hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Memoriál Václava Čevony

14.6.2017, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Václava Čevony
  • datum konání: 14.6.2017
  • zobrazeno již 442x
  • místo konání: Ústí nad Orlicí, atletický stadion
  • GPS: 49.97855N, 16.38813E
  • pořadatel: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Ústí nad Orlicí - osmidráha s umělým povrchem
18:00 hodin

Přihlášky

na místě do 17:30 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 3 km a méně

Ceny pro vítěze

V závodech mužů prvních 5 závodníků ve výši 2000,- 1500,- 1000,- 500,- 300,- při splnění limitu 1:57,0 na 800 m a 8:59,0 na 3000 m.
V případě nesplnění se odměna krátí na polovinu.
V závodě žen na 3000 m první 3 závodnice ve výši 1000,- 700,- 500,-

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Eva Hüblová
tel. 605 183 844

Propozice závodu

E-mailová adresa

eva.hublova@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kohut JanElite Sport Blansko8500:08:52104,71
2MA22Vebr PatrikJiskra Ústí nad Orlicí9800:08:54103,00
3MA33Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:08:56102,99
4MA44Vondra VojtěchJiskra Ústí nad Orlicí9800:09:00101,06
5MA55Pastor PatrikSSK Vítkovice0100:09:1395,94
6MA66Kostecký JanŠumperk9100:09:2592,30
7MA77Stříhavka JindřichAC Choceň0000:09:2691,25
8MA88Lukeš TomášSK Nové Město nad Metují0000:09:4285,39
9MA99Schütz MichalSK Nové Město nad Metují0000:09:5979,09
10MA1010Boháč BonifácJiskra Ústí nad Orlicí0100:10:0178,42
11MA1111Effenberger MarekElite Sport Blansko0100:10:0178,23
12MA1212Radiměřský KarelAtletika Polička8700:10:0976,27
13MA1319Bílek DavidJiskra Ústí nad Orlicí0300:10:1573,39
14MA1420Vebr DominikJiskra Ústí nad Orlicí0300:10:2071,43
15MA1513Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:10:20107,33
16MA1614Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:10:21107,15
17MA1715Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:10:2769,83
18MA1816Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:10:29112,52
19MA1917Tlamka FilipElite Sport Blansko0200:10:4960,59
20MA2121Vacarda VladimírEleven Run Team5900:10:54104,99
21MA2222Adamec LukášHO Česká Třebová8700:11:0655,18
22MA2323Kapoun JanAtletika Polička0300:11:1351,75
23MA2418Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:11:3085,52
24MA2624Živný Marek3D Fitness Žamberk9100:11:4242,21
25MA2725Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:11:4639,71
26MA2826Vojtíšek TomášSC Testudo Brno7300:11:4680,63
27MA3027Pražák TomášJiskra Hylváty7100:11:4880,17
28MA3128Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:12:0176,00
29MA3329Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:12:09103,53
30MA3530Hruban JanČeská Třebová6600:12:1082,49
31MA3631Ráb PavelČeská Třebová5200:12:11102,98
32MA3832Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:12:1471,95
33MA4033Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:12:4693,50
34MA4234Červ MiloslavAtletika Polička5000:12:5192,21
35MA4735Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:13:0089,71
36MA4936Chaloupka JanMladkov9000:13:413,00
37MA5037Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:13:5375,48
38MA5338Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:14:4162,58
39MA5439Hlaváček ZdeněkRychnov nad Kněžnou5400:14:5558,94
40MA5540Jelínek MatějČernilov4200:15:17105,30
41MA5641Tučný JanMK Pardubice4700:15:39100,61
42MA5742Moník MilanMT Smiřice6900:16:093,00
43MA5843Bielčik JindřichElma Tým4000:16:1094,09
44MA6144Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:29:523,00

Ženy (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2045Trojanová HanaSK Nové Město nad Metují0000:10:53116,95
2ZA2546Nováková BaboraSokol Kunvald8300:11:39108,88
3ZA2947Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:11:48112,24
4ZA3248Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:12:04101,82
5ZA3449Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:12:10110,85
6ZA3750Kalousová TerezaJiskra Ústí nad Orlicí9800:12:1494,37
7ZA3951Horňová AdrianaElite Sport Blansko0000:12:3488,68
8ZA4152Kučerová ŠtěpánkaPísek8800:12:5089,31
9ZA4354Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:12:5299,81
9ZA4353Víšková NatálieAC Vysoké Mýto9800:12:5283,64
11ZA4555Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:12:5594,42
12ZA4656Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:12:5993,34
13ZA4857Mencáková PetraJS Ginabela8100:13:3289,34
14ZA5158Pešlová IvanaSvitavy6300:14:1074,33
15ZA5259Peterková VeronikaSvitavy8400:14:2264,02
16ZA5960Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:16:53109,50
17ZA6061Jelínková MagdalenaČernilov4500:18:3490,50

Trať 3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kohut JanElite Sport Blansko8500:08:52104,71
2MA22Vebr PatrikJiskra Ústí nad Orlicí9800:08:54103,00
3MA33Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:08:56102,99
4MA44Vondra VojtěchJiskra Ústí nad Orlicí9800:09:00101,06
5MA55Pastor PatrikSSK Vítkovice0100:09:1395,94
6MA66Kostecký JanŠumperk9100:09:2592,30
7MA77Stříhavka JindřichAC Choceň0000:09:2691,25
8MA88Lukeš TomášSK Nové Město nad Metují0000:09:4285,39
9MA99Schütz MichalSK Nové Město nad Metují0000:09:5979,09
10MA1010Boháč BonifácJiskra Ústí nad Orlicí0100:10:0178,42
11MA1111Effenberger MarekElite Sport Blansko0100:10:0178,23
12MA1212Radiměřský KarelAtletika Polička8700:10:0976,27
13MA1319Bílek DavidJiskra Ústí nad Orlicí0300:10:1573,39
14MA1420Vebr DominikJiskra Ústí nad Orlicí0300:10:2071,43
15MA1513Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:10:20107,33
16MA1614Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:10:21107,15
17MA1715Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:10:2769,83
18MA1816Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:10:29112,52
19MA1917Tlamka FilipElite Sport Blansko0200:10:4960,59
1ZA2045Trojanová HanaSK Nové Město nad Metují0000:10:53116,95
20MA2121Vacarda VladimírEleven Run Team5900:10:54104,99
21MA2222Adamec LukášHO Česká Třebová8700:11:0655,18
22MA2323Kapoun JanAtletika Polička0300:11:1351,75
23MA2418Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:11:3085,52
2ZA2546Nováková BaboraSokol Kunvald8300:11:39108,88
24MA2624Živný Marek3D Fitness Žamberk9100:11:4242,21
25MA2725Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:11:4639,71
26MA2826Vojtíšek TomášSC Testudo Brno7300:11:4680,63
3ZA2947Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:11:48112,24
27MA3027Pražák TomášJiskra Hylváty7100:11:4880,17
28MA3128Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:12:0176,00
4ZA3248Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:12:04101,82
29MA3329Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:12:09103,53
5ZA3449Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:12:10110,85
30MA3530Hruban JanČeská Třebová6600:12:1082,49
31MA3631Ráb PavelČeská Třebová5200:12:11102,98
6ZA3750Kalousová TerezaJiskra Ústí nad Orlicí9800:12:1494,37
32MA3832Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:12:1471,95
7ZA3951Horňová AdrianaElite Sport Blansko0000:12:3488,68
33MA4033Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:12:4693,50
8ZA4152Kučerová ŠtěpánkaPísek8800:12:5089,31
34MA4234Červ MiloslavAtletika Polička5000:12:5192,21
9ZA4354Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:12:5299,81
9ZA4353Víšková NatálieAC Vysoké Mýto9800:12:5283,64
11ZA4555Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:12:5594,42
12ZA4656Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:12:5993,34
35MA4735Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:13:0089,71
13ZA4857Mencáková PetraJS Ginabela8100:13:3289,34
36MA4936Chaloupka JanMladkov9000:13:413,00
37MA5037Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:13:5375,48
14ZA5158Pešlová IvanaSvitavy6300:14:1074,33
15ZA5259Peterková VeronikaSvitavy8400:14:2264,02
38MA5338Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:14:4162,58
39MA5439Hlaváček ZdeněkRychnov nad Kněžnou5400:14:5558,94
40MA5540Jelínek MatějČernilov4200:15:17105,30
41MA5641Tučný JanMK Pardubice4700:15:39100,61
42MA5742Moník MilanMT Smiřice6900:16:093,00
43MA5843Bielčik JindřichElma Tým4000:16:1094,09
16ZA5960Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:16:53109,50
17ZA6061Jelínková MagdalenaČernilov4500:18:3490,50
44MA6144Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:29:523,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kohut JanElite Sport Blansko8500:08:52100,92
2MA22Vebr PatrikJiskra Ústí nad Orlicí9800:08:5499,92
3MA33Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:08:5699,16
4MA44Vondra VojtěchJiskra Ústí nad Orlicí9800:09:0097,95
5MA55Pastor PatrikSSK Vítkovice0100:09:1392,75
6MA66Kostecký JanŠumperk9100:09:2588,27
7MA77Stříhavka JindřichAC Choceň0000:09:2687,99
8MA88Lukeš TomášSK Nové Město nad Metují0000:09:4282,04
9MA99Schütz MichalSK Nové Město nad Metují0000:09:5975,64
10MA1010Boháč BonifácJiskra Ústí nad Orlicí0100:10:0174,95
11MA1111Effenberger MarekElite Sport Blansko0100:10:0174,77
12MA1212Radiměřský KarelAtletika Polička8700:10:0971,93
13MA1319Bílek DavidJiskra Ústí nad Orlicí0300:10:1569,85
14MA1420Vebr DominikJiskra Ústí nad Orlicí0300:10:2067,86
15MA1513Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:10:2067,71
16MA1614Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:10:2167,49
17MA1715Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:10:2765,36
18MA1816Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:10:2964,39
19MA1917Tlamka FilipElite Sport Blansko0200:10:4956,85
20MA2121Vacarda VladimírEleven Run Team5900:10:5454,92
21MA2222Adamec LukášHO Česká Třebová8700:11:0650,42
22MA2323Kapoun JanAtletika Polička0300:11:1347,88
23MA2418Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:11:3041,41
24MA2624Živný Marek3D Fitness Žamberk9100:11:4237,21
25MA2725Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:11:4635,64
26MA2826Vojtíšek TomášSC Testudo Brno7300:11:4635,52
27MA3027Pražák TomášJiskra Hylváty7100:11:4834,96
28MA3128Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:12:0129,93
29MA3329Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:12:0926,89
30MA3530Hruban JanČeská Třebová6600:12:1026,65
31MA3631Ráb PavelČeská Třebová5200:12:1126,12
32MA3832Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:12:1425,05
33MA4033Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:12:4612,94
34MA4234Červ MiloslavAtletika Polička5000:12:5111,15
35MA4735Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:13:007,68
36MA4936Chaloupka JanMladkov9000:13:413,00
37MA5037Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:13:533,00
38MA5338Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:14:413,00
39MA5439Hlaváček ZdeněkRychnov nad Kněžnou5400:14:553,00
40MA5540Jelínek MatějČernilov4200:15:173,00
41MA5641Tučný JanMK Pardubice4700:15:393,00
42MA5742Moník MilanMT Smiřice6900:16:093,00
43MA5843Bielčik JindřichElma Tým4000:16:103,00
44MA6144Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:29:523,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2045Trojanová HanaSK Nové Město nad Metují0000:10:53109,65
2ZA2546Nováková BaboraSokol Kunvald8300:11:3996,48
3ZA2947Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:11:4893,87
4ZA3248Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:12:0488,96
5ZA3449Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:12:1087,43
6ZA3750Kalousová TerezaJiskra Ústí nad Orlicí9800:12:1486,16
7ZA3951Horňová AdrianaElite Sport Blansko0000:12:3480,25
8ZA4152Kučerová ŠtěpánkaPísek8800:12:5075,64
9ZA4353Víšková NatálieAC Vysoké Mýto9800:12:5275,01
9ZA4354Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:12:5275,01
11ZA4555Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:12:5574,30
12ZA4656Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:12:5973,11
13ZA4857Mencáková PetraJS Ginabela8100:13:3263,25
14ZA5158Pešlová IvanaSvitavy6300:14:1052,24
15ZA5259Peterková VeronikaSvitavy8400:14:2248,72
16ZA5960Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:16:534,82
17ZA6061Jelínková MagdalenaČernilov4500:18:343,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód