30.9.2017, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
26.9.2020 | 4. Zemská míle | - |
28.9.2019 | 4. Zemská míle | 116 |
29.9.2018 | 4. Zemská míle | 147 |
8.10.2016 | 4. Zemská míle | 139 |
4.10.2013 | 4. Zemská míle | 105 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Radiměřský Karel | 87 | 5 |
Krátký Luboš | 62 | 5 |
Kačerovský Michal | 69 | 5 |
Sejkorová Lenka | 63 | 5 |
Kumpoštová Andrea | 05 | 5 |
Vebr Dominik | 03 | 5 |
Kumpošt Radovan | 08 | 5 |
Vetchá Rozálie | 07 | 4 |
Kapoun Jan | 03 | 4 |
Bielčik Jindřich | 40 | 4 |
Resler Filip | 09 | 4 |
Borek Viktor | 04 | 4 |
Heger Šimon | 08 | 4 |
Kubišta Oto | 53 | 4 |
Dufková Marie | 13 | 4 |
Petrová Štěpánka | 07 | 4 |
Veselý Jakub | 10 | 4 |
Vetchý Kryštof | 04 | 4 |
Skalická Nikol | 07 | 4 |
Vacek Michal | 04 | 4 |
Gregora Filip | 02 | 4 |
Skalický Vojtěch | 03 | 4 |
Pirklová Markéta | 79 | 4 |
Chaloupka Jan | 90 | 4 |
Veselý Jan | 10 | 4 |
Borková Agáta | 02 | 4 |
Vondra Vojtěch | 98 | 4 |
Adamec Lukáš | 87 | 4 |
Němcová Natálie | 11 | 4 |
Borek Petr | 70 | 4 |
Krátká Hana | 95 | 4 |
Topinka Tobiáš | 10 | 4 |
Hejl Radek | 72 | 4 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 4 |
Sedláček Roman | 64 | 4 |
Jirásková Apolena | 11 | 4 |
Šilarová Michaela | 02 | 4 |
Koubová Elen | 09 | 3 |
Mannelová Alžběta | 13 | 3 |
Jandejsková Eliška | 14 | 3 |
Mannlová Jana | 80 | 3 |
Skalická Nela | 11 | 3 |
Vacek Jiří | 77 | 3 |
Serbousková Sára | 04 | 3 |
Marešová Tereza | 07 | 3 |
Němec Jakub | 07 | 3 |
Slánská Daniela | 05 | 3 |
Špatenka Matěj | 09 | 3 |
Marek Šimon | 13 | 3 |
Louda Petr | 64 | 3 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 2 | 19 | Pirkl Vít | ISCAREX junior team Česká Třebová | 10 | 00:00:30 | - |
2 | C2 | 4 | 258 | Veselý Jan | AZAS Dolní Čermná | 10 | 00:00:31 | - |
3 | C2 | 5 | 142 | Veselý Jakub | AZAS Dolní Čermná | 10 | 00:00:31 | - |
4 | C2 | 6 | 111 | Brusenbauch Alan | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 11 | 00:00:33 | - |
5 | C2 | 7 | 48 | Topinka Tobiáš | Activity Lanškroun | 10 | 00:00:33 | - |
6 | C2 | 10 | 54 | Pich Matyáš | - | 10 | 00:00:34 | - |
7 | C2 | 11 | 43 | Morávek Matěj | - | 11 | 00:00:35 | - |
8 | C2 | 15 | 158 | Dušek Petr | - | 11 | 00:00:37 | - |
9 | C2 | 18 | 13 | Bláha Bartoloměj | TJ Avia Čakovice | 10 | 00:00:39 | - |
10 | C2 | 19 | 110 | Resler Mikuláš | - | 11 | 00:00:40 | - |
11 | C2 | 22 | 73 | Havlena Matyáš | - | 10 | 00:00:41 | - |
12 | C2 | 23 | 74 | Marek Šimon | Brzdy Horní Čermná | 13 | 00:00:42 | - |
13 | C2 | 24 | 90 | Krištof Vojtěch | Atletika Polička | 12 | 00:00:43 | - |
14 | C2 | 26 | 65 | Mareš František | Lanškroun | 11 | 00:00:49 | - |
15 | C2 | 27 | 70 | Picek Václav | Lanškroun | 13 | 00:00:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 1 | 130 | Brychtová Veronika | Cerekvice nad Loučnou | 10 | 00:00:30 | - |
2 | D2 | 3 | 92 | Gregorová Anna | Žichlínek ZŠ | 10 | 00:00:31 | - |
3 | D2 | 8 | 3 | Němcová Natálie | Litomyšl | 11 | 00:00:34 | - |
4 | D2 | 9 | 10 | Fišerová Beáta | Atletika Dlouhá Třebová | 10 | 00:00:34 | - |
5 | D2 | 12 | 35 | Hánová Karolína | RC Dětský klub | 11 | 00:00:36 | - |
6 | D2 | 13 | 107 | Jirásková Apolena | BBB Lanškroun | 11 | 00:00:36 | - |
7 | D2 | 14 | 6 | Fišerová Adéla | Orlické Podhůří | 10 | 00:00:37 | - |
8 | D2 | 16 | 59 | Skalická Nela | Lanškroun | 11 | 00:00:38 | - |
9 | D2 | 17 | 28 | Hegerová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 11 | 00:00:38 | - |
10 | D2 | 20 | 91 | Gregorová Eliška | MŠ Žichlínek | 12 | 00:00:40 | - |
11 | D2 | 21 | 53 | Skalická Anežka | - | 12 | 00:00:40 | - |
12 | D2 | 25 | 126 | Šítková Nela | - | 12 | 00:00:46 | - |
13 | D2 | 28 | 18 | Jandejsková Eliška | TJ Lanškroun | 14 | 00:00:52 | - |
14 | D2 | 29 | 37 | Brychtová Kristýna | Cerekvice nad Loučnou | 13 | 00:00:52 | - |
15 | D2 | 30 | 138 | Dušánková Marie | - | 14 | 00:01:00 | - |
16 | D2 | 31 | 44 | Preislerová Viola Žofie | AK ISCAREX Česká Třebová | 14 | 00:01:07 | - |
17 | D2 | 32 | 87 | Dufková Marie | ISCAREX Junior team ČT | 13 | 00:01:10 | - |
18 | D2 | 33 | 64 | Pecháčková Viktorie | DC Budáci | 14 | 00:01:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 7 | 50 | Kumpošt Radovan | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 08 | 00:01:17 | - |
2 | M1 | 9 | 5 | Zajíček Vojtěch | TJ Lanškroun | 08 | 00:01:17 | - |
3 | M1 | 10 | 39 | Brychta Jakub | Cerekvice nad Loučnou | 08 | 00:01:18 | - |
4 | M1 | 11 | 47 | Heger Šimon | Atletika Jablonné nad Orlicí | 08 | 00:01:18 | - |
5 | M1 | 16 | 33 | Řehák Lubomír | Activity Lanškroun | 09 | 00:01:21 | - |
6 | M1 | 17 | 12 | Vacek Jiří | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 08 | 00:01:21 | - |
7 | M1 | 26 | 94 | Gregora Lukáš | Activity Lanškroun | 08 | 00:01:28 | - |
8 | M1 | 30 | 62 | Rybička Dominik | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 09 | 00:01:30 | - |
9 | M1 | 35 | 69 | Thun Daniel | - | 09 | 00:01:45 | - |
10 | M1 | 36 | 26 | Jirásek Jiří | BBB Lanškroun | 08 | 00:01:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 8 | 40 | Morávková Lucie | Jiskra Ústí nad Oricí | 08 | 00:01:17 | - |
2 | Z1 | 21 | 45 | Čejková Klára | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 08 | 00:01:23 | - |
3 | Z1 | 22 | 260 | Koubová Elen | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 09 | 00:01:26 | - |
4 | Z1 | 23 | 77 | Brusenbauchová Nela | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 08 | 00:01:26 | - |
5 | Z1 | 25 | 75 | Dušková Žaneta | Horní Třešňovec | 09 | 00:01:28 | - |
6 | Z1 | 37 | 79 | Preislerová Agáta Nela | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 09 | 00:02:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 2 | 2 | Němec Jakub | TJ Jiskra Litomyšl | 07 | 00:01:10 | - |
2 | M2 | 3 | 24 | Preclík Pavel | TJ Sokol Lično | 06 | 00:01:10 | - |
3 | M2 | 4 | 88 | Krištof Jan | Atletika Polička | 07 | 00:01:12 | - |
4 | M2 | 13 | 7 | Chaloupek Ondřej | Atletika Jablonné nad Orlicí | 07 | 00:01:19 | - |
5 | M2 | 15 | 161 | Bis Marek | DDM Lanškroun | 07 | 00:01:21 | - |
6 | M2 | 28 | 27 | Řehák Marek | ISCAREX Junior team ČT | 07 | 00:01:29 | - |
7 | M2 | 33 | 144 | Topinka Adam | Activity Lanškroun | 07 | 00:01:34 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 1 | 112 | Klementová Luisa | Activity Lanškroun | 06 | 00:01:09 | - |
2 | Z2 | 5 | 8 | Vetchá Rozálie | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 07 | 00:01:16 | - |
3 | Z2 | 6 | 11 | Petrová Štěpánka | ISCAREX Junior team ČT | 07 | 00:01:17 | - |
4 | Z2 | 12 | 72 | Hejlová Kateřina | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 06 | 00:01:18 | - |
5 | Z2 | 14 | 34 | Matějková Viktoria Ela | Lubník | 07 | 00:01:20 | - |
6 | Z2 | 18 | 42 | Lehká Lucie | TJ Jiskra Ústí nad Oricí | 07 | 00:01:22 | - |
7 | Z2 | 19 | 93 | Matějková Anna | Activity Lanškroun | 07 | 00:01:22 | - |
8 | Z2 | 20 | 67 | Skalická Nikol | Activity Lanškroun | 07 | 00:01:22 | - |
9 | Z2 | 24 | 96 | Dušková Tereza | Horní Třešňovec | 07 | 00:01:27 | - |
10 | Z2 | 27 | 9 | Hubálková Kristýna | Atletika TJ Lanškroun | 07 | 00:01:28 | - |
11 | Z2 | 29 | 100 | Kubešová Klára | Activity Lanškroun | 06 | 00:01:29 | - |
12 | Z2 | 31 | 57 | Janischová Nikol | - | 06 | 00:01:30 | - |
13 | Z2 | 32 | 52 | Skalická Eliška | - | 07 | 00:01:33 | - |
14 | Z2 | 34 | 21 | Bláhová Beata | Sokol Čakovice | 06 | 00:01:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 4 | 4 | Vetchý Kryštof | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:02:33 | - |
2 | M3 | 5 | 99 | Vacek Michal | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 04 | 00:02:34 | - |
3 | M3 | 7 | 31 | Bukáček Marek | Atletika Polička | 04 | 00:02:37 | - |
4 | M3 | 9 | 38 | Štantejský Matěj | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 05 | 00:02:44 | - |
5 | M3 | 13 | 157 | Jadrný Tomáš | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 04 | 00:02:48 | - |
6 | M3 | 15 | 49 | Topinka Jonáš | Activity Lanškroun | 05 | 00:02:51 | - |
7 | M3 | 21 | 89 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:03:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 11 | 84 | Hamplová Tereza | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:02:47 | - |
2 | Z3 | 12 | 131 | Kumpoštová Andrea | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 05 | 00:02:48 | - |
3 | Z3 | 16 | 46 | Slánská Daniela | Activity Lanškroun | 05 | 00:02:52 | - |
4 | Z3 | 18 | 23 | Šilarová Lucie | Activity Lanškroun | 05 | 00:02:59 | - |
5 | Z3 | 23 | 140 | Dušánková Martina | HK Lanškroun | 05 | 00:03:20 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 69 | Vebr Dominik | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 03 | 00:02:21 | - |
2 | M4 | 2 | 61 | Gregora Filip | Activity Lanškroun | 02 | 00:02:23 | - |
3 | M4 | 3 | 25 | Kapoun Jan | Atletika Polička | 03 | 00:02:29 | - |
4 | M4 | 6 | 199 | Vacek Lukáš | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 02 | 00:02:36 | - |
5 | M4 | 8 | 51 | Skalický Vojtěch | - | 03 | 00:02:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 10 | 159 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:02:46 | - |
2 | Z4 | 14 | 14 | Šilarová Michaela | Activity Lanškroun | 02 | 00:02:49 | - |
3 | Z4 | 17 | 30 | Bartoňová Adéla | Atletika Polička | 03 | 00:02:55 | - |
4 | Z4 | 19 | 162 | Chmelíčková Zuzana | TJ Spartak Letohrad | 02 | 00:03:03 | - |
5 | Z4 | 20 | 15 | Lerchová Kateřina | Activity Lanškroun | 03 | 00:03:04 | - |
6 | Z4 | 22 | 66 | Kubešová Eliška | Activity Lanškroun | 03 | 00:03:10 | - |
7 | Z4 | 24 | 98 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:03:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 2 | 1019 | Boháč Bonifác | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 01 | 00:05:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 1046 | Mlynář Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:04:52 | - |
2 | MJ | 5 | 1014 | Kačerovský Michal | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:05:06 | - |
3 | MJ | 12 | 1024 | Moravec Jakub | JM Team Letohrad | 99 | 00:05:43 | - |
4 | MJ | 17 | 1015 | Vencl Jiří | Activity Lanškroun | 98 | 00:06:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 6 | 1018 | Radiměřský Karel | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:05:08 | - |
2 | MA | 9 | 1038 | Adamec Lukáš | Horo Česká Třebová | 87 | 00:05:22 | - |
3 | MA | 11 | 1009 | Novák Martin | Rudoltice | 83 | 00:05:40 | - |
4 | MA | 14 | 1036 | Živný Marek | 3D Fitness race team | 91 | 00:05:52 | - |
5 | MA | 33 | 1012 | Cisler Martin | Chrudim | 80 | 00:06:45 | - |
6 | MA | 42 | 1033 | Chaloupka Jan | Mladkov - Široký důl | 90 | 00:08:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 3 | 1042 | Hejl Radek | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 72 | 00:05:04 | - |
2 | MB | 4 | 1020 | Fliedr Tomáš | F-BIKE KLUB Sádek u Poličky | 76 | 00:05:05 | - |
3 | MB | 10 | 1026 | Kačerovský Michal | Activity Lanškroun | 69 | 00:05:38 | - |
4 | MB | 13 | 1034 | Kubeš David | Activity Lanškroun | 75 | 00:05:47 | - |
5 | MB | 20 | 1099 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:06:05 | - |
6 | MB | 23 | 1008 | Vacek Jiří | Dlouhá Třebová | 77 | 00:06:17 | - |
7 | MB | 27 | 1111 | Vetchý Radim | Activity Lanškroun | 75 | 00:06:34 | - |
8 | MB | 38 | 1010 | Pirkl Jaroslav | Česká Třebová | 76 | 00:07:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 7 | 1030 | Louda Petr | AC Česká Lípa | 64 | 00:05:15 | - |
2 | MC | 8 | 1061 | Krátký Luboš | TJ Lanškroun | 62 | 00:05:19 | - |
3 | MC | 22 | 1053 | Spilko Zdeněk | BJB Vysoké Mýto | 64 | 00:06:15 | - |
4 | MC | 26 | 1050 | Hruban Jan | Česká Třebová | 66 | 00:06:24 | - |
5 | MC | 37 | 1028 | Grätz Luděk | Sokol Ústí nad Orlicí | 58 | 00:07:20 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 18 | 1011 | Ráb Pavel | Česká Třebová | 52 | 00:06:01 | - |
2 | MD | 25 | 1022 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:06:20 | - |
3 | MD | 29 | 1025 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:06:37 | - |
4 | MD | 32 | 1097 | Kubišta Oto | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:06:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 41 | 1043 | Bielčik Jindřich | Elma Tým | 40 | 00:08:35 | - |
2 | ME | 45 | 1029 | Sadílek Ota | Activity Lanškroun | 46 | 00:09:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 34 | 1063 | Krátká Hana | Atletika TJ Lanškroun | 95 | 00:07:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 15 | 1003 | Morávková Kristýna | Ústí nad Orlicí | 78 | 00:05:55 | - |
2 | ZB | 19 | 2002 | Lehká Jana | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 79 | 00:06:04 | - |
3 | ZB | 21 | 1123 | Mencáková Petra | JS Ginabela | 81 | 00:06:12 | - |
4 | ZB | 28 | 1055 | Pirklová Kateřina | Letohrad | 76 | 00:06:35 | - |
5 | ZB | 30 | 1067 | Richtrová Hana | Lanškroun | 82 | 00:06:42 | - |
6 | ZB | 36 | 1004 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:07:10 | - |
7 | ZB | 39 | 1031 | Brychtová Romana | Cerekvice nad Loučnou | 79 | 00:07:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 16 | 1066 | Matyášová Jana | SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí | 65 | 00:05:57 | - |
2 | ZC | 24 | 1070 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 00:06:18 | - |
3 | ZC | 31 | 1037 | Pavelcová Romana | Atletika Žamberk | 72 | 00:06:43 | - |
4 | ZC | 35 | 1040 | Spilková Gabriela | BJB Vysoké Mýto | 72 | 00:07:06 | - |
5 | ZC | 40 | 1013 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:07:48 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 43 | 1081 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 00:08:41 | - |
2 | ZD | 44 | 1016 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:09:08 | - |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 65% Ceny vítězům: 100% Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků. | Celkové hodnocení 95% |
K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.