hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Nekořský kros

21.5.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Nekořský kros
  • datum konání: 21.5.2017
  • zobrazeno již 628x
  • pořadatel: TJ Sokol Nekoř

Sociální sítě

Místo konání

sportoviště Nekoř
9:30 - 10:40 hodin

Přihlášky

na místě od 8:45 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 3,4 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Dušková Růžena
tel. 603 180 211

E-mailová adresa

sokol.nekor@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.5.2016Nekořský kros113
24.5.2015Nekořský kros195
25.5.2014Nekořský kros171
26.5.2013Nekořský kros175
27.5.2012Nekořský kros149
29.5.2011Nekořský kros156
30.5.2010Nekořský kros142
24.5.2009Nekořský kros92
25.5.2008Nekořský běh103
27.5.2007Nekořský kros86
28.5.2006Nekořský kros47
29.5.2005Nekořský kros81
23.5.2004Nekořský kros71
24.5.2003Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník89

Statistika závodu Nekořský kros

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 1670

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4012
Matyášová Jana6511
Nechvíl Petr9111
Smolák Petr9410
Borek Viktor0410
Smoláková Valérie9310
Krejčí Stanislav639
Smoláková Alexandra989
Smoláková Jiřina699
Gregora Filip028
Borková Agáta028
Nechvílová Miroslava608
Gregora Jan008
Gregorová Michaela048
Vondra Vojtěch988
Dostálek Petr678
Gregorová Monika008
Abrahám Luděk028
Sadílek Ota468
Jadrný Lubomír738
Buriánek Roman657
Krejčí Stanislav917
Dostálek Vojtěch027
Sejkorová Lenka637
Koblížek Jindřich487
Sontáková Lenka917
Smoláková Dominika007
Borek Petr707
Krejsa Josef597
Marhold Petr787
Kubelka Tomáš936
Derková Martina016
Krátký Luboš626
Kačerovský Michal986
Hrdina Pavel886
Mikyska Tomáš006
Večeř Petr996
Mikulová Karolína016
Jandejsek Zdeněk616
Kubelka Petr956
Gregora Jakub986
Novotná Michaela016
Hanáková Klára026
Navrátilová Darja016
Mikysková Svatava036
Bezstarosti Jan946
Mlynář Vojtěch986
Abrahámová Tereza006
Gregora Zdenek736
Bielčik Petr716

Výsledky závodu

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11155Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:04:03104,30
2M1164Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:04:0999,46
3M11951Hanuš AdamKB Letohrad0800:04:1396,24
4M12147Křivka AdamKB Letohrad0800:04:1693,83
5M12228Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:1793,02
6M124128Marhold JanChoceň0800:04:2090,60
7M12545Jansa MatějKB Letohrad0800:04:2586,58
8M1287Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:04:2884,16
9M12917Strnad VítekKB Letohrad0800:04:3082,55
10M13019Vacek JakubKB Letohrad0800:04:3479,33
11M13149Šedivý EliášKB Letohrad0800:04:3677,72
12M13216Kubín JanKB Letohrad0800:04:3776,91
12M13226Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:3776,91
14M13952Ostrý ŠimonKB Letohrad0800:05:1050,34
15M14086Dušek OndřejBiatlon Letohrad1000:05:3331,81
16M14118Valenta MartinKB Letohrad0800:05:5018,12

Nejmladší žákyně I (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1144Steklá BarboraTJ Svitavy0800:02:11106,40
2Z1254Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:02:1797,54
3Z1315Štruncová EllaKB Letohrad0800:02:1896,06
4Z1494Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:02:1994,58
5Z1566Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:02:2487,19
6Z1635Barnetová ŽofieKB Letohrad0800:02:2979,80
7Z1711Vaníčková BarboraKB Letohrad0800:02:3176,85
7Z1713Grossmannová LucieKB Letohrad0800:02:3176,85
9Z19107Málková LucieTJ Spartak Letohrad0900:02:3472,41
10Z11033Mikysková DarjaKB Letohrad0800:02:3767,98
11Z11169Kubová KláraTJ Spartak Letohrad0900:02:3866,50
12Z11212Faltusová EmaKB Letohrad0800:02:3965,02
13Z11339Ostrá MarkétaKB Letohrad0900:02:4753,20
14Z11424Kopecká BarboraSokol Klášterec nad Orlicí0800:02:4851,72
15Z115106Vaníčková ŠtěpánkaTJ Spartak Letohrad0900:02:5147,29
16Z116109Matějková KristýnaTJ Spartak Letohrad0900:02:5541,38
17Z11736Stará EmmaKB Letohrad0900:02:5639,90
18Z11897Kubíčková AnetaNekoř0800:02:5935,47
19Z11938Ferancová VendulaKB Letohrad0900:03:0329,56
20Z12093Záleská SofieKrálíky0900:03:0625,12

Nejmladší žáci II (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2223Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:03:41101,79
2M2330Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:03:42100,90
3M24121Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:4697,31
4M2877Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:03:5291,93
5M21082Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:04:0183,86
6M21189Krištof JanAtletika Polička0700:04:0382,06
7M21574Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:04:0679,37
8M21959Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí0700:04:1373,09
9M22271Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:04:1769,51
10M237100Krejčí OndřejLetohrad0700:04:5436,32

Nejmladší žákyně II (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2946Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:04:00101,93
2Z21156Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:04:0399,45
3Z21464Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:04:0498,62
4Z21720Kubíčková NinaKB Letohrad0700:04:1093,67
5Z22661Kubová LucieSpartak Letohrad0600:04:2680,47
6Z22740Marešová EliškaKB Letohrad0700:04:2779,64
7Z23421Hegerová RozálieKB Letohrad0700:04:4366,44
8Z23522Bártová NicolKB Letohrad0700:04:4763,14
9Z23629Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:04:4961,49
10Z23879Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:04:5655,71

Mladší žáci (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3188Bukáček MarekAtletika Polička0400:05:30102,99
2M3214Gregor JanKB Letohrad0400:05:34100,60
3M3390Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:05:4196,42
4M3568Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:05:4892,24
5M3673Akak OndřejAtletika Žamberk0500:05:5091,04
6M3765Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:05:5389,25
7M3862Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:05:5687,46
8M3963Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:05:5985,67
9M31032Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:06:0283,88
10M313103Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:06:2768,96

Mladší žákyně (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3158Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:35107,46
2Z356Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:4796,72
3Z3683Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:03:4895,82
4Z378Grossmannová KláraBiatlon Letohrad0400:03:5193,13
5Z31880Hrubá KláraLetohrad0400:04:1175,22
-Z3-27Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT04DNF-

Starší žáci (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M43161Bílek DavidVencl team Ústí nad Orlicí0300:06:43125,16
2M48139Moravec JanJM team Letohrad0200:08:0888,29
3M4976Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:08:1286,55
4M41491Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:08:3974,84

Starší žákyně (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4350Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:41111,43
2Z41142Mikysková SvatavaKB Letohrad0300:06:0598,16
3Z41278Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:06:1990,41
4Z41499Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:3349,49

Dorostenci (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5257Mikyska TomášKB Letohrad0000:06:40114,39
2M5425Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:06:50109,74
3M5675Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:08:0375,87
4M512119Gregora JanActivity Lanškroun0000:08:2764,73

Dorostenky (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51331Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:08:38100,00

Junioři 18-19 let (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1132Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:30116,04
2MJ5120Vencl JiříActivity Lanškroun9800:07:3883,96

Juniorky 18-19 let (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ22141Moravcová DenisaLetohrad9900:09:51111,28
2ZJ2385Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:10:05106,81
3ZJ31111Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:11:2381,91

Muži A 20-39 let (trať 3,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA3152Syrovátka JakubLetohrad9100:14:17126,69
2MA10166Bednář LiborKlas Nekoř9600:16:5095,75
3MA15134Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:18:2077,55
4MA16151Skalický LubošHC Klas Nekoř7900:18:2776,14
5MA2041Fišer DavidTvoje máma8000:18:5171,28
5MA20131Vebr MichalČeská Třebová7800:18:5171,28
7MA24140Marhold JanChoceň0800:19:3562,39
8MA25135Marhold PetrChoceň7800:19:3662,18

Muži B 40-49 let (trať 3,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB167Strnad VladimírHorolezecký klub Letohrad7700:13:59101,81
2MB2108Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:14:00101,57
3MB434Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:14:2196,61
4MB5137Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:14:3393,78
5MB9149Roleček MilanPěčín7600:16:1868,98
6MB1496Záleský MilanKrálíky6800:17:5546,06
7MB1784Němec RadekLitomyšl7700:18:2838,27
8MB22167Kunt StanislavOB Žamberk7400:19:1427,40
9MB23104Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:19:1527,17
10MB26143Kosek MartinStudené7500:19:4220,79

Muži C 50-59 let (trať 3,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC6125Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:14:41107,85
2MC7136Dostálek PetrBouda6700:15:2598,26
3MC8165Scheuer JanActivity Lanškroun6600:15:4593,89
4MC1192Štaigl JindřichNekoř6600:16:5877,97
4MC11155Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:16:5877,97
6MC13163Chládek JosefOB Žamberk5900:17:3969,03

Muži D 60-69 let (trať 3,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD18129Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:18:34106,04
2MD19112Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:40104,99
3MD27118Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:20:1288,97
4MD28123Vilhelm VáclavPřívrat5100:20:1588,45
5MD29114Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:20:4882,70
6MD30145Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:0979,05
7MD31146Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:28:593,00
8MD32116Wendlig MiroslavLuková5300:43:023,00

Muži E 70 let a starší (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME30148Jelínek MatějČernilov4200:11:21104,59
2ME32156Bielčik JindřichElma Tým4000:11:3999,43
3ME3443Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:11:5195,98

Ženy A 20-34 let (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6160Nováková BaboraSokol Kunvald8300:08:03110,84
2ZA11164Chládková SimonaLPU9600:08:23103,00
3ZA17138Marholdová LucieChoceň8300:09:0686,16
4ZA25157Kristková MarkétaLanškroun8400:10:4447,78
5ZA26153Mikysková PetraLetohrad9400:10:4547,39

Ženy B 35-44 let (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB15162Pirklová KateřinaLetohrad7600:08:55103,31
2ZB16158Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:09:03100,37
3ZB18117Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:09:1496,32
4ZB19154Barnetová MonikaLetohrad8100:09:1795,22
5ZB21130Vebrová MonikaČeská Třebová7900:09:3090,44
6ZB243Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:10:3466,91
7ZB28110Hrubá MichaelaJeseník7800:10:5658,82
8ZB33101Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:4740,07

Ženy C 45-54 let (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC10159Matyášová JanaSilvita s. r. o. Ústí nad Orlicí6500:08:15127,83
2ZC20115Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:09:23104,17
3ZC29127Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:11:0768,00

Ženy D 55 let a starší (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD27150Kalousová DanaAtletika Žamberk5900:10:49116,49
2ZD35142Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:11:5498,11
3ZD365Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:12:3985,39
4ZD37126Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:13:0179,17
5ZD38147Jelínková MagdalenaČernilov4500:13:1874,36

Trať 0,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1144Steklá BarboraTJ Svitavy0800:02:11106,40
2Z1254Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:02:1797,54
3Z1315Štruncová EllaKB Letohrad0800:02:1896,06
4Z1494Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:02:1994,58
5Z1566Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:02:2487,19
6Z1635Barnetová ŽofieKB Letohrad0800:02:2979,80
7Z1711Vaníčková BarboraKB Letohrad0800:02:3176,85
7Z1713Grossmannová LucieKB Letohrad0800:02:3176,85
9Z19107Málková LucieTJ Spartak Letohrad0900:02:3472,41
10Z11033Mikysková DarjaKB Letohrad0800:02:3767,98
11Z11169Kubová KláraTJ Spartak Letohrad0900:02:3866,50
12Z11212Faltusová EmaKB Letohrad0800:02:3965,02
13Z11339Ostrá MarkétaKB Letohrad0900:02:4753,20
14Z11424Kopecká BarboraSokol Klášterec nad Orlicí0800:02:4851,72
15Z115106Vaníčková ŠtěpánkaTJ Spartak Letohrad0900:02:5147,29
16Z116109Matějková KristýnaTJ Spartak Letohrad0900:02:5541,38
17Z11736Stará EmmaKB Letohrad0900:02:5639,90
18Z11897Kubíčková AnetaNekoř0800:02:5935,47
19Z11938Ferancová VendulaKB Letohrad0900:03:0329,56
20Z12093Záleská SofieKrálíky0900:03:0625,12

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3158Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:35107,46
1M2223Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:03:41101,79
2M2330Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:03:42100,90
3M24121Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:4697,31
2Z356Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:4796,72
3Z3683Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:03:4895,82
4Z378Grossmannová KláraBiatlon Letohrad0400:03:5193,13
4M2877Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:03:5291,93
1Z2946Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:04:00101,93
5M21082Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:04:0183,86
2Z21156Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:04:0399,45
6M21189Krištof JanAtletika Polička0700:04:0382,06
1M11155Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:04:03104,30
3Z21464Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:04:0498,62
7M21574Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:04:0679,37
2M1164Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:04:0999,46
4Z21720Kubíčková NinaKB Letohrad0700:04:1093,67
5Z31880Hrubá KláraLetohrad0400:04:1175,22
3M11951Hanuš AdamKB Letohrad0800:04:1396,24
8M21959Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí0700:04:1373,09
4M12147Křivka AdamKB Letohrad0800:04:1693,83
5M12228Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:1793,02
9M22271Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:04:1769,51
6M124128Marhold JanChoceň0800:04:2090,60
7M12545Jansa MatějKB Letohrad0800:04:2586,58
5Z22661Kubová LucieSpartak Letohrad0600:04:2680,47
6Z22740Marešová EliškaKB Letohrad0700:04:2779,64
8M1287Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:04:2884,16
9M12917Strnad VítekKB Letohrad0800:04:3082,55
10M13019Vacek JakubKB Letohrad0800:04:3479,33
11M13149Šedivý EliášKB Letohrad0800:04:3677,72
12M13226Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:3776,91
12M13216Kubín JanKB Letohrad0800:04:3776,91
7Z23421Hegerová RozálieKB Letohrad0700:04:4366,44
8Z23522Bártová NicolKB Letohrad0700:04:4763,14
9Z23629Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:04:4961,49
10M237100Krejčí OndřejLetohrad0700:04:5436,32
10Z23879Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:04:5655,71
14M13952Ostrý ŠimonKB Letohrad0800:05:1050,34
15M14086Dušek OndřejBiatlon Letohrad1000:05:3331,81
16M14118Valenta MartinKB Letohrad0800:05:5018,12

Trať 1,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3188Bukáček MarekAtletika Polička0400:05:30102,99
2M3214Gregor JanKB Letohrad0400:05:34100,60
3M3390Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:05:4196,42
1Z4350Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:41111,43
4M3568Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:05:4892,24
5M3673Akak OndřejAtletika Žamberk0500:05:5091,04
6M3765Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:05:5389,25
7M3862Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:05:5687,46
8M3963Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:05:5985,67
9M31032Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:06:0283,88
2Z41142Mikysková SvatavaKB Letohrad0300:06:0598,16
3Z41278Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:06:1990,41
10M313103Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:06:2768,96
4Z41499Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:3349,49

Trať 1,7 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1132Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:30116,04
1M5257Mikyska TomášKB Letohrad0000:06:40114,39
1M43161Bílek DavidVencl team Ústí nad Orlicí0300:06:43125,16
2M5425Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:06:50109,74
2MJ5120Vencl JiříActivity Lanškroun9800:07:3883,96
1ZA6160Nováková BaboraSokol Kunvald8300:08:03110,84
3M5675Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:08:0375,87
2M48139Moravec JanJM team Letohrad0200:08:0888,29
3M4976Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:08:1286,55
1ZC10159Matyášová JanaSilvita s. r. o. Ústí nad Orlicí6500:08:15127,83
2ZA11164Chládková SimonaLPU9600:08:23103,00
4M512119Gregora JanActivity Lanškroun0000:08:2764,73
1Z51331Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:08:38100,00
4M41491Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:08:3974,84
1ZB15162Pirklová KateřinaLetohrad7600:08:55103,31
2ZB16158Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:09:03100,37
3ZA17138Marholdová LucieChoceň8300:09:0686,16
3ZB18117Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:09:1496,32
4ZB19154Barnetová MonikaLetohrad8100:09:1795,22
2ZC20115Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:09:23104,17
5ZB21130Vebrová MonikaČeská Třebová7900:09:3090,44
1ZJ22141Moravcová DenisaLetohrad9900:09:51111,28
2ZJ2385Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:10:05106,81
6ZB243Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:10:3466,91
4ZA25157Kristková MarkétaLanškroun8400:10:4447,78
5ZA26153Mikysková PetraLetohrad9400:10:4547,39
1ZD27150Kalousová DanaAtletika Žamberk5900:10:49116,49
7ZB28110Hrubá MichaelaJeseník7800:10:5658,82
3ZC29127Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:11:0768,00
1ME30148Jelínek MatějČernilov4200:11:21104,59
3ZJ31111Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:11:2381,91
2ME32156Bielčik JindřichElma Tým4000:11:3999,43
8ZB33101Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:4740,07
3ME3443Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:11:5195,98
2ZD35142Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:11:5498,11
3ZD365Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:12:3985,39
4ZD37126Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:13:0179,17
5ZD38147Jelínková MagdalenaČernilov4500:13:1874,36

Trať 3,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB167Strnad VladimírHorolezecký klub Letohrad7700:13:59101,81
2MB2108Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:14:00101,57
1MA3152Syrovátka JakubLetohrad9100:14:17126,69
3MB434Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:14:2196,61
4MB5137Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:14:3393,78
1MC6125Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:14:41107,85
2MC7136Dostálek PetrBouda6700:15:2598,26
3MC8165Scheuer JanActivity Lanškroun6600:15:4593,89
5MB9149Roleček MilanPěčín7600:16:1868,98
2MA10166Bednář LiborKlas Nekoř9600:16:5095,75
4MC11155Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:16:5877,97
4MC1192Štaigl JindřichNekoř6600:16:5877,97
6MC13163Chládek JosefOB Žamberk5900:17:3969,03
6MB1496Záleský MilanKrálíky6800:17:5546,06
3MA15134Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:18:2077,55
4MA16151Skalický LubošHC Klas Nekoř7900:18:2776,14
7MB1784Němec RadekLitomyšl7700:18:2838,27
1MD18129Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:18:34106,04
2MD19112Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:40104,99
5MA2041Fišer DavidTvoje máma8000:18:5171,28
5MA20131Vebr MichalČeská Třebová7800:18:5171,28
8MB22167Kunt StanislavOB Žamberk7400:19:1427,40
9MB23104Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:19:1527,17
7MA24140Marhold JanChoceň0800:19:3562,39
8MA25135Marhold PetrChoceň7800:19:3662,18
10MB26143Kosek MartinStudené7500:19:4220,79
3MD27118Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:20:1288,97
4MD28123Vilhelm VáclavPřívrat5100:20:1588,45
5MD29114Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:20:4882,70
6MD30145Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:0979,05
7MD31146Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:28:593,00
8MD32116Wendlig MiroslavLuková5300:43:023,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB167Strnad VladimírHorolezecký klub Letohrad7700:13:59101,50
2MB2108Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:14:00101,26
3MA3152Syrovátka JakubLetohrad9100:14:1797,24
4MB434Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:14:2196,29
5MB5137Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:14:3393,45
6MC6125Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:14:4191,56
7MC7136Dostálek PetrBouda6700:15:2581,15
8MC8165Scheuer JanActivity Lanškroun6600:15:4576,42
9MB9149Roleček MilanPěčín7600:16:1868,61
10MA10166Bednář LiborKlas Nekoř9600:16:5061,04
11MC1192Štaigl JindřichNekoř6600:16:5859,15
11MC11155Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:16:5859,15
13MC13163Chládek JosefOB Žamberk5900:17:3949,45
14MB1496Záleský MilanKrálíky6800:17:5545,66
15MA15134Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:18:2039,75
16MA16151Skalický LubošHC Klas Nekoř7900:18:2738,09
17MB1784Němec RadekLitomyšl7700:18:2837,85
18MD18129Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:18:3436,44
19MD19112Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:4035,02
20MA2041Fišer DavidTvoje máma8000:18:5132,41
20MA20131Vebr MichalČeská Třebová7800:18:5132,41
22MB22167Kunt StanislavOB Žamberk7400:19:1426,97
23MB23104Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:19:1526,74
24MA24140Marhold JanChoceň0800:19:3522,00
25MA25135Marhold PetrChoceň7800:19:3621,77
26MB26143Kosek MartinStudené7500:19:4220,35
27MD27118Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:20:1213,25
28MD28123Vilhelm VáclavPřívrat5100:20:1512,54
29MD29114Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:20:484,73
30MD30145Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:093,00
31MD31146Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:28:593,00
32MD32116Wendlig MiroslavLuková5300:43:023,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6160Nováková BaboraSokol Kunvald8300:08:03104,32
2ZC10159Matyášová JanaSilvita s. r. o. Ústí nad Orlicí6500:08:1599,46
3ZA11164Chládková SimonaLPU9600:08:2396,21
4Z51331Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:08:3890,14
5ZB15162Pirklová KateřinaLetohrad7600:08:5583,25
6ZB16158Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:09:0380,01
7ZA17138Marholdová LucieChoceň8300:09:0678,80
8ZB18117Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:09:1475,56
9ZB19154Barnetová MonikaLetohrad8100:09:1774,34
10ZC20115Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:09:2371,91
11ZB21130Vebrová MonikaČeská Třebová7900:09:3069,07
12ZJ22141Moravcová DenisaLetohrad9900:09:5160,57
13ZJ2385Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:10:0554,90
14ZB243Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:10:3443,15
15ZA25157Kristková MarkétaLanškroun8400:10:4439,10
16ZA26153Mikysková PetraLetohrad9400:10:4538,69
17ZD27150Kalousová DanaAtletika Žamberk5900:10:4937,07
18ZB28110Hrubá MichaelaJeseník7800:10:5634,23
19ZC29127Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:11:0729,78
20ZJ31111Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:11:2323,30
21ZB33101Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:4713,57
22ZD35142Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:11:5410,74
23ZD365Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:12:393,00
24ZD37126Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:13:013,00
25ZD38147Jelínková MagdalenaČernilov4500:13:183,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Ahoj. U nejmladších žákyň II není dobře pořadí. Na stupních vítězů byli Borkova, Hejlova, Petrova. Martin
p.j.borecek
Ahoj, souhlasíme, že u nejmladších žákyň je popletené pořadí. Opravdu děvčata doběhla - Borková, Hejlová, Petrová. Lenka Hejlová
lenkahejlova
Po konzultaci s poradateli opraveny vysledky kategorie Nejmladsich zakyn II.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód