hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Sokolský půlmaraton

12.11.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sokolský půlmaraton
  • datum konání: 12.11.2017
  • zobrazeno již 980x
  • místo konání: Kunvald, sokolovna
  • GPS: 50.12822N, 16.5008E
  • pořadatel: TJ Sokol Kunvald

Sociální sítě

Místo konání

Sokolovna Kunvald
11:00 hodin

Přihlášky

online do 21. 10. 2017 zde: www.czechtriseries.cz
na místě od 9:00 do 10:40 hodin

Startovné

předem přihlášení do 21.10. 2017 - 150 Kč
na místě 200 Kč

Popis tratě

dlouhá 21 097 metrů, převýšení 400 m, po asfaltových cestách, běží se ve dvou okruzích, start a cíl u Sokolovny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://sokol-kunvald.wz.cz/

E-mailová adresa

sokol.kunvald@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA148Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:19:08101,78
2MA233Miřejovský JiříTJ Sokol ÚO7901:19:44100,28
3MA354Hradecký JaromírSkuteč8501:20:4097,94
4MA450Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8401:20:4497,77
5MA845Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7901:28:2178,69
6MA1125Štumpf EduardTJ Sokol Kunvald8001:31:5969,59
7MA1343Novotný JanPijatlon9001:32:5067,46
7MA1336Wiedermann Ondřej3D Fitness RT8801:32:5067,46
9MA1951Špaček MartinFitness Kopidlno8501:38:0554,31
10MA2831Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:42:3243,17
11MA3052Suchomel Michal-8801:46:3133,19
12MA3144Barvínek MartinŽamberk8001:47:1131,52
13MA3512Vávra AlešWAMAŠ7801:56:298,22
14MA3611Šustek FrantišekČeská Třebová8301:59:413,00
15MA3740Zezulka Martin-8002:00:203,00

Muži B 40-49 let (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB55Hejl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí7201:21:17108,13
2MB635Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7401:22:05106,24
3MB1032Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6901:30:4985,63
4MB1539Holubec Mirek-7601:33:0980,12
5MB1641Mařík Jiří3D Fitness RT7201:36:0873,08
6MB178Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:37:3069,85
7MB2229Hampl AloisOstrov7001:39:2965,17
8MB237Koreček RichardNepasicky cyklo tým7601:39:4164,70
9MB2646Roleček MilanPěčín7601:41:3560,21

Muži C 50-59 let (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC753Krejčí JaromírSki Klub Pastviny6601:28:05108,17
2MC92Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:29:55104,17
3MC1737Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:37:3087,66
4MC201Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:38:2785,59
5MC2428Hodek RomanSokol Kunvald6001:40:0382,11
6MC2742Novotný Luděk3D Fitness RT6201:42:1677,28
7MC296Jindra JiříDolní Kunvald6201:43:5573,68
8MC3247Hruban JanMC Česká Třebová6601:48:4063,34
9MC339Nádhera Petr-6701:52:3354,88

Muži D 60 let a starší (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD213Fikejs VladimírTJ Sokol Žamberk5701:39:08124,37
2MD3830Vebr JaroslavSKI klub Ústí nad Orlicí5502:06:3975,63

Ženy A 34 let a mladší (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1234Nováková BarboraSokol Kunvald8301:32:23100,00

Ženy B 35-44 let (trať 21,096 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy C 45 let a starší (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2538Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:40:42111,78
2ZC3449Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:53:1888,22
-ZC-10Nádherová HanaHradec Králové68DNF-

Trať 21,096 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA148Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:19:08101,78
2MA233Miřejovský JiříTJ Sokol ÚO7901:19:44100,28
3MA354Hradecký JaromírSkuteč8501:20:4097,94
4MA450Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8401:20:4497,77
1MB55Hejl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí7201:21:17108,13
2MB635Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7401:22:05106,24
1MC753Krejčí JaromírSki Klub Pastviny6601:28:05108,17
5MA845Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7901:28:2178,69
2MC92Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:29:55104,17
3MB1032Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6901:30:4985,63
6MA1125Štumpf EduardTJ Sokol Kunvald8001:31:5969,59
1ZA1234Nováková BarboraSokol Kunvald8301:32:23100,00
7MA1336Wiedermann Ondřej3D Fitness RT8801:32:5067,46
7MA1343Novotný JanPijatlon9001:32:5067,46
4MB1539Holubec Mirek-7601:33:0980,12
5MB1641Mařík Jiří3D Fitness RT7201:36:0873,08
6MB178Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:37:3069,85
3MC1737Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:37:3087,66
9MA1951Špaček MartinFitness Kopidlno8501:38:0554,31
4MC201Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:38:2785,59
1MD213Fikejs VladimírTJ Sokol Žamberk5701:39:08124,37
7MB2229Hampl AloisOstrov7001:39:2965,17
8MB237Koreček RichardNepasicky cyklo tým7601:39:4164,70
5MC2428Hodek RomanSokol Kunvald6001:40:0382,11
1ZC2538Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:40:42111,78
9MB2646Roleček MilanPěčín7601:41:3560,21
6MC2742Novotný Luděk3D Fitness RT6201:42:1677,28
10MA2831Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:42:3243,17
7MC296Jindra JiříDolní Kunvald6201:43:5573,68
11MA3052Suchomel Michal-8801:46:3133,19
12MA3144Barvínek MartinŽamberk8001:47:1131,52
8MC3247Hruban JanMC Česká Třebová6601:48:4063,34
9MC339Nádhera Petr-6701:52:3354,88
2ZC3449Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:53:1888,22
13MA3512Vávra AlešWAMAŠ7801:56:298,22
14MA3611Šustek FrantišekČeská Třebová8301:59:413,00
15MA3740Zezulka Martin-8002:00:203,00
2MD3830Vebr JaroslavSKI klub Ústí nad Orlicí5502:06:3975,63

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA148Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:19:08101,78
2MA233Miřejovský JiříTJ Sokol ÚO7901:19:44100,28
3MA354Hradecký JaromírSkuteč8501:20:4097,94
4MA450Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8401:20:4497,77
5MB55Hejl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí7201:21:1796,40
6MB635Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7401:22:0594,39
7MC753Krejčí JaromírSki Klub Pastviny6601:28:0579,36
8MA845Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7901:28:2178,69
9MC92Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:29:5574,77
10MB1032Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6901:30:4972,52
11MA1125Štumpf EduardTJ Sokol Kunvald8001:31:5969,59
12MA1336Wiedermann Ondřej3D Fitness RT8801:32:5067,46
12MA1343Novotný JanPijatlon9001:32:5067,46
14MB1539Holubec Mirek-7601:33:0966,67
15MB1641Mařík Jiří3D Fitness RT7201:36:0859,20
16MB178Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:37:3055,78
16MC1737Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:37:3055,78
18MA1951Špaček MartinFitness Kopidlno8501:38:0554,31
19MC201Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:38:2753,40
20MD213Fikejs VladimírTJ Sokol Žamberk5701:39:0851,68
21MB2229Hampl AloisOstrov7001:39:2950,81
22MB237Koreček RichardNepasicky cyklo tým7601:39:4150,31
23MC2428Hodek RomanSokol Kunvald6001:40:0349,39
24MB2646Roleček MilanPěčín7601:41:3545,55
25MC2742Novotný Luděk3D Fitness RT6201:42:1643,84
26MA2831Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:42:3243,17
27MC296Jindra JiříDolní Kunvald6201:43:5539,70
28MA3052Suchomel Michal-8801:46:3133,19
29MA3144Barvínek MartinŽamberk8001:47:1131,52
30MC3247Hruban JanMC Česká Třebová6601:48:4027,80
31MC339Nádhera Petr-6701:52:3318,08
32MA3512Vávra AlešWAMAŠ7801:56:298,22
33MA3611Šustek FrantišekČeská Třebová8301:59:413,00
34MA3740Zezulka Martin-8002:00:203,00
35MD3830Vebr JaroslavSKI klub Ústí nad Orlicí5502:06:393,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1234Nováková BarboraSokol Kunvald8301:32:23119,08
2ZC2538Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:40:42102,80
3ZC3449Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:53:1878,12

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód