hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

HOLBA Běh na Šerák, MČR, kvalifikace na ME

20.5.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: HOLBA Běh na Šerák, MČR, kvalifikace na ME
  • datum konání: 20.5.2017
  • zobrazeno již 649x
  • místo konání: Penzion U Julka, Domašov 4, Bělá pod Pradědem
  • GPS: 50.1776003N, 17.1979339E

Sociální sítě

Místo konání

Penzion U Julka, Domašov 4, Bělá pod Pradědem
12:00 hodin

Přihlášky

online zde: www.behnaserak.cz/registrace
nebo na místě od 9:00 do 11:00 hodin
účastníci MČR se musí být zaregistrováni na stránkách ČAS

Startovné

130,- Kč předem přihlášení (nejpozději do 16. 5. 2017)
150,- Kč v den závodu
(závodníci účastnící se pouze MČR startovné neplatí, přihlášky od 1. 3. 2017 do 16. 5. 2017 na stránkách ČAS)

Popis tratě

Délka: 9,5 km (juniorky 6 km)
Převýšení: 813 m (juniorky 461 m)

Ceny pro vítěze

Finanční a věcné ceny v hodnotě 30-40 tisíc Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Šumperk
Petra Ivanová

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behnaserak.cz

E-mailová adresa

behnaserak@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 21.05.2017, 15:27
  • zobrazeno již 1311x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km, 813 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ161Wittek DavidTJ Sokol Opava9800:47:15105,00
2MJ17109Kozlovský VladimírFenix Ski Klub Jeseník9900:47:4293,00
3MJ203Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň0000:48:5781,00
4MJ2325Novák DavidAC Vysoké Mýto z.s.9800:49:2072,00
5MJ2867Žalčík KimFenix Ski Klub Jeseník9900:50:2666,00
6MJ3713Zemánek VojtěchVinotéka U Karla Frenštát pod Radhoštěm0100:51:3160,00
7MJ399Albrecht MatyášSK Čtyři Dvory Č. Budějovice9900:52:1257,00
8MJ4224Křeček JiříTJ Sokol Kolín-atletika9800:53:0654,00
9MJ492Osolsobě JanAtletický klub AHA Vyškov, z. s.9800:55:0651,00
10MJ5174Bednarský VáclavTJ Šumperk, z.s.0100:55:3348,00
11MJ5345Broj MarcelBROJ TEAM ZLINICE0000:56:0545,00
12MJ5419Vondra VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.9800:56:0542,00
13MJ5718Vebr PatrikTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.9800:56:5139,00
14MJ5990Vrbovský BenjamínFenix Ski team Jeseník0200:57:2136,00
15MJ615Krátký LubošAK Žatec0000:57:3533,00
16MJ6493Plášil MatějSokol Senohraby9900:58:5430,00
17MJ7061Zábojník MarcelBeroun9801:00:5627,00
-MJ-78Czeczotka MarekTJ TŽ Třinec98DNF-

Muži A (trať 9,5 km, 813 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.7800:41:34105,00
2MA215Janů JanHvězda Pardubice z.s.9300:42:4093,00
3MA377Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:42:5181,00
4MA451Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:43:2872,00
5MA565Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:43:5766,00
6MA630Záveský FilipČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s9300:44:2260,00
7MA766Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:44:4057,00
8MA838Havlíček JanASK Slavia Praha7900:44:4954,00
9MA979Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:45:0651,00
10MA1122Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.8800:45:2548,00
11MA1254Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:46:1845,00
12MA1387Wurst MilanAK Šternberk z.s.8200:46:4042,00
13MA1439Ježek PřemyslAC Slovan Liberec, z.s.8200:46:5339,00
14MA1573Bednarský VojtěchTJ Šumperk, z.s.9700:47:1236,00
15MA1816Hladík PavelHvězda Pardubice z.s.9600:47:4633,00
16MA1933Sýkora JanTJ Dukla Praha9200:48:4030,00
17MA2150Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:49:1527,00
18MA226Krummer RadekTRIATLET Karlovy Vary z.s.8800:49:1724,00
19MA307Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:50:2921,00
20MA3181Juran MartinModra9100:50:4118,00
21MA3289Kantek MiroslavVSK Univerzita Brno9300:50:4415,00
22MA3812Kostka TomášFrenštát pod Radhoštěm8700:52:1012,00
23MA4099Šolc VítězslavRedpoint Eleven Club9100:52:419,00
24MA464Kořán PetrAK Žatec8300:53:596,00
25MA5055Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:55:213,00
26MA5272Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:55:573,00
27MA5559Vybíral LukášSilný team Uničov8700:56:253,00
28MA6283Koryťák RadekJeseničtí orli8800:57:423,00
29MA6362Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:57:433,00
30MA6557Krčál MichalBrno8300:59:153,00
31MA7220Kačín MiroslavBřezina7901:00:583,00
32MA8084Strapek TomášSupíkovice8601:04:363,00
33MA8398Nápravník JakubTJ Sokol Lhota Č. Kostelec8701:06:013,00

Muži B (trať 9,5 km, 813 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1070Horák OndřejAK Kroměříž7500:45:12105,00
2MB2597Kovář RomanFortex Moravský Beroun7700:49:5193,00
3MB298Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:50:2881,00
4MB3527Vacek MartinČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s6900:51:0072,00
5MB41107Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:52:5266,00
6MB4369Moskva RomanPasivity Žamberk7500:53:1760,00
7MB44112Ulich PetrMT Dobruška6800:53:2057,00
8MB5892Oberländer JanSokol Senohraby7500:56:5754,00
9MB6896Frank PavelTJ-Granitol Moravský Beroun6801:00:1851,00
10MB69101Sás LadislavAK Šternberk z.s.7201:00:5648,00
11MB7346Krátký IvoLKS Vyškov6801:02:1145,00
12MB7744Broj AdrianBROJ TEAM ZLINICE6801:03:4142,00
13MB7948Ledvina PetrPampeliška Olomouc7301:04:2339,00
14MB87108Křivohlávek PavelNový Malín7001:08:5836,00

Muži C (trať 9,5 km, 813 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2440Jančík BořekSVARTES Hořice6400:49:50105,00
2MC2736Stránský AlešČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s6000:50:2693,00
3MC4860Ožana VáclavZakisova Škola Běhu6400:54:2381,00
4MC6735Vacarda VladimírEleven Run Team5901:00:0272,00
5MC71110Karlík MichalLOKO Trutnov6401:00:5866,00
6MC7568Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:02:4260,00
7MC8153Vanta JosefTriclub Dobruška6201:04:4957,00
8MC8226Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:05:4754,00
9MC9063Nádhera PetrHradec Králové6701:12:2251,00

Muži D (trať 9,5 km, 813 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7411Špacír LadislavTJ Lokomotiva Břeclav5501:02:34105,00
2MD7614Šolc VítězslavBKL Machov5701:03:0693,00
3MD89106Kobliha MilanLRS Vyškov5701:10:5181,00

Muži E (trať 9,5 km, 813 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9132Metelka JosefSpartak Police4401:15:40105,00
2ME9580Tučný JanMK Pardubice4701:26:1093,00
3ME9817Merta JaroslavJeseník3502:04:4681,00

Juniorky (trať 6 km, 461 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1299Stýblová BarboraTJ Lokomotiva Beroun o.s.9900:32:27105,00
2ZJ2300Havlíčková BarboraSK Čtyři Dvory Č. Budějovice0000:32:5193,00
3ZJ3297Hejtmánková BarboraCzech Skyrunning Team9900:40:2281,00
4ZJ4294Kratochvílová Tereza-9900:44:4072,00

Ženy A (trať 9,5 km, 813 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3395Hloušková MonikaAthletic club Mariánské Lázně, z.s.8500:50:51105,00
2ZA3485Maršánová LucieHvězda Pardubice z.s.9000:50:5493,00
3ZA3631Stránská AdélaČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s9100:51:0381,00
4ZA5691Vnenčáková SoňaAC Moravská Slavia Brno9400:56:42-
5ZA6037Hrochová TerezaAK ŠKODA Plzeň9600:57:3172,00
6ZA7842Mikešová JanaTJ SOKOL Nová Paka9101:03:5166,00
7ZA94111Kollertová EvaMT Dobruška8301:25:0660,00
-ZA-75Kusyová Veronika-87DNF-

Ženy B (trať 9,5 km, 813 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2643Schorná PavlaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.8000:50:13105,00
2ZB4541Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:53:3993,00
3ZB6671Delingerová MarieAK Kroměříž7600:59:2581,00
4ZB8547Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8201:07:1172,00

Ženy C (trať 9,5 km, 813 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4782Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:54:05105,00
2ZC8652Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:07:4493,00
3ZC9258Nováková MartinaSlavia Žižkov - Voláč6401:18:1981,00
4ZC9764Nádherová HanaHradec Králové6801:57:1572,00

Ženy D (trať 9,5 km, 813 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8456Lukášová MirkaPraha6101:06:15105,00
2ZD88105Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:10:5093,00
3ZD9349Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5201:19:3181,00
4ZD9634Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:26:2472,00

Trať 6 km, 461 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1299Stýblová BarboraTJ Lokomotiva Beroun o.s.9900:32:27105,00
2ZJ2300Havlíčková BarboraSK Čtyři Dvory Č. Budějovice0000:32:5193,00
3ZJ3297Hejtmánková BarboraCzech Skyrunning Team9900:40:2281,00
4ZJ4294Kratochvílová Tereza-9900:44:4072,00

Trať 9,5 km, 813 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.7800:41:34105,00
2MA215Janů JanHvězda Pardubice z.s.9300:42:4093,00
3MA377Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:42:5181,00
4MA451Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:43:2872,00
5MA565Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:43:5766,00
6MA630Záveský FilipČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s9300:44:2260,00
7MA766Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:44:4057,00
8MA838Havlíček JanASK Slavia Praha7900:44:4954,00
9MA979Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:45:0651,00
1MB1070Horák OndřejAK Kroměříž7500:45:12105,00
10MA1122Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.8800:45:2548,00
11MA1254Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:46:1845,00
12MA1387Wurst MilanAK Šternberk z.s.8200:46:4042,00
13MA1439Ježek PřemyslAC Slovan Liberec, z.s.8200:46:5339,00
14MA1573Bednarský VojtěchTJ Šumperk, z.s.9700:47:1236,00
1MJ161Wittek DavidTJ Sokol Opava9800:47:15105,00
2MJ17109Kozlovský VladimírFenix Ski Klub Jeseník9900:47:4293,00
15MA1816Hladík PavelHvězda Pardubice z.s.9600:47:4633,00
16MA1933Sýkora JanTJ Dukla Praha9200:48:4030,00
3MJ203Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň0000:48:5781,00
17MA2150Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:49:1527,00
18MA226Krummer RadekTRIATLET Karlovy Vary z.s.8800:49:1724,00
4MJ2325Novák DavidAC Vysoké Mýto z.s.9800:49:2072,00
1MC2440Jančík BořekSVARTES Hořice6400:49:50105,00
2MB2597Kovář RomanFortex Moravský Beroun7700:49:5193,00
1ZB2643Schorná PavlaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.8000:50:13105,00
2MC2736Stránský AlešČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s6000:50:2693,00
5MJ2867Žalčík KimFenix Ski Klub Jeseník9900:50:2666,00
3MB298Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:50:2881,00
19MA307Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:50:2921,00
20MA3181Juran MartinModra9100:50:4118,00
21MA3289Kantek MiroslavVSK Univerzita Brno9300:50:4415,00
1ZA3395Hloušková MonikaAthletic club Mariánské Lázně, z.s.8500:50:51105,00
2ZA3485Maršánová LucieHvězda Pardubice z.s.9000:50:5493,00
4MB3527Vacek MartinČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s6900:51:0072,00
3ZA3631Stránská AdélaČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s9100:51:0381,00
6MJ3713Zemánek VojtěchVinotéka U Karla Frenštát pod Radhoštěm0100:51:3160,00
22MA3812Kostka TomášFrenštát pod Radhoštěm8700:52:1012,00
7MJ399Albrecht MatyášSK Čtyři Dvory Č. Budějovice9900:52:1257,00
23MA4099Šolc VítězslavRedpoint Eleven Club9100:52:419,00
5MB41107Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:52:5266,00
8MJ4224Křeček JiříTJ Sokol Kolín-atletika9800:53:0654,00
6MB4369Moskva RomanPasivity Žamberk7500:53:1760,00
7MB44112Ulich PetrMT Dobruška6800:53:2057,00
2ZB4541Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:53:3993,00
24MA464Kořán PetrAK Žatec8300:53:596,00
1ZC4782Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:54:05105,00
3MC4860Ožana VáclavZakisova Škola Běhu6400:54:2381,00
9MJ492Osolsobě JanAtletický klub AHA Vyškov, z. s.9800:55:0651,00
25MA5055Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:55:213,00
10MJ5174Bednarský VáclavTJ Šumperk, z.s.0100:55:3348,00
26MA5272Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:55:573,00
11MJ5345Broj MarcelBROJ TEAM ZLINICE0000:56:0545,00
12MJ5419Vondra VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.9800:56:0542,00
27MA5559Vybíral LukášSilný team Uničov8700:56:253,00
4ZA5691Vnenčáková SoňaAC Moravská Slavia Brno9400:56:42-
13MJ5718Vebr PatrikTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.9800:56:5139,00
8MB5892Oberländer JanSokol Senohraby7500:56:5754,00
14MJ5990Vrbovský BenjamínFenix Ski team Jeseník0200:57:2136,00
5ZA6037Hrochová TerezaAK ŠKODA Plzeň9600:57:3172,00
15MJ615Krátký LubošAK Žatec0000:57:3533,00
28MA6283Koryťák RadekJeseničtí orli8800:57:423,00
29MA6362Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:57:433,00
16MJ6493Plášil MatějSokol Senohraby9900:58:5430,00
30MA6557Krčál MichalBrno8300:59:153,00
3ZB6671Delingerová MarieAK Kroměříž7600:59:2581,00
4MC6735Vacarda VladimírEleven Run Team5901:00:0272,00
9MB6896Frank PavelTJ-Granitol Moravský Beroun6801:00:1851,00
10MB69101Sás LadislavAK Šternberk z.s.7201:00:5648,00
17MJ7061Zábojník MarcelBeroun9801:00:5627,00
5MC71110Karlík MichalLOKO Trutnov6401:00:5866,00
31MA7220Kačín MiroslavBřezina7901:00:583,00
11MB7346Krátký IvoLKS Vyškov6801:02:1145,00
1MD7411Špacír LadislavTJ Lokomotiva Břeclav5501:02:34105,00
6MC7568Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:02:4260,00
2MD7614Šolc VítězslavBKL Machov5701:03:0693,00
12MB7744Broj AdrianBROJ TEAM ZLINICE6801:03:4142,00
6ZA7842Mikešová JanaTJ SOKOL Nová Paka9101:03:5166,00
13MB7948Ledvina PetrPampeliška Olomouc7301:04:2339,00
32MA8084Strapek TomášSupíkovice8601:04:363,00
7MC8153Vanta JosefTriclub Dobruška6201:04:4957,00
8MC8226Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:05:4754,00
33MA8398Nápravník JakubTJ Sokol Lhota Č. Kostelec8701:06:013,00
1ZD8456Lukášová MirkaPraha6101:06:15105,00
4ZB8547Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8201:07:1172,00
2ZC8652Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:07:4493,00
14MB87108Křivohlávek PavelNový Malín7001:08:5836,00
2ZD88105Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:10:5093,00
3MD89106Kobliha MilanLRS Vyškov5701:10:5181,00
9MC9063Nádhera PetrHradec Králové6701:12:2251,00
1ME9132Metelka JosefSpartak Police4401:15:40105,00
3ZC9258Nováková MartinaSlavia Žižkov - Voláč6401:18:1981,00
3ZD9349Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5201:19:3181,00
7ZA94111Kollertová EvaMT Dobruška8301:25:0660,00
2ME9580Tučný JanMK Pardubice4701:26:1093,00
4ZD9634Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:26:2472,00
4ZC9764Nádherová HanaHradec Králové6801:57:1572,00
3ME9817Merta JaroslavJeseník3502:04:4681,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.7800:41:34105,00
2MA215Janů JanHvězda Pardubice z.s.9300:42:4093,00
3MA377Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:42:5181,00
4MA451Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:43:2872,00
5MA565Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:43:5766,00
6MA630Záveský FilipČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s9300:44:2260,00
7MA766Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:44:4057,00
8MA838Havlíček JanASK Slavia Praha7900:44:4954,00
9MA979Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:45:0651,00
10MB1070Horák OndřejAK Kroměříž7500:45:1248,00
11MA1122Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.8800:45:2545,00
12MA1254Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:46:1842,00
13MA1387Wurst MilanAK Šternberk z.s.8200:46:4039,00
14MA1439Ježek PřemyslAC Slovan Liberec, z.s.8200:46:5336,00
15MA1573Bednarský VojtěchTJ Šumperk, z.s.9700:47:1233,00
16MJ161Wittek DavidTJ Sokol Opava9800:47:1530,00
17MJ17109Kozlovský VladimírFenix Ski Klub Jeseník9900:47:4227,00
18MA1816Hladík PavelHvězda Pardubice z.s.9600:47:4624,00
19MA1933Sýkora JanTJ Dukla Praha9200:48:4021,00
20MJ203Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň0000:48:5718,00
21MA2150Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:49:1515,00
22MA226Krummer RadekTRIATLET Karlovy Vary z.s.8800:49:1712,00
23MJ2325Novák DavidAC Vysoké Mýto z.s.9800:49:209,00
24MC2440Jančík BořekSVARTES Hořice6400:49:506,00
25MB2597Kovář RomanFortex Moravský Beroun7700:49:513,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2643Schorná PavlaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.8000:50:13105,00
2ZA3395Hloušková MonikaAthletic club Mariánské Lázně, z.s.8500:50:5193,00
3ZA3485Maršánová LucieHvězda Pardubice z.s.9000:50:5481,00
4ZA3631Stránská AdélaČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s9100:51:0372,00
5ZB4541Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:53:3966,00
6ZC4782Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:54:0560,00
7ZA6037Hrochová TerezaAK ŠKODA Plzeň9600:57:3157,00
8ZB6671Delingerová MarieAK Kroměříž7600:59:2554,00
9ZA7842Mikešová JanaTJ SOKOL Nová Paka9101:03:5151,00
10ZD8456Lukášová MirkaPraha6101:06:1548,00
11ZB8547Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8201:07:1145,00
12ZC8652Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:07:4442,00
13ZD88105Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:10:5039,00
14ZC9258Nováková MartinaSlavia Žižkov - Voláč6401:18:1936,00
15ZD9349Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5201:19:3133,00
16ZA94111Kollertová EvaMT Dobruška8301:25:0630,00
17ZD9634Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:26:2427,00
18ZC9764Nádherová HanaHradec Králové6801:57:1524,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Hodnotím i navádění na start. Loni jsem jel směr Ramzová a přijel na start 5 min před startem. Trasa určitě lepší než loni.
karlik
Nová trasa je výborná. Neobsahuje pasáže, které nejsou "během do vrchu". Tedy ani běh po rovině či skopce a naopak ani lezení či klopýtání. Dá se opravdu celá běžet a stále stoupá. Jsem pro zachování i do dalších let. Děkuji.
Tak me treba skopci nijak zvlast nevadi :-D ..nicmene v tom ze sebehy jsou zlo se urcite shodnem :-)
turekm

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód