hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

3. Pekelný kilometr

31.5.2017, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Pekelný kilometr
  • datum konání: 31.5.2017
  • zobrazeno již 248x

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
první start nejmladší kategorie: 17:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 17:45 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

běh do českotřebovské sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 845

Propozice seriálu Pekelný kilometr 2017

E-mailová adresa

simunek@cncvyroba.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 3. Pekelný kilometr

  • ročníků: 50
  • závodníků na všech ročnících: 5180

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6347
Keprtová Miloslava4844
Sadílek Ota4643
Borek Viktor0442
Šimůnek Jan8241
Borek Petr7040
Borková Agáta0240
Vacek Martin6936
Stránský Aleš6036
Šimůnek Jan0333
Matyášová Jana6533
Šimůnková Pavla7732
Serbousková Sára0432
Pilgr Luděk7631
Červ Miloslav5029
Buriánek Roman6529
Šimůnková Zdena5829
Šimůnek Jan4928
Stránská Adéla9128
Vondra Vojtěch9827
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Preislerová Agáta Nela0926
Kačerovský Michal9826
Bureš Josef0626
Černá Markéta7025
Preislerová Elena0625
Marhold Luboš7725
Pávek Jiří6925
Kostřicová Blanka6124
Gregorová Michaela0424
Gregora Jan0024
Marholdová Aneta0723
Kalous Petr7723
Gregorová Monika0023
Záveský Filip9322
Šafář Jaroslav5122
Lánová Aneta0721
Hruška Vladislav0421
Pirklová Markéta7921
Bielčik Jindřich4021
Kubišta Oto5321
Krátká Hana9521
Turek Martin8020
Hanáková Klára0220
Ducháček Bedřich5920
Vávra Jan0720
Hofmanová Veronika7818
Volf Břetislav5218

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2117Ducháček MatějSokol Řetová1100:00:29-
2C224Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:00:30-
3C236Hanik AlexČeská Třebová1000:00:31-
4C2412Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:33-
5C262Brusenbauch AlanISCAREX junior team Česká Třebová1100:00:34-
6C2721Škrabánek DominikSKB Česká Třebová1000:00:35-
7C281Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:38-
8C299Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:38-
9C21010Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová1000:00:39-
10C21215Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:55-
11C21414Bernard Jakub-1300:00:59-
12C21522Šmídl Jiříneregistrován1400:01:10-
13C21818Machalík JaroslavČeská Třebová1300:01:29-
14C21911Kovář ŠimonSKB Česká Třebová1500:01:29-
15C2207Horáček FilipČeská Třebová1300:01:38-

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D253Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:33-
2D21120Nováková DenisaSokol Kunvald1000:00:50-
3D21313Haniková Ema-1300:00:56-
4D21619Machalíková ViktorieČeská Třebová1300:01:16-
5D2175Preislerová Viola ŽofieISCAREX Česká Třebová1400:01:16-
6D22116Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:41-
7D2228Horáčková KláraČeská Třebová1300:01:52-

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1512Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:14112,01
2M1725Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:18100,42
3M11416Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:2387,57
4M1193Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:2679,78
5M1214Ripka JakubJiskra Ústí nad Orlicí0800:01:2777,62
6M12622Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:3557,05
7M13115Kozák Šimon-0900:01:4628,37
8M1329Bezděk VojtěchČeská Třebová0900:01:4627,57

Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1423Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:12120,11
2Z11511Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:2392,23
3Z11821Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:2587,67
4Z1201Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:01:2784,36
5Z1226Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:2880,96
6Z12417Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:01:3172,56
7Z1252Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:3269,76
8Z12731Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:3659,99
9Z12920Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:4051,80
10Z13332Bernardová Marie Barbora-0900:02:200,00

Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2229Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:11118,90
2M21019Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:2291,25
3M2137Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:2389,85
4M21618Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:2486,39

Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2124Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:04118,18
2Z238Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:01:1295,12
3Z2630Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:1586,70
4Z2827Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:1972,99
5Z2913Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:2168,14
6Z2115Miláčková AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:01:2264,63
7Z21214Kozáková VictoriaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:2264,34
8Z21733Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:2557,45
9Z22328Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:01:3041,66
10Z22826Kučerová MarianaLubník0700:01:3818,43
11Z23010Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:01:435,58

Mladší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M344Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:20109,36
2M371Gregor JanKlub biatlonu Letohrad0400:03:29101,19
3M31017Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:03:4189,44
4M31215Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:5278,82

Mladší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31314Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:52100,00

Starší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M419Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:17101,77
2M4313Moravec JanJM Team Letohrad0200:03:19100,02
3M456Habiger PatrikISCAREX Junior team ČT0300:03:2098,21
4M4610Jurco TomášFbK OT0300:03:2593,81
5M4816Pokorný DominikSRK Rychnov0300:03:2989,39
6M4911Hamerník OndřejFbK OT0300:03:3979,63
7M4112Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:03:4870,65
8M4153Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:04:0157,22
9M41712Šmíd VojtěchFbK OT0200:04:3621,85

Starší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z425Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:17130,44
2Z4147Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:04:0193,01
3Z4168Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:04:2076,55

Dorostenci (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51140Paleček OndřejRFOBL TEAM Rychnov nad Kněžnou0100:05:53108,17
2M51611Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:0899,73
3M5202Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:06:2292,10
4M53022Karlíček FilipFbK Orlicko Třebovsko0100:06:5375,06

Dorostenky (trať 1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Junioři 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ138Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:05:08112,16
2MJ239Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:17106,59
3MJ1347Mrazák ŠtefanGymnázium Česká Třebová9800:05:5881,25
4MJ2127Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:2365,96
5MJ2648Vrtal ZbyněkGymnázium Česká Třebová9800:06:4353,71
6MJ3110Vencl JiříActivity Lanškroun9800:06:5546,60

Juniorky 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4145Václavková HanaDlouhá Třebová9900:07:41100,00

Muži A 20-39 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA320Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:19103,17
2MA449Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:05:2699,21
3MA543Pokorný DavidSOOB Rychnov nad Kněžnou9700:05:2897,61
4MA944Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:4388,56
5MA101Jurco PatrikFbK OT9700:05:4984,51
6MA1724Kramář MichalJanov9500:06:1170,94
7MA1852Hyksa Jakub-9100:06:1469,22
8MA1929Beneš MichalRUNSPORT8300:06:1767,35
9MA2233Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:2761,11
10MA2336Slabý JanTvoje máma9000:06:2860,60
11MA2556Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:4252,12
12MA4335Fišer DavidTvoje máma8000:08:013,49
13MA5641Svoboda JanČD CARGO8000:09:500,00

Muži B 40-49 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB651Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:37115,53
2MB1530Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:04100,63
3MB2414Steklý PetrSvitavy7400:06:3483,84
4MB297Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:06:5373,79
5MB3555Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:1163,61
6MB3628Netolický MilanChoceň7600:07:1760,44
7MB3813Hampl AloisOstrov7000:07:2754,90
8MB468Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:08:2324,14
9MB4912Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:4214,12
10MB5558Horák FrantišekČD CARGO7600:09:240,00

Muži C 50-59 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC737Novák PetrSK Donocykl6700:05:38107,93
2MC1253Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:5697,67
3MC1446Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:0294,39
4MC3319Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek6200:07:0657,80
5MC3431Hruban JanČeská Třebová6600:07:0757,23
6MC5242Pokorný JanSRK Rychnov6400:09:090,00

Muži D 60-69 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3726Ráb PavelČeská Třebová5200:07:26116,08
2MD5023Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:4483,92

Muži E 70 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME536Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:13122,05
2ME5734Bielčik JindřichElma Tým4000:11:3077,95

Ženy A 20-34 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA854Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:41137,21
2ZA2717Nováková BaboraSokol Kunvald8300:06:49104,95
3ZA4725Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:2757,84
4ZA4818Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:3952,21

Ženy B 35-44 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3215Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:04111,70
2ZB404Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:3996,10
3ZB423Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:07:4792,19
4ZB4557Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:2376,27
5ZB549Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:2349,70

Ženy C 45-54 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2850Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:06:49118,07
2ZC3932Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:3199,49
3ZC4416Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:08:0982,44
4ZC515Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:5064,30

Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5821Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:38100,00

Trať 0,25 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2124Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:04118,18
1M2229Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:11118,90
2Z238Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:01:1295,12
1Z1423Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:12120,11
1M1512Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:14112,01
3Z2630Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:1586,70
2M1725Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:18100,42
4Z2827Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:1972,99
5Z2913Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:2168,14
2M21019Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:2291,25
6Z2115Miláčková AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:01:2264,63
7Z21214Kozáková VictoriaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:2264,34
3M2137Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:2389,85
3M11416Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:2387,57
2Z11511Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:2392,23
4M21618Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:2486,39
8Z21733Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:2557,45
3Z11821Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:2587,67
4M1193Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:2679,78
4Z1201Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:01:2784,36
5M1214Ripka JakubJiskra Ústí nad Orlicí0800:01:2777,62
5Z1226Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:2880,96
9Z22328Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:01:3041,66
6Z12417Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:01:3172,56
7Z1252Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:3269,76
6M12622Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:3557,05
8Z12731Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:3659,99
10Z22826Kučerová MarianaLubník0700:01:3818,43
9Z12920Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:4051,80
11Z23010Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:01:435,58
7M13115Kozák Šimon-0900:01:4628,37
8M1329Bezděk VojtěchČeská Třebová0900:01:4627,57
10Z13332Bernardová Marie Barbora-0900:02:200,00

Trať 0,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M419Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:17101,77
1Z425Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:17130,44
2M4313Moravec JanJM Team Letohrad0200:03:19100,02
1M344Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:20109,36
3M456Habiger PatrikISCAREX Junior team ČT0300:03:2098,21
4M4610Jurco TomášFbK OT0300:03:2593,81
2M371Gregor JanKlub biatlonu Letohrad0400:03:29101,19
5M4816Pokorný DominikSRK Rychnov0300:03:2989,39
6M4911Hamerník OndřejFbK OT0300:03:3979,63
3M31017Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:03:4189,44
7M4112Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:03:4870,65
4M31215Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:5278,82
1Z31314Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:52100,00
2Z4147Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:04:0193,01
8M4153Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:04:0157,22
3Z4168Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:04:2076,55
9M41712Šmíd VojtěchFbK OT0200:04:3621,85

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ138Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:05:08112,16
2MJ239Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:17106,59
1MA320Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:19103,17
2MA449Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:05:2699,21
3MA543Pokorný DavidSOOB Rychnov nad Kněžnou9700:05:2897,61
1MB651Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:37115,53
1MC737Novák PetrSK Donocykl6700:05:38107,93
1ZA854Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:41137,21
4MA944Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:4388,56
5MA101Jurco PatrikFbK OT9700:05:4984,51
1M51140Paleček OndřejRFOBL TEAM Rychnov nad Kněžnou0100:05:53108,17
2MC1253Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:5697,67
3MJ1347Mrazák ŠtefanGymnázium Česká Třebová9800:05:5881,25
3MC1446Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:0294,39
2MB1530Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:04100,63
2M51611Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:0899,73
6MA1724Kramář MichalJanov9500:06:1170,94
7MA1852Hyksa Jakub-9100:06:1469,22
8MA1929Beneš MichalRUNSPORT8300:06:1767,35
3M5202Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:06:2292,10
4MJ2127Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:2365,96
9MA2233Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:2761,11
10MA2336Slabý JanTvoje máma9000:06:2860,60
3MB2414Steklý PetrSvitavy7400:06:3483,84
11MA2556Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:4252,12
5MJ2648Vrtal ZbyněkGymnázium Česká Třebová9800:06:4353,71
2ZA2717Nováková BaboraSokol Kunvald8300:06:49104,95
1ZC2850Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:06:49118,07
4MB297Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:06:5373,79
4M53022Karlíček FilipFbK Orlicko Třebovsko0100:06:5375,06
6MJ3110Vencl JiříActivity Lanškroun9800:06:5546,60
1ZB3215Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:04111,70
4MC3319Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek6200:07:0657,80
5MC3431Hruban JanČeská Třebová6600:07:0757,23
5MB3555Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:1163,61
6MB3628Netolický MilanChoceň7600:07:1760,44
1MD3726Ráb PavelČeská Třebová5200:07:26116,08
7MB3813Hampl AloisOstrov7000:07:2754,90
2ZC3932Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:3199,49
2ZB404Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:3996,10
1ZJ4145Václavková HanaDlouhá Třebová9900:07:41100,00
3ZB423Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:07:4792,19
12MA4335Fišer DavidTvoje máma8000:08:013,49
3ZC4416Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:08:0982,44
4ZB4557Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:2376,27
8MB468Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:08:2324,14
3ZA4725Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:2757,84
4ZA4818Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:3952,21
9MB4912Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:4214,12
2MD5023Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:4483,92
4ZC515Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:5064,30
6MC5242Pokorný JanSRK Rychnov6400:09:090,00
1ME536Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:13122,05
5ZB549Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:2349,70
10MB5558Horák FrantišekČD CARGO7600:09:240,00
13MA5641Svoboda JanČD CARGO8000:09:500,00
2ME5734Bielčik JindřichElma Tým4000:11:3077,95
1ZD5821Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:38100,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ138Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:05:08104,39
2MJ239Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:1798,59
3MA320Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:1997,01
4MA449Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:05:2692,93
5MA543Pokorný DavidSOOB Rychnov nad Kněžnou9700:05:2891,28
6MB651Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:3785,85
7MC737Novák PetrSK Donocykl6700:05:3885,03
8MA944Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:4381,94
9MA101Jurco PatrikFbK OT9700:05:4977,77
10M51140Paleček OndřejRFOBL TEAM Rychnov nad Kněžnou0100:05:5375,75
11MC1253Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:5673,55
12MJ1347Mrazák ŠtefanGymnázium Česká Třebová9800:05:5872,21
13MC1446Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:0269,88
14MB1530Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:0468,55
15M51611Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:0865,89
16MA1724Kramář MichalJanov9500:06:1163,77
17MA1852Hyksa Jakub-9100:06:1462,00
18MA1929Beneš MichalRUNSPORT8300:06:1760,07
19M5202Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:06:2256,97
20MJ2127Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:2356,29
21MA2233Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:2753,64
22MA2336Slabý JanTvoje máma9000:06:2853,10
23MB2414Steklý PetrSvitavy7400:06:3449,07
24MA2556Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:4244,36
25MJ2648Vrtal ZbyněkGymnázium Česká Třebová9800:06:4343,53
26MB297Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:06:5337,40
27M53022Karlíček FilipFbK Orlicko Třebovsko0100:06:5337,04
28MJ3110Vencl JiříActivity Lanškroun9800:06:5536,12
29MC3319Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek6200:07:0628,92
30MC3431Hruban JanČeská Třebová6600:07:0728,28
31MB3555Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:1125,58
32MB3628Netolický MilanChoceň7600:07:1721,89
33MD3726Ráb PavelČeská Třebová5200:07:2615,98
34MB3813Hampl AloisOstrov7000:07:2715,47
35MA4335Fišer DavidTvoje máma8000:08:013,00
36MB468Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:08:233,00
37MB4912Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:423,00
38MD5023Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:443,00
39MC5242Pokorný JanSRK Rychnov6400:09:093,00
40ME536Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:133,00
41MB5558Horák FrantišekČD CARGO7600:09:243,00
42MA5641Svoboda JanČD CARGO8000:09:503,00
43ME5734Bielčik JindřichElma Tým4000:11:303,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA854Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:41123,42
2ZA2717Nováková BaboraSokol Kunvald8300:06:4988,44
3ZC2850Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:06:4988,14
4ZB3215Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:0480,80
5ZC3932Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:3166,51
6ZB404Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:3962,64
7ZJ4145Václavková HanaDlouhá Třebová9900:07:4161,59
8ZB423Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:07:4758,09
9ZC4416Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:08:0946,64
10ZB4557Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:2339,55
11ZA4725Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:2737,33
12ZA4818Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:3931,23
13ZC515Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:5025,53
14ZB549Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:238,62
15ZD5821Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:383,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód