hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

1. Zemská míle

7.4.2017, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Zemská míle
  • datum konání: 7.4.2017
  • zobrazeno již 160x

Sociální sítě

Místo konání

Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
17:00 - 19:00 hodin

Přihlášky

na místě od 15:30 hodin

Startovné

30 Kč (děti zdarma)

Popis tratě

1 míle a kratší tratě na tartanu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice seriálu

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

sadilek@lenzo.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.9.20174. Zemská míle139
25.8.20173. Zemská míle160
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
8.10.20164. Zemská míle139
26.8.20163. Zemská míle125
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
8.4.20161. Zemská míle156
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
28.8.20153. Zemská míle161
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
10.4.20151. Zemská míle152
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
29.8.20143. Zemská míle170
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
28.3.20141. Zemská míle179
4.10.20134. Zemská míle105
20.9.20133. Zemská míle106
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
19.4.20131. Zemská míle91
2.11.2012Zemská míle51

Statistika závodu 1. Zemská míle

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 2726

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0420
Vetchý Kryštof0420
Pirklová Markéta7919
Bielčik Jindřich4019
Kumpoštová Andrea0518
Vetchá Rozálie0718
Keprtová Miloslava4818
Kumpošt Radovan0818
Černá Markéta7018
Krátký Luboš6217
Serbousková Sára0417
Sejkorová Lenka6317
Hanáková Klára0217
Borková Agáta0217
Kačerovský Michal6917
Resler Filip0917
Borek Petr7017
Vebr Dominik0317
Radiměřský Karel8717
Slánská Daniela0516
Gregora Lukáš0816
Sadílek Jakub0516
Hájková Zuzana0815
Pirkl Vít1015
Jadrný Tomáš0415
Gregora Filip0215
Sedláčková Hedvika6614
Bis Marek0714
Krátká Hana9514
Jirásková Apolena1114
Dušková Žaneta0914
Sadílek Filip0814
Scheuer Jan6614
Gregorová Anna1014
Gregorová Michaela0414
Dušková Tereza0714
Gregorová Eliška1214
Sedláček Roman6414
Mlynář Vojtěch9813
Klementová Luisa0613
Vebr Patrik9813
Borková Adéla7513
Topinka Tobiáš1013
Skalický Vojtěch0313
Gregorová Jana1112
Mareš Lukáš0512
Chlup Tomáš0012
Jirásek Jiří0812
Bubeníček Jiří5112
Mannlová Jana8012

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1152Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:31104,35
2C1333Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:32101,99
3C1419Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:00:3393,66
4C1618Ducháček MatějŘetová1100:00:3578,32
5C178Netušil TobiášRC Dětský svět1000:00:3673,23
6C1860Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:3671,06
7C11071Kouba RadimRybník1100:00:3765,02
8C111232Richtr JáchymMŠ Žižkova1100:00:3864,00
9C114121Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:3954,32
10C11684Dušek Petr-1100:00:3953,24
11C11839Morávek Matějneregistrován1100:00:4048,21
12C1197Urban AdamRC dětský svět Lanškroun1000:00:4144,84
13C12243Resler Mikuláš-1100:00:4424,79
14C125116Šafář Filip-1000:00:467,54
15C12714Uljaki AlexRC dětský svět Lanškroun1000:00:483,00
16C12882Šafář Jakub-1200:01:033,00

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1277Gregorová AnnaZŠ Žichlínek1000:00:32116,45
2D1515Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:34101,20
3D192Hánová KarolínaRC Dětský svět1100:00:3782,35
4D1129Knápková AnežkaXCT Horní Heřmanice1000:00:3877,98
5D11313Fišerová AdélaOrlické Podhůří1000:00:3972,60
6D11555Skalická NelaLanškroun1100:00:3971,00
7D11751Gregorová EliškaZŠ Žichlínek1200:00:3970,00
8D1205Dehnerová VeronikaRC Dětský svět1100:00:4349,97
9D12116Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:00:4445,65
10D12364Špatenková LindaLanškroun1200:00:4442,05
11D124117Špirková Daniela-1100:00:4631,17
12D12666Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:00:4821,07
13D12927Šigitová TerezieLukavice1400:01:093,00
14D13083Špirková Ema-1300:01:103,00
15D13197Knápková RozálieXCT Horní Heřmanice1300:01:123,00
16D13217Uljaki RebekaRC Dětský svět1300:01:193,00
17D13387Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:293,00

Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1568Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:20107,63
2M19231Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:23100,58
3M11480Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:2691,79
4M11730Heger ŠimonAtletika Jablonné0800:01:2985,48
5M11826Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:2984,09
6M12531Suldovský Šimon-0800:01:3277,97
7M12629Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:3277,41
8M12948Teichmann RadekFotbalový klub Lanškroun0800:01:3472,99
9M13438Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:5229,50

Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11042Morávková LucieJiskra Ústí nad Orlicí0800:01:23108,10
2Z11222Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:26100,57
3Z11920Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:3091,33
4Z12170Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:3090,19
5Z12288Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:01:3189,82
6Z12465Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:3187,93
7Z12732Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:01:3384,55
8Z13296Vacková LucieActivity Lanškroun0800:01:4165,66

Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2158Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:15103,15
2M2210Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:15102,16
3M2369Mlynář MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0700:01:1894,69
4M2437Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:01:1990,62
5M21340Chaloupek Ondřej-0700:01:2672,35
6M21541Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:2769,72
7M22846Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:3452,01
8M23381Sejkora Sebastian-0600:01:4132,30

Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z261Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:20101,80
2Z2745Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:01:21100,21
3Z2835Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:2297,99
4Z21128Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:01:2590,43
5Z21672Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:2783,64
6Z22057Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:3076,20
7Z22385Dušková TerezaHorní Třešňovec0700:01:3173,76
8Z23056Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:3565,32
9Z231109Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:01:3955,05

Mladší žáci (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M344Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:35105,32
2M3676Zoicas DanielTJ Svitavy0400:02:38102,04
3M312110Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:02:4592,64
4M31474Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:4691,24
5M3166Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:02:4888,75
6M318100Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:5482,15
7M32111Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:0172,70
8M32675Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:1160,60
9M33062Teichmann VojtěchVK Lanškroun0500:03:3233,40

Mladší žákyně (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3261Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:35107,85
2Z31023Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:4398,31
3Z31373Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:4693,84
4Z31554Čejková LucieTJ Svitavy0500:02:4891,24
5Z319141Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:5582,71
6Z32450Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:03:0767,80
7Z32821Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:1162,83

Starší žáci (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4125Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:02:21112,72
2M4367Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:02:3594,74
3M4559Kapoun JanAtletika Polička0300:02:3792,54
4M4778Stodola VojtěchTJ Svitavy0300:02:3890,48
5M4849Janů RadimTJ Svitavy0300:02:3988,99
6M49233Moravec JanJMTeam Letohrad0200:02:4284,70
7M417111Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:02:5074,41
8M42347Jonáš Jakubatletika TJ Svitavy0300:03:0752,52

Starší žákyně (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41144Stránská VendulkaJiskra Ústí nad Orlicí0300:02:45112,61
2Z42053Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:02:5798,75
3Z42212Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:03:0688,65
4Z42579Juránová EliškaTJ Svitavy0300:03:0786,90
5Z42724Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:1182,86
6Z42963Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:1281,44

Dorostenci (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M521001Boháč BonifácVencl tým Ústí nad Orlicí0100:05:10100,00

Dorostenky (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5231008Derková MartinaActivity Lanškroun0100:07:25100,00

Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ81031Vencl JiříActivity Lanškroun9800:05:54100,00

Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11034Jor MartinRunSport team8700:05:01108,86
2MA31012Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:1699,03
3MA41071Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:2792,11
4MA61070Mizerák RadekActivity Lanškroun8800:05:3090,30
5MA101006Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:5773,04
6MA111007Živný Marek3D Fitness Race Team9100:05:5872,10
7MA121038Knápek Lukáš-7900:06:3350,26
8MA151002Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:4045,44
9MA191072Dařílek MichalLanškroun7800:07:0231,67
10MA201025Vebr MichalČeská Třebová7800:07:0927,24

Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB71026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:41114,18
2MB91010Kapoun PetrAtletika Polička7500:05:56105,91
3MB161020Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:06:4379,91

Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC51028Krátký LubošTJ Lanškroun6200:05:29100,00

Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD131029Ráb PavelISCAREX Česká Třebová5200:06:33130,38
2MD211004Červ MiloslavAtletika Polička5000:07:16111,76
3MD291019Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:09:2157,86

Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME261009Bielčik JindřichELMA Tým4000:08:52100,00

Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA281022Vaníčková Barbora-9100:09:18100,00

Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB141013Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:33109,91
2ZB171011Tylšová DanielaTJ Loko Trutnov7800:06:45104,52
3ZB221043Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:2485,57

Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC181035Jirásková EvaTJ Maratonstav6400:06:59112,01
2ZC241003Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:5387,99

Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD251015Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:38106,35
2ZD271016Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:1293,65

Trať 0,161 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1152Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:31104,35
1D1277Gregorová AnnaZŠ Žichlínek1000:00:32116,45
2C1333Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:32101,99
3C1419Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:00:3393,66
2D1515Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:34101,20
4C1618Ducháček MatějŘetová1100:00:3578,32
5C178Netušil TobiášRC Dětský svět1000:00:3673,23
6C1860Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:3671,06
3D192Hánová KarolínaRC Dětský svět1100:00:3782,35
7C11071Kouba RadimRybník1100:00:3765,02
8C111232Richtr JáchymMŠ Žižkova1100:00:3864,00
4D1129Knápková AnežkaXCT Horní Heřmanice1000:00:3877,98
5D11313Fišerová AdélaOrlické Podhůří1000:00:3972,60
9C114121Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:3954,32
6D11555Skalická NelaLanškroun1100:00:3971,00
10C11684Dušek Petr-1100:00:3953,24
7D11751Gregorová EliškaZŠ Žichlínek1200:00:3970,00
11C11839Morávek Matějneregistrován1100:00:4048,21
12C1197Urban AdamRC dětský svět Lanškroun1000:00:4144,84
8D1205Dehnerová VeronikaRC Dětský svět1100:00:4349,97
9D12116Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:00:4445,65
13C12243Resler Mikuláš-1100:00:4424,79
10D12364Špatenková LindaLanškroun1200:00:4442,05
11D124117Špirková Daniela-1100:00:4631,17
14C125116Šafář Filip-1000:00:467,54
12D12666Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:00:4821,07
15C12714Uljaki AlexRC dětský svět Lanškroun1000:00:483,00
16C12882Šafář Jakub-1200:01:033,00
13D12927Šigitová TerezieLukavice1400:01:093,00
14D13083Špirková Ema-1300:01:103,00
15D13197Knápková RozálieXCT Horní Heřmanice1300:01:123,00
16D13217Uljaki RebekaRC Dětský svět1300:01:193,00
17D13387Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:293,00

Trať 0,402 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2158Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:15103,15
2M2210Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:15102,16
3M2369Mlynář MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0700:01:1894,69
4M2437Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:01:1990,62
1M1568Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:20107,63
1Z261Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:20101,80
2Z2745Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:01:21100,21
3Z2835Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:2297,99
2M19231Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:23100,58
1Z11042Morávková LucieJiskra Ústí nad Orlicí0800:01:23108,10
4Z21128Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:01:2590,43
2Z11222Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:26100,57
5M21340Chaloupek Ondřej-0700:01:2672,35
3M11480Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:2691,79
6M21541Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:2769,72
5Z21672Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:2783,64
4M11730Heger ŠimonAtletika Jablonné0800:01:2985,48
5M11826Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:2984,09
3Z11920Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:3091,33
6Z22057Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:3076,20
4Z12170Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:3090,19
5Z12288Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:01:3189,82
7Z22385Dušková TerezaHorní Třešňovec0700:01:3173,76
6Z12465Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:3187,93
6M12531Suldovský Šimon-0800:01:3277,97
7M12629Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:3277,41
7Z12732Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:01:3384,55
7M22846Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:3452,01
8M12948Teichmann RadekFotbalový klub Lanškroun0800:01:3472,99
8Z23056Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:3565,32
9Z231109Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:01:3955,05
8Z13296Vacková LucieActivity Lanškroun0800:01:4165,66
8M23381Sejkora Sebastian-0600:01:4132,30
9M13438Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:5229,50

Trať 0,805 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4125Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:02:21112,72
1Z3261Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:35107,85
2M4367Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:02:3594,74
1M344Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:35105,32
3M4559Kapoun JanAtletika Polička0300:02:3792,54
2M3676Zoicas DanielTJ Svitavy0400:02:38102,04
4M4778Stodola VojtěchTJ Svitavy0300:02:3890,48
5M4849Janů RadimTJ Svitavy0300:02:3988,99
6M49233Moravec JanJMTeam Letohrad0200:02:4284,70
2Z31023Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:4398,31
1Z41144Stránská VendulkaJiskra Ústí nad Orlicí0300:02:45112,61
3M312110Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:02:4592,64
3Z31373Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:4693,84
4M31474Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:4691,24
4Z31554Čejková LucieTJ Svitavy0500:02:4891,24
5M3166Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:02:4888,75
7M417111Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:02:5074,41
6M318100Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:5482,15
5Z319141Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:5582,71
2Z42053Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:02:5798,75
7M32111Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:0172,70
3Z42212Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:03:0688,65
8M42347Jonáš Jakubatletika TJ Svitavy0300:03:0752,52
6Z32450Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:03:0767,80
4Z42579Juránová EliškaTJ Svitavy0300:03:0786,90
8M32675Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:1160,60
5Z42724Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:1182,86
7Z32821Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:1162,83
6Z42963Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:1281,44
9M33062Teichmann VojtěchVK Lanškroun0500:03:3233,40

Trať 1,609 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11034Jor MartinRunSport team8700:05:01108,86
1M521001Boháč BonifácVencl tým Ústí nad Orlicí0100:05:10100,00
2MA31012Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:1699,03
3MA41071Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:2792,11
1MC51028Krátký LubošTJ Lanškroun6200:05:29100,00
4MA61070Mizerák RadekActivity Lanškroun8800:05:3090,30
1MB71026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:41114,18
1MJ81031Vencl JiříActivity Lanškroun9800:05:54100,00
2MB91010Kapoun PetrAtletika Polička7500:05:56105,91
5MA101006Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:5773,04
6MA111007Živný Marek3D Fitness Race Team9100:05:5872,10
7MA121038Knápek Lukáš-7900:06:3350,26
1MD131029Ráb PavelISCAREX Česká Třebová5200:06:33130,38
1ZB141013Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:33109,91
8MA151002Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:4045,44
3MB161020Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:06:4379,91
2ZB171011Tylšová DanielaTJ Loko Trutnov7800:06:45104,52
1ZC181035Jirásková EvaTJ Maratonstav6400:06:59112,01
9MA191072Dařílek MichalLanškroun7800:07:0231,67
10MA201025Vebr MichalČeská Třebová7800:07:0927,24
2MD211004Červ MiloslavAtletika Polička5000:07:16111,76
3ZB221043Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:2485,57
1Z5231008Derková MartinaActivity Lanškroun0100:07:25100,00
2ZC241003Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:5387,99
1ZD251015Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:38106,35
1ME261009Bielčik JindřichELMA Tým4000:08:52100,00
2ZD271016Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:1293,65
1ZA281022Vaníčková Barbora-9100:09:18100,00
3MD291019Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:09:2157,86

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11034Jor MartinRunSport team8700:05:01105,30
2M521001Boháč BonifácVencl tým Ústí nad Orlicí0100:05:1099,42
3MA31012Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:1695,28
4MA41071Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:2788,24
5MC51028Krátký LubošTJ Lanškroun6200:05:2987,10
6MA61070Mizerák RadekActivity Lanškroun8800:05:3086,39
7MB71026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:4179,46
8MJ81031Vencl JiříActivity Lanškroun9800:05:5470,93
9MB91010Kapoun PetrAtletika Polička7500:05:5669,65
10MA101006Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:5768,81
11MA111007Živný Marek3D Fitness Race Team9100:05:5867,85
12MA121038Knápek Lukáš-7900:06:3345,60
13MD131029Ráb PavelISCAREX Česká Třebová5200:06:3345,42
14MA151002Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:4040,70
15MB161020Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:06:4338,79
16MA191072Dařílek MichalLanškroun7800:07:0226,66
17MA201025Vebr MichalČeská Třebová7800:07:0922,16
18MD211004Červ MiloslavAtletika Polička5000:07:1617,48
19ME261009Bielčik JindřichELMA Tým4000:08:523,00
20MD291019Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:09:213,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB141013Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:33106,09
2ZB171011Tylšová DanielaTJ Loko Trutnov7800:06:45100,59
3ZC181035Jirásková EvaTJ Maratonstav6400:06:5993,32
4ZB221043Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:2481,25
5Z5231008Derková MartinaActivity Lanškroun0100:07:2580,59
6ZC241003Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:5366,91
7ZD251015Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:3844,66
8ZD271016Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:1227,92
9ZA281022Vaníčková Barbora-9100:09:1824,98

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód