Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

VC Zadova, MČR veteránů

27.5.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: VC Zadova, MČR veteránů
  • datum konání: 27.5.2017
  • zobrazeno již 642x
  • pořadatel: PSK OLYMP Praha

Sociální sítě

Místo konání

Stachy - náměstí
15:00 hodin

Přihlášky

ZŠ Stachy od 13:00 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 7,3 km
Převýšení: 410 m
Povrch: 5,6 km - asfalt, 1,5 km - terén

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Linhart
Vondroušova 1162
163 00 Praha 6 - Řepy II
mobil: 723 304 588

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behdovrchu.com

E-mailová adresa

jin.linhart@post.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.5.2018Velká cena Zadova, kvalifikace na ME60
21.5.2016VC Zadova v běhu do vrchu21
6.6.2015Velká cena Zadova34
7.6.2014Velká cena Zadova - kvalifikace na ME66
17.8.2013Velká cena Zadova, kvalifikace na MS, nahoru a dolů76
30.4.2011Velká cena Zadova46
2.5.2009Velká cena Zadova62
18.8.2007Velká cena Zadova, kvalifikace MS119
19.6.2004Velká cena Zadova, MČR veteránů122
24.6.2000Velká Cena Zadova55

Statistika závodu VC Zadova, MČR veteránů

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 661

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vraštilová Miloslava569
Šimurda Martin727
Jirásková Eva646
Turek Martin806
Dokulilová Ludmila625
Pechek František535
Valíček Radek745
Valíček Václav505
Les Josef475
Vacarda Vladimír594
Šimůnek Jan494
Vaněk Petr614
Černý Vladimír524
Stránský Aleš604
Jelínek Karel514
Šrůtek Stanislav584
Paulů Blanka544
Milesová Iva774
Žák Jiří714
Janů Jan933
Metelková Táňa723
Řehoř František703
Janový Petr453
Petrou Jan643
Lichý Tomáš943
Fričková Pavla823
Flegl Vlastimil533
Plecháček Jiří443
Pechková Šárka563
Jirásková Bára913
Vanta Josef623
Friček Martin793
Šatra Alois583
Tischler Josef003
Voják Jiří883
Šír Václav483
Havlová Pavla823
Svatoš Otakar343
Kolínek František563
Havlíčková Barbora003
Královec Jiří513
Ožana Václav643
Ulich Petr683
Herda Jan833
Stránská Adéla913
Rus Zdeněk523
Kovář Jáchym963
Stránská Michaela973
Metelka Josef443
Pechek Petr833

Výsledky závodu

  • platné k 27.05.2017, 21:29
  • zobrazeno 1576x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ975Mánek JiříFischer ski klub Šumava9800:35:1070
2MJ1286Švejda JakubFischer ski klub Šumava0000:35:4562
3MJ2576Mánek OndřejFischer ski klub Šumava0100:38:1354
4MJ2690Tischler JosefFischer ski klub Šumava0000:38:2948
5MJ2989Červený DanielFischer ski klub Šumava9900:39:0344
6MJ31103Vachuta MatějFischer Ski klub Šumava0000:39:4340
7MJ35100Plášil MatějSokol Senohraby9900:40:3638
8MJ3865Novotný JonášSK Club Strakonice0200:40:5136
9MJ4060Linhart MatějRAK Borovany9900:41:2034
10MJ4188Hojdekr JanSokol Stachy0100:41:5832
11MJ55102Chval ZdeněkHC Vimperk9900:44:5530
Muži A (trať 7,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA178Macoun JanT. J. Sokol České Budějovice9200:32:1670
2MA243Ambros JakubAK EZ Kopřivnice8700:33:0062
3MA3104Rypl MiroslavDukla Liberec9200:33:2854
4MA644Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:34:4548
5MA1392Friček MartinHorní Vltavice7900:35:5544
6MA2166Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:37:4840
7MA3449Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:40:0738
8MA4356Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:42:2136
Muži B (trať 7,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB481Šimurda MartinFischer Ski klub Šumava7200:33:4070
2MB848Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:34:5962
3MB1084Valíček RadekOsek7400:35:2054
4MB1459Malík VitCEWC Borovany6900:36:0848
5MB1661Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:36:3544
6MB1780Čáp OndřejSK Dobruška7400:36:4840
7MB1883Záruba JanSIX Monkeys7700:37:0938
8MB1958Veselý PetrSK Squash Plzeň7300:37:1436
9MB2499Oberländer JanSokol Senohraby7500:38:1134
10MB27107Řehoř FrantišekSki klub Šumava7000:38:3132
11MB2864Boček JosefStrakonice6800:38:5630
12MB3796Hron Tomᚊutři Prachatice7700:40:4028
Muži C (trať 7,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC768Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:5470
2MC2025Vacarda VladimírEleven Run Team5900:37:2762
3MC2282Petrou JanSKI klub Velešín6400:37:5254
4MC2394Jokel LubomírAtlet Šestajovice6400:37:5848
5MC3042Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:39:1144
6MC3293Šustr PavelLiga 2000 Tábor6600:39:5040
7MC3387Šatra AloisTatran Velké Hydřice5800:40:0338
8MC3679Karlík MichalLoko Trutnov6400:40:3836
9MC3913Soukup PetrKovohutě Příbram6500:41:1134
10MC4216Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek6200:42:1032
11MC44109Pudil JaroslavM2 Sport Bečvář Strakonice6100:42:2530
12MC491Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:43:0628
13MC5072Gombita JosefMost5800:43:2926
14MC6147Tichý PavelAC Náchod6300:45:5824
-MC-24Buřil FrantišekVidochov66DNF-
Muži D (trať 7,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD533Smrčka MilošBK Říčany5400:34:3670
2MD4585Valíček VáclavČZ Strakonice5000:42:2762
3MD4663Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:42:4154
4MD4877Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:42:4848
5MD513Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:43:3944
6MD5227Flegl VlastimilBrtev5300:43:4540
7MD535Borek JosefTJ Znojmo4900:43:4738
8MD5453Královec JiříMílaři Domažlice5100:44:1936
9MD5674Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:1434
10MD5771Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:45:2132
11MD5870Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:45:2430
12MD64105Westrmaier JiříKolová5300:48:2128
13MD7257Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:59:1026
14MD7573Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:05:1524
15MD7746Kučera ZdeněkAC Náchod5501:15:1722
16MD7854Hájíček FrantišekAVC Praha5101:18:3920
Muži E (trať 7,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME662Metelka JosefSpartak Police4400:50:1070
2ME6855Šůcha VáclavSV Stříbro4600:52:3362
3ME7167Pytelka VáclavPlzeň4500:59:0054
4ME734Tolar VladimírSV Stříbro4001:00:0748
Juniorky (trať 7,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1569Havlíčková BarboraSK 4 Dvory České Budějovice0000:36:1170
2ZJ5991Nováková AdélaFischer Ski Klub Šumava0000:45:5162
3ZJ63110Völflová NatálieSokol Stachy0300:46:4254
4ZJ65101Chvalová MiroslavaSki klub Strakonice9900:49:3948
5ZJ67106Ryplová SimonaSokol Stachy0100:50:3244
Ženy A (trať 7,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1162Nováková PetraPSK Olymp Praha, z.s.9300:35:3970
2ZA76108Králová ŠtěpánkaTour de Bier Týn nad Vltavou8601:05:2062
Ženy B (trať 7,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4745Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:42:4570
2ZB6097Hronová JanaŠumavský Triatlon Prachatice8000:45:5362
Ženy C (trať 7,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6250Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:46:2570
Ženy D (trať 7,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6998Procházková IrenaTJ Háje5700:57:4270
2ZD706Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5600:58:2862
3ZD7440Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4501:00:4654
4ZD7995Pláničková EvaAtletika Tábor5401:48:5948
Trať 7,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA178Macoun JanT. J. Sokol České Budějovice9200:32:1670
2MA243Ambros JakubAK EZ Kopřivnice8700:33:0062
3MA3104Rypl MiroslavDukla Liberec9200:33:2854
1MB481Šimurda MartinFischer Ski klub Šumava7200:33:4070
1MD533Smrčka MilošBK Říčany5400:34:3670
4MA644Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:34:4548
1MC768Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:5470
2MB848Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:34:5962
1MJ975Mánek JiříFischer ski klub Šumava9800:35:1070
3MB1084Valíček RadekOsek7400:35:2054
1ZA1162Nováková PetraPSK Olymp Praha, z.s.9300:35:3970
2MJ1286Švejda JakubFischer ski klub Šumava0000:35:4562
5MA1392Friček MartinHorní Vltavice7900:35:5544
4MB1459Malík VitCEWC Borovany6900:36:0848
1ZJ1569Havlíčková BarboraSK 4 Dvory České Budějovice0000:36:1170
5MB1661Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:36:3544
6MB1780Čáp OndřejSK Dobruška7400:36:4840
7MB1883Záruba JanSIX Monkeys7700:37:0938
8MB1958Veselý PetrSK Squash Plzeň7300:37:1436
2MC2025Vacarda VladimírEleven Run Team5900:37:2762
6MA2166Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:37:4840
3MC2282Petrou JanSKI klub Velešín6400:37:5254
4MC2394Jokel LubomírAtlet Šestajovice6400:37:5848
9MB2499Oberländer JanSokol Senohraby7500:38:1134
3MJ2576Mánek OndřejFischer ski klub Šumava0100:38:1354
4MJ2690Tischler JosefFischer ski klub Šumava0000:38:2948
10MB27107Řehoř FrantišekSki klub Šumava7000:38:3132
11MB2864Boček JosefStrakonice6800:38:5630
5MJ2989Červený DanielFischer ski klub Šumava9900:39:0344
5MC3042Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:39:1144
6MJ31103Vachuta MatějFischer Ski klub Šumava0000:39:4340
6MC3293Šustr PavelLiga 2000 Tábor6600:39:5040
7MC3387Šatra AloisTatran Velké Hydřice5800:40:0338
7MA3449Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:40:0738
7MJ35100Plášil MatějSokol Senohraby9900:40:3638
8MC3679Karlík MichalLoko Trutnov6400:40:3836
12MB3796Hron Tomᚊutři Prachatice7700:40:4028
8MJ3865Novotný JonášSK Club Strakonice0200:40:5136
9MC3913Soukup PetrKovohutě Příbram6500:41:1134
9MJ4060Linhart MatějRAK Borovany9900:41:2034
10MJ4188Hojdekr JanSokol Stachy0100:41:5832
10MC4216Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek6200:42:1032
8MA4356Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:42:2136
11MC44109Pudil JaroslavM2 Sport Bečvář Strakonice6100:42:2530
2MD4585Valíček VáclavČZ Strakonice5000:42:2762
3MD4663Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:42:4154
1ZB4745Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:42:4570
4MD4877Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:42:4848
12MC491Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:43:0628
13MC5072Gombita JosefMost5800:43:2926
5MD513Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:43:3944
6MD5227Flegl VlastimilBrtev5300:43:4540
7MD535Borek JosefTJ Znojmo4900:43:4738
8MD5453Královec JiříMílaři Domažlice5100:44:1936
11MJ55102Chval ZdeněkHC Vimperk9900:44:5530
9MD5674Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:1434
10MD5771Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:45:2132
11MD5870Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:45:2430
2ZJ5991Nováková AdélaFischer Ski Klub Šumava0000:45:5162
2ZB6097Hronová JanaŠumavský Triatlon Prachatice8000:45:5362
14MC6147Tichý PavelAC Náchod6300:45:5824
1ZC6250Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:46:2570
3ZJ63110Völflová NatálieSokol Stachy0300:46:4254
12MD64105Westrmaier JiříKolová5300:48:2128
4ZJ65101Chvalová MiroslavaSki klub Strakonice9900:49:3948
1ME662Metelka JosefSpartak Police4400:50:1070
5ZJ67106Ryplová SimonaSokol Stachy0100:50:3244
2ME6855Šůcha VáclavSV Stříbro4600:52:3362
1ZD6998Procházková IrenaTJ Háje5700:57:4270
2ZD706Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5600:58:2862
3ME7167Pytelka VáclavPlzeň4500:59:0054
13MD7257Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:59:1026
4ME734Tolar VladimírSV Stříbro4001:00:0748
3ZD7440Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4501:00:4654
14MD7573Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:05:1524
2ZA76108Králová ŠtěpánkaTour de Bier Týn nad Vltavou8601:05:2062
15MD7746Kučera ZdeněkAC Náchod5501:15:1722
16MD7854Hájíček FrantišekAVC Praha5101:18:3920
4ZD7995Pláničková EvaAtletika Tábor5401:48:5948
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA178Macoun JanT. J. Sokol České Budějovice9200:32:1670
2MA243Ambros JakubAK EZ Kopřivnice8700:33:0062
3MA3104Rypl MiroslavDukla Liberec9200:33:2854
4MB481Šimurda MartinFischer Ski klub Šumava7200:33:4048
5MD533Smrčka MilošBK Říčany5400:34:3644
6MA644Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:34:4540
7MC768Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:5438
8MB848Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:34:5936
9MJ975Mánek JiříFischer ski klub Šumava9800:35:1034
10MB1084Valíček RadekOsek7400:35:2032
11MJ1286Švejda JakubFischer ski klub Šumava0000:35:4530
12MA1392Friček MartinHorní Vltavice7900:35:5528
13MB1459Malík VitCEWC Borovany6900:36:0826
14MB1661Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:36:3524
15MB1780Čáp OndřejSK Dobruška7400:36:4822
16MB1883Záruba JanSIX Monkeys7700:37:0920
17MB1958Veselý PetrSK Squash Plzeň7300:37:1418
18MC2025Vacarda VladimírEleven Run Team5900:37:2716
19MA2166Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:37:4814
20MC2282Petrou JanSKI klub Velešín6400:37:5212
21MC2394Jokel LubomírAtlet Šestajovice6400:37:5810
22MB2499Oberländer JanSokol Senohraby7500:38:118
23MJ2576Mánek OndřejFischer ski klub Šumava0100:38:136
24MJ2690Tischler JosefFischer ski klub Šumava0000:38:294
25MB27107Řehoř FrantišekSki klub Šumava7000:38:312
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1162Nováková PetraPSK Olymp Praha, z.s.9300:35:3970
2ZJ1569Havlíčková BarboraSK 4 Dvory České Budějovice0000:36:1162
3ZB4745Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:42:4554
4ZJ5991Nováková AdélaFischer Ski Klub Šumava0000:45:5148
5ZB6097Hronová JanaŠumavský Triatlon Prachatice8000:45:5344
6ZC6250Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:46:2540
7ZJ63110Völflová NatálieSokol Stachy0300:46:4238
8ZJ65101Chvalová MiroslavaSki klub Strakonice9900:49:3936
9ZJ67106Ryplová SimonaSokol Stachy0100:50:3234
10ZD6998Procházková IrenaTJ Háje5700:57:4232
11ZD706Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5600:58:2830
12ZD7440Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4501:00:4628
13ZA76108Králová ŠtěpánkaTour de Bier Týn nad Vltavou8601:05:2026
14ZD7995Pláničková EvaAtletika Tábor5401:48:5924

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

cukaný video zde: https://youtu.be/Gwh13xTRrYU
bfj
velmi dobrá organizace a značení trati
v.valici

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód