hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Čertovský běh

2.12.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čertovský běh
  • datum konání: 2.12.2017
  • zobrazeno již 785x
  • místo konání: Damníkov
  • GPS: 49.87144N, 16.57082E
  • pořadatel: TJ Sokol Damníkov

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Damníkov
10:30 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 4 km
běh do vrchu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Milan Gloser
tel. 608 570 123

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.12.2018Čertovský běh-
3.12.2016Čertovský běh90
5.12.2015Čertovský běh94
6.12.2014Čertovský běh83
7.12.2013Čertovský běh72
8.12.2012Čertovský běh v Damníkově85
3.12.2011Čertovský běh103
4.12.2010Čertovský běh Damníkov73
5.12.2009Čertovský běh109
6.12.2008Čertovský běh88
1.12.2007Čertovský běh v Damníkově93
2.12.2006Čertovský běh, Damníkov93
3.12.2005Čertovský běh v Damníkově64
4.12.2004Čertovský běh, 21. ročník64
6.12.2003Čertovský běh, 20. ročník62
7.12.200219. ročník, Čertovský běh, Damníkov67
8.12.200118. ročník, Čertovský běh Damníkov53
2.12.2000Čertovský běh, 17. ročník63
4.12.1999Čertovský běh, 16. ročník47

Statistika závodu Čertovský běh

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1403

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4618
Keprtová Miloslava4816
Ptáček Ondřej8916
Vacek Martin6915
Stránský Aleš6015
Šebek Michal8415
Krupička Miroslav5314
Svatoš Otakar3414
Červ Miloslav5013
Šafář Jaroslav5113
Švec Miroslav5213
Doleček Josef7913
Šimůnek Jan4912
Krsek Miroslav4912
Král Jindřich7312
Šimůnek Jan8212
Štyndl Miroslav5711
Nechvíl Petr9111
Dušková Lenka8010
Jirásková Eva6410
Šimůnková Pavla7710
Bielčik Jindřich4010
Ptáček František919
Sejkorová Lenka639
Bielčik Petr719
Mertová Michaela769
Horáček Michal758
Kopecký Jan908
Dobšíček Pavel808
Kubišta Oto538
Wendlig Miroslav538
Živný Marek918
Ptáček Jakub968
Řemínek Matěj868
Krňávek Vojtěch548
Šimůnková Zdena587
Ehrig Rudolf487
Šembera Petr517
Matyášová Jana657
Kopecký Libor567
Pilgr Luděk767
Ráb Pavel527
Stránská Michaela977
Razým Jan577
Kačerovský Michal697
Ptáček Josef877
Vítek Miroslav727
Jirásková Bára917
Kebrle Milan756
Buriánek Roman656

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ312Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:15:14113,34
2MJ559Dvořák MatějHvězda SKP Pardubice0000:16:03103,34
3MJ1515Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:17:4183,32
4MJ2258Gregora FilipActivity Lanškroun0200:18:2674,13
5MJ2955Cimburek Tomáš-0000:19:1564,13
6MJ3366Šípek MatějTJ Damníkov0200:19:3160,86
7MJ3432Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:19:3759,63
8MJ3749Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:19:4558,00
9MJ4956Vencl JiříActivity Lanškroun9800:21:2637,37
10MJ5065Doleček OndřejSokol Damníkov0200:21:2737,17

Juniorky 19 let a mladší (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3529Stránská VendulaJiskra Ústí nad Orlicí0300:19:43115,40
2ZJ4821Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:21:2599,48
3ZJ5763Václavková HanaDlouhá Třebová9900:22:5785,12

Muži A 20-39 let (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Kovář JáchymDUKLA Praha9600:14:04112,24
2MA247Hübl RadekRUNSPORT Team8800:14:45103,11
3MA645Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:0884,65
4MA1111Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:16:5873,53
5MA1216Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:17:2068,63
6MA1322Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:17:2367,96
7MA146Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:17:2567,52
8MA1633Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:17:5261,51
9MA1764Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:17:5760,40
10MA2373Lorenc Lukáš-8200:18:3751,50
11MA2670Štochl PavelSokol Luková8500:18:5447,72
12MA3153Živný Marek3D Fitness race team9100:19:2341,27
13MA5234Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:22:065,01
14MA5575Launer MartinTJ Luková8000:22:203,00
15MA6441Ptáček JosefAnenská Studánka8700:24:433,00

Muži B 40-49 let (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB430Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:15:48103,12
2MB723Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:16:1098,55
3MB860Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:16:1198,34
4MB92Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:2994,60
5MB1836Dejdar MiroslavTřebovice7200:18:0175,49
6MB2048Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:18:0973,84
7MB2435Sirový AlešBike Club Svitavy7000:18:4366,77
8MB3961Polák TomášČerti Kunčina7200:19:4753,48
9MB4176Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:19:5551,82
10MB4243Stečínský MartinOpatov7500:20:0449,95
11MB4357Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:20:1048,71
12MB448Hampl AloisOstrov7000:20:1048,70
13MB5152Šabata PetrČeská Třebová7400:21:4828,35
14MB5331Vacek JiříDlouhá Třebová7700:22:1422,95
15MB6828Zelinka MichalSRTG Česká Třebová7300:25:353,00
16MB6971Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:023,00

Muži C 50-59 let (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1017Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:44113,44
2MC1927Scheuer JanActivity Lanškroun6600:18:0398,76
3MC2738Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:19:0287,80
4MC3640Hruban JanČeská Třebová6600:19:4479,99
5MC6642Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:25:2816,07

Muži D 60 let a starší (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD323Ráb PavelČeská Třebová5200:19:28105,23
2MD4044Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:19:51101,39
3MD467Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:20:3993,39
4MD4719Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:21:1986,71
5MD6051Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:23:5660,53
6MD6524Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:25:0948,36
7MD6725Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:25:3344,36
8MD711Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:27:39113,39
9MD7267Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:28:2515,68
10MD7520Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:31:3786,61

Ženy A 20-34 let (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2154Nováková BarboraSokol Kunvald8300:18:09117,69
2ZA3072Lorencová Martina-8900:19:16106,47
3ZA5474Launerová EliškaTJ Luková8900:22:1975,84
4ZA5669Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:22:4072,32
5ZA5868Hlavatá Jana-9600:23:1266,96
6ZA594Rábová MartinaČeská Třebová9200:23:2964,12
7ZA709Fabiánová LucieDamníkov9000:27:1526,28

Ženy B 35 let a starší (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2550Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:18:48104,79
2ZB2810Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:12100,63
3ZB3862Klinecká JanaMK Hlinsko8100:19:4794,58
4ZB455Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:20:18144,05
5ZB6118Manová BlankaČeská Třebová7400:24:1148,89
6ZB6226Zemanová Gabriela-7500:24:2346,81
7ZB6313Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:24:31111,65
8ZB7346Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:28:53106,58
9ZB7414Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:30:5193,42
10ZB7639Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:33:1744,30

Trať 4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Kovář JáchymDUKLA Praha9600:14:04112,24
2MA247Hübl RadekRUNSPORT Team8800:14:45103,11
1MJ312Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:15:14113,34
1MB430Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:15:48103,12
2MJ559Dvořák MatějHvězda SKP Pardubice0000:16:03103,34
3MA645Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:0884,65
2MB723Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:16:1098,55
3MB860Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:16:1198,34
4MB92Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:2994,60
1MC1017Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:44113,44
4MA1111Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:16:5873,53
5MA1216Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:17:2068,63
6MA1322Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:17:2367,96
7MA146Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:17:2567,52
3MJ1515Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:17:4183,32
8MA1633Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:17:5261,51
9MA1764Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:17:5760,40
5MB1836Dejdar MiroslavTřebovice7200:18:0175,49
2MC1927Scheuer JanActivity Lanškroun6600:18:0398,76
6MB2048Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:18:0973,84
1ZA2154Nováková BarboraSokol Kunvald8300:18:09117,69
4MJ2258Gregora FilipActivity Lanškroun0200:18:2674,13
10MA2373Lorenc Lukáš-8200:18:3751,50
7MB2435Sirový AlešBike Club Svitavy7000:18:4366,77
1ZB2550Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:18:48104,79
11MA2670Štochl PavelSokol Luková8500:18:5447,72
3MC2738Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:19:0287,80
2ZB2810Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:12100,63
5MJ2955Cimburek Tomáš-0000:19:1564,13
2ZA3072Lorencová Martina-8900:19:16106,47
12MA3153Živný Marek3D Fitness race team9100:19:2341,27
1MD323Ráb PavelČeská Třebová5200:19:28105,23
6MJ3366Šípek MatějTJ Damníkov0200:19:3160,86
7MJ3432Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:19:3759,63
1ZJ3529Stránská VendulaJiskra Ústí nad Orlicí0300:19:43115,40
4MC3640Hruban JanČeská Třebová6600:19:4479,99
8MJ3749Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:19:4558,00
3ZB3862Klinecká JanaMK Hlinsko8100:19:4794,58
8MB3961Polák TomášČerti Kunčina7200:19:4753,48
2MD4044Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:19:51101,39
9MB4176Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:19:5551,82
10MB4243Stečínský MartinOpatov7500:20:0449,95
11MB4357Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:20:1048,71
12MB448Hampl AloisOstrov7000:20:1048,70
4ZB455Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:20:18144,05
3MD467Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:20:3993,39
4MD4719Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:21:1986,71
2ZJ4821Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:21:2599,48
9MJ4956Vencl JiříActivity Lanškroun9800:21:2637,37
10MJ5065Doleček OndřejSokol Damníkov0200:21:2737,17
13MB5152Šabata PetrČeská Třebová7400:21:4828,35
13MA5234Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:22:065,01
14MB5331Vacek JiříDlouhá Třebová7700:22:1422,95
3ZA5474Launerová EliškaTJ Luková8900:22:1975,84
14MA5575Launer MartinTJ Luková8000:22:203,00
4ZA5669Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:22:4072,32
3ZJ5763Václavková HanaDlouhá Třebová9900:22:5785,12
5ZA5868Hlavatá Jana-9600:23:1266,96
6ZA594Rábová MartinaČeská Třebová9200:23:2964,12
5MD6051Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:23:5660,53
5ZB6118Manová BlankaČeská Třebová7400:24:1148,89
6ZB6226Zemanová Gabriela-7500:24:2346,81
7ZB6313Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:24:31111,65
15MA6441Ptáček JosefAnenská Studánka8700:24:433,00
6MD6524Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:25:0948,36
5MC6642Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:25:2816,07
7MD6725Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:25:3344,36
15MB6828Zelinka MichalSRTG Česká Třebová7300:25:353,00
16MB6971Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:023,00
7ZA709Fabiánová LucieDamníkov9000:27:1526,28
8MD711Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:27:39113,39
9MD7267Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:28:2515,68
8ZB7346Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:28:53106,58
9ZB7414Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:30:5193,42
10MD7520Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:31:3786,61
10ZB7639Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:33:1744,30

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Kovář JáchymDUKLA Praha9600:14:04108,40
2MA247Hübl RadekRUNSPORT Team8800:14:4599,09
3MJ312Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:15:1492,51
4MB430Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:15:4884,79
5MJ559Dvořák MatějHvězda SKP Pardubice0000:16:0381,38
6MA645Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:0880,25
7MB723Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:16:1079,80
8MB860Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:16:1179,57
9MB92Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:2975,48
10MC1017Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:4472,08
11MA1111Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:16:5868,90
12MA1216Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:17:2063,90
13MA1322Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:17:2363,22
14MA146Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:17:2562,77
15MJ1515Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:17:4159,14
16MA1633Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:17:5256,64
17MA1764Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:17:5755,51
18MB1836Dejdar MiroslavTřebovice7200:18:0154,60
19MC1927Scheuer JanActivity Lanškroun6600:18:0354,14
20MB2048Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:18:0952,79
21MJ2258Gregora FilipActivity Lanškroun0200:18:2648,92
22MA2373Lorenc Lukáš-8200:18:3746,42
23MB2435Sirový AlešBike Club Svitavy7000:18:4345,06
24MA2670Štochl PavelSokol Luková8500:18:5442,57
25MC2738Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:19:0240,75
26MJ2955Cimburek Tomáš-0000:19:1537,80
27MA3153Živný Marek3D Fitness race team9100:19:2335,98
28MD323Ráb PavelČeská Třebová5200:19:2834,85
29MJ3366Šípek MatějTJ Damníkov0200:19:3134,17
30MJ3432Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:19:3732,80
31MC3640Hruban JanČeská Třebová6600:19:4431,21
32MJ3749Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:19:4530,99
33MB3961Polák TomášČerti Kunčina7200:19:4730,54
34MD4044Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:19:5129,63
35MB4176Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:19:5528,72
36MB4243Stečínský MartinOpatov7500:20:0426,67
37MB4357Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:20:1025,32
38MB448Hampl AloisOstrov7000:20:1025,31
39MD467Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:20:3918,73
40MD4719Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:21:199,65
41MJ4956Vencl JiříActivity Lanškroun9800:21:268,06
42MJ5065Doleček OndřejSokol Damníkov0200:21:277,83
43MB5152Šabata PetrČeská Třebová7400:21:483,06
44MA5234Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:22:063,00
45MB5331Vacek JiříDlouhá Třebová7700:22:143,00
46MA5575Launer MartinTJ Luková8000:22:203,00
47MD6051Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:23:563,00
48MA6441Ptáček JosefAnenská Studánka8700:24:433,00
49MD6524Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:25:093,00
50MC6642Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:25:283,00
51MD6725Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:25:333,00
52MB6828Zelinka MichalSRTG Česká Třebová7300:25:353,00
53MB6971Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:023,00
54MD711Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:27:393,00
55MD7267Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:28:253,00
56MD7520Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:31:373,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2154Nováková BarboraSokol Kunvald8300:18:09106,06
2ZB2550Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:18:4899,11
3ZB2810Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:1294,83
4ZA3072Lorencová Martina-8900:19:1694,12
5ZJ3529Stránská VendulaJiskra Ústí nad Orlicí0300:19:4389,31
6ZB3862Klinecká JanaMK Hlinsko8100:19:4788,60
7ZB455Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:20:1883,08
8ZJ4821Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:21:2571,15
9ZA5474Launerová EliškaTJ Luková8900:22:1961,53
10ZA5669Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:22:4057,79
11ZJ5763Václavková HanaDlouhá Třebová9900:22:5754,76
12ZA5868Hlavatá Jana-9600:23:1252,09
13ZA594Rábová MartinaČeská Třebová9200:23:2949,06
14ZB6118Manová BlankaČeská Třebová7400:24:1141,58
15ZB6226Zemanová Gabriela-7500:24:2339,45
16ZB6313Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:24:3138,02
17ZA709Fabiánová LucieDamníkov9000:27:158,81
18ZB7346Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:28:533,00
19ZB7414Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:30:513,00
20ZB7639Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:33:173,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód