Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická desítka na dráze

11.10.2017, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická desítka na dráze
  • datum konání: 11.10.2017
  • zobrazeno již 645x
  • místo konání: Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
  • GPS: 50.02206N, 15.76439E
  • pořadatel: Hvězda Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
15:30 - 17:30 hodin

Přihlášky

na místě od 14:30 hodin

Startovné

60 Kč

Popis tratě

Povrch: polytan

Ceny pro vítěze

Věcné pro prvních 5 mužů a prvních 5 žen v absolutním pořadí

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.hvezda-pardubice.cz

E-mailová adresa

hvezda-pardubice@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.10.2019Pardubická desítka na dráze-
10.10.2018Pardubická desítka na dráze29
12.10.2016Pardubická desítka na dráze - ZRUŠENO!!!-
14.10.2015Pardubická desítka na dráze40
8.10.2014Pardubická desítka na dráze43
9.10.2013Pardubická desítka na dráze70
10.10.2012Pardubická desítka na dráze49
12.10.2011Pardubická desítka na dráze68
13.10.2010Pardubická desítka na dráze55
5.12.2007Desítka na dráze v Pardubicích21

Statistika závodu Pardubická desítka na dráze

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 375

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krátký Josef658
Doucha Jiří718
Novák Pavel818
Eliáš Petr607
Krátká Anna697
Kozáková Denisa797
Kratochvíl Miloš756
Vacarda Vladimír596
Hanuš Petr646
Keprtová Miloslava486
Dubský Roman785
Podroužek Dušan745
Kopecký Libor565
Novotný Zdeněk725
Černá Markéta705
Petržílek Zdeněk555
Kraus Václav645
Brožek Radmil544
Moravec Martin844
Bílý Zdeněk594
Bajer Miloslav554
Janů Jan934
Leszkow Petr444
Kalný Petr814
Zachař Jiří724
Kalousek Jan714
Radiměřský Karel874
Šternerová Hana634
Ryzner Miroslav614
Krajtl Svatopluk493
Mrklovský Miroslav723
Stránský Aleš603
Jirásková Eva643
Metelková Táňa723
Chocholouš Dalibor463
Rossi Lenka543
Bubeníček Jiří513
Fenclová Marta763
Červ Miloslav503
Roleček Milan763
Schaffer Petr603
Bača Jan763
Hübl Radek883
Dušková Lenka803
Ryzner Jan593
Tomíšek Jindřich393
Jureček Michal963
Šimůnková Pavla773
Moník Milan693
Marhold Luboš773

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:34:17109,16
2MA22Moravec MartinVencl Tým8400:35:00104,16
3MA33Hradecký JaromírSkuteč8500:35:4699,84
4MA44Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:36:2796,01
5MA55Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:36:3796,13
6MA66Pozler TomášAC Pardubice7600:36:5394,70
7MA77Rohlík VáclavAC Pardubice8000:37:0292,71
8MA88Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:37:0892,18
9MA99Doucha JiříHvězda Pardubice7100:37:5189,29
10MA1010Malátek AntonínPardubice7700:38:1287,32
11MA1111Řemínek MatějAC Choceň8600:38:1685,80
12MA1212Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:38:5482,29
13MA1313Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:39:41108,74
14MA1414Bača JanAtletika Chrudim7600:39:4478,80
15MA1515Jirák RomanBřehy u Přelouče7500:40:2075,46
16MA1616Živný Marek3D Fitness Race Team9100:40:2773,63
17MA1717Novák PavelKRB Chrudim8100:40:4671,81
18MA1818Vojtíšek TomášAC Moravská Slávia Brno7300:41:4467,70
19MA1919Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:42:1096,78
20MA2020Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:42:3994,47
21MA2121Roleček MilanPěčín7600:42:4661,88
22MA2322Dubský RomanPřibyslav7800:43:2057,48
23MA2523Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:44:0153,61
24MA2624Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:44:03105,99
25MA2725Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:2552,70
26MA2826Brožek RadmilKRB Chrudim5400:45:55120,54
27MA3027Vencl JiříActivity Lanškroun9800:46:4794,01
28MA3128Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:48:1467,58
29MA3329Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:49:5759,30
30MA3530Leszkow PetrMK Hlinsko4400:52:06106,30
31MA3631Kubias OndřejPardubice7400:52:228,48
32MA3732Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:52:5093,49
33MA4033Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:54:4585,96
34MA4134Jelínek MatějČernilov4200:55:2993,70
35MA4235Krátký JosefHvězda Pardubice6501:00:586,13
-MA-36Chocholouš DaliborDubina Pardubice46DNF-
-MA-37Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová76DNF-
Ženy (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2238Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:42:52100,00
2ZB2439Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:43:35113,18
3ZB2940Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:46:27100,82
4ZB3241Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:49:5586,01
5ZB3442Kučerová ŠtěpánkaTJ Sokol Hradec Králové8700:50:35100,00
6ZB3843Hellerová HanaHradec Králové6100:53:06124,67
7ZB3944Šternerová HanaHradec Králové6300:54:3166,24
8ZB4345Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:08:0375,33
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:34:17109,16
2MA22Moravec MartinVencl Tým8400:35:00104,16
3MA33Hradecký JaromírSkuteč8500:35:4699,84
4MA44Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:36:2796,01
5MA55Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:36:3796,13
6MA66Pozler TomášAC Pardubice7600:36:5394,70
7MA77Rohlík VáclavAC Pardubice8000:37:0292,71
8MA88Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:37:0892,18
9MA99Doucha JiříHvězda Pardubice7100:37:5189,29
10MA1010Malátek AntonínPardubice7700:38:1287,32
11MA1111Řemínek MatějAC Choceň8600:38:1685,80
12MA1212Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:38:5482,29
13MA1313Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:39:41108,74
14MA1414Bača JanAtletika Chrudim7600:39:4478,80
15MA1515Jirák RomanBřehy u Přelouče7500:40:2075,46
16MA1616Živný Marek3D Fitness Race Team9100:40:2773,63
17MA1717Novák PavelKRB Chrudim8100:40:4671,81
18MA1818Vojtíšek TomášAC Moravská Slávia Brno7300:41:4467,70
19MA1919Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:42:1096,78
20MA2020Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:42:3994,47
21MA2121Roleček MilanPěčín7600:42:4661,88
1ZB2238Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:42:52100,00
22MA2322Dubský RomanPřibyslav7800:43:2057,48
2ZB2439Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:43:35113,18
23MA2523Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:44:0153,61
24MA2624Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:44:03105,99
25MA2725Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:2552,70
26MA2826Brožek RadmilKRB Chrudim5400:45:55120,54
3ZB2940Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:46:27100,82
27MA3027Vencl JiříActivity Lanškroun9800:46:4794,01
28MA3128Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:48:1467,58
4ZB3241Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:49:5586,01
29MA3329Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:49:5759,30
5ZB3442Kučerová ŠtěpánkaTJ Sokol Hradec Králové8700:50:35100,00
30MA3530Leszkow PetrMK Hlinsko4400:52:06106,30
31MA3631Kubias OndřejPardubice7400:52:228,48
32MA3732Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:52:5093,49
6ZB3843Hellerová HanaHradec Králové6100:53:06124,67
7ZB3944Šternerová HanaHradec Králové6300:54:3166,24
33MA4033Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:54:4585,96
34MA4134Jelínek MatějČernilov4200:55:2993,70
35MA4235Krátký JosefHvězda Pardubice6501:00:586,13
8ZB4345Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:08:0375,33
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:34:17104,18
2MA22Moravec MartinVencl Tým8400:35:00100,11
3MA33Hradecký JaromírSkuteč8500:35:4695,70
4MA44Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:36:2791,79
5MA55Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:36:3790,81
6MA66Pozler TomášAC Pardubice7600:36:5389,34
7MA77Rohlík VáclavAC Pardubice8000:37:0288,43
8MA88Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:37:0887,88
9MA99Doucha JiříHvězda Pardubice7100:37:5183,79
10MA1010Malátek AntonínPardubice7700:38:1281,77
11MA1111Řemínek MatějAC Choceň8600:38:1681,37
12MA1212Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:38:5477,79
13MA1313Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:39:4173,30
14MA1414Bača JanAtletika Chrudim7600:39:4473,02
15MA1515Jirák RomanBřehy u Přelouče7500:40:2069,60
16MA1616Živný Marek3D Fitness Race Team9100:40:2768,95
17MA1717Novák PavelKRB Chrudim8100:40:4667,09
18MA1818Vojtíšek TomášAC Moravská Slávia Brno7300:41:4461,64
19MA1919Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:42:1059,11
20MA2020Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:42:3956,38
21MA2121Roleček MilanPěčín7600:42:4655,67
22MA2322Dubský RomanPřibyslav7800:43:2052,47
23MA2523Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:44:0148,53
24MA2624Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:44:0348,34
25MA2725Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:2546,24
26MA2826Brožek RadmilKRB Chrudim5400:45:5537,74
27MA3027Vencl JiříActivity Lanškroun9800:46:4732,78
28MA3128Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:48:1424,51
29MA3329Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:49:5714,69
30MA3530Leszkow PetrMK Hlinsko4400:52:063,00
31MA3631Kubias OndřejPardubice7400:52:223,00
32MA3732Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:52:503,00
33MA4033Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:54:453,00
34MA4134Jelínek MatějČernilov4200:55:293,00
35MA4235Krátký JosefHvězda Pardubice6501:00:583,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2238Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:42:52106,48
2ZB2439Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:43:35103,27
3ZB2940Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:46:2790,25
4ZB3241Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:49:5574,66
5ZB3442Kučerová ŠtěpánkaTJ Sokol Hradec Králové8700:50:3571,64
6ZB3843Hellerová HanaHradec Králové6100:53:0660,24
7ZB3944Šternerová HanaHradec Králové6300:54:3153,85
8ZB4345Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:08:033,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód