Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Půlmaraton údolím Moravské Sázavy

28.5.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Půlmaraton údolím Moravské Sázavy
  • datum konání: 28.5.2017
  • zobrazeno již 493x
  • místo konání: Zábřeh, koupaliště
  • GPS: 49.8775928N, 16.8675469E
  • pořadatel: Atletika Zábřeh, z. s.

Sociální sítě

Místo konání

Zábřeh (okres Šumperk), Plavecký areál, ul. Oborník
10:00 hodin

Přihlášky

Online ZDE.
nebo na místě za zvýšené startovné.

Prezentace

v sobotu 27. 5. 2017, 17:00 – 20:00 hodin
v neděli 28. 5. 2017, 7:00 – 8:45 hodin

Startovné

do 31. 3. 2017 – 200 Kč
do 21. 5. 2017 (do 23:59) – 250 Kč
na místě 300 Kč

Popis tratě

povrch – převážně asfalt, místy šotolina a kostky (hráz), beton (cyklostezka) profil – převážně rovinatý, jeden menší kopec (4,7–7,3 km) mezi Nemilí a Hněvkovem nadmořská výška – minimální 279 m n. m., maximální 339 m n. m. míjení se – ve střední části trati se budou závodníci míjet (Hněvkov–Hoštejn–Hněvkov), v této části se závodníci budou držet na levé straně silnice

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mgr. Josef Zika
tel. 731 709 288

Propozice závodu

Internetové stránky

http://pulmaraton-zabreh.cz

E-mailová adresa

zika71@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.5.2021Půlmaraton údolím Moravské Sázavy-
24.5.2020Půlmaraton údolím Moravské Sázavy-
26.5.2019Půlmaraton údolím Moravské Sázavy127
27.5.2018Půlmaraton údolím Moravské Sázavy141
29.5.2016Půlmaraton údolím Moravské Sázavy-
31.5.2015Půlmaraton údolím Moravské Sázavy - MČR veteránů226
1.6.2014Půlmaraton údolím Moravské Sázavy120

Statistika závodu Půlmaraton údolím Moravské Sázavy

  • ročníků: 8
  • závodníků na všech ročnících: 614

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sedláček Roman645
Krčová Martina725
Zákravský Michal745
Straka Jiří775
Chytil David874
Hecl Miloš764
Frydrych Tomáš774
Knápek Lubomír594
Kobek Josef774
Trojáková Martina904
Pumprla Rostislav854
Engliš Jiří384
Černá Markéta704
Křivohlávek Pavel704
Frank Milan674
Filipiová Eva864
Janů Libor784
Křivohlávek Tomáš953
Giesel Libor733
Neumann Jiří743
Scheuer Jan663
Stankuš Alexandr783
Berková Katarína813
Lounová Markéta763
Rašner Tomáš793
Helleší Jiří793
Sléžka Michal833
Holec Radek993
Král Libor683
Batěk Miroslav543
Masničáková Blanka743
Stryková Vlasta763
Smolicha Tomáš953
Žouželka Libor783
Dryml Mojmír863
Vašíček Jiří733
Květoň Vladimír683
Kovařík František463
Hašpl Marcel773
Beneš Martin763
Sporek Miroslav543
Kliment Pavel663
Vašica Josef703
Fojtík Zdeněk803
Šafářová Tereza813
Kaplan Ondřej823
Žouželka Tomáš763
Hauška Jan713
Doležal Jaromír743
Bartoňková Nina903

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 18 let a mladší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ47144Matoušek MatějKVS Šumperk0001:36:20114,57
2MJ93145Krč MatějDOLS Šumperk0101:46:4894,42
3MJ10332Holec RadekKN PROJECT9901:48:3491,02
4MJ17158Šíp DominikZábřeh0102:23:4323,36
Juniorky 18 let a mladší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ91179Václavková HanaDlouhá Třebová9901:46:40100,00
Muži A 19-39 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1189Dvořák PavelTJ Liga 100 Olomouc8201:18:46101,98
2MA2187Dryml MojmírHvězda Pardubice8601:19:4399,59
3MA3192Dokulil ZdeněkTJ Liga 100 Olomouc8001:20:1198,42
4MA4168Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7901:20:5996,41
5MA651Helleší JiříAtletika Zábřeh7901:21:5294,19
6MA795Křivohlávek TomášAtletika Šumperk9501:22:2392,89
7MA10165Krajča StanislavTJ Liga 100 Olomouc8301:24:0888,49
8MA11130Chytil DavidVSK UNI Brno8701:24:3487,40
9MA1345Heller TomášHradec Králové8101:24:4287,07
10MA17141Janů LiborŠumperk7801:27:3679,78
11MA1872Fojtík ZdeněkBrodek u Přerova8001:28:1678,10
12MA19112Planička JiříLitovel8801:28:2477,77
13MA26188Voženílek MartinLibina8301:32:1967,92
14MA28137Žouželka LiborAtletika Zábřeh7801:32:4266,96
15MA365Dvorský OndřejZábřeh8801:33:5863,77
16MA4075Janků TomášMZD8501:34:5361,47
17MA41164Kamlar PavelZábřeh7801:35:1060,75
18MA4255Poštulka TomášSKI OB Šternberk9701:35:1860,42
19MA442Vepřek MartinKolšov9001:35:4659,25
20MA52183Kořínek AlešLibina8501:37:2355,18
21MA54204Krobot VlastimilTJ Liga 100 Olomouc7801:38:0953,25
22MA57128Sléžka MichalAtletika Zábřeh8301:38:3752,08
23MA59184Vrtílek MilanVyškov8601:38:4651,70
24MA60155Tkadlec JanÚjezd u Uníčova7901:38:4951,58
25MA627Benda OndřejÚsov8301:39:2450,11
26MA73133Marhold PetrChoceň7801:42:0843,24
27MA81203Sporek JakubŠumperk8201:45:0835,70
28MA87190Pavlas LiborSudkov7801:46:1532,89
29MA8889Krikl PavelJedu bomby!7901:46:1832,77
30MA904Pumprla RostislavSK Salith Sport8501:46:3332,14
31MA9261Šmehlík OndřejHrabišice9001:46:4231,76
32MA94105Hlavinka ZdeněkZábřeh8201:46:4931,47
33MA101177Bláha LubošHněvkov8701:48:1727,78
34MA104176Rašner TomášTRISK Olomouc7901:48:4826,48
35MA11267Stankuš AlexandrŠumperk7801:50:5021,37
36MA11362Jeřábek TomášÚstín7901:51:1520,32
37MA115124Babík MichalJičín8001:51:2220,03
38MA118170Karas IvanKlub Bláznů8801:52:0118,39
39MA1216Majstršín JiříZábřeh8701:53:0315,80
40MA129118Suchánek JiříŠumperk7801:55:339,51
41MA13226Novák JanSKI-OB Šternberk7901:56:396,75
42MA134167Kašpar JiříZábřeh8101:57:473,90
43MA143147Chamlar LukášZábřeh8802:01:493,00
44MA14469Šupa JiříBrno7802:02:323,00
45MA14917Gross JiříPostřelmov8802:03:133,00
46MA16436Kaplan OndřejŠumperk8202:12:453,00
47MA16614Horák JiříBrno8302:14:583,00
48MA16883Matula MarekŠumperk9002:21:503,00
49MA17059Mládek JosefZábřeh9102:21:543,00
Muži B 40-49 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB890Kadidlo JiříJedu bomby!7201:22:43102,44
2MB991Procházka MarekAtletika Šumperk7401:23:00101,76
3MB141Hašpl MarcelOddíl 20157701:25:3095,79
4MB1586Frydrych TomášZábřeh7701:26:1993,84
5MB16108Vošický PavelAtletika Šumperk7501:27:0691,97
6MB2110Hauška JanMolkerei Vikantice7101:30:2484,09
7MB2293Kopečný DušanJedu bomby7301:30:3283,77
8MB2353Chemčuk MiroslavSám běžec7701:30:4183,41
9MB30120Zákravský MichalŠumperk7401:32:5078,28
10MB3149Uvízl MartinLitovel7601:32:5478,12
11MB3397Horna FrantišekJedu bomby7601:33:0877,56
12MB34181Vích PetrOlomouc7301:33:1677,24
13MB35122Doubrava MarekKolšov7401:33:5675,65
14MB3899Beneš MartinBašta Team7601:34:2674,46
15MB3920Fanfrdla CtiradSilůvky7401:34:4573,70
16MB45194Doležal MartinSP Sázava7001:36:0070,72
17MB48142Hecl MilošKVS Šumperk7601:36:3969,16
18MB49156Kukula MarcelStaviva Enko7301:36:4069,12
19MB50151Žouželka TomášAtletika Zábřeh7601:36:5468,57
20MB55154Dorazil JiříLOUČANY6901:38:1265,46
21MB58180Janků PetrTJ Liga 100 Olomouc7401:38:4164,31
22MB61134Stryk MartinKVS Šumperk7501:39:0463,39
23MB66202Křivohlávek PavelNový Malín7001:40:3159,93
24MB683Šimek PetrDORADO Finance7301:40:4959,21
25MB7047Uvízl AlešUničov7101:41:2457,82
26MB71123Vojtíšek TomášSC Testudo Brno7301:41:3257,50
27MB7479Látal RadekBochoř7301:42:2455,43
28MB7663Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko7401:42:4054,79
29MB8096Cveček MartinŠumperk7401:44:2250,73
30MB8371Ambros JiříSlatinice7501:45:2848,11
31MB84109Král LiborAZ EKOTHERM Šumperk6801:45:4847,31
32MB8673Chládek DavidBystruvany7601:45:5746,95
33MB95125Pouč OndřejVyškov7201:46:5644,60
34MB99127Giesel LiborSKP Šumperk7301:48:1341,54
35MB102193Woś RichardHavířov6801:48:2840,94
36MB10538Kolář VítPraha7301:48:5439,91
37MB10674Čapka FrantišekBrno6801:49:3738,19
38MB10960Vodička JanTTC Olomouc6801:50:3935,73
39MB1148Vašíček JiříDubicko7301:51:1934,13
40MB116195Vašica JosefPraha7001:51:3533,50
41MB11780Straka Jiří5Strak7701:51:4133,26
42MB11913Šimek VladimírDOLS Šumperk7501:52:1431,94
43MB120104Armstein PetrChomoutov7201:52:2131,67
44MB12333Kapoun PetrAtletika Polička7501:53:2229,24
45MB125197Berka RobertSRTG Šumperk7201:54:0027,73
46MB13018Šinkovský RadekŠumperk7201:55:5123,31
47MB13364Halamka PetrSQUADRA7101:56:5320,84
48MB135146Rojdovský NikolaZábřeh7401:58:1217,69
49MB13977Zapletal JosefPraha7501:59:1915,03
50MB14130Roháček Tomᚊumperk7202:00:2112,56
51MB150139Neumann JiříBrníčko7402:03:315,00
52MB15381Smutný MartinBašta Team7702:05:303,00
53MB15728Wíttek RichardRájec-Jestřebí7202:08:443,00
54MB16085Urbášek DanielMohelnice7302:09:433,00
55MB161169Svoboda HynekPolicie Šumperk7502:10:133,00
56MB162174Tomaštík PavelZábřeh7502:10:273,00
Muži C 50-59 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC5157Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:21:33113,73
2MC20113Sedláček RomanACTIVITY Lanškroun6401:29:5694,58
3MC24114Scheuer JanActivity6601:31:1291,69
4MC37175Havlíček IvoLánov Krkonoše6601:34:1784,65
5MC4337Knápek LubomírLK Šumperk5901:35:2382,13
6MC6331Frank MilanCyklo Morava6701:39:3472,58
7MC6725Vondruška BohuslavŠumperk6301:40:4769,80
8MC72161Hruban JanČeská Třebová6601:42:0166,98
9MC7778Halenka MilanFN Olomouc6501:42:5564,93
10MC82199Kliment PavelŠternberk6601:45:1859,48
11MC96152Chmura Petrforman cinelli6201:47:0955,26
12MC10754Poštulka ZdenekSKI OB Šternberk6601:49:5748,86
13MC128182Kraus VladimírVelký Týnec6501:55:2936,22
14MC13670Hartmann PetrBrno5901:58:3928,99
15MC155140Vepřek VlastimilLesnice6302:07:149,38
16MC158173Klobouk PetrBrno6402:09:214,55
17MC175153Prošek JiříKapitán Šnek6302:29:213,00
Muži D 60-69 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD25186Krejčí IvoTriatlon team Uničoc5701:31:54110,88
2MD4694Pur VáclavŠumperk5501:36:11102,07
3MD79160Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:43:2987,05
4MD8540Jirásko ZdeněkGo HBJME5501:45:5482,07
5MD89150Zdražil PetrQuo usque tandem5701:46:2281,11
6MD97162Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:47:1479,33
7MD108148Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:50:0673,43
8MD122200Smolicha JosefNový Malín5601:53:0567,29
9MD131163Batěk MiroslavHrabišín5401:56:3160,23
10MD154171Kašpar JiříBrazzale Moravia Tři Dvory5302:06:1140,33
11MD17757Šíp JiříZábřeh4802:41:193,00
Muži E 70 let a starší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME14082Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4502:00:09128,99
2ME17252Kovařík FrantišekBřeclav4602:23:4695,37
3ME17687Engliš JiříCVK Opava3802:37:3875,64
Ženy A 19-34 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA12101Filipiová EvaAtletika Šumperk8601:24:39118,36
2ZA5119Bartoňková NinaFan Brno9001:37:0291,79
3ZA53201Planičková LenkaLitovel9101:37:5689,86
4ZA5623Hénková AlenaAK Drnovice8601:38:1989,03
5ZA6498Amtmann_Kánia TanjaNěmecko8301:39:4785,89
6ZA699Drtilová VeronikaLitovel8501:40:5283,56
7ZA100100Trojáková MartinaExtreme obstacle runners9001:48:1667,68
8ZA110131Jašková RomanaAtletika Zábřeh9001:50:4362,42
8ZA11015Štanclová KateřinaBrno9101:50:4362,42
10ZA14641Dlouhá MichaelaNeposlušné tenisky8602:02:4036,78
10ZA14642Valentová PeťuleNeposlušné tenisky9102:02:4036,78
12ZA163166Klimešová BarboraŠumperk8802:11:5816,83
13ZA165198Kušíková KateřinaSRTG Šumperk8402:13:0714,36
14ZA16739Friedlová MichaelaZábřeh8702:20:113,00
15ZA16884Truksová JanaŠumperk9202:21:503,00
Ženy B 35-49 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2756Janková MagdaRUN&MUM8001:32:25100,58
2ZB2988Kriklová AlenaJedu bomby!7901:32:4499,89
3ZB31110Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:32:5499,53
4ZB65116Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:39:59117,76
5ZB75107Pilíková VeronikaČeská Třebová8101:42:2878,89
6ZB7811Tylová ŽanetaPošta Bludov7401:43:2276,95
7ZB98158Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7501:47:4267,60
8ZB124196Krňávková EvaSRTG Šumperk7501:53:4654,50
9ZB126178Jetmarová EsterSokol Hylváty7001:54:2591,45
10ZB12735Krčová MartinaKVS Šumperk7201:54:4790,79
11ZB136102Masničáková BlankaOlomouc7401:58:3943,97
12ZB138106Šafářová TerezaZábřeh8101:59:0643,00
13ZB142159Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7902:00:3239,90
14ZB144191Lounová MarkétaSRTG Šumperk7602:02:3235,59
15ZB148135Stryková VlastaKVS Šumperk7602:02:5234,87
16ZB151103Ryšavá PetraŠumperk7602:04:1032,06
17ZB152143Berková KatarínaKVS Šumperk8102:05:1029,90
18ZB155126Tichá JanaOlomouc7702:07:1425,45
Ženy C 50 let a starší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC158172Babáková HelenaKuřim6502:09:2164,23
2ZC173185Hlavsová JanaŠumperk5702:23:47100,00
3ZC174149Jancková PetraQuo usque tandem6702:25:3834,56
Trať 21,096 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1189Dvořák PavelTJ Liga 100 Olomouc8201:18:46101,98
2MA2187Dryml MojmírHvězda Pardubice8601:19:4399,59
3MA3192Dokulil ZdeněkTJ Liga 100 Olomouc8001:20:1198,42
4MA4168Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7901:20:5996,41
1MC5157Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:21:33113,73
5MA651Helleší JiříAtletika Zábřeh7901:21:5294,19
6MA795Křivohlávek TomášAtletika Šumperk9501:22:2392,89
1MB890Kadidlo JiříJedu bomby!7201:22:43102,44
2MB991Procházka MarekAtletika Šumperk7401:23:00101,76
7MA10165Krajča StanislavTJ Liga 100 Olomouc8301:24:0888,49
8MA11130Chytil DavidVSK UNI Brno8701:24:3487,40
1ZA12101Filipiová EvaAtletika Šumperk8601:24:39118,36
9MA1345Heller TomášHradec Králové8101:24:4287,07
3MB141Hašpl MarcelOddíl 20157701:25:3095,79
4MB1586Frydrych TomášZábřeh7701:26:1993,84
5MB16108Vošický PavelAtletika Šumperk7501:27:0691,97
10MA17141Janů LiborŠumperk7801:27:3679,78
11MA1872Fojtík ZdeněkBrodek u Přerova8001:28:1678,10
12MA19112Planička JiříLitovel8801:28:2477,77
2MC20113Sedláček RomanACTIVITY Lanškroun6401:29:5694,58
6MB2110Hauška JanMolkerei Vikantice7101:30:2484,09
7MB2293Kopečný DušanJedu bomby7301:30:3283,77
8MB2353Chemčuk MiroslavSám běžec7701:30:4183,41
3MC24114Scheuer JanActivity6601:31:1291,69
1MD25186Krejčí IvoTriatlon team Uničoc5701:31:54110,88
13MA26188Voženílek MartinLibina8301:32:1967,92
1ZB2756Janková MagdaRUN&MUM8001:32:25100,58
14MA28137Žouželka LiborAtletika Zábřeh7801:32:4266,96
2ZB2988Kriklová AlenaJedu bomby!7901:32:4499,89
9MB30120Zákravský MichalŠumperk7401:32:5078,28
10MB3149Uvízl MartinLitovel7601:32:5478,12
3ZB31110Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:32:5499,53
11MB3397Horna FrantišekJedu bomby7601:33:0877,56
12MB34181Vích PetrOlomouc7301:33:1677,24
13MB35122Doubrava MarekKolšov7401:33:5675,65
15MA365Dvorský OndřejZábřeh8801:33:5863,77
4MC37175Havlíček IvoLánov Krkonoše6601:34:1784,65
14MB3899Beneš MartinBašta Team7601:34:2674,46
15MB3920Fanfrdla CtiradSilůvky7401:34:4573,70
16MA4075Janků TomášMZD8501:34:5361,47
17MA41164Kamlar PavelZábřeh7801:35:1060,75
18MA4255Poštulka TomášSKI OB Šternberk9701:35:1860,42
5MC4337Knápek LubomírLK Šumperk5901:35:2382,13
19MA442Vepřek MartinKolšov9001:35:4659,25
16MB45194Doležal MartinSP Sázava7001:36:0070,72
2MD4694Pur VáclavŠumperk5501:36:11102,07
1MJ47144Matoušek MatějKVS Šumperk0001:36:20114,57
17MB48142Hecl MilošKVS Šumperk7601:36:3969,16
18MB49156Kukula MarcelStaviva Enko7301:36:4069,12
19MB50151Žouželka TomášAtletika Zábřeh7601:36:5468,57
2ZA5119Bartoňková NinaFan Brno9001:37:0291,79
20MA52183Kořínek AlešLibina8501:37:2355,18
3ZA53201Planičková LenkaLitovel9101:37:5689,86
21MA54204Krobot VlastimilTJ Liga 100 Olomouc7801:38:0953,25
20MB55154Dorazil JiříLOUČANY6901:38:1265,46
4ZA5623Hénková AlenaAK Drnovice8601:38:1989,03
22MA57128Sléžka MichalAtletika Zábřeh8301:38:3752,08
21MB58180Janků PetrTJ Liga 100 Olomouc7401:38:4164,31
23MA59184Vrtílek MilanVyškov8601:38:4651,70
24MA60155Tkadlec JanÚjezd u Uníčova7901:38:4951,58
22MB61134Stryk MartinKVS Šumperk7501:39:0463,39
25MA627Benda OndřejÚsov8301:39:2450,11
6MC6331Frank MilanCyklo Morava6701:39:3472,58
5ZA6498Amtmann_Kánia TanjaNěmecko8301:39:4785,89
4ZB65116Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:39:59117,76
23MB66202Křivohlávek PavelNový Malín7001:40:3159,93
7MC6725Vondruška BohuslavŠumperk6301:40:4769,80
24MB683Šimek PetrDORADO Finance7301:40:4959,21
6ZA699Drtilová VeronikaLitovel8501:40:5283,56
25MB7047Uvízl AlešUničov7101:41:2457,82
26MB71123Vojtíšek TomášSC Testudo Brno7301:41:3257,50
8MC72161Hruban JanČeská Třebová6601:42:0166,98
26MA73133Marhold PetrChoceň7801:42:0843,24
27MB7479Látal RadekBochoř7301:42:2455,43
5ZB75107Pilíková VeronikaČeská Třebová8101:42:2878,89
28MB7663Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko7401:42:4054,79
9MC7778Halenka MilanFN Olomouc6501:42:5564,93
6ZB7811Tylová ŽanetaPošta Bludov7401:43:2276,95
3MD79160Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:43:2987,05
29MB8096Cveček MartinŠumperk7401:44:2250,73
27MA81203Sporek JakubŠumperk8201:45:0835,70
10MC82199Kliment PavelŠternberk6601:45:1859,48
30MB8371Ambros JiříSlatinice7501:45:2848,11
31MB84109Král LiborAZ EKOTHERM Šumperk6801:45:4847,31
4MD8540Jirásko ZdeněkGo HBJME5501:45:5482,07
32MB8673Chládek DavidBystruvany7601:45:5746,95
28MA87190Pavlas LiborSudkov7801:46:1532,89
29MA8889Krikl PavelJedu bomby!7901:46:1832,77
5MD89150Zdražil PetrQuo usque tandem5701:46:2281,11
30MA904Pumprla RostislavSK Salith Sport8501:46:3332,14
1ZJ91179Václavková HanaDlouhá Třebová9901:46:40100,00
31MA9261Šmehlík OndřejHrabišice9001:46:4231,76
2MJ93145Krč MatějDOLS Šumperk0101:46:4894,42
32MA94105Hlavinka ZdeněkZábřeh8201:46:4931,47
33MB95125Pouč OndřejVyškov7201:46:5644,60
11MC96152Chmura Petrforman cinelli6201:47:0955,26
6MD97162Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:47:1479,33
7ZB98158Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7501:47:4267,60
34MB99127Giesel LiborSKP Šumperk7301:48:1341,54
7ZA100100Trojáková MartinaExtreme obstacle runners9001:48:1667,68
33MA101177Bláha LubošHněvkov8701:48:1727,78
35MB102193Woś RichardHavířov6801:48:2840,94
3MJ10332Holec RadekKN PROJECT9901:48:3491,02
34MA104176Rašner TomášTRISK Olomouc7901:48:4826,48
36MB10538Kolář VítPraha7301:48:5439,91
37MB10674Čapka FrantišekBrno6801:49:3738,19
12MC10754Poštulka ZdenekSKI OB Šternberk6601:49:5748,86
7MD108148Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:50:0673,43
38MB10960Vodička JanTTC Olomouc6801:50:3935,73
8ZA11015Štanclová KateřinaBrno9101:50:4362,42
8ZA110131Jašková RomanaAtletika Zábřeh9001:50:4362,42
35MA11267Stankuš AlexandrŠumperk7801:50:5021,37
36MA11362Jeřábek TomášÚstín7901:51:1520,32
39MB1148Vašíček JiříDubicko7301:51:1934,13
37MA115124Babík MichalJičín8001:51:2220,03
40MB116195Vašica JosefPraha7001:51:3533,50
41MB11780Straka Jiří5Strak7701:51:4133,26
38MA118170Karas IvanKlub Bláznů8801:52:0118,39
42MB11913Šimek VladimírDOLS Šumperk7501:52:1431,94
43MB120104Armstein PetrChomoutov7201:52:2131,67
39MA1216Majstršín JiříZábřeh8701:53:0315,80
8MD122200Smolicha JosefNový Malín5601:53:0567,29
44MB12333Kapoun PetrAtletika Polička7501:53:2229,24
8ZB124196Krňávková EvaSRTG Šumperk7501:53:4654,50
45MB125197Berka RobertSRTG Šumperk7201:54:0027,73
9ZB126178Jetmarová EsterSokol Hylváty7001:54:2591,45
10ZB12735Krčová MartinaKVS Šumperk7201:54:4790,79
13MC128182Kraus VladimírVelký Týnec6501:55:2936,22
40MA129118Suchánek JiříŠumperk7801:55:339,51
46MB13018Šinkovský RadekŠumperk7201:55:5123,31
9MD131163Batěk MiroslavHrabišín5401:56:3160,23
41MA13226Novák JanSKI-OB Šternberk7901:56:396,75
47MB13364Halamka PetrSQUADRA7101:56:5320,84
42MA134167Kašpar JiříZábřeh8101:57:473,90
48MB135146Rojdovský NikolaZábřeh7401:58:1217,69
11ZB136102Masničáková BlankaOlomouc7401:58:3943,97
14MC13670Hartmann PetrBrno5901:58:3928,99
12ZB138106Šafářová TerezaZábřeh8101:59:0643,00
49MB13977Zapletal JosefPraha7501:59:1915,03
1ME14082Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4502:00:09128,99
50MB14130Roháček Tomᚊumperk7202:00:2112,56
13ZB142159Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7902:00:3239,90
43MA143147Chamlar LukášZábřeh8802:01:493,00
44MA14469Šupa JiříBrno7802:02:323,00
14ZB144191Lounová MarkétaSRTG Šumperk7602:02:3235,59
10ZA14641Dlouhá MichaelaNeposlušné tenisky8602:02:4036,78
10ZA14642Valentová PeťuleNeposlušné tenisky9102:02:4036,78
15ZB148135Stryková VlastaKVS Šumperk7602:02:5234,87
45MA14917Gross JiříPostřelmov8802:03:133,00
51MB150139Neumann JiříBrníčko7402:03:315,00
16ZB151103Ryšavá PetraŠumperk7602:04:1032,06
17ZB152143Berková KatarínaKVS Šumperk8102:05:1029,90
52MB15381Smutný MartinBašta Team7702:05:303,00
10MD154171Kašpar JiříBrazzale Moravia Tři Dvory5302:06:1140,33
15MC155140Vepřek VlastimilLesnice6302:07:149,38
18ZB155126Tichá JanaOlomouc7702:07:1425,45
53MB15728Wíttek RichardRájec-Jestřebí7202:08:443,00
16MC158173Klobouk PetrBrno6402:09:214,55
1ZC158172Babáková HelenaKuřim6502:09:2164,23
54MB16085Urbášek DanielMohelnice7302:09:433,00
55MB161169Svoboda HynekPolicie Šumperk7502:10:133,00
56MB162174Tomaštík PavelZábřeh7502:10:273,00
12ZA163166Klimešová BarboraŠumperk8802:11:5816,83
46MA16436Kaplan OndřejŠumperk8202:12:453,00
13ZA165198Kušíková KateřinaSRTG Šumperk8402:13:0714,36
47MA16614Horák JiříBrno8302:14:583,00
14ZA16739Friedlová MichaelaZábřeh8702:20:113,00
48MA16883Matula MarekŠumperk9002:21:503,00
15ZA16884Truksová JanaŠumperk9202:21:503,00
49MA17059Mládek JosefZábřeh9102:21:543,00
4MJ17158Šíp DominikZábřeh0102:23:4323,36
2ME17252Kovařík FrantišekBřeclav4602:23:4695,37
2ZC173185Hlavsová JanaŠumperk5702:23:47100,00
3ZC174149Jancková PetraQuo usque tandem6702:25:3834,56
17MC175153Prošek JiříKapitán Šnek6302:29:213,00
3ME17687Engliš JiříCVK Opava3802:37:3875,64
11MD17757Šíp JiříZábřeh4802:41:193,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1189Dvořák PavelTJ Liga 100 Olomouc8201:18:46101,98
2MA2187Dryml MojmírHvězda Pardubice8601:19:4399,59
3MA3192Dokulil ZdeněkTJ Liga 100 Olomouc8001:20:1198,42
4MA4168Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7901:20:5996,41
5MC5157Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:21:3394,98
6MA651Helleší JiříAtletika Zábřeh7901:21:5294,19
7MA795Křivohlávek TomášAtletika Šumperk9501:22:2392,89
8MB890Kadidlo JiříJedu bomby!7201:22:4392,05
9MB991Procházka MarekAtletika Šumperk7401:23:0091,34
10MA10165Krajča StanislavTJ Liga 100 Olomouc8301:24:0888,49
11MA11130Chytil DavidVSK UNI Brno8701:24:3487,40
12MA1345Heller TomášHradec Králové8101:24:4287,07
13MB141Hašpl MarcelOddíl 20157701:25:3085,06
14MB1586Frydrych TomášZábřeh7701:26:1983,00
15MB16108Vošický PavelAtletika Šumperk7501:27:0681,03
16MA17141Janů LiborŠumperk7801:27:3679,78
17MA1872Fojtík ZdeněkBrodek u Přerova8001:28:1678,10
18MA19112Planička JiříLitovel8801:28:2477,77
19MC20113Sedláček RomanACTIVITY Lanškroun6401:29:5673,91
20MB2110Hauška JanMolkerei Vikantice7101:30:2472,74
21MB2293Kopečný DušanJedu bomby7301:30:3272,40
22MB2353Chemčuk MiroslavSám běžec7701:30:4172,03
23MC24114Scheuer JanActivity6601:31:1270,73
24MD25186Krejčí IvoTriatlon team Uničoc5701:31:5468,97
25MA26188Voženílek MartinLibina8301:32:1967,92
26MA28137Žouželka LiborAtletika Zábřeh7801:32:4266,96
27MB30120Zákravský MichalŠumperk7401:32:5066,62
28MB3149Uvízl MartinLitovel7601:32:5466,45
29MB3397Horna FrantišekJedu bomby7601:33:0865,87
30MB34181Vích PetrOlomouc7301:33:1665,53
31MB35122Doubrava MarekKolšov7401:33:5663,85
32MA365Dvorský OndřejZábřeh8801:33:5863,77
33MC37175Havlíček IvoLánov Krkonoše6601:34:1762,97
34MB3899Beneš MartinBašta Team7601:34:2662,60
35MB3920Fanfrdla CtiradSilůvky7401:34:4561,80
36MA4075Janků TomášMZD8501:34:5361,47
37MA41164Kamlar PavelZábřeh7801:35:1060,75
38MA4255Poštulka TomášSKI OB Šternberk9701:35:1860,42
39MC4337Knápek LubomírLK Šumperk5901:35:2360,21
40MA442Vepřek MartinKolšov9001:35:4659,25
41MB45194Doležal MartinSP Sázava7001:36:0058,66
42MD4694Pur VáclavŠumperk5501:36:1158,20
43MJ47144Matoušek MatějKVS Šumperk0001:36:2057,82
44MB48142Hecl MilošKVS Šumperk7601:36:3957,03
45MB49156Kukula MarcelStaviva Enko7301:36:4056,98
46MB50151Žouželka TomášAtletika Zábřeh7601:36:5456,40
47MA52183Kořínek AlešLibina8501:37:2355,18
48MA54204Krobot VlastimilTJ Liga 100 Olomouc7801:38:0953,25
49MB55154Dorazil JiříLOUČANY6901:38:1253,13
50MA57128Sléžka MichalAtletika Zábřeh8301:38:3752,08
51MB58180Janků PetrTJ Liga 100 Olomouc7401:38:4151,91
52MA59184Vrtílek MilanVyškov8601:38:4651,70
53MA60155Tkadlec JanÚjezd u Uníčova7901:38:4951,58
54MB61134Stryk MartinKVS Šumperk7501:39:0450,95
55MA627Benda OndřejÚsov8301:39:2450,11
56MC6331Frank MilanCyklo Morava6701:39:3449,69
57MB66202Křivohlávek PavelNový Malín7001:40:3147,30
58MC6725Vondruška BohuslavŠumperk6301:40:4746,63
59MB683Šimek PetrDORADO Finance7301:40:4946,55
60MB7047Uvízl AlešUničov7101:41:2445,08
61MB71123Vojtíšek TomášSC Testudo Brno7301:41:3244,75
62MC72161Hruban JanČeská Třebová6601:42:0143,53
63MA73133Marhold PetrChoceň7801:42:0843,24
64MB7479Látal RadekBochoř7301:42:2442,57
65MB7663Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko7401:42:4041,90
66MC7778Halenka MilanFN Olomouc6501:42:5541,27
67MD79160Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:43:2939,85
68MB8096Cveček MartinŠumperk7401:44:2237,63
69MA81203Sporek JakubŠumperk8201:45:0835,70
70MC82199Kliment PavelŠternberk6601:45:1835,28
71MB8371Ambros JiříSlatinice7501:45:2834,86
72MB84109Král LiborAZ EKOTHERM Šumperk6801:45:4834,02
73MD8540Jirásko ZdeněkGo HBJME5501:45:5433,77
74MB8673Chládek DavidBystruvany7601:45:5733,65
75MA87190Pavlas LiborSudkov7801:46:1532,89
76MA8889Krikl PavelJedu bomby!7901:46:1832,77
77MD89150Zdražil PetrQuo usque tandem5701:46:2232,60
78MA904Pumprla RostislavSK Salith Sport8501:46:3332,14
79MA9261Šmehlík OndřejHrabišice9001:46:4231,76
80MJ93145Krč MatějDOLS Šumperk0101:46:4831,51
81MA94105Hlavinka ZdeněkZábřeh8201:46:4931,47
82MB95125Pouč OndřejVyškov7201:46:5631,17
83MC96152Chmura Petrforman cinelli6201:47:0930,63
84MD97162Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:47:1430,42
85MB99127Giesel LiborSKP Šumperk7301:48:1327,95
86MA101177Bláha LubošHněvkov8701:48:1727,78
87MB102193Woś RichardHavířov6801:48:2827,32
88MJ10332Holec RadekKN PROJECT9901:48:3427,07
89MA104176Rašner TomášTRISK Olomouc7901:48:4826,48
90MB10538Kolář VítPraha7301:48:5426,23
91MB10674Čapka FrantišekBrno6801:49:3724,43
92MC10754Poštulka ZdenekSKI OB Šternberk6601:49:5723,59
93MD108148Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:50:0623,21
94MB10960Vodička JanTTC Olomouc6801:50:3921,83
95MA11267Stankuš AlexandrŠumperk7801:50:5021,37
96MA11362Jeřábek TomášÚstín7901:51:1520,32
97MB1148Vašíček JiříDubicko7301:51:1920,15
98MA115124Babík MichalJičín8001:51:2220,03
99MB116195Vašica JosefPraha7001:51:3519,48
100MB11780Straka Jiří5Strak7701:51:4119,23
101MA118170Karas IvanKlub Bláznů8801:52:0118,39
102MB11913Šimek VladimírDOLS Šumperk7501:52:1417,85
103MB120104Armstein PetrChomoutov7201:52:2117,56
104MA1216Majstršín JiříZábřeh8701:53:0315,80
105MD122200Smolicha JosefNový Malín5601:53:0515,71
106MB12333Kapoun PetrAtletika Polička7501:53:2215,00
107MB125197Berka RobertSRTG Šumperk7201:54:0013,41
108MC128182Kraus VladimírVelký Týnec6501:55:299,68
109MA129118Suchánek JiříŠumperk7801:55:339,51
110MB13018Šinkovský RadekŠumperk7201:55:518,76
111MD131163Batěk MiroslavHrabišín5401:56:317,08
112MA13226Novák JanSKI-OB Šternberk7901:56:396,75
113MB13364Halamka PetrSQUADRA7101:56:536,16
114MA134167Kašpar JiříZábřeh8101:57:473,90
115MB135146Rojdovský NikolaZábřeh7401:58:123,00
116MC13670Hartmann PetrBrno5901:58:393,00
117MB13977Zapletal JosefPraha7501:59:193,00
118ME14082Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4502:00:093,00
119MB14130Roháček Tomᚊumperk7202:00:213,00
120MA143147Chamlar LukášZábřeh8802:01:493,00
121MA14469Šupa JiříBrno7802:02:323,00
122MA14917Gross JiříPostřelmov8802:03:133,00
123MB150139Neumann JiříBrníčko7402:03:313,00
124MB15381Smutný MartinBašta Team7702:05:303,00
125MD154171Kašpar JiříBrazzale Moravia Tři Dvory5302:06:113,00
126MC155140Vepřek VlastimilLesnice6302:07:143,00
127MB15728Wíttek RichardRájec-Jestřebí7202:08:443,00
128MC158173Klobouk PetrBrno6402:09:213,00
129MB16085Urbášek DanielMohelnice7302:09:433,00
130MB161169Svoboda HynekPolicie Šumperk7502:10:133,00
131MB162174Tomaštík PavelZábřeh7502:10:273,00
132MA16436Kaplan OndřejŠumperk8202:12:453,00
133MA16614Horák JiříBrno8302:14:583,00
134MA16883Matula MarekŠumperk9002:21:503,00
135MA17059Mládek JosefZábřeh9102:21:543,00
136MJ17158Šíp DominikZábřeh0102:23:433,00
137ME17252Kovařík FrantišekBřeclav4602:23:463,00
138MC175153Prošek JiříKapitán Šnek6302:29:213,00
139ME17687Engliš JiříCVK Opava3802:37:383,00
140MD17757Šíp JiříZábřeh4802:41:193,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA12101Filipiová EvaAtletika Šumperk8601:24:39111,75
2ZB2756Janková MagdaRUN&MUM8001:32:2594,48
3ZB2988Kriklová AlenaJedu bomby!7901:32:4493,77
4ZB31110Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:32:5493,40
5ZA5119Bartoňková NinaFan Brno9001:37:0284,21
6ZA53201Planičková LenkaLitovel9101:37:5682,21
7ZA5623Hénková AlenaAK Drnovice8601:38:1981,36
8ZA6498Amtmann_Kánia TanjaNěmecko8301:39:4778,09
9ZB65116Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:39:5977,65
10ZA699Drtilová VeronikaLitovel8501:40:5275,69
11ZB75107Pilíková VeronikaČeská Třebová8101:42:2872,13
12ZB7811Tylová ŽanetaPošta Bludov7401:43:2270,13
13ZJ91179Václavková HanaDlouhá Třebová9901:46:4062,79
14ZB98158Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7501:47:4260,48
15ZA100100Trojáková MartinaExtreme obstacle runners9001:48:1659,23
16ZA11015Štanclová KateřinaBrno9101:50:4353,78
16ZA110131Jašková RomanaAtletika Zábřeh9001:50:4353,78
18ZB124196Krňávková EvaSRTG Šumperk7501:53:4647,00
19ZB126178Jetmarová EsterSokol Hylváty7001:54:2545,55
20ZB12735Krčová MartinaKVS Šumperk7201:54:4744,74
21ZB136102Masničáková BlankaOlomouc7401:58:3936,14
22ZB138106Šafářová TerezaZábřeh8101:59:0635,14
23ZB142159Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7902:00:3231,94
24ZB144191Lounová MarkétaSRTG Šumperk7602:02:3227,50
25ZA14641Dlouhá MichaelaNeposlušné tenisky8602:02:4027,21
25ZA14642Valentová PeťuleNeposlušné tenisky9102:02:4027,21
27ZB148135Stryková VlastaKVS Šumperk7602:02:5226,76
28ZB151103Ryšavá PetraŠumperk7602:04:1023,87
29ZB152143Berková KatarínaKVS Šumperk8102:05:1021,65
30ZB155126Tichá JanaOlomouc7702:07:1417,05
31ZC158172Babáková HelenaKuřim6502:09:2112,34
32ZA163166Klimešová BarboraŠumperk8802:11:586,52
33ZA165198Kušíková KateřinaSRTG Šumperk8402:13:073,97
34ZA16739Friedlová MichaelaZábřeh8702:20:113,00
35ZA16884Truksová JanaŠumperk9202:21:503,00
36ZC173185Hlavsová JanaŠumperk5702:23:473,00
37ZC174149Jancková PetraQuo usque tandem6702:25:383,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód