hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Cena města Chřibská

16.4.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Cena města Chřibská
  • datum konání: 16.4.2017
  • zobrazeno již 227x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 19.04.2017, 08:39
  • zobrazeno již 722x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,1 km, 397 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ452Srbecký FilipActive Tour Cycling Team9900:28:3235,00
2MJ537Zemánek VojtěchVinotéka U Karla Frenštát0100:28:5131,00

Muži A (trať 6,1 km, 397 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:26:3435,00
2MA338Lysák VlastimilVinotéka u Karla Brno8600:27:5931,00
3MA654Motl OndřejASK Slavia Rumburk9400:29:1427,00
4MA739Kostka TomášVinotéka u Karla Frenštát p. Radhoštěm8700:29:3524,00
5MA913Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:30:3922,00
6MA1320Česal MartinLitvínov8800:31:3520,00
7MA1828Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:33:4119,00
8MA1955Stezka MartinChřibská8400:34:0618,00
9MA3447Smetana JanRumburk8200:39:3517,00

Muži B (trať 6,1 km, 397 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB227Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:27:4035,00
2MB812Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:29:5131,00
3MB1031Janeček LeošJablonec7200:30:4327,00
4MB1151Záruba JanSIX MONKEYS7700:30:5024,00
5MB1653Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:32:3122,00
6MB2829Polák TomášBěžecký kroužek Varnsdorf7600:37:4520,00
7MB3146Račák AdamSpartak Rokytnice nad Jizerou7700:38:5619,00
-MB-40Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf74DNF-

Muži C (trať 6,1 km, 397 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1225Buřil FrantišekVidochov6600:31:0735,00
2MC1414Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:31:5431,00
3MC1724Vacarda VladimírEleven Run Team5900:33:3427,00
4MC2222Karlík MichalLoko Trutnov6400:35:1524,00
5MC2442Jindra DavidBRID Team6000:36:2122,00
6MC2510Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:36:4320,00
7MC2619Valenta MichalPrales Tužín6200:37:0919,00
8MC2945Vanta JosefTriclub Dobruška6200:38:1018,00
9MC3241Chroust JanBK Falkenštejn Krásná Lípa6000:39:0717,00
10MC3650Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:40:4116,00
-MC-5Krátký JosefHvězda Pardubice65DNF-

Muži D (trať 6,1 km, 397 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3315Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:39:2735,00
2MD3544Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:39:5731,00
3MD3949Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:41:2427,00

Muži E (trať 6,1 km, 397 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME407Metelka JosefSpartak Police4400:42:0835,00
2ME446Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:46:3631,00

Juniorky (trať 6,1 km, 397 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 6,1 km, 397 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2626Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:37:0935,00

Ženy B (trať 6,1 km, 397 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2032Fanturová LenkaVSK FTVS7800:34:1735,00
2ZB2143Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:34:5231,00
3ZB3821Brettschneiderová KateřinaLitvínov7300:41:2027,00
4ZB4634Blumentritová SimonaAdventní běhání Praha7800:52:2924,00

Ženy C (trať 6,1 km, 397 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1523Klimešová JanaUSK Praha7000:32:1035,00
2ZC3048Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:38:2831,00
3ZC3711Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:41:0327,00
4ZC422Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:45:0524,00

Ženy D (trať 6,1 km, 397 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2318Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:35:2335,00
2ZD418Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:43:1231,00
3ZD4335Pštrossová MarieAVC/SNB Praha5900:45:1527,00
4ZD4517Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:51:1524,00
5ZD4730Hořejšová HanaPříbram6000:52:3222,00

Trať 6,1 km, 397 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:26:3435,00
1MB227Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:27:4035,00
2MA338Lysák VlastimilVinotéka u Karla Brno8600:27:5931,00
1MJ452Srbecký FilipActive Tour Cycling Team9900:28:3235,00
2MJ537Zemánek VojtěchVinotéka U Karla Frenštát0100:28:5131,00
3MA654Motl OndřejASK Slavia Rumburk9400:29:1427,00
4MA739Kostka TomášVinotéka u Karla Frenštát p. Radhoštěm8700:29:3524,00
2MB812Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:29:5131,00
5MA913Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:30:3922,00
3MB1031Janeček LeošJablonec7200:30:4327,00
4MB1151Záruba JanSIX MONKEYS7700:30:5024,00
1MC1225Buřil FrantišekVidochov6600:31:0735,00
6MA1320Česal MartinLitvínov8800:31:3520,00
2MC1414Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:31:5431,00
1ZC1523Klimešová JanaUSK Praha7000:32:1035,00
5MB1653Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:32:3122,00
3MC1724Vacarda VladimírEleven Run Team5900:33:3427,00
7MA1828Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:33:4119,00
8MA1955Stezka MartinChřibská8400:34:0618,00
1ZB2032Fanturová LenkaVSK FTVS7800:34:1735,00
2ZB2143Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:34:5231,00
4MC2222Karlík MichalLoko Trutnov6400:35:1524,00
1ZD2318Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:35:2335,00
5MC2442Jindra DavidBRID Team6000:36:2122,00
6MC2510Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:36:4320,00
7MC2619Valenta MichalPrales Tužín6200:37:0919,00
1ZA2626Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:37:0935,00
6MB2829Polák TomášBěžecký kroužek Varnsdorf7600:37:4520,00
8MC2945Vanta JosefTriclub Dobruška6200:38:1018,00
2ZC3048Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:38:2831,00
7MB3146Račák AdamSpartak Rokytnice nad Jizerou7700:38:5619,00
9MC3241Chroust JanBK Falkenštejn Krásná Lípa6000:39:0717,00
1MD3315Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:39:2735,00
9MA3447Smetana JanRumburk8200:39:3517,00
2MD3544Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:39:5731,00
10MC3650Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:40:4116,00
3ZC3711Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:41:0327,00
3ZB3821Brettschneiderová KateřinaLitvínov7300:41:2027,00
3MD3949Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:41:2427,00
1ME407Metelka JosefSpartak Police4400:42:0835,00
2ZD418Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:43:1231,00
4ZC422Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:45:0524,00
3ZD4335Pštrossová MarieAVC/SNB Praha5900:45:1527,00
2ME446Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:46:3631,00
4ZD4517Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:51:1524,00
4ZB4634Blumentritová SimonaAdventní běhání Praha7800:52:2924,00
5ZD4730Hořejšová HanaPříbram6000:52:3222,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:26:3435,00
2MB227Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:27:4031,00
3MA338Lysák VlastimilVinotéka u Karla Brno8600:27:5927,00
4MJ452Srbecký FilipActive Tour Cycling Team9900:28:3224,00
5MJ537Zemánek VojtěchVinotéka U Karla Frenštát0100:28:5122,00
6MA654Motl OndřejASK Slavia Rumburk9400:29:1420,00
7MA739Kostka TomášVinotéka u Karla Frenštát p. Radhoštěm8700:29:3519,00
8MB812Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:29:5118,00
9MA913Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:30:3917,00
10MB1031Janeček LeošJablonec7200:30:4316,00
11MB1151Záruba JanSIX MONKEYS7700:30:5015,00
12MC1225Buřil FrantišekVidochov6600:31:0714,00
13MA1320Česal MartinLitvínov8800:31:3513,00
14MC1414Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:31:5412,00
15MB1653Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:32:3111,00
16MC1724Vacarda VladimírEleven Run Team5900:33:3410,00
17MA1828Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:33:419,00
18MA1955Stezka MartinChřibská8400:34:068,00
19MC2222Karlík MichalLoko Trutnov6400:35:157,00
20MC2442Jindra DavidBRID Team6000:36:216,00
21MC2510Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:36:435,00
22MC2619Valenta MichalPrales Tužín6200:37:094,00
23MB2829Polák TomášBěžecký kroužek Varnsdorf7600:37:453,00
24MC2945Vanta JosefTriclub Dobruška6200:38:102,00
25MB3146Račák AdamSpartak Rokytnice nad Jizerou7700:38:561,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1523Klimešová JanaUSK Praha7000:32:1035,00
2ZB2032Fanturová LenkaVSK FTVS7800:34:1731,00
3ZB2143Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:34:5227,00
4ZD2318Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:35:2324,00
5ZA2626Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:37:0922,00
6ZC3048Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:38:2820,00
7ZC3711Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:41:0319,00
8ZB3821Brettschneiderová KateřinaLitvínov7300:41:2018,00
9ZD418Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:43:1217,00
10ZC422Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:45:0516,00
11ZD4335Pštrossová MarieAVC/SNB Praha5900:45:1515,00
12ZD4517Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:51:1514,00
13ZB4634Blumentritová SimonaAdventní běhání Praha7800:52:2913,00
14ZD4730Hořejšová HanaPříbram6000:52:3212,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

..a kolac 110% :-)
turekm
Kromě perfektní organizace se mi hlavně hodně líbila trasa závodu.
ing_karlik

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód