hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Horský běh Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd

1.7.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Horský běh Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd
  • datum konání: 1.7.2017
  • zobrazeno již 415x
  • pořadatel: Viking Jilemnice

Sociální sítě

Místo konání

Hodkovice nad Mohelkou - náměstí
11:00 hodin

Přihlášky

na níže uvedenem webu

Popis tratě

Délka: 14,2 km
Převýšení: 790 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Roman Koucký
tel. 602 265 857

Internetové stránky

http://behnajested.cz

E-mailová adresa

roman.koucky@fiamm.com

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 04.07.2017, 12:25
  • zobrazeno již 654x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2267Plášil MatějSokol Senohraby9900:34:52105,00
2MJ5273Krupka AdamIndičtí běžci Šárovcova Lhota0100:35:1993,00
3MJ7272Krupka MilanIndičtí běžci Šárovcova Lhota0300:35:5081,00
4MJ8281Patkoló SamuelCyklopoint Jičín0000:35:5772,00
5MJ10278Moravec JakubJM Team Letohrad9900:38:2166,00
6MJ11220Tůma LukášLSK Lomnice nad Popelkou0200:39:1560,00
7MJ16279Moravec JanJM Team Letohrad0200:42:5457,00

Muži A (trať 12,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA158Fejfar OndřejINOV-8 TEAM8900:55:49105,00
2MA225Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:56:1393,00
3MA342Rexa MartinKerda Sport7901:00:3381,00
4MA1044Třešňák RadimLiberec8401:05:3572,00
5MA1123Háze MartinAO Spartak Vrchlabí8501:06:1766,00
6MA1265Dumek VáclavJiskra Tanvald8701:06:2660,00
7MA1513Stezka MartinTáta dvojčat8401:08:1657,00
8MA1756Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:09:2554,00
9MA1878Ehl PetrHO SKOL7801:09:2851,00
10MA2149Clemenz SilvioPSV Zittau7901:09:40-
11MA3215Šplíchal JanSokol Valteřice8301:13:5048,00
12MA415Samek KamilKostelní Hlavno7801:18:4845,00
13MA5454Kotek TomášTomáš Kotek8501:30:5342,00

Muži B (trať 12,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB426Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7501:01:19105,00
2MB631Malý JanEleven Run Team7301:02:3793,00
3MB747Huk PetrJablonec nad Nisou7601:03:5481,00
4MB1355Novotný JiříDukla Liberec7101:06:4272,00
5MB1951Kauler MartinTJ Sokol Mšeno7601:09:3266,00
6MB2369Drbohlav TomášChabrus Příšovice7701:10:3260,00
7MB2577Rozsypal VladislavSTS Chvojkovice Brod7001:11:0257,00
8MB2634Čermák JiříStaněk Sport Turnov7401:11:0454,00
9MB2738Oberländer JanSokol Senohraby7501:11:2851,00
10MB2852Stančo LadislavSK Hory Beraní Hlavy Čelákovice7701:11:3148,00
11MB2924Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7201:12:2545,00
12MB3453Bednář PavelŠNECI na MAX6801:14:5442,00
13MB3679Kubeček JáchymHK Pardubice7701:15:4939,00
14MB3762Špernoga Petr-7501:15:5736,00
15MB3868Cicvárek JakubTurnov7701:16:2233,00
16MB3957Krupka MilanIndičtí běžci Šárovcova Lhota7201:17:2030,00
17MB4264Zeman TomášBK Bohdánkov7701:19:5327,00
18MB4446Pröller MiroslavČeská Lípa7001:20:4424,00
19MB4576Kaplan ViktorJablonec nad Nisou7401:20:4721,00

Muži C (trať 12,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC528Jančík BořekSVARTES Hořice6401:01:52105,00
2MC941Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6401:04:4493,00
3MC1445Krostack BerndPSV Zittau6401:06:57-
4MC1675Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5901:08:3181,00
5MC1940Rys JiříTriatlon Mladá Boleslav6401:09:3272,00
6MC2435Nypl MartinJablonec nad Nisou6601:10:5966,00
7MC3073Karlík MichalLOKO Trutov6401:12:3760,00
8MC4370Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:20:1057,00
9MC4612Chroust JanRC Falkenštejn Krásná Lípa6001:22:1554,00
10MC4771Jakš MartinJablonec nad Nisou6601:22:3851,00
11MC4863Šlapák MichalBubeneč6301:23:0348,00
12MC4981Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:23:4945,00
13MC5230Vrabec MilanStaněk Sport Trutnov6001:26:1242,00
14MC5672Plíhal JanKRB Koberovy6701:36:3439,00

Muži D (trať 6,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1276Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:33:59105,00
2MD4269Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:35:0593,00
3MD6275Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:35:2081,00
4MD9265Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:36:3972,00
5MD12263Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:41:0466,00
6MD14270Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:41:4960,00
7MD15280Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:42:1157,00
8MD16283Přinda OldřichLiberec5100:42:5454,00
9MD18232Kumsta ZdeněkAC Mladá Boleslav5200:44:3451,00
10MD20277Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:46:3148,00
11MD24282Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4800:55:1045,00

Muži E (trať 6,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME13268Leszkow PetrMK Hlinsko4400:41:14105,00
2ME19236Metelka JosefSpartak Police4400:46:0593,00
3ME21213Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:48:1381,00
4ME22228Jantsch VítězslavELEVEN RUN TEAM3500:50:1272,00
5ME25266Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:12:5266,00

Juniorky (trať 6,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3274Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:35:03105,00

Ženy A (trať 12,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3532Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9101:15:11105,00
2ZA4059Vlčková IvetaINOV8-TEAM8301:18:0293,00
3ZA5074Fryšarová EvaBejky Tým - ZaBěhu.cz9001:23:5681,00
4ZA5360Formánková MartinaDHL ITS Running Club8601:29:0372,00
5ZA5548Čížková JanaMaja8701:35:3966,00

Ženy B (trať 12,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3133Čermáková JitkaStaněk Sport Turnov7501:13:48105,00
2ZB3350Macháčková TerezaTJ Doksy7801:14:3893,00
3ZB5161Kynclová ZuzanaVelké Popovice8201:25:3881,00

Ženy C (trať 12,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC839Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:04:20105,00
2ZC2227Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7201:09:4293,00

Ženy D (trať 6,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD23234Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:52:42105,00

Trať 6,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1276Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:33:59105,00
1MJ2267Plášil MatějSokol Senohraby9900:34:52105,00
1ZJ3274Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:35:03105,00
2MD4269Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:35:0593,00
2MJ5273Krupka AdamIndičtí běžci Šárovcova Lhota0100:35:1993,00
3MD6275Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:35:2081,00
3MJ7272Krupka MilanIndičtí běžci Šárovcova Lhota0300:35:5081,00
4MJ8281Patkoló SamuelCyklopoint Jičín0000:35:5772,00
4MD9265Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:36:3972,00
5MJ10278Moravec JakubJM Team Letohrad9900:38:2166,00
6MJ11220Tůma LukášLSK Lomnice nad Popelkou0200:39:1560,00
5MD12263Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:41:0466,00
1ME13268Leszkow PetrMK Hlinsko4400:41:14105,00
6MD14270Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:41:4960,00
7MD15280Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:42:1157,00
8MD16283Přinda OldřichLiberec5100:42:5454,00
7MJ16279Moravec JanJM Team Letohrad0200:42:5457,00
9MD18232Kumsta ZdeněkAC Mladá Boleslav5200:44:3451,00
2ME19236Metelka JosefSpartak Police4400:46:0593,00
10MD20277Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:46:3148,00
3ME21213Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:48:1381,00
4ME22228Jantsch VítězslavELEVEN RUN TEAM3500:50:1272,00
1ZD23234Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:52:42105,00
11MD24282Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4800:55:1045,00
5ME25266Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:12:5266,00

Trať 12,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA158Fejfar OndřejINOV-8 TEAM8900:55:49105,00
2MA225Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:56:1393,00
3MA342Rexa MartinKerda Sport7901:00:3381,00
1MB426Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7501:01:19105,00
1MC528Jančík BořekSVARTES Hořice6401:01:52105,00
2MB631Malý JanEleven Run Team7301:02:3793,00
3MB747Huk PetrJablonec nad Nisou7601:03:5481,00
1ZC839Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:04:20105,00
2MC941Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6401:04:4493,00
4MA1044Třešňák RadimLiberec8401:05:3572,00
5MA1123Háze MartinAO Spartak Vrchlabí8501:06:1766,00
6MA1265Dumek VáclavJiskra Tanvald8701:06:2660,00
4MB1355Novotný JiříDukla Liberec7101:06:4272,00
3MC1445Krostack BerndPSV Zittau6401:06:57-
7MA1513Stezka MartinTáta dvojčat8401:08:1657,00
4MC1675Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5901:08:3181,00
8MA1756Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:09:2554,00
9MA1878Ehl PetrHO SKOL7801:09:2851,00
5MC1940Rys JiříTriatlon Mladá Boleslav6401:09:3272,00
5MB1951Kauler MartinTJ Sokol Mšeno7601:09:3266,00
10MA2149Clemenz SilvioPSV Zittau7901:09:40-
2ZC2227Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7201:09:4293,00
6MB2369Drbohlav TomášChabrus Příšovice7701:10:3260,00
6MC2435Nypl MartinJablonec nad Nisou6601:10:5966,00
7MB2577Rozsypal VladislavSTS Chvojkovice Brod7001:11:0257,00
8MB2634Čermák JiříStaněk Sport Turnov7401:11:0454,00
9MB2738Oberländer JanSokol Senohraby7501:11:2851,00
10MB2852Stančo LadislavSK Hory Beraní Hlavy Čelákovice7701:11:3148,00
11MB2924Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7201:12:2545,00
7MC3073Karlík MichalLOKO Trutov6401:12:3760,00
1ZB3133Čermáková JitkaStaněk Sport Turnov7501:13:48105,00
11MA3215Šplíchal JanSokol Valteřice8301:13:5048,00
2ZB3350Macháčková TerezaTJ Doksy7801:14:3893,00
12MB3453Bednář PavelŠNECI na MAX6801:14:5442,00
1ZA3532Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9101:15:11105,00
13MB3679Kubeček JáchymHK Pardubice7701:15:4939,00
14MB3762Špernoga Petr-7501:15:5736,00
15MB3868Cicvárek JakubTurnov7701:16:2233,00
16MB3957Krupka MilanIndičtí běžci Šárovcova Lhota7201:17:2030,00
2ZA4059Vlčková IvetaINOV8-TEAM8301:18:0293,00
12MA415Samek KamilKostelní Hlavno7801:18:4845,00
17MB4264Zeman TomášBK Bohdánkov7701:19:5327,00
8MC4370Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:20:1057,00
18MB4446Pröller MiroslavČeská Lípa7001:20:4424,00
19MB4576Kaplan ViktorJablonec nad Nisou7401:20:4721,00
9MC4612Chroust JanRC Falkenštejn Krásná Lípa6001:22:1554,00
10MC4771Jakš MartinJablonec nad Nisou6601:22:3851,00
11MC4863Šlapák MichalBubeneč6301:23:0348,00
12MC4981Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:23:4945,00
3ZA5074Fryšarová EvaBejky Tým - ZaBěhu.cz9001:23:5681,00
3ZB5161Kynclová ZuzanaVelké Popovice8201:25:3881,00
13MC5230Vrabec MilanStaněk Sport Trutnov6001:26:1242,00
4ZA5360Formánková MartinaDHL ITS Running Club8601:29:0372,00
13MA5454Kotek TomášTomáš Kotek8501:30:5342,00
5ZA5548Čížková JanaMaja8701:35:3966,00
14MC5672Plíhal JanKRB Koberovy6701:36:3439,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA158Fejfar OndřejINOV-8 TEAM8900:55:49105,00
2MA225Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:56:1393,00
3MA342Rexa MartinKerda Sport7901:00:3381,00
4MB426Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7501:01:1972,00
5MC528Jančík BořekSVARTES Hořice6401:01:5266,00
6MB631Malý JanEleven Run Team7301:02:3760,00
7MB747Huk PetrJablonec nad Nisou7601:03:5457,00
8MC941Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6401:04:4454,00
9MA1044Třešňák RadimLiberec8401:05:3551,00
10MA1123Háze MartinAO Spartak Vrchlabí8501:06:1748,00
11MA1265Dumek VáclavJiskra Tanvald8701:06:2645,00
12MB1355Novotný JiříDukla Liberec7101:06:4242,00
13MA1513Stezka MartinTáta dvojčat8401:08:1639,00
14MC1675Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5901:08:3136,00
15MA1756Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:09:2533,00
16MA1878Ehl PetrHO SKOL7801:09:2830,00
17MC1940Rys JiříTriatlon Mladá Boleslav6401:09:3227,00
17MB1951Kauler MartinTJ Sokol Mšeno7601:09:3227,00
19MB2369Drbohlav TomášChabrus Příšovice7701:10:3221,00
20MC2435Nypl MartinJablonec nad Nisou6601:10:5918,00
21MB2577Rozsypal VladislavSTS Chvojkovice Brod7001:11:0215,00
22MB2634Čermák JiříStaněk Sport Turnov7401:11:0412,00
23MB2738Oberländer JanSokol Senohraby7501:11:289,00
24MB2852Stančo LadislavSK Hory Beraní Hlavy Čelákovice7701:11:316,00
25MB2924Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7201:12:253,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC839Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:04:20105,00
2ZC2227Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7201:09:4293,00
3ZB3133Čermáková JitkaStaněk Sport Turnov7501:13:4881,00
4ZB3350Macháčková TerezaTJ Doksy7801:14:3872,00
5ZA3532Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9101:15:1166,00
6ZA4059Vlčková IvetaINOV8-TEAM8301:18:0260,00
7ZA5074Fryšarová EvaBejky Tým - ZaBěhu.cz9001:23:5657,00
8ZB5161Kynclová ZuzanaVelké Popovice8201:25:3854,00
9ZA5360Formánková MartinaDHL ITS Running Club8601:29:0351,00
10ZA5548Čížková JanaMaja8701:35:3948,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód