hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Výprachtice - Buková hora

26.8.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 26.8.2017
  • zobrazeno již 952x
  • místo konání: Výprachtice
  • GPS: 49.9872794N, 16.6632167E

Sociální sítě

Místo konání

Výprachtice, školní hřiště
od 8:30 - děti a mládež
11:00 hodin - hlavní závod

Přihlášky

7:30 - 10:45 v budově ZŠ Výprachtice

Startovné

80 Kč dospělí, 40 Kč děti a mládež

Popis tratě

Délka: 7,5 km
Převýšení: 373 m
Povrch: lesní a horské cesty
(děti a mládež různé trasy dle věku)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Tomáš Daněk, Ph.D.
tel. 774 114 421

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Plakát pořadatele s rozpisem kategorií mládeže ve formátu PDF

E-mailová adresa

danek.tomas@post.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 1631

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5319
Sadílek Ota4619
Stránský Aleš6017
Bielčik Jindřich4015
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan4914
Svatoš Otakar3413
Jirásková Eva6413
Novotná Eva4813
Pross David7512
Šimůnek Jan8212
Vacek Martin6912
Dostálek Petr6712
Zdeněk Bílý5912
Javůrek Jiří4812
Šalplachta Jindřich4711
Merta Jaroslav3511
Mannlová Jana8010
Sadílek Václav5010
Tempír František4910
Fajfr František7210
Špacír Ladislav5510
Kalousek Jan4110
Keprtová Miloslava4810
Vodička Jan459
Žák Jiří719
Kebrle Milan759
Vítek Miroslav729
Ožana Václav649
Pechek František539
Dušková Lenka809
Kolínek František568
Šafář Jaroslav518
Šrutek Stanislav588
Jorová Ludmila628
Krupička Robert788
Marek Dalimil608
Krňávek Vojtěch548
Stránská Adéla918
Mertová Michaela768
Krejčí Stanislav637
Heger Vojtěch747
Vytlačilová Lenka847
Biemann Götz437
Zapalač Martin867
Křenek Tomáš807
Zajíc Jan537
Ehrig Rudolf487
Hrdina Pavel887
Červ Miloslav507

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškoláci r. 2012 a mladší (trať 0,13 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1629Krištof VojtěchAtletika Polička1200:00:46-
2C1737Grosskopf Robin-1200:00:51-

Předškolačky r. 2012 a mladší (trať 0,13 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1922Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:01-

Chlapci r. 2010-2011 (trať 0,13 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2132Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:34-
2C2338Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:39-
3C2414Dresler LukášVýprachtice1100:00:41-
4C283Heger JakubVýprachtice1100:00:52-

Děvčata r. 2010-2011 (trať 0,13 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2221Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:35-
2D256Hegerová TerezaVýprachtice1100:00:42-

Nejmladší žáci I r. 2008-2009 (trať 0,22 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M117Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:00:48102,06
2M128Skala RadimVýprachtice0800:00:49100,00
3M1320Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:4997,94
4M1443Pfeifer Patrik-0800:00:5285,57
5M164Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:00:5477,32
6M1818Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:00:5573,20
7M11026Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:00:5669,07

Nejmladší žákyně I r. 2008-2009 (trať 0,22 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1531Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:00:53103,70
2Z1616Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:00:54100,00
3Z1811Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:00:5596,30
4Z1101Schönová AdélaVýprachtice0800:00:5692,59

Nejmladší žáci II r. 2006-2007 (trať 0,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2141Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:36106,06
2M2430Krištof JanAtletika Polička0700:01:39100,00
3M2624Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:4293,94
4M21040Topinka AdamActivity Lanškroun0700:02:0645,45

Nejmladší žákyně II r. 2006-2007 (trať 0,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z229Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:37103,38
2Z2342Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:38101,35
3Z2533Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:01:4195,27
4Z2717Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:01:4587,16
5Z2815Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:4783,11
6Z2927Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:02:0252,70

Mladší žáci r. 2004-2005 (trať 0,65 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3110Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:28106,11
2M3244Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:29104,80
3M3413Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:02:4189,08
4M3639Topinka JonášActivity Lanškroun0500:02:4781,22
5M372Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:4978,60
6M31035Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:2235,37

Mladší žákyně r. 2004-2005 (trať 0,65 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3219Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:29114,91
2Z3534Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:02:4397,52
3Z3825Moskvová AgátaKB Letohrad0500:02:5187,58
4Z395Chaloupková Petra1230500:03:1854,04

Starší žáci r. 2002-2003 (trať 0,85 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4112Moravec JanJM Team Letohrad0200:03:17100,00

Starší žákyně r. 2002-2003 (trať 0,85 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4223Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:03:19122,59
2Z4328Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:4797,62
3Z4436Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:0779,79

Junioři 16-19 let (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ615Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:32:01132,18
2MJ2818Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:38:4496,97
3MJ5173Vencl JiříActivity Lanškroun9800:43:4370,85
4MJ7616Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:55:03100,00

Juniorky 16-19 let (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ6936Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:50:19120,60
2ZJ7921Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:57:5293,68
3ZJ813Derková MartinaActivity Lanškroun0101:00:0685,72

Muži A 20-39 let (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:29:45104,85
2MA275Hübl RadekRUNSPORT Team8800:30:3998,94
3MA379Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:0496,21
4MA559Buryška TomášRUN SPORT TEAM8800:31:3592,82
5MA732Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:32:5184,51
6MA1578Roháček JanRun Sport Team8200:34:1575,33
7MA1671Janů LiborŠumperk7800:34:3073,69
8MA1755Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:34:4572,05
9MA206Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:35:4165,93
10MA227Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:0563,30
11MA2312Frydrych BroňaLes8900:37:1955,21
12MA4368Košnar FilipTrailrun.cz9100:42:1822,52
13MA4860Hála FilipPodkováři EU8500:43:1416,40
14MA6740Šustek FrantišekČeská Třebová8300:49:283,00

Muži B 40-49 let (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB457Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:31:06107,99
2MB841Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:0096,26
3MB964Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:33:0595,75
4MB1011Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:33:0895,44
5MB1370Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:33:4291,94
6MB1426Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:34:0189,98
7MB1923Vymazal PetrSK Salix Grymov7500:35:2980,93
8MB3172Doležal MartinSPS Sázava7000:39:2157,06
9MB3258Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:39:2556,65
10MB4063Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:41:0146,77
11MB4528Hampl AloisOstrov7000:42:4536,07
12MB595Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:46:2713,22
13MB6549Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:47:504,68
14MB7169Dostál Pavel-6900:51:363,00
15MB7538Dušek VladimírVýprachtice7100:54:263,00

Muži C 50-59 let (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1145Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:16104,09
2MC1244Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:33:30102,72
3MC1834Vacarda VladimírEleven Run Team5900:35:0793,19
4MC218Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:36:0287,80
5MC2774Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek6200:38:4072,29
6MC3630Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:2162,38
7MC5046Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:43:4042,84
8MC522Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:43:4941,96
9MC5683Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:44:1839,11
10MC6453Valenta MichalPrales Tužín6200:47:4318,99
11MC7214Kopecký Jan-6700:52:013,00
12MC8081Krátký JosefHvězda Pardubice6500:59:423,00

Muži D 60-69 let (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2451Kolínek FrantišekAK Perná5600:37:26103,18
2MD2631Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:37:54100,73
3MD2939Bláha MilanAF Křovice5700:38:4796,09
4MD3361Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:39:2692,67
5MD3742Ráb PavelČeská Třebová5200:40:2787,32
6MD3825Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:40:4485,83
7MD3933Tempír FrantišekSokol Štíty4900:40:5085,31
8MD4137Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:2881,98
9MD5477Kobliha MilanLRS Vyškov5700:44:0068,66
10MD5843Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:45:0662,87
11MD6013Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:46:4554,20

Muži E 70 let a starší (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME499Leszkow PetrMK Hlinsko4400:43:15117,49
2ME6348Metelka JosefSpartak Police4400:47:3599,20
3ME7027Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:51:2183,31
4ME7419Vodička JanMK Radslavice4500:53:0376,13
5ME8250Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:00:0846,24

Ženy A 20-34 let (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3065Nováková BarboraSokol Kunvald8300:39:07112,16
2ZA4424Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:42:4095,12
3ZA4722Václavková JanaTJ Liga 100 Olomouc8900:43:1092,72
4ZA6882Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:49:5360,46

Ženy B 35-44 let (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2535Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:34116,97
2ZB4252Kolínková HanaAK Perná7400:41:3897,16
3ZB5367Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:43:5785,87
4ZB5780Bouchalová KláraRun Sport Team7900:44:2183,92
5ZB6220Šedová JanaSruby7300:47:0770,44
6ZB774Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:55:3029,60

Ženy C 45-54 let (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3456Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:39:33112,31
2ZC4666Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:42:4996,81
3ZC5547Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:44:0490,88
4ZC6162Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:46:4777,99
5ZC7310Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:52:4649,59

Ženy D 55 let a starší (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3554Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:54134,84
2ZD6676Dvořáková EvaProstějov5500:48:10100,62
3ZD7829Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:56:5364,54
4ZD8317Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:04:5131,56

Trať 0,13 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2132Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:34-
1D2221Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:35-
2C2338Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:39-
3C2414Dresler LukášVýprachtice1100:00:41-
2D256Hegerová TerezaVýprachtice1100:00:42-
1C1629Krištof VojtěchAtletika Polička1200:00:46-
2C1737Grosskopf Robin-1200:00:51-
4C283Heger JakubVýprachtice1100:00:52-
1D1922Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:01-

Trať 0,22 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M117Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:00:48102,06
2M128Skala RadimVýprachtice0800:00:49100,00
3M1320Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:4997,94
4M1443Pfeifer Patrik-0800:00:5285,57
1Z1531Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:00:53103,70
2Z1616Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:00:54100,00
5M164Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:00:5477,32
6M1818Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:00:5573,20
3Z1811Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:00:5596,30
7M11026Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:00:5669,07
4Z1101Schönová AdélaVýprachtice0800:00:5692,59

Trať 0,45 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2141Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:36106,06
1Z229Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:37103,38
2Z2342Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:38101,35
2M2430Krištof JanAtletika Polička0700:01:39100,00
3Z2533Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:01:4195,27
3M2624Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:4293,94
4Z2717Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:01:4587,16
5Z2815Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:4783,11
6Z2927Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:02:0252,70
4M21040Topinka AdamActivity Lanškroun0700:02:0645,45

Trať 0,65 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3110Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:28106,11
2M3244Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:29104,80
1Z3219Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:29114,91
3M3413Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:02:4189,08
2Z3534Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:02:4397,52
4M3639Topinka JonášActivity Lanškroun0500:02:4781,22
5M372Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:4978,60
3Z3825Moskvová AgátaKB Letohrad0500:02:5187,58
4Z395Chaloupková Petra1230500:03:1854,04
6M31035Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:2235,37

Trať 0,85 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4112Moravec JanJM Team Letohrad0200:03:17100,00
1Z4223Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:03:19122,59
2Z4328Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:4797,62
3Z4436Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:0779,79

Trať 7,5 km, 373 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:29:45104,85
2MA275Hübl RadekRUNSPORT Team8800:30:3998,94
3MA379Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:0496,21
1MB457Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:31:06107,99
4MA559Buryška TomášRUN SPORT TEAM8800:31:3592,82
1MJ615Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:32:01132,18
5MA732Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:32:5184,51
2MB841Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:0096,26
3MB964Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:33:0595,75
4MB1011Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:33:0895,44
1MC1145Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:16104,09
2MC1244Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:33:30102,72
5MB1370Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:33:4291,94
6MB1426Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:34:0189,98
6MA1578Roháček JanRun Sport Team8200:34:1575,33
7MA1671Janů LiborŠumperk7800:34:3073,69
8MA1755Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:34:4572,05
3MC1834Vacarda VladimírEleven Run Team5900:35:0793,19
7MB1923Vymazal PetrSK Salix Grymov7500:35:2980,93
9MA206Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:35:4165,93
4MC218Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:36:0287,80
10MA227Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:0563,30
11MA2312Frydrych BroňaLes8900:37:1955,21
1MD2451Kolínek FrantišekAK Perná5600:37:26103,18
1ZB2535Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:34116,97
2MD2631Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:37:54100,73
5MC2774Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek6200:38:4072,29
2MJ2818Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:38:4496,97
3MD2939Bláha MilanAF Křovice5700:38:4796,09
1ZA3065Nováková BarboraSokol Kunvald8300:39:07112,16
8MB3172Doležal MartinSPS Sázava7000:39:2157,06
9MB3258Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:39:2556,65
4MD3361Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:39:2692,67
1ZC3456Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:39:33112,31
1ZD3554Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:54134,84
6MC3630Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:2162,38
5MD3742Ráb PavelČeská Třebová5200:40:2787,32
6MD3825Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:40:4485,83
7MD3933Tempír FrantišekSokol Štíty4900:40:5085,31
10MB4063Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:41:0146,77
8MD4137Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:2881,98
2ZB4252Kolínková HanaAK Perná7400:41:3897,16
12MA4368Košnar FilipTrailrun.cz9100:42:1822,52
2ZA4424Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:42:4095,12
11MB4528Hampl AloisOstrov7000:42:4536,07
2ZC4666Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:42:4996,81
3ZA4722Václavková JanaTJ Liga 100 Olomouc8900:43:1092,72
13MA4860Hála FilipPodkováři EU8500:43:1416,40
1ME499Leszkow PetrMK Hlinsko4400:43:15117,49
7MC5046Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:43:4042,84
3MJ5173Vencl JiříActivity Lanškroun9800:43:4370,85
8MC522Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:43:4941,96
3ZB5367Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:43:5785,87
9MD5477Kobliha MilanLRS Vyškov5700:44:0068,66
3ZC5547Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:44:0490,88
9MC5683Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:44:1839,11
4ZB5780Bouchalová KláraRun Sport Team7900:44:2183,92
10MD5843Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:45:0662,87
12MB595Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:46:2713,22
11MD6013Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:46:4554,20
4ZC6162Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:46:4777,99
5ZB6220Šedová JanaSruby7300:47:0770,44
2ME6348Metelka JosefSpartak Police4400:47:3599,20
10MC6453Valenta MichalPrales Tužín6200:47:4318,99
13MB6549Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:47:504,68
2ZD6676Dvořáková EvaProstějov5500:48:10100,62
14MA6740Šustek FrantišekČeská Třebová8300:49:283,00
4ZA6882Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:49:5360,46
1ZJ6936Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:50:19120,60
3ME7027Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:51:2183,31
14MB7169Dostál Pavel-6900:51:363,00
11MC7214Kopecký Jan-6700:52:013,00
5ZC7310Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:52:4649,59
4ME7419Vodička JanMK Radslavice4500:53:0376,13
15MB7538Dušek VladimírVýprachtice7100:54:263,00
4MJ7616Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:55:03100,00
6ZB774Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:55:3029,60
3ZD7829Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:56:5364,54
2ZJ7921Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:57:5293,68
12MC8081Krátký JosefHvězda Pardubice6500:59:423,00
3ZJ813Derková MartinaActivity Lanškroun0101:00:0685,72
5ME8250Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:00:0846,24
4ZD8317Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:04:5131,56

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:29:45104,85
2MA275Hübl RadekRUNSPORT Team8800:30:3998,94
3MA379Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:0496,21
4MB457Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:31:0695,99
5MA559Buryška TomášRUN SPORT TEAM8800:31:3592,82
6MJ615Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:32:0189,98
7MA732Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:32:5184,51
8MB841Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:0083,53
9MB964Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:33:0582,98
10MB1011Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:33:0882,65
11MC1145Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:1681,78
12MC1244Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:33:3080,25
13MB1370Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:33:4278,94
14MB1426Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:34:0176,86
15MA1578Roháček JanRun Sport Team8200:34:1575,33
16MA1671Janů LiborŠumperk7800:34:3073,69
17MA1755Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:34:4572,05
18MC1834Vacarda VladimírEleven Run Team5900:35:0769,64
19MB1923Vymazal PetrSK Salix Grymov7500:35:2967,24
20MA206Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:35:4165,93
21MC218Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:36:0263,63
22MA227Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:0563,30
23MA2312Frydrych BroňaLes8900:37:1955,21
24MD2451Kolínek FrantišekAK Perná5600:37:2654,45
25MD2631Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:37:5451,38
26MC2774Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek6200:38:4046,36
27MJ2818Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:38:4445,92
28MD2939Bláha MilanAF Křovice5700:38:4745,59
29MB3172Doležal MartinSPS Sázava7000:39:2141,87
30MB3258Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:39:2541,44
31MD3361Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:39:2641,33
32MC3630Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:2135,31
33MD3742Ráb PavelČeská Třebová5200:40:2734,66
34MD3825Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:40:4432,80
35MD3933Tempír FrantišekSokol Štíty4900:40:5032,14
36MB4063Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:41:0130,94
37MD4137Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:2827,99
38MA4368Košnar FilipTrailrun.cz9100:42:1822,52
39MB4528Hampl AloisOstrov7000:42:4519,57
40MA4860Hála FilipPodkováři EU8500:43:1416,40
41ME499Leszkow PetrMK Hlinsko4400:43:1516,29
42MC5046Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:43:4013,56
43MJ5173Vencl JiříActivity Lanškroun9800:43:4313,23
44MC522Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:43:4912,57
45MD5477Kobliha MilanLRS Vyškov5700:44:0011,37
46MC5683Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:44:189,40
47MD5843Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:45:064,15
48MB595Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:46:273,00
49MD6013Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:46:453,00
50ME6348Metelka JosefSpartak Police4400:47:353,00
51MC6453Valenta MichalPrales Tužín6200:47:433,00
52MB6549Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:47:503,00
53MA6740Šustek FrantišekČeská Třebová8300:49:283,00
54ME7027Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:51:213,00
55MB7169Dostál Pavel-6900:51:363,00
56MC7214Kopecký Jan-6700:52:013,00
57ME7419Vodička JanMK Radslavice4500:53:033,00
58MB7538Dušek VladimírVýprachtice7100:54:263,00
59MJ7616Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:55:033,00
60MC8081Krátký JosefHvězda Pardubice6500:59:423,00
61ME8250Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:00:083,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2535Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:34106,08
2ZA3065Nováková BarboraSokol Kunvald8300:39:0798,07
3ZC3456Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:39:3395,84
4ZD3554Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:5494,03
5ZB4252Kolínková HanaAK Perná7400:41:3885,09
6ZA4424Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:42:4079,75
7ZC4666Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:42:4978,98
8ZA4722Václavková JanaTJ Liga 100 Olomouc8900:43:1077,17
9ZB5367Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:43:5773,13
10ZC5547Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:44:0472,53
11ZB5780Bouchalová KláraRun Sport Team7900:44:2171,06
12ZC6162Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:46:4758,50
13ZB6220Šedová JanaSruby7300:47:0756,78
14ZD6676Dvořáková EvaProstějov5500:48:1051,36
15ZA6882Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:49:5342,50
16ZJ6936Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:50:1940,26
17ZC7310Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:52:4627,62
18ZB774Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:55:3013,51
19ZD7829Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:56:536,37
20ZJ7921Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:57:523,00
21ZJ813Derková MartinaActivity Lanškroun0101:00:063,00
22ZD8317Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:04:513,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód