hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Lochovice - Plešivec

6.7.2017, čtvrtek

Propozice závodu

  • název závodu: Lochovice - Plešivec
  • datum konání: 6.7.2017
  • zobrazeno již 497x
  • pořadatel: AVC, Obec Lochovice a Obec Lhotka

Sociální sítě

Místo konání

Lochovice
11:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 5,6 km
Převýšení: 370 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Biško
tel. 736 128 099

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

miroslav.bisko@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.7.2016Lochovice - Plešivec166
5.7.2015Lochovice - Plešivec116
6.7.2014Lochovice - Plešivec149
5.5.2013Lochovice - Plešivec, MČR veteránů, vzpomínka na Ivo Domanského206
6.7.2012Lochovice - Plešivec125
6.7.2011Lochovice - Plešivec151
5.7.2010Lochovice - Plešivec107
5.7.2009Lochovice - Plešivec140
6.7.2008Lochovice - Plešivec126
5.7.2007Lochovice - Plešivec, MČR veteránů207
6.7.2006Lochovice - Plešivec109
8.5.2005Lochovice - Plešivec85
9.5.2004Lochovice - Plešivec98
11.5.2003Lochovice - Plešivec67

Statistika závodu Lochovice - Plešivec

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 1852

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mašek Roman6115
Chochola Petr7715
Chochola Vladimír5015
Jirásková Eva6414
Mališová Karla6014
Soukup Petr6512
Mikoláš Milan4212
Svobodová Dana5211
Vraštilová Miloslava5611
Kuncl František5011
Mucha Petr4710
Rychecký Tomáš6610
Svoboda Jan4310
Pergner Petr6110
Čapek Antonín4110
Janeček Jaroslav409
Kyselý Petr649
Pštrossová Marie599
Pour Svatopluk529
Popovová Jaroslava489
Zelinka Miloslav249
Turek Jiří629
Průša Josef529
Zeidlerová Jarmila518
Raboch Ivan668
Doležal Jaromír578
Havlín Antonín558
Hlusička Josef388
Rendl Josef767
Boček Jan907
Gregor Jaroslav517
Štěpánek Petr657
Beshir Ervin677
Šimůnek Jan497
Schovánek Petr657
Vaněk Mikuláš907
Vacarda Vladimír597
Jelínek Karel517
Chytrý Štěpán887
Černý Vladimír527
Krejsa Václav527
Les Josef476
Krupka Milan566
Herda Jan836
Škrabálek Jan706
Cipl František516
Kříž Vladimír586
Kadeřábek Rudolf396
Hofman Vít926
Čech Karel456

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 14.07.2017, 09:40
  • zobrazeno již 791x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,6 km, 370 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ552Franěk JanTriklub Příbram9800:25:0270
2MJ753Bořánek MichalKerteam0000:25:3762
3MJ2054Sedláček MiroslavHořovice9900:29:1354
4MJ2855Moravec JakubJM Team Letohrad9900:30:3148
5MJ3356Petrilák MatoušOK Dobříš0400:31:1444
6MJ4457Kubr LucasAC Laura - Belgie0400:32:48-
7MJ7058Burian DominikGymnázium Příbram0100:35:4440
8MJ8159Trégr JiříFL Nové Strašecí9900:36:5038
9MJ8360Vencl JiříActivity Lanškroun9800:36:5136
10MJ11361Šilhánek MartinČenkov9900:39:4534
11MJ12062Čajan PetrHluboš9800:40:4332

Muži A (trať 5,6 km, 370 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA163Pechek PetrKerteam8300:23:3770
2MA264Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:24:1662
3MA465Ekl TomášIron Stars Beroun8300:24:5754
4MA666Hostička JanPříbram7900:25:1748
5MA1067Herda JanSKP Nymburk8300:26:4544
6MA1268Hochmut MilanSpartak Rožmitál8700:27:3340
7MA2369Franěk OndřejPraha 69000:29:3238
8MA2470Havrlík MatoušLhotka9000:29:3736
9MA2571Kuncl PetrKunclův mlýn8300:29:4234
10MA3372Škrlant MartinŽebrák7900:31:1432
11MA3873Flachs MichalZličín8700:31:4430
12MA4174Brych JiříBlaník Strunkovice8800:32:0328
13MA4775Hartman MarekFL Nové Strašecí9000:32:5826
14MA5576Špecián Jiří--------8200:33:3224
15MA6777Novotný DavidTREAT Adventure8100:35:0722
16MA7278Benda JaroslavJerusalém9100:35:5820
17MA7579Štekl RadomírNové Strašecí8200:36:0418
18MA7880Kuběna RudolfSPS Prezidium Praha8700:36:2816
19MA7981Hejl LiborHostomice8200:36:3214
20MA8782Vávra PetrVorvani9400:37:2212
21MA8883Vávra PavelVorvani9000:37:2310
22MA9084Hofman VítNové Strašecí9200:37:428
23MA9685Konopásek RadekKrušovice8900:37:506
24MA10486Kratochvíl MartinLhotka TJ8500:38:324
25MA10887Perlík KimiMýto9700:39:012
26MA11688Zahrádka AlešLochovice9100:40:062
27MA11789Jun TomášZŠ MŠ Nové Strašecí8900:40:082
28MA12390Krahulec MarekLochovice ABK8800:40:492
29MA12791Klindera PavelPříbram9400:41:162
30MA12892Blecha JiříBubákovští kocouři9000:41:202
31MA13093Kršík MilanLibomyšl8100:42:022
32MA13194Špolek LiborLhotka TJ8200:42:192
33MA13695Strejček JiříRysy8300:42:542
34MA13796Jánský ZdeněkFL Nové Strašecí8700:42:552
35MA14897Křivánek JanLhotka TJ8200:46:172
36MA14998Molčan MarekPiešťany/SK9100:46:30-
37MA16199Veselý TomášNové Strašecí9200:51:312
38MA165100Jánský MichalNové Strašecí8900:56:292

Muži B (trať 5,6 km, 370 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3101Vagenknecht FrantišekASTER Jičín7700:24:4370
2MB9102Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:26:2462
3MB11103Rosol JiříLoko Beroun7400:26:5554
4MB13104Záruba JanSix Monkeys7700:27:5648
5MB15105Jirásek MarekTJ Sokol Kbely7300:28:1844
6MB16106Ludrovský MartinKoh-I-Noor Machinery7700:28:43-
7MB18107Votava MartinKrálův Dvůr - Popovice7100:29:0140
8MB26108Pejša JanSedlčany7500:29:4438
9MB27109Kalista JiříSK Praga Praha7100:30:0536
10MB36110Matula ŠtěpánOlympia Kladno7000:31:3034
11MB40111Chochola PetrZŠMŠ Nové Strašecí7700:31:4932
12MB43112Šebek DušanSK Horymír Neumětely7200:32:1430
13MB50113Bičík TomášDelta Team6800:33:0928
14MB53114Šolc JanŠolc Team7400:33:1826
15MB56115Hřídel RadekPříbram7400:33:4524
16MB61116Dvořák TomášAtlet Šestajovice7200:34:2222
17MB73117Vávra PavelVorvani6800:36:0120
18MB81118Zeman RadekSlavoj Osek7000:36:5018
19MB92119Bauer MartinSK Ďolík7700:37:4416
20MB107120Sedláček RadekOdpadlík7000:38:5114
21MB132121Čistý MartinLhotka7500:42:2112
22MB134122Sedláček JaroslavOK Roztoky6800:42:4310
23MB138123Bünter MichalZŠ MŠ Nové Strašecí7200:42:578

Muži C (trať 5,6 km, 370 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC14124Buřil FrantišekVidochov6600:28:0470
2MC17125Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:28:5062
3MC21126Karas TomášTriatlon Příbram6700:29:1454
4MC22127Jokel LubomírAtlet Šestajovice6400:29:2448
5MC30128Flaks JanAC Nýřany6200:30:4744
6MC31129Soukup PetrKovohutě Příbram6500:30:5440
7MC37130Rychecký TomášHH Smíchov6600:31:4138
8MC48131Šiman EduardZáběhlice6500:33:0036
9MC51132Turek JiříChaloupky6200:33:1234
10MC57133Beránek JosefMK Kladno5800:33:4832
11MC60134Štěpánek PetrSpartak Praha 46500:34:1630
12MC66135Matějovský PavelAVC/SABZO6500:34:4628
13MC76136Schovánek MilanKrčský les6200:36:0926
14MC84137Slamiak StanislavBONBON6200:37:0024
15MC90138Kyselý PetrTJ Zduchovice6400:37:4222
16MC94139Tuháček MilanSK Prdlavky6500:37:4720
17MC111140Uxa TomášURT Beroun6500:39:3018
18MC120141Butzke PetrKotva Braník5900:40:4316
19MC126142Sedlák JiříPřelouč5800:41:1514
20MC129143Petrilák MiroslavOrlov6600:41:4612
21MC142144Dolejš RadomírAVC/SABZO5800:44:2310
22MC152145Volný PetrRelax Medvědice5900:46:538
23MC155146Mašek RomanSNB Praha6100:48:046

Muži D (trať 5,6 km, 370 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD8147Smrčka MilošBK Říčany5400:26:1970
2MD29148Minchev IvanJUST5700:30:37-
3MD35149Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:31:2562
4MD52150Brabec MiloslavTJ ŽDH Rokycany5600:33:1554
5MD54151Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:33:2248
6MD58152Sehnal AdrienDukla Praha5300:33:5044
7MD63153Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:34:3740
8MD65154Gregor JaroslavBěchovice5100:34:4138
9MD69155Doležal JaromírSABZO Praha5700:35:2136
10MD102156Molčan PetrPříbram5700:38:2134
11MD103157Kuncl FrantišekDynamo Záhoří5000:38:2732
12MD106158Filip KarelNové Strašecí5500:38:4030
13MD119159Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:40:3228
14MD125160Chochola VladimírMK Kladno5000:41:0826
15MD135161Werner PetrLiga 100 Praha5100:42:4724
16MD140162Ge EvženMaratonské Vrány5400:44:0122
17MD157163Průša JosefSlavoj Obecnice5200:48:3320
18MD170164Kučera VilémHradištko5101:06:3118

Muži E (trať 5,6 km, 370 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME89165Metelka JosefSpartak Police4400:37:2770
2ME93166Mucha PetrKobylisy4700:37:4562
3ME97167Šůcha VáclavSV Stříbro4600:37:5654
4ME114168Les JosefMaratonstav Úpice4700:39:5348
5ME160169Čech KarelKAK Praha4500:49:4444
6ME168170Čapek AntonínAVC Praha4101:01:0040
7ME171171Placheta RostislavŠachy Hostomice4001:13:3538

Juniorky (trať 5,6 km, 370 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ391Karasová DanielaTriatlon Team Příbram0300:31:4770
2ZJ1242Uxová AnettUrt Beroun0000:41:0262
3ZJ1593Sedláčková LindaOK Roztoky0000:49:2154
4ZJ1634Siskosová NikolaFL Nové Strašecí9900:54:1048
4ZJ1635Pochanová ZuzanaFL Nové Strašecí9800:54:1048

Ženy A (trať 5,6 km, 370 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA196Hrstková VladěnaKerteam8700:29:0570
2ZA427Frantová AndreaKolo Beroun8500:32:1062
3ZA448Hiršová LenkaBřasy9300:32:4854
4ZA469Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:32:5648
5ZA6810Haraštová MarkétaHvozdec/CC9500:35:1344
6ZA7411Povalová Eva-8400:36:0340
7ZA8012Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:36:4438
8ZA8613Hnízdilová LenkaZa hezčí zadeček8600:37:0336
9ZA11214Kršíková MarieLibomyšl8700:39:3734
10ZA11515Houžvičková KateřinaPříbram8400:39:5832
11ZA13316Hnízdilová RadkaZa hezčí zadeček9000:42:3130
12ZA13917Škeříková PetraROPETA Praha8300:43:2428
13ZA15018Kleknerová KristýnaZa hezčí zadeček9700:46:4326
14ZA15419Buriánová AndreaPraha8900:48:0224
15ZA15620Tučková ZuzanaFL Nové Strašecí9300:48:0822
16ZA16621Jandová LucieFL Nové Strašecí9600:58:5120
17ZA16722Převrátilová SimonaZa hezčí zadeček9600:58:5218

Ženy B (trať 5,6 km, 370 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3223Poborská HelenaKerteam7800:31:1270
2ZB4924Šolcová VeronikaŠolc Team7600:33:0462
3ZB8425Šteklová PetraFL Nové Strašecí8100:37:0054
4ZB9826Jirásková KateřinaPraha 107600:37:5748
5ZB10027Pankowská AnnaBeroun8100:38:0644
6ZB10928Trnková ŠtěpánkaSABZO7300:39:0640
7ZB11829Bejčková ZlatušePříbram7400:40:1138
8ZB14130Chocholová IvanaZŠ Jince7900:44:1236
9ZB14331Řehůřková SilviaJince8100:44:3434
10ZB14632Gololobovová BlankaAVC Praha7300:45:1332
11ZB15333Dvořáková PetraAtlet Šestajovice7400:47:0530
12ZB15834Jámborová DašaDukla Praha7800:48:4128

Ženy C (trať 5,6 km, 370 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5935Fraňková MichaelaFraněk team7000:34:0070
2ZC6436Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:34:4062
3ZC7137Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6800:35:5454
4ZC7738Sedláčková PetraOK Roztoky7000:36:2448
5ZC9539Karasová VěraBohutín7200:37:4944
6ZC9940Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:38:0340
7ZC12241Picková JanaChramiště7200:40:4538

Ženy D (trať 5,6 km, 370 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6242Mališová KarlaUSK Praha6000:34:2770
2ZD10143Vlachynská LibušeChotilsko – Prostřední Lhota6200:38:1662
3ZD10544Pštrossová MarieSNB Praha5900:38:3454
4ZD11045Valentová KvětaHasiči Praha5600:39:1048
5ZD14446Hořejšová HanaPříbram6000:44:4244
6ZD14547Dolejšová JitkaPraha 46000:44:4640
7ZD14748Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5600:45:3738
8ZD15149Butzková LudmilaKotva Braník6100:46:5136
9ZD16250Bartošová MiladaPříbram5300:52:1034
10ZD16951Horká JanaPočáply5001:02:4432

Trať 5,6 km, 370 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA163Pechek PetrKerteam8300:23:3770
2MA264Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:24:1662
1MB3101Vagenknecht FrantišekASTER Jičín7700:24:4370
3MA465Ekl TomášIron Stars Beroun8300:24:5754
1MJ552Franěk JanTriklub Příbram9800:25:0270
4MA666Hostička JanPříbram7900:25:1748
2MJ753Bořánek MichalKerteam0000:25:3762
1MD8147Smrčka MilošBK Říčany5400:26:1970
2MB9102Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:26:2462
5MA1067Herda JanSKP Nymburk8300:26:4544
3MB11103Rosol JiříLoko Beroun7400:26:5554
6MA1268Hochmut MilanSpartak Rožmitál8700:27:3340
4MB13104Záruba JanSix Monkeys7700:27:5648
1MC14124Buřil FrantišekVidochov6600:28:0470
5MB15105Jirásek MarekTJ Sokol Kbely7300:28:1844
6MB16106Ludrovský MartinKoh-I-Noor Machinery7700:28:43-
2MC17125Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:28:5062
7MB18107Votava MartinKrálův Dvůr - Popovice7100:29:0140
1ZA196Hrstková VladěnaKerteam8700:29:0570
3MJ2054Sedláček MiroslavHořovice9900:29:1354
3MC21126Karas TomášTriatlon Příbram6700:29:1454
4MC22127Jokel LubomírAtlet Šestajovice6400:29:2448
7MA2369Franěk OndřejPraha 69000:29:3238
8MA2470Havrlík MatoušLhotka9000:29:3736
9MA2571Kuncl PetrKunclův mlýn8300:29:4234
8MB26108Pejša JanSedlčany7500:29:4438
9MB27109Kalista JiříSK Praga Praha7100:30:0536
4MJ2855Moravec JakubJM Team Letohrad9900:30:3148
2MD29148Minchev IvanJUST5700:30:37-
5MC30128Flaks JanAC Nýřany6200:30:4744
6MC31129Soukup PetrKovohutě Příbram6500:30:5440
1ZB3223Poborská HelenaKerteam7800:31:1270
5MJ3356Petrilák MatoušOK Dobříš0400:31:1444
10MA3372Škrlant MartinŽebrák7900:31:1432
3MD35149Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:31:2562
10MB36110Matula ŠtěpánOlympia Kladno7000:31:3034
7MC37130Rychecký TomášHH Smíchov6600:31:4138
11MA3873Flachs MichalZličín8700:31:4430
1ZJ391Karasová DanielaTriatlon Team Příbram0300:31:4770
11MB40111Chochola PetrZŠMŠ Nové Strašecí7700:31:4932
12MA4174Brych JiříBlaník Strunkovice8800:32:0328
2ZA427Frantová AndreaKolo Beroun8500:32:1062
12MB43112Šebek DušanSK Horymír Neumětely7200:32:1430
3ZA448Hiršová LenkaBřasy9300:32:4854
6MJ4457Kubr LucasAC Laura - Belgie0400:32:48-
4ZA469Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:32:5648
13MA4775Hartman MarekFL Nové Strašecí9000:32:5826
8MC48131Šiman EduardZáběhlice6500:33:0036
2ZB4924Šolcová VeronikaŠolc Team7600:33:0462
13MB50113Bičík TomášDelta Team6800:33:0928
9MC51132Turek JiříChaloupky6200:33:1234
4MD52150Brabec MiloslavTJ ŽDH Rokycany5600:33:1554
14MB53114Šolc JanŠolc Team7400:33:1826
5MD54151Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:33:2248
14MA5576Špecián Jiří--------8200:33:3224
15MB56115Hřídel RadekPříbram7400:33:4524
10MC57133Beránek JosefMK Kladno5800:33:4832
6MD58152Sehnal AdrienDukla Praha5300:33:5044
1ZC5935Fraňková MichaelaFraněk team7000:34:0070
11MC60134Štěpánek PetrSpartak Praha 46500:34:1630
16MB61116Dvořák TomášAtlet Šestajovice7200:34:2222
1ZD6242Mališová KarlaUSK Praha6000:34:2770
7MD63153Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:34:3740
2ZC6436Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:34:4062
8MD65154Gregor JaroslavBěchovice5100:34:4138
12MC66135Matějovský PavelAVC/SABZO6500:34:4628
15MA6777Novotný DavidTREAT Adventure8100:35:0722
5ZA6810Haraštová MarkétaHvozdec/CC9500:35:1344
9MD69155Doležal JaromírSABZO Praha5700:35:2136
7MJ7058Burian DominikGymnázium Příbram0100:35:4440
3ZC7137Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6800:35:5454
16MA7278Benda JaroslavJerusalém9100:35:5820
17MB73117Vávra PavelVorvani6800:36:0120
6ZA7411Povalová Eva-8400:36:0340
17MA7579Štekl RadomírNové Strašecí8200:36:0418
13MC76136Schovánek MilanKrčský les6200:36:0926
4ZC7738Sedláčková PetraOK Roztoky7000:36:2448
18MA7880Kuběna RudolfSPS Prezidium Praha8700:36:2816
19MA7981Hejl LiborHostomice8200:36:3214
7ZA8012Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:36:4438
18MB81118Zeman RadekSlavoj Osek7000:36:5018
8MJ8159Trégr JiříFL Nové Strašecí9900:36:5038
9MJ8360Vencl JiříActivity Lanškroun9800:36:5136
3ZB8425Šteklová PetraFL Nové Strašecí8100:37:0054
14MC84137Slamiak StanislavBONBON6200:37:0024
8ZA8613Hnízdilová LenkaZa hezčí zadeček8600:37:0336
20MA8782Vávra PetrVorvani9400:37:2212
21MA8883Vávra PavelVorvani9000:37:2310
1ME89165Metelka JosefSpartak Police4400:37:2770
22MA9084Hofman VítNové Strašecí9200:37:428
15MC90138Kyselý PetrTJ Zduchovice6400:37:4222
19MB92119Bauer MartinSK Ďolík7700:37:4416
2ME93166Mucha PetrKobylisy4700:37:4562
16MC94139Tuháček MilanSK Prdlavky6500:37:4720
5ZC9539Karasová VěraBohutín7200:37:4944
23MA9685Konopásek RadekKrušovice8900:37:506
3ME97167Šůcha VáclavSV Stříbro4600:37:5654
4ZB9826Jirásková KateřinaPraha 107600:37:5748
6ZC9940Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:38:0340
5ZB10027Pankowská AnnaBeroun8100:38:0644
2ZD10143Vlachynská LibušeChotilsko – Prostřední Lhota6200:38:1662
10MD102156Molčan PetrPříbram5700:38:2134
11MD103157Kuncl FrantišekDynamo Záhoří5000:38:2732
24MA10486Kratochvíl MartinLhotka TJ8500:38:324
3ZD10544Pštrossová MarieSNB Praha5900:38:3454
12MD106158Filip KarelNové Strašecí5500:38:4030
20MB107120Sedláček RadekOdpadlík7000:38:5114
25MA10887Perlík KimiMýto9700:39:012
6ZB10928Trnková ŠtěpánkaSABZO7300:39:0640
4ZD11045Valentová KvětaHasiči Praha5600:39:1048
17MC111140Uxa TomášURT Beroun6500:39:3018
9ZA11214Kršíková MarieLibomyšl8700:39:3734
10MJ11361Šilhánek MartinČenkov9900:39:4534
4ME114168Les JosefMaratonstav Úpice4700:39:5348
10ZA11515Houžvičková KateřinaPříbram8400:39:5832
26MA11688Zahrádka AlešLochovice9100:40:062
27MA11789Jun TomášZŠ MŠ Nové Strašecí8900:40:082
7ZB11829Bejčková ZlatušePříbram7400:40:1138
13MD119159Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:40:3228
11MJ12062Čajan PetrHluboš9800:40:4332
18MC120141Butzke PetrKotva Braník5900:40:4316
7ZC12241Picková JanaChramiště7200:40:4538
28MA12390Krahulec MarekLochovice ABK8800:40:492
2ZJ1242Uxová AnettUrt Beroun0000:41:0262
14MD125160Chochola VladimírMK Kladno5000:41:0826
19MC126142Sedlák JiříPřelouč5800:41:1514
29MA12791Klindera PavelPříbram9400:41:162
30MA12892Blecha JiříBubákovští kocouři9000:41:202
20MC129143Petrilák MiroslavOrlov6600:41:4612
31MA13093Kršík MilanLibomyšl8100:42:022
32MA13194Špolek LiborLhotka TJ8200:42:192
21MB132121Čistý MartinLhotka7500:42:2112
11ZA13316Hnízdilová RadkaZa hezčí zadeček9000:42:3130
22MB134122Sedláček JaroslavOK Roztoky6800:42:4310
15MD135161Werner PetrLiga 100 Praha5100:42:4724
33MA13695Strejček JiříRysy8300:42:542
34MA13796Jánský ZdeněkFL Nové Strašecí8700:42:552
23MB138123Bünter MichalZŠ MŠ Nové Strašecí7200:42:578
12ZA13917Škeříková PetraROPETA Praha8300:43:2428
16MD140162Ge EvženMaratonské Vrány5400:44:0122
8ZB14130Chocholová IvanaZŠ Jince7900:44:1236
21MC142144Dolejš RadomírAVC/SABZO5800:44:2310
9ZB14331Řehůřková SilviaJince8100:44:3434
5ZD14446Hořejšová HanaPříbram6000:44:4244
6ZD14547Dolejšová JitkaPraha 46000:44:4640
10ZB14632Gololobovová BlankaAVC Praha7300:45:1332
7ZD14748Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5600:45:3738
35MA14897Křivánek JanLhotka TJ8200:46:172
36MA14998Molčan MarekPiešťany/SK9100:46:30-
13ZA15018Kleknerová KristýnaZa hezčí zadeček9700:46:4326
8ZD15149Butzková LudmilaKotva Braník6100:46:5136
22MC152145Volný PetrRelax Medvědice5900:46:538
11ZB15333Dvořáková PetraAtlet Šestajovice7400:47:0530
14ZA15419Buriánová AndreaPraha8900:48:0224
23MC155146Mašek RomanSNB Praha6100:48:046
15ZA15620Tučková ZuzanaFL Nové Strašecí9300:48:0822
17MD157163Průša JosefSlavoj Obecnice5200:48:3320
12ZB15834Jámborová DašaDukla Praha7800:48:4128
3ZJ1593Sedláčková LindaOK Roztoky0000:49:2154
5ME160169Čech KarelKAK Praha4500:49:4444
37MA16199Veselý TomášNové Strašecí9200:51:312
9ZD16250Bartošová MiladaPříbram5300:52:1034
4ZJ1634Siskosová NikolaFL Nové Strašecí9900:54:1048
4ZJ1635Pochanová ZuzanaFL Nové Strašecí9800:54:1048
38MA165100Jánský MichalNové Strašecí8900:56:292
16ZA16621Jandová LucieFL Nové Strašecí9600:58:5120
17ZA16722Převrátilová SimonaZa hezčí zadeček9600:58:5218
6ME168170Čapek AntonínAVC Praha4101:01:0040
10ZD16951Horká JanaPočáply5001:02:4432
18MD170164Kučera VilémHradištko5101:06:3118
7ME171171Placheta RostislavŠachy Hostomice4001:13:3538

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA163Pechek PetrKerteam8300:23:3770
2MA264Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:24:1662
3MB3101Vagenknecht FrantišekASTER Jičín7700:24:4354
4MA465Ekl TomášIron Stars Beroun8300:24:5748
5MJ552Franěk JanTriklub Příbram9800:25:0244
6MA666Hostička JanPříbram7900:25:1740
7MJ753Bořánek MichalKerteam0000:25:3738
8MD8147Smrčka MilošBK Říčany5400:26:1936
9MB9102Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:26:2434
10MA1067Herda JanSKP Nymburk8300:26:4532
11MB11103Rosol JiříLoko Beroun7400:26:5530
12MA1268Hochmut MilanSpartak Rožmitál8700:27:3328
13MB13104Záruba JanSix Monkeys7700:27:5626
14MC14124Buřil FrantišekVidochov6600:28:0424
15MB15105Jirásek MarekTJ Sokol Kbely7300:28:1822
16MC17125Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:28:5020
17MB18107Votava MartinKrálův Dvůr - Popovice7100:29:0118
18MJ2054Sedláček MiroslavHořovice9900:29:1316
19MC21126Karas TomášTriatlon Příbram6700:29:1414
20MC22127Jokel LubomírAtlet Šestajovice6400:29:2412
21MA2369Franěk OndřejPraha 69000:29:3210
22MA2470Havrlík MatoušLhotka9000:29:378
23MA2571Kuncl PetrKunclův mlýn8300:29:426
24MB26108Pejša JanSedlčany7500:29:444
25MB27109Kalista JiříSK Praga Praha7100:30:052

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA196Hrstková VladěnaKerteam8700:29:0570
2ZB3223Poborská HelenaKerteam7800:31:1262
3ZJ391Karasová DanielaTriatlon Team Příbram0300:31:4754
4ZA427Frantová AndreaKolo Beroun8500:32:1048
5ZA448Hiršová LenkaBřasy9300:32:4844
6ZA469Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:32:5640
7ZB4924Šolcová VeronikaŠolc Team7600:33:0438
8ZC5935Fraňková MichaelaFraněk team7000:34:0036
9ZD6242Mališová KarlaUSK Praha6000:34:2734
10ZC6436Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:34:4032
11ZA6810Haraštová MarkétaHvozdec/CC9500:35:1330
12ZC7137Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6800:35:5428
13ZA7411Povalová Eva-8400:36:0326
14ZC7738Sedláčková PetraOK Roztoky7000:36:2424
15ZA8012Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:36:4422
16ZB8425Šteklová PetraFL Nové Strašecí8100:37:0020
17ZA8613Hnízdilová LenkaZa hezčí zadeček8600:37:0318
18ZC9539Karasová VěraBohutín7200:37:4916
19ZB9826Jirásková KateřinaPraha 107600:37:5714
20ZC9940Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:38:0312
21ZB10027Pankowská AnnaBeroun8100:38:0610
22ZD10143Vlachynská LibušeChotilsko – Prostřední Lhota6200:38:168
23ZD10544Pštrossová MarieSNB Praha5900:38:346
24ZB10928Trnková ŠtěpánkaSABZO7300:39:064
25ZD11045Valentová KvětaHasiči Praha5600:39:102

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 0%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 50%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
66%

Názory na závod

Docela povedená „masová“ akce. Nemusí to být vždy pohraniční hory, aby přišli vrchaři poměřit síly a užít si „vlastivědy“. Určitě by prospělo informování o předběžných výsledcích v místě vyhlášení. Po závodě bylo neobvyklé dlouhé čekání na zveřejnění na webu. Beznadějné klikání na běžecké weby skoro týden. Kdo rychle dává – 2x dává :). Pro 171 účastníků by se to vyplatilo a zájem o výsledky má i běžecká veřejnost.
trejbalk

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód