hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Peklák Challenge - kvalifikace na MS v běhu do vrchu

17.6.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Peklák Challenge - kvalifikace na MS v běhu do vrchu
  • datum konání: 17.6.2017
  • zobrazeno již 410x
  • pořadatel: Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z. s.

Sociální sítě

Místo konání

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://peklak.iscarex.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Peklák Challenge - kvalifikace na MS v běhu do vrchu

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ154Matějka ŠimonAK Bílina9900:24:33102,10
2MJ252Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:24:5698,96
3MJ356Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň0000:24:5698,94
4MJ450Czeczotka MarekTJ TŽ Třinec9800:25:1097,11
5MJ555Bořánek MichalAC Sparta Praha0000:25:1696,35
6MJ637Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:26:5083,60
7MJ765Bílek DavidJiskra Ústí nad Orlicí0300:26:5782,76
8MJ949Křeček JiříEleven run team9800:28:2071,54

Juniorky 19 let a mladší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1057Štiglerová SylvieAK SSK Vítkovice9900:28:53100,00

Muži A 20-39 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Pavlišta VítSilvini Madshus team8500:43:06101,49
2MA215Fejfar OndřejInov-8 team8900:43:3099,66
3MA322Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:43:4098,85
4MA471Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:43:5997,41
5MA513Bednarský VojtěchTNF Bike Team9700:44:0796,80
6MA667Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:44:4094,31
7MA711Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:45:2790,66
8MA870Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:46:4484,75
9MA1081Wurst MilanAK Šternberk8200:48:2577,04
10MA1285Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:50:2567,79
11MA1679Kantek MiroslavVSK Univerzita Brno9300:51:3262,61
12MA1812Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:51:5860,67
13MA2177Toman RadekAFK Kornice8700:52:5156,55
14MA2268Petrášek MiloslavTJ Rumburk7800:53:0555,47
15MA2480Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:53:2853,73
16MA2525Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:53:5851,43
17MA2675Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:55:3444,10
18MA2772Dušek PatrikDusekBrothers.com8700:55:4243,45
19MA3143Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:01:0118,94
20MA335Ocásek MichalNew Balance Aspire Sports8801:03:178,52
21MA3430Marhold PetrChoceň7801:03:505,95
22MA3614Valenta Jakub-7801:05:303,00
23MA3789Němec Roman-8001:05:453,00
24MA3953Šustek FrantišekLokomotiva Česká Třebová8301:11:453,00
-MA-74Kučera MartinVSK Univerzita Brno / Eleven Run Team80DNF-
-MA-73Kučera LukášVSK Univerzita Brno / Eleven Run Team81DNF-

Muži B 40-49 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB926Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:46:58111,32
2MB1436Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:50:4196,39
3MB1741Široký StanislavAK Blansko Dvorská7700:51:4292,28
4MB1963Moskva RomanPASIVITY Žamberk7500:52:0890,56
5MB2862Urban JakubSKIALP DM7200:59:0462,66
6MB2933Vopršálek MiroslavBrück team7100:59:2161,55
7MB327Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:02:3348,68
8MB358Hampl AloisOstrov7001:04:4140,11
9MB3842Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:06:5231,33
10MB4082Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:13:225,19

Muži C 50-59 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC81Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:48110,56
2MC1158Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:29:20100,05
3MC1234Vacarda VladimírEleven Run Team5900:30:5489,39
4MC1364Karlík MichalLoko Trutnov6400:32:4976,32
5MC1516Belobrad IvanŽamberk6600:32:5675,49
6MC1838Skalický JosefACTIVITY Lanškroun / Žichlínek6200:35:2958,07

Muži D 60-69 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1447Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:32:51105,24
2MD1617Šolc VítězslavBKL Machov5700:32:58104,58
3MD1761Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:35:2390,18
4MD2028Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:3776,95
-MD-45Kobliha MilanLRS Vyškov57DNF-

Muži E 70 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2146Metelka JosefSpartak Police4400:38:27116,13
2ME2332Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:40:50104,72
3ME2539Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:46:1179,15
4ME2640Tučný JanMK Pardubice4700:46:5475,74

Ženy A 20-34 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1323Maršánová LucieHvězda Pardubice / Runsport9000:50:29101,72
2ZA153Stránská AdélaIscarex Česká Třebová/ Inov-89100:51:2298,28

Ženy B 35-44 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1166Gregorová KamilaAC Tepo Kladno / Mizuno Team8100:49:33108,31
2ZB2035Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:52:2097,53
3ZB2348Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:53:1294,16
4ZB3024Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:59:4368,95

Ženy C 45-54 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1960Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:35:37100,00

Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2244Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:40:07110,67
2ZD2410Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:44:3889,33

Peklák Challenge (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB118Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:16:14-
2LB276Šmarda DominikFbK Svitavy9500:16:45-
3LB394Maťátko JanRunsport.cz7800:17:01-
4LB451Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:17:21-
5LB591Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:17:42-
6LB620Košnar FilipTrialrun.cz9100:19:09-
7LB792Netolický MilanChoceň7600:20:09-
8LB887Zykan PetrNMNM8400:22:27-
9LB990Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:22:27-
10LB1093Klusoň OldřichOpatovec8000:22:56-
11LB1184Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:23:26-
12LB1286Zamastil AlexVysoké Mýto0200:25:21-
13LB1388Zykanová JarmilaNMNM8600:25:26-
14LB1419Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:25:34-
15LB1559Štigler Jan-6200:26:24-
16LB1678Gololobová BlankaAVC Praha7300:26:27-
17LB1783Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:26:31-
18LB1834Vacarda VladimírEleven Run Team5900:27:22-

Trať 3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB118Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:16:14-
2LB276Šmarda DominikFbK Svitavy9500:16:45-
3LB394Maťátko JanRunsport.cz7800:17:01-
4LB451Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:17:21-
5LB591Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:17:42-
6LB620Košnar FilipTrialrun.cz9100:19:09-
7LB792Netolický MilanChoceň7600:20:09-
8LB887Zykan PetrNMNM8400:22:27-
9LB990Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:22:27-
10LB1093Klusoň OldřichOpatovec8000:22:56-
11LB1184Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:23:26-
12LB1286Zamastil AlexVysoké Mýto0200:25:21-
13LB1388Zykanová JarmilaNMNM8600:25:26-
14LB1419Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:25:34-
15LB1559Štigler Jan-6200:26:24-
16LB1678Gololobová BlankaAVC Praha7300:26:27-
17LB1783Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:26:31-
18LB1834Vacarda VladimírEleven Run Team5900:27:22-

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ154Matějka ŠimonAK Bílina9900:24:33102,10
2MJ252Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:24:5698,96
3MJ356Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň0000:24:5698,94
4MJ450Czeczotka MarekTJ TŽ Třinec9800:25:1097,11
5MJ555Bořánek MichalAC Sparta Praha0000:25:1696,35
6MJ637Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:26:5083,60
7MJ765Bílek DavidJiskra Ústí nad Orlicí0300:26:5782,76
1MC81Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:48110,56
8MJ949Křeček JiříEleven run team9800:28:2071,54
1ZJ1057Štiglerová SylvieAK SSK Vítkovice9900:28:53100,00
2MC1158Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:29:20100,05
3MC1234Vacarda VladimírEleven Run Team5900:30:5489,39
4MC1364Karlík MichalLoko Trutnov6400:32:4976,32
1MD1447Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:32:51105,24
5MC1516Belobrad IvanŽamberk6600:32:5675,49
2MD1617Šolc VítězslavBKL Machov5700:32:58104,58
3MD1761Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:35:2390,18
6MC1838Skalický JosefACTIVITY Lanškroun / Žichlínek6200:35:2958,07
1ZC1960Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:35:37100,00
4MD2028Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:3776,95
1ME2146Metelka JosefSpartak Police4400:38:27116,13
1ZD2244Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:40:07110,67
2ME2332Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:40:50104,72
2ZD2410Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:44:3889,33
3ME2539Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:46:1179,15
4ME2640Tučný JanMK Pardubice4700:46:5475,74

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Pavlišta VítSilvini Madshus team8500:43:06101,49
2MA215Fejfar OndřejInov-8 team8900:43:3099,66
3MA322Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:43:4098,85
4MA471Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:43:5997,41
5MA513Bednarský VojtěchTNF Bike Team9700:44:0796,80
6MA667Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:44:4094,31
7MA711Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:45:2790,66
8MA870Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:46:4484,75
1MB926Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:46:58111,32
9MA1081Wurst MilanAK Šternberk8200:48:2577,04
1ZB1166Gregorová KamilaAC Tepo Kladno / Mizuno Team8100:49:33108,31
10MA1285Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:50:2567,79
1ZA1323Maršánová LucieHvězda Pardubice / Runsport9000:50:29101,72
2MB1436Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:50:4196,39
2ZA153Stránská AdélaIscarex Česká Třebová/ Inov-89100:51:2298,28
11MA1679Kantek MiroslavVSK Univerzita Brno9300:51:3262,61
3MB1741Široký StanislavAK Blansko Dvorská7700:51:4292,28
12MA1812Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:51:5860,67
4MB1963Moskva RomanPASIVITY Žamberk7500:52:0890,56
2ZB2035Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:52:2097,53
13MA2177Toman RadekAFK Kornice8700:52:5156,55
14MA2268Petrášek MiloslavTJ Rumburk7800:53:0555,47
3ZB2348Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:53:1294,16
15MA2480Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:53:2853,73
16MA2525Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:53:5851,43
17MA2675Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:55:3444,10
18MA2772Dušek PatrikDusekBrothers.com8700:55:4243,45
5MB2862Urban JakubSKIALP DM7200:59:0462,66
6MB2933Vopršálek MiroslavBrück team7100:59:2161,55
4ZB3024Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:59:4368,95
19MA3143Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:01:0118,94
7MB327Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:02:3348,68
20MA335Ocásek MichalNew Balance Aspire Sports8801:03:178,52
21MA3430Marhold PetrChoceň7801:03:505,95
8MB358Hampl AloisOstrov7001:04:4140,11
22MA3614Valenta Jakub-7801:05:303,00
23MA3789Němec Roman-8001:05:453,00
9MB3842Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:06:5231,33
24MA3953Šustek FrantišekLokomotiva Česká Třebová8301:11:453,00
10MB4082Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:13:225,19

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Pavlišta VítSilvini Madshus team8500:43:06101,49
2MA215Fejfar OndřejInov-8 team8900:43:3099,66
3MA322Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:43:4098,85
4MA471Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:43:5997,41
5MA513Bednarský VojtěchTNF Bike Team9700:44:0796,80
6MA667Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:44:4094,31
7MA711Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:45:2790,66
8MA870Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:46:4484,75
9MB926Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:46:5883,70
10MA1081Wurst MilanAK Šternberk8200:48:2577,04
11MA1285Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:50:2567,79
12MB1436Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:50:4166,58
13MA1679Kantek MiroslavVSK Univerzita Brno9300:51:3262,61
14MB1741Široký StanislavAK Blansko Dvorská7700:51:4261,87
15MA1812Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:51:5860,67
16MB1963Moskva RomanPASIVITY Žamberk7500:52:0859,90
17MA2177Toman RadekAFK Kornice8700:52:5156,55
18MA2268Petrášek MiloslavTJ Rumburk7800:53:0555,47
19MA2480Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:53:2853,73
20MA2525Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:53:5851,43
21MA2675Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:55:3444,10
22MA2772Dušek PatrikDusekBrothers.com8700:55:4243,45
23MB2862Urban JakubSKIALP DM7200:59:0427,91
24MB2933Vopršálek MiroslavBrück team7100:59:2126,64
25MA3143Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:01:0118,94
26MB327Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:02:3311,88
27MA335Ocásek MichalNew Balance Aspire Sports8801:03:178,52
28MA3430Marhold PetrChoceň7801:03:505,95
29MB358Hampl AloisOstrov7001:04:413,00
30MA3614Valenta Jakub-7801:05:303,00
31MA3789Němec Roman-8001:05:453,00
32MB3842Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:06:523,00
33MA3953Šustek FrantišekLokomotiva Česká Třebová8301:11:453,00
34MB4082Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:13:223,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1166Gregorová KamilaAC Tepo Kladno / Mizuno Team8100:49:33103,62
2ZA1323Maršánová LucieHvězda Pardubice / Runsport9000:50:2999,92
3ZA153Stránská AdélaIscarex Česká Třebová/ Inov-89100:51:2296,45
4ZB2035Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:52:2092,59
5ZB2348Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:53:1289,14
6ZB3024Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:59:4363,30

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 98%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Pro nás hobby batůžkáře úplný mazec, ale když jsem zjistil, že ti nejlepší, když mě předběhli o kolo, ty těžké pasáže taky šli (někteří), tak jsem si to už jen užíval ;-) Je pravda, že při Pekelném kilometru mě některá stoupání nepřišla tak prudká jak jsem je cítil ve třetím kole :-D Na závěr pak výborné kafíčko a ještě lepší bábovka. Super. Díky Borci z Čermné
jampb
Perfektně zvolená trať! Super organizace, mockrát díky ;-)
ladamec
Nádherná trasa, místo s pozitivní energií, milí a přátelští pořadatelé, jsme nadšeni, děkujeme.
virgitt
Super závod, nádherná trasa, pro vybrané kategorie 5 km naprosto přiměřené. Děkujeme

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód