hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Sokolí vrch

21.5.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Sokolí vrch
  • datum konání: 21.5.2017
  • zobrazeno již 418x

Sociální sítě

Místo konání

Autocamp Bobrovník
11:00 hodin

Přihlášky

online do 17. 5. 2017 zde: behnaserak.cz/registrace
nebo na místě od 9:00 do 10:30 hodin

Startovné

předem 100 Kč
na místě 120 Kč

Popis tratě

Délka: 6 km
Převýšení: 550 m

Ceny pro vítěze

první tři v každé kategorii obdrží věcnou cenu; první tři v absolutním pořadí mužů a žen finanční prémii, tombola s hodnotnými cenami pro všechny kategorie hlavního závodu po vyhlášení.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.behnaserak.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 22.05.2017, 07:56
  • zobrazeno již 753x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ622Strouhal JakubFenix Ski Team Jeseník0100:34:4935,00
2MJ1025Cenek JáchymFenix SKI Team Jeseník0200:37:2331,00
3MJ1130Plášil MatějSokol Senohrady9900:37:3327,00
4MJ2121Medek JakubFenix SKI Team Jeseník0200:40:2124,00
5MJ3015Juřík MarekFénix Ski Team Jeseník0400:43:2122,00
6MJ3727Velc RomanFenix ski team Jeseník0400:46:2420,00
7MJ4452Kašník Sebastián-0300:51:5019,00

Muži A (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA231Wurst MilanAK Šternberk8200:31:4635,00
2MA317Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:32:5231,00
3MA428Juran MartinModra9100:33:0627,00
4MA99Vybíral LukášSilný team Uničov8700:36:5924,00
5MA138Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:38:0222,00
6MA1437Koryťák RadekJeseničtí orli8800:38:2920,00
7MA1832Sedláček AntonínBanáni - Jeseník8800:39:5419,00
8MA1914Krčál MichalBrno8300:40:0618,00
9MA2043Mareček Lukáš-8800:40:1817,00
10MA3351Kovář DanielENJOY SPORT8000:45:2616,00

Muži B (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB110Horák OndřejAK Kroměříž7500:31:1135,00
2MB520Žák JiříMK SEITL OSTRAVA7100:33:3131,00
3MB850Moskva RomanPasivity Žamberk7500:36:0027,00
4MB1229Oberländer JanSokol Senohraby7500:37:5424,00
5MB1748Žák MarekJESENIČTÍ ORLI7600:38:5822,00
6MB2913Ledvina PetrPampeliška Olomouc7300:42:5820,00

Muži C (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC155Vacarda VladimírEleven Run Team5900:38:4635,00
2MC2247Karlík MichalLoko Trutnov6400:41:1031,00
3MC2549Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:41:4027,00
4MC282Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:4024,00

Muži D (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2316Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:2035,00
2MD241Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:2231,00
3MD2639Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:42:1027,00
4MD3434Kobliha MilanLRS Vyškov5700:45:2724,00

Muži E (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME413Metelka JosefSpartak Police4400:49:4035,00
2ME527Merta JaroslavJESENÍK3501:26:1231,00

Juniorky (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2733Poulíková KarolínaFenix SKI team Jeseník0000:42:2435,00
2ZJ3124Nováčková HelenaFenix SKI team Jeseník0000:44:5131,00
3ZJ3541Mičkerová MichaelaFenix SKI Team Jeseník0400:45:3627,00
4ZJ3623Strouhalová AnnaFenix Ski Team Jeseník0100:46:2024,00
5ZJ3836Poláková NatálieFenix SKI team Jeseník0000:46:3522,00
6ZJ3940Mičkerová KarlaFenix SKI team Jeseník0200:46:4120,00
7ZJ4638Cenková EmaFenix SKI Team Jeseník0500:52:5219,00
8ZJ4826Lonková MagdalenaFENIX SKI TEAM JESENIK0000:53:4318,00
9ZJ4946Řehová HanaFenix Ski Team Jeseník0300:54:3517,00

Ženy A (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4219Ivanová PetraPÍSEČNÁ8300:51:1035,00

Ženy B (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1611Delingerová MarieAK Kroměříž7600:38:5635,00
2ZB3212Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8200:45:0431,00
3ZB4345Bárová RomanaFENIX SKI TEAM JESENÍK7800:51:4427,00
4ZB5044Čagánková KateřinaFENIX SKI TEAM JESENÍK7700:58:5924,00

Ženy C (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC76Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:35:2735,00
2ZC4542Nováková MartinaSlavia Žižkov - Voláč6400:52:3731,00

Ženy D (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4035Dvořáková EvaBIATLON PROSTĚJOV5500:47:3935,00
2ZD4718Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5200:53:1531,00
3ZD514Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:00:3927,00

Trať 6 km, 550 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB110Horák OndřejAK Kroměříž7500:31:1135,00
1MA231Wurst MilanAK Šternberk8200:31:4635,00
2MA317Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:32:5231,00
3MA428Juran MartinModra9100:33:0627,00
2MB520Žák JiříMK SEITL OSTRAVA7100:33:3131,00
1MJ622Strouhal JakubFenix Ski Team Jeseník0100:34:4935,00
1ZC76Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:35:2735,00
3MB850Moskva RomanPasivity Žamberk7500:36:0027,00
4MA99Vybíral LukášSilný team Uničov8700:36:5924,00
2MJ1025Cenek JáchymFenix SKI Team Jeseník0200:37:2331,00
3MJ1130Plášil MatějSokol Senohrady9900:37:3327,00
4MB1229Oberländer JanSokol Senohraby7500:37:5424,00
5MA138Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:38:0222,00
6MA1437Koryťák RadekJeseničtí orli8800:38:2920,00
1MC155Vacarda VladimírEleven Run Team5900:38:4635,00
1ZB1611Delingerová MarieAK Kroměříž7600:38:5635,00
5MB1748Žák MarekJESENIČTÍ ORLI7600:38:5822,00
7MA1832Sedláček AntonínBanáni - Jeseník8800:39:5419,00
8MA1914Krčál MichalBrno8300:40:0618,00
9MA2043Mareček Lukáš-8800:40:1817,00
4MJ2121Medek JakubFenix SKI Team Jeseník0200:40:2124,00
2MC2247Karlík MichalLoko Trutnov6400:41:1031,00
1MD2316Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:2035,00
2MD241Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:2231,00
3MC2549Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:41:4027,00
3MD2639Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:42:1027,00
1ZJ2733Poulíková KarolínaFenix SKI team Jeseník0000:42:2435,00
4MC282Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:4024,00
6MB2913Ledvina PetrPampeliška Olomouc7300:42:5820,00
5MJ3015Juřík MarekFénix Ski Team Jeseník0400:43:2122,00
2ZJ3124Nováčková HelenaFenix SKI team Jeseník0000:44:5131,00
2ZB3212Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8200:45:0431,00
10MA3351Kovář DanielENJOY SPORT8000:45:2616,00
4MD3434Kobliha MilanLRS Vyškov5700:45:2724,00
3ZJ3541Mičkerová MichaelaFenix SKI Team Jeseník0400:45:3627,00
4ZJ3623Strouhalová AnnaFenix Ski Team Jeseník0100:46:2024,00
6MJ3727Velc RomanFenix ski team Jeseník0400:46:2420,00
5ZJ3836Poláková NatálieFenix SKI team Jeseník0000:46:3522,00
6ZJ3940Mičkerová KarlaFenix SKI team Jeseník0200:46:4120,00
1ZD4035Dvořáková EvaBIATLON PROSTĚJOV5500:47:3935,00
1ME413Metelka JosefSpartak Police4400:49:4035,00
1ZA4219Ivanová PetraPÍSEČNÁ8300:51:1035,00
3ZB4345Bárová RomanaFENIX SKI TEAM JESENÍK7800:51:4427,00
7MJ4452Kašník Sebastián-0300:51:5019,00
2ZC4542Nováková MartinaSlavia Žižkov - Voláč6400:52:3731,00
7ZJ4638Cenková EmaFenix SKI Team Jeseník0500:52:5219,00
2ZD4718Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5200:53:1531,00
8ZJ4826Lonková MagdalenaFENIX SKI TEAM JESENIK0000:53:4318,00
9ZJ4946Řehová HanaFenix Ski Team Jeseník0300:54:3517,00
4ZB5044Čagánková KateřinaFENIX SKI TEAM JESENÍK7700:58:5924,00
3ZD514Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:00:3927,00
2ME527Merta JaroslavJESENÍK3501:26:1231,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB110Horák OndřejAK Kroměříž7500:31:1135,00
2MA231Wurst MilanAK Šternberk8200:31:4631,00
3MA317Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:32:5227,00
4MA428Juran MartinModra9100:33:0624,00
5MB520Žák JiříMK SEITL OSTRAVA7100:33:3122,00
6MJ622Strouhal JakubFenix Ski Team Jeseník0100:34:4920,00
7MB850Moskva RomanPasivity Žamberk7500:36:0019,00
8MA99Vybíral LukášSilný team Uničov8700:36:5918,00
9MJ1025Cenek JáchymFenix SKI Team Jeseník0200:37:2317,00
10MJ1130Plášil MatějSokol Senohrady9900:37:3316,00
11MB1229Oberländer JanSokol Senohraby7500:37:5415,00
12MA138Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:38:0214,00
13MA1437Koryťák RadekJeseničtí orli8800:38:2913,00
14MC155Vacarda VladimírEleven Run Team5900:38:4612,00
15MB1748Žák MarekJESENIČTÍ ORLI7600:38:5811,00
16MA1832Sedláček AntonínBanáni - Jeseník8800:39:5410,00
17MA1914Krčál MichalBrno8300:40:069,00
18MA2043Mareček Lukáš-8800:40:188,00
19MJ2121Medek JakubFenix SKI Team Jeseník0200:40:217,00
20MC2247Karlík MichalLoko Trutnov6400:41:106,00
21MD2316Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:205,00
22MD241Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:224,00
23MC2549Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:41:403,00
24MD2639Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:42:102,00
25MC282Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:401,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC76Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:35:2735,00
2ZB1611Delingerová MarieAK Kroměříž7600:38:5631,00
3ZJ2733Poulíková KarolínaFenix SKI team Jeseník0000:42:2427,00
4ZJ3124Nováčková HelenaFenix SKI team Jeseník0000:44:5124,00
5ZB3212Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8200:45:0422,00
6ZJ3541Mičkerová MichaelaFenix SKI Team Jeseník0400:45:3620,00
7ZJ3623Strouhalová AnnaFenix Ski Team Jeseník0100:46:2019,00
8ZJ3836Poláková NatálieFenix SKI team Jeseník0000:46:3518,00
9ZJ3940Mičkerová KarlaFenix SKI team Jeseník0200:46:4117,00
10ZD4035Dvořáková EvaBIATLON PROSTĚJOV5500:47:3916,00
11ZA4219Ivanová PetraPÍSEČNÁ8300:51:1015,00
12ZB4345Bárová RomanaFENIX SKI TEAM JESENÍK7800:51:4414,00
13ZC4542Nováková MartinaSlavia Žižkov - Voláč6400:52:3713,00
14ZJ4638Cenková EmaFenix SKI Team Jeseník0500:52:5212,00
15ZD4718Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5200:53:1511,00
16ZJ4826Lonková MagdalenaFENIX SKI TEAM JESENIK0000:53:4310,00
17ZJ4946Řehová HanaFenix Ski Team Jeseník0300:54:359,00
18ZB5044Čagánková KateřinaFENIX SKI TEAM JESENÍK7700:58:598,00
19ZD514Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:00:397,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód