hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Velký Javorník

13.5.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Velký Javorník
  • datum konání: 13.5.2017
  • zobrazeno již 516x
  • pořadatel: PJR Frenštát

Sociální sítě

Místo konání

Lyžařský areál Jiřího Rašky, Lubina 692, 744 01 Frenštát p. R.
10:00 hodin

Přihlášky

online do 11. 5. 2017 zde: přihláška
nebo na místě od 7:30 do 9:15 hodin za zvýšené startovné

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 10,2 km
Převýšení: 564 m

Ceny pro vítěze

První tři závodníci v jednotlivých kategoriích obdrží poháry a diplomy.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Jan Šrubař, CSc.
Střelniční 1065
744 01 Frenštát p. R.
tel. 556 831 423

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

jan.srubar@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.5.2016Běh na Velký Javorník93
16.5.2015Běh na Velký Javorník94
17.5.2014Běh na Velký Javorník88
18.5.2013Běh na Velký Javorník144
12.5.2012Běh na Velký Javorník118
15.5.2011Běh na Velký Javorník120
16.5.2009Běh na Velký Javorník129
17.5.2008Běh na Velký Javorník125
12.5.2007Frenštát pod Radhoštěm - Běh na Velký Javorník106
14.5.2006Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník108
18.6.2005Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník101
16.5.2004Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník130
17.5.2003Běh na Velký Javorník104
19.5.2002Běh na Velký Javorník119
12.5.2001Běh na Velký Javorník149
11.6.2000Běh na Velký Javorník105
30.5.1999Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník129
31.5.1998Frenštát p. R. - Velký Javorník110
31.5.1997Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník65
1.6.1996Frenštát pod Radhoštěch - Velký Javorník85
3.6.1995Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník64

Statistika závodu Běh na Velký Javorník

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 2286

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Tučný Jan4720
Groš Štefan6119
Přívětivý Miroslav5315
Zátopek Jiří6015
Vodička Jan4514
Špacír Ladislav5513
Szebesta Pavel6813
Šnevajs Radomír6312
Kolínek František5612
Škapa Marek7112
Volný Jaromír3512
Melčák Tomáš7512
Šimůnek Jan4911
Baláž Roman6511
Tománek Pavel5511
Balko Peter4411
Šokalová Ludmila5611
Tončík Petr7111
Šír Václav4811
Oškera Oldřich2311
Jelínek Petr5211
Vlček Tomáš8010
Keprtová Miloslava4810
Žák Jiří7110
Černý Vladimír5210
Jirásková Eva6410
Bitala Václav7710
Šimůnek Jan8210
Kvita Josef5110
Vraštilová Miloslava5610
Krejčí Lukáš769
Piskoř Karel389
Pechek František539
Marek Dalimil608
Bednařík Jiří458
Horáček Michal758
Stránský Aleš608
Suchánek Lukáš798
Wálek Bronislav578
Leszkow Petr448
Gaman Jaroslav358
Fejgl Zdeněk427
Velička Zdeněk627
Kubíček František467
Zoubek Zdeněk697
Svatoš Otakar347
Kebrle Milan757
Dobiáš Jaroslav637
Krejsa Václav527
Filipec Petr847

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 16.05.2017, 08:35
  • zobrazeno již 776x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ648Juračák ErikTobi Sport team9800:46:20105,00
2MJ761Zemánek VojtěchVinotéka U Karla Frenštát0100:46:3193,00
3MJ2072Špaček DavidTJ Rožnov p. R.0100:50:2981,00
4MJ6937Baletka DavidFunny team0501:08:0172,00
5MJ8454Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:20:2466,00

Muži A (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:42:32105,00
2MA255Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:43:0993,00
3MA475Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:44:0881,00
4MA556Pytlík JiříMK Seitl Ostrava9100:45:1672,00
5MA939Filipec PetrTobi Sport team8400:46:4566,00
6MA1016Kala JiříCK Příbram Fany Gastro8700:47:0260,00
7MA1233Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:47:4657,00
8MA213Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:50:3254,00
9MA2750Badač MartinTobi Sport team9000:52:4651,00
10MA2825Buba MichalMK Seitl Ostrava8300:53:0348,00
11MA3011Bernard AdamFrenštát p. R.8400:53:3545,00
12MA3921Brtva PavelJulboway9400:55:5942,00
13MA448Staroň RichardBrno8600:57:0639,00
14MA5412Jurek JanTrojanovice8401:01:4436,00
15MA5571Suchánek LukášKHB Radegast7901:02:0433,00
16MA5747Čtvrtečka RomanNový Jičín8401:02:3530,00
17MA5835Hakl František MariánBrno9201:02:4427,00
18MA6549Bordovský PavelTrojanovice8501:07:0024,00
19MA6770Kubáň AntonínFrenštát p. R.9201:07:5321,00

Muži B (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB318Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:43:28105,00
2MB820Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:46:4093,00
3MB1379Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7700:48:3881,00
4MB1463Szebesta PavelBurik RunningTeam6800:49:0072,00
5MB1722Kruml KamilSpálené7200:49:3166,00
6MB1873Macíček MartinFrenstat Runners7500:49:5860,00
7MB1942Záruba JanSIX MONKEYS7700:50:1957,00
8MB2383Choleva PetrLítací Jelen7400:51:0854,00
9MB2481Dinter JiříPepa Team Frýdek – Místek7300:51:1251,00
10MB2685Grycman KazimirCiechowice7200:51:53-
11MB2982Prouza RobertTrojanovice7700:53:2648,00
12MB3174Raška RadekAK Emila Zátopka Kopřivnice7600:53:5145,00
13MB3438Baletka StanislavFunny team7000:54:3442,00
14MB3560Frost GaryTeam GB, Ostrava7100:55:09-
15MB3727Chrudina RobertOstrava7300:55:4739,00
16MB3852Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:55:4936,00
17MB4140Melčák TomášPJR Frenštát p. R.7500:56:0433,00
18MB4653Tončík MartinNový Jičín7200:57:2130,00
19MB4813Bouda JiříHYBAJ Team Nový Jičín7100:58:4727,00
20MB4987Raška ZbyněkSK ZaFaR Frenštát p. R.7500:59:3824,00
21MB5131Maliňák TomášRožnov p. R.7101:00:0521,00
22MB6386Vomlela JanKulhající angličtináři7501:03:2618,00
23MB7644Skýpala KarelSokol Frenštát6901:16:0715,00

Muži C (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1117Buřil FrantišekVidochov6600:47:39105,00
2MC1515Vacarda VladimírEleven Run Team5900:49:1593,00
3MC1624Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:49:2081,00
4MC225Zátopek JiříAK EZ Kopřívnice6000:50:5672,00
5MC3284Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:54:1866,00
6MC3665Lipina TomášMK Seitl Ostrava6600:55:1860,00
7MC4559Collen MalcolmTeam GB, Ostrava6000:57:07-
8MC502Pšenica JúliusMalenovice6700:59:5957,00
9MC6236Groš ŠtefanSK Valašského Království6101:03:2354,00
10MC7728Cimprich MarcelŠenov6601:16:3751,00
11MC851Macháč JaroslavTJ Sokol Valašské Klobouky5801:22:5548,00

Muži D (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD436Pechek FrantišekTJ MARATONSTAV Úpice5300:56:26105,00
2MD5245Kvita JosefPJR Frenštát p. R.5101:00:5193,00
3MD5368Gromus PetrAK Olomouc5601:01:3481,00
4MD5677Kobliha MilanProstějov5701:02:2172,00
5MD6134Obšil PřemyslKlub 50 Hanáci“5301:03:0966,00
6MD6423Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kužnia5701:05:58-
7MD7064Neradil JiříFrenštát p. R.4901:08:5760,00
8MD7826Švrček JiříOstrava5301:16:5257,00
9MD8166Sosna VlastimilPJR Frenštát p. R.4901:19:2254,00

Muži E (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7162Vodička JanMK Radslavice4501:10:02105,00
2ME7478Lýsek JaroslavKlub důchodců4501:12:5993,00
3ME7541Kamenec IvanIn TeS4301:15:0381,00
4ME8232Tučný JanMK Pardubice4701:19:4372,00

Juniorky (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ839Vavříková KristýnaKunín0301:20:23105,00
2ZJ8610Dočkálková KristýnaKunín0201:33:3393,00

Ženy A (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4257Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:56:07105,00
2ZA4719Zelená MarieALPSPORT.CZ8500:58:3293,00
3ZA5946Marková NikolaTobi Sport team9601:02:4581,00
4ZA6630Horutová VeronikaSK ZaFaR Frenštát p.R.8801:07:3972,00
5ZA6758Veselková KláraLichnov9201:07:5366,00
6ZA734Brtvová NikolaBáječné ženy v běhu9101:11:2760,00

Ženy B (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2580Delingerová MarieŠternberk7600:51:42105,00
2ZB4043Krausová DarinaAK Emila Zátopka Kopřivnice7400:56:0393,00
3ZB7229Cimprichová JanaŠenov7401:10:2281,00

Ženy C (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3314Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:54:27105,00

Ženy D (trať 10,2 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6076Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:03:00105,00
2ZD797Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:16:5793,00
3ZD8069Gromusová AlexandraVsacan Tour Vsetín6201:17:3781,00
4ZD8767Slobodová IrenaFrenštát p. R.6101:33:3772,00

Trať 10,2 km, 564 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:42:32105,00
2MA255Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:43:0993,00
1MB318Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:43:28105,00
3MA475Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:44:0881,00
4MA556Pytlík JiříMK Seitl Ostrava9100:45:1672,00
1MJ648Juračák ErikTobi Sport team9800:46:20105,00
2MJ761Zemánek VojtěchVinotéka U Karla Frenštát0100:46:3193,00
2MB820Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:46:4093,00
5MA939Filipec PetrTobi Sport team8400:46:4566,00
6MA1016Kala JiříCK Příbram Fany Gastro8700:47:0260,00
1MC1117Buřil FrantišekVidochov6600:47:39105,00
7MA1233Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:47:4657,00
3MB1379Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7700:48:3881,00
4MB1463Szebesta PavelBurik RunningTeam6800:49:0072,00
2MC1515Vacarda VladimírEleven Run Team5900:49:1593,00
3MC1624Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:49:2081,00
5MB1722Kruml KamilSpálené7200:49:3166,00
6MB1873Macíček MartinFrenstat Runners7500:49:5860,00
7MB1942Záruba JanSIX MONKEYS7700:50:1957,00
3MJ2072Špaček DavidTJ Rožnov p. R.0100:50:2981,00
8MA213Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:50:3254,00
4MC225Zátopek JiříAK EZ Kopřívnice6000:50:5672,00
8MB2383Choleva PetrLítací Jelen7400:51:0854,00
9MB2481Dinter JiříPepa Team Frýdek – Místek7300:51:1251,00
1ZB2580Delingerová MarieŠternberk7600:51:42105,00
10MB2685Grycman KazimirCiechowice7200:51:53-
9MA2750Badač MartinTobi Sport team9000:52:4651,00
10MA2825Buba MichalMK Seitl Ostrava8300:53:0348,00
11MB2982Prouza RobertTrojanovice7700:53:2648,00
11MA3011Bernard AdamFrenštát p. R.8400:53:3545,00
12MB3174Raška RadekAK Emila Zátopka Kopřivnice7600:53:5145,00
5MC3284Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:54:1866,00
1ZC3314Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:54:27105,00
13MB3438Baletka StanislavFunny team7000:54:3442,00
14MB3560Frost GaryTeam GB, Ostrava7100:55:09-
6MC3665Lipina TomášMK Seitl Ostrava6600:55:1860,00
15MB3727Chrudina RobertOstrava7300:55:4739,00
16MB3852Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:55:4936,00
12MA3921Brtva PavelJulboway9400:55:5942,00
2ZB4043Krausová DarinaAK Emila Zátopka Kopřivnice7400:56:0393,00
17MB4140Melčák TomášPJR Frenštát p. R.7500:56:0433,00
1ZA4257Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:56:07105,00
1MD436Pechek FrantišekTJ MARATONSTAV Úpice5300:56:26105,00
13MA448Staroň RichardBrno8600:57:0639,00
7MC4559Collen MalcolmTeam GB, Ostrava6000:57:07-
18MB4653Tončík MartinNový Jičín7200:57:2130,00
2ZA4719Zelená MarieALPSPORT.CZ8500:58:3293,00
19MB4813Bouda JiříHYBAJ Team Nový Jičín7100:58:4727,00
20MB4987Raška ZbyněkSK ZaFaR Frenštát p. R.7500:59:3824,00
8MC502Pšenica JúliusMalenovice6700:59:5957,00
21MB5131Maliňák TomášRožnov p. R.7101:00:0521,00
2MD5245Kvita JosefPJR Frenštát p. R.5101:00:5193,00
3MD5368Gromus PetrAK Olomouc5601:01:3481,00
14MA5412Jurek JanTrojanovice8401:01:4436,00
15MA5571Suchánek LukášKHB Radegast7901:02:0433,00
4MD5677Kobliha MilanProstějov5701:02:2172,00
16MA5747Čtvrtečka RomanNový Jičín8401:02:3530,00
17MA5835Hakl František MariánBrno9201:02:4427,00
3ZA5946Marková NikolaTobi Sport team9601:02:4581,00
1ZD6076Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:03:00105,00
5MD6134Obšil PřemyslKlub 50 Hanáci“5301:03:0966,00
9MC6236Groš ŠtefanSK Valašského Království6101:03:2354,00
22MB6386Vomlela JanKulhající angličtináři7501:03:2618,00
6MD6423Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kužnia5701:05:58-
18MA6549Bordovský PavelTrojanovice8501:07:0024,00
4ZA6630Horutová VeronikaSK ZaFaR Frenštát p.R.8801:07:3972,00
19MA6770Kubáň AntonínFrenštát p. R.9201:07:5321,00
5ZA6758Veselková KláraLichnov9201:07:5366,00
4MJ6937Baletka DavidFunny team0501:08:0172,00
7MD7064Neradil JiříFrenštát p. R.4901:08:5760,00
1ME7162Vodička JanMK Radslavice4501:10:02105,00
3ZB7229Cimprichová JanaŠenov7401:10:2281,00
6ZA734Brtvová NikolaBáječné ženy v běhu9101:11:2760,00
2ME7478Lýsek JaroslavKlub důchodců4501:12:5993,00
3ME7541Kamenec IvanIn TeS4301:15:0381,00
23MB7644Skýpala KarelSokol Frenštát6901:16:0715,00
10MC7728Cimprich MarcelŠenov6601:16:3751,00
8MD7826Švrček JiříOstrava5301:16:5257,00
2ZD797Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:16:5793,00
3ZD8069Gromusová AlexandraVsacan Tour Vsetín6201:17:3781,00
9MD8166Sosna VlastimilPJR Frenštát p. R.4901:19:2254,00
4ME8232Tučný JanMK Pardubice4701:19:4372,00
1ZJ839Vavříková KristýnaKunín0301:20:23105,00
5MJ8454Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:20:2466,00
11MC851Macháč JaroslavTJ Sokol Valašské Klobouky5801:22:5548,00
2ZJ8610Dočkálková KristýnaKunín0201:33:3393,00
4ZD8767Slobodová IrenaFrenštát p. R.6101:33:3772,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:42:32105,00
2MA255Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:43:0993,00
3MB318Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:43:2881,00
4MA475Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:44:0872,00
5MA556Pytlík JiříMK Seitl Ostrava9100:45:1666,00
6MJ648Juračák ErikTobi Sport team9800:46:2060,00
7MJ761Zemánek VojtěchVinotéka U Karla Frenštát0100:46:3157,00
8MB820Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:46:4054,00
9MA939Filipec PetrTobi Sport team8400:46:4551,00
10MA1016Kala JiříCK Příbram Fany Gastro8700:47:0248,00
11MC1117Buřil FrantišekVidochov6600:47:3945,00
12MA1233Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:47:4642,00
13MB1379Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7700:48:3839,00
14MB1463Szebesta PavelBurik RunningTeam6800:49:0036,00
15MC1515Vacarda VladimírEleven Run Team5900:49:1533,00
16MC1624Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:49:2030,00
17MB1722Kruml KamilSpálené7200:49:3127,00
18MB1873Macíček MartinFrenstat Runners7500:49:5824,00
19MB1942Záruba JanSIX MONKEYS7700:50:1921,00
20MJ2072Špaček DavidTJ Rožnov p. R.0100:50:2918,00
21MA213Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:50:3215,00
22MC225Zátopek JiříAK EZ Kopřívnice6000:50:5612,00
23MB2383Choleva PetrLítací Jelen7400:51:089,00
24MB2481Dinter JiříPepa Team Frýdek – Místek7300:51:126,00
25MA2750Badač MartinTobi Sport team9000:52:463,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2580Delingerová MarieŠternberk7600:51:42105,00
2ZC3314Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:54:2793,00
3ZB4043Krausová DarinaAK Emila Zátopka Kopřivnice7400:56:0381,00
4ZA4257Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:56:0772,00
5ZA4719Zelená MarieALPSPORT.CZ8500:58:3266,00
6ZA5946Marková NikolaTobi Sport team9601:02:4560,00
7ZD6076Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:03:0057,00
8ZA6630Horutová VeronikaSK ZaFaR Frenštát p.R.8801:07:3954,00
9ZA6758Veselková KláraLichnov9201:07:5351,00
10ZB7229Cimprichová JanaŠenov7401:10:2248,00
11ZA734Brtvová NikolaBáječné ženy v běhu9101:11:2745,00
12ZD797Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:16:5742,00
13ZD8069Gromusová AlexandraVsacan Tour Vsetín6201:17:3739,00
14ZJ839Vavříková KristýnaKunín0301:20:2336,00
15ZJ8610Dočkálková KristýnaKunín0201:33:3333,00
16ZD8767Slobodová IrenaFrenštát p. R.6101:33:3730,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

https://youtu.be/FRy7Ms9p3rw Pokud bych mohl ovlivnit příští ročník, tak bych preferoval, závod startovat o hodinu později a ukončit registraci 15 minut před startem, nyní je to 45 minut. Důvodem je doprava na závod.
bfj

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód