hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

TP CONSULTING Cena Tolštejnského panství

15.4.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: TP CONSULTING Cena Tolštejnského panství
  • datum konání: 15.4.2017
  • zobrazeno již 312x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.4.2016Jiřetín - Jedlová79
11.4.2015Jiřetín - Jedlová79
12.4.2014Jiřetín - Jedlová73
13.4.2013Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová63
14.4.2012Cena Tolštejnského panství - Memoriál Milana Krupky106
16.4.2011Cena Tolštejnského panství Jiřetín - Jedlová62
17.4.2010Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)90
22.8.2009Jiřetín - Jedlová (kvalifikace na MS)86
18.4.2009Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)79
19.4.2008Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)81
21.4.2007Jiřetín - Jedlová, CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ68
15.4.2006Jiřetín - Jedlová CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ64
16.4.2005Jiřetín - Jedlová MČR veteránů116
17.4.2004Jiřetín - Jedlová59
19.4.2003Jiřetín - Jedlová50
25.5.2002Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová43
26.5.2001Jiřetín - Jedlová25
22.5.1999Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová31

Statistika závodu TP CONSULTING Cena Tolštejnského panství

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 1254

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4817
Brunclík Ivo5816
Javůrek Jiří4813
Stránský Aleš6013
Bém František2712
Vraštilová Miloslava5612
Paulů Blanka5412
Trejbal Karel5112
Jirásková Eva6411
Horáček Michal7511
Vacarda Vladimír5911
Šimůnek Jan8211
Vacek Martin6910
Kavalír Josef8210
Zoubek Zdeněk6910
Šrachta Vladimír6010
Kadavý Jan479
Janík Tomáš689
Gombita Josef589
Chroust Jan609
Mannlová Jana808
Valenta Michal628
Šimůnek Jan498
Kalvoda Břetislav558
Merta Jaroslav358
Plecháček Jiří448
Ježek Přemysl828
Jelínek Karel518
Winterová Alena498
Šmída Oldřich487
Škrabálek Jan707
Zoubek Jiří657
Tomíček Josef597
Turek Martin807
Hahn Claudia637
Urbánek Jiří567
Flegl Vlastimil537
Kebrle Milan757
Lanča Milan737
Záhorský Pavel827
Tučný Jan476
Sládek Karel456
Stránská Adéla916
Motl Ondřej946
Klampflová Eva646
Stezka Martin846
Šesták Karel716
Vlachynská Libuše625
Jirásková Hanka895
Holý Václav415

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 18.04.2017, 12:09
  • zobrazeno již 843x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6 km, 334 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ318Zemánek VojtěchVinotéka u Karla0100:27:0870,00
2MJ2119Plášil MatějSokol Senohraby9900:32:2862,00

Muži A (trať 6 km, 334 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:25:2870,00
2MA221Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:26:1162,00
3MA522Lysák VlastimilVinotéka u Karla Brno8600:27:3054,00
4MA623Motl OndřejRumburk9400:28:0348,00
5MA724Kostka TomášVinotéka u Karla Frenštát p. Radhoštěm8700:28:1744,00
6MA825Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:28:1840,00
7MA1026Petrášek MiloslavTJ Rumburk7800:28:3138,00
8MA1727Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:31:2936,00
9MA1928Březina DavidVšenory8900:31:5234,00
10MA4329Smetana JanRumburk8200:38:0732,00
11MA4430Keznikl RomanCK Verne8300:38:3330,00
12MA4731Procházka TomášMezihoří7800:39:2428,00
13MA4832Hnízdo MiroslavCK Verne8600:39:5126,00
14MA5233Kmecík TomášSRT Mikulášovice8000:41:3624,00
15MA5434Souček TomášTP Consulting Liberec8300:42:1222,00
16MA5835Mlejnek MartinTP Consulting Liberec8600:45:4320,00
17MA5936Maruška MiroslavTP Consulting Liberec8400:45:4418,00

Muži B (trať 6 km, 334 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB437Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:27:1870,00
2MB938Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:28:2262,00
3MB1139Záruba JanSIX MONKEYS7700:28:4554,00
4MB1540Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:30:2148,00
5MB2041Oberländer JanSokol Senohraby7500:32:2244,00
6MB2342Hofman JaroslavAC Rumburk7100:32:4840,00
7MB2743Suchý PavelRC Falkenštejn Krásná Lípa6900:33:4538,00
8MB3344Vítek JosefAC Rumburk6900:35:4036,00
9MB3445Kaplan ViktorJablonec nad Nisou7400:35:5734,00
10MB3746Pröller MiroslavČeská Lípa7000:36:3332,00

Muži C (trať 6 km, 334 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1247Buřil FrantišekVidochov6600:29:2370,00
2MC1348Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:30:0162,00
3MC1649Vacarda VladimírELEVEN run team5900:31:2154,00
4MC1850Šrachta VladimírCvikov6000:31:3748,00
5MC2451Jindra DavidBrid team Praha6000:32:5944,00
6MC2652Bezchleba KarelJiřetín pod Jedlovou6100:33:2540,00
7MC2853Karlík MichalLoko Trutnov6400:34:0038,00
8MC3054Chroust JanRC Falkenštejn Krásná Lípa6000:34:2736,00
9MC3255Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:35:2634,00
10MC3656Valenta MichalPrales Tužín6200:36:1632,00
11MC4057Týč LubomírDlouhý Most6100:37:2630,00
12MC4658Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:39:2028,00
13MC5059Stránský JiříCvikov6300:40:1226,00
14MC6560Krátký JosefHvězda Pardubice6500:53:1424,00

Muži D (trať 6 km, 334 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4161Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:37:5170,00
2MD4562Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:38:5962,00
3MD5563Sedláček JaroslavH.K. Varnsdorf4800:42:4854,00

Muži E (trať 6 km, 334 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5264Metelka JosefSpartak Police4400:41:3670,00
2ME5665Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:43:5862,00

Juniorky (trať 6 km, 334 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 6 km, 334 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA351Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:36:0770,00
2ZA572Bartáková MartinaKVK Česká Lípa8300:44:2162,00

Ženy B (trať 6 km, 334 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB223Fanturová LenkaVSK FTVS7800:32:2970,00
2ZB254Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:33:1262,00
3ZB315Krafková ItaTT Cyklorenova Cvikov8100:34:5954,00
4ZB636Blumentritová IvanaAdventní běhání Praha7800:48:2748,00

Ženy C (trať 6 km, 334 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC147Klimešová JanaVSK Praha7000:30:0470,00
2ZC388Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:36:4862,00
3ZC429Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:37:5854,00
4ZC5110Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:41:2248,00
5ZC6011Jínová VladimíraBK Varnsdorf6600:47:0744,00
6ZC6112Komínová PetraBK Varnsdorf7200:47:3940,00

Ženy D (trať 6 km, 334 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2913Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:34:0470,00
2ZD3914Lukášová MirkaPraha6100:37:1562,00
3ZD4915Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:40:0154,00
4ZD6216Hořejšová HanaPříbram6000:48:2148,00
5ZD6417Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:49:4844,00

Trať 6 km, 334 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:25:2870,00
2MA221Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:26:1162,00
1MJ318Zemánek VojtěchVinotéka u Karla0100:27:0870,00
1MB437Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:27:1870,00
3MA522Lysák VlastimilVinotéka u Karla Brno8600:27:3054,00
4MA623Motl OndřejRumburk9400:28:0348,00
5MA724Kostka TomášVinotéka u Karla Frenštát p. Radhoštěm8700:28:1744,00
6MA825Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:28:1840,00
2MB938Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:28:2262,00
7MA1026Petrášek MiloslavTJ Rumburk7800:28:3138,00
3MB1139Záruba JanSIX MONKEYS7700:28:4554,00
1MC1247Buřil FrantišekVidochov6600:29:2370,00
2MC1348Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:30:0162,00
1ZC147Klimešová JanaVSK Praha7000:30:0470,00
4MB1540Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:30:2148,00
3MC1649Vacarda VladimírELEVEN run team5900:31:2154,00
8MA1727Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:31:2936,00
4MC1850Šrachta VladimírCvikov6000:31:3748,00
9MA1928Březina DavidVšenory8900:31:5234,00
5MB2041Oberländer JanSokol Senohraby7500:32:2244,00
2MJ2119Plášil MatějSokol Senohraby9900:32:2862,00
1ZB223Fanturová LenkaVSK FTVS7800:32:2970,00
6MB2342Hofman JaroslavAC Rumburk7100:32:4840,00
5MC2451Jindra DavidBrid team Praha6000:32:5944,00
2ZB254Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:33:1262,00
6MC2652Bezchleba KarelJiřetín pod Jedlovou6100:33:2540,00
7MB2743Suchý PavelRC Falkenštejn Krásná Lípa6900:33:4538,00
7MC2853Karlík MichalLoko Trutnov6400:34:0038,00
1ZD2913Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:34:0470,00
8MC3054Chroust JanRC Falkenštejn Krásná Lípa6000:34:2736,00
3ZB315Krafková ItaTT Cyklorenova Cvikov8100:34:5954,00
9MC3255Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:35:2634,00
8MB3344Vítek JosefAC Rumburk6900:35:4036,00
9MB3445Kaplan ViktorJablonec nad Nisou7400:35:5734,00
1ZA351Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:36:0770,00
10MC3656Valenta MichalPrales Tužín6200:36:1632,00
10MB3746Pröller MiroslavČeská Lípa7000:36:3332,00
2ZC388Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:36:4862,00
2ZD3914Lukášová MirkaPraha6100:37:1562,00
11MC4057Týč LubomírDlouhý Most6100:37:2630,00
1MD4161Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:37:5170,00
3ZC429Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:37:5854,00
10MA4329Smetana JanRumburk8200:38:0732,00
11MA4430Keznikl RomanCK Verne8300:38:3330,00
2MD4562Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:38:5962,00
12MC4658Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:39:2028,00
12MA4731Procházka TomášMezihoří7800:39:2428,00
13MA4832Hnízdo MiroslavCK Verne8600:39:5126,00
3ZD4915Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:40:0154,00
13MC5059Stránský JiříCvikov6300:40:1226,00
4ZC5110Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:41:2248,00
1ME5264Metelka JosefSpartak Police4400:41:3670,00
14MA5233Kmecík TomášSRT Mikulášovice8000:41:3624,00
15MA5434Souček TomášTP Consulting Liberec8300:42:1222,00
3MD5563Sedláček JaroslavH.K. Varnsdorf4800:42:4854,00
2ME5665Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:43:5862,00
2ZA572Bartáková MartinaKVK Česká Lípa8300:44:2162,00
16MA5835Mlejnek MartinTP Consulting Liberec8600:45:4320,00
17MA5936Maruška MiroslavTP Consulting Liberec8400:45:4418,00
5ZC6011Jínová VladimíraBK Varnsdorf6600:47:0744,00
6ZC6112Komínová PetraBK Varnsdorf7200:47:3940,00
4ZD6216Hořejšová HanaPříbram6000:48:2148,00
4ZB636Blumentritová IvanaAdventní běhání Praha7800:48:2748,00
5ZD6417Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:49:4844,00
14MC6560Krátký JosefHvězda Pardubice6500:53:1424,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:25:2870,00
2MA221Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:26:1162,00
3MJ318Zemánek VojtěchVinotéka u Karla0100:27:0854,00
4MB437Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:27:1848,00
5MA522Lysák VlastimilVinotéka u Karla Brno8600:27:3044,00
6MA623Motl OndřejRumburk9400:28:0340,00
7MA724Kostka TomášVinotéka u Karla Frenštát p. Radhoštěm8700:28:1738,00
8MA825Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:28:1836,00
9MB938Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:28:2234,00
10MA1026Petrášek MiloslavTJ Rumburk7800:28:3132,00
11MB1139Záruba JanSIX MONKEYS7700:28:4530,00
12MC1247Buřil FrantišekVidochov6600:29:2328,00
13MC1348Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:30:0126,00
14MB1540Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:30:2124,00
15MC1649Vacarda VladimírELEVEN run team5900:31:2122,00
16MA1727Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:31:2920,00
17MC1850Šrachta VladimírCvikov6000:31:3718,00
18MA1928Březina DavidVšenory8900:31:5216,00
19MB2041Oberländer JanSokol Senohraby7500:32:2214,00
20MJ2119Plášil MatějSokol Senohraby9900:32:2812,00
21MB2342Hofman JaroslavAC Rumburk7100:32:4810,00
22MC2451Jindra DavidBrid team Praha6000:32:598,00
23MC2652Bezchleba KarelJiřetín pod Jedlovou6100:33:256,00
24MB2743Suchý PavelRC Falkenštejn Krásná Lípa6900:33:454,00
25MC2853Karlík MichalLoko Trutnov6400:34:002,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC147Klimešová JanaVSK Praha7000:30:0470,00
2ZB223Fanturová LenkaVSK FTVS7800:32:2962,00
3ZB254Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:33:1254,00
4ZD2913Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:34:0448,00
5ZB315Krafková ItaTT Cyklorenova Cvikov8100:34:5944,00
6ZA351Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:36:0740,00
7ZC388Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:36:4838,00
8ZD3914Lukášová MirkaPraha6100:37:1536,00
9ZC429Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:37:5834,00
10ZD4915Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:40:0132,00
11ZC5110Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:41:2230,00
12ZA572Bartáková MartinaKVK Česká Lípa8300:44:2128,00
13ZC6011Jínová VladimíraBK Varnsdorf6600:47:0726,00
14ZC6112Komínová PetraBK Varnsdorf7200:47:3924,00
15ZD6216Hořejšová HanaPříbram6000:48:2122,00
16ZB636Blumentritová IvanaAdventní běhání Praha7800:48:2720,00
17ZD6417Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:49:4818,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 83%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Super akce
Romankeznikl
Perfektní organizace závodu, akorát se mi z té trasy točila hlava. Na výsledky jsme si ale pěkně počkali.
karlik

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód