hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Sedlecko-prčický trhák

5.7.2017, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Sedlecko-prčický trhák
  • datum konání: 5.7.2017
  • zobrazeno již 553x

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Sedlci-Prčici
11:00 hodin

Popis tratě

Délka: 5,5 km
Převýšení: 312 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Josef Slabý
tel. 606 848 150

E-mailová adresa

autoskola.slaby@seznam.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 14.07.2017, 08:44
  • zobrazeno již 486x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ857Bočánek MichalKerteam0000:26:5635,00
2MJ1758Moravec JakubJM Team Letohrad9900:28:3631,00
3MJ2259Plášil MatějSokol Senohraby9900:29:0827,00
4MJ2560Procházka LuděkBenešovský běžecký klub9900:29:2424,00
5MJ3361Vencl JiříActivity Lanškroun9800:31:4822,00
6MJ5462Procházka LukášBenešovský běžecký klub0300:39:1820,00

Muži A (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:21:4835,00
2MA22Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:23:1631,00
3MA33Hostička JanPříbram7900:23:5027,00
4MA44Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:25:1424,00
5MA125Pelikán KarelBBK Benešov7900:27:2022,00
6MA226Čumpelík RobinFC Bolešín8100:29:0820,00

Muži B (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB57Jánošík RudolfVlašim7100:25:2635,00
2MB68Jirásek MarekTJ Sokol Kbely7300:26:0231,00
3MB79Záruba JanSix Monkeys7700:26:2527,00
4MB1010Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou7000:27:0324,00
5MB1111Diviš JiříCBC team7500:27:0522,00
6MB1312Lebeda PetrBBK Benešov7500:27:3820,00
7MB1513Oberländer JanSokol Senohraby7500:28:2519,00
8MB1614Hergesell JiříVračkovice7100:28:3118,00
9MB1715Lejnar MartinSDH Zruč nad Sázavou7200:28:3617,00
10MB1916Špůrek PetrKoloběžka Vracovice7100:28:4716,00
11MB2017Pejša JanSedlčany7500:28:5315,00
12MB3118Říha KarelSeběhrdy6900:31:3514,00
13MB4319Picka JanChramiště7200:35:1813,00
14MB5620Procházka LuděkBBK Benešov7000:39:3012,00

Muži C (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC921Petrou JanSKI klub Velešín6400:27:0235,00
2MC1422Mikolášek ArnoštNákří6500:28:1831,00
3MC2423Tůma JiříOA Vlašim6300:29:2127,00
4MC3224Matějovský PavelAVC/MK Kladno6500:31:4224,00
5MC4025Škopek PavelVlašim6400:34:3022,00
6MC4126Zářecký MilošDosman Dolní Chabry6100:34:5520,00
7MC5727Sedlák JiříPřelouč5800:40:0919,00

Muži D (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2628Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:29:2635,00
2MD2929Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:30:5731,00
3MD3030Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:31:1327,00
4MD3431Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:31:5424,00
5MD3732Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5500:33:1022,00
6MD3833Mayer JanAtletika Benešov5400:33:5520,00
7MD4834Smetana KarelBBK Benešov5100:36:1219,00
8MD5035Cinka IvanBBK Benešov5700:36:4618,00

Muži E (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4436Metelka JosefSpartak Police4400:35:3435,00
2ME4637Boháč KarelLiga 2000 Tábor4700:35:5131,00
3ME5338Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:39:1027,00
4ME5839Kříž VladimírSportink Příbram4300:41:0624,00

Ženy A (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2840Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:30:1535,00
2ZA5141Krausová AnetaLong České Budějovice9000:37:3531,00
3ZA6142Šárová AndreaVotice8400:42:3627,00

Ženy B (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4543Jirásková KateřinaPraha 97600:35:4635,00
2ZB4944Trnková ŠtěpánkaSabzo Praha7300:36:2931,00

Ženy C (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2745Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:29:3835,00
2ZC4246Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:35:0231,00
3ZC4747Bořilová MagdalénaSOŠ-SZŠ Benešov6500:36:0227,00
4ZC5248Picková JanaChramiště7200:38:2724,00
5ZC5549Kopecká JaroslavaVeletín6600:39:2122,00

Ženy D (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3550Mališová KarlaUSK Praha6000:32:1735,00
2ZD6051Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:41:5131,00
3ZD6252Jurošková MilušeBrno5800:43:3227,00

Příchozí muži (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PM2153Boubalík StanislavSedlec-Prčice9000:29:06-
2PM3654Nemet JanSedlec-Prčice8800:32:57-
3PM3955Sláma PetrKvasejovice7300:34:27-
4PM5956Hájek JosefTisem8300:41:07-

Trať 5,5 km, 312 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:21:4835,00
2MA22Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:23:1631,00
3MA33Hostička JanPříbram7900:23:5027,00
4MA44Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:25:1424,00
1MB57Jánošík RudolfVlašim7100:25:2635,00
2MB68Jirásek MarekTJ Sokol Kbely7300:26:0231,00
3MB79Záruba JanSix Monkeys7700:26:2527,00
1MJ857Bočánek MichalKerteam0000:26:5635,00
1MC921Petrou JanSKI klub Velešín6400:27:0235,00
4MB1010Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou7000:27:0324,00
5MB1111Diviš JiříCBC team7500:27:0522,00
5MA125Pelikán KarelBBK Benešov7900:27:2022,00
6MB1312Lebeda PetrBBK Benešov7500:27:3820,00
2MC1422Mikolášek ArnoštNákří6500:28:1831,00
7MB1513Oberländer JanSokol Senohraby7500:28:2519,00
8MB1614Hergesell JiříVračkovice7100:28:3118,00
9MB1715Lejnar MartinSDH Zruč nad Sázavou7200:28:3617,00
2MJ1758Moravec JakubJM Team Letohrad9900:28:3631,00
10MB1916Špůrek PetrKoloběžka Vracovice7100:28:4716,00
11MB2017Pejša JanSedlčany7500:28:5315,00
1PM2153Boubalík StanislavSedlec-Prčice9000:29:06-
6MA226Čumpelík RobinFC Bolešín8100:29:0820,00
3MJ2259Plášil MatějSokol Senohraby9900:29:0827,00
3MC2423Tůma JiříOA Vlašim6300:29:2127,00
4MJ2560Procházka LuděkBenešovský běžecký klub9900:29:2424,00
1MD2628Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:29:2635,00
1ZC2745Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:29:3835,00
1ZA2840Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:30:1535,00
2MD2929Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:30:5731,00
3MD3030Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:31:1327,00
12MB3118Říha KarelSeběhrdy6900:31:3514,00
4MC3224Matějovský PavelAVC/MK Kladno6500:31:4224,00
5MJ3361Vencl JiříActivity Lanškroun9800:31:4822,00
4MD3431Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:31:5424,00
1ZD3550Mališová KarlaUSK Praha6000:32:1735,00
2PM3654Nemet JanSedlec-Prčice8800:32:57-
5MD3732Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5500:33:1022,00
6MD3833Mayer JanAtletika Benešov5400:33:5520,00
3PM3955Sláma PetrKvasejovice7300:34:27-
5MC4025Škopek PavelVlašim6400:34:3022,00
6MC4126Zářecký MilošDosman Dolní Chabry6100:34:5520,00
2ZC4246Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:35:0231,00
13MB4319Picka JanChramiště7200:35:1813,00
1ME4436Metelka JosefSpartak Police4400:35:3435,00
1ZB4543Jirásková KateřinaPraha 97600:35:4635,00
2ME4637Boháč KarelLiga 2000 Tábor4700:35:5131,00
3ZC4747Bořilová MagdalénaSOŠ-SZŠ Benešov6500:36:0227,00
7MD4834Smetana KarelBBK Benešov5100:36:1219,00
2ZB4944Trnková ŠtěpánkaSabzo Praha7300:36:2931,00
8MD5035Cinka IvanBBK Benešov5700:36:4618,00
2ZA5141Krausová AnetaLong České Budějovice9000:37:3531,00
4ZC5248Picková JanaChramiště7200:38:2724,00
3ME5338Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:39:1027,00
6MJ5462Procházka LukášBenešovský běžecký klub0300:39:1820,00
5ZC5549Kopecká JaroslavaVeletín6600:39:2122,00
14MB5620Procházka LuděkBBK Benešov7000:39:3012,00
7MC5727Sedlák JiříPřelouč5800:40:0919,00
4ME5839Kříž VladimírSportink Příbram4300:41:0624,00
4PM5956Hájek JosefTisem8300:41:07-
2ZD6051Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:41:5131,00
3ZA6142Šárová AndreaVotice8400:42:3627,00
3ZD6252Jurošková MilušeBrno5800:43:3227,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:21:4835,00
2MA22Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:23:1631,00
3MA33Hostička JanPříbram7900:23:5027,00
4MA44Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:25:1424,00
5MB57Jánošík RudolfVlašim7100:25:2622,00
6MB68Jirásek MarekTJ Sokol Kbely7300:26:0220,00
7MB79Záruba JanSix Monkeys7700:26:2519,00
8MJ857Bočánek MichalKerteam0000:26:5618,00
9MC921Petrou JanSKI klub Velešín6400:27:0217,00
10MB1010Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou7000:27:0316,00
11MB1111Diviš JiříCBC team7500:27:0515,00
12MA125Pelikán KarelBBK Benešov7900:27:2014,00
13MB1312Lebeda PetrBBK Benešov7500:27:3813,00
14MC1422Mikolášek ArnoštNákří6500:28:1812,00
15MB1513Oberländer JanSokol Senohraby7500:28:2511,00
16MB1614Hergesell JiříVračkovice7100:28:3110,00
17MB1715Lejnar MartinSDH Zruč nad Sázavou7200:28:369,00
17MJ1758Moravec JakubJM Team Letohrad9900:28:369,00
19MB1916Špůrek PetrKoloběžka Vracovice7100:28:477,00
20MB2017Pejša JanSedlčany7500:28:536,00
21MA226Čumpelík RobinFC Bolešín8100:29:085,00
21MJ2259Plášil MatějSokol Senohraby9900:29:085,00
23MC2423Tůma JiříOA Vlašim6300:29:213,00
24MJ2560Procházka LuděkBenešovský běžecký klub9900:29:242,00
25MD2628Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:29:261,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2745Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:29:3835,00
2ZA2840Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:30:1531,00
3ZD3550Mališová KarlaUSK Praha6000:32:1727,00
4ZC4246Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:35:0224,00
5ZB4543Jirásková KateřinaPraha 97600:35:4622,00
6ZC4747Bořilová MagdalénaSOŠ-SZŠ Benešov6500:36:0220,00
7ZB4944Trnková ŠtěpánkaSabzo Praha7300:36:2919,00
8ZA5141Krausová AnetaLong České Budějovice9000:37:3518,00
9ZC5248Picková JanaChramiště7200:38:2717,00
10ZC5549Kopecká JaroslavaVeletín6600:39:2116,00
11ZD6051Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:41:5115,00
12ZA6142Šárová AndreaVotice8400:42:3614,00
13ZD6252Jurošková MilušeBrno5800:43:3213,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód