hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Šárovcova Lhota - Zvičina

6.5.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Šárovcova Lhota - Zvičina
  • datum konání: 6.5.2017
  • zobrazeno již 405x

Sociální sítě

Místo konání

Šárovcova Lhota na mostě u železničního přejezdu
11:00 hodin

Přihlášky

na místě do 13:00 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 14,7 km
Převýšení: 393 m
Povrch: převážně polní a lesní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.zvicina.cz

E-mailová adresa

zvicina.info@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.5.2016Šárovcova Lhota - Zvičina168
2.5.2015Šárovcova Lhota - Zvičina191
3.5.2014Šárovcova Lhota - Zvičina181
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2012Šárovcova Lhota - Zvičina148
7.5.2011Šárovcova Lhota - Zvičina127
8.5.2010Šárovcova Lhota - Zvičina142
8.5.2009Šárovcova Lhota - Zvičina (MČR veteránů)184
8.5.2008Šárovcova Lhota - Zvičina131
5.5.2007Šárovcova Lhota - Zvičina139
6.5.2006Šárovcova Lhota - Zvičina108
7.5.2005Šárovcova Lhota - Zvičina101
8.5.2004Šárovcova Lhota - Zvičina115
3.5.2003Šárovcova Lhota - Zvičina149
4.5.2002Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2001Šárovcova Lhota - Zvičina118
6.5.2000Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1999Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1998Šárovcova Lhota - Zvičina142
4.5.1996Šárovcova Lhota - Zvičina80
6.5.1995Šárovcova Lhota - Zvičina114
8.5.1994Šárovcova Lhota - Zvičina95
8.5.1993Šárovcova Lhota - Zvičina101
9.5.1992Šárovcova Lhota - Zvičina104
23.5.1990Šárovcova Lhota - Zvičina106
7.5.1989Šárovcova Lhota - Zvičina132
7.5.1988Šárovcova Lhota - Zvičina156
9.5.1987Šárovcova Lhota - Zvičina, 20. ročník180
10.5.1986Šárovcova Lhota - Zvičina, 19. ročník199

Statistika závodu Šárovcova Lhota - Zvičina

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 3923

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mach Ladislav4728
Plašil Milan5924
Javůrek Jiří4822
Jančík Bořek6420
Brunclík Ivo5820
Pechek František5319
Marek František4118
Jandura Pavel4618
Hochman Filip7318
Svatoň Jiří8517
Šimůnek Jan4917
Karlík Michal6417
Vávra Martin6316
Pešek Milan6016
Krejcar Petr4516
Paulů Blanka5415
Šulc Vladimír6915
Čeřovský Josef4115
Tučný Jan4715
Šklíba Karel5015
Groh Stanislav4615
Havlíček Zdeněk3515
Tauchman Miloš5315
Zoubek Zdeněk6914
Kozel Karel5214
Záveský Vojtěch7814
Vimr Adolf4314
Horčička Vratislav4914
Holeček Martin7413
Jarkovský Oldřich3413
Krejsa Václav5213
Hovorka Karel5113
Janata Milan8513
Šír Václav4813
Šulc Jan7012
Vávra Radek6312
Kutnar Jiří4812
Mach Jiří5212
Kůtek Vladimír5011
Vraštilová Miloslava5611
Čeřovský Jan7511
Honzák Jiří5011
Zajíček Tomáš9211
Kupka Martin8211
Čipera Radek6411
Horáčková Jana8510
Buchar Jan3310
Pomikálek Josef7510
Klimeš Jiří6110
Jirásková Eva6410

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 09.05.2017, 10:14
  • zobrazeno již 838x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ16142Šturm MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe9801:10:2035,00
2MJ26104Krupka AdamIndičtí běžci0101:12:5731,00
3MJ48106Krupka MilanIndičtí běžci0301:18:1627,00
4MJ86194Vávra JakubTJ Jiskra Hořice0201:26:0624,00
5MJ9355Vaníček ZdeněkMiletín9801:27:0122,00
6MJ153515Fiala VojtěchSDH Bílá Třemešná9801:36:4320,00
7MJ168124Heilig JanUSK0101:42:3919,00

Muži A (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1147Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:00:2335,00
2MA2118Davídek DušanVrchlabí8101:00:5631,00
3MA3137Flegl VlastimilVrchlabí8601:01:0327,00
4MA6503Vavruška JiříHZS LK ÚO Jablonec nad Nisou7801:03:3124,00
5MA839Pešl JosefTT Loko Beroun8501:08:0722,00
6MA1421Kupka MartinAK Štikov8201:09:3220,00
7MA1526Kahánek RadekAC TJ Jičín9001:09:5919,00
8MA18145Rozkoš Tomášneregistrován8401:10:4218,00
9MA19172Vejvoda MichalTJ Sokol Jičín8201:10:5517,00
10MA21150Ježek MartinSK Stará Paka8301:11:0216,00
11MA22154Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:11:0515,00
12MA23186Jirka JanAC Náchod8301:11:5214,00
13MA2436Hak TomášVítězná7801:11:5813,00
14MA25504Letko ZbyněkHZS KHK PS Jičín8801:12:3912,00
15MA27513Čeřovský JakubTJ Lázně Bělohrad8301:13:1311,00
16MA28134Navrátil MichalNWOW8801:13:1910,00
17MA3085Jirák VojtěchU zdechlé ludry9301:13:579,00
18MA3222Zajíček TomášMlázovice9201:14:138,00
19MA33103Mašek PetrAO Vrchlabí7901:14:177,00
20MA37501Mrázek PetrHZS Jmk Brno/Orel Vyškov7801:15:466,00
21MA3971Balcar MichalRunsport team8501:16:225,00
22MA40133Medlík JanNWOW9101:16:284,00
23MA41190Bouda ZdeněkDeath A.D. Huť8001:16:353,00
24MA46110Franc PavelVOLFSYSTEMS9101:17:292,00
24MA46160Šťovíček PavelSukorady9001:17:292,00
26MA52116Šorm RadekTJ Lázně Bělohrad9501:18:361,00
27MA57109Karlec JanHorní Počernice8701:20:041,00
28MA5862Kadlec Jaroslav2KSys8001:20:051,00
29MA6327Pecháček OndřejŠárovcova Lhota8601:21:071,00
30MA64113Henych TomášKoKa Team7901:21:241,00
31MA66135Starý JanNWOW8801:21:291,00
32MA68185Kučera MarcelTEST Stružinec8501:21:421,00
33MA74162Hladík Richardneregistrován8101:22:591,00
34MA76510Hons MichalTJ Sokol Lázně Bělohrad8701:23:401,00
35MA7945Strejček PavelTJVV8101:24:041,00
36MA82117Podzimek Petr-8901:25:221,00
37MA8715Koprnický JanLP Elektroinstalace s.r.o.7801:26:131,00
38MA94511Solich RobertKŘP KhK8001:27:051,00
39MA9538Čepelka Petr8601:27:081,00
40MA10090Čeřovský MatějAČR8901:27:251,00
41MA101198Zhouf Martin-9301:27:351,00
42MA103191Zverec MiroslavRaketky Pecka8801:27:381,00
43MA104159Škvrna PavelFC Narval Chodovice7801:27:391,00
44MA1069Jeřábek PatrikRadkův team7801:28:211,00
45MA108177Kout TomášTJ Lázně Bělohrad9501:28:341,00
46MA11442Puc VítězslavClean - air s.r.o.8401:29:311,00
47MA11574Červenka JaroslavDobřenice7901:29:461,00
48MA1166Abel RomanTC Batalion8901:29:521,00
49MA120195Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:30:031,00
50MA12495Trník JosefBazarhorice8301:31:071,00
51MA125140Vondráček LukášRadkův team8301:31:081,00
52MA12699Kvirenc RadimGeodit Real s.r.o.9301:31:101,00
53MA12910Chudoba ŠimonMICRORISC8101:31:28-
54MA132502Zajíček JiříHZS Mělník7901:32:121,00
55MA133108Musil Ondřejdezoláti z HP8001:32:191,00
56MA13556Havel Lukášbrouk Kvapník8201:32:431,00
56MA1353Šindelář JiříJABLOTRON8101:32:431,00
58MA138512Hátle DavidHZS - ČR8101:33:411,00
59MA14273Kejzar Marek-8301:34:581,00
60MA14641Lahtinen Michalruning Golden Gate CZ7901:35:391,00
61MA148100Samek OndřejZdobín8501:35:451,00
62MA151163Bernkopf MilošDobrá Voda u Hořic8801:36:141,00
63MA154152Nádhera JiříHradec Králové9301:37:201,00
64MA155516Pecina Janvodní záchraná služba Dvůr Králové8201:37:431,00
65MA159125Koutský LukášBrtev8001:38:321,00
66MA16782Seidl MartinPivokrevníci Dr. Šafky Ostroměř8301:42:341,00
67MA172121Špidlen Karel-9501:43:411,00
68MA1808Šafka JiříLP Elektroinstalace, s.r.o.8101:46:331,00
69MA181153Horký PetrMicrorisc s.r.o.9201:46:361,00
70MA18451Rudolf JiříU zdechlé ludry9001:46:551,00
71MA1864Rozum JanJABLOTRON ALARMS a.s9101:48:051,00
72MA187196Hanousek VáclavLázně Bělohrad8001:49:471,00
73MA19614Kůtek JiříTJ SKP Valdice9001:54:281,00
74MA197112Šulc JanMICRORISC s.r.o.9601:55:001,00
75MA199156Jandura MichalTJ Sokol Jičín8002:01:211,00

Muži B (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB430Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7701:01:4735,00
2MB7126Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7101:06:4031,00
3MB9188Ulich PetrMT6801:08:3027,00
4MB1091Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7201:08:3924,00
5MB1147Doucha JiříHvězda Pardubice7101:09:0622,00
6MB1232Záruba JanSIX MONKEYS7701:09:1220,00
7MB2025Brendl JanSpedos7501:10:5819,00
8MB2920Brádle PetrDobrá Voda u Hořic6801:13:2518,00
9MB34164Šír VladimírKJB Jilemnice7601:14:1817,00
10MB3670Schejbal JanRunSport Team7601:15:2416,00
11MB38197Polák MichalBakako Nová Paka7701:16:1015,00
12MB45173Valeš PavelDvůr Králové7601:17:1914,00
13MB51105Krupka MilanIndičtí běžci7201:18:3513,00
14MB5935Záruba MartinMěÚ Dvůr Králové nad Labem7601:20:1612,00
15MB6098Ščudla JaroslavLKP Jičín7401:20:2511,00
16MB6123Hochman FilipFLOPY software7301:20:4110,00
17MB65132Bukovský Jarmil-7101:21:279,00
18MB6796Čihák PetrTJ Jiskra Hořice6901:21:378,00
19MB7054Čeřovský JanHO-Hořice7501:21:577,00
20MB88165Dubský AlešZvičina7101:26:226,00
21MB9159Čeřovský JaroslavLešany7701:26:525,00
22MB9933Karásek JiříKartouzy7001:27:214,00
23MB105141Flégl JaromírHořice7101:28:003,00
24MB117514Seneta Libor-7201:29:532,00
25MB11889Beránek MilanHo Hořice7501:29:561,00
26MB122175Valeš PetrFormula Uno7501:30:321,00
27MB13058David VáclavSmiřice7401:31:331,00
28MB13117Haken MiroslavTJ Sokol Hořice7701:31:491,00
29MB13466Dušek MartinLibřice7701:32:331,00
30MB137122Vokatý TomášNová Paka7101:33:181,00
31MB140179Merhulík PavelFormula Uno7501:33:431,00
32MB144199Podlipný JiříLázně Bělohrad7701:35:131,00
33MB15287Schánilec AntonínDolní Nová Ves7401:36:411,00
34MB165178Mádle DanielFormula Uno7501:40:571,00
35MB17653Žďárský VáclavFC Narval Chodovice7101:45:241,00
36MB18986Beránek Miroslavza sebe7701:50:501,00
37MB190182Střelka HynekHaD elektronika6801:51:051,00
38MB192508Holeček MartinVZS ČČK Dvůr Králové nad Labem7401:52:191,00
39MB195120Rechcigl Stanislav07501:54:001,00
40MB201128Loner MiroslavŠárovcova lhota6802:04:141,00
41MB20372Košťál KarelHořice7202:06:531,00

Muži C (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC567Jančík BořekSvartes Hořice6401:03:0935,00
2MC13509Buřil FrantišekVidochov6601:09:2731,00
3MC17127Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6401:10:3727,00
4MC31148Pešek MilanKarla kupkolo Dvůr Králové6001:14:0124,00
5MC35129Nývlt JiříTrutnov5901:14:4022,00
6MC49169Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:18:2220,00
7MC5065Sychrovský PavelVrchaři z Poděbrad6701:18:2919,00
8MC53201Plašil MilanMlázovice5901:18:3718,00
9MC5449Čipera RadekRadvanice6401:18:5717,00
10MC62157Holeš PavelPecka6501:20:4516,00
11MC71181Otta RomanQ sport Vrchlabí6101:22:3015,00
12MC72139Karlík MichalLoko Trutnov6401:22:4414,00
13MC73158Machek PavelVidoň6101:22:4513,00
14MC77168Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:23:5012,00
15MC78180Zelený LuděkDomaŽďár6101:24:0011,00
16MC80200Kuřík JanOrel Studenec6601:24:3710,00
17MC90115Vacarda VladimírEleven Run Team5901:26:449,00
18MC9279Skřivánek MiloslavLezecký kroužek Prachov6201:26:548,00
19MC9778Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:27:117,00
20MC11016Pavelka RadekOpava6601:28:476,00
21MC113184Kučera PetrTEST Stružinec6101:29:225,00
22MC11944Klimeš JiříAC Náchod6101:30:014,00
23MC145193Vávra RadekTJ Jiskra Hořice6301:35:303,00
24MC158183Kučera PavelCK Pedál6601:38:242,00
25MC18376Samek PetrOÚ Zábřezí-Řečice5901:46:501,00

Muži D (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4284Bláha MilanAF Křovice5701:16:4435,00
2MD44123Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5001:16:5931,00
3MD5628Kozelka MilošAmatér5701:19:5127,00
4MD69136Flegl VlastimilBrtev5301:21:5024,00
5MD8161Kučera ZdeněkAC Náchod5501:24:5422,00
6MD83102Šlégr JiříSK AUTOREST5401:25:2620,00
7MD98130Brožek RadmilKRB Chrudim5401:27:1219,00
8MD111138Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:28:5618,00
9MD13840Palisch DieterHS Horice4901:33:4117,00
10MD163166Šesták JindřichKKK Praha5601:39:3016,00
11MD200192Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4802:01:5215,00
12MD20218Novotný JaroslavTEP Trutnov5502:06:3214,00
13MD20737Fendrych FrantišekSokol Velim5202:35:2313,00

Muži E (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME14346Mach LadislavŠachy Lužany4701:35:0335,00
2ME147131Metelka JosefSpartak Police4401:35:4431,00
3ME181119Tučný JanMK Pardubice4701:46:3627,00

Juniorky (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ43507Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0001:16:4735,00
2ZJ10129Novotná AdélaTJ Sokol Lázně Bělohrad9901:27:3531,00
3ZJ17164Dohnalová BlankaTarget sport Milovice0701:43:3827,00

Ženy A (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA55149Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9101:19:1435,00
2ZA752Pacholíková PetraTC Batalion9001:23:0931,00
3ZA84506Fenďová ZuzanaPecka8801:25:3727,00
4ZA8594Krejčová LucieSobčice8501:25:5924,00
5ZA109167Schejbalová Dana-9201:28:4222,00
6ZA121146Seifrtová Martina-8401:30:0420,00
7ZA141189Doubková ZuzanaTanvald8401:34:2119,00
8ZA148101Samková KateřinaZdobín9301:35:4518,00
9ZA15624Horáčková JanaOrel Studenec8501:38:0317,00
10ZA160144Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:38:4616,00
11ZA16668Fleglova PetraFoxo8501:41:4315,00
12ZA1707Vaštová KamilaMicrorisc s.r.o.8801:42:5214,00
13ZA173187Kollertová EvaMT8301:44:4213,00
14ZA17543Šafková JanaLP Elektro9301:45:0112,00
15ZA178143Beranová Martawww.kupkolo.cz8501:46:0611,00
16ZA204111Straková BarboraMicrorisc8602:10:3010,00

Ženy B (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB8957Pončová EvaRunSport Team7401:26:3435,00
2ZB9683Vaňková SvětlanaLázně Bělohrad7401:27:1031,00
3ZB11263Pechová Markétanevyplněno7601:29:1027,00
4ZB12381Trvalcová JitkaDESIGN WELD s.r.o.7701:30:4024,00
5ZB12877Košťálová OlgaHořice7701:31:1622,00
6ZB150176Valešová JanaFormula Uno7801:35:5020,00
7ZB157161Kostyšynová EvaNáchod7701:38:0719,00
8ZB16152Fialová RenataBílá Třemešná7301:38:5318,00
9ZB16231Vánská LucieŠneček8101:38:5617,00
10ZB164170Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:39:5216,00
11ZB16913Krsková MarkétaSeminaria7401:42:4915,00
12ZB174107Hronová VendulaIndičtí běžci8101:44:5814,00
13ZB1851Valečková KateřinaJablotron7701:47:4213,00
14ZB18892Lárová RomanaDvůr Králové nad Labem7901:49:5212,00
15ZB193114Zachovalová EvaKoKa Team8001:53:2311,00
16ZB1945Mildnerová JitkaJABLOTRON7401:53:4410,00
17ZB205505Šustová JanaZZS KHK JC7802:16:359,00
18ZB20660Čeřovská OlgaLešany8102:25:388,00

Ženy C (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC10769Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:28:2635,00
2ZC12797Janečková JanaSokol6501:31:1231,00
3ZC17980Kynclová RenataZA TÁTU7101:46:1327,00
4ZC19850Šternerová HanaHradec Králové6301:56:4624,00

Ženy D (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD177174Procházková IrenaTJ Háje5701:45:5635,00
2ZD19134Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:51:1731,00

Trať 14,7 km, 393 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1147Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:00:2335,00
2MA2118Davídek DušanVrchlabí8101:00:5631,00
3MA3137Flegl VlastimilVrchlabí8601:01:0327,00
1MB430Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7701:01:4735,00
1MC567Jančík BořekSvartes Hořice6401:03:0935,00
4MA6503Vavruška JiříHZS LK ÚO Jablonec nad Nisou7801:03:3124,00
2MB7126Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7101:06:4031,00
5MA839Pešl JosefTT Loko Beroun8501:08:0722,00
3MB9188Ulich PetrMT6801:08:3027,00
4MB1091Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7201:08:3924,00
5MB1147Doucha JiříHvězda Pardubice7101:09:0622,00
6MB1232Záruba JanSIX MONKEYS7701:09:1220,00
2MC13509Buřil FrantišekVidochov6601:09:2731,00
6MA1421Kupka MartinAK Štikov8201:09:3220,00
7MA1526Kahánek RadekAC TJ Jičín9001:09:5919,00
1MJ16142Šturm MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe9801:10:2035,00
3MC17127Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6401:10:3727,00
8MA18145Rozkoš Tomášneregistrován8401:10:4218,00
9MA19172Vejvoda MichalTJ Sokol Jičín8201:10:5517,00
7MB2025Brendl JanSpedos7501:10:5819,00
10MA21150Ježek MartinSK Stará Paka8301:11:0216,00
11MA22154Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:11:0515,00
12MA23186Jirka JanAC Náchod8301:11:5214,00
13MA2436Hak TomášVítězná7801:11:5813,00
14MA25504Letko ZbyněkHZS KHK PS Jičín8801:12:3912,00
2MJ26104Krupka AdamIndičtí běžci0101:12:5731,00
15MA27513Čeřovský JakubTJ Lázně Bělohrad8301:13:1311,00
16MA28134Navrátil MichalNWOW8801:13:1910,00
8MB2920Brádle PetrDobrá Voda u Hořic6801:13:2518,00
17MA3085Jirák VojtěchU zdechlé ludry9301:13:579,00
4MC31148Pešek MilanKarla kupkolo Dvůr Králové6001:14:0124,00
18MA3222Zajíček TomášMlázovice9201:14:138,00
19MA33103Mašek PetrAO Vrchlabí7901:14:177,00
9MB34164Šír VladimírKJB Jilemnice7601:14:1817,00
5MC35129Nývlt JiříTrutnov5901:14:4022,00
10MB3670Schejbal JanRunSport Team7601:15:2416,00
20MA37501Mrázek PetrHZS Jmk Brno/Orel Vyškov7801:15:466,00
11MB38197Polák MichalBakako Nová Paka7701:16:1015,00
21MA3971Balcar MichalRunsport team8501:16:225,00
22MA40133Medlík JanNWOW9101:16:284,00
23MA41190Bouda ZdeněkDeath A.D. Huť8001:16:353,00
1MD4284Bláha MilanAF Křovice5701:16:4435,00
1ZJ43507Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0001:16:4735,00
2MD44123Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5001:16:5931,00
12MB45173Valeš PavelDvůr Králové7601:17:1914,00
24MA46160Šťovíček PavelSukorady9001:17:292,00
24MA46110Franc PavelVOLFSYSTEMS9101:17:292,00
3MJ48106Krupka MilanIndičtí běžci0301:18:1627,00
6MC49169Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:18:2220,00
7MC5065Sychrovský PavelVrchaři z Poděbrad6701:18:2919,00
13MB51105Krupka MilanIndičtí běžci7201:18:3513,00
26MA52116Šorm RadekTJ Lázně Bělohrad9501:18:361,00
8MC53201Plašil MilanMlázovice5901:18:3718,00
9MC5449Čipera RadekRadvanice6401:18:5717,00
1ZA55149Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9101:19:1435,00
3MD5628Kozelka MilošAmatér5701:19:5127,00
27MA57109Karlec JanHorní Počernice8701:20:041,00
28MA5862Kadlec Jaroslav2KSys8001:20:051,00
14MB5935Záruba MartinMěÚ Dvůr Králové nad Labem7601:20:1612,00
15MB6098Ščudla JaroslavLKP Jičín7401:20:2511,00
16MB6123Hochman FilipFLOPY software7301:20:4110,00
10MC62157Holeš PavelPecka6501:20:4516,00
29MA6327Pecháček OndřejŠárovcova Lhota8601:21:071,00
30MA64113Henych TomášKoKa Team7901:21:241,00
17MB65132Bukovský Jarmil-7101:21:279,00
31MA66135Starý JanNWOW8801:21:291,00
18MB6796Čihák PetrTJ Jiskra Hořice6901:21:378,00
32MA68185Kučera MarcelTEST Stružinec8501:21:421,00
4MD69136Flegl VlastimilBrtev5301:21:5024,00
19MB7054Čeřovský JanHO-Hořice7501:21:577,00
11MC71181Otta RomanQ sport Vrchlabí6101:22:3015,00
12MC72139Karlík MichalLoko Trutnov6401:22:4414,00
13MC73158Machek PavelVidoň6101:22:4513,00
33MA74162Hladík Richardneregistrován8101:22:591,00
2ZA752Pacholíková PetraTC Batalion9001:23:0931,00
34MA76510Hons MichalTJ Sokol Lázně Bělohrad8701:23:401,00
14MC77168Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:23:5012,00
15MC78180Zelený LuděkDomaŽďár6101:24:0011,00
35MA7945Strejček PavelTJVV8101:24:041,00
16MC80200Kuřík JanOrel Studenec6601:24:3710,00
5MD8161Kučera ZdeněkAC Náchod5501:24:5422,00
36MA82117Podzimek Petr-8901:25:221,00
6MD83102Šlégr JiříSK AUTOREST5401:25:2620,00
3ZA84506Fenďová ZuzanaPecka8801:25:3727,00
4ZA8594Krejčová LucieSobčice8501:25:5924,00
4MJ86194Vávra JakubTJ Jiskra Hořice0201:26:0624,00
37MA8715Koprnický JanLP Elektroinstalace s.r.o.7801:26:131,00
20MB88165Dubský AlešZvičina7101:26:226,00
1ZB8957Pončová EvaRunSport Team7401:26:3435,00
17MC90115Vacarda VladimírEleven Run Team5901:26:449,00
21MB9159Čeřovský JaroslavLešany7701:26:525,00
18MC9279Skřivánek MiloslavLezecký kroužek Prachov6201:26:548,00
5MJ9355Vaníček ZdeněkMiletín9801:27:0122,00
38MA94511Solich RobertKŘP KhK8001:27:051,00
39MA9538Čepelka Petr8601:27:081,00
2ZB9683Vaňková SvětlanaLázně Bělohrad7401:27:1031,00
19MC9778Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:27:117,00
7MD98130Brožek RadmilKRB Chrudim5401:27:1219,00
22MB9933Karásek JiříKartouzy7001:27:214,00
40MA10090Čeřovský MatějAČR8901:27:251,00
2ZJ10129Novotná AdélaTJ Sokol Lázně Bělohrad9901:27:3531,00
41MA101198Zhouf Martin-9301:27:351,00
42MA103191Zverec MiroslavRaketky Pecka8801:27:381,00
43MA104159Škvrna PavelFC Narval Chodovice7801:27:391,00
23MB105141Flégl JaromírHořice7101:28:003,00
44MA1069Jeřábek PatrikRadkův team7801:28:211,00
1ZC10769Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:28:2635,00
45MA108177Kout TomášTJ Lázně Bělohrad9501:28:341,00
5ZA109167Schejbalová Dana-9201:28:4222,00
20MC11016Pavelka RadekOpava6601:28:476,00
8MD111138Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:28:5618,00
3ZB11263Pechová Markétanevyplněno7601:29:1027,00
21MC113184Kučera PetrTEST Stružinec6101:29:225,00
46MA11442Puc VítězslavClean - air s.r.o.8401:29:311,00
47MA11574Červenka JaroslavDobřenice7901:29:461,00
48MA1166Abel RomanTC Batalion8901:29:521,00
24MB117514Seneta Libor-7201:29:532,00
25MB11889Beránek MilanHo Hořice7501:29:561,00
22MC11944Klimeš JiříAC Náchod6101:30:014,00
49MA120195Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:30:031,00
6ZA121146Seifrtová Martina-8401:30:0420,00
26MB122175Valeš PetrFormula Uno7501:30:321,00
4ZB12381Trvalcová JitkaDESIGN WELD s.r.o.7701:30:4024,00
50MA12495Trník JosefBazarhorice8301:31:071,00
51MA125140Vondráček LukášRadkův team8301:31:081,00
52MA12699Kvirenc RadimGeodit Real s.r.o.9301:31:101,00
2ZC12797Janečková JanaSokol6501:31:1231,00
5ZB12877Košťálová OlgaHořice7701:31:1622,00
53MA12910Chudoba ŠimonMICRORISC8101:31:28-
27MB13058David VáclavSmiřice7401:31:331,00
28MB13117Haken MiroslavTJ Sokol Hořice7701:31:491,00
54MA132502Zajíček JiříHZS Mělník7901:32:121,00
55MA133108Musil Ondřejdezoláti z HP8001:32:191,00
29MB13466Dušek MartinLibřice7701:32:331,00
56MA1353Šindelář JiříJABLOTRON8101:32:431,00
56MA13556Havel Lukášbrouk Kvapník8201:32:431,00
30MB137122Vokatý TomášNová Paka7101:33:181,00
9MD13840Palisch DieterHS Horice4901:33:4117,00
58MA138512Hátle DavidHZS - ČR8101:33:411,00
31MB140179Merhulík PavelFormula Uno7501:33:431,00
7ZA141189Doubková ZuzanaTanvald8401:34:2119,00
59MA14273Kejzar Marek-8301:34:581,00
1ME14346Mach LadislavŠachy Lužany4701:35:0335,00
32MB144199Podlipný JiříLázně Bělohrad7701:35:131,00
23MC145193Vávra RadekTJ Jiskra Hořice6301:35:303,00
60MA14641Lahtinen Michalruning Golden Gate CZ7901:35:391,00
2ME147131Metelka JosefSpartak Police4401:35:4431,00
61MA148100Samek OndřejZdobín8501:35:451,00
8ZA148101Samková KateřinaZdobín9301:35:4518,00
6ZB150176Valešová JanaFormula Uno7801:35:5020,00
62MA151163Bernkopf MilošDobrá Voda u Hořic8801:36:141,00
33MB15287Schánilec AntonínDolní Nová Ves7401:36:411,00
6MJ153515Fiala VojtěchSDH Bílá Třemešná9801:36:4320,00
63MA154152Nádhera JiříHradec Králové9301:37:201,00
64MA155516Pecina Janvodní záchraná služba Dvůr Králové8201:37:431,00
9ZA15624Horáčková JanaOrel Studenec8501:38:0317,00
7ZB157161Kostyšynová EvaNáchod7701:38:0719,00
24MC158183Kučera PavelCK Pedál6601:38:242,00
65MA159125Koutský LukášBrtev8001:38:321,00
10ZA160144Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:38:4616,00
8ZB16152Fialová RenataBílá Třemešná7301:38:5318,00
9ZB16231Vánská LucieŠneček8101:38:5617,00
10MD163166Šesták JindřichKKK Praha5601:39:3016,00
10ZB164170Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:39:5216,00
34MB165178Mádle DanielFormula Uno7501:40:571,00
11ZA16668Fleglova PetraFoxo8501:41:4315,00
66MA16782Seidl MartinPivokrevníci Dr. Šafky Ostroměř8301:42:341,00
7MJ168124Heilig JanUSK0101:42:3919,00
11ZB16913Krsková MarkétaSeminaria7401:42:4915,00
12ZA1707Vaštová KamilaMicrorisc s.r.o.8801:42:5214,00
3ZJ17164Dohnalová BlankaTarget sport Milovice0701:43:3827,00
67MA172121Špidlen Karel-9501:43:411,00
13ZA173187Kollertová EvaMT8301:44:4213,00
12ZB174107Hronová VendulaIndičtí běžci8101:44:5814,00
14ZA17543Šafková JanaLP Elektro9301:45:0112,00
35MB17653Žďárský VáclavFC Narval Chodovice7101:45:241,00
1ZD177174Procházková IrenaTJ Háje5701:45:5635,00
15ZA178143Beranová Martawww.kupkolo.cz8501:46:0611,00
3ZC17980Kynclová RenataZA TÁTU7101:46:1327,00
68MA1808Šafka JiříLP Elektroinstalace, s.r.o.8101:46:331,00
3ME181119Tučný JanMK Pardubice4701:46:3627,00
69MA181153Horký PetrMicrorisc s.r.o.9201:46:361,00
25MC18376Samek PetrOÚ Zábřezí-Řečice5901:46:501,00
70MA18451Rudolf JiříU zdechlé ludry9001:46:551,00
13ZB1851Valečková KateřinaJablotron7701:47:4213,00
71MA1864Rozum JanJABLOTRON ALARMS a.s9101:48:051,00
72MA187196Hanousek VáclavLázně Bělohrad8001:49:471,00
14ZB18892Lárová RomanaDvůr Králové nad Labem7901:49:5212,00
36MB18986Beránek Miroslavza sebe7701:50:501,00
37MB190182Střelka HynekHaD elektronika6801:51:051,00
2ZD19134Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:51:1731,00
38MB192508Holeček MartinVZS ČČK Dvůr Králové nad Labem7401:52:191,00
15ZB193114Zachovalová EvaKoKa Team8001:53:2311,00
16ZB1945Mildnerová JitkaJABLOTRON7401:53:4410,00
39MB195120Rechcigl Stanislav07501:54:001,00
73MA19614Kůtek JiříTJ SKP Valdice9001:54:281,00
74MA197112Šulc JanMICRORISC s.r.o.9601:55:001,00
4ZC19850Šternerová HanaHradec Králové6301:56:4624,00
75MA199156Jandura MichalTJ Sokol Jičín8002:01:211,00
11MD200192Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4802:01:5215,00
40MB201128Loner MiroslavŠárovcova lhota6802:04:141,00
12MD20218Novotný JaroslavTEP Trutnov5502:06:3214,00
41MB20372Košťál KarelHořice7202:06:531,00
16ZA204111Straková BarboraMicrorisc8602:10:3010,00
17ZB205505Šustová JanaZZS KHK JC7802:16:359,00
18ZB20660Čeřovská OlgaLešany8102:25:388,00
13MD20737Fendrych FrantišekSokol Velim5202:35:2313,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1147Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:00:2335,00
2MA2118Davídek DušanVrchlabí8101:00:5631,00
3MA3137Flegl VlastimilVrchlabí8601:01:0327,00
4MB430Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7701:01:4724,00
5MC567Jančík BořekSvartes Hořice6401:03:0922,00
6MA6503Vavruška JiříHZS LK ÚO Jablonec nad Nisou7801:03:3120,00
7MB7126Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7101:06:4019,00
8MA839Pešl JosefTT Loko Beroun8501:08:0718,00
9MB9188Ulich PetrMT6801:08:3017,00
10MB1091Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7201:08:3916,00
11MB1147Doucha JiříHvězda Pardubice7101:09:0615,00
12MB1232Záruba JanSIX MONKEYS7701:09:1214,00
13MC13509Buřil FrantišekVidochov6601:09:2713,00
14MA1421Kupka MartinAK Štikov8201:09:3212,00
15MA1526Kahánek RadekAC TJ Jičín9001:09:5911,00
16MJ16142Šturm MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe9801:10:2010,00
17MC17127Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6401:10:379,00
18MA18145Rozkoš Tomášneregistrován8401:10:428,00
19MA19172Vejvoda MichalTJ Sokol Jičín8201:10:557,00
20MB2025Brendl JanSpedos7501:10:586,00
21MA21150Ježek MartinSK Stará Paka8301:11:025,00
22MA22154Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:11:054,00
23MA23186Jirka JanAC Náchod8301:11:523,00
24MA2436Hak TomášVítězná7801:11:582,00
25MA25504Letko ZbyněkHZS KHK PS Jičín8801:12:391,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ43507Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0001:16:4735,00
2ZA55149Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9101:19:1431,00
3ZA752Pacholíková PetraTC Batalion9001:23:0927,00
4ZA84506Fenďová ZuzanaPecka8801:25:3724,00
5ZA8594Krejčová LucieSobčice8501:25:5922,00
6ZB8957Pončová EvaRunSport Team7401:26:3420,00
7ZB9683Vaňková SvětlanaLázně Bělohrad7401:27:1019,00
8ZJ10129Novotná AdélaTJ Sokol Lázně Bělohrad9901:27:3518,00
9ZC10769Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:28:2617,00
10ZA109167Schejbalová Dana-9201:28:4216,00
11ZB11263Pechová Markétanevyplněno7601:29:1015,00
12ZA121146Seifrtová Martina-8401:30:0414,00
13ZB12381Trvalcová JitkaDESIGN WELD s.r.o.7701:30:4013,00
14ZC12797Janečková JanaSokol6501:31:1212,00
15ZB12877Košťálová OlgaHořice7701:31:1611,00
16ZA141189Doubková ZuzanaTanvald8401:34:2110,00
17ZA148101Samková KateřinaZdobín9301:35:459,00
18ZB150176Valešová JanaFormula Uno7801:35:508,00
19ZA15624Horáčková JanaOrel Studenec8501:38:037,00
20ZB157161Kostyšynová EvaNáchod7701:38:076,00
21ZA160144Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:38:465,00
22ZB16152Fialová RenataBílá Třemešná7301:38:534,00
23ZB16231Vánská LucieŠneček8101:38:563,00
24ZB164170Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:39:522,00
25ZA16668Fleglova PetraFoxo8501:41:431,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 98%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 98%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Blahopřeji organizátorům za velice hezké uspořádání a zajištění dalšího ročníku oblíbeného závodu Šárovcova Lhota- Zvičina. Velice mne překvapila ruční výroba symbolu závodu k 50.výročí. Tradiční účastnice Irena Procházková
prochazkova
https://youtu.be/D2cBuYRhX0A
bfj

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód