Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka

11.3.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
  • datum konání: 11.3.2017
  • zobrazeno již 434x

Sociální sítě

Místo konání

park Svobody, Pečky
12:00 hodin

Přihlášky

online zde: www.sportt.cz

Prezentace:

od 9:00 do 11:00 hodin v budově Sportovní haly

Startovné

do 15.ledna 2017 je startovné při přihlášení a platbě předem 200 Kč, po tomto datu je startovné do 15.února 250 Kč, poté do 4.3.2017 je startovné 300 Kč a kdo se nestihne zaregistrovat předem, budete se moci přihlásit i na místě ovšem již za 400 Kč. Platbu je potřeba provést do 5 dnů od registrace, jinak je přihláška automaticky smazána.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Lhota
tel. 737 569 636

Internetové stránky

http://www.pecky10km.cz/

E-mailová adresa

lhota.petr@pecky10km.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Mwangi Joel mainaBenedek Team8500:29:020,00
2MA22Pavlišta VítSilvini Madshus team8500:30:440,00
3MA310Kubričan PavelTOP4RUNNING8300:31:160,00
4MA43Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:31:180,00
5MA531Vošvrda SebastianAC Mladá Boleslav9600:31:290,00
6MA64Kohut JanElite Sport Max Training8500:31:370,00
7MA76Edlman MartinASK Slavia Praha9000:31:410,00
8MA85Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:31:460,00
9MA933Záveský FilipIscarex Česká Třebová9300:31:500,00
10MA109Míč RobertVSK Univerzita Brno9200:32:230,00
11MA1134Žižka FilipAK Bílina9300:32:290,00
12MA127Edlman TomášASK Slavia Praha9000:32:420,00
13MA1330Janoušek MilanSokol Kolín Atletika9100:32:530,00
14MA1635Kozlík LukášA.C. Sparta Praha8900:32:590,00
15MA17846Vysušil TomášASK Slavia Praha9500:33:040,00
16MA1851Heczko RobertAC Slovan Liberec7800:33:050,00
17MA1950Čadek OndřejA.C. Ústí nad Labem9100:33:060,00
18MA2066Eremka Libor8800:33:460,00
19MA2153Pavlišta DavidSK Svěrák8400:33:520,00
20MA2358Kostecký JanTJ Šumperk9100:33:560,00
21MA2542Videcký JanAC Mladá Boleslav8500:34:030,00
22MA2838Procházka MichalPerňa systém8200:34:120,00
22MA2836Leplt JiříSK Nové Město nad Metují8500:34:120,00
24MA3241Vetchý JanIscarex Česká Třebová8500:34:220,00
25MA3357Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť B9400:34:230,00
26MA34446Sikora Martin8200:34:240,00
27MA3540Majoroš MichalRUN4FUN Hradec Králové8600:34:250,00
28MA3647Dražan JaroslavTriatlon Team Příbram8100:34:300,00
29MA37918Galáč VojtěchAC Slovan Liberec9600:34:390,00
30MA40960Tvrdík TomášSWEEP OCRA-CZ Elite team8500:35:030,00
31MA421046Smutný MichaelAC Slovan Liberec9900:35:070,00
32MA43311Pirkl PavelLiberec7900:35:150,00
33MA44661Harnoš PetrTPCA bike team8600:35:190,00
34MA45962Vitásek JanMalá Hraštice9000:35:200,00
35MA46654Jirků Zbyněk8900:35:230,00
36MA4739Bavor Janrun4fun.cz8400:35:250,00
37MA48412Polesný MartinTRI-SPACE8000:35:370,00
38MA4965Honzíček MichalKRB Chrudim8800:35:380,00
39MA52444Šťastný TomášKerteam / PSK Olymp Praha7900:35:410,00
40MA55364Heller TomášHradec Králové8100:35:460,00
41MA5764Wolf TomášSokol Hoření Paseky7900:35:490,00
42MA58184Punda VáclavRBZ Praha9000:35:540,00
43MA59593Šimák JanHradec Králové8300:35:550,00
44MA60371Sedláček JanSK Svěrák8600:35:560,00
45MA61894Mottl LukášTJ Sokol Hradec Králové9700:35:590,00
45MA6148Lhota ZbyšekELEVEN RUN TEAM8400:35:590,00
47MA63495Peřinka FilipTTT8800:36:010,00
48MA65435Kuna AloisČeské Budějovice8800:36:100,00
49MA6983Herda JanSKP Nymburk8300:36:280,00
50MA70511Dufek DavidEtriatlon Team8000:36:310,00
50MA70669Havel FilipASK Elna Počerady9100:36:310,00
52MA75790Petrášek MiloslavTJ Rumburk7800:36:430,00
53MA76916Frydrych PavelASK Děčín8100:36:440,00
54MA77706Dryml MojmírHvězda SKP Pardubice8600:36:470,00
55MA78716Lášek TomášSK RN Hradec Králové8600:36:480,00
56MA801010Rybáček MiroslavASK Elna Počerady8700:36:500,00
57MA841039Bican StanislavPraha7900:36:560,00
58MA86686Řízek Jakub9900:37:060,00
59MA92460Novotný JanTTT7800:37:200,00
60MA93217Šnábl PetrBěžecký klub České spořitelny8400:37:250,00
61MA94956Hofman JiříMistři a Markétka8600:37:280,00
62MA95144Hamáček VladimírAC Mladá Boleslav8500:37:300,00
63MA96618Dušánek JanJEŠTĚD SkyRace8000:37:370,00
64MA99619Lorenc TomášAtletika Polička8600:37:410,00
64MA99336Šourek Martin8400:37:410,00
66MA10161Hlas JakubPSK Olymp Praha8900:37:430,00
67MA102884Langr Milan8100:37:450,00
68MA105662Chlup Tomášwww.DVABEZCI.cz9300:37:520,00
69MA107263Štros DavidUSK Praha0000:37:530,00
69MA107950Klimeš PetrJihočeský klub maratonců8000:37:530,00
71MA110573Holub KarelRUN4FUN Hradec Králové7900:37:580,00
72MA112304Štella TomášPraha9100:38:040,00
73MA116243Buzek EmanuelČeská Locomotiva8700:38:130,00
74MA118201Mužíček PavelTTT8400:38:150,00
75MA124857Weinfurt PetrBělčice8400:38:240,00
76MA126748Skoumal JaroslavSokol Brníčko8500:38:320,00
77MA127772Kurzveil JiříTriatlon Mladá Boleslav8100:38:330,00
78MA129993Bláha TomášSC MARATHON PLZEŇ8100:38:360,00
79MA131238Pípal PetrKamenice nad Lipou8100:38:380,00
80MA133912Katsiedl MichalAC Praha 18908200:38:390,00
81MA134576Mrázek JiříChlumec nad Cidlinou8500:38:400,00
82MA135704Janík LukášRBZ Praha8800:38:410,00
83MA136301Píša OndřejSK Svěrák8500:38:420,00
84MA138948Kovalovský MichalBěchovičtí běžci9800:38:430,00
85MA139763Pavlík MichalKutná Hora8900:38:440,00
86MA140588Hušák JanPIM Běžecký klub Praha7800:38:480,00
87MA144285Prager KarelSokol Sojovice9400:38:510,00
88MA146337Šebek JiříPIM Praha8000:38:520,00
88MA1461042Honzajk Jiří8200:38:520,00
90MA149766Singr MartinSKP Nymburk8700:38:570,00
91MA152958Zita Ondřej8400:39:010,00
92MA153347Mrkáček StanislavBěžecký klub Spořice8200:39:020,00
92MA153488Kopřiva MartinTrailpoint8300:39:020,00
94MA1551040Sitter LukášHerink9600:39:050,00
95MA156621Šutera JosefAtletika Polička7900:39:090,00
96MA157290Fejgl MichalHO Přírodní vědy UK8000:39:100,00
97MA158295Krejdl MichalLouny8500:39:120,00
98MA159848Sedláček CyrilPIM Běžecký klub9200:39:130,00
99MA160389Andrle JakubČernokostelecký pivovár8200:39:170,00
99MA160924Řehák DavidSC Radotín8500:39:170,00
101MA162831Brychta Tomáš9300:39:210,00
102MA166633Kuchař Pavel8300:39:280,00
103MA169241Špaček LuděkeXtreme Team Kolín9700:39:310,00
104MA170407Pavelka MarekCzech Tri k. Team8800:39:360,00
105MA171788Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:39:380,00
106MA172360Švorc OndřejHC Bílý Újezd8500:39:390,00
107MA173438Svoboda OndřejHumpolec8100:39:400,00
108MA175273Marek VojtěchSK Svěrák8800:39:480,00
109MA177775Hofman Milan9600:39:500,00
110MA179441Tejkal ŠimonBěžecký klub České spořitelny8800:39:510,00
111MA183422Bradáč JiříSABZO8200:39:550,00
112MA184708Miler Pavel7900:39:560,00
113MA186535Paulín PetrRBZ Praha8400:39:590,00
114MA187213Sládeček DavidEndurance Lab7800:40:000,00
115MA189620Tůma JanZenit-Restohrad9900:40:040,00
116MA191987Klíma LukášPerňa systém8400:40:070,00
116MA191729Čermák LukášPSK Olymp Praha9300:40:070,00
118MA1951021Černohorský MikulášOB Říčany9800:40:080,00
119MA197248Šrejber VojtěchAC Mladá Boleslav8000:40:100,00
120MA199854Hladina TomášFox-klub Praha8200:40:110,00
121MA202988Smékal JanBěhej Poděbrady8900:40:170,00
122MA206170Koťátko OndřejAlfa skvadra9100:40:190,00
123MA208970Kára JaroslavMizuno Czech8500:40:200,00
124MA210864Morávek TomášZPCYKLO PROOFY Corratec team9900:40:220,00
125MA211925Tomčo TomášSokol Vlastibořice8200:40:230,00
126MA215587Polan MichalPlacatá želvička8100:40:300,00
127MA223394Třasák JanÚjezd nad Lesy8100:40:460,00
128MA226439Hrubeš Pavel8000:40:500,00
129MA227436Skopal LukášSRTG Kolín8400:40:510,00
130MA2291014Pipek JanSK Babice8200:41:000,00
131MA230933Pfoff JanKanoistika Poděbrady8000:41:030,00
132MA231698Marták Ivan9000:41:050,00
133MA235249Novotný VojtěchKanoistika Poděbrady0200:41:170,00
133MA235370Poupa PetrRoztoky8200:41:170,00
135MA239885Chudomel Ondřej7900:41:200,00
136MA240792Zvoník JiříEPO-TEAM8000:41:220,00
137MA241887Lubas Tomáš8200:41:250,00
138MA243710Vedral JanKrymlov8400:41:260,00
139MA244232Link Roman9500:41:270,00
140MA254769Vitouš PavelČeský běžecký klub8900:41:480,00
140MA254189Dvořák MartinBěžecký klub České spořitelny8100:41:480,00
142MA259548Raindl Pavel...o prsa8100:41:560,00
142MA259323Vltavský PetrLaky Team7800:41:560,00
144MA262572Novak LukasHostka9500:41:590,00
145MA268141David LubošRUNGO Kolín8200:42:060,00
146MA269231Sládek Dalibor9900:42:090,00
147MA273632Klimpl Zdeněk9800:42:130,00
148MA276276Bezděk Miroslav7900:42:170,00
149MA279737Pavlíček MichalSvépravice7900:42:210,00
150MA2801032Polák MartinSRTG Kolín9300:42:220,00
151MA281768Stempák PatrikEmíci8700:42:230,00
151MA281197Kule AlešBěžecký klub České spořitelny8400:42:230,00
153MA283808Michl PavelKanoistika Poděbrady8900:42:240,00
154MA284990Železný MichalRatenice9300:42:250,00
155MA285316Černý JaroslavTT3 sports Česká Lípa7900:42:270,00
156MA287168Kratochvíl Tomáš9000:42:280,00
157MA289733Březina DavidVšenory8900:42:310,00
158MA2901002Šafránek MichalSRTG - Kolín8900:42:330,00
159MA295275Roušavý JanKabuki Team8500:42:400,00
160MA297566Teplý OndřejJOSKATEL8100:42:430,00
161MA300424Šimek FilipNelahozeves7900:42:460,00
162MA301250Jureček MichalIscarex Česká Třebová9600:42:480,00
163MA305684Kysilka VratislavKolín7800:42:530,00
164MA307465Zahálka TomášnaBOSo7800:42:540,00
165MA308491Pejchar Miloš9700:42:560,00
166MA309233Rubáš Jan8000:42:590,00
167MA311383Hlatký TomášHop-Trop7800:43:030,00
168MA316574Menšík Jiří...o prsa8600:43:140,00
169MA317212Skála VáclavBěžecký klub České spořitelny8300:43:150,00
170MA318461Firkušný MartinSmiřice8200:43:160,00
171MA319467Dostál JanLazaři8300:43:170,00
172MA3221000Mikuláš RadekPICTOART8000:43:220,00
173MA323845Procházka TomášSABZO7900:43:260,00
173MA323392Černý Jiří25A7800:43:260,00
175MA325297Měchura MarekSK Svěrák8500:43:280,00
175MA325705Vítek VojtěchRozběháme Benátky8900:43:280,00
177MA3271027Tůma PavelLOKO Beroun8500:43:290,00
178MA328824Vavruša Jan8700:43:300,00
179MA335579Skopal Vladimír8300:43:400,00
179MA335611Livora VáclavSRTG Český Brod8900:43:400,00
181MA337415Špringl ŠtěpánPraha 58400:43:460,00
182MA345355Vaněk VladimírLitovel8000:43:550,00
183MA34776Bruner Tomáš8900:43:590,00
184MA354606Čapek JosefPísková Lhota8700:44:080,00
185MA356237Šmejkal ŠtěpánK&J GYM9500:44:110,00
186MA359742Kot JiříHumpolec7800:44:170,00
187MA364849Kulich MichalKanoistika Poděbrady0100:44:220,00
187MA3641003Kodes Marek8900:44:220,00
189MA367859Jordán TomášTHREES.EU8800:44:230,00
189MA367877Krištofík Jan9000:44:230,00
191MA371523Zajpt PavelQuattro Formaggi8100:44:250,00
191MA3711006Marcol LukasTTT9000:44:250,00
193MA375628Koutník JanBradlec9400:44:280,00
194MA379695Kurka MarekPIM Běžecký klub8000:44:330,00
195MA380839Žanda MatějSK Chotěboř9200:44:340,00
196MA381670Žert JakubTIME2WIN8900:44:360,00
196MA381826Špinar LadislavSDH Cerhenice8300:44:360,00
198MA384675Barták ZdeněkBowling Squash Sadská8800:44:370,00
199MA389721Procházka JindřichAZ tým Světlá nad Sázavou8300:44:460,00
200MA392447Vrana AdamPO Nižná9000:44:490,00
201MA395902Cigánek Martin7900:44:560,00
202MA397549Urbánek Ondřej...o prsa8600:44:570,00
203MA4061015Šťástka JakubKlub rváčů8800:45:090,00
204MA407501Šmejkal ZbyněkSpartan Race Training Group Čelákovice8300:45:110,00
205MA410971Lounek JakubBěhej Poděbrady8200:45:140,00
206MA412490Němeček Petr8100:45:180,00
207MA414604Hejl StanislavTriatlon Mladá Boleslav8600:45:190,00
208MA421182Nádeník JiříTygři9100:45:310,00
209MA427317Štella LukášPraha8900:45:400,00
210MA428966Janíčko Michal8600:45:420,00
211MA430968Čepura JiříMizuno Czech8100:45:450,00
212MA432116Hošek Michal7900:45:460,00
213MA433137Štýbr AdamTriatlon Mladá Boleslav0100:45:490,00
214MA434838Žanda JanSK Chotěboř9900:45:500,00
215MA438597Kameníček MichalCerhýnky8600:45:560,00
216MA439754Tall PavelPivovar Moucha9100:45:570,00
217MA4401038Svoboda JanHorní Počernice8200:45:580,00
218MA442262Slovák Jiří8500:46:020,00
218MA442492Chalupný VáclavRUNGO.cz/LucyTeam9300:46:020,00
220MA444890Bělohoubek Karel9400:46:040,00
221MA448905Vápeník PetrActum Flyers8000:46:110,00
222MA454787Černý JiříAtletika Človíček8100:46:230,00
223MA455139Pech JindřichŽleby8000:46:250,00
224MA457210Richtr JakubBěžecký klub České spořitelny8500:46:260,00
225MA4601004Novotný MarekRodovesnice I0000:46:290,00
226MA463972Matoušek OndřejMizuno Czech7900:46:410,00
227MA464799Čech Martin9000:46:430,00
228MA467500Kurfürst Tomáš8600:46:450,00
229MA469361Pachman Aleš8700:46:470,00
230MA476183Zeman PetrTygři9200:46:550,00
230MA476883Hach Lukáš8400:46:550,00
232MA478982Blažek PetrMizuno Czech8000:46:560,00
233MA480653Pošík VojtěchAFK Pečky9900:46:570,00
234MA482577Pergl Ondřej-8600:46:590,00
235MA483609Navrátil JiříSRTG Český Brod8100:47:010,00
236MA487138Vápeník JanKRB Chrudim8800:47:070,00
237MA488346Olšovský VítězslavBáječné ženy v běhu8300:47:100,00
238MA49087Krejčí PavelPečky8100:47:130,00
239MA494791Sehnal VojtěchK.O. Poděbrady9800:47:250,00
240MA496365Moka MichalKRB Chrudim7900:47:260,00
241MA497339Falátek Jakub8700:47:270,00
242MA502368Žák LiborCRM8000:47:420,00
243MA503450Heřmánek JakubPraha9100:47:430,00
244MA504462Činátl Pavel7900:47:440,00
245MA507245Topinka ZdeněkBtotherhood8500:47:480,00
246MA508306Císler MartinChrudim8000:47:490,00
247MA509934Kallasch PetrSDH Malotice8700:47:510,00
248MA52381Škrle JanOVT Pečky9100:48:190,00
249MA527778lunacek JaroslavMaleč7800:48:230,00
250MA532607Dogaru VasilRungo.cz8100:48:290,00
251MA533175Volák MichalPraha 68300:48:310,00
251MA533559Červenka LukášAlfa skvadra8700:48:310,00
253MA537868Heinz Aleš8500:48:330,00
254MA539240Navrátil Pavel8000:48:350,00
255MA542644Šebesta MichalMetro A - Praha8300:48:420,00
256MA543560Herzig Jan7800:48:430,00
256MA543192Herch JanBěžecký klub České spořitelny8600:48:430,00
258MA546707Nosek ŠtěpánSK Makotřasy8600:48:480,00
259MA550610Klein PetrSRTG Český Brod7900:48:530,00
260MA55170Kupr Pavel8700:48:550,00
261MA559373Zmek OndřejPraha8600:49:040,00
262MA562181Vaverka RichardDoběhnout a přežít7800:49:060,00
262MA562622Kalina FrantišekDoběhnout a přežít8500:49:060,00
264MA56482Katrnoška Jiří8000:49:070,00
265MA567915Slavík Martin9000:49:080,00
266MA57485Hošinský Pavel8300:49:140,00
267MA577551Zoubek Zdenekn/a7800:49:150,00
268MA592983Srubek LiborMizuno Czech7900:49:310,00
269MA595757Šindelář JaroslavFanklun defenzivního fotbalu8400:49:350,00
270MA604246Boudník PavelAZ tým Světlá nad Sázavou0200:49:580,00
271MA608242Lazecky Premysl8100:50:050,00
271MA608402Gold Martin9100:50:050,00
273MA6101051Belovski SashoRunczech8200:50:120,00
274MA612550Lacika Petr8400:50:130,00
275MA618796Pondělíček RadkoSK Hořovice8200:50:200,00
276MA622690Dřízhal Václav8500:50:300,00
277MA623326Gold Zdeněk8800:50:310,00
278MA629776Leč DušanTriatlon Mladá Boleslav8100:50:400,00
279MA631154Vodička PavelRoyal Bay / Varnsdorf8500:50:420,00
280MA633969Ježek DavidMizuno Czech8100:50:490,00
281MA635174Vlach Miroslav8200:50:500,00
282MA637173Řezníček PavelDoběhnout a přežít8000:50:540,00
283MA645188Dušek MartinBěžecký klub České spořitelny7900:51:190,00
284MA65686Kaprálek JanBROTHERHOOD8500:51:400,00
285MA658107Vitoul Jaroslav8200:51:440,00
286MA663961Semerád Marek7800:51:590,00
286MA663546Zrzavý JanTJ SOKOL KAŇK8300:51:590,00
288MA666746Hilský Bert9200:52:040,00
289MA6711033Fazekáš PetrSRTG Kolín8900:52:140,00
290MA673762Trombala PavelKofošnek8100:52:190,00
291MA678691Štěpánek JanKráva8400:52:280,00
292MA680410Matys VladimírHradec Králové8400:52:290,00
293MA682477Podzemský JanCZ Záluží Tým Mirka Zbuzka8400:52:310,00
293MA682146Šimek PetrPlaňany8100:52:310,00
295MA684258Neubert LukášMASTERS8600:52:320,00
296MA688289Syrový RadekPoděbrady7800:52:350,00
297MA689497Hrba Martin8300:52:360,00
298MA694406Kroupa MichalDobrovice City7800:52:390,00
299MA6951009Dvořák MiroslavSokol Pečky8700:52:410,00
300MA69877Bennett JamesDon't TRI8600:52:460,00
301MA699321Prchlík Miloš8200:52:470,00
302MA704623Kraják PavelDoběhnout a přežít7800:52:540,00
303MA708534Černoušek BohuslavBobíci8200:53:100,00
304MA712251Kroužil MiroslavKouřim8200:53:170,00
305MA717804Finger RobinAZ tým Světlá nad Sázavou8400:53:280,00
306MA722193Cibulka LadislavPrague NHL9200:53:370,00
307MA725100Foltýn jun JaromírPrague NHL8800:53:400,00
308MA726874Macura Tomáš9200:53:450,00
309MA727951Langášek Davidběžím za Slatinu u Hradce Králové8600:53:460,00
310MA739164Faltýn JanRebut9200:54:390,00
311MA744935Bukovjan Ondřej8300:55:000,00
311MA744244Šnejdar Jakub9600:55:000,00
313MA749655Valenta MichalM&M8600:55:030,00
314MA7531029Nádhera JiříHradec Králové9300:55:070,00
315MA754331Tremmel Jakub9100:55:090,00
316MA759697Špulák Petr8200:55:200,00
317MA768615Růžek DavidSK Třebovle8400:55:260,00
318MA776904Bečka Josef7800:55:340,00
319MA778973Navara JaromírMizuno Czech8500:55:350,00
320MA783179Fanta Jakub8600:55:480,00
321MA785478Šimek JiříCEPro Team8100:55:510,00
322MA7901001Priel CanalDon't TRI8800:56:220,00
323MA792616Bulava Jakub9200:56:230,00
324MA801310Šudy Martin8400:56:420,00
325MA808999Holáková AliceŽehušice8600:56:570,00
326MA817919Černý Jan7900:57:190,00
327MA828158Matějka Ondřej9000:57:440,00
327MA828159Maršíček Jan8800:57:440,00
329MA830613Málek Josef8600:57:500,00
330MA831625Bančanský AndrejPraha8900:57:570,00
331MA838505Veselý LuděkPraha8200:58:250,00
332MA840700Bubeníček LukášSDH Hrdlořezy8000:58:380,00
333MA841833Žák MiroslavTJ Sokol Jičín9400:58:410,00
334MA843979Ondra RomanNK Velké Chvalovice8300:58:450,00
335MA851603Schovánek Petr8500:59:030,00
336MA853643Fabian Ondrej9000:59:090,00
337MA854992Pinarová KláraKolín9200:59:100,00
338MA858270Smolík MichalPrague NHL9200:59:180,00
339MA862391Janovský Jan8100:59:260,00
340MA868816Suchánek MIchalArea1149100:59:450,00
341MA869162Javorský VáclavRebut8300:59:480,00
342MA878136Jahelka AlešHradecké střely8301:00:110,00
343MA88493Brandejský Pavel8701:00:560,00
344MA8911052Hutira JanLOM PRAHA8001:01:580,00
345MA900740Kunc Jan8101:02:560,00
346MA913256Borkovec Borky13ka / Atleti v Akci8901:04:480,00
347MA939734Šturm Michal8901:14:320,00
Muži B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB131036Miler JiříAC Mladá Boleslav7500:32:530,00
2MB1532Pelouch LeošSK Chotěboř7500:32:560,00
3MB2229Horáček MichalIscarex Česká Třebová7500:33:550,00
4MB2449Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě7400:33:570,00
5MB2737Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:34:110,00
6MB3145Bartoš DaliborLiaz Jablonec7500:34:130,00
7MB3843Havelka PetrELEVEN RUN TEAM7200:34:430,00
8MB3955Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7400:34:490,00
9MB40468kovář michalTj Sokol Unhošť7100:35:030,00
10MB5060Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/ Sádek u Poličky7600:35:390,00
11MB51822Dvořáček JiříElite Sport Max Training6800:35:400,00
12MB55294Herel LubošLESK Kolín7100:35:460,00
13MB641019Jirásek MarekTJ Sokol Kbely7300:36:040,00
14MB66781Fix JiriSK MAXTRI Liberec7400:36:120,00
15MB67454Franc PetrTriatlon Mladá Boleslav7400:36:220,00
16MB74878Vondrák ZbyněkVinařství Vondrák Mělník7500:36:400,00
17MB7844Fořt MartinELEVEN RUN TEAM6800:36:480,00
18MB8163Kabelka jiříTJ Sokol Praha Královské Vinohrady7700:36:520,00
19MB83359Koravský RomanELEVEN RUN TEAM6900:36:550,00
20MB85562Lebeda Jakub7200:36:590,00
21MB86882Kudrna DavidSK Slavoj Čáslav7700:37:060,00
22MB90537Vaculík JiříSK Apalucha7400:37:120,00
23MB91812Havel JanMaraton tým Pavla Nováka7500:37:190,00
24MB98374Kotrba ŠtěpánJasmín Kutná Hora7600:37:390,00
25MB102239Walter ZdeněkZahrádky7200:37:450,00
26MB105997Soukup PetrBOOTCAMPS7300:37:520,00
27MB111398Král VítězslavRysy7600:38:020,00
28MB112624Dlouhý PetrTJ Nové Město na Moravě7600:38:040,00
29MB114794Konůpek DavidTurbo Chotěboř7700:38:060,00
30MB118403Steklý RadekÚstí n.L.7700:38:150,00
31MB120504Němec JanKolín7300:38:210,00
32MB121752Tall PavelSK ČNB Praha6900:38:230,00
33MB125191Dzian PatienceBěžecký klub České spořitelny6900:38:300,00
34MB127510Jadrníček TomášBoleslavští běžci7700:38:330,00
35MB131923Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou7000:38:380,00
36MB136719Urx RadekTřebotov7600:38:420,00
37MB142543Kendík Tomášwww.beerunner.cz7200:38:500,00
38MB148400Římal MilanSokol Kolín - atletika7500:38:560,00
39MB150528Sládeček JakubSenešnice7400:38:580,00
40MB175512Pavlík JosefSK DNF7200:39:480,00
41MB177940Jalovecký MichalSKP Nymburk7700:39:500,00
42MB1811030Dohnal RobertČAU7000:39:540,00
43MB185713Škrleta DušanLiga 2014 Kamenice nad Lipou7300:39:570,00
44MB191329Madron MilošJeštěd SkyRace/Rozběháme Česko7500:40:070,00
44MB191917Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:40:070,00
46MB199124Kusák JanBěžouni z Klánovického lesa7300:40:110,00
47MB2011022plihal tomasLAURA7500:40:130,00
48MB202723Bret TomášRUN4FUN Hradec Králové7500:40:170,00
48MB202563Marek PavelMK Seitl Ostrava, ČAU/Jenštejn6800:40:170,00
50MB205524Marek MartinNepolisy7400:40:180,00
51MB206765Stančo LadislavSK Hory beraní hlavy7700:40:190,00
52MB212451Švingr Ivan7600:40:240,00
53MB214920Rambousek JanJOACHYM MTB7600:40:260,00
54MB215870Bittner MiroslavCK Vinohradské šlapky7300:40:300,00
55MB217157Koutník DušanSokol Vlastibořice7200:40:320,00
56MB219561Skála RadekČESKÝ BROD6900:40:340,00
57MB221946Svoboda ErikEsadera6800:40:420,00
58MB222677Šimek Jiří7700:40:440,00
59MB223867Vrba Martindragonboat.cz7400:40:460,00
60MB233372Matějka JosefPraha 97300:41:090,00
61MB235298Zoubek MichalPoolservis7300:41:170,00
62MB2381053Dlab Ladislav7000:41:190,00
63MB2411043Tomčo DušanIRON STARS BEROUN7600:41:250,00
64MB245281Daubner PetrOtrokáři7300:41:280,00
65MB24674Hodboď MiroslavSKP Nymburk7400:41:290,00
66MB248305Hrček Tomáš6800:41:370,00
67MB249494Mašek MartinNovis TK Praha7600:41:380,00
67MB249821Mikeš FilipCK Vinohradské šlapky7700:41:380,00
69MB254313Svatoň DavidTT3 sports Česká Lípa7700:41:480,00
70MB258487Matyáš RomanMATY Training Centrum7000:41:530,00
71MB261901Ondruš PetrVelké Přílepy7200:41:580,00
72MB263774Bašta Daniel7100:42:000,00
73MB265288Adamec JiříK.O. Poděbrady6800:42:040,00
74MB270651Ovčačík Tomáš7200:42:100,00
75MB272452Funda Radek25A7400:42:120,00
76MB273866Sucharda JiříMattoni FreeRun Jablonec n/N7200:42:130,00
77MB275789Fiala EnricoPIM BK Modřany - Kamýk7100:42:150,00
78MB277666Fafejta VáclavTJ LIGA 100 PRAHA7300:42:180,00
78MB277900Burda MichalSK Babice/Trailpoint7300:42:180,00
80MB288196Kuchynka AlesAHOJ Praha7000:42:300,00
81MB290418Pomšár MiroslavLysáci7500:42:330,00
81MB290895Gazda Vítězslav7700:42:330,00
83MB293569Synek Jiřízitnychleb.cz7400:42:350,00
84MB296291Šup RadekPraha7700:42:410,00
85MB298891Rechnovský JanKP Praha7000:42:450,00
86MB311929Preisler MichalLiaz Jablonec nad Nisou7100:43:030,00
87MB321640Bulis PetrCkB Praha7400:43:210,00
88MB330554Flaška Pavel7500:43:330,00
89MB339199Michovský DanielBěžecký klub České spořitelny7500:43:490,00
90MB340475Procházka JiříBTK EURO BIKE Praha7000:43:510,00
90MB3401024Vodák MarekRabbits Znojmo7100:43:510,00
92MB342431REJHOLEC JosefGP Kolín7000:43:520,00
93MB343367Czagan JanSDH Dědek7100:43:530,00
93MB343469Bednář PavelŠNECI na MAX6800:43:530,00
95MB351805Dědic RomaniThinkBeer7400:44:050,00
96MB352957Heisig JanGrapa soda7400:44:060,00
96MB352417Číhař TomášChvojenec7000:44:060,00
98MB357386Macek StanislavSpartan Race Training Group Čelákovice7500:44:130,00
99MB359334Šolta Jakub7500:44:170,00
100MB375595Belica Martin7400:44:280,00
100MB375404Adamík RenéRPR7600:44:280,00
102MB381529Král ZdeněkVelké Přlepy6800:44:360,00
103MB387642Lukeš MartinELEVEN RUN TEAM6800:44:440,00
104MB389119Beneš MiroslavPraha7300:44:460,00
105MB3941013Jeníček AntonínROTUNDA TEAM7500:44:540,00
106MB395379Dušek RostislavDataLine7100:44:560,00
107MB397515Číž JosefLázně Bohdaneč7100:44:570,00
108MB399259RITTER TomášRUN4FUN Hradec Králové7300:44:580,00
109MB402861NOVOTNÝ PAVELSKP Nymburk7200:45:030,00
110MB405420Štýbr KarelTriatlon Mladá Boleslav7000:45:070,00
111MB409522Šanko Jan6800:45:130,00
112MB411111Zedník Michal25A7700:45:170,00
113MB418142Brabenec MartinPraha 18 - Letňany7500:45:250,00
114MB420980Cibulka Lukáš7100:45:300,00
115MB434758Dobiáš VítXC Racing Team7200:45:500,00
116MB437991Chalupa MartinZnojmo7600:45:550,00
117MB441381Hrabánek VojtěchVelký Osek7500:46:000,00
118MB446913Hudos MartinOB Říčany7600:46:080,00
119MB448356Žalud LadislavTriatlon Mladá Boleslav7200:46:110,00
120MB45275Nechoďdoma PetrDobřichov7700:46:160,00
121MB455835Koldovský MartinZeleneč7700:46:250,00
122MB459348Eliáš MarekNa Kopci7300:46:270,00
123MB462888Skolil Jiří7700:46:380,00
124MB464995Háček JanPraha7700:46:430,00
125MB469108Matějka DavidOkrašlovací spolek Rohatsko7500:46:470,00
126MB472143Slabý JosefTJ Sokol Kolín - atletika7200:46:490,00
127MB473427Krejsa MiroslavPraha 9 Kbely7000:46:510,00
128MB474984Szabo DavidSK Nové Zámky,SLOVAKIA7000:46:520,00
129MB480673Novotný Lukáš7400:46:570,00
130MB484476Kébl KarelTriatlon Mladá Boleslav6800:47:030,00
131MB4891045Ledvina PetrKolín7700:47:110,00
132MB491649Kánia DaliborPraha7600:47:150,00
133MB492134Zábraha BorekKOLORADOTEAM7300:47:160,00
134MB494832Žák JiříJičín6900:47:250,00
135MB499496Trojan Karel7100:47:350,00
136MB506414Rašner TomášKVS Olomouc6900:47:470,00
137MB509156Klement Dušan7600:47:510,00
138MB515760Zerzánek Ivan7500:47:590,00
139MB517679Minčič MilošKarpatští vlci7100:48:090,00
140MB518827Bala MartinSRTG - Kolín7700:48:100,00
141MB51979Čup MichalPečky7700:48:120,00
142MB520798Malina PavelAZ tým Světlá nad Sázavou7500:48:150,00
142MB520650Kaplan DanielBěhej Poděbrady7700:48:150,00
144MB5261026Kubík JiříMorfeovy tenisky7700:48:220,00
145MB528200Motl PavelBěžecký klub České spořitelny7400:48:240,00
146MB529853Kaiser PavlikSki Lucifer7200:48:250,00
147MB541953Zak Milan6800:48:390,00
148MB545981Žák PavelMizuno Czech7700:48:470,00
149MB548801Dvořák ZdeněkÉquipe sans limites - Humpolec7500:48:510,00
150MB561101Maleček PetrTJ Sokol Suchdol7200:49:050,00
151MB568429Petráček MilanP.J.P.T. junior team7400:49:090,00
152MB570881Černý JiříMattoni FreeRun Jablonec n/N7700:49:110,00
152MB570735Dejmal RadekAZ tým Světlá nad Sázavou7400:49:110,00
154MB574570Vilím LudvíkPraha7200:49:140,00
155MB578518Dvořák RadimPardubice 530 027700:49:160,00
156MB580482Novotný PetrPohár GP7000:49:180,00
157MB586198Lifka RadekBěžecký klub České spořitelny7400:49:230,00
158MB588113Jiricka Milos7500:49:270,00
159MB591908Kohout LiborTriatlon Mladá Boleslav7600:49:300,00
160MB595186Cajthaml TomášBěžecký klub České spořitelny7500:49:350,00
161MB605506Kodr KarelŽižkov7000:49:590,00
162MB614463Hoferek Karel7100:50:160,00
163MB617455Valeš Jaroslav7400:50:190,00
164MB628130Rybář Milan7600:50:360,00
165MB629382Truksa Tomáš7300:50:400,00
166MB641222Zajíček SvatoslavBěžecký klub České spořitelny7400:51:070,00
167MB644219Trbušek RenéBěžecký klub České spořitelny7600:51:140,00
168MB650571Priskin JurajPraha7300:51:250,00
169MB652668Hanus Roman7600:51:290,00
170MB653479Merta DušanTrnávka7600:51:310,00
171MB6551047Opletal RobertSimplyGIGA7000:51:390,00
172MB662225Siska Pavel7000:51:550,00
173MB669194Charvát JosefBěžecký klub České spořitelny7600:52:090,00
174MB678387Vejvar Tomáš7400:52:280,00
175MB7031037Kesner RadekKolín7000:52:530,00
176MB710702Štěpánek Luděk7500:53:130,00
177MB714682Barthel LiborTriatlon Mladá Boleslav7000:53:220,00
178MB734114Dostál MartinSK Vochoz7100:54:110,00
179MB740163Bartoň JanRebut7300:54:400,00
180MB760926Šťastný Zděnek7200:55:210,00
181MB770909Kmošek RomanJanov u Litomyšle7600:55:280,00
182MB771921Bláha JanPardubice7400:55:290,00
183MB797795Pudil Josef7100:56:340,00
184MB806542Řechtáček Jiří7300:56:550,00
185MB815150Vejtruba Milan7300:57:160,00
186MB820166Bartoň JiříRebut7000:57:270,00
187MB832432Šanda JiříSokol Kolín-atletika7100:58:020,00
187MB8321028Otradovský PatrikMenX Krucemburk7700:58:020,00
189MB835235Trčka JanAlbeř 926800:58:140,00
190MB860428Málek JanCerhenice7500:59:240,00
191MB874117Horníček Jaromír7700:59:540,00
191MB8741017Neumann Martin7600:59:540,00
191MB8741016Tesař OndřejPraha 87700:59:540,00
194MB910711Šandera MartinBONBON MPČR7601:04:020,00
195MB919221Volf PetrBěžecký klub České spořitelny7701:05:280,00
196MB93698Martínek Jindřich7701:13:100,00
197MB942852Jirsa Jiří7201:18:000,00
Muži C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7252Beshir ErvinSK Zdice6700:36:370,00
2MC73858Buriánek RomanIscarex Česká Třebová6500:36:380,00
3MC88724Tichý FrantišekAZ tým6600:37:070,00
4MC89658Stránský AlešIscarex Česká Třebová6000:37:080,00
5MC117922Svoboda MojmírHvězda Pardubice, z.s.6600:38:140,00
6MC121352Suchý JiříKerteam5900:38:230,00
6MC12167Petronyuk ViktorČZU Praha6000:38:230,00
8MC150110Jokel LubomírAtlet Šestajovice6400:38:580,00
9MC164525Petr JosefSlovan Liberec6300:39:220,00
10MC168470Bartoš Dušanatletika písek6400:39:300,00
11MC174672Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:39:430,00
12MC180807Kostecký Jan6500:39:530,00
13MC190930Čadil JanPraha 6 - Dejvice6400:40:050,00
14MC197947Ondrůšek LiborMorové Šlehy6000:40:100,00
15MC209132žák martinTachlovice6700:40:210,00
16MC217943Flaks JanAC Nýřany6200:40:320,00
17MC225699Fenyk PavelSK Babice6500:40:470,00
18MC251630Prchal PavelGP Kolín5900:41:420,00
19MC252928Fišer PavelTJ Stodůlky Praha6600:41:440,00
20MC253865Kratochvíl MiloslavPraha 106600:41:450,00
21MC254434Hodboď RadkoAC Slovan Liberec5800:41:480,00
22MC264689Koupilek JiříKolovraty6600:42:010,00
23MC265328Kubišta PetrSokol Kolín6500:42:040,00
24MC267732Randák OndřejTO Sprint6700:42:050,00
25MC303151Chmelík Martin10 beers after6500:42:510,00
26MC313963Leplt JiříTJ Maratonstav Úpice6100:43:050,00
27MC319596Vavák LiborBK Sadská6500:43:170,00
28MC3301005Nigrin VlastimilVRAK Praha6400:43:330,00
29MC333503Kerlík RadovanTJ Slavoj Stará Boleslav6500:43:390,00
29MC333507Kára VladimírAC Patřín6200:43:390,00
31MC337872Veselý PetrATLET Šestajovice6500:43:460,00
32MC349586Kukač PetrPraha 36700:44:010,00
33MC350800Pour MiroslavNymburk6300:44:020,00
34MC355556Havlín Jan6600:44:100,00
35MC362308Týč ZbyněkKlánovice6500:44:190,00
36MC364229KUCKO MiroslavLiberec5800:44:220,00
37MC385283Kupecký JosefPepa6200:44:410,00
38MC386216Ševinský JanBěžecký klub České spořitelny6100:44:430,00
39MC389120Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5900:44:460,00
40MC393471Tomeš RostislavTraged Team Praha6000:44:520,00
41MC400440Ševčík LuděkTJ TURBO Chotěboř5900:44:590,00
41MC400730Prudil Pavel6600:44:590,00
43MC403837Žanda JanSK Chotěboř6700:45:050,00
44MC404626Schovánek MilanKrčský les B6200:45:060,00
45MC412480Albrecht VáclavSKČNB HK5900:45:180,00
46MC414743Černý AlešTC Dobruška6400:45:190,00
47MC422376Chvátal VladimírÚvaly6700:45:320,00
48MC423736KAŠPAREC PETRsklárna AJETO Lindava6200:45:350,00
49MC424443Basel MiroslavKralupy nad Vltavou6700:45:370,00
49MC424481Sedlák Gabriel6500:45:370,00
51MC426530Nádhera PetrHradec Králové6700:45:390,00
52MC451474Frey EduardTOM KČT Kralupy5800:46:120,00
53MC48562Chmel ZdeněkBěžecký klub České spořitelny6200:47:040,00
54MC499959Sitter Mirek6600:47:350,00
55MC501457Horáček VáclavSOP Kolín6300:47:370,00
56MC505844Kaprálek KarelHoniči Velim6700:47:450,00
57MC514840Rada PetrFoukač6400:47:580,00
58MC516286Hruban MilanK.O. Poděbrady6700:48:030,00
59MC522545Červenka MiroslavMK Žebrák6400:48:160,00
60MC524458Nemec ĽubošLokomotiva Zvolen6300:48:210,00
61MC529986Chudomel Petrsoukromá osoba6200:48:250,00
62MC533514Dunda VáclavPraha 156000:48:310,00
63MC55280Staněk MilanKenast Pečky6600:48:560,00
64MC554351Zeman VladimírSokol Kolín - atletika5900:48:570,00
65MC555641Pertlík RadekLysá nad Labem6500:48:580,00
66MC556892Nouzovsky JaroslavVelim6500:49:020,00
67MC564728Procházka JaroslavAZ tým Světlá nad Sázavou6100:49:070,00
67MC564605Choutka PetrKutná Hora - Malín6500:49:070,00
69MC573169Kluzák PetrKPP6100:49:120,00
70MC587664Kučera MiroslavMalé Žernoseky6700:49:240,00
71MC593541Říman PetrSK Babice6700:49:330,00
72MC601214Šafra MartinBěžecký klub České spořitelny6700:49:550,00
73MC614771Link MartinTUMLING TEAM6700:50:160,00
74MC640931Nečas ArnoštBystřice6300:51:060,00
75MC642388Popelka MiloslavHradec Králové6000:51:120,00
75MC642152Trpišovský MiroslavCZ SK Jakub6500:51:120,00
77MC660949Otava MiroslavTraged Team6200:51:500,00
78MC668445Horáček JiříKolín6400:52:060,00
79MC674280Sova JanMP Praha6500:52:220,00
80MC675663Chlup PetrSK Kamenice nad Lipou6300:52:260,00
81MC677131Kovařík JanKolín6600:52:270,00
82MC691927Černý Jindřich6400:52:380,00
83MC702393Honzíček LubošKRB Chrudim5900:52:510,00
84MC706802Vaněk ZdeněkHasiči Zibohlavy6100:53:040,00
85MC707342Gut RobertPoděbrady6100:53:090,00
86MC719341Turnhöfer JaroslavSklárna AJETO Lindava6300:53:290,00
87MC721292Švorc JanHradec Králové6300:53:360,00
88MC731564Morava VítBonbon Praha6000:53:590,00
89MC761585Holan MartinTJ Zentiva6300:55:220,00
90MC789260Štros OtaSSM - Super Slow Motion6500:56:140,00
91MC793509Miler VáclavSokol Kolín - atletika6200:56:240,00
92MC794526Raichl JiříSK Nikdo6600:56:280,00
93MC817552Běhounek RostislavTragéd Team6200:57:190,00
94MC821952Klazar MartinPraha 36600:57:280,00
95MC834430Friesinger PetrČOU6700:58:090,00
96MC846871Čokrt VáclavTTC Český Brod5900:58:510,00
97MC847296Pěcha TomášVTJ Běhoun Poděbrady6600:58:540,00
98MC916300Koloc PavelAC Total Zero6501:05:000,00
99MC926657Skotnica Svatopluk6501:07:070,00
100MC929206Ornst JanBěžecký klub České spořitelny6701:08:590,00
Muži D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5354Smrčka MilošBK Říčany5400:35:430,00
2MD104508KORYTÁR JÁNAC FALCON ROKYCANY5200:37:480,00
3MD167803Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:39:290,00
4MD1951007Rusňák VladimírŘíčany5700:40:080,00
5MD232555Paleček BohumilLouňovice5700:41:080,00
6MD294489Hejzlar JaroslavSK Trativody5700:42:380,00
7MD346269Fendrych TomášLiga 100 Praha5400:43:560,00
8MD361939Gajdoš Karol5500:44:180,00
9MD367907Pavlas AntonínPřibyslav5600:44:230,00
10MD37456Roubík FrantišekČerčany5600:44:270,00
11MD436678Brožek RadmilKRB Chrudim5400:45:510,00
12MD445639Štikar JosefMilovice5700:46:050,00
13MD471133Smetana KarelBBK Benešov u Prahy5100:46:480,00
14MD493385Fiala JanSokol Kolín5300:47:220,00
15MD540357Polčin MiroslavBřežany II5700:48:370,00
16MD546810Ungr Antonín5200:48:480,00
17MD549257Michl VáclavKanoistika Poděbrady5400:48:520,00
18MD578358Čižinský JaromírSABZO Praha5500:49:160,00
19MD580580Tausinger IgorCrotalus Praha4900:49:180,00
20MD606876Bártl IvoTJ Lokomotiva Nymburk4800:50:000,00
21MD639652Tyl PetrBK LOUNY5400:51:050,00
22MD691998Smutný OldřichCOOP Mnichovo Hradiště4800:52:380,00
23MD700547Raindl Pavel5500:52:490,00
24MD720127Krofta JiříLiga 100 Praha5500:53:300,00
25MD746203Novák VladimírBěžecký klub České spořitelny5400:55:020,00
26MD752253Štrup JanSokol Kolín Atletika5100:55:060,00
27MD764591Holas JaromírTragéd Team Praha5200:55:230,00
28MD798720Švingr PavelBK Louny5300:56:380,00
29MD825247Vejrosta PetrNedvědice5100:57:410,00
30MD826330Hlava Milan5500:57:420,00
31MD882829Ge Evžen + SáraMaratonské vrány5401:00:280,00
32MD883135Hejduk LuděkKOLORADOTEAM4801:00:350,00
33MD884601Pícha TomášAGRO Kolín5201:00:560,00
34MD887932Černý KarelPraha5001:01:120,00
35MD888104Steiner PetrBrno4801:01:290,00
36MD897855Mančal Jan5101:02:260,00
37MD899362Ransdorf Jiří5701:02:340,00
38MD901536Pikal KarelKVS Olomouc4901:03:050,00
39MD905896Čepelka OldřichHodkovice n. M.4801:03:240,00
40MD906396Pucholt MiroslavSABZO/Praha5101:03:310,00
41MD930694Kříž ZlatomírPraha 6 - SK Kačleh5601:09:080,00
42MD934941Vedral JaroslavOleska5601:12:140,00
Muži E (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME498985Říha MiroslavSokol Sadská4500:47:290,00
2ME667779Dobiáš LudvíkPoděbrady4600:52:050,00
3ME743714Škrleta JanTJ Nová Včelnice4600:54:510,00
4ME756731Čížek FrantišekTurbo Chotěboř4200:55:140,00
5ME836540Jelínek MatějČernilov4200:58:160,00
6ME837302Vyskočil JaromírSokl Kolín atletika4600:58:230,00
7ME921600Březina PetrSABZO Praha4601:06:180,00
8ME943590Plešinger StanislavSokol Kolín atletika3801:19:260,00
Muži F (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF859343Jantsch VitězslavEleven Run Team3500:59:210,00
2MF924486Pejpal JiříTJ Liga100 Praha3401:06:350,00
3MF944236Mojžiš VincentKČT Havlíčkův Brod3701:22:190,00
Ženy A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2511Vrabcová Nývltová EvaPSK OLYMP Praha8600:34:030,00
2ZA2813Kwamboka Teresa flaviousBenedek Team8800:34:120,00
3ZA6814Stránská AdélaIscarex Česká Třebová/ Inov-8 tým9100:36:270,00
4ZA9727Vnenčáková SoňaAC Moravská Slavia Brno9400:37:380,00
5ZA10923Jagošová TerezaAC Moravská Slavia Brno9300:37:550,00
6ZA11522Chlupová TerezaBIKESTORE.CZ9100:38:070,00
7ZA12921Pernicová DanaUSK Praha / Perňa systém8600:38:360,00
8ZA14128Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:38:490,00
9ZA14216Zuzánková TerezaELEVEN RUN TEAM8600:38:500,00
10ZA16220Procházková Uvizlová MartinaSK Studenec8600:39:210,00
11ZA165841Rada-Hrstková VladěnkaFoukač8700:39:230,00
12ZA18125Jakešová KláraSK Babice8700:39:540,00
13ZA213814Sklenářová PetraAC Mladá Boleslav, z.s.8700:40:250,00
14ZA22024Zímová JanaMaratón klub Kladno8400:40:370,00
15ZA2271011Uhlířová MiroslavaSPARTAK P49200:40:510,00
16ZA23426Petronyuk MyroslavaČZU - Praha8700:41:110,00
17ZA270761Samlerová LucieAC Slovan Liberec8600:42:100,00
18ZA302738Babicová EvaTTC Český Brod8800:42:490,00
19ZA314293Vávrů IvanaTJ VTŽ Chomutov8800:43:060,00
20ZA315869Procházková MonikaElite Sport Max Training9000:43:080,00
21ZA329648Amtmann Tanja8300:43:320,00
22ZA348785Drtilová VeronikaLitovel8500:44:000,00
23ZA373325Kučerová MarkétaSK Svěrák8900:44:260,00
24ZA375965Hofmanova MarketaMistři a Markétka8400:44:280,00
25ZA417218Šnáblová JanaBěžecký klub České spořitelny8400:45:220,00
26ZA429945Haislová Radka9200:45:430,00
27ZA457517Fryšarová EvaZaBěhu.cz9000:46:260,00
28ZA466938Nováková Kamila8900:46:440,00
29ZA468764Fabiánová MartinaPetrovice u Karviné9000:46:460,00
30ZA478696Součková MarkétaRBZ Praha8700:46:560,00
31ZA486335Pohanková Gabriela8400:47:060,00
32ZA513899Přibylová AdélaŘíčany8300:47:570,00
33ZA533819srbová leona8600:48:310,00
34ZA538380Strnadová AlenaKrvavý kolena8500:48:340,00
35ZA558830Flídrová JanaKanoistika Poděbrady8400:49:030,00
36ZA574395Rajchlová DenisaBK Louny9300:49:140,00
37ZA582955Matušková MarieRFSK8500:49:190,00
38ZA584937Mokráňová Veronika8600:49:200,00
39ZA598783Vojtěchová Petra8900:49:490,00
40ZA601284Pragrová LucieLINDE8700:49:550,00
41ZA620834Králíčková Ivona8700:50:260,00
42ZA625974Sára SilvieMizuno Czech8600:50:330,00
43ZA627425Růžičková JanaMK Kladno9100:50:340,00
44ZA632756Dobiášová VeronikaSK Jeseniova Praha9900:50:460,00
45ZA635453Bulantová Klára8900:50:500,00
46ZA6451012Procházková LinaROTUNDA TEAM8500:51:190,00
47ZA64968Hübschová HanaPečky8300:51:240,00
48ZA656636Drahotová Tereza9100:51:400,00
49ZA658268Dostalova Eva8300:51:440,00
50ZA670906Vápeníková KláraBK Divoká Šárka8300:52:110,00
51ZA680209Rakušanová FrantiškaBěžecký klub České spořitelny8900:52:290,00
52ZA684312Příhodová BarboraTJ Sokol Unhošť9400:52:320,00
53ZA686140Gregorová JitkaŽleby9100:52:340,00
53ZA686780Dopitová ZuzanaŽatec9000:52:340,00
55ZA696767Pešoutová TerezaEmíci9000:52:440,00
56ZA71188Hübschová AnetaPečky8500:53:150,00
57ZA717770Čermáková PavlaAZ tým Světlá nad Sázavou8500:53:280,00
58ZA722227Strnadová Kristýna9000:53:370,00
59ZA724638Krcháková Irena8700:53:380,00
60ZA731190Dvořáková AlenaBěžecký klub České spořitelny8500:53:590,00
61ZA736627Martinková KateřinaWILD Team8700:54:130,00
62ZA737717Strejčková Anna9000:54:310,00
63ZA746118Rylková KateřinaAFPoint8500:55:020,00
64ZA74969Váňová Andrea9000:55:030,00
64ZA749656Janečková MarkétaM&M9000:55:030,00
66ZA754527Sláviková Lujza8800:55:090,00
67ZA764267Hubáčková MartinaBáječné ženy v běhu8500:55:230,00
68ZA767319Příhodová Anastázie9500:55:240,00
69ZA768745Chloubová Zuzana9100:55:260,00
70ZA77194Černá Petra9100:55:290,00
71ZA782759Miksovska PetraTJ SOKOL KAŇK8300:55:460,00
72ZA784148Koblížková Vendula9000:55:500,00
73ZA786749Burgetová DominikaLibochovice9600:55:560,00
74ZA790178Sládková Tereza9200:56:220,00
75ZA795793Krbcová Jiřina8500:56:300,00
76ZA796399Bubníková Kristýna9900:56:310,00
77ZA804307Císlerová MartinaChrudim8500:56:520,00
77ZA804485Matějková Žáková Kateřinavilahnízdečko8800:56:520,00
79ZA809647Machačná Nikola9300:57:030,00
80ZA819898Šebestová JanaMetro A - Praha8500:57:250,00
81ZA82392Bennett VeraDon't TRI8400:57:310,00
82ZA839255Patočková LeonaMattoni FreeRun Jablonec n/N8800:58:320,00
83ZA849102Kochová DanaMnichovo Hradiště9000:58:580,00
84ZA850954Friesingerová Tereza9500:59:020,00
85ZA851344Popelková IvetaPraha8600:59:030,00
86ZA854279Rauvolfová NicoleBáječné ženy v běhu9000:59:100,00
87ZA856842Srbová Ivana8800:59:120,00
88ZA862910Ambrožová IrenaSK Svěrák8800:59:260,00
89ZA865520Vaňková EvaMPO8900:59:390,00
90ZA866333Tomková KamilaSpolek Lipican - Kbely8700:59:400,00
91ZA867889Kotásková SylvieČeské Budějovice8800:59:430,00
92ZA869161Javorská KvětaRebut8400:59:480,00
93ZA872750Růžičková DarinaLibochovice8800:59:500,00
94ZA88491Katrnošková Alena8801:00:560,00
95ZA889598Peštuková IvanaCerhýnky9001:01:430,00
96ZA890753Tallová DanielaPivovar Moucha9501:01:560,00
97ZA892813Kuprová Hana8501:02:050,00
98ZA893426Hubáčková Tereza8901:02:100,00
99ZA901977Koudelková Iva8401:03:050,00
100ZA91278Splavcova Katerina9201:04:250,00
101ZA917739Sehnalová Anna9501:05:160,00
102ZA922914Koželská Andrea9101:06:330,00
102ZA922252Mňuková Veronika8601:06:330,00
104ZA931442Hejzlarová Helena8701:10:020,00
105ZA935685Filipková Monika8701:12:230,00
Ženy B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5312Kamínková PetraSvatý Kopeček7300:35:430,00
2ZB8217Havránková DanielaKerteam8200:36:540,00
3ZB187332Hejtíková Gabriela8100:40:000,00
4ZB298726Prívarová RadkaAtletický klub Čadca7900:42:450,00
5ZB303499Sýkorová RadkaAC Praha 18908200:42:510,00
6ZB305565Teplá JanaJoskatel Team8200:42:530,00
7ZB310274Kroužilová IvaPoděbrady7700:43:010,00
8ZB332681Limberková Monika7400:43:340,00
9ZB357809Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:44:130,00
10ZB363129Pavlů MirkaHejvy´s Intimmate Team7500:44:200,00
11ZB447665FAFEJTOVÁ RADKATJ LIGA 100 PRAHA7900:46:090,00
12ZB448755Dobiášová JaroslavaXC Racing Team7300:46:110,00
13ZB452964Stočesová PetraHejvy´s intimmate team7500:46:160,00
14ZB461976Valčíková ŠárkaMizuno Czech7800:46:330,00
15ZB475327Skalinova KamilaGP Kolín7400:46:540,00
16ZB511617Perglerová Daniela7500:47:550,00
16ZB511567Schwaningerová PetraRock Machine - Cyklomax8200:47:550,00
18ZB552942Furstova Andrea7500:48:560,00
19ZB556145Zemanová VeronikaŘíčany8200:49:020,00
20ZB559320Šmídová PetraBobši7700:49:040,00
21ZB570667Forejtová JitkaJdu běhat7900:49:110,00
22ZB585782Fixová JanaSK MAXTRI Liberec7500:49:220,00
23ZB589208Procházková AlenaBěžecký klub České spořitelny8200:49:280,00
24ZB590266Lukášková GabrielaMattoni FreeRun Jablonec n/N7400:49:290,00
25ZB598996Dvořáková SimonaPoděbrady8100:49:490,00
26ZB600538Slancová TerezaPraha7600:49:510,00
27ZB606818Kubelková EvaRungo pro ženy7800:50:000,00
28ZB613177Valentová RadkaBáječné ženy v běhu7800:50:140,00
29ZB614106Burianová JanaKO Podebrady7700:50:160,00
30ZB619187Doubravová LucieBěžecký klub České spořitelny8100:50:240,00
31ZB621744Novotná AndreaPoříčany7800:50:280,00
32ZB623862Šmerhová PetraRadim8000:50:310,00
33ZB633155Pátková Jana8100:50:490,00
34ZB637873Dvořáková DenisaAtlet Šestajovice8100:50:540,00
35ZB647223Živná MarkétaBěžecký klub České spořitelny7700:51:200,00
36ZB65084Karafiátová PavlaPečky7500:51:250,00
37ZB663350Hladká Michaela7400:51:590,00
38ZB672897Krejčířová EvaEtriatlon Team7900:52:150,00
39ZB6901044Ledvinová KateřinaGP Kolín7800:52:370,00
40ZB709680Matyášová Kamila7700:53:120,00
41ZB71390Műllerova Petra7600:53:210,00
42ZB714693Vraná Klára8000:53:220,00
43ZB7161031Klimešová SimonaRUN4FUN Hradec Králové8200:53:270,00
44ZB728825Pešková RomanaBKČS7500:53:470,00
45ZB733375Bouchnerová AlenaAC ČESKÁ LÍPA7400:54:090,00
46ZB734582Sobolíková AlenaSDH Chotouchov8000:54:110,00
47ZB742340Králová RadkaBáječné ženy v běhu7800:54:500,00
48ZB757646Rokosová MonikaBáječné ženy v běhu7500:55:160,00
49ZB761115Fejfarová Karla7900:55:220,00
49ZB761797Střelbová LenkaJuuL7600:55:220,00
51ZB764185Bačkovská PetraBěžecký klub České spořitelny7800:55:230,00
52ZB7731050Břízová Markéta7500:55:300,00
53ZB77897Vilímova Renata7600:55:350,00
54ZB78072Jarošova Martina7500:55:360,00
55ZB781863Šišmová Renata7400:55:430,00
56ZB788936Macounová LucieJdu běhat8200:56:130,00
57ZB800171Víchová PetraBáječné ženy v běhu7400:56:390,00
58ZB811851Novotná MarkétaChrudim7800:57:080,00
59ZB8121041Ročinová Katarína7300:57:090,00
60ZB8161020ŠTEFANOVÁ JANAÚvaly8000:57:180,00
61ZB827701Čermáková Miroslava7300:57:430,00
62ZB842683Barthelová DanaTriatlon Mladá Boleslav7400:58:430,00
63ZB844558Zbuzková LenkaCK Záluží tým Mirka Zbuzka7800:58:460,00
64ZB847994Achten PetraBrno7500:58:540,00
65ZB862390Kučerová Michaela8100:59:260,00
66ZB873581Nešporová MonikaZibohlavy7600:59:510,00
67ZB880272Bílková Jiřina8001:00:140,00
68ZB894828Bulič Viktorie8201:02:160,00
69ZB895176Nováková JitkaBáječná ženy v běhu8001:02:230,00
70ZB897303Cukrová Barbora7801:02:260,00
71ZB903692Kučíková Vladislava8201:03:060,00
72ZB907224Šiškova SilviaUjezd nad Lesy7601:03:340,00
73ZB909128Jurošková Vanda7601:03:480,00
74ZB911419Hovorková Pavla8201:04:150,00
75ZB914384Janová Kateřina7901:04:520,00
76ZB915815Houžvičková Lucie8101:04:580,00
77ZB92096Horvatovičová Lenka7401:05:540,00
78ZB925378Hudková Alžběta7601:06:400,00
79ZB933215Husáková ZuzanaBěžecký klub České spořitelny7901:11:470,00
80ZB93699Martínková LenkaRatenice8201:13:100,00
81ZB9401034Šindlerová MarieTriatlon Mladá Boleslav7801:15:210,00
Ženy C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC14418Klimešová JanaUSK Praha7000:38:510,00
2ZC247806Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:41:330,00
3ZC285126Hampejsová MartinaŠNECI na MAX7200:42:270,00
4ZC407886Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:45:110,00
5ZC416354Třísková KatarínaPraha 67100:45:200,00
6ZC430727Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6800:45:450,00
7ZC524230Sládková Jana6600:48:210,00
8ZC531103Šťástková LenkaBáječné ženy v běhu Kolín6500:48:260,00
9ZC5681048Snopková JanaSimplyGIGA6900:49:090,00
10ZC582575Hlinková wlastaRYSY6400:49:190,00
11ZC595167Pokorová JaroslavaAK Skoda Plzen7200:49:350,00
12ZC603172Stránská MagdaISCAREX Česká Třebová7100:49:570,00
13ZC610544Kendíková Janawww.beerunner.cz7200:50:120,00
14ZC625614Hánová JitkaSklarna AJETO Lindava7100:50:330,00
15ZC6481025Balínová IvanaJablonec7200:51:220,00
16ZC654502Hodečková IvetaAeroklub Kolín6800:51:320,00
17ZC661944Truhlářová ElenaSokol Kobylisy6500:51:510,00
18ZC691322Kubelková Daniela6800:52:380,00
19ZC7001023Spáčilová JanaBrandýs nad Labem6300:52:490,00
20ZC7291018Kleiberova JitkaKO Poděbrady6800:53:520,00
21ZC738856Tesaříková Jindřiška6800:54:330,00
22ZC746204Nováková PetraBěžecký klub České spořitelny6300:55:020,00
23ZC758602Hejlová ZdeňkaTriatlon Mladá Boleslav6600:55:190,00
24ZC773880Černá Petra7000:55:300,00
25ZC775423Žaludová LucieTriatlon Mladá Boleslav7200:55:330,00
26ZC776401Římalová RomanaSokol Kolín - atletika7000:55:340,00
27ZC787160Podoláková PavlaNymburk7200:56:030,00
28ZC798599Bubníková JanaRunGo.cz7000:56:380,00
29ZC802589Němečková MartinaSK Čtyři Dvory České Budějovice6500:56:430,00
30ZC803315Kocsisová MonikaTT3 sports Česká Lípa7100:56:500,00
31ZC810287Jelínková Věrak.o. Poděbrady / Svojetice6600:57:050,00
32ZC8131049Rybachenko DianaRunczech7000:57:120,00
33ZC814261Štrosová AliceSSM - Super Slow Motion7000:57:150,00
34ZC824324Havlasová PetraMenX Krucemburk6400:57:390,00
35ZC845149Bašková RomanaVelim-Splašená Lokomotiva Chlumec na6900:58:480,00
36ZC856875Králová BohumilaGP/Kolín6800:59:120,00
37ZC871366Kotenová BohunkaSSC Otrokovice7100:59:490,00
38ZC877519Navrátilová HanaKVS Praha6600:59:580,00
39ZC879314Pekárková BlankaTT3 sports Česká Lípa7201:00:130,00
40ZC88173Buřičova Marcela7201:00:160,00
41ZC9041054Matějcová Jitka6801:03:170,00
42ZC926645Suchánková Růženakolín6701:07:070,00
43ZC938532Nádherová HanaHradec Králové6801:14:280,00
Ženy D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD367521Mališová KarlaUSK Praha6000:44:230,00
2ZD388637Krcháková AlenaAC Moravská slavia Brno5700:44:450,00
3ZD419433Hodboďová Jiřina5800:45:260,00
4ZD593345Breburdová HanaMK Kladno6100:49:330,00
5ZD675612Bieblova JanaPraha 66100:52:260,00
6ZD697363Hellerová HanaHradec Králové6100:52:450,00
7ZD7051008Rusňáková Martina5900:53:030,00
8ZD741592Holasová JarmilaTragéd Team Praha5400:54:480,00
9ZD822715Strejčková ZuzanaTESTR running team6200:57:300,00
10ZD860195Chmelová IvaBěžecký klub České spořitelny6200:59:240,00
11ZD908484Večlová AlexandraKČT Mělník5801:03:380,00
12ZD918473Ježková Hana5401:05:190,00
13ZD9411035Hartmann MarieMladá Boleslav6101:15:220,00
Ženy E (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZE730265Pokorná VěnceslavaAtletika Hostivař4800:53:540,00
2ZE807369Chlupatá JanaSABZO Praha5000:56:560,00
3ZE895278Lédlová NaděždaTeplice4801:02:230,00
4ZE928539Jelínková MagdalenaČernilov4501:08:530,00
5ZE932516Vacková Alena5101:11:020,00
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Mwangi Joel mainaBenedek Team8500:29:020,00
2MA22Pavlišta VítSilvini Madshus team8500:30:440,00
3MA310Kubričan PavelTOP4RUNNING8300:31:160,00
4MA43Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:31:180,00
5MA531Vošvrda SebastianAC Mladá Boleslav9600:31:290,00
6MA64Kohut JanElite Sport Max Training8500:31:370,00
7MA76Edlman MartinASK Slavia Praha9000:31:410,00
8MA85Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:31:460,00
9MA933Záveský FilipIscarex Česká Třebová9300:31:500,00
10MA109Míč RobertVSK Univerzita Brno9200:32:230,00
11MA1134Žižka FilipAK Bílina9300:32:290,00
12MA127Edlman TomášASK Slavia Praha9000:32:420,00
13MA1330Janoušek MilanSokol Kolín Atletika9100:32:530,00
1MB131036Miler JiříAC Mladá Boleslav7500:32:530,00
2MB1532Pelouch LeošSK Chotěboř7500:32:560,00
14MA1635Kozlík LukášA.C. Sparta Praha8900:32:590,00
15MA17846Vysušil TomášASK Slavia Praha9500:33:040,00
16MA1851Heczko RobertAC Slovan Liberec7800:33:050,00
17MA1950Čadek OndřejA.C. Ústí nad Labem9100:33:060,00
18MA2066Eremka Libor8800:33:460,00
19MA2153Pavlišta DavidSK Svěrák8400:33:520,00
3MB2229Horáček MichalIscarex Česká Třebová7500:33:550,00
20MA2358Kostecký JanTJ Šumperk9100:33:560,00
4MB2449Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě7400:33:570,00
21MA2542Videcký JanAC Mladá Boleslav8500:34:030,00
1ZA2511Vrabcová Nývltová EvaPSK OLYMP Praha8600:34:030,00
5MB2737Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:34:110,00
22MA2838Procházka MichalPerňa systém8200:34:120,00
22MA2836Leplt JiříSK Nové Město nad Metují8500:34:120,00
2ZA2813Kwamboka Teresa flaviousBenedek Team8800:34:120,00
6MB3145Bartoš DaliborLiaz Jablonec7500:34:130,00
24MA3241Vetchý JanIscarex Česká Třebová8500:34:220,00
25MA3357Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť B9400:34:230,00
26MA34446Sikora Martin8200:34:240,00
27MA3540Majoroš MichalRUN4FUN Hradec Králové8600:34:250,00
28MA3647Dražan JaroslavTriatlon Team Příbram8100:34:300,00
29MA37918Galáč VojtěchAC Slovan Liberec9600:34:390,00
7MB3843Havelka PetrELEVEN RUN TEAM7200:34:430,00
8MB3955Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7400:34:490,00
30MA40960Tvrdík TomášSWEEP OCRA-CZ Elite team8500:35:030,00
9MB40468kovář michalTj Sokol Unhošť7100:35:030,00
31MA421046Smutný MichaelAC Slovan Liberec9900:35:070,00
32MA43311Pirkl PavelLiberec7900:35:150,00
33MA44661Harnoš PetrTPCA bike team8600:35:190,00
34MA45962Vitásek JanMalá Hraštice9000:35:200,00
35MA46654Jirků Zbyněk8900:35:230,00
36MA4739Bavor Janrun4fun.cz8400:35:250,00
37MA48412Polesný MartinTRI-SPACE8000:35:370,00
38MA4965Honzíček MichalKRB Chrudim8800:35:380,00
10MB5060Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/ Sádek u Poličky7600:35:390,00
11MB51822Dvořáček JiříElite Sport Max Training6800:35:400,00
39MA52444Šťastný TomášKerteam / PSK Olymp Praha7900:35:410,00
1MD5354Smrčka MilošBK Říčany5400:35:430,00
1ZB5312Kamínková PetraSvatý Kopeček7300:35:430,00
40MA55364Heller TomášHradec Králové8100:35:460,00
12MB55294Herel LubošLESK Kolín7100:35:460,00
41MA5764Wolf TomášSokol Hoření Paseky7900:35:490,00
42MA58184Punda VáclavRBZ Praha9000:35:540,00
43MA59593Šimák JanHradec Králové8300:35:550,00
44MA60371Sedláček JanSK Svěrák8600:35:560,00
45MA61894Mottl LukášTJ Sokol Hradec Králové9700:35:590,00
45MA6148Lhota ZbyšekELEVEN RUN TEAM8400:35:590,00
47MA63495Peřinka FilipTTT8800:36:010,00
13MB641019Jirásek MarekTJ Sokol Kbely7300:36:040,00
48MA65435Kuna AloisČeské Budějovice8800:36:100,00
14MB66781Fix JiriSK MAXTRI Liberec7400:36:120,00
15MB67454Franc PetrTriatlon Mladá Boleslav7400:36:220,00
3ZA6814Stránská AdélaIscarex Česká Třebová/ Inov-8 tým9100:36:270,00
49MA6983Herda JanSKP Nymburk8300:36:280,00
50MA70669Havel FilipASK Elna Počerady9100:36:310,00
50MA70511Dufek DavidEtriatlon Team8000:36:310,00
1MC7252Beshir ErvinSK Zdice6700:36:370,00
2MC73858Buriánek RomanIscarex Česká Třebová6500:36:380,00
16MB74878Vondrák ZbyněkVinařství Vondrák Mělník7500:36:400,00
52MA75790Petrášek MiloslavTJ Rumburk7800:36:430,00
53MA76916Frydrych PavelASK Děčín8100:36:440,00
54MA77706Dryml MojmírHvězda SKP Pardubice8600:36:470,00
17MB7844Fořt MartinELEVEN RUN TEAM6800:36:480,00
55MA78716Lášek TomášSK RN Hradec Králové8600:36:480,00
56MA801010Rybáček MiroslavASK Elna Počerady8700:36:500,00
18MB8163Kabelka jiříTJ Sokol Praha Královské Vinohrady7700:36:520,00
2ZB8217Havránková DanielaKerteam8200:36:540,00
19MB83359Koravský RomanELEVEN RUN TEAM6900:36:550,00
57MA841039Bican StanislavPraha7900:36:560,00
20MB85562Lebeda Jakub7200:36:590,00
58MA86686Řízek Jakub9900:37:060,00
21MB86882Kudrna DavidSK Slavoj Čáslav7700:37:060,00
3MC88724Tichý FrantišekAZ tým6600:37:070,00
4MC89658Stránský AlešIscarex Česká Třebová6000:37:080,00
22MB90537Vaculík JiříSK Apalucha7400:37:120,00
23MB91812Havel JanMaraton tým Pavla Nováka7500:37:190,00
59MA92460Novotný JanTTT7800:37:200,00
60MA93217Šnábl PetrBěžecký klub České spořitelny8400:37:250,00
61MA94956Hofman JiříMistři a Markétka8600:37:280,00
62MA95144Hamáček VladimírAC Mladá Boleslav8500:37:300,00
63MA96618Dušánek JanJEŠTĚD SkyRace8000:37:370,00
4ZA9727Vnenčáková SoňaAC Moravská Slavia Brno9400:37:380,00
24MB98374Kotrba ŠtěpánJasmín Kutná Hora7600:37:390,00
64MA99619Lorenc TomášAtletika Polička8600:37:410,00
64MA99336Šourek Martin8400:37:410,00
66MA10161Hlas JakubPSK Olymp Praha8900:37:430,00
67MA102884Langr Milan8100:37:450,00
25MB102239Walter ZdeněkZahrádky7200:37:450,00
2MD104508KORYTÁR JÁNAC FALCON ROKYCANY5200:37:480,00
68MA105662Chlup Tomášwww.DVABEZCI.cz9300:37:520,00
26MB105997Soukup PetrBOOTCAMPS7300:37:520,00
69MA107263Štros DavidUSK Praha0000:37:530,00
69MA107950Klimeš PetrJihočeský klub maratonců8000:37:530,00
5ZA10923Jagošová TerezaAC Moravská Slavia Brno9300:37:550,00
71MA110573Holub KarelRUN4FUN Hradec Králové7900:37:580,00
27MB111398Král VítězslavRysy7600:38:020,00
28MB112624Dlouhý PetrTJ Nové Město na Moravě7600:38:040,00
72MA112304Štella TomášPraha9100:38:040,00
29MB114794Konůpek DavidTurbo Chotěboř7700:38:060,00
6ZA11522Chlupová TerezaBIKESTORE.CZ9100:38:070,00
73MA116243Buzek EmanuelČeská Locomotiva8700:38:130,00
5MC117922Svoboda MojmírHvězda Pardubice, z.s.6600:38:140,00
74MA118201Mužíček PavelTTT8400:38:150,00
30MB118403Steklý RadekÚstí n.L.7700:38:150,00
31MB120504Němec JanKolín7300:38:210,00
6MC12167Petronyuk ViktorČZU Praha6000:38:230,00
6MC121352Suchý JiříKerteam5900:38:230,00
32MB121752Tall PavelSK ČNB Praha6900:38:230,00
75MA124857Weinfurt PetrBělčice8400:38:240,00
33MB125191Dzian PatienceBěžecký klub České spořitelny6900:38:300,00
76MA126748Skoumal JaroslavSokol Brníčko8500:38:320,00
34MB127510Jadrníček TomášBoleslavští běžci7700:38:330,00
77MA127772Kurzveil JiříTriatlon Mladá Boleslav8100:38:330,00
78MA129993Bláha TomášSC MARATHON PLZEŇ8100:38:360,00
7ZA12921Pernicová DanaUSK Praha / Perňa systém8600:38:360,00
35MB131923Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou7000:38:380,00
79MA131238Pípal PetrKamenice nad Lipou8100:38:380,00
80MA133912Katsiedl MichalAC Praha 18908200:38:390,00
81MA134576Mrázek JiříChlumec nad Cidlinou8500:38:400,00
82MA135704Janík LukášRBZ Praha8800:38:410,00
36MB136719Urx RadekTřebotov7600:38:420,00
83MA136301Píša OndřejSK Svěrák8500:38:420,00
84MA138948Kovalovský MichalBěchovičtí běžci9800:38:430,00
85MA139763Pavlík MichalKutná Hora8900:38:440,00
86MA140588Hušák JanPIM Běžecký klub Praha7800:38:480,00
8ZA14128Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:38:490,00
9ZA14216Zuzánková TerezaELEVEN RUN TEAM8600:38:500,00
37MB142543Kendík Tomášwww.beerunner.cz7200:38:500,00
87MA144285Prager KarelSokol Sojovice9400:38:510,00
1ZC14418Klimešová JanaUSK Praha7000:38:510,00
88MA146337Šebek JiříPIM Praha8000:38:520,00
88MA1461042Honzajk Jiří8200:38:520,00
38MB148400Římal MilanSokol Kolín - atletika7500:38:560,00
90MA149766Singr MartinSKP Nymburk8700:38:570,00
39MB150528Sládeček JakubSenešnice7400:38:580,00
8MC150110Jokel LubomírAtlet Šestajovice6400:38:580,00
91MA152958Zita Ondřej8400:39:010,00
92MA153488Kopřiva MartinTrailpoint8300:39:020,00
92MA153347Mrkáček StanislavBěžecký klub Spořice8200:39:020,00
94MA1551040Sitter LukášHerink9600:39:050,00
95MA156621Šutera JosefAtletika Polička7900:39:090,00
96MA157290Fejgl MichalHO Přírodní vědy UK8000:39:100,00
97MA158295Krejdl MichalLouny8500:39:120,00
98MA159848Sedláček CyrilPIM Běžecký klub9200:39:130,00
99MA160389Andrle JakubČernokostelecký pivovár8200:39:170,00
99MA160924Řehák DavidSC Radotín8500:39:170,00
101MA162831Brychta Tomáš9300:39:210,00
10ZA16220Procházková Uvizlová MartinaSK Studenec8600:39:210,00
9MC164525Petr JosefSlovan Liberec6300:39:220,00
11ZA165841Rada-Hrstková VladěnkaFoukač8700:39:230,00
102MA166633Kuchař Pavel8300:39:280,00
3MD167803Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:39:290,00
10MC168470Bartoš Dušanatletika písek6400:39:300,00
103MA169241Špaček LuděkeXtreme Team Kolín9700:39:310,00
104MA170407Pavelka MarekCzech Tri k. Team8800:39:360,00
105MA171788Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:39:380,00
106MA172360Švorc OndřejHC Bílý Újezd8500:39:390,00
107MA173438Svoboda OndřejHumpolec8100:39:400,00
11MC174672Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:39:430,00
108MA175273Marek VojtěchSK Svěrák8800:39:480,00
40MB175512Pavlík JosefSK DNF7200:39:480,00
41MB177940Jalovecký MichalSKP Nymburk7700:39:500,00
109MA177775Hofman Milan9600:39:500,00
110MA179441Tejkal ŠimonBěžecký klub České spořitelny8800:39:510,00
12MC180807Kostecký Jan6500:39:530,00
42MB1811030Dohnal RobertČAU7000:39:540,00
12ZA18125Jakešová KláraSK Babice8700:39:540,00
111MA183422Bradáč JiříSABZO8200:39:550,00
112MA184708Miler Pavel7900:39:560,00
43MB185713Škrleta DušanLiga 2014 Kamenice nad Lipou7300:39:570,00
113MA186535Paulín PetrRBZ Praha8400:39:590,00
3ZB187332Hejtíková Gabriela8100:40:000,00
114MA187213Sládeček DavidEndurance Lab7800:40:000,00
115MA189620Tůma JanZenit-Restohrad9900:40:040,00
13MC190930Čadil JanPraha 6 - Dejvice6400:40:050,00
116MA191729Čermák LukášPSK Olymp Praha9300:40:070,00
44MB191329Madron MilošJeštěd SkyRace/Rozběháme Česko7500:40:070,00
44MB191917Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:40:070,00
116MA191987Klíma LukášPerňa systém8400:40:070,00
118MA1951021Černohorský MikulášOB Říčany9800:40:080,00
4MD1951007Rusňák VladimírŘíčany5700:40:080,00
14MC197947Ondrůšek LiborMorové Šlehy6000:40:100,00
119MA197248Šrejber VojtěchAC Mladá Boleslav8000:40:100,00
120MA199854Hladina TomášFox-klub Praha8200:40:110,00
46MB199124Kusák JanBěžouni z Klánovického lesa7300:40:110,00
47MB2011022plihal tomasLAURA7500:40:130,00
48MB202723Bret TomášRUN4FUN Hradec Králové7500:40:170,00
48MB202563Marek PavelMK Seitl Ostrava, ČAU/Jenštejn6800:40:170,00
121MA202988Smékal JanBěhej Poděbrady8900:40:170,00
50MB205524Marek MartinNepolisy7400:40:180,00
51MB206765Stančo LadislavSK Hory beraní hlavy7700:40:190,00
122MA206170Koťátko OndřejAlfa skvadra9100:40:190,00
123MA208970Kára JaroslavMizuno Czech8500:40:200,00
15MC209132žák martinTachlovice6700:40:210,00
124MA210864Morávek TomášZPCYKLO PROOFY Corratec team9900:40:220,00
125MA211925Tomčo TomášSokol Vlastibořice8200:40:230,00
52MB212451Švingr Ivan7600:40:240,00
13ZA213814Sklenářová PetraAC Mladá Boleslav, z.s.8700:40:250,00
53MB214920Rambousek JanJOACHYM MTB7600:40:260,00
126MA215587Polan MichalPlacatá želvička8100:40:300,00
54MB215870Bittner MiroslavCK Vinohradské šlapky7300:40:300,00
55MB217157Koutník DušanSokol Vlastibořice7200:40:320,00
16MC217943Flaks JanAC Nýřany6200:40:320,00
56MB219561Skála RadekČESKÝ BROD6900:40:340,00
14ZA22024Zímová JanaMaratón klub Kladno8400:40:370,00
57MB221946Svoboda ErikEsadera6800:40:420,00
58MB222677Šimek Jiří7700:40:440,00
127MA223394Třasák JanÚjezd nad Lesy8100:40:460,00
59MB223867Vrba Martindragonboat.cz7400:40:460,00
17MC225699Fenyk PavelSK Babice6500:40:470,00
128MA226439Hrubeš Pavel8000:40:500,00
15ZA2271011Uhlířová MiroslavaSPARTAK P49200:40:510,00
129MA227436Skopal LukášSRTG Kolín8400:40:510,00
130MA2291014Pipek JanSK Babice8200:41:000,00
131MA230933Pfoff JanKanoistika Poděbrady8000:41:030,00
132MA231698Marták Ivan9000:41:050,00
5MD232555Paleček BohumilLouňovice5700:41:080,00
60MB233372Matějka JosefPraha 97300:41:090,00
16ZA23426Petronyuk MyroslavaČZU - Praha8700:41:110,00
61MB235298Zoubek MichalPoolservis7300:41:170,00
133MA235370Poupa PetrRoztoky8200:41:170,00
133MA235249Novotný VojtěchKanoistika Poděbrady0200:41:170,00
62MB2381053Dlab Ladislav7000:41:190,00
135MA239885Chudomel Ondřej7900:41:200,00
136MA240792Zvoník JiříEPO-TEAM8000:41:220,00
63MB2411043Tomčo DušanIRON STARS BEROUN7600:41:250,00
137MA241887Lubas Tomáš8200:41:250,00
138MA243710Vedral JanKrymlov8400:41:260,00
139MA244232Link Roman9500:41:270,00
64MB245281Daubner PetrOtrokáři7300:41:280,00
65MB24674Hodboď MiroslavSKP Nymburk7400:41:290,00
2ZC247806Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:41:330,00
66MB248305Hrček Tomáš6800:41:370,00
67MB249494Mašek MartinNovis TK Praha7600:41:380,00
67MB249821Mikeš FilipCK Vinohradské šlapky7700:41:380,00
18MC251630Prchal PavelGP Kolín5900:41:420,00
19MC252928Fišer PavelTJ Stodůlky Praha6600:41:440,00
20MC253865Kratochvíl MiloslavPraha 106600:41:450,00
69MB254313Svatoň DavidTT3 sports Česká Lípa7700:41:480,00
140MA254769Vitouš PavelČeský běžecký klub8900:41:480,00
140MA254189Dvořák MartinBěžecký klub České spořitelny8100:41:480,00
21MC254434Hodboď RadkoAC Slovan Liberec5800:41:480,00
70MB258487Matyáš RomanMATY Training Centrum7000:41:530,00
142MA259548Raindl Pavel...o prsa8100:41:560,00
142MA259323Vltavský PetrLaky Team7800:41:560,00
71MB261901Ondruš PetrVelké Přílepy7200:41:580,00
144MA262572Novak LukasHostka9500:41:590,00
72MB263774Bašta Daniel7100:42:000,00
22MC264689Koupilek JiříKolovraty6600:42:010,00
23MC265328Kubišta PetrSokol Kolín6500:42:040,00
73MB265288Adamec JiříK.O. Poděbrady6800:42:040,00
24MC267732Randák OndřejTO Sprint6700:42:050,00
145MA268141David LubošRUNGO Kolín8200:42:060,00
146MA269231Sládek Dalibor9900:42:090,00
74MB270651Ovčačík Tomáš7200:42:100,00
17ZA270761Samlerová LucieAC Slovan Liberec8600:42:100,00
75MB272452Funda Radek25A7400:42:120,00
76MB273866Sucharda JiříMattoni FreeRun Jablonec n/N7200:42:130,00
147MA273632Klimpl Zdeněk9800:42:130,00
77MB275789Fiala EnricoPIM BK Modřany - Kamýk7100:42:150,00
148MA276276Bezděk Miroslav7900:42:170,00
78MB277666Fafejta VáclavTJ LIGA 100 PRAHA7300:42:180,00
78MB277900Burda MichalSK Babice/Trailpoint7300:42:180,00
149MA279737Pavlíček MichalSvépravice7900:42:210,00
150MA2801032Polák MartinSRTG Kolín9300:42:220,00
151MA281197Kule AlešBěžecký klub České spořitelny8400:42:230,00
151MA281768Stempák PatrikEmíci8700:42:230,00
153MA283808Michl PavelKanoistika Poděbrady8900:42:240,00
154MA284990Železný MichalRatenice9300:42:250,00
3ZC285126Hampejsová MartinaŠNECI na MAX7200:42:270,00
155MA285316Černý JaroslavTT3 sports Česká Lípa7900:42:270,00
156MA287168Kratochvíl Tomáš9000:42:280,00
80MB288196Kuchynka AlesAHOJ Praha7000:42:300,00
157MA289733Březina DavidVšenory8900:42:310,00
81MB290895Gazda Vítězslav7700:42:330,00
158MA2901002Šafránek MichalSRTG - Kolín8900:42:330,00
81MB290418Pomšár MiroslavLysáci7500:42:330,00
83MB293569Synek Jiřízitnychleb.cz7400:42:350,00
6MD294489Hejzlar JaroslavSK Trativody5700:42:380,00
159MA295275Roušavý JanKabuki Team8500:42:400,00
84MB296291Šup RadekPraha7700:42:410,00
160MA297566Teplý OndřejJOSKATEL8100:42:430,00
85MB298891Rechnovský JanKP Praha7000:42:450,00
4ZB298726Prívarová RadkaAtletický klub Čadca7900:42:450,00
161MA300424Šimek FilipNelahozeves7900:42:460,00
162MA301250Jureček MichalIscarex Česká Třebová9600:42:480,00
18ZA302738Babicová EvaTTC Český Brod8800:42:490,00
5ZB303499Sýkorová RadkaAC Praha 18908200:42:510,00
25MC303151Chmelík Martin10 beers after6500:42:510,00
163MA305684Kysilka VratislavKolín7800:42:530,00
6ZB305565Teplá JanaJoskatel Team8200:42:530,00
164MA307465Zahálka TomášnaBOSo7800:42:540,00
165MA308491Pejchar Miloš9700:42:560,00
166MA309233Rubáš Jan8000:42:590,00
7ZB310274Kroužilová IvaPoděbrady7700:43:010,00
167MA311383Hlatký TomášHop-Trop7800:43:030,00
86MB311929Preisler MichalLiaz Jablonec nad Nisou7100:43:030,00
26MC313963Leplt JiříTJ Maratonstav Úpice6100:43:050,00
19ZA314293Vávrů IvanaTJ VTŽ Chomutov8800:43:060,00
20ZA315869Procházková MonikaElite Sport Max Training9000:43:080,00
168MA316574Menšík Jiří...o prsa8600:43:140,00
169MA317212Skála VáclavBěžecký klub České spořitelny8300:43:150,00
170MA318461Firkušný MartinSmiřice8200:43:160,00
171MA319467Dostál JanLazaři8300:43:170,00
27MC319596Vavák LiborBK Sadská6500:43:170,00
87MB321640Bulis PetrCkB Praha7400:43:210,00
172MA3221000Mikuláš RadekPICTOART8000:43:220,00
173MA323392Černý Jiří25A7800:43:260,00
173MA323845Procházka TomášSABZO7900:43:260,00
175MA325705Vítek VojtěchRozběháme Benátky8900:43:280,00
175MA325297Měchura MarekSK Svěrák8500:43:280,00
177MA3271027Tůma PavelLOKO Beroun8500:43:290,00
178MA328824Vavruša Jan8700:43:300,00
21ZA329648Amtmann Tanja8300:43:320,00
28MC3301005Nigrin VlastimilVRAK Praha6400:43:330,00
88MB330554Flaška Pavel7500:43:330,00
8ZB332681Limberková Monika7400:43:340,00
29MC333507Kára VladimírAC Patřín6200:43:390,00
29MC333503Kerlík RadovanTJ Slavoj Stará Boleslav6500:43:390,00
179MA335611Livora VáclavSRTG Český Brod8900:43:400,00
179MA335579Skopal Vladimír8300:43:400,00
181MA337415Špringl ŠtěpánPraha 58400:43:460,00
31MC337872Veselý PetrATLET Šestajovice6500:43:460,00
89MB339199Michovský DanielBěžecký klub České spořitelny7500:43:490,00
90MB3401024Vodák MarekRabbits Znojmo7100:43:510,00
90MB340475Procházka JiříBTK EURO BIKE Praha7000:43:510,00
92MB342431REJHOLEC JosefGP Kolín7000:43:520,00
93MB343469Bednář PavelŠNECI na MAX6800:43:530,00
93MB343367Czagan JanSDH Dědek7100:43:530,00
182MA345355Vaněk VladimírLitovel8000:43:550,00
7MD346269Fendrych TomášLiga 100 Praha5400:43:560,00
183MA34776Bruner Tomáš8900:43:590,00
22ZA348785Drtilová VeronikaLitovel8500:44:000,00
32MC349586Kukač PetrPraha 36700:44:010,00
33MC350800Pour MiroslavNymburk6300:44:020,00
95MB351805Dědic RomaniThinkBeer7400:44:050,00
96MB352957Heisig JanGrapa soda7400:44:060,00
96MB352417Číhař TomášChvojenec7000:44:060,00
184MA354606Čapek JosefPísková Lhota8700:44:080,00
34MC355556Havlín Jan6600:44:100,00
185MA356237Šmejkal ŠtěpánK&J GYM9500:44:110,00
9ZB357809Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:44:130,00
98MB357386Macek StanislavSpartan Race Training Group Čelákovice7500:44:130,00
99MB359334Šolta Jakub7500:44:170,00
186MA359742Kot JiříHumpolec7800:44:170,00
8MD361939Gajdoš Karol5500:44:180,00
35MC362308Týč ZbyněkKlánovice6500:44:190,00
10ZB363129Pavlů MirkaHejvy´s Intimmate Team7500:44:200,00
187MA364849Kulich MichalKanoistika Poděbrady0100:44:220,00
36MC364229KUCKO MiroslavLiberec5800:44:220,00
187MA3641003Kodes Marek8900:44:220,00
1ZD367521Mališová KarlaUSK Praha6000:44:230,00
189MA367859Jordán TomášTHREES.EU8800:44:230,00
9MD367907Pavlas AntonínPřibyslav5600:44:230,00
189MA367877Krištofík Jan9000:44:230,00
191MA371523Zajpt PavelQuattro Formaggi8100:44:250,00
191MA3711006Marcol LukasTTT9000:44:250,00
23ZA373325Kučerová MarkétaSK Svěrák8900:44:260,00
10MD37456Roubík FrantišekČerčany5600:44:270,00
100MB375404Adamík RenéRPR7600:44:280,00
193MA375628Koutník JanBradlec9400:44:280,00
100MB375595Belica Martin7400:44:280,00
24ZA375965Hofmanova MarketaMistři a Markétka8400:44:280,00
194MA379695Kurka MarekPIM Běžecký klub8000:44:330,00
195MA380839Žanda MatějSK Chotěboř9200:44:340,00
102MB381529Král ZdeněkVelké Přlepy6800:44:360,00
196MA381670Žert JakubTIME2WIN8900:44:360,00
196MA381826Špinar LadislavSDH Cerhenice8300:44:360,00
198MA384675Barták ZdeněkBowling Squash Sadská8800:44:370,00
37MC385283Kupecký JosefPepa6200:44:410,00
38MC386216Ševinský JanBěžecký klub České spořitelny6100:44:430,00
103MB387642Lukeš MartinELEVEN RUN TEAM6800:44:440,00
2ZD388637Krcháková AlenaAC Moravská slavia Brno5700:44:450,00
104MB389119Beneš MiroslavPraha7300:44:460,00
39MC389120Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5900:44:460,00
199MA389721Procházka JindřichAZ tým Světlá nad Sázavou8300:44:460,00
200MA392447Vrana AdamPO Nižná9000:44:490,00
40MC393471Tomeš RostislavTraged Team Praha6000:44:520,00
105MB3941013Jeníček AntonínROTUNDA TEAM7500:44:540,00
201MA395902Cigánek Martin7900:44:560,00
106MB395379Dušek RostislavDataLine7100:44:560,00
202MA397549Urbánek Ondřej...o prsa8600:44:570,00
107MB397515Číž JosefLázně Bohdaneč7100:44:570,00
108MB399259RITTER TomášRUN4FUN Hradec Králové7300:44:580,00
41MC400730Prudil Pavel6600:44:590,00
41MC400440Ševčík LuděkTJ TURBO Chotěboř5900:44:590,00
109MB402861NOVOTNÝ PAVELSKP Nymburk7200:45:030,00
43MC403837Žanda JanSK Chotěboř6700:45:050,00
44MC404626Schovánek MilanKrčský les B6200:45:060,00
110MB405420Štýbr KarelTriatlon Mladá Boleslav7000:45:070,00
203MA4061015Šťástka JakubKlub rváčů8800:45:090,00
4ZC407886Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:45:110,00
204MA407501Šmejkal ZbyněkSpartan Race Training Group Čelákovice8300:45:110,00
111MB409522Šanko Jan6800:45:130,00
205MA410971Lounek JakubBěhej Poděbrady8200:45:140,00
112MB411111Zedník Michal25A7700:45:170,00
45MC412480Albrecht VáclavSKČNB HK5900:45:180,00
206MA412490Němeček Petr8100:45:180,00
207MA414604Hejl StanislavTriatlon Mladá Boleslav8600:45:190,00
46MC414743Černý AlešTC Dobruška6400:45:190,00
5ZC416354Třísková KatarínaPraha 67100:45:200,00
25ZA417218Šnáblová JanaBěžecký klub České spořitelny8400:45:220,00
113MB418142Brabenec MartinPraha 18 - Letňany7500:45:250,00
3ZD419433Hodboďová Jiřina5800:45:260,00
114MB420980Cibulka Lukáš7100:45:300,00
208MA421182Nádeník JiříTygři9100:45:310,00
47MC422376Chvátal VladimírÚvaly6700:45:320,00
48MC423736KAŠPAREC PETRsklárna AJETO Lindava6200:45:350,00
49MC424443Basel MiroslavKralupy nad Vltavou6700:45:370,00
49MC424481Sedlák Gabriel6500:45:370,00
51MC426530Nádhera PetrHradec Králové6700:45:390,00
209MA427317Štella LukášPraha8900:45:400,00
210MA428966Janíčko Michal8600:45:420,00
26ZA429945Haislová Radka9200:45:430,00
211MA430968Čepura JiříMizuno Czech8100:45:450,00
6ZC430727Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6800:45:450,00
212MA432116Hošek Michal7900:45:460,00
213MA433137Štýbr AdamTriatlon Mladá Boleslav0100:45:490,00
115MB434758Dobiáš VítXC Racing Team7200:45:500,00
214MA434838Žanda JanSK Chotěboř9900:45:500,00
11MD436678Brožek RadmilKRB Chrudim5400:45:510,00
116MB437991Chalupa MartinZnojmo7600:45:550,00
215MA438597Kameníček MichalCerhýnky8600:45:560,00
216MA439754Tall PavelPivovar Moucha9100:45:570,00
217MA4401038Svoboda JanHorní Počernice8200:45:580,00
117MB441381Hrabánek VojtěchVelký Osek7500:46:000,00
218MA442262Slovák Jiří8500:46:020,00
218MA442492Chalupný VáclavRUNGO.cz/LucyTeam9300:46:020,00
220MA444890Bělohoubek Karel9400:46:040,00
12MD445639Štikar JosefMilovice5700:46:050,00
118MB446913Hudos MartinOB Říčany7600:46:080,00
11ZB447665FAFEJTOVÁ RADKATJ LIGA 100 PRAHA7900:46:090,00
119MB448356Žalud LadislavTriatlon Mladá Boleslav7200:46:110,00
221MA448905Vápeník PetrActum Flyers8000:46:110,00
12ZB448755Dobiášová JaroslavaXC Racing Team7300:46:110,00
52MC451474Frey EduardTOM KČT Kralupy5800:46:120,00
120MB45275Nechoďdoma PetrDobřichov7700:46:160,00
13ZB452964Stočesová PetraHejvy´s intimmate team7500:46:160,00
222MA454787Černý JiříAtletika Človíček8100:46:230,00
121MB455835Koldovský MartinZeleneč7700:46:250,00
223MA455139Pech JindřichŽleby8000:46:250,00
27ZA457517Fryšarová EvaZaBěhu.cz9000:46:260,00
224MA457210Richtr JakubBěžecký klub České spořitelny8500:46:260,00
122MB459348Eliáš MarekNa Kopci7300:46:270,00
225MA4601004Novotný MarekRodovesnice I0000:46:290,00
14ZB461976Valčíková ŠárkaMizuno Czech7800:46:330,00
123MB462888Skolil Jiří7700:46:380,00
226MA463972Matoušek OndřejMizuno Czech7900:46:410,00
227MA464799Čech Martin9000:46:430,00
124MB464995Háček JanPraha7700:46:430,00
28ZA466938Nováková Kamila8900:46:440,00
228MA467500Kurfürst Tomáš8600:46:450,00
29ZA468764Fabiánová MartinaPetrovice u Karviné9000:46:460,00
125MB469108Matějka DavidOkrašlovací spolek Rohatsko7500:46:470,00
229MA469361Pachman Aleš8700:46:470,00
13MD471133Smetana KarelBBK Benešov u Prahy5100:46:480,00
126MB472143Slabý JosefTJ Sokol Kolín - atletika7200:46:490,00
127MB473427Krejsa MiroslavPraha 9 Kbely7000:46:510,00
128MB474984Szabo DavidSK Nové Zámky,SLOVAKIA7000:46:520,00
15ZB475327Skalinova KamilaGP Kolín7400:46:540,00
230MA476183Zeman PetrTygři9200:46:550,00
230MA476883Hach Lukáš8400:46:550,00
232MA478982Blažek PetrMizuno Czech8000:46:560,00
30ZA478696Součková MarkétaRBZ Praha8700:46:560,00
233MA480653Pošík VojtěchAFK Pečky9900:46:570,00
129MB480673Novotný Lukáš7400:46:570,00
234MA482577Pergl Ondřej-8600:46:590,00
235MA483609Navrátil JiříSRTG Český Brod8100:47:010,00
130MB484476Kébl KarelTriatlon Mladá Boleslav6800:47:030,00
53MC48562Chmel ZdeněkBěžecký klub České spořitelny6200:47:040,00
31ZA486335Pohanková Gabriela8400:47:060,00
236MA487138Vápeník JanKRB Chrudim8800:47:070,00
237MA488346Olšovský VítězslavBáječné ženy v běhu8300:47:100,00
131MB4891045Ledvina PetrKolín7700:47:110,00
238MA49087Krejčí PavelPečky8100:47:130,00
132MB491649Kánia DaliborPraha7600:47:150,00
133MB492134Zábraha BorekKOLORADOTEAM7300:47:160,00
14MD493385Fiala JanSokol Kolín5300:47:220,00
239MA494791Sehnal VojtěchK.O. Poděbrady9800:47:250,00
134MB494832Žák JiříJičín6900:47:250,00
240MA496365Moka MichalKRB Chrudim7900:47:260,00
241MA497339Falátek Jakub8700:47:270,00
1ME498985Říha MiroslavSokol Sadská4500:47:290,00
54MC499959Sitter Mirek6600:47:350,00
135MB499496Trojan Karel7100:47:350,00
55MC501457Horáček VáclavSOP Kolín6300:47:370,00
242MA502368Žák LiborCRM8000:47:420,00
243MA503450Heřmánek JakubPraha9100:47:430,00
244MA504462Činátl Pavel7900:47:440,00
56MC505844Kaprálek KarelHoniči Velim6700:47:450,00
136MB506414Rašner TomášKVS Olomouc6900:47:470,00
245MA507245Topinka ZdeněkBtotherhood8500:47:480,00
246MA508306Císler MartinChrudim8000:47:490,00
247MA509934Kallasch PetrSDH Malotice8700:47:510,00
137MB509156Klement Dušan7600:47:510,00
16ZB511567Schwaningerová PetraRock Machine - Cyklomax8200:47:550,00
16ZB511617Perglerová Daniela7500:47:550,00
32ZA513899Přibylová AdélaŘíčany8300:47:570,00
57MC514840Rada PetrFoukač6400:47:580,00
138MB515760Zerzánek Ivan7500:47:590,00
58MC516286Hruban MilanK.O. Poděbrady6700:48:030,00
139MB517679Minčič MilošKarpatští vlci7100:48:090,00
140MB518827Bala MartinSRTG - Kolín7700:48:100,00
141MB51979Čup MichalPečky7700:48:120,00
142MB520650Kaplan DanielBěhej Poděbrady7700:48:150,00
142MB520798Malina PavelAZ tým Světlá nad Sázavou7500:48:150,00
59MC522545Červenka MiroslavMK Žebrák6400:48:160,00
248MA52381Škrle JanOVT Pečky9100:48:190,00
7ZC524230Sládková Jana6600:48:210,00
60MC524458Nemec ĽubošLokomotiva Zvolen6300:48:210,00
144MB5261026Kubík JiříMorfeovy tenisky7700:48:220,00
249MA527778lunacek JaroslavMaleč7800:48:230,00
145MB528200Motl PavelBěžecký klub České spořitelny7400:48:240,00
61MC529986Chudomel Petrsoukromá osoba6200:48:250,00
146MB529853Kaiser PavlikSki Lucifer7200:48:250,00
8ZC531103Šťástková LenkaBáječné ženy v běhu Kolín6500:48:260,00
250MA532607Dogaru VasilRungo.cz8100:48:290,00
62MC533514Dunda VáclavPraha 156000:48:310,00
251MA533175Volák MichalPraha 68300:48:310,00
33ZA533819srbová leona8600:48:310,00
251MA533559Červenka LukášAlfa skvadra8700:48:310,00
253MA537868Heinz Aleš8500:48:330,00
34ZA538380Strnadová AlenaKrvavý kolena8500:48:340,00
254MA539240Navrátil Pavel8000:48:350,00
15MD540357Polčin MiroslavBřežany II5700:48:370,00
147MB541953Zak Milan6800:48:390,00
255MA542644Šebesta MichalMetro A - Praha8300:48:420,00
256MA543192Herch JanBěžecký klub České spořitelny8600:48:430,00
256MA543560Herzig Jan7800:48:430,00
148MB545981Žák PavelMizuno Czech7700:48:470,00
258MA546707Nosek ŠtěpánSK Makotřasy8600:48:480,00
16MD546810Ungr Antonín5200:48:480,00
149MB548801Dvořák ZdeněkÉquipe sans limites - Humpolec7500:48:510,00
17MD549257Michl VáclavKanoistika Poděbrady5400:48:520,00
259MA550610Klein PetrSRTG Český Brod7900:48:530,00
260MA55170Kupr Pavel8700:48:550,00
18ZB552942Furstova Andrea7500:48:560,00
63MC55280Staněk MilanKenast Pečky6600:48:560,00
64MC554351Zeman VladimírSokol Kolín - atletika5900:48:570,00
65MC555641Pertlík RadekLysá nad Labem6500:48:580,00
66MC556892Nouzovsky JaroslavVelim6500:49:020,00
19ZB556145Zemanová VeronikaŘíčany8200:49:020,00
35ZA558830Flídrová JanaKanoistika Poděbrady8400:49:030,00
20ZB559320Šmídová PetraBobši7700:49:040,00
261MA559373Zmek OndřejPraha8600:49:040,00
150MB561101Maleček PetrTJ Sokol Suchdol7200:49:050,00
262MA562622Kalina FrantišekDoběhnout a přežít8500:49:060,00
262MA562181Vaverka RichardDoběhnout a přežít7800:49:060,00
264MA56482Katrnoška Jiří8000:49:070,00
67MC564728Procházka JaroslavAZ tým Světlá nad Sázavou6100:49:070,00
67MC564605Choutka PetrKutná Hora - Malín6500:49:070,00
265MA567915Slavík Martin9000:49:080,00
9ZC5681048Snopková JanaSimplyGIGA6900:49:090,00
151MB568429Petráček MilanP.J.P.T. junior team7400:49:090,00
152MB570735Dejmal RadekAZ tým Světlá nad Sázavou7400:49:110,00
21ZB570667Forejtová JitkaJdu běhat7900:49:110,00
152MB570881Černý JiříMattoni FreeRun Jablonec n/N7700:49:110,00
69MC573169Kluzák PetrKPP6100:49:120,00
36ZA574395Rajchlová DenisaBK Louny9300:49:140,00
154MB574570Vilím LudvíkPraha7200:49:140,00
266MA57485Hošinský Pavel8300:49:140,00
267MA577551Zoubek Zdenekn/a7800:49:150,00
18MD578358Čižinský JaromírSABZO Praha5500:49:160,00
155MB578518Dvořák RadimPardubice 530 027700:49:160,00
19MD580580Tausinger IgorCrotalus Praha4900:49:180,00
156MB580482Novotný PetrPohár GP7000:49:180,00
10ZC582575Hlinková wlastaRYSY6400:49:190,00
37ZA582955Matušková MarieRFSK8500:49:190,00
38ZA584937Mokráňová Veronika8600:49:200,00
22ZB585782Fixová JanaSK MAXTRI Liberec7500:49:220,00
157MB586198Lifka RadekBěžecký klub České spořitelny7400:49:230,00
70MC587664Kučera MiroslavMalé Žernoseky6700:49:240,00
158MB588113Jiricka Milos7500:49:270,00
23ZB589208Procházková AlenaBěžecký klub České spořitelny8200:49:280,00
24ZB590266Lukášková GabrielaMattoni FreeRun Jablonec n/N7400:49:290,00
159MB591908Kohout LiborTriatlon Mladá Boleslav7600:49:300,00
268MA592983Srubek LiborMizuno Czech7900:49:310,00
71MC593541Říman PetrSK Babice6700:49:330,00
4ZD593345Breburdová HanaMK Kladno6100:49:330,00
269MA595757Šindelář JaroslavFanklun defenzivního fotbalu8400:49:350,00
160MB595186Cajthaml TomášBěžecký klub České spořitelny7500:49:350,00
11ZC595167Pokorová JaroslavaAK Skoda Plzen7200:49:350,00
39ZA598783Vojtěchová Petra8900:49:490,00
25ZB598996Dvořáková SimonaPoděbrady8100:49:490,00
26ZB600538Slancová TerezaPraha7600:49:510,00
40ZA601284Pragrová LucieLINDE8700:49:550,00
72MC601214Šafra MartinBěžecký klub České spořitelny6700:49:550,00
12ZC603172Stránská MagdaISCAREX Česká Třebová7100:49:570,00
270MA604246Boudník PavelAZ tým Světlá nad Sázavou0200:49:580,00
161MB605506Kodr KarelŽižkov7000:49:590,00
27ZB606818Kubelková EvaRungo pro ženy7800:50:000,00
20MD606876Bártl IvoTJ Lokomotiva Nymburk4800:50:000,00
271MA608402Gold Martin9100:50:050,00
271MA608242Lazecky Premysl8100:50:050,00
13ZC610544Kendíková Janawww.beerunner.cz7200:50:120,00
273MA6101051Belovski SashoRunczech8200:50:120,00
274MA612550Lacika Petr8400:50:130,00
28ZB613177Valentová RadkaBáječné ženy v běhu7800:50:140,00
73MC614771Link MartinTUMLING TEAM6700:50:160,00
162MB614463Hoferek Karel7100:50:160,00
29ZB614106Burianová JanaKO Podebrady7700:50:160,00
163MB617455Valeš Jaroslav7400:50:190,00
275MA618796Pondělíček RadkoSK Hořovice8200:50:200,00
30ZB619187Doubravová LucieBěžecký klub České spořitelny8100:50:240,00
41ZA620834Králíčková Ivona8700:50:260,00
31ZB621744Novotná AndreaPoříčany7800:50:280,00
276MA622690Dřízhal Václav8500:50:300,00
277MA623326Gold Zdeněk8800:50:310,00
32ZB623862Šmerhová PetraRadim8000:50:310,00
14ZC625614Hánová JitkaSklarna AJETO Lindava7100:50:330,00
42ZA625974Sára SilvieMizuno Czech8600:50:330,00
43ZA627425Růžičková JanaMK Kladno9100:50:340,00
164MB628130Rybář Milan7600:50:360,00
278MA629776Leč DušanTriatlon Mladá Boleslav8100:50:400,00
165MB629382Truksa Tomáš7300:50:400,00
279MA631154Vodička PavelRoyal Bay / Varnsdorf8500:50:420,00
44ZA632756Dobiášová VeronikaSK Jeseniova Praha9900:50:460,00
280MA633969Ježek DavidMizuno Czech8100:50:490,00
33ZB633155Pátková Jana8100:50:490,00
45ZA635453Bulantová Klára8900:50:500,00
281MA635174Vlach Miroslav8200:50:500,00
34ZB637873Dvořáková DenisaAtlet Šestajovice8100:50:540,00
282MA637173Řezníček PavelDoběhnout a přežít8000:50:540,00
21MD639652Tyl PetrBK LOUNY5400:51:050,00
74MC640931Nečas ArnoštBystřice6300:51:060,00
166MB641222Zajíček SvatoslavBěžecký klub České spořitelny7400:51:070,00
75MC642388Popelka MiloslavHradec Králové6000:51:120,00
75MC642152Trpišovský MiroslavCZ SK Jakub6500:51:120,00
167MB644219Trbušek RenéBěžecký klub České spořitelny7600:51:140,00
46ZA6451012Procházková LinaROTUNDA TEAM8500:51:190,00
283MA645188Dušek MartinBěžecký klub České spořitelny7900:51:190,00
35ZB647223Živná MarkétaBěžecký klub České spořitelny7700:51:200,00
15ZC6481025Balínová IvanaJablonec7200:51:220,00
47ZA64968Hübschová HanaPečky8300:51:240,00
36ZB65084Karafiátová PavlaPečky7500:51:250,00
168MB650571Priskin JurajPraha7300:51:250,00
169MB652668Hanus Roman7600:51:290,00
170MB653479Merta DušanTrnávka7600:51:310,00
16ZC654502Hodečková IvetaAeroklub Kolín6800:51:320,00
171MB6551047Opletal RobertSimplyGIGA7000:51:390,00
284MA65686Kaprálek JanBROTHERHOOD8500:51:400,00
48ZA656636Drahotová Tereza9100:51:400,00
49ZA658268Dostalova Eva8300:51:440,00
285MA658107Vitoul Jaroslav8200:51:440,00
77MC660949Otava MiroslavTraged Team6200:51:500,00
17ZC661944Truhlářová ElenaSokol Kobylisy6500:51:510,00
172MB662225Siska Pavel7000:51:550,00
286MA663961Semerád Marek7800:51:590,00
37ZB663350Hladká Michaela7400:51:590,00
286MA663546Zrzavý JanTJ SOKOL KAŇK8300:51:590,00
288MA666746Hilský Bert9200:52:040,00
2ME667779Dobiáš LudvíkPoděbrady4600:52:050,00
78MC668445Horáček JiříKolín6400:52:060,00
173MB669194Charvát JosefBěžecký klub České spořitelny7600:52:090,00
50ZA670906Vápeníková KláraBK Divoká Šárka8300:52:110,00
289MA6711033Fazekáš PetrSRTG Kolín8900:52:140,00
38ZB672897Krejčířová EvaEtriatlon Team7900:52:150,00
290MA673762Trombala PavelKofošnek8100:52:190,00
79MC674280Sova JanMP Praha6500:52:220,00
80MC675663Chlup PetrSK Kamenice nad Lipou6300:52:260,00
5ZD675612Bieblova JanaPraha 66100:52:260,00
81MC677131Kovařík JanKolín6600:52:270,00
291MA678691Štěpánek JanKráva8400:52:280,00
174MB678387Vejvar Tomáš7400:52:280,00
51ZA680209Rakušanová FrantiškaBěžecký klub České spořitelny8900:52:290,00
292MA680410Matys VladimírHradec Králové8400:52:290,00
293MA682146Šimek PetrPlaňany8100:52:310,00
293MA682477Podzemský JanCZ Záluží Tým Mirka Zbuzka8400:52:310,00
295MA684258Neubert LukášMASTERS8600:52:320,00
52ZA684312Příhodová BarboraTJ Sokol Unhošť9400:52:320,00
53ZA686780Dopitová ZuzanaŽatec9000:52:340,00
53ZA686140Gregorová JitkaŽleby9100:52:340,00
296MA688289Syrový RadekPoděbrady7800:52:350,00
297MA689497Hrba Martin8300:52:360,00
39ZB6901044Ledvinová KateřinaGP Kolín7800:52:370,00
18ZC691322Kubelková Daniela6800:52:380,00
22MD691998Smutný OldřichCOOP Mnichovo Hradiště4800:52:380,00
82MC691927Černý Jindřich6400:52:380,00
298MA694406Kroupa MichalDobrovice City7800:52:390,00
299MA6951009Dvořák MiroslavSokol Pečky8700:52:410,00
55ZA696767Pešoutová TerezaEmíci9000:52:440,00
6ZD697363Hellerová HanaHradec Králové6100:52:450,00
300MA69877Bennett JamesDon't TRI8600:52:460,00
301MA699321Prchlík Miloš8200:52:470,00
19ZC7001023Spáčilová JanaBrandýs nad Labem6300:52:490,00
23MD700547Raindl Pavel5500:52:490,00
83MC702393Honzíček LubošKRB Chrudim5900:52:510,00
175MB7031037Kesner RadekKolín7000:52:530,00
302MA704623Kraják PavelDoběhnout a přežít7800:52:540,00
7ZD7051008Rusňáková Martina5900:53:030,00
84MC706802Vaněk ZdeněkHasiči Zibohlavy6100:53:040,00
85MC707342Gut RobertPoděbrady6100:53:090,00
303MA708534Černoušek BohuslavBobíci8200:53:100,00
40ZB709680Matyášová Kamila7700:53:120,00
176MB710702Štěpánek Luděk7500:53:130,00
56ZA71188Hübschová AnetaPečky8500:53:150,00
304MA712251Kroužil MiroslavKouřim8200:53:170,00
41ZB71390Műllerova Petra7600:53:210,00
177MB714682Barthel LiborTriatlon Mladá Boleslav7000:53:220,00
42ZB714693Vraná Klára8000:53:220,00
43ZB7161031Klimešová SimonaRUN4FUN Hradec Králové8200:53:270,00
57ZA717770Čermáková PavlaAZ tým Světlá nad Sázavou8500:53:280,00
305MA717804Finger RobinAZ tým Světlá nad Sázavou8400:53:280,00
86MC719341Turnhöfer JaroslavSklárna AJETO Lindava6300:53:290,00
24MD720127Krofta JiříLiga 100 Praha5500:53:300,00
87MC721292Švorc JanHradec Králové6300:53:360,00
306MA722193Cibulka LadislavPrague NHL9200:53:370,00
58ZA722227Strnadová Kristýna9000:53:370,00
59ZA724638Krcháková Irena8700:53:380,00
307MA725100Foltýn jun JaromírPrague NHL8800:53:400,00
308MA726874Macura Tomáš9200:53:450,00
309MA727951Langášek Davidběžím za Slatinu u Hradce Králové8600:53:460,00
44ZB728825Pešková RomanaBKČS7500:53:470,00
20ZC7291018Kleiberova JitkaKO Poděbrady6800:53:520,00
1ZE730265Pokorná VěnceslavaAtletika Hostivař4800:53:540,00
60ZA731190Dvořáková AlenaBěžecký klub České spořitelny8500:53:590,00
88MC731564Morava VítBonbon Praha6000:53:590,00
45ZB733375Bouchnerová AlenaAC ČESKÁ LÍPA7400:54:090,00
178MB734114Dostál MartinSK Vochoz7100:54:110,00
46ZB734582Sobolíková AlenaSDH Chotouchov8000:54:110,00
61ZA736627Martinková KateřinaWILD Team8700:54:130,00
62ZA737717Strejčková Anna9000:54:310,00
21ZC738856Tesaříková Jindřiška6800:54:330,00
310MA739164Faltýn JanRebut9200:54:390,00
179MB740163Bartoň JanRebut7300:54:400,00
8ZD741592Holasová JarmilaTragéd Team Praha5400:54:480,00
47ZB742340Králová RadkaBáječné ženy v běhu7800:54:500,00
3ME743714Škrleta JanTJ Nová Včelnice4600:54:510,00
311MA744244Šnejdar Jakub9600:55:000,00
311MA744935Bukovjan Ondřej8300:55:000,00
25MD746203Novák VladimírBěžecký klub České spořitelny5400:55:020,00
63ZA746118Rylková KateřinaAFPoint8500:55:020,00
22ZC746204Nováková PetraBěžecký klub České spořitelny6300:55:020,00
64ZA74969Váňová Andrea9000:55:030,00
64ZA749656Janečková MarkétaM&M9000:55:030,00
313MA749655Valenta MichalM&M8600:55:030,00
26MD752253Štrup JanSokol Kolín Atletika5100:55:060,00
314MA7531029Nádhera JiříHradec Králové9300:55:070,00
315MA754331Tremmel Jakub9100:55:090,00
66ZA754527Sláviková Lujza8800:55:090,00
4ME756731Čížek FrantišekTurbo Chotěboř4200:55:140,00
48ZB757646Rokosová MonikaBáječné ženy v běhu7500:55:160,00
23ZC758602Hejlová ZdeňkaTriatlon Mladá Boleslav6600:55:190,00
316MA759697Špulák Petr8200:55:200,00
180MB760926Šťastný Zděnek7200:55:210,00
49ZB761797Střelbová LenkaJuuL7600:55:220,00
89MC761585Holan MartinTJ Zentiva6300:55:220,00
49ZB761115Fejfarová Karla7900:55:220,00
51ZB764185Bačkovská PetraBěžecký klub České spořitelny7800:55:230,00
27MD764591Holas JaromírTragéd Team Praha5200:55:230,00
67ZA764267Hubáčková MartinaBáječné ženy v běhu8500:55:230,00
68ZA767319Příhodová Anastázie9500:55:240,00
69ZA768745Chloubová Zuzana9100:55:260,00
317MA768615Růžek DavidSK Třebovle8400:55:260,00
181MB770909Kmošek RomanJanov u Litomyšle7600:55:280,00
70ZA77194Černá Petra9100:55:290,00
182MB771921Bláha JanPardubice7400:55:290,00
24ZC773880Černá Petra7000:55:300,00
52ZB7731050Břízová Markéta7500:55:300,00
25ZC775423Žaludová LucieTriatlon Mladá Boleslav7200:55:330,00
26ZC776401Římalová RomanaSokol Kolín - atletika7000:55:340,00
318MA776904Bečka Josef7800:55:340,00
319MA778973Navara JaromírMizuno Czech8500:55:350,00
53ZB77897Vilímova Renata7600:55:350,00
54ZB78072Jarošova Martina7500:55:360,00
55ZB781863Šišmová Renata7400:55:430,00
71ZA782759Miksovska PetraTJ SOKOL KAŇK8300:55:460,00
320MA783179Fanta Jakub8600:55:480,00
72ZA784148Koblížková Vendula9000:55:500,00
321MA785478Šimek JiříCEPro Team8100:55:510,00
73ZA786749Burgetová DominikaLibochovice9600:55:560,00
27ZC787160Podoláková PavlaNymburk7200:56:030,00
56ZB788936Macounová LucieJdu běhat8200:56:130,00
90MC789260Štros OtaSSM - Super Slow Motion6500:56:140,00
74ZA790178Sládková Tereza9200:56:220,00
322MA7901001Priel CanalDon't TRI8800:56:220,00
323MA792616Bulava Jakub9200:56:230,00
91MC793509Miler VáclavSokol Kolín - atletika6200:56:240,00
92MC794526Raichl JiříSK Nikdo6600:56:280,00
75ZA795793Krbcová Jiřina8500:56:300,00
76ZA796399Bubníková Kristýna9900:56:310,00
183MB797795Pudil Josef7100:56:340,00
28MD798720Švingr PavelBK Louny5300:56:380,00
28ZC798599Bubníková JanaRunGo.cz7000:56:380,00
57ZB800171Víchová PetraBáječné ženy v běhu7400:56:390,00
324MA801310Šudy Martin8400:56:420,00
29ZC802589Němečková MartinaSK Čtyři Dvory České Budějovice6500:56:430,00
30ZC803315Kocsisová MonikaTT3 sports Česká Lípa7100:56:500,00
77ZA804307Císlerová MartinaChrudim8500:56:520,00
77ZA804485Matějková Žáková Kateřinavilahnízdečko8800:56:520,00
184MB806542Řechtáček Jiří7300:56:550,00
2ZE807369Chlupatá JanaSABZO Praha5000:56:560,00
325MA808999Holáková AliceŽehušice8600:56:570,00
79ZA809647Machačná Nikola9300:57:030,00
31ZC810287Jelínková Věrak.o. Poděbrady / Svojetice6600:57:050,00
58ZB811851Novotná MarkétaChrudim7800:57:080,00
59ZB8121041Ročinová Katarína7300:57:090,00
32ZC8131049Rybachenko DianaRunczech7000:57:120,00
33ZC814261Štrosová AliceSSM - Super Slow Motion7000:57:150,00
185MB815150Vejtruba Milan7300:57:160,00
60ZB8161020ŠTEFANOVÁ JANAÚvaly8000:57:180,00
326MA817919Černý Jan7900:57:190,00
93MC817552Běhounek RostislavTragéd Team6200:57:190,00
80ZA819898Šebestová JanaMetro A - Praha8500:57:250,00
186MB820166Bartoň JiříRebut7000:57:270,00
94MC821952Klazar MartinPraha 36600:57:280,00
9ZD822715Strejčková ZuzanaTESTR running team6200:57:300,00
81ZA82392Bennett VeraDon't TRI8400:57:310,00
34ZC824324Havlasová PetraMenX Krucemburk6400:57:390,00
29MD825247Vejrosta PetrNedvědice5100:57:410,00
30MD826330Hlava Milan5500:57:420,00
61ZB827701Čermáková Miroslava7300:57:430,00
327MA828159Maršíček Jan8800:57:440,00
327MA828158Matějka Ondřej9000:57:440,00
329MA830613Málek Josef8600:57:500,00
330MA831625Bančanský AndrejPraha8900:57:570,00
187MB832432Šanda JiříSokol Kolín-atletika7100:58:020,00
187MB8321028Otradovský PatrikMenX Krucemburk7700:58:020,00
95MC834430Friesinger PetrČOU6700:58:090,00
189MB835235Trčka JanAlbeř 926800:58:140,00
5ME836540Jelínek MatějČernilov4200:58:160,00
6ME837302Vyskočil JaromírSokl Kolín atletika4600:58:230,00
331MA838505Veselý LuděkPraha8200:58:250,00
82ZA839255Patočková LeonaMattoni FreeRun Jablonec n/N8800:58:320,00
332MA840700Bubeníček LukášSDH Hrdlořezy8000:58:380,00
333MA841833Žák MiroslavTJ Sokol Jičín9400:58:410,00
62ZB842683Barthelová DanaTriatlon Mladá Boleslav7400:58:430,00
334MA843979Ondra RomanNK Velké Chvalovice8300:58:450,00
63ZB844558Zbuzková LenkaCK Záluží tým Mirka Zbuzka7800:58:460,00
35ZC845149Bašková RomanaVelim-Splašená Lokomotiva Chlumec na6900:58:480,00
96MC846871Čokrt VáclavTTC Český Brod5900:58:510,00
97MC847296Pěcha TomášVTJ Běhoun Poděbrady6600:58:540,00
64ZB847994Achten PetraBrno7500:58:540,00
83ZA849102Kochová DanaMnichovo Hradiště9000:58:580,00
84ZA850954Friesingerová Tereza9500:59:020,00
335MA851603Schovánek Petr8500:59:030,00
85ZA851344Popelková IvetaPraha8600:59:030,00
336MA853643Fabian Ondrej9000:59:090,00
337MA854992Pinarová KláraKolín9200:59:100,00
86ZA854279Rauvolfová NicoleBáječné ženy v běhu9000:59:100,00
87ZA856842Srbová Ivana8800:59:120,00
36ZC856875Králová BohumilaGP/Kolín6800:59:120,00
338MA858270Smolík MichalPrague NHL9200:59:180,00
1MF859343Jantsch VitězslavEleven Run Team3500:59:210,00
10ZD860195Chmelová IvaBěžecký klub České spořitelny6200:59:240,00
190MB860428Málek JanCerhenice7500:59:240,00
88ZA862910Ambrožová IrenaSK Svěrák8800:59:260,00
65ZB862390Kučerová Michaela8100:59:260,00
339MA862391Janovský Jan8100:59:260,00
89ZA865520Vaňková EvaMPO8900:59:390,00
90ZA866333Tomková KamilaSpolek Lipican - Kbely8700:59:400,00
91ZA867889Kotásková SylvieČeské Budějovice8800:59:430,00
340MA868816Suchánek MIchalArea1149100:59:450,00
92ZA869161Javorská KvětaRebut8400:59:480,00
341MA869162Javorský VáclavRebut8300:59:480,00
37ZC871366Kotenová BohunkaSSC Otrokovice7100:59:490,00
93ZA872750Růžičková DarinaLibochovice8800:59:500,00
66ZB873581Nešporová MonikaZibohlavy7600:59:510,00
191MB8741016Tesař OndřejPraha 87700:59:540,00
191MB8741017Neumann Martin7600:59:540,00
191MB874117Horníček Jaromír7700:59:540,00
38ZC877519Navrátilová HanaKVS Praha6600:59:580,00
342MA878136Jahelka AlešHradecké střely8301:00:110,00
39ZC879314Pekárková BlankaTT3 sports Česká Lípa7201:00:130,00
67ZB880272Bílková Jiřina8001:00:140,00
40ZC88173Buřičova Marcela7201:00:160,00
31MD882829Ge Evžen + SáraMaratonské vrány5401:00:280,00
32MD883135Hejduk LuděkKOLORADOTEAM4801:00:350,00
94ZA88491Katrnošková Alena8801:00:560,00
33MD884601Pícha TomášAGRO Kolín5201:00:560,00
343MA88493Brandejský Pavel8701:00:560,00
34MD887932Černý KarelPraha5001:01:120,00
35MD888104Steiner PetrBrno4801:01:290,00
95ZA889598Peštuková IvanaCerhýnky9001:01:430,00
96ZA890753Tallová DanielaPivovar Moucha9501:01:560,00
344MA8911052Hutira JanLOM PRAHA8001:01:580,00
97ZA892813Kuprová Hana8501:02:050,00
98ZA893426Hubáčková Tereza8901:02:100,00
68ZB894828Bulič Viktorie8201:02:160,00
3ZE895278Lédlová NaděždaTeplice4801:02:230,00
69ZB895176Nováková JitkaBáječná ženy v běhu8001:02:230,00
70ZB897303Cukrová Barbora7801:02:260,00
36MD897855Mančal Jan5101:02:260,00
37MD899362Ransdorf Jiří5701:02:340,00
345MA900740Kunc Jan8101:02:560,00
38MD901536Pikal KarelKVS Olomouc4901:03:050,00
99ZA901977Koudelková Iva8401:03:050,00
71ZB903692Kučíková Vladislava8201:03:060,00
41ZC9041054Matějcová Jitka6801:03:170,00
39MD905896Čepelka OldřichHodkovice n. M.4801:03:240,00
40MD906396Pucholt MiroslavSABZO/Praha5101:03:310,00
72ZB907224Šiškova SilviaUjezd nad Lesy7601:03:340,00
11ZD908484Večlová AlexandraKČT Mělník5801:03:380,00
73ZB909128Jurošková Vanda7601:03:480,00
194MB910711Šandera MartinBONBON MPČR7601:04:020,00
74ZB911419Hovorková Pavla8201:04:150,00
100ZA91278Splavcova Katerina9201:04:250,00
346MA913256Borkovec Borky13ka / Atleti v Akci8901:04:480,00
75ZB914384Janová Kateřina7901:04:520,00
76ZB915815Houžvičková Lucie8101:04:580,00
98MC916300Koloc PavelAC Total Zero6501:05:000,00
101ZA917739Sehnalová Anna9501:05:160,00
12ZD918473Ježková Hana5401:05:190,00
195MB919221Volf PetrBěžecký klub České spořitelny7701:05:280,00
77ZB92096Horvatovičová Lenka7401:05:540,00
7ME921600Březina PetrSABZO Praha4601:06:180,00
102ZA922252Mňuková Veronika8601:06:330,00
102ZA922914Koželská Andrea9101:06:330,00
2MF924486Pejpal JiříTJ Liga100 Praha3401:06:350,00
78ZB925378Hudková Alžběta7601:06:400,00
42ZC926645Suchánková Růženakolín6701:07:070,00
99MC926657Skotnica Svatopluk6501:07:070,00
4ZE928539Jelínková MagdalenaČernilov4501:08:530,00
100MC929206Ornst JanBěžecký klub České spořitelny6701:08:590,00
41MD930694Kříž ZlatomírPraha 6 - SK Kačleh5601:09:080,00
104ZA931442Hejzlarová Helena8701:10:020,00
5ZE932516Vacková Alena5101:11:020,00
79ZB933215Husáková ZuzanaBěžecký klub České spořitelny7901:11:470,00
42MD934941Vedral JaroslavOleska5601:12:140,00
105ZA935685Filipková Monika8701:12:230,00
196MB93698Martínek Jindřich7701:13:100,00
80ZB93699Martínková LenkaRatenice8201:13:100,00
43ZC938532Nádherová HanaHradec Králové6801:14:280,00
347MA939734Šturm Michal8901:14:320,00
81ZB9401034Šindlerová MarieTriatlon Mladá Boleslav7801:15:210,00
13ZD9411035Hartmann MarieMladá Boleslav6101:15:220,00
197MB942852Jirsa Jiří7201:18:000,00
8ME943590Plešinger StanislavSokol Kolín atletika3801:19:260,00
3MF944236Mojžiš VincentKČT Havlíčkův Brod3701:22:190,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

ráno jsem se podíval jedním okem , kde se běhá...vidím, že v Pečkách...vlezný 400kč...spokojeně jsem se převrátil na druhý bok a oddychoval dál..příští týden už ale na českobrodskou desítku...vlezný 50kč
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód