hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Kohout

10.6.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kohout
  • datum konání: 10.6.2017
  • zobrazeno již 556x

Sociální sítě

Místo konání

Besednice (u koupaliště) - Okres Český Krumlov
11:30 hodin

Přihlášky

na níže uvedený email nejpozději do 31. 5 . 2017
nebo na místě za zvýšené startovné

Startovné

předem 150 Kč
na místě 170 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Převýšení: 350 m (nahoru a dolů)

Ceny pro vítěze

Celkové pořadí (pro muže i ženy): 40 €, 30 €, 20 €, 10 €, 5 € Věcné ceny a tombola.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Manželé Kožíškovi
Kijevská 56
370 05 České Budějovice
Tel.: 602 840 067

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

behnakohout@seznam.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 12.06.2017, 09:26
  • zobrazeno již 803x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ235Ardamica DavidArdy Team0100:49:0370
2MJ3647Koubek TomášBBK9800:54:0562

Muži A (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kreisinger JanSK Studenec8400:35:0270
2MA242Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:36:0662
3MA479Bauer Václav-7800:39:0554
4MA960Sýkorá JanDecathlon Kalenji ČB9300:43:0148
5MA1413Hartl TomášSokol Římov8000:45:0444
6MA1578Prais MarcelSokol Křemže9300:46:0140
7MA1975Bartyzal Josef-8400:47:0638
8MA3180Valachovič TiborSKTG ČB8900:52:0536
8MA3146Petr MartinHomolští Chrti7800:52:0536
10MA3474Zrzavý Martin-9100:53:0332
11MA3573Horák Libor-8800:53:0430
12MA3824Dvořák MatějSokol Hluboká9700:56:0128
13MA4210Šedivý PetrSDH Soběnov8800:59:0126
14MA5559Heguduš JakubBBK9101:13:0324
15MA5833Vrkoč MichalSepekov8301:20:0422

Muži B (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB328Bláha Jan-7200:39:0370
2MB519Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:40:0162
3MB66Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:41:0054
4MB843Záruba JanSIX MONKEYS7700:42:0548
5MB1026Selinger StephanFH OOE Sports Team7200:43:0644
6MB1163Hrubý Martinneregistrován7300:44:0040
7MB123Vašák JanKoloredov7500:44:0238
8MB1354Šíma JanČ. Krumlov7000:44:0536
9MB1669Haňur RomanBBKBOR6900:46:0334
10MB3081Brulík PavelSRTG ČB7700:52:0032
11MB3365Průka JaroslavTrhové Sviny7400:53:0130
12MB4650Koubek VáclavBBK6801:02:0828
13MB5041Bělohlav PetrHC Hluboká7401:08:0226
14MB574Ardamica DavidDolní Bukovsko7601:20:0024

Muži C (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC762Petrou JanSKI klub Velešín6400:41:0270
2MC1767Tůma JaroslavSK EGO Šindlovy Dvory6300:47:0062
3MC2164Novák JaroslavČ. Krumlov6400:48:0554
4MC2257Voráček KarelCyklo Velešín6200:49:0148
5MC2571Malát JanBBK Boršov6600:50:0644
6MC2858Hegeduš JosefBBK6600:51:0140
7MC2968Kroupa EvženBBK Boršov6700:51:0438
8MC4229Zdeněk LiborCyklo Velešín6600:59:0136
9MC4455Pavlíček FrantišekSoběnov5801:00:0134
10MC5366Kožíšek VáclavSK Čtyři Dvory České Budějovice6601:11:0532

Muži D (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2037Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:0170
2MD2551Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:50:0662
3MD3920Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:57:0054

Muži E (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4070Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:57:0270
2ME4872Mikšovský ZdeněkAK Včelná4501:06:0362

Juniorky (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4940Bělohlavová MichaelaHC Hluboká0101:07:0470

Ženy A (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1814Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:47:0170
2ZA5221Kožíšková KristýnaSK Čtyři Dvory České Budějovice9601:11:0362

Ženy B (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2431Foltová HelenaČOV K. Újezd7900:50:0470
2ZB3715Dirnerová AlžbětaAVA8200:55:0362
3ZB4145Petrová LenkaHomolští Chrti7800:58:0354
4ZB4518Matoušková JitkaLonqrun ČB7301:01:0448
5ZB5417Ardamicová RadkaArdy Team8101:12:0444
6ZB5616Tyrková IvetaLonqrun ČB7301:16:0640

Ženy C (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2556Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:50:0670
2ZC5149Bumbová MartinaKamenictví Bumba6901:10:0462

Ženy D (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4761Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:05:0370

Trať 10 km, 350 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kreisinger JanSK Studenec8400:35:0270
2MA242Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:36:0662
1MB328Bláha Jan-7200:39:0370
3MA479Bauer Václav-7800:39:0554
2MB519Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:40:0162
3MB66Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:41:0054
1MC762Petrou JanSKI klub Velešín6400:41:0270
4MB843Záruba JanSIX MONKEYS7700:42:0548
4MA960Sýkorá JanDecathlon Kalenji ČB9300:43:0148
5MB1026Selinger StephanFH OOE Sports Team7200:43:0644
6MB1163Hrubý Martinneregistrován7300:44:0040
7MB123Vašák JanKoloredov7500:44:0238
8MB1354Šíma JanČ. Krumlov7000:44:0536
5MA1413Hartl TomášSokol Římov8000:45:0444
6MA1578Prais MarcelSokol Křemže9300:46:0140
9MB1669Haňur RomanBBKBOR6900:46:0334
2MC1767Tůma JaroslavSK EGO Šindlovy Dvory6300:47:0062
1ZA1814Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:47:0170
7MA1975Bartyzal Josef-8400:47:0638
1MD2037Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:0170
3MC2164Novák JaroslavČ. Krumlov6400:48:0554
4MC2257Voráček KarelCyklo Velešín6200:49:0148
1MJ235Ardamica DavidArdy Team0100:49:0370
1ZB2431Foltová HelenaČOV K. Újezd7900:50:0470
5MC2571Malát JanBBK Boršov6600:50:0644
2MD2551Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:50:0662
1ZC2556Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:50:0670
6MC2858Hegeduš JosefBBK6600:51:0140
7MC2968Kroupa EvženBBK Boršov6700:51:0438
10MB3081Brulík PavelSRTG ČB7700:52:0032
8MA3146Petr MartinHomolští Chrti7800:52:0536
8MA3180Valachovič TiborSKTG ČB8900:52:0536
11MB3365Průka JaroslavTrhové Sviny7400:53:0130
10MA3474Zrzavý Martin-9100:53:0332
11MA3573Horák Libor-8800:53:0430
2MJ3647Koubek TomášBBK9800:54:0562
2ZB3715Dirnerová AlžbětaAVA8200:55:0362
12MA3824Dvořák MatějSokol Hluboká9700:56:0128
3MD3920Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:57:0054
1ME4070Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:57:0270
3ZB4145Petrová LenkaHomolští Chrti7800:58:0354
8MC4229Zdeněk LiborCyklo Velešín6600:59:0136
13MA4210Šedivý PetrSDH Soběnov8800:59:0126
9MC4455Pavlíček FrantišekSoběnov5801:00:0134
4ZB4518Matoušková JitkaLonqrun ČB7301:01:0448
12MB4650Koubek VáclavBBK6801:02:0828
1ZD4761Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:05:0370
2ME4872Mikšovský ZdeněkAK Včelná4501:06:0362
1ZJ4940Bělohlavová MichaelaHC Hluboká0101:07:0470
13MB5041Bělohlav PetrHC Hluboká7401:08:0226
2ZC5149Bumbová MartinaKamenictví Bumba6901:10:0462
2ZA5221Kožíšková KristýnaSK Čtyři Dvory České Budějovice9601:11:0362
10MC5366Kožíšek VáclavSK Čtyři Dvory České Budějovice6601:11:0532
5ZB5417Ardamicová RadkaArdy Team8101:12:0444
14MA5559Heguduš JakubBBK9101:13:0324
6ZB5616Tyrková IvetaLonqrun ČB7301:16:0640
14MB574Ardamica DavidDolní Bukovsko7601:20:0024
15MA5833Vrkoč MichalSepekov8301:20:0422

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kreisinger JanSK Studenec8400:35:0270
2MA242Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:36:0662
3MB328Bláha Jan-7200:39:0354
4MA479Bauer Václav-7800:39:0548
5MB519Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:40:0144
6MB66Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:41:0040
7MC762Petrou JanSKI klub Velešín6400:41:0238
8MB843Záruba JanSIX MONKEYS7700:42:0536
9MA960Sýkorá JanDecathlon Kalenji ČB9300:43:0134
10MB1026Selinger StephanFH OOE Sports Team7200:43:0632
11MB1163Hrubý Martinneregistrován7300:44:0030
12MB123Vašák JanKoloredov7500:44:0228
13MB1354Šíma JanČ. Krumlov7000:44:0526
14MA1413Hartl TomášSokol Římov8000:45:0424
15MA1578Prais MarcelSokol Křemže9300:46:0122
16MB1669Haňur RomanBBKBOR6900:46:0320
17MC1767Tůma JaroslavSK EGO Šindlovy Dvory6300:47:0018
18MA1975Bartyzal Josef-8400:47:0616
19MD2037Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:0114
20MC2164Novák JaroslavČ. Krumlov6400:48:0512
21MC2257Voráček KarelCyklo Velešín6200:49:0110
22MJ235Ardamica DavidArdy Team0100:49:038
23MC2571Malát JanBBK Boršov6600:50:066
23MD2551Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:50:066
25MC2858Hegeduš JosefBBK6600:51:012

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1814Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:47:0170
2ZB2431Foltová HelenaČOV K. Újezd7900:50:0462
3ZC2556Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:50:0654
4ZB3715Dirnerová AlžbětaAVA8200:55:0348
5ZB4145Petrová LenkaHomolští Chrti7800:58:0344
6ZB4518Matoušková JitkaLonqrun ČB7301:01:0440
7ZD4761Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:05:0338
8ZJ4940Bělohlavová MichaelaHC Hluboká0101:07:0436
9ZC5149Bumbová MartinaKamenictví Bumba6901:10:0434
10ZA5221Kožíšková KristýnaSK Čtyři Dvory České Budějovice9601:11:0332
11ZB5417Ardamicová RadkaArdy Team8101:12:0430
12ZB5616Tyrková IvetaLonqrun ČB7301:16:0628

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

nádherný závod, trasa, organizace , všechno na jedničku, těším se příští rok
matousjitka

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód