hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

1. Pekelný kilometr

5.4.2017, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Pekelný kilometr
  • datum konání: 5.4.2017
  • zobrazeno již 180x

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
první start nejmladší kategorie: 17:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 17:45 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

běh do českotřebovské sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 845

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr81
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 1. Pekelný kilometr

  • ročníků: 50
  • závodníků na všech ročnících: 5171

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6347
Keprtová Miloslava4844
Sadílek Ota4643
Borek Viktor0442
Šimůnek Jan8241
Borková Agáta0240
Borek Petr7040
Vacek Martin6936
Stránský Aleš6036
Šimůnek Jan0333
Matyášová Jana6533
Šimůnková Pavla7732
Serbousková Sára0432
Pilgr Luděk7631
Červ Miloslav5029
Buriánek Roman6529
Šimůnková Zdena5829
Šimůnek Jan4928
Stránská Adéla9128
Vondra Vojtěch9827
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Preislerová Agáta Nela0926
Kačerovský Michal9826
Bureš Josef0626
Černá Markéta7025
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Pávek Jiří6925
Gregora Jan0024
Kostřicová Blanka6124
Gregorová Michaela0424
Gregorová Monika0023
Kalous Petr7723
Marholdová Aneta0723
Šafář Jaroslav5122
Záveský Filip9322
Krátká Hana9521
Lánová Aneta0721
Hruška Vladislav0421
Pirklová Markéta7921
Bielčik Jindřich4021
Kubišta Oto5321
Turek Martin8020
Hanáková Klára0220
Ducháček Bedřich5920
Vávra Jan0720
Vetchý Kryštof0418
Kolářová Adéla0318

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2113Ducháček MatějŘetová1100:00:33-
2C222Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:34-
3C2323Hanik AlexČeská Třebová1000:00:34-
4C2522Keprt Lukášneregistrován1000:00:37-
5C2612Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:38-
6C2924Škrabánek DominikSKB Česká Třebová1000:00:40-
7C2104Brusenbauch AlanISCAREX Junior team ČT1100:00:41-
8C2136Hejl Tomášneregistrován1000:00:45-
9C21430Valenta Šimonneregistrován1000:00:46-
10C2155Kouba RadimRybník1100:00:49-
11C2161Lána Lukáš-1000:00:51-
12C21910Procházka DanielTJ Dlouhá Třebová1200:00:54-
13C22025Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová1000:00:55-
14C22118Kebrle MatoušISCAREX Česká Třebová1100:01:09-
15C22415Pávíček PatrikTJ Lokomotiva Česká Třebová1000:01:10-
16C22621Machalík JaroslavČeská Třebová1300:01:34-
17C22919Kebrle TobiášISCAREX Česká Třebová1400:01:50-
18C23026Kovář ŠimonSKB Česká Třebová1500:02:04-

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2414Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:00:37-
2D2728Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:00:38-
3D2811Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:39-
4D21016Bartošová VeronikaMŠ Dolní Újezd1100:00:41-
5D2123Němcová NatálieLitomyšl1100:00:44-
6D21727Gregorová EliškaZŠ Žichlínek1200:00:53-
7D21829Sýkorová KateřinaHabeš Česká Třebová1100:00:54-
8D2227Broulíková Alžbětaneregistrována1200:01:09-
9D2238Broulíková Amálieneregistrována1200:01:10-
10D22520Machalíková ViktorieČeská Třebová1300:01:33-
11D2279Preislerová Viola ŽofieISCAREX Česká Třebová1400:01:42-
12D22817Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:49-

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1823Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:27111,72
2M11634Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:3495,12
3M11812Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:3593,16
4M12122Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:3789,92
5M1292Bezděk VojtěchPo Březinou0900:01:4962,86
6M13427Pavlík MatějHorní Jelení0900:02:0331,58
7M13528Minařík RichardHorní Jelení0900:02:0527,02
8M13631Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:02:1016,91

Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1629Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:24108,08
2Z1710Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:26102,90
3Z1154Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:01:3289,02
4Z11920Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:01:3679,55
4Z11921Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:3679,55
6Z12311Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:3874,97
7Z1248Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:3974,49
8Z12817Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:4363,61
9Z13032Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:5049,11
10Z13124Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:5145,50

Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M216Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:13109,62
2M2230Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:16101,94
3M2535Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:2188,44
4M21125Stránský JakubSokol Řetová0700:01:2969,89
5M2149Řehák MarekIscarex Junior team ČT0700:01:3065,42
6M2223Bezděk BedřichPod Březinou0700:01:3845,13
7M22636Vávra JanPeklák team0700:01:4236,14

Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z237Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:01:18108,77
2Z245Hejlová KateřinaISCAREX Junior Česká Třebová0600:01:20104,82
3Z2933Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:2786,41
4Z21018Miláčková AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:01:2886,16
5Z21119Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:01:2983,70
6Z21314Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:2982,67
7Z21713Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:3568,75
8Z22516Adamová KarolínaISCAREX Junior team ČT0600:01:3958,19
9Z22715Očenášová BarboraISCAREX Junior team ČT0700:01:4347,59
10Z2321Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:01:5225,56
11Z23326Pavlíková KláraHorní Jelení0700:01:5811,52

Mladší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3221Zoicas DanielTJ Svitavy0400:03:14111,95
2M367Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:2798,88
3M3911König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:03:3789,17
4M3115Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:03:3888,66
5M31318Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:03:4482,46
6M3146Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT0500:03:4779,85
7M32227Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:1156,47

Mladší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z341Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:24113,27
2Z31213Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:4197,61
3Z31615Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:5189,12
4Z31820Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:0080,77
5Z3238Dvořáková EmaISCAREX junior team Česká Třebová0400:04:2062,01

Starší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4125Stodola VojtěchTJ Svitavy0300:03:09110,79
2M439Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:2496,17
3M4517Steklý FrantišekTJ Svitavy0300:03:2793,03
4M4819Janů RadimTJ Svitavy0300:03:3782,91
5M4103Habiger PatrikISCAREX Junior team ČT0300:03:3882,33
6M4152Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:03:4971,11
7M4214Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:04:0752,44

Starší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4714Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:35113,07
2Z41723Fadrná Natálie AnnaTJ - Svitavy0300:03:5595,38
3Z41922Frantová VendulaTJ - Svitavy0300:04:0091,55
4Z42016Stránská VendulkaJiskra Ústí nad Orlicí0300:04:0289,41
5Z42410Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:04:2966,23
6Z42512Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:04:3561,25
7Z42624Juránová EliškaTJ - Svitavy0300:04:4353,96
8Z42726Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:1427,13

Dorostenci (trať 1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Dorostenky (trať 1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Junioři 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ165Vencl JiříActivity Lanškroun9800:07:08100,00

Juniorky 18-19 let (trať 1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA333Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:59102,40
2MA414Turek MartinŽákisova škola běhu8000:06:00101,45
3MA532Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:06:1096,15
4MA634Maťátko JanRunsport.cz7800:06:1394,56
5MA716Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:1394,51
6MA1024Beneš MichalRUNSPORT8300:06:3582,11
7MA1128Elčkner MartinNotable8600:06:4377,81
8MA1227Kolář MichalNotable8600:06:4676,09
9MA1739Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:1261,97
10MA1910Novák JosefTJ Svitavy8500:07:1957,99
11MA2136Košnar FilipTrialrun.cz9100:07:2256,50
12MA2335Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:07:3946,86

Muži B 40-49 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB138Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:48118,72
2MB912Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:2599,78
3MB149Steklý PetrSvitavy7400:07:0081,50
4MB1526Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:07:0379,84
5MB2540Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:5055,36
6MB267Hampl AloisOstrov7000:07:5353,70
7MB2819Němec RadekLitomyšl7700:08:0348,74
8MB3525Škop Ji-7400:09:0615,83

Muži C 50-59 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC223Novák PetrSK Donocykl6700:05:52116,68
2MC818Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:21101,21
3MC1322Tichý PavelAC Náchod6300:06:5882,11
4MC2031Hruban JanČeská Třebová6600:07:2070,57
5MC2920Klimeš JiříAC Náchod6100:08:0646,78
6MC3030Novotný JanHORO Česká Třebová6100:08:2934,47

Muži D 60-69 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2221Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:26115,56
2MD2417Ráb PavelČeská Třebová5200:07:43108,61
3MD3415Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:0275,83

Muži E 70 let a starší (trať 1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A 20-34 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3213Průšová RadkaTJ Svitavy9600:08:49106,42
2ZA3611Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:2493,58

Ženy B 35-44 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB272Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:08:02118,00
2ZB313Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:47100,99
3ZB371Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:4081,01
4ZB388Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:2862,62

Ženy C 45-54 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1837Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:13120,38
2ZC334Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:5179,62

Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD396Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:27107,23
2ZD4029Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:12:1892,77

Trať 0,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2113Ducháček MatějŘetová1100:00:33-
2C222Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:34-
3C2323Hanik AlexČeská Třebová1000:00:34-
1D2414Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:00:37-
4C2522Keprt Lukášneregistrován1000:00:37-
5C2612Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:38-
2D2728Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:00:38-
3D2811Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:39-
6C2924Škrabánek DominikSKB Česká Třebová1000:00:40-
4D21016Bartošová VeronikaMŠ Dolní Újezd1100:00:41-
7C2104Brusenbauch AlanISCAREX Junior team ČT1100:00:41-
5D2123Němcová NatálieLitomyšl1100:00:44-
8C2136Hejl Tomášneregistrován1000:00:45-
9C21430Valenta Šimonneregistrován1000:00:46-
10C2155Kouba RadimRybník1100:00:49-
11C2161Lána Lukáš-1000:00:51-
6D21727Gregorová EliškaZŠ Žichlínek1200:00:53-
7D21829Sýkorová KateřinaHabeš Česká Třebová1100:00:54-
12C21910Procházka DanielTJ Dlouhá Třebová1200:00:54-
13C22025Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová1000:00:55-
14C22118Kebrle MatoušISCAREX Česká Třebová1100:01:09-
8D2227Broulíková Alžbětaneregistrována1200:01:09-
9D2238Broulíková Amálieneregistrována1200:01:10-
15C22415Pávíček PatrikTJ Lokomotiva Česká Třebová1000:01:10-
10D22520Machalíková ViktorieČeská Třebová1300:01:33-
16C22621Machalík JaroslavČeská Třebová1300:01:34-
11D2279Preislerová Viola ŽofieISCAREX Česká Třebová1400:01:42-
12D22817Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:49-
17C22919Kebrle TobiášISCAREX Česká Třebová1400:01:50-
18C23026Kovář ŠimonSKB Česká Třebová1500:02:04-

Trať 0,25 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M216Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:13109,62
2M2230Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:16101,94
1Z237Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:01:18108,77
2Z245Hejlová KateřinaISCAREX Junior Česká Třebová0600:01:20104,82
3M2535Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:2188,44
1Z1629Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:24108,08
2Z1710Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:26102,90
1M1823Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:27111,72
3Z2933Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:2786,41
4Z21018Miláčková AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:01:2886,16
4M21125Stránský JakubSokol Řetová0700:01:2969,89
5Z21119Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:01:2983,70
6Z21314Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:2982,67
5M2149Řehák MarekIscarex Junior team ČT0700:01:3065,42
3Z1154Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:01:3289,02
2M11634Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:3495,12
7Z21713Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:3568,75
3M11812Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:3593,16
4Z11921Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:3679,55
4Z11920Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:01:3679,55
4M12122Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:3789,92
6M2223Bezděk BedřichPod Březinou0700:01:3845,13
6Z12311Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:3874,97
7Z1248Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:3974,49
8Z22516Adamová KarolínaISCAREX Junior team ČT0600:01:3958,19
7M22636Vávra JanPeklák team0700:01:4236,14
9Z22715Očenášová BarboraISCAREX Junior team ČT0700:01:4347,59
8Z12817Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:4363,61
5M1292Bezděk VojtěchPo Březinou0900:01:4962,86
9Z13032Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:5049,11
10Z13124Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:5145,50
10Z2321Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:01:5225,56
11Z23326Pavlíková KláraHorní Jelení0700:01:5811,52
6M13427Pavlík MatějHorní Jelení0900:02:0331,58
7M13528Minařík RichardHorní Jelení0900:02:0527,02
8M13631Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:02:1016,91

Trať 0,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4125Stodola VojtěchTJ Svitavy0300:03:09110,79
1M3221Zoicas DanielTJ Svitavy0400:03:14111,95
2M439Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:2496,17
1Z341Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:24113,27
3M4517Steklý FrantišekTJ Svitavy0300:03:2793,03
2M367Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:2798,88
1Z4714Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:35113,07
4M4819Janů RadimTJ Svitavy0300:03:3782,91
3M3911König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:03:3789,17
5M4103Habiger PatrikISCAREX Junior team ČT0300:03:3882,33
4M3115Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:03:3888,66
2Z31213Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:4197,61
5M31318Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:03:4482,46
6M3146Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT0500:03:4779,85
6M4152Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:03:4971,11
3Z31615Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:5189,12
2Z41723Fadrná Natálie AnnaTJ - Svitavy0300:03:5595,38
4Z31820Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:0080,77
3Z41922Frantová VendulaTJ - Svitavy0300:04:0091,55
4Z42016Stránská VendulkaJiskra Ústí nad Orlicí0300:04:0289,41
7M4214Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:04:0752,44
7M32227Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:1156,47
5Z3238Dvořáková EmaISCAREX junior team Česká Třebová0400:04:2062,01
5Z42410Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:04:2966,23
6Z42512Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:04:3561,25
7Z42624Juránová EliškaTJ - Svitavy0300:04:4353,96
8Z42726Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:1427,13

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB138Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:48118,72
1MC223Novák PetrSK Donocykl6700:05:52116,68
1MA333Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:59102,40
2MA414Turek MartinŽákisova škola běhu8000:06:00101,45
3MA532Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:06:1096,15
4MA634Maťátko JanRunsport.cz7800:06:1394,56
5MA716Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:1394,51
2MC818Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:21101,21
2MB912Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:2599,78
6MA1024Beneš MichalRUNSPORT8300:06:3582,11
7MA1128Elčkner MartinNotable8600:06:4377,81
8MA1227Kolář MichalNotable8600:06:4676,09
3MC1322Tichý PavelAC Náchod6300:06:5882,11
3MB149Steklý PetrSvitavy7400:07:0081,50
4MB1526Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:07:0379,84
1MJ165Vencl JiříActivity Lanškroun9800:07:08100,00
9MA1739Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:1261,97
1ZC1837Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:13120,38
10MA1910Novák JosefTJ Svitavy8500:07:1957,99
4MC2031Hruban JanČeská Třebová6600:07:2070,57
11MA2136Košnar FilipTrialrun.cz9100:07:2256,50
1MD2221Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:26115,56
12MA2335Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:07:3946,86
2MD2417Ráb PavelČeská Třebová5200:07:43108,61
5MB2540Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:5055,36
6MB267Hampl AloisOstrov7000:07:5353,70
1ZB272Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:08:02118,00
7MB2819Němec RadekLitomyšl7700:08:0348,74
5MC2920Klimeš JiříAC Náchod6100:08:0646,78
6MC3030Novotný JanHORO Česká Třebová6100:08:2934,47
2ZB313Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:47100,99
1ZA3213Průšová RadkaTJ Svitavy9600:08:49106,42
2ZC334Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:5179,62
3MD3415Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:0275,83
8MB3525Škop Ji-7400:09:0615,83
2ZA3611Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:2493,58
3ZB371Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:4081,01
4ZB388Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:2862,62
1ZD396Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:27107,23
2ZD4029Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:12:1892,77

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB138Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:48102,59
2MC223Novák PetrSK Donocykl6700:05:52100,67
3MA333Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:5996,75
4MA414Turek MartinŽákisova škola běhu8000:06:0095,78
5MA532Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:06:1090,31
6MA634Maťátko JanRunsport.cz7800:06:1388,68
7MA716Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:1388,63
8MC818Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:2183,84
9MB912Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:2581,97
10MA1024Beneš MichalRUNSPORT8300:06:3575,87
11MA1128Elčkner MartinNotable8600:06:4371,46
12MA1227Kolář MichalNotable8600:06:4669,69
13MC1322Tichý PavelAC Náchod6300:06:5863,07
14MB149Steklý PetrSvitavy7400:07:0062,06
15MB1526Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:07:0360,25
16MJ165Vencl JiříActivity Lanškroun9800:07:0857,29
17MA1739Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:1255,16
18MA1910Novák JosefTJ Svitavy8500:07:1951,06
19MC2031Hruban JanČeská Třebová6600:07:2050,53
20MA2136Košnar FilipTrialrun.cz9100:07:2249,54
21MD2221Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:2647,05
22MA2335Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:07:3939,62
23MD2417Ráb PavelČeská Třebová5200:07:4337,51
24MB2540Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:5033,59
25MB267Hampl AloisOstrov7000:07:5331,78
26MB2819Němec RadekLitomyšl7700:08:0326,38
27MC2920Klimeš JiříAC Náchod6100:08:0624,66
28MC3030Novotný JanHORO Česká Třebová6100:08:2911,28
29MD3415Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:023,00
30MB3525Škop Ji-7400:09:063,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1837Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:13119,89
2ZB272Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:08:0299,43
3ZB313Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:4780,68
4ZA3213Průšová RadkaTJ Svitavy9600:08:4979,96
5ZC334Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:5179,02
6ZA3611Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:2465,36
7ZB371Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:4058,67
8ZB388Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:2838,41
9ZD396Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:2714,10
10ZD4029Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:12:183,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

po Pekláku zůstalo na stole modré triko s nápisem AMERICAN MOTORS... nebo tak něco....
simunkova.pavla

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód