hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh do Zámeckého vrchu

20.5.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do Zámeckého vrchu
  • datum konání: 20.5.2017
  • zobrazeno již 742x
  • místo konání: Zámeček v Rudolticích u Lanškrouna
  • GPS: 49.90207N, 16.58274E
  • pořadatel: Activity Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

Zámeček u Lanškrouna
od 9:30 hodin (hlavní závod v 11:30 hodin)

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

dospělí 50 Kč
děti zdarma

Popis tratě

Délka: 6,3 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve forátu PDF

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

sadilek@lenzo.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.5.2016Běh do Zámeckého vrchu319
23.5.2015Běh do Zámeckého vrchu283
24.5.2014Běh do Zámeckého vrchu259
18.5.2013Běh do Zámeckého vrchu282
19.5.2012Běh do Zámeckého vrchu288
21.5.2011Běh do Zámeckého vrchu321
22.5.2010Běh do Zámeckého vrchu266
23.5.2009Běh do Zámeckého vrchu234
24.5.2008Běh do Zámeckého vrchu304
19.5.2007Běh do Zámeckého vrchu256
20.5.2006Běh do Zámeckého vrchu242
21.5.2005Běh do Zámeckého vrchu239
22.5.2004Běh do Zámeckého vrchu218
17.5.2003Běh do Zámeckého vrchu281
18.5.2002Běh do Zámeckého vrchu238
19.5.2001Běh do Zámeckého vrchu239

Statistika závodu Běh do Zámeckého vrchu

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 4269

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4616
Bielčik Jindřich4014
Vacek Martin6914
Matyášová Jana6514
Fajfr František7213
Gregora Jan0013
Vinduška Petr9313
Šafář Jaroslav5113
Dušková Lenka8013
Krátká Hana9512
Dostál Ladislav5612
Mannlová Jana8012
Krátký František4312
Král Jindřich7312
Volf Břetislav5212
Dobšíček Pavel8011
Koblížek Jindřich4811
Wendlig Miroslav5311
Dostálek Petr6711
Ožana Václav6411
Stránský Aleš6010
Borková Agáta0210
Mertová Michaela7610
Stránská Michaela9710
Sadílek Jakub0510
Dostálová Viktorie0310
Borek Viktor0410
Vondra Jan0710
Gregorová Monika0010
Gregora Jakub9810
Gregora Filip0210
Horáček Michal7510
Pavlas Jan9610
Nechvíl Petr919
Červ Miloslav509
Svatoš Otakar349
Buriánek Tomáš899
Vacková Tereza019
Stránská Adéla919
Ondrišek Josef649
Kačerovský Michal989
Ducháček Bedřich599
Vindušková Barbara019
Jirásková Eva649
Krátký Luboš629
Sontáková Lenka919
Ženčák Jaroslav619
Stehlíková Kateřina008
Kulhánková Nikola028
Hrdina Pavel888

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,09 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C17190Pokorný FrantišekLitomyšl1200:01:44-
2C117107Žíla AdamVsetín1200:01:45-
3C122202Netušil TomášLanškroun1200:01:46-
4C125223Osladil MatějLanškroun1200:01:47-
5C129220Marek VáclavLanškroun1200:01:47-
6C13569Krátký VojtěchŽichlínek1200:01:48-
7C137162Picek VáclavLanškroun1300:01:48-
8C140191Kaplan JanPřívrat1400:01:49-
9C144204Beneš AdamRunSport team1300:01:50-
10C148197Vlček OndřejRudoltice1200:01:50-
11C153218Šmíd DanielLanškroun1200:01:51-
12C15734Klement DanielActivity Lanškroun1500:01:52-
13C16189Holý OndřejTřebovice1300:01:53-
14C165156Tůma ŠtěpánJablonné nad Orlicí1400:01:53-
15C170193Beneš MatějRudoltice1300:01:54-
16C172111Flýdr Nikolas1400:01:55-
17C175185Švorčík JosefZábřeh1500:01:55-
18C179230Dvořák JosefLanškroun1400:01:56-
19C182221Ticháček JakubLanškroun1500:01:56-
20C185228Kubín AlexLanškroun1400:01:57-

Děvčata 5 let a mladší (trať 0,09 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1256Hánová KarolínaRC Dětský svět1200:01:42-
2D1555Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1200:01:43-
3D1630Gregorová EliškaZŠ Žichlínek1200:01:44-
4D19227Nováková AlisaSokol Kunvald1200:01:44-
5D11063Krátká Zuzana1200:01:44-
6D11127Špatenková Linda1200:01:44-
7D113231Kubínová NatálieLanškroun1200:01:44-
8D114103Nováková Matylda1200:01:45-
9D116222Osladilová KristýnaLanškroun1200:01:45-
10D11895Černá Ellen1200:01:45-
11D119173Šternáctková ElenLanškroun1200:01:45-
12D1264Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:01:47-
13D128152Migelová GrétaJeseník1300:01:47-
14D13184Zatloukalová Monika1200:01:47-
15D13224Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:47-
16D13461Broulíková Alžběta1200:01:48-
17D13860Broulíková Amálie1200:01:49-
18D14283Koutníková Viktorie1300:01:49-
19D14550Slováková AnnaLanškroun1300:01:50-
20D14985Stratílková Eliška1300:01:50-
21D1525Mannelová AlžbětaLanškroun1300:01:51-
22D15551Jelinková EmmaLanškroun1200:01:52-
22D15537Jandejsková EliškaTJ Lanškroun1400:01:52-
24D15878Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:52-
25D16215Klofáčová NatálieRudoltice1400:01:53-
26D16662Fiebigerová Aneta1400:01:53-
27D16943Bilerová JosefínaAlbrechtice1300:01:54-
28D17392Preislerová Viola ŽofieISCAREX Junior team ČT1400:01:55-
29D17782Kráčmarová TerezaŽichlínek1400:01:56-

Chlapci 6-7 let (trať 0,09 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C24148Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:01:43-
2C212176Blecha AdamLanškroun1000:01:44-
3C220145Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:01:45-
4C22473Brusenbauch AlanISCAREX Česká Třebová1100:01:46-
5C230215Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:47-
6C236224Škrabánek DominikSKB Česká Třebová1000:01:48-
7C241155Jursa AdamAtletika Jablonné1000:01:49-
8C246113Svoboda Adam1100:01:50-
9C250172Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:51-
10C254136Svojanovský MiroslavRudoltice1100:01:51-
11C26017Mareš OndřejAtletika Jablonné1000:01:52-
12C264188Veselý JakubLanškroun1000:01:53-
13C268135Hrubčík PetrRudoltice1100:01:54-
14C271169Kouba RadimRybník1100:01:54-
15C274142Lorenc EmilZámeček Rudoltice1100:01:55-
16C278186Slovák JanLanškroun1100:01:56-
17C281147Vlček Matyáš1100:01:56-
18C284181Lána LukášISCAREX Junior team ČT1000:01:57-
19C28775Pražák Matyáš1100:01:58-
20C289235Mareš FrantišekLanškroun1100:01:58-
21C291198Beneš JakubRudoltice1100:01:59-

Děvčata 6-7 let (trať 0,09 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2123Brychtová Veronika1000:01:42-
2D2329Gregorová AnnaZŠ Žichlínek1000:01:42-
3D28166Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:01:44-
4D21493Pluhařová TýnaLanškroun1000:01:45-
5D22138Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:45-
6D22386Marková Anna1000:01:46-
7D2276Mimrová BrigitaLanškroun1000:01:47-
8D23228Němcová NatálieLitomyšl1100:01:47-
9D239101Nováková Šarlota1000:01:49-
10D24314Langrová KarolínaLanškroun1000:01:50-
11D247110Smejkalová Liliana1000:01:50-
12D251164Skalická NelaLanškroun1100:01:51-
13D25912Toncrová MarkétaLanškroun1000:01:52-
14D26342Bilerová AntonieAlbrechtice1000:01:53-
15D267102Kodytková Nela1000:01:54-
16D27671Stojanová NicolČeská Třebová1000:01:55-
17D280151Migelová MiaJeseník1000:01:56-
18D283229Nováková DenisaSokol Kunvald1000:01:57-
19D28681Kráčmarová LucieŽichlínek1100:01:58-
20D28887Pošpíšilová ViktorieLanškroun1100:01:58-
21D29088Holá KatarínaTřebovice1100:01:59-
22D29254Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:59-
23D293209Stejskalová NinaLanškroun1100:02:01-

Nejmladší žáci I (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11178Heger ŠimonAtletika Jablonné0800:00:49105,55
2M13194Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:5198,89
3M14159Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:5195,56
4M15165Zajíček VojtěchDDM Lanškroun0800:00:5389,31
5M16157Vyroubal JindřichAtlertika Svitavy0800:00:5484,81
6M110144Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:00:5870,78
7M111134Škrach Adam MariánRudoltice0800:00:5868,69
8M112211Řehák LubomírDamníkov0900:00:5967,33
9M116174Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:0159,15
10M11831Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:0347,92
11M120201Bůžek TomašLanškroun0800:01:0543,03
12M12564Krátký Lukáš-0900:01:0828,15
13M126137Lorenc JijříZámeček Rudoltice0800:01:0926,75
14M128207Stejskal HynekLanškroun0800:01:0924,10
15M132149Migal OndřejJeseník0800:01:139,26
16M133167Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:01:144,53
17M135158Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:153,13
18M137208Fajfr AlešŽamberk0900:01:153,00
19M141141Lorenc GabrielZámeček Rudoltice0900:01:213,00
20M148183Čírtek JakubRudoltice0900:01:293,00
21M151184Lopuchovský DavidRudoltice0900:01:433,00

Nejmladší žákyně I (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1235Steklá BarboraTJ Svitavy0800:00:50112,14
2Z1718Knápková TerezaTJ Lanškroun0800:00:5494,82
3Z1832Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:5593,03
4Z1972Brusenbauchová NelaISCAREX Česká Třebová0800:00:5591,28
5Z113109Vacková Lucie-0800:01:0074,53
6Z114150Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:01:0072,71
7Z115212Grosmanová LucieKlub biatlonu Letohrad0800:01:0071,60
8Z11726Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:0264,48
9Z119105Šedová KamilaSruby0800:01:0457,75
10Z12191Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:0652,46
11Z12239Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:0648,76
12Z12390Musilová VeronikaLanškroun0800:01:0747,39
13Z12413Toncrová KateřinaLanškroun0800:01:0745,95
14Z12797Tejklová SofieRudoltice0900:01:0940,35
15Z12967Krátká KateřinaŽichlínek0900:01:1037,00
16Z13059Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:1132,66
17Z13165Hanišová EliškaLanškroun0900:01:1228,93
18Z1342Svojanovská RůženaRudoltice0800:01:1518,27
19Z13680Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:01:1515,57
20Z138104Skalická VeronikaPraha0800:01:1612,71
21Z13910Lerchová ŠtěpánkaActivity Lanškroun0800:01:1611,27
22Z140112Sucháčková Karolína-0800:01:193,00
23Z142100Kodýtková Lucie-0800:01:223,00
24Z14345Onufrijová DominikaRudoltice0800:01:243,00
25Z14474Pražáková Kristýna-0800:01:243,00
26Z14548Hrubčíková LilianaRudoltice0900:01:263,00
27Z14646Krobotová MichaelaRudoltice0800:01:263,00
28Z14794Pluhařová StelaLanškroun0800:01:283,00
29Z14947Dolečková EsterRudoltice0800:01:333,00
29Z14949Hůlková NikolaRudoltice0800:01:333,00

Nejmladší žáci II (trať 0,41 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M22170Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:52111,50
2M2768Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:0196,17
3M28168Krištof JanAtletika Polička0700:02:0392,33
4M210213Chaloupek OndřejVýpractice0700:02:0785,37
5M21216Mareš VítekAtletika Jablonné0700:02:1573,01
6M213206Fajfr MarekSokol Žamberk0600:02:1572,49
7M216171Řehák MarekISCAREX Česká Třebová0700:02:1769,10
8M219210Doskočil OndřejTJ Čenkovice0600:02:2162,55
9M220182Jílek AdamRudoltice0700:02:2261,03
10M2237Valenta LukášVOTJ Lanškroun0700:02:2949,38
11M225146Vondra JanActivity Lanškroun0700:02:2947,84
12M227180Motyčka KryštofRudoltice0700:02:3440,84
13M228219Takáč DavidLanškroun0700:02:3637,02
14M230153Langšádl VojtěchZámeček Rudoltice0600:02:3734,53

Nejmladší žákyně II (trať 0,41 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2119Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:45112,82
2Z2333Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:01:5496,63
3Z2458Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:5790,55
4Z259Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:5987,11
5Z2621Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:0184,44
6Z2922Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:02:0478,22
7Z211161Skalická NikolActivity Lanškroun0700:02:1461,31
8Z21425Hubálková KristýnaAtletika DDM Lanškroun0700:02:1558,30
9Z21541Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:02:1657,33
10Z21796Vacková Vendula-0600:02:1853,73
11Z218234Klimešová AdélaLanškroun0600:02:2049,54
12Z22144Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:02:2344,98
13Z222108Marešová Tereza-0700:02:2343,96
14Z224233Vítková AdélaAtletika Žamberk0700:02:2933,14
15Z22653Hejlová Ema-0600:02:3326,19
16Z2291Olexij KristýnaRudoltice0600:02:3620,90
17Z2318Lorencová KarolínaRudoltice0600:02:438,97

Mladší žáci (trať 0,57 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31175Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:02:11102,02
2M32200Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:1299,79
3M33138Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:1398,19
4M35177Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:02:1694,06
5M36179Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:02:2185,88
6M37189Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:02:2679,55
7M310192Mareš LukášTJ Lanškroun0500:02:2974,50
8M311143Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:3073,18
9M313214Topinka JonášActivity Lanškroun0500:02:4155,34
10M314225Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:4549,30
11M317232Kabrhel DavidPardubice0400:02:5435,63

Mladší žákyně (trať 0,57 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3466Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:15111,88
2Z3820Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:2695,33
3Z39195Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:2892,80
4Z312217Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:02:3780,78
5Z31579Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:02:4963,63
6Z31657Němcová AdélaAtletika Polička0400:02:5357,80

Starší žáci (trať 0,75 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41226Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:03:01102,20
2M42199Kapoun JanAtletika Polička0300:03:0597,80

Starší žákyně (trať 0,75 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4377Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:07106,32
2Z4476Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:12101,73
3Z45106Šedová TerezaCyklo Bendl0300:03:2191,96
4Z4640Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:4567,25
5Z4711Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:03:4666,67
6Z4899Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:1239,64

Dorostenci (trať 6,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5211029Gregora JanActivity Lanškroun0000:28:54105,84
2M5301030Holubář PatrikFBK Orlicko-Třebovsko0000:30:3894,16

Dorostenky (trať 6,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5401076Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:31:57121,91
2Z5511066Šilarová KarolínaAC Pardubice0000:34:26108,13
3Z5711057Derková MartinaActivity Lanškroun0100:41:1669,96

Junioři 18-19 let (trať 6,3 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Juniorky 18-19 let (trať 6,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ411070Václavková HanaDlouhá Třebová9900:32:10100,00

Muži A 20-39 let (trať 6,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11050Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:24:02104,41
2MA21087Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:24:12103,01
3MA61072Lorenc TomášAtletika Polička8600:25:2992,59
4MA71086Šutera JosefAtletika Polička7900:25:4390,74
5MA101081Richtr MichalRunsport8100:26:4582,20
6MA111089Mizerák RadekActivity Lanškroun8800:26:4682,16
7MA121043Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:26:5780,58
8MA141003Beneš MichalRunSport team8300:27:3575,51
9MA161008Novák MartinRudoltice8300:28:0970,87
10MA221085Minář MartinActivity Lanškroun8400:29:0663,18
11MA351067Živný Marek3D Fitness Race Team9100:31:1445,78
12MA371048Vašíček JaroslavLanškroun9200:31:2943,69
13MA421032Křivohlávek David8900:32:2036,75
14MA501092Vebr MichalČeská Třebová7800:33:4025,96
15MA621083Macháček VladimírSportoteam Šumperk8000:37:353,00
16MA641082Skopal JaroslavBang Team8500:37:543,00

Muži B 40-49 let (trať 6,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB31042Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:24:39104,95
2MB41004Fajfr FrantišekVencl-Servis Žamberk7200:25:13100,36
3MB91001Bureš MartinČ. Třebová7400:25:5694,70
4MB191033Doležal MartinSPS Sázava7000:28:4572,44
5MB201053Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:28:5271,55
6MB241045Kuttich Martin6800:29:4964,02
7MB271013Hampl AloisOstrov7000:30:0861,44
8MB321073Malčík MichalBK Kovotek7500:30:5055,95
9MB341019Němec RadekLitomyšl7700:30:5954,76
10MB361091Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:31:2052,02
11MB481051Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:33:2235,83
12MB561080Hoferek LeopoldBang Team7100:35:3218,76
13MB671046Macháček Petr7500:38:483,00
14MB751010Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:42:243,00
15MB771028Topinka RomanHZSHMP7500:45:003,00

Muži C 50-59 let (trať 6,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC51058Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:25:26108,17
2MC81039Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:25:46105,65
3MC171047Scheuer JanActivity Lanškroun6600:28:2186,18
4MC181084Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:28:3384,60
5MC311071Hruban JanČ. Třebová6600:30:4468,11
6MC491038Bílý ZdeněkHVEZDA SKP PCE5900:33:2547,87
7MC581049Ambrož Radomír6300:36:1726,32
8MC681052Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:39:163,78

Muži D 60-69 let (trať 6,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD261063Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:29:58102,75
2MD281054Dostál Ladislav5600:30:15100,89
3MD331018Ráb PavelČeská Třebová5200:30:5696,36
4MD451002Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:33:0182,71
5MD471079Červ MiloslavAT POL5000:33:2080,59
6MD601034Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:36:5457,13
7MD781055Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:45:253,00
8MD811026Wendlig Miroslav5301:14:363,00

Muži E 70 let a starší (trať 6,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME231016Krátký FrantišekKrálíky4300:29:14147,82
2ME801088Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:47:3652,18

Ženy A 20-34 let (trať 6,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA251011Nováková BaboraSokol Kunvald8300:29:53113,03
2ZA291077Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:30:32108,98
3ZA551090Uhrová Alice9000:35:2977,99
4ZA691040Kopecká ŠárkaHorní Třešňovec8500:39:2053,84
5ZA701041Kristková MarkétaLanškroun8400:40:3146,48

Ženy B 35-44 let (trať 6,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB131025Jiroušková JanaPrestige TEAM Č.T.7900:27:16112,02
2ZB151024Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:07106,08
3ZB391056Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:31:3881,90
4ZB461078Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:33:0971,33
5ZB531031Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:35:1257,29
6ZB541093Stojanová ŽanetaČeská Třebová7600:35:2855,35
7ZB571022Doskočilová Dita7500:35:4753,24
8ZB591068Šedová Jana7300:36:3347,92
9ZB611015Honsová VeronikaJeseník8200:37:1842,80
10ZB631036Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:37:4140,06
11ZB721012Koubová MarcelaRybník8000:42:0110,20
12ZB731074Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:42:0110,16
13ZB741009Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:42:237,69

Ženy C 45-54 let (trať 6,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC381064Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:31:30104,96
2ZC431020Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:32:3198,73
3ZC441075Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:32:5496,31
4ZC521037Cinková JitkaAC Pardubice6800:34:4584,88
5ZC651065Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:37:5964,84
6ZC661059Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:38:3661,03

Ženy D 55 let a starší (trať 6,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD761035Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:44:34104,63
2ZD791061Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:46:4095,37

Trať 0,09 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2123Brychtová Veronika1000:01:42-
1D1256Hánová KarolínaRC Dětský svět1200:01:42-
2D2329Gregorová AnnaZŠ Žichlínek1000:01:42-
1C24148Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:01:43-
2D1555Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1200:01:43-
3D1630Gregorová EliškaZŠ Žichlínek1200:01:44-
1C17190Pokorný FrantišekLitomyšl1200:01:44-
3D28166Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:01:44-
4D19227Nováková AlisaSokol Kunvald1200:01:44-
5D11063Krátká Zuzana1200:01:44-
6D11127Špatenková Linda1200:01:44-
2C212176Blecha AdamLanškroun1000:01:44-
7D113231Kubínová NatálieLanškroun1200:01:44-
4D21493Pluhařová TýnaLanškroun1000:01:45-
8D114103Nováková Matylda1200:01:45-
9D116222Osladilová KristýnaLanškroun1200:01:45-
2C117107Žíla AdamVsetín1200:01:45-
10D11895Černá Ellen1200:01:45-
11D119173Šternáctková ElenLanškroun1200:01:45-
3C220145Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:01:45-
5D22138Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:45-
3C122202Netušil TomášLanškroun1200:01:46-
6D22386Marková Anna1000:01:46-
4C22473Brusenbauch AlanISCAREX Česká Třebová1100:01:46-
4C125223Osladil MatějLanškroun1200:01:47-
12D1264Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:01:47-
7D2276Mimrová BrigitaLanškroun1000:01:47-
13D128152Migelová GrétaJeseník1300:01:47-
5C129220Marek VáclavLanškroun1200:01:47-
5C230215Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:47-
14D13184Zatloukalová Monika1200:01:47-
8D23228Němcová NatálieLitomyšl1100:01:47-
15D13224Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:47-
16D13461Broulíková Alžběta1200:01:48-
6C13569Krátký VojtěchŽichlínek1200:01:48-
6C236224Škrabánek DominikSKB Česká Třebová1000:01:48-
7C137162Picek VáclavLanškroun1300:01:48-
17D13860Broulíková Amálie1200:01:49-
9D239101Nováková Šarlota1000:01:49-
8C140191Kaplan JanPřívrat1400:01:49-
7C241155Jursa AdamAtletika Jablonné1000:01:49-
18D14283Koutníková Viktorie1300:01:49-
10D24314Langrová KarolínaLanškroun1000:01:50-
9C144204Beneš AdamRunSport team1300:01:50-
19D14550Slováková AnnaLanškroun1300:01:50-
8C246113Svoboda Adam1100:01:50-
11D247110Smejkalová Liliana1000:01:50-
10C148197Vlček OndřejRudoltice1200:01:50-
20D14985Stratílková Eliška1300:01:50-
9C250172Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:51-
12D251164Skalická NelaLanškroun1100:01:51-
21D1525Mannelová AlžbětaLanškroun1300:01:51-
11C153218Šmíd DanielLanškroun1200:01:51-
10C254136Svojanovský MiroslavRudoltice1100:01:51-
22D15551Jelinková EmmaLanškroun1200:01:52-
22D15537Jandejsková EliškaTJ Lanškroun1400:01:52-
12C15734Klement DanielActivity Lanškroun1500:01:52-
24D15878Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:52-
13D25912Toncrová MarkétaLanškroun1000:01:52-
11C26017Mareš OndřejAtletika Jablonné1000:01:52-
13C16189Holý OndřejTřebovice1300:01:53-
25D16215Klofáčová NatálieRudoltice1400:01:53-
14D26342Bilerová AntonieAlbrechtice1000:01:53-
12C264188Veselý JakubLanškroun1000:01:53-
14C165156Tůma ŠtěpánJablonné nad Orlicí1400:01:53-
26D16662Fiebigerová Aneta1400:01:53-
15D267102Kodytková Nela1000:01:54-
13C268135Hrubčík PetrRudoltice1100:01:54-
27D16943Bilerová JosefínaAlbrechtice1300:01:54-
15C170193Beneš MatějRudoltice1300:01:54-
14C271169Kouba RadimRybník1100:01:54-
16C172111Flýdr Nikolas1400:01:55-
28D17392Preislerová Viola ŽofieISCAREX Junior team ČT1400:01:55-
15C274142Lorenc EmilZámeček Rudoltice1100:01:55-
17C175185Švorčík JosefZábřeh1500:01:55-
16D27671Stojanová NicolČeská Třebová1000:01:55-
29D17782Kráčmarová TerezaŽichlínek1400:01:56-
16C278186Slovák JanLanškroun1100:01:56-
18C179230Dvořák JosefLanškroun1400:01:56-
17D280151Migelová MiaJeseník1000:01:56-
17C281147Vlček Matyáš1100:01:56-
19C182221Ticháček JakubLanškroun1500:01:56-
18D283229Nováková DenisaSokol Kunvald1000:01:57-
18C284181Lána LukášISCAREX Junior team ČT1000:01:57-
20C185228Kubín AlexLanškroun1400:01:57-
19D28681Kráčmarová LucieŽichlínek1100:01:58-
19C28775Pražák Matyáš1100:01:58-
20D28887Pošpíšilová ViktorieLanškroun1100:01:58-
20C289235Mareš FrantišekLanškroun1100:01:58-
21D29088Holá KatarínaTřebovice1100:01:59-
21C291198Beneš JakubRudoltice1100:01:59-
22D29254Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:59-
23D293209Stejskalová NinaLanškroun1100:02:01-

Trať 0,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11178Heger ŠimonAtletika Jablonné0800:00:49105,55
1Z1235Steklá BarboraTJ Svitavy0800:00:50112,14
2M13194Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:5198,89
3M14159Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:5195,56
4M15165Zajíček VojtěchDDM Lanškroun0800:00:5389,31
5M16157Vyroubal JindřichAtlertika Svitavy0800:00:5484,81
2Z1718Knápková TerezaTJ Lanškroun0800:00:5494,82
3Z1832Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:5593,03
4Z1972Brusenbauchová NelaISCAREX Česká Třebová0800:00:5591,28
6M110144Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:00:5870,78
7M111134Škrach Adam MariánRudoltice0800:00:5868,69
8M112211Řehák LubomírDamníkov0900:00:5967,33
5Z113109Vacková Lucie-0800:01:0074,53
6Z114150Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:01:0072,71
7Z115212Grosmanová LucieKlub biatlonu Letohrad0800:01:0071,60
9M116174Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:0159,15
8Z11726Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:0264,48
10M11831Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:0347,92
9Z119105Šedová KamilaSruby0800:01:0457,75
11M120201Bůžek TomašLanškroun0800:01:0543,03
10Z12191Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:0652,46
11Z12239Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:0648,76
12Z12390Musilová VeronikaLanškroun0800:01:0747,39
13Z12413Toncrová KateřinaLanškroun0800:01:0745,95
12M12564Krátký Lukáš-0900:01:0828,15
13M126137Lorenc JijříZámeček Rudoltice0800:01:0926,75
14Z12797Tejklová SofieRudoltice0900:01:0940,35
14M128207Stejskal HynekLanškroun0800:01:0924,10
15Z12967Krátká KateřinaŽichlínek0900:01:1037,00
16Z13059Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:1132,66
17Z13165Hanišová EliškaLanškroun0900:01:1228,93
15M132149Migal OndřejJeseník0800:01:139,26
16M133167Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:01:144,53
18Z1342Svojanovská RůženaRudoltice0800:01:1518,27
17M135158Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:153,13
19Z13680Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:01:1515,57
18M137208Fajfr AlešŽamberk0900:01:153,00
20Z138104Skalická VeronikaPraha0800:01:1612,71
21Z13910Lerchová ŠtěpánkaActivity Lanškroun0800:01:1611,27
22Z140112Sucháčková Karolína-0800:01:193,00
19M141141Lorenc GabrielZámeček Rudoltice0900:01:213,00
23Z142100Kodýtková Lucie-0800:01:223,00
24Z14345Onufrijová DominikaRudoltice0800:01:243,00
25Z14474Pražáková Kristýna-0800:01:243,00
26Z14548Hrubčíková LilianaRudoltice0900:01:263,00
27Z14646Krobotová MichaelaRudoltice0800:01:263,00
28Z14794Pluhařová StelaLanškroun0800:01:283,00
20M148183Čírtek JakubRudoltice0900:01:293,00
29Z14947Dolečková EsterRudoltice0800:01:333,00
29Z14949Hůlková NikolaRudoltice0800:01:333,00
21M151184Lopuchovský DavidRudoltice0900:01:433,00

Trať 0,41 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2119Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:45112,82
1M22170Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:52111,50
2Z2333Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:01:5496,63
3Z2458Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:5790,55
4Z259Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:5987,11
5Z2621Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:0184,44
2M2768Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:0196,17
3M28168Krištof JanAtletika Polička0700:02:0392,33
6Z2922Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:02:0478,22
4M210213Chaloupek OndřejVýpractice0700:02:0785,37
7Z211161Skalická NikolActivity Lanškroun0700:02:1461,31
5M21216Mareš VítekAtletika Jablonné0700:02:1573,01
6M213206Fajfr MarekSokol Žamberk0600:02:1572,49
8Z21425Hubálková KristýnaAtletika DDM Lanškroun0700:02:1558,30
9Z21541Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:02:1657,33
7M216171Řehák MarekISCAREX Česká Třebová0700:02:1769,10
10Z21796Vacková Vendula-0600:02:1853,73
11Z218234Klimešová AdélaLanškroun0600:02:2049,54
8M219210Doskočil OndřejTJ Čenkovice0600:02:2162,55
9M220182Jílek AdamRudoltice0700:02:2261,03
12Z22144Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:02:2344,98
13Z222108Marešová Tereza-0700:02:2343,96
10M2237Valenta LukášVOTJ Lanškroun0700:02:2949,38
14Z224233Vítková AdélaAtletika Žamberk0700:02:2933,14
11M225146Vondra JanActivity Lanškroun0700:02:2947,84
15Z22653Hejlová Ema-0600:02:3326,19
12M227180Motyčka KryštofRudoltice0700:02:3440,84
13M228219Takáč DavidLanškroun0700:02:3637,02
16Z2291Olexij KristýnaRudoltice0600:02:3620,90
14M230153Langšádl VojtěchZámeček Rudoltice0600:02:3734,53
17Z2318Lorencová KarolínaRudoltice0600:02:438,97

Trať 0,57 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31175Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:02:11102,02
2M32200Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:1299,79
3M33138Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:1398,19
1Z3466Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:15111,88
4M35177Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:02:1694,06
5M36179Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:02:2185,88
6M37189Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:02:2679,55
2Z3820Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:2695,33
3Z39195Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:2892,80
7M310192Mareš LukášTJ Lanškroun0500:02:2974,50
8M311143Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:3073,18
4Z312217Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:02:3780,78
9M313214Topinka JonášActivity Lanškroun0500:02:4155,34
10M314225Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:4549,30
5Z31579Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:02:4963,63
6Z31657Němcová AdélaAtletika Polička0400:02:5357,80
11M317232Kabrhel DavidPardubice0400:02:5435,63

Trať 0,75 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41226Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:03:01102,20
2M42199Kapoun JanAtletika Polička0300:03:0597,80
1Z4377Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:07106,32
2Z4476Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:12101,73
3Z45106Šedová TerezaCyklo Bendl0300:03:2191,96
4Z4640Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:4567,25
5Z4711Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:03:4666,67
6Z4899Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:1239,64

Trať 6,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11050Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:24:02104,41
2MA21087Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:24:12103,01
1MB31042Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:24:39104,95
2MB41004Fajfr FrantišekVencl-Servis Žamberk7200:25:13100,36
1MC51058Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:25:26108,17
3MA61072Lorenc TomášAtletika Polička8600:25:2992,59
4MA71086Šutera JosefAtletika Polička7900:25:4390,74
2MC81039Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:25:46105,65
3MB91001Bureš MartinČ. Třebová7400:25:5694,70
5MA101081Richtr MichalRunsport8100:26:4582,20
6MA111089Mizerák RadekActivity Lanškroun8800:26:4682,16
7MA121043Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:26:5780,58
1ZB131025Jiroušková JanaPrestige TEAM Č.T.7900:27:16112,02
8MA141003Beneš MichalRunSport team8300:27:3575,51
2ZB151024Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:07106,08
9MA161008Novák MartinRudoltice8300:28:0970,87
3MC171047Scheuer JanActivity Lanškroun6600:28:2186,18
4MC181084Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:28:3384,60
4MB191033Doležal MartinSPS Sázava7000:28:4572,44
5MB201053Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:28:5271,55
1M5211029Gregora JanActivity Lanškroun0000:28:54105,84
10MA221085Minář MartinActivity Lanškroun8400:29:0663,18
1ME231016Krátký FrantišekKrálíky4300:29:14147,82
6MB241045Kuttich Martin6800:29:4964,02
1ZA251011Nováková BaboraSokol Kunvald8300:29:53113,03
1MD261063Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:29:58102,75
7MB271013Hampl AloisOstrov7000:30:0861,44
2MD281054Dostál Ladislav5600:30:15100,89
2ZA291077Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:30:32108,98
2M5301030Holubář PatrikFBK Orlicko-Třebovsko0000:30:3894,16
5MC311071Hruban JanČ. Třebová6600:30:4468,11
8MB321073Malčík MichalBK Kovotek7500:30:5055,95
3MD331018Ráb PavelČeská Třebová5200:30:5696,36
9MB341019Němec RadekLitomyšl7700:30:5954,76
11MA351067Živný Marek3D Fitness Race Team9100:31:1445,78
10MB361091Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:31:2052,02
12MA371048Vašíček JaroslavLanškroun9200:31:2943,69
1ZC381064Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:31:30104,96
3ZB391056Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:31:3881,90
1Z5401076Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:31:57121,91
1ZJ411070Václavková HanaDlouhá Třebová9900:32:10100,00
13MA421032Křivohlávek David8900:32:2036,75
2ZC431020Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:32:3198,73
3ZC441075Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:32:5496,31
4MD451002Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:33:0182,71
4ZB461078Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:33:0971,33
5MD471079Červ MiloslavAT POL5000:33:2080,59
11MB481051Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:33:2235,83
6MC491038Bílý ZdeněkHVEZDA SKP PCE5900:33:2547,87
14MA501092Vebr MichalČeská Třebová7800:33:4025,96
2Z5511066Šilarová KarolínaAC Pardubice0000:34:26108,13
4ZC521037Cinková JitkaAC Pardubice6800:34:4584,88
5ZB531031Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:35:1257,29
6ZB541093Stojanová ŽanetaČeská Třebová7600:35:2855,35
3ZA551090Uhrová Alice9000:35:2977,99
12MB561080Hoferek LeopoldBang Team7100:35:3218,76
7ZB571022Doskočilová Dita7500:35:4753,24
7MC581049Ambrož Radomír6300:36:1726,32
8ZB591068Šedová Jana7300:36:3347,92
6MD601034Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:36:5457,13
9ZB611015Honsová VeronikaJeseník8200:37:1842,80
15MA621083Macháček VladimírSportoteam Šumperk8000:37:353,00
10ZB631036Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:37:4140,06
16MA641082Skopal JaroslavBang Team8500:37:543,00
5ZC651065Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:37:5964,84
6ZC661059Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:38:3661,03
13MB671046Macháček Petr7500:38:483,00
8MC681052Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:39:163,78
4ZA691040Kopecká ŠárkaHorní Třešňovec8500:39:2053,84
5ZA701041Kristková MarkétaLanškroun8400:40:3146,48
3Z5711057Derková MartinaActivity Lanškroun0100:41:1669,96
11ZB721012Koubová MarcelaRybník8000:42:0110,20
12ZB731074Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:42:0110,16
13ZB741009Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:42:237,69
14MB751010Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:42:243,00
1ZD761035Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:44:34104,63
15MB771028Topinka RomanHZSHMP7500:45:003,00
7MD781055Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:45:253,00
2ZD791061Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:46:4095,37
2ME801088Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:47:3652,18
8MD811026Wendlig Miroslav5301:14:363,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11050Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:24:02102,15
2MA21087Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:24:12100,74
3MB31042Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:24:3997,11
4MB41004Fajfr FrantišekVencl-Servis Žamberk7200:25:1392,34
5MC51058Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:25:2690,62
6MA61072Lorenc TomášAtletika Polička8600:25:2990,19
7MA71086Šutera JosefAtletika Polička7900:25:4388,33
8MC81039Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:25:4687,88
9MB91001Bureš MartinČ. Třebová7400:25:5686,45
10MA101081Richtr MichalRunsport8100:26:4579,69
11MA111089Mizerák RadekActivity Lanškroun8800:26:4679,64
12MA121043Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:26:5778,05
13MA141003Beneš MichalRunSport team8300:27:3572,92
14MA161008Novák MartinRudoltice8300:28:0968,23
15MC171047Scheuer JanActivity Lanškroun6600:28:2166,63
16MC181084Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:28:3364,91
17MB191033Doležal MartinSPS Sázava7000:28:4563,30
18MB201053Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:28:5262,37
19M5211029Gregora JanActivity Lanškroun0000:28:5462,11
20MA221085Minář MartinActivity Lanškroun8400:29:0660,45
21ME231016Krátký FrantišekKrálíky4300:29:1459,36
22MB241045Kuttich Martin6800:29:4954,54
23MD261063Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:29:5853,24
24MB271013Hampl AloisOstrov7000:30:0851,86
25MD281054Dostál Ladislav5600:30:1550,91
26M5301030Holubář PatrikFBK Orlicko-Třebovsko0000:30:3847,79
27MC311071Hruban JanČ. Třebová6600:30:4446,90
28MB321073Malčík MichalBK Kovotek7500:30:5046,15
29MD331018Ráb PavelČeská Třebová5200:30:5645,24
30MB341019Němec RadekLitomyšl7700:30:5944,91
31MA351067Živný Marek3D Fitness Race Team9100:31:1442,85
32MB361091Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:31:2042,06
33MA371048Vašíček JaroslavLanškroun9200:31:2940,73
34MA421032Křivohlávek David8900:32:2033,71
35MD451002Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:33:0128,17
36MD471079Červ MiloslavAT POL5000:33:2025,52
37MB481051Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:33:2225,22
38MC491038Bílý ZdeněkHVEZDA SKP PCE5900:33:2524,81
39MA501092Vebr MichalČeská Třebová7800:33:4022,80
40MB561080Hoferek LeopoldBang Team7100:35:327,47
41MC581049Ambrož Radomír6300:36:173,00
42MD601034Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:36:543,00
43MA621083Macháček VladimírSportoteam Šumperk8000:37:353,00
44MA641082Skopal JaroslavBang Team8500:37:543,00
45MB671046Macháček Petr7500:38:483,00
46MC681052Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:39:163,00
47MB751010Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:42:243,00
48MB771028Topinka RomanHZSHMP7500:45:003,00
49MD781055Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:45:253,00
50ME801088Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:47:363,00
51MD811026Wendlig Miroslav5301:14:363,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB131025Jiroušková JanaPrestige TEAM Č.T.7900:27:16108,17
2ZB151024Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:07102,11
3ZA251011Nováková BaboraSokol Kunvald8300:29:5389,72
4ZA291077Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:30:3285,16
5ZC381064Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:31:3078,26
6ZB391056Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:31:3877,43
7Z5401076Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:31:5775,12
8ZJ411070Václavková HanaDlouhá Třebová9900:32:1073,57
9ZC431020Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:32:3171,18
10ZC441075Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:32:5468,43
11ZB461078Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:33:0966,64
12Z5511066Šilarová KarolínaAC Pardubice0000:34:2657,71
13ZC521037Cinková JitkaAC Pardubice6800:34:4555,44
14ZB531031Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:35:1252,33
15ZB541093Stojanová ŽanetaČeská Třebová7600:35:2850,34
16ZA551090Uhrová Alice9000:35:2950,30
17ZB571022Doskočilová Dita7500:35:4748,19
18ZB591068Šedová Jana7300:36:3342,75
19ZB611015Honsová VeronikaJeseník8200:37:1837,53
20ZB631036Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:37:4134,74
21ZC651065Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:37:5932,65
22ZC661059Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:38:3628,32
23ZA691040Kopecká ŠárkaHorní Třešňovec8500:39:2023,14
24ZA701041Kristková MarkétaLanškroun8400:40:3114,86
25Z5711057Derková MartinaActivity Lanškroun0100:41:169,51
26ZB721012Koubová MarcelaRybník8000:42:014,26
27ZB731074Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:42:014,23
28ZB741009Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:42:233,00
29ZD761035Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:44:343,00
30ZD791061Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:46:403,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Zdravím. Když koukám na výsledky žactva na tratích 0,57 a 0,75 km a srovnám je výsledky 2015 a 2016, tak je tam rozdíl víc než minuty ve prospěch předchozích ročníků... Petr B
jampb
tady na to asi nikdo nereaguje... Petr B
adelas284
Snazime se to s poradatelem vykomunikovat...
team
Po konzultaci s poradatelem upraveny casy detskych kategorii.
iscarex
Super. Díky Petr B
jampb1

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód