02
6MD77201Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:3681,93
14MB78280Hladký JiříOrel Židenice7500:24:3741,41
9ZB79196Pirklová KateřinaLetohrad7600:24:3879,68
15MB80298Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:24:4440,18
28MA81473Sudík JakubLetohrad - Orlice9700:24:4918,17
29MA82116Vebr MichalČeská Třebová7800:24:5217,60
16MB83225Zvoník PetrAtletika Žamberk7200:25:0935,80
17MB84195Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:25:1834,23
10ZB8541Svobodová MartinaOrel Obřany7500:25:1973,57
10MC86315Kresta RomanOrel Židenice6500:25:2051,70
9MJ87134Marhold JanChoceň0800:25:2548,97
30MA88132Marhold PetrChoceň7800:25:2611,17
11MC89226Zpěvák JiříDolní Čermná6700:25:2950,23
11ZB90216Šedová Jana-7300:25:3071,93
18MB91278Flíček JaroslavČejkovice7600:25:3131,95
4ZC92145Málková AnnaOrel Vyškov6300:25:3277,00
19MB9365Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:25:3730,90
7MD94227Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:25:4172,32
20MB95274Langer Martin-7600:26:0725,65
12ZB9628Maryšlerová MonikaOrel - Obřany7400:26:0966,11
8MD97496Vilhelm VáclavPřívrat5100:26:1068,04
12MC98150Křivohlávek MiroslavOrlice6700:26:1742,39
9MD99487Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:26:2865,38
13ZB10066Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:26:3662,09
10MJ101157Jurajda TimonTenisový klub Letohrad0600:26:4236,30
13MC102479Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:26:4537,82
5ZC103271Szokeová JanaBrno6500:26:4666,23
14ZB10490Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:26:5159,85
3ZA105230Rábová MartinaČeská Třebová9200:27:0176,10
21MB106213Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:27:0216,02
6ZC10735Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:0763,17
15ZB10834Koudelková ZdeňkaOrel - Obřany7400:27:0857,32
2ME109235Šponar JosefOB Žamberk4700:27:1890,89
11MJ110277Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:27:2728,89
22MB111139Lebeda MartinÚstí nad Orlicí7300:27:2811,47
23MB11229Koudelka TomášOrel - Obřany7000:27:399,54
14MC11318Kaška PavelSK Kyšperk6700:27:4128,67
4ZA114287Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:27:5668,51
10MD115202Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:27:5852,08
16ZB116281Hladká KláraOrel Židenice7800:28:3144,94
11MD117336Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:28:3446,76
12MD118243Juránek StanislavOrel Židenice5600:28:5144,25
1ZJ119312Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:29:08106,74
5ZA120498Mikysková PetraLetohrad9400:29:1657,46
3ME121268Maixner VáclavOrel Čebín - AK Tišnov4100:29:2874,30
6ZA122334Paštiková PetraJavornice8700:30:2847,51
7ZA123471Králíková Zuzana-8900:30:3147,10
31MA124317Löbl PavelTuxíci8800:30:343,00
4ME125333Bielčik JindřichElma Tým4000:30:3865,36
1ZD12645Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:31:00102,69
2ZJ12754Moravcová DenisaLetohrad9900:31:1093,26
5ME128276Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:31:1161,15
2ZD12985Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:19100,67
17ZB13073Langrová Simona-8200:31:2419,16
18ZB131207Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:31:3916,92
7ZC132249Štaiglová KateřinaBŽB6800:31:5221,69
6ME133311Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:31:5355,79
3ZD13442Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:5796,64
13MD135228Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:32:2113,22
12MJ136300Szoke PatrikBrno0100:32:273,00
19ZB137478Vaňková Pavla-7600:32:496,48
20ZB138275Langerová Viola-7300:32:506,34
14MD139494Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:33:135,54
7ME140301Holý JosefOrel Židenice4100:33:3542,77
8ME141299Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:34:4733,57
8ZA14233Vaníčková Barbora-9100:35:098,70
32MA14383Kaválek OndřejOrel Orlice8300:37:143,00
4ZD144451Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:37:4160,15

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1293Kovář JáchymDUKLA Praha9600:16:18114,83
2MA2295Jor MartinRunsport team8700:17:5995,71
3MB3229Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:18:3289,46
4MA4296Tomek JiříOrel Židenice9700:18:3389,27
5MA5185Razým LukášTJ Dlouhá Třebová7900:18:5485,30
6MC6302Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:18:5585,11
7MA7497Syrovátka JakubLetohrad9100:19:1281,89
8MB8232Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:19:1381,70
9MB915Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:19:2279,99
10MB1050Horák PetrOrel Silůvky7600:19:5374,12
11MA11307Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:19:5473,93
12MJ1236Štěpánek RadekOrel Brno-Obřany9800:19:5573,75
13MC13272Dostálek PetrBouda6700:20:0072,80
14MA14152Beneš MichalRUNSPORT8300:20:1170,72
15MA15303Mizerák RadekACTIVITY Lanškroun8800:20:1669,77
16MJ16285Janík PetrOrel Židenice9900:20:2368,44
17MJ17220Halas PavelOrel Šitbořice9900:20:2767,69
18MA18495Diblík MilanTJ Sokol Líšnice9000:20:2967,31
19MA19468Stejskal AlešFyzikové9500:20:3366,55
20MA20233Adamec JosefVencl Team Ústí nad Orlicí8100:20:4065,23
21MA2196Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:20:4165,04
22MA22188Janikovič DavidSDH Hůrky8500:20:4364,66
23MA23234Krejčí JanZapomenutá bota8500:20:4464,47
24MB24337Roleček MilanPěčín7600:20:5362,76
25MB25321Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:20:5562,39
26MA26179Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:5762,01
27MJ28205Vencl JiříActivity Lanškroun9800:21:0360,87
28MA2930Kaválek TomášCM Šternovjan8100:21:1558,60
29MA30330Žižka DavidTRX Team8300:21:1658,41
30MA31308Hocovský Jakub-8600:21:1858,03
31MB33111Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:21:3055,76
32ME34222Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:21:3455,00
33MA35306Slabý JanTvoje máma9000:21:4053,87
34MB36130Halas PetrOrel Vyškov7300:21:5251,59
35MD37283Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:22:0149,89
36MD38251Ráb PavelČeská Třebová5200:22:1547,24
37MC39270Štaigl JindřichNekoř6600:22:1846,67
38MC40282Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:22:2046,29
39MA41489Špaček MartinFitness Kopidlno8500:22:2445,53
40MA42181Andrš FilipŽamberk8100:22:2645,16
41MB43158Jurajda PavelSvobodaplan.cz - TK Letohrad7400:22:2844,78
42MC45469Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:22:3842,88
43MC4623Mika IvoOrel Obřany Brno6600:22:3942,69
44MJ48165Hadrbolec PatrikLetohrad9900:22:4341,94
45MJ49472Pichner Tomᚊedivec9800:22:5240,23
46MC51335Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:22:5839,10
47MA53474Procházka TomášOrel Lukavice9100:23:0437,96
48MC54286Skyba MartinOrel Židenice6200:23:2034,93
49MD56329Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:2533,99
50MC57237Mareš PetrOrel Dolní Čermná6400:23:2833,42
51MA591Hübl RadekRUNSPORT Team8800:23:3232,66
52MA60493Naiman PavelLukavice8500:23:3532,09
53MJ62166Petr AdamLetohrad9900:23:4530,20
54MB63208Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:4630,01
55MA64331Strážnický JanOrel Kuřim8200:23:4929,44
56MB65190Skalický MartinOrel Dolní Čermná7700:23:5029,25
57MA66109Paus AlešOrel Hranice7800:23:5528,31
58MD67279Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:23:5727,93
59MA687Šnebergr JanNekoř Klas9300:23:5927,55
60MD71221Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:24:0825,84
61MB73214Motyčka TomášLetohrad7600:24:1225,09
62MB74470Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:24:2522,63
63MJ75491Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná9800:24:2622,44
64MD77201Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:3620,54
65MB78280Hladký JiříOrel Židenice7500:24:3720,35
66MB80298Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:24:4419,03
67MA81473Sudík JakubLetohrad - Orlice9700:24:4918,08
68MA82116Vebr MichalČeská Třebová7800:24:5217,51
69MB83225Zvoník PetrAtletika Žamberk7200:25:0914,29
70MB84195Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:25:1812,59
71MC86315Kresta RomanOrel Židenice6500:25:2012,21
72MJ87134Marhold JanChoceň0800:25:2511,27
73MA88132Marhold PetrChoceň7800:25:2611,08
74MC89226Zpěvák JiříDolní Čermná6700:25:2910,51
75MB91278Flíček JaroslavČejkovice7600:25:3110,13
76MB9365Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:25:378,99
77MD94227Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:25:418,24
78MB95274Langer Martin-7600:26:073,31
79MD97496Vilhelm VáclavPřívrat5100:26:103,00
80MC98150Křivohlávek MiroslavOrlice6700:26:173,00
81MD99487Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:26:283,00
82MJ101157Jurajda TimonTenisový klub Letohrad0600:26:423,00
83MC102479Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:26:453,00
84MB106213Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:27:023,00
85ME109235Šponar JosefOB Žamberk4700:27:183,00
86MJ110277Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:27:273,00
87MB111139Lebeda MartinÚstí nad Orlicí7300:27:283,00
88MB11229Koudelka TomášOrel - Obřany7000:27:393,00
89MC11318Kaška PavelSK Kyšperk6700:27:413,00
90MD115202Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:27:583,00
91MD117336Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:28:343,00
92MD118243Juránek StanislavOrel Židenice5600:28:513,00
93ME121268Maixner VáclavOrel Čebín - AK Tišnov4100:29:283,00
94MA124317Löbl PavelTuxíci8800:30:343,00
95ME125333Bielčik JindřichElma Tým4000:30:383,00
96ME128276Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:31:113,00
97ME133311Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:31:533,00
98MD135228Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:32:213,00
99MJ136300Szoke PatrikBrno0100:32:273,00
100MD139494Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:33:133,00
101ME140301Holý JosefOrel Židenice4100:33:353,00
102ME141299Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:34:473,00
103MA14383Kaválek OndřejOrel Orlice8300:37:143,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC27490Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:21:01105,60
2ZB32252Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:21102,52
3ZA44156Nováková BaboraSokol Kunvald8300:22:3091,88
4ZB47104Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:22:4290,03
5ZA50236Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:5388,34
6ZB52149Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:0286,95
7ZB5549Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:23:2184,02
8ZB5897Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:23:3182,48
9ZC61488Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:23:3781,55
10ZB6955Tylšová DanielaTriatlon Loko Trutnov7800:24:0177,85
11ZC70102Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:24:0477,39
12ZB7225Barnetová MonikaLetohrad8100:24:1076,46
13ZB76177Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:2973,54
14ZB79196Pirklová KateřinaLetohrad7600:24:3872,15
15ZB8541Svobodová MartinaOrel Obřany7500:25:1965,83
16ZB90216Šedová Jana-7300:25:3064,13
17ZC92145Málková AnnaOrel Vyškov6300:25:3263,82
18ZB9628Maryšlerová MonikaOrel - Obřany7400:26:0958,12
19ZB10066Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:26:3653,96
20ZC103271Szokeová JanaBrno6500:26:4652,42
21ZB10490Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:26:5151,64
22ZA105230Rábová MartinaČeská Třebová9200:27:0150,10
23ZC10735Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:0749,18
24ZB10834Koudelková ZdeňkaOrel - Obřany7400:27:0849,02
25ZA114287Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:27:5641,62
26ZB116281Hladká KláraOrel Židenice7800:28:3136,23
27ZJ119312Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:29:0830,52
28ZA120498Mikysková PetraLetohrad9400:29:1629,29
29ZA122334Paštiková PetraJavornice8700:30:2818,19
30ZA123471Králíková Zuzana-8900:30:3117,73
31ZD12645Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:31:0013,26
32ZJ12754Moravcová DenisaLetohrad9900:31:1011,72
33ZD12985Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:1910,33
34ZB13073Langrová Simona-8200:31:249,56
35ZB131207Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:31:397,25
36ZC132249Štaiglová KateřinaBŽB6800:31:525,24
37ZD13442Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:574,47
38ZB137478Vaňková Pavla-7600:32:493,00
39ZB138275Langerová Viola-7300:32:503,00
40ZA14233Vaníčková Barbora-9100:35:093,00
41ZD144451Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:37:413,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 86%
Zvolená trasa závodu: 85%
Značení závodu: 99%
Vyhlášení výsledků: 63%
Zpracování výsledků: 52%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 87%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
80%

Názory na závod

Moc pěkný závod
jana.straznicka
Pěkný závod, včetně dokonalého běžeckého počasí
Jurajdap
Spokojenost, pěkný závod.
Pechacek.Miroslav

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód