hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Čerchov

28.5.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Čerchov
  • datum konání: 28.5.2017
  • zobrazeno již 297x
  • pořadatel: TJ Spartak Klenčí pod Čerchovem

Sociální sítě

Místo konání

areál TJ Spartak Klenčí pod Čerchovem
10:00 hodin

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Zdeněk Keler
tel. 605 020 885

E-mailová adresa

zkchodsko@seznam.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 07.06.2017, 07:45
  • zobrazeno již 573x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1828Horník AdamSport Club Plzeň0100:54:31105,00
2MJ2541Sýkora PetrAK Škoda Plzeň0000:57:2293,00

Muži A (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA140Voják JiříMílaři Domažlice8800:42:02105,00
2MA210Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:45:1093,00
3MA335Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:45:4181,00
4MA422Frei MartinAK Kroměříž8600:47:2772,00
5MA514Sedláček JanTJ Sušice7800:48:2466,00
6MA63Turek MartinPraha8000:49:1060,00
7MA826Veselý RadekMílaři Domažlice9200:49:2757,00
8MA1021Razým VladislavSport Club Plzeň8800:50:4154,00
9MA1527Burt PavelSport Club Plzeň9700:53:1851,00
10MA1956Sokol MartinAXON Sport Team7900:54:3648,00
11MA2347Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:56:3945,00
12MA2642Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:57:3542,00
13MA3036Klufa JozefGerresheimer7900:58:3739,00
14MA3164Reif LubošDomažlice8100:58:3836,00
15MA3269Peteřík TomášAT Dian8000:58:5833,00
16MA3937Jílek PavelCyklo Malát Klatovy7801:02:1830,00
17MA6954Mifek ZdeněkKlenčí8001:20:1827,00

Muži B (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB755Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:49:19105,00
2MB129Záruba JanSIX Monkeys7700:50:5793,00
3MB148Majer PavelDomažlice7600:52:5781,00
4MB2217Hammerle PetrHSC Capartice7200:55:4072,00
5MB2759Strnad KarelTJ Spartak Klenčí7700:58:0366,00
6MB4757Bandžuch MartinSK Kdyně7501:04:5060,00
7MB5165Anton PavelKlíčany6901:06:3857,00
8MB5250Kolář PetrGerresheimer7201:06:5954,00
9MB5749Levička ZbyněkDomažlice6901:08:2551,00
10MB6451Štefek JosefWolfs Domažlice7101:11:4548,00

Muži C (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC958David IvanStříbro6400:49:39105,00
2MC1115Vacarda VladimírEleven Run Team5900:50:4693,00
3MC1634Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:53:2181,00
4MC1748Pospíšil AntonínTlučná6000:53:3972,00
5MC2039Karlík MichalLoko Trutnov6400:55:0866,00
6MC2145Beroušek PavelSokol Postřekov6200:55:2960,00
7MC2477Voráček KarelSokol Dolany6300:56:4357,00
8MC362Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:59:5754,00
9MC4029Zelenka JanCVZ Kdyně6701:02:3951,00
10MC4667Vlasák JaroslavAVL Stříbro5801:04:4648,00
11MC4870Matějka MilošStříbro6001:06:1045,00
12MC5372Kubiska MiroslavNemocnice Domažlice6201:07:1142,00
13MC5563Dufek VáclavVelosport Domažlice5801:08:0239,00
14MC5613Žákovec PavelSokol Kolinec6601:08:0336,00

Muži D (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2924Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:58:29105,00
2MD331Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:59:1893,00
3MD3423Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:59:3381,00
4MD3871Královec JiříMílaři Domažlice5101:02:1272,00
5MD4331Fait KarelAGP Domažlice5001:03:4366,00
6MD4460Hojda PetrTJ Spartak Klenčí5701:04:0760,00
7MD506Kubal VlastimilStod5001:06:3657,00
8MD5933Novák ZdeněkLomikar Domažlice5201:08:5854,00
9MD6638Lukačišin MilanCKS Malát Klatovy5501:14:09-
10MD6743Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:15:0251,00
11MD7225Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:26:4548,00
12MD7473Dvorský EmilLíně5501:59:3645,00

Muži E (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME584Metelka JosefSpartak Police4401:08:45105,00
2ME6066Šůcha VáclavSV Stříbro4601:09:0293,00
3ME6119Janový PetrAC Trial Plzeň4501:09:3781,00
4ME7311März FrantišekSokol Kout4301:31:0172,00

Juniorky (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4144Beroušková BarboraSC PL0001:02:46105,00
2ZJ5453de Sousa AlexandraMílaři Domažlice9901:07:2893,00

Ženy A (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1320Beroušková KateřinaLK Tatran Chodov9100:51:29105,00
2ZA2832Dolejšová PetraAtletika Klatovy8800:58:1493,00
3ZA3512Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:59:3681,00
4ZA3716Brantlová JanaMílaři Domažlice9500:59:5872,00
5ZA4261Peteříková VendulaASK Slavia Praha8901:03:3366,00
6ZA6262Ruská AlexandraMiláno Holýšov8401:09:4260,00
7ZA6568Paroubková DianaAT PETE9301:12:2657,00

Ženy B (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4530Pinkrová KristýnaNevolice8101:04:34105,00
2ZB6352Řezníčková MiroslavaKlenčí p. Č.7501:09:4693,00
3ZB687Tichá LibušeBrnířov8201:16:0681,00
4ZB7118Hammerlová PetraHSC Capartice7601:22:5372,00

Ženy C (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4946Poláková VeronikaSokol Postřekov6601:06:21105,00

Ženy D (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD705Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:20:27105,00

Trať 9,8 km, 634 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA140Voják JiříMílaři Domažlice8800:42:02105,00
2MA210Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:45:1093,00
3MA335Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:45:4181,00
4MA422Frei MartinAK Kroměříž8600:47:2772,00
5MA514Sedláček JanTJ Sušice7800:48:2466,00
6MA63Turek MartinPraha8000:49:1060,00
1MB755Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:49:19105,00
7MA826Veselý RadekMílaři Domažlice9200:49:2757,00
1MC958David IvanStříbro6400:49:39105,00
8MA1021Razým VladislavSport Club Plzeň8800:50:4154,00
2MC1115Vacarda VladimírEleven Run Team5900:50:4693,00
2MB129Záruba JanSIX Monkeys7700:50:5793,00
1ZA1320Beroušková KateřinaLK Tatran Chodov9100:51:29105,00
3MB148Majer PavelDomažlice7600:52:5781,00
9MA1527Burt PavelSport Club Plzeň9700:53:1851,00
3MC1634Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:53:2181,00
4MC1748Pospíšil AntonínTlučná6000:53:3972,00
1MJ1828Horník AdamSport Club Plzeň0100:54:31105,00
10MA1956Sokol MartinAXON Sport Team7900:54:3648,00
5MC2039Karlík MichalLoko Trutnov6400:55:0866,00
6MC2145Beroušek PavelSokol Postřekov6200:55:2960,00
4MB2217Hammerle PetrHSC Capartice7200:55:4072,00
11MA2347Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:56:3945,00
7MC2477Voráček KarelSokol Dolany6300:56:4357,00
2MJ2541Sýkora PetrAK Škoda Plzeň0000:57:2293,00
12MA2642Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:57:3542,00
5MB2759Strnad KarelTJ Spartak Klenčí7700:58:0366,00
2ZA2832Dolejšová PetraAtletika Klatovy8800:58:1493,00
1MD2924Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:58:29105,00
13MA3036Klufa JozefGerresheimer7900:58:3739,00
14MA3164Reif LubošDomažlice8100:58:3836,00
15MA3269Peteřík TomášAT Dian8000:58:5833,00
2MD331Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:59:1893,00
3MD3423Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:59:3381,00
3ZA3512Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:59:3681,00
8MC362Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:59:5754,00
4ZA3716Brantlová JanaMílaři Domažlice9500:59:5872,00
4MD3871Královec JiříMílaři Domažlice5101:02:1272,00
16MA3937Jílek PavelCyklo Malát Klatovy7801:02:1830,00
9MC4029Zelenka JanCVZ Kdyně6701:02:3951,00
1ZJ4144Beroušková BarboraSC PL0001:02:46105,00
5ZA4261Peteříková VendulaASK Slavia Praha8901:03:3366,00
5MD4331Fait KarelAGP Domažlice5001:03:4366,00
6MD4460Hojda PetrTJ Spartak Klenčí5701:04:0760,00
1ZB4530Pinkrová KristýnaNevolice8101:04:34105,00
10MC4667Vlasák JaroslavAVL Stříbro5801:04:4648,00
6MB4757Bandžuch MartinSK Kdyně7501:04:5060,00
11MC4870Matějka MilošStříbro6001:06:1045,00
1ZC4946Poláková VeronikaSokol Postřekov6601:06:21105,00
7MD506Kubal VlastimilStod5001:06:3657,00
7MB5165Anton PavelKlíčany6901:06:3857,00
8MB5250Kolář PetrGerresheimer7201:06:5954,00
12MC5372Kubiska MiroslavNemocnice Domažlice6201:07:1142,00
2ZJ5453de Sousa AlexandraMílaři Domažlice9901:07:2893,00
13MC5563Dufek VáclavVelosport Domažlice5801:08:0239,00
14MC5613Žákovec PavelSokol Kolinec6601:08:0336,00
9MB5749Levička ZbyněkDomažlice6901:08:2551,00
1ME584Metelka JosefSpartak Police4401:08:45105,00
8MD5933Novák ZdeněkLomikar Domažlice5201:08:5854,00
2ME6066Šůcha VáclavSV Stříbro4601:09:0293,00
3ME6119Janový PetrAC Trial Plzeň4501:09:3781,00
6ZA6262Ruská AlexandraMiláno Holýšov8401:09:4260,00
2ZB6352Řezníčková MiroslavaKlenčí p. Č.7501:09:4693,00
10MB6451Štefek JosefWolfs Domažlice7101:11:4548,00
7ZA6568Paroubková DianaAT PETE9301:12:2657,00
9MD6638Lukačišin MilanCKS Malát Klatovy5501:14:09-
10MD6743Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:15:0251,00
3ZB687Tichá LibušeBrnířov8201:16:0681,00
17MA6954Mifek ZdeněkKlenčí8001:20:1827,00
1ZD705Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:20:27105,00
4ZB7118Hammerlová PetraHSC Capartice7601:22:5372,00
11MD7225Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:26:4548,00
4ME7311März FrantišekSokol Kout4301:31:0172,00
12MD7473Dvorský EmilLíně5501:59:3645,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA140Voják JiříMílaři Domažlice8800:42:02105,00
2MA210Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:45:1093,00
3MA335Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:45:4181,00
4MA422Frei MartinAK Kroměříž8600:47:2772,00
5MA514Sedláček JanTJ Sušice7800:48:2466,00
6MA63Turek MartinPraha8000:49:1060,00
7MB755Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:49:1957,00
8MA826Veselý RadekMílaři Domažlice9200:49:2754,00
9MC958David IvanStříbro6400:49:3951,00
10MA1021Razým VladislavSport Club Plzeň8800:50:4148,00
11MC1115Vacarda VladimírEleven Run Team5900:50:4645,00
12MB129Záruba JanSIX Monkeys7700:50:5742,00
13MB148Majer PavelDomažlice7600:52:5739,00
14MA1527Burt PavelSport Club Plzeň9700:53:1836,00
15MC1634Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:53:2133,00
16MC1748Pospíšil AntonínTlučná6000:53:3930,00
17MJ1828Horník AdamSport Club Plzeň0100:54:3127,00
18MA1956Sokol MartinAXON Sport Team7900:54:3624,00
19MC2039Karlík MichalLoko Trutnov6400:55:0821,00
20MC2145Beroušek PavelSokol Postřekov6200:55:2918,00
21MB2217Hammerle PetrHSC Capartice7200:55:4015,00
22MA2347Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:56:3912,00
23MC2477Voráček KarelSokol Dolany6300:56:439,00
24MJ2541Sýkora PetrAK Škoda Plzeň0000:57:226,00
25MA2642Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:57:353,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1320Beroušková KateřinaLK Tatran Chodov9100:51:29105,00
2ZA2832Dolejšová PetraAtletika Klatovy8800:58:1493,00
3ZA3512Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:59:3681,00
4ZA3716Brantlová JanaMílaři Domažlice9500:59:5872,00
5ZJ4144Beroušková BarboraSC PL0001:02:4666,00
6ZA4261Peteříková VendulaASK Slavia Praha8901:03:3360,00
7ZB4530Pinkrová KristýnaNevolice8101:04:3457,00
8ZC4946Poláková VeronikaSokol Postřekov6601:06:2154,00
9ZJ5453de Sousa AlexandraMílaři Domažlice9901:07:2851,00
10ZA6262Ruská AlexandraMiláno Holýšov8401:09:4248,00
11ZB6352Řezníčková MiroslavaKlenčí p. Č.7501:09:4645,00
12ZA6568Paroubková DianaAT PETE9301:12:2642,00
13ZB687Tichá LibušeBrnířov8201:16:0639,00
14ZD705Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:20:2736,00
15ZB7118Hammerlová PetraHSC Capartice7601:22:5333,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód