hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD

16.6.2017, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD
  • datum konání: 16.6.2017
  • zobrazeno již 282x
  • místo konání: Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
  • GPS: 49.91747N, 16.60225E
  • pořadatel: Activity Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
19:00 - 20:30 hodin

Přihlášky

na místě od 17:30 hodin

Startovné

30 Kč (děti zdarma)

Popis tratě

1 míle a kratší tratě na tartanu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice seriálu

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

sadilek@lenzo.cz

Mapa konání závodu

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.9.20174. Zemská míle-
25.8.20173. Zemská míle160
7.4.20171. Zemská míle126
8.10.20164. Zemská míle139
26.8.20163. Zemská míle125
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
8.4.20161. Zemská míle156
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
28.8.20153. Zemská míle161
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
10.4.20151. Zemská míle152
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
29.8.20143. Zemská míle170
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
28.3.20141. Zemská míle179
4.10.20134. Zemská míle105
20.9.20133. Zemská míle106
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
19.4.20131. Zemská míle91
2.11.2012Zemská míle51

Statistika závodu 2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 2572

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vetchý Kryštof0419
Borek Viktor0419
Bielčik Jindřich4018
Pirklová Markéta7918
Kumpošt Radovan0817
Resler Filip0917
Černá Markéta7017
Serbousková Sára0417
Keprtová Miloslava4817
Kumpoštová Andrea0517
Vetchá Rozálie0717
Sejkorová Lenka6316
Borek Petr7016
Hanáková Klára0216
Borková Agáta0216
Sadílek Jakub0516
Kačerovský Michal6916
Krátký Luboš6216
Vebr Dominik0316
Radiměřský Karel8716
Gregora Lukáš0815
Hájková Zuzana0815
Slánská Daniela0515
Jadrný Tomáš0414
Gregorová Michaela0414
Gregora Filip0214
Sedláček Roman6414
Sedláčková Hedvika6614
Sadílek Filip0814
Scheuer Jan6614
Pirkl Vít1014
Gregorová Anna1013
Borková Adéla7513
Dušková Tereza0713
Bis Marek0713
Jirásková Apolena1113
Krátká Hana9513
Dušková Žaneta0913
Gregorová Eliška1213
Vebr Patrik9813
Skalický Vojtěch0312
Bubeníček Jiří5112
Mannlová Jana8012
Topinka Tobiáš1012
Mlynář Vojtěch9812
Gregorová Jana1112
Hepnarová Stela0912
Mareš Lukáš0512
Chlup Tomáš0012
Klementová Luisa0612

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2157Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:00:29105,44
2C2238Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:30100,41
3C2380Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:3194,15
4C2535Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:00:3285,65
5C2688Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:3377,96
6C2755Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:3472,38
7C2965Dušek Petr-1100:00:3565,24
8C2105Netušil TobiášRC Lanškroun1000:00:3563,47
9C2132Urban AdamRC dětský svět Lanškroun1000:00:3843,81
10C21573Resler Mikuláš-1100:00:3936,12
11C217121Ficner Tomáš-1100:00:4033,81
12C22062Šafář FilipAtletika Lanškroun1000:00:4313,88
13C2214Netušil TomášLanškroun1200:00:4312,04
14C22358Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:453,00
15C22859Šafář Jakub-1200:01:003,00
16C23371Kaplánek Dominik-1500:01:183,00

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2498Gregorová AnnaZŠ Žichlínek1000:00:32113,87
2D2863Němcová NatálieLitomyšl1100:00:3596,62
3D21164Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:3689,51
4D21278Krátká Zuzana-1200:00:3781,69
5D21497Gregorová EliškaZŠ Žichlínek1200:00:3972,20
6D21611Hánová KarolínaRC Dětský svět1100:00:3967,66
7D21830Nováková AlisaSokol Kunvald1200:00:4158,59
8D21927Adamcová VeronikaVencl tým Ústí nad Orlicí1200:00:4252,32
9D2227Špirková DanielaRC Dětský svět1100:00:4533,88
10D22433Nováková DenisaSokol Kunvald1000:00:513,00
11D22560Jandejsková EliškaTJ Lanškroun1400:00:553,00
12D22661Kostová Eliška-1300:00:573,00
13D22744Dehnerová VeronikaRC Dětský svět1100:01:003,00
14D22934Hajzlerová Adéla-1200:01:003,00
15D2308Špirková EmaRC Dětský svět1300:01:013,00
16D231247Dušková RozálieBrzdy Horní Čermná1300:01:113,00
17D232117Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:153,00
18D23476Hálová AdélaLanškroun1300:01:263,00
19D23577Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:01:363,00
20D23622222Pecháčková ViktorieDC Budáci1400:01:453,00
21D23768Adamcová ValérieVencl tým Ústí nad Orlicí1400:02:343,00

Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M15100Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:17102,54
2M1720Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:1899,98
3M11139Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:1997,48
4M11751Zajíček VojtěchTJ Lanškroun0800:01:2485,20
5M11999Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:2581,43
6M12313Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:2873,96
7M12449Veselý DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0900:01:2873,29
8M128111Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:3262,47
-M1-9Polách AdamRC dětský svět Lanškroun09DNF-

Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1643Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:17110,74
2Z11314Morávková LucieJiskra Ústí nad Orlicí0800:01:20102,76
3Z12118Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:2786,50
4Z12267Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:01:2884,07
5Z12552Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:2980,94
6Z12645Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:3079,92
7Z12966Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:01:3370,95
8Z13069Hepnarová StelaLanškroun0900:01:3370,23
9Z13154Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:3566,13
10Z13321Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:3955,90
11Z13484Lerchová ŠtěpánkaActivity Lanškroun0800:01:4248,36
12Z13529Kostová Alča-0800:01:5810,22

Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2146Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:12111,97
2M2928Bis MarekDDM Lanškroun0700:01:1994,67
3M21210Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:1993,36
4M21426Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:2189,20

Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2225Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:01:15101,88
2Z2332Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:16100,47
3Z2496Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:01:1797,65
4Z2819Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:1992,63
5Z2101Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:1991,75
6Z21524Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:01:2284,74
7Z21672Dušková TerezaHorní Třešňovec0700:01:2379,88
8Z21837Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:2575,25
9Z22070Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:2673,90
10Z22747Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:01:3160,27
11Z2326Kučerová MarianaLubník0700:01:3842,04

Mladší žáci (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3312Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:31108,48
2M36104Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:4097,40
3M311101Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:02:4294,13
4M31448Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:02:4492,31
5M31523Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:4886,67
6M31887Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:5972,82

Mladší žákyně (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z39113Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:41104,38
2Z31340Čejková LucieTJ Svitavy0500:02:43101,67
3Z316112Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:02:4993,95
4Z31731Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:02:5093,37
5Z32050Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:03:0574,96
6Z32315Chaloupková AnnaVýprachtice0500:03:2748,18

Starší žáci (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4175Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:02:22110,45
2M4279Kapoun JanAtletika Polička0300:02:26104,95
3M410102Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:02:4184,60
4M41281Moravec JanJM Team Letohrad0200:02:4382,31

Starší žákyně (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4453Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:31107,06
2Z4574Šedová TerezaCyklobendl klub V.Mýto0300:02:3996,72
3Z4741Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:02:4096,22
4Z48103Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:02:4095,91
5Z41995Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:03:0366,02
6Z42142Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:0959,29
7Z42289Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:1057,52

Dorostenci (trať 1,609 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Dorostenky (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5311010Šibrová KarolínaAC Pardubice0000:06:36110,98
2Z5411032Derková MartinaActivity Lanškroun0100:07:2289,02

Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11053Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:29118,04
2MJ21022Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:46106,54
3MJ81009Moravec JakubJM Team Letohrad9900:05:3275,43

Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA51045Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:13111,50
2MA61040Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:15110,34
3MA151046Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:06:0878,17
4MA171042Bureš Martin-8500:06:1076,81
5MA181041Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:1275,74
6MA301015Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8300:06:3362,70
7MA321048Dařílek MichalLanškroun7800:06:4257,55
8MA331019Vebr MichalČeská Třebová7800:06:4356,68

Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB31043Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:05:02114,69
2MB91026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:3694,22
3MB101089Kapoun PetrAtletika Polička7500:05:4191,08
4MB111008Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:4489,03
5MB121004Steklý PetrSvitavy7400:05:5482,85
6MB191020Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:1271,87
7MB231049Janoušek PavelActivity Lanškroun7100:06:1570,19
8MB271039Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:06:3061,12
9MB401031Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:07:1036,63

Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC41012Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:10114,52
2MC71029Krátký LubošTJ Lanškroun6200:05:20108,37
3MC201050Hruban JanČeská Třebová6600:06:1277,12

Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD161151Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:08104,75
2MD221025Ráb PavelČeská Třebová5200:06:14101,62
3MD261037Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:2993,63
4MD361038Vilhelm VáclavPřívrat5100:06:5878,35

Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME431028Bielčik JindřichELMA Tým4000:08:28177,85
2ME451036Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:19:1522,15

Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA131013Nováková BaboraSokol Kunvald8300:05:57112,68
2ZA351024Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:06:4587,32

Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB141003Morávková KristýnaÚstí nad Orlicí7800:06:07103,70
2ZB211002Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:14100,22
3ZB251018Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:2196,08
4ZB281055Pirklová KateřinaLetohrad7600:06:3091,21
5ZB341081Mencáková PetraJS Ginabela8100:06:4484,05
6ZB371030Vebrová MonikaČeská Třebová7900:06:5876,26
7ZB381034Šedová JanaSruby7300:06:5876,15
8ZB391011Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:0174,95
9ZB421099Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:1734,04

Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC241070Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:16104,37
2ZC291033Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:06:3295,63

Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD441016Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:08:47100,00

Trať 0,161 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2157Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:00:29105,44
2C2238Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:30100,41
3C2380Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:3194,15
1D2498Gregorová AnnaZŠ Žichlínek1000:00:32113,87
4C2535Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:00:3285,65
5C2688Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:3377,96
6C2755Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:3472,38
2D2863Němcová NatálieLitomyšl1100:00:3596,62
7C2965Dušek Petr-1100:00:3565,24
8C2105Netušil TobiášRC Lanškroun1000:00:3563,47
3D21164Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:3689,51
4D21278Krátká Zuzana-1200:00:3781,69
9C2132Urban AdamRC dětský svět Lanškroun1000:00:3843,81
5D21497Gregorová EliškaZŠ Žichlínek1200:00:3972,20
10C21573Resler Mikuláš-1100:00:3936,12
6D21611Hánová KarolínaRC Dětský svět1100:00:3967,66
11C217121Ficner Tomáš-1100:00:4033,81
7D21830Nováková AlisaSokol Kunvald1200:00:4158,59
8D21927Adamcová VeronikaVencl tým Ústí nad Orlicí1200:00:4252,32
12C22062Šafář FilipAtletika Lanškroun1000:00:4313,88
13C2214Netušil TomášLanškroun1200:00:4312,04
9D2227Špirková DanielaRC Dětský svět1100:00:4533,88
14C22358Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:453,00
10D22433Nováková DenisaSokol Kunvald1000:00:513,00
11D22560Jandejsková EliškaTJ Lanškroun1400:00:553,00
12D22661Kostová Eliška-1300:00:573,00
13D22744Dehnerová VeronikaRC Dětský svět1100:01:003,00
15C22859Šafář Jakub-1200:01:003,00
14D22934Hajzlerová Adéla-1200:01:003,00
15D2308Špirková EmaRC Dětský svět1300:01:013,00
16D231247Dušková RozálieBrzdy Horní Čermná1300:01:113,00
17D232117Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:153,00
16C23371Kaplánek Dominik-1500:01:183,00
18D23476Hálová AdélaLanškroun1300:01:263,00
19D23577Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:01:363,00
20D23622222Pecháčková ViktorieDC Budáci1400:01:453,00
21D23768Adamcová ValérieVencl tým Ústí nad Orlicí1400:02:343,00

Trať 0,402 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2146Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:12111,97
1Z2225Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:01:15101,88
2Z2332Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:16100,47
3Z2496Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:01:1797,65
1M15100Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:17102,54
1Z1643Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:17110,74
2M1720Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:1899,98
4Z2819Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:1992,63
2M2928Bis MarekDDM Lanškroun0700:01:1994,67
5Z2101Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:1991,75
3M11139Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:1997,48
3M21210Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:1993,36
2Z11314Morávková LucieJiskra Ústí nad Orlicí0800:01:20102,76
4M21426Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:2189,20
6Z21524Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:01:2284,74
7Z21672Dušková TerezaHorní Třešňovec0700:01:2379,88
4M11751Zajíček VojtěchTJ Lanškroun0800:01:2485,20
8Z21837Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:2575,25
5M11999Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:2581,43
9Z22070Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:2673,90
3Z12118Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:2786,50
4Z12267Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:01:2884,07
6M12313Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:2873,96
7M12449Veselý DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0900:01:2873,29
5Z12552Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:2980,94
6Z12645Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:3079,92
10Z22747Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:01:3160,27
8M128111Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:3262,47
7Z12966Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:01:3370,95
8Z13069Hepnarová StelaLanškroun0900:01:3370,23
9Z13154Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:3566,13
11Z2326Kučerová MarianaLubník0700:01:3842,04
10Z13321Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:3955,90
11Z13484Lerchová ŠtěpánkaActivity Lanškroun0800:01:4248,36
12Z13529Kostová Alča-0800:01:5810,22

Trať 0,805 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4175Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:02:22110,45
2M4279Kapoun JanAtletika Polička0300:02:26104,95
1M3312Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:31108,48
1Z4453Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:31107,06
2Z4574Šedová TerezaCyklobendl klub V.Mýto0300:02:3996,72
2M36104Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:4097,40
3Z4741Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:02:4096,22
4Z48103Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:02:4095,91
1Z39113Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:41104,38
3M410102Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:02:4184,60
3M311101Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:02:4294,13
4M41281Moravec JanJM Team Letohrad0200:02:4382,31
2Z31340Čejková LucieTJ Svitavy0500:02:43101,67
4M31448Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:02:4492,31
5M31523Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:4886,67
3Z316112Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:02:4993,95
4Z31731Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:02:5093,37
6M31887Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:5972,82
5Z41995Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:03:0366,02
5Z32050Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:03:0574,96
6Z42142Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:0959,29
7Z42289Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:1057,52
6Z32315Chaloupková AnnaVýprachtice0500:03:2748,18

Trať 1,609 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11053Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:29118,04
2MJ21022Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:46106,54
1MB31043Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:05:02114,69
1MC41012Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:10114,52
1MA51045Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:13111,50
2MA61040Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:15110,34
2MC71029Krátký LubošTJ Lanškroun6200:05:20108,37
3MJ81009Moravec JakubJM Team Letohrad9900:05:3275,43
2MB91026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:3694,22
3MB101089Kapoun PetrAtletika Polička7500:05:4191,08
4MB111008Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:4489,03
5MB121004Steklý PetrSvitavy7400:05:5482,85
1ZA131013Nováková BaboraSokol Kunvald8300:05:57112,68
1ZB141003Morávková KristýnaÚstí nad Orlicí7800:06:07103,70
3MA151046Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:06:0878,17
1MD161151Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:08104,75
4MA171042Bureš Martin-8500:06:1076,81
5MA181041Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:1275,74
6MB191020Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:1271,87
3MC201050Hruban JanČeská Třebová6600:06:1277,12
2ZB211002Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:14100,22
2MD221025Ráb PavelČeská Třebová5200:06:14101,62
7MB231049Janoušek PavelActivity Lanškroun7100:06:1570,19
1ZC241070Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:16104,37
3ZB251018Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:2196,08
3MD261037Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:2993,63
8MB271039Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:06:3061,12
4ZB281055Pirklová KateřinaLetohrad7600:06:3091,21
2ZC291033Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:06:3295,63
6MA301015Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8300:06:3362,70
1Z5311010Šibrová KarolínaAC Pardubice0000:06:36110,98
7MA321048Dařílek MichalLanškroun7800:06:4257,55
8MA331019Vebr MichalČeská Třebová7800:06:4356,68
5ZB341081Mencáková PetraJS Ginabela8100:06:4484,05
2ZA351024Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:06:4587,32
4MD361038Vilhelm VáclavPřívrat5100:06:5878,35
6ZB371030Vebrová MonikaČeská Třebová7900:06:5876,26
7ZB381034Šedová JanaSruby7300:06:5876,15
8ZB391011Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:0174,95
9MB401031Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:07:1036,63
2Z5411032Derková MartinaActivity Lanškroun0100:07:2289,02
9ZB421099Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:1734,04
1ME431028Bielčik JindřichELMA Tým4000:08:28177,85
1ZD441016Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:08:47100,00
2ME451036Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:19:1522,15

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11053Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:29111,74
2MJ21022Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:4699,85
3MB31043Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:05:0288,41
4MC41012Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:1083,06
5MA51045Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:1381,25
6MA61040Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:1579,90
7MC71029Krátký LubošTJ Lanškroun6200:05:2075,87
8MJ81009Moravec JakubJM Team Letohrad9900:05:3267,66
9MB91026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:3665,04
10MB101089Kapoun PetrAtletika Polička7500:05:4161,45
11MB111008Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:4459,10
12MB121004Steklý PetrSvitavy7400:05:5452,05
13MA151046Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:06:0842,57
14MD161151Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:0842,29
15MA171042Bureš Martin-8500:06:1040,99
16MA181041Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:1239,76
17MB191020Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:1239,51
18MC201050Hruban JanČeská Třebová6600:06:1239,32
19MD221025Ráb PavelČeská Třebová5200:06:1438,17
20MB231049Janoušek PavelActivity Lanškroun7100:06:1537,59
21MD261037Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:2927,62
22MB271039Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:06:3027,23
23MA301015Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8300:06:3324,62
24MA321048Dařílek MichalLanškroun7800:06:4218,64
25MA331019Vebr MichalČeská Třebová7800:06:4317,64
26MD361038Vilhelm VáclavPřívrat5100:06:587,45
27MB401031Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:07:103,00
28ME431028Bielčik JindřichELMA Tým4000:08:283,00
29ME451036Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:19:153,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA131013Nováková BaboraSokol Kunvald8300:05:57105,02
2ZB141003Morávková KristýnaÚstí nad Orlicí7800:06:0799,27
3ZB211002Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:1495,71
4ZC241070Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:1694,55
5ZB251018Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:2191,47
6ZB281055Pirklová KateřinaLetohrad7600:06:3086,50
7ZC291033Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:06:3285,38
8Z5311010Šibrová KarolínaAC Pardubice0000:06:3683,16
9ZB341081Mencáková PetraJS Ginabela8100:06:4479,17
10ZA351024Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:06:4578,63
11ZB371030Vebrová MonikaČeská Třebová7900:06:5871,21
12ZB381034Šedová JanaSruby7300:06:5871,10
13ZB391011Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:0169,87
14Z5411032Derková MartinaActivity Lanškroun0100:07:2257,96
15ZB421099Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:1728,03
16ZD441016Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:08:4711,68

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód