hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Hvězdu

15.7.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hvězdu
  • datum konání: 15.7.2017
  • zobrazeno již 563x
  • pořadatel: Spartak Police nad Metují z.s.

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Polici nad Metují
14:30 hodin

Přihlášky

Městský úřad v Polici nad Metují od 12:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 8,9 km (5 km - juniorky do 19 let, muži nad 80 let a 90 let)
Povrch: převážně terén, částečně asfaltové a kostkové silnice a cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Mazač
tel.: 605 901 133

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.sportvpolici.cz/akce-v-polici/beh-na-hvezdu-263/?datu

E-mailová adresa

jmaja@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.7.2016Běh na Hvězdu163
11.7.2015Běh na Hvězdu179
12.7.2014Běh na Hvězdu128
13.7.2013Police nad Metují - Hvězda140
14.7.2012Běh na Hvězdu88
16.7.2011Běh na Hvězdu184
10.7.2010Police nad Metují - Hvězda156
11.7.2009Běh na Hvězdu94
12.7.2008Běh na Hvězdu (MČR veteránů)226
14.7.2007Police nad Metují - Hvězda125
15.7.2006Police nad Metují - Hvězda119
16.7.2005Police nad Metují - Hvězda109
10.7.2004Police nad Metují - Hvězda99
12.7.2003Police nad Metují - Hvězda132
13.7.2002Police nad Metují - Hvězda109
14.7.2001Běh na Hvězdu96
15.7.2000Běh na Hvězdu87
17.7.1999Police nad Metují - Hvězda145
18.7.1998Police nad Metují - Hvězda113
16.8.1997Police nad Metují - Hvězda152
13.7.1996Police nad Metují - Hvězda98
9.7.1995Police nad Metují - Hvězda106

Statistika závodu Běh na Hvězdu

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 2848

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Hejnyš Miroslav6018
Šrutek Stanislav5818
Javůrek Jiří4818
Pechek František5318
Beran Jan8318
Jirásková Eva6417
Polej Jiří7116
Pohl Jan7616
Šesták Karel7115
Marek František4115
Kvapil Vojtěch4815
Šír Václav4814
Linhart Miloš4414
Šimůnek Jan4914
Stránský Aleš6014
Hájková Renata7513
Brunclík Ivo5813
Hanušová Lenka7913
Nečas Josef5812
Paulů Blanka5412
Zelený Luděk6112
Pechková Jana8512
Bém František2712
Vraštilová Miloslava5612
Pechek Petr8312
Kolář Radek6912
Kubrová Dagmar6312
Kubr Václav5512
Havlíček Zdeněk3511
Klimeš Bedřich5611
Binar Luboš6611
Jirka Jan8311
Čipera Radek6411
Trejbal Karel5111
Šrůtek David8011
Rücker Oldřich5511
Tichý Pavel6311
Vacková Hana5611
Tučný Jan4711
Vaš Matěj8310
Groh Stanislav4610
Brýdl Pavel8010
Tůmová Eva6910
Šmída Oldřich4810
Soukup Jiří2710
Šimůnek Jan8210
Vacek Miroslav7710
Svatoš Otakar3410
Vacarda Vladimír5910
Vašíček Martin7110

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 18.07.2017, 08:00
  • zobrazeno již 750x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2099Provazník JosefČKS SKI Jilemnice9900:42:4170,00
2MJ22149Bárta PetrBárta Team0100:43:0462,00
3MJ2760Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:43:3654,00
4MJ40143Štolfa ŠtěpánSPARTAK Police nad Metují9800:45:5748,00
5MJ4170Jansa RadekSPARTAK Police nad Metují0000:45:5944,00
6MJ51142Štolfa ŠimonSPARTAK Police nad Metují0300:47:5640,00
7MJ6193Kleiner JanSPARTAK Police nad Metují0000:48:5338,00
8MJ6767Jansa TomášSPARTAK Police nad Metují0000:49:1236,00
9MJ74140Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:50:2134,00
10MJ99141Moravec JanJM TEAM Letohrad0200:53:2232,00
11MJ131114Šolc PetrBKL Machov0201:02:2230,00
12MJ135118Krunčík JakubŽďár nad Metují0101:03:3628,00

Muži A (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA145Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:37:0370,00
2MA280Kozlík LukášSUNAKASHI Praha8900:37:2162,00
3MA589Hruška JanKasper Swix Team8900:38:4654,00
4MA6162Beran JanSPARTAK Police nad Metují8300:39:4448,00
5MA975Plný DavidEnervit9300:40:1144,00
6MA1277Duch MiroslavTJ MARATONSTAV Úpice7900:41:2040,00
7MA13127Balcar MichalČervený Kostelec8500:41:5138,00
8MA1596Dufka VladislavPáslerův statek9100:42:1136,00
9MA16139Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:42:1434,00
10MA19128Dostál JanVella Náchod8600:42:3032,00
11MA24161Jirka JanAC Náchod8300:43:0830,00
12MA2687Hejl DušanSPARTAK Police nad Metují8400:43:2828,00
13MA29158Pýcha LukášWikov Hronov8400:43:4026,00
14MA3390Kochel PawelKowary (PL)8100:44:36-
15MA3462Lán FilipOK Slavia Hradec Králové8000:45:0024,00
16MA37101Šrůtek DavidBKL Machov8000:45:1822,00
17MA3971Baginski GrzegorzLincoln Electric Bester (PL)9400:45:56-
18MA4261Kolisko VladimírTJ Horní Kostelec8000:46:1020,00
19MA4338Dudzinski MarcinSudeckie Wycieczki Biegowe (PL)7800:46:31-
20MA48146Zelený MatějBražecký mládenci8900:47:3018,00
21MA6449Zítka ZdeněkSuchý Důl8500:48:5816,00
22MA6582Naprávník JakubTJ MARATONSTAV Úpice8700:49:0714,00
23MA69145Zelený FilipBražecký mládenci9200:49:4912,00
24MA8140Lewiak MichalTrucht.com (PL)9000:51:34-
25MA84120Soltys KrzysztofWalbrzych (PL)8500:51:38-
26MA87103Polický TomášVelké Poříčí8400:52:0410,00
27MA8920Renský MichalNáchod7900:52:248,00
28MA90157Koubek - Kejzlar JanCARE.cz7900:52:286,00
29MA92147Štěpán PavelBražecký mládenci9200:52:464,00
30MA9865Čermák MichalPraha7900:53:212,00
31MA100148Mikula JanFloorbal Jablonec8900:53:352,00
32MA10948Sakowicz PawelNarodowy Walbrzych (PL)8400:55:20-
33MA11786Lokvenc JanDlužíš mi pivo9300:57:122,00
34MA12244Lewandowski RafalNarodowy Walbrzych (PL)8000:58:43-
35MA14164Hrevuš AlexandrSPORT Břehy7901:07:052,00
36MA14628Křepelka KarelPro radost8701:09:302,00

Muži B (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3135Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:38:0170,00
2MB427Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:38:2762,00
3MB729Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:39:5454,00
4MB8171Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:40:0248,00
5MB1026Rücker PavelBONBON Machov7600:40:2644,00
6MB14132Moskva RomanPasivity Žamberk7500:42:0940,00
7MB17144Štolfa MartinSPARTAK Police nad Metují7400:42:1938,00
8MB21176Pohl JanSPARTAK Police nad Metují7600:43:0236,00
9MB28125Vít PavelVella Náchod7100:43:3834,00
10MB3185Kocanda IvoIKstav Červený Kostelec7000:44:0932,00
11MB32160Polej JiříHronov7100:44:2130,00
12MB35151Kolář RadekOB Ulita Broumov6900:45:0628,00
13MB44136Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec n/C7600:46:3726,00
14MB45126Sychrovský MartinWikov Hronov7600:47:0224,00
15MB46107Cieciuch MaciejPolanica Zdroj (PL)7500:47:08-
16MB5053Vašíček RomanRadvanice7400:47:4722,00
17MB5218Kubasa JiříMARATONSTAV Úpice7700:48:0420,00
18MB5639Rogozinski DamianAktywny Walbrzych (PL)7500:48:16-
19MB6622Halaj JanNáchod7700:49:0918,00
20MB71153Vajsar JiříStvořitel7700:49:5716,00
21MB72124Bergmann DavidHradec Králové7400:49:5814,00
22MB75150Volák PavelUlita Hobra Orienteering Broumov7000:50:2212,00
23MB76104Stuchlík MichalWikov Hronov7400:50:3010,00
24MB7754Šilar MartinTrutnov7600:50:388,00
25MB8374Souček VladimírTJ Červený Kostelec7300:51:366,00
26MB8652Vašíček MartinTJ MARATONSTAV Úpice7100:52:004,00
27MB8891Ptáček MilošWikov Hronov7000:52:192,00
28MB93102Gult MartinWikov Hronov7500:53:022,00
29MB95112Sláma JiříVella tým Náchod7400:53:062,00
30MB978Smrček PavelBabičkov7300:53:182,00
31MB144166Hasinec IvanUžhorod (UA)7101:08:10-
32MB147121Raczkowski MaciejWalbrzych (PL)7601:11:26-
33MB150130Šandera MartinBONBON Jičín7601:17:162,00

Muži C (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11164Jančík BořekSVARTES Hořice6400:41:1870,00
2MC23169Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:43:0762,00
3MC25134Buřil FrantišekVidochov6600:43:1054,00
4MC36156Nývlt JiříOlfin Car Ski team Trutnov5900:45:0848,00
5MC38167Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:45:4844,00
6MC47116Čipera RadekSK Radvanice6400:47:2540,00
7MC57131Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:48:1838,00
8MC63159Zelený LuděkDomaŽďár6100:48:5736,00
9MC6815Šrůtek StanislavTJ MARATONSTAV Úpice5800:49:3334,00
10MC7032Vanta JosefTRI Klub Dobruška6200:49:5532,00
11MC7335Szarafin SlawomirBiegigorskie.eu Walbrzych (PL)6500:50:05-
12MC8066Elich JiříApache Loko Trutnov6400:51:3330,00
13MC82165Ševčík PavelZombie Opava6100:51:3528,00
14MC916Nečas JosefMARATONSTAV Úpice5800:52:3526,00
15MC9651Matějíček LubošTJ Nové Město n. M.6200:53:0924,00
16MC107168- TondaDAK Dobrošov6200:54:2922,00
17MC112174Vacarda VladimírEleven run team Jablonec5900:55:5820,00
18MC11436Kalisz DariuszSudeckie Wycieczki Biegowe (PL)6400:56:41-
19MC115105Hejnyš MiroslavSPARTAK Police nad Metují6000:56:4418,00
20MC123108Nádhera PetrHK6700:58:5916,00
21MC12495Bílý ZdeněkSKP HVĚZDA Pardubice5900:59:1514,00
22MC13697Werner OldřichWikov Hronov6401:03:5012,00

Muži D (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3056Šimůnek JaromírSKP Kornšpic Jablonec5500:43:4570,00
2MD5317Šmída OldřichTJ MARATONSTAV Úpice4800:48:0662,00
3MD55163Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:48:1554,00
4MD59113Šolc VítězslavBKL Machov5700:48:3648,00
5MD7872Šlégr JiříSK Autorest5400:51:0244,00
6MD795Pechek FrantišekTJ MARATONSTAV Úpice5300:51:1940,00
7MD9410Javůrek JiříMARATONSTAV Úpice4800:53:0438,00
8MD102173Šír VáclavTJ SPARTAK Rokytnice n.J.4800:53:4036,00
9MD103170Jelínek KarelPSK OLYMP Praha5100:53:5934,00
10MD125106Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:00:1532,00
11MD132175Bajer MiloslavCafebajer5501:02:2630,00
12MD137122Sponar JanTesla Brno5001:04:1728,00
13MD13957Cipl FrantišekBONBON Praha5101:04:2026,00

Muži E (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME111172Leszkow PetrMK Hlinsko4400:55:3970,00
2ME12114Metelka JosefSPARTAK Police nad Metují4400:57:5862,00
3ME1299Les JosefTJ MARATONSTAV Úpice4701:00:3954,00
4ME145154Vodička JanMK Radslavice4501:08:4248,00
5ME149133Tučný JanMK Pardubice4701:16:4344,00
6ME15134Vorel MilanSlatiňany4001:38:4840,00

Muži F (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF533Jantsch VítězslavEleven run team Jablonec3500:39:48-

Muži G (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MG855Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:53:18-
2MG91Soukup JiříTJ LIGA 100 HK2701:33:22-

Juniorky (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ192Meierová BáraWikov Hronov0200:30:4270,00
2ZJ276Plná NatálieBKL Machov0400:30:4862,00
3ZJ3100Kubečková VendulaBKL Machov0400:34:4054,00
4ZJ425Rückerová AnežkaBKL Machov0700:35:0748,00
5ZJ6117Dohnalová BlankaTarget Sport Milovice0700:40:3244,00
6ZJ7137Zeisková MarkétaNáchod9800:52:1140,00

Ženy A (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA49129Beranová AnnaSPARTAK Police nad Metují9100:47:3870,00
2ZA5847Mikešová JanaTJ Sokol Nová Paka9100:48:3362,00
3ZA857Linková NikolBabičkov9200:51:5854,00
4ZA10163Lánová MichaelaHradec Králové8600:53:3748,00
5ZA104138Zítková RadkaNáchod8800:54:0444,00
6ZA10537Hoja JoannaWalbrzych (PL)8800:54:10-
7ZA1084Solánská JanaTJ MARATONSTAV Úpice8500:55:0840,00
8ZA119152Vajsarová RenátaSOKOL Police nad Metují8500:57:3738,00
9ZA120155Nývltová TerezaOlfin Car Ski team Trutnov8900:57:4036,00
10ZA128119Baczyk IzabelaWalbrzych (PL)8801:00:30-
11ZA13023Benešová AnetaNáchod8701:01:3834,00

Ženy B (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6298Brumlichová RomanaMedvědí doupě Hronov7600:48:5670,00
2ZB11019Renská LenkaNáchod8000:55:2362,00
3ZB11843Schwaningerová PetraRockMachine Cyklo Max8200:57:1554,00
4ZB127123Klimešová SimonaRun4fun8201:00:1748,00
5ZB13381Malá DagmarPolice nad Metují7301:02:3244,00

Ženy C (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1858Metelková TáňaTJ SOKOL Hradec Králové7200:42:2270,00
2ZC543Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:48:1262,00
3ZC10688Flašarová LenkaNáchod7200:54:2354,00
4ZC11379Jirásková EvaTJ MARATONSTAV Úpice6400:56:4048,00
5ZC11694Cinková JitkaAC Pardubice6800:56:5044,00
6ZC12573Jonášová ZdeňkaSpining klub HK6401:00:1540,00
7ZC134177Hauschková DagmarKancelář starostky města Police nad Metují6501:03:0538,00
8ZC14841Šternerová HanaHradec Králové6301:12:4836,00
-ZC-109Nádherová HanaHradec Králové68DNF-

Ženy D (trať 8,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6046Paulů BlankaMARATONSTAV Úpice5400:48:4370,00
2ZD13842Hellerová HanaHradec Králové6101:04:1962,00
3ZD14030Vacková HanaSOKOL Starkoč5601:04:2454,00
4ZD14213Vraštilová MiloslavaMARATONSTAV Úpice5601:07:2548,00
5ZD14312Friebelová EvaMARATONSTAV Úpice6201:07:4744,00

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ192Meierová BáraWikov Hronov0200:30:4270,00
2ZJ276Plná NatálieBKL Machov0400:30:4862,00
3ZJ3100Kubečková VendulaBKL Machov0400:34:4054,00
4ZJ425Rückerová AnežkaBKL Machov0700:35:0748,00
1MF533Jantsch VítězslavEleven run team Jablonec3500:39:48-
5ZJ6117Dohnalová BlankaTarget Sport Milovice0700:40:3244,00
6ZJ7137Zeisková MarkétaNáchod9800:52:1140,00
1MG855Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:53:18-
2MG91Soukup JiříTJ LIGA 100 HK2701:33:22-

Trať 8,9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA145Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:37:0370,00
2MA280Kozlík LukášSUNAKASHI Praha8900:37:2162,00
1MB3135Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:38:0170,00
2MB427Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:38:2762,00
3MA589Hruška JanKasper Swix Team8900:38:4654,00
4MA6162Beran JanSPARTAK Police nad Metují8300:39:4448,00
3MB729Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:39:5454,00
4MB8171Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:40:0248,00
5MA975Plný DavidEnervit9300:40:1144,00
5MB1026Rücker PavelBONBON Machov7600:40:2644,00
1MC11164Jančík BořekSVARTES Hořice6400:41:1870,00
6MA1277Duch MiroslavTJ MARATONSTAV Úpice7900:41:2040,00
7MA13127Balcar MichalČervený Kostelec8500:41:5138,00
6MB14132Moskva RomanPasivity Žamberk7500:42:0940,00
8MA1596Dufka VladislavPáslerův statek9100:42:1136,00
9MA16139Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:42:1434,00
7MB17144Štolfa MartinSPARTAK Police nad Metují7400:42:1938,00
1ZC1858Metelková TáňaTJ SOKOL Hradec Králové7200:42:2270,00
10MA19128Dostál JanVella Náchod8600:42:3032,00
1MJ2099Provazník JosefČKS SKI Jilemnice9900:42:4170,00
8MB21176Pohl JanSPARTAK Police nad Metují7600:43:0236,00
2MJ22149Bárta PetrBárta Team0100:43:0462,00
2MC23169Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:43:0762,00
11MA24161Jirka JanAC Náchod8300:43:0830,00
3MC25134Buřil FrantišekVidochov6600:43:1054,00
12MA2687Hejl DušanSPARTAK Police nad Metují8400:43:2828,00
3MJ2760Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:43:3654,00
9MB28125Vít PavelVella Náchod7100:43:3834,00
13MA29158Pýcha LukášWikov Hronov8400:43:4026,00
1MD3056Šimůnek JaromírSKP Kornšpic Jablonec5500:43:4570,00
10MB3185Kocanda IvoIKstav Červený Kostelec7000:44:0932,00
11MB32160Polej JiříHronov7100:44:2130,00
14MA3390Kochel PawelKowary (PL)8100:44:36-
15MA3462Lán FilipOK Slavia Hradec Králové8000:45:0024,00
12MB35151Kolář RadekOB Ulita Broumov6900:45:0628,00
4MC36156Nývlt JiříOlfin Car Ski team Trutnov5900:45:0848,00
16MA37101Šrůtek DavidBKL Machov8000:45:1822,00
5MC38167Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:45:4844,00
17MA3971Baginski GrzegorzLincoln Electric Bester (PL)9400:45:56-
4MJ40143Štolfa ŠtěpánSPARTAK Police nad Metují9800:45:5748,00
5MJ4170Jansa RadekSPARTAK Police nad Metují0000:45:5944,00
18MA4261Kolisko VladimírTJ Horní Kostelec8000:46:1020,00
19MA4338Dudzinski MarcinSudeckie Wycieczki Biegowe (PL)7800:46:31-
13MB44136Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec n/C7600:46:3726,00
14MB45126Sychrovský MartinWikov Hronov7600:47:0224,00
15MB46107Cieciuch MaciejPolanica Zdroj (PL)7500:47:08-
6MC47116Čipera RadekSK Radvanice6400:47:2540,00
20MA48146Zelený MatějBražecký mládenci8900:47:3018,00
1ZA49129Beranová AnnaSPARTAK Police nad Metují9100:47:3870,00
16MB5053Vašíček RomanRadvanice7400:47:4722,00
6MJ51142Štolfa ŠimonSPARTAK Police nad Metují0300:47:5640,00
17MB5218Kubasa JiříMARATONSTAV Úpice7700:48:0420,00
2MD5317Šmída OldřichTJ MARATONSTAV Úpice4800:48:0662,00
2ZC543Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:48:1262,00
3MD55163Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:48:1554,00
18MB5639Rogozinski DamianAktywny Walbrzych (PL)7500:48:16-
7MC57131Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:48:1838,00
2ZA5847Mikešová JanaTJ Sokol Nová Paka9100:48:3362,00
4MD59113Šolc VítězslavBKL Machov5700:48:3648,00
1ZD6046Paulů BlankaMARATONSTAV Úpice5400:48:4370,00
7MJ6193Kleiner JanSPARTAK Police nad Metují0000:48:5338,00
1ZB6298Brumlichová RomanaMedvědí doupě Hronov7600:48:5670,00
8MC63159Zelený LuděkDomaŽďár6100:48:5736,00
21MA6449Zítka ZdeněkSuchý Důl8500:48:5816,00
22MA6582Naprávník JakubTJ MARATONSTAV Úpice8700:49:0714,00
19MB6622Halaj JanNáchod7700:49:0918,00
8MJ6767Jansa TomášSPARTAK Police nad Metují0000:49:1236,00
9MC6815Šrůtek StanislavTJ MARATONSTAV Úpice5800:49:3334,00
23MA69145Zelený FilipBražecký mládenci9200:49:4912,00
10MC7032Vanta JosefTRI Klub Dobruška6200:49:5532,00
20MB71153Vajsar JiříStvořitel7700:49:5716,00
21MB72124Bergmann DavidHradec Králové7400:49:5814,00
11MC7335Szarafin SlawomirBiegigorskie.eu Walbrzych (PL)6500:50:05-
9MJ74140Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:50:2134,00
22MB75150Volák PavelUlita Hobra Orienteering Broumov7000:50:2212,00
23MB76104Stuchlík MichalWikov Hronov7400:50:3010,00
24MB7754Šilar MartinTrutnov7600:50:388,00
5MD7872Šlégr JiříSK Autorest5400:51:0244,00
6MD795Pechek FrantišekTJ MARATONSTAV Úpice5300:51:1940,00
12MC8066Elich JiříApache Loko Trutnov6400:51:3330,00
24MA8140Lewiak MichalTrucht.com (PL)9000:51:34-
13MC82165Ševčík PavelZombie Opava6100:51:3528,00
25MB8374Souček VladimírTJ Červený Kostelec7300:51:366,00
25MA84120Soltys KrzysztofWalbrzych (PL)8500:51:38-
3ZA857Linková NikolBabičkov9200:51:5854,00
26MB8652Vašíček MartinTJ MARATONSTAV Úpice7100:52:004,00
26MA87103Polický TomášVelké Poříčí8400:52:0410,00
27MB8891Ptáček MilošWikov Hronov7000:52:192,00
27MA8920Renský MichalNáchod7900:52:248,00
28MA90157Koubek - Kejzlar JanCARE.cz7900:52:286,00
14MC916Nečas JosefMARATONSTAV Úpice5800:52:3526,00
29MA92147Štěpán PavelBražecký mládenci9200:52:464,00
28MB93102Gult MartinWikov Hronov7500:53:022,00
7MD9410Javůrek JiříMARATONSTAV Úpice4800:53:0438,00
29MB95112Sláma JiříVella tým Náchod7400:53:062,00
15MC9651Matějíček LubošTJ Nové Město n. M.6200:53:0924,00
30MB978Smrček PavelBabičkov7300:53:182,00
30MA9865Čermák MichalPraha7900:53:212,00
10MJ99141Moravec JanJM TEAM Letohrad0200:53:2232,00
31MA100148Mikula JanFloorbal Jablonec8900:53:352,00
4ZA10163Lánová MichaelaHradec Králové8600:53:3748,00
8MD102173Šír VáclavTJ SPARTAK Rokytnice n.J.4800:53:4036,00
9MD103170Jelínek KarelPSK OLYMP Praha5100:53:5934,00
5ZA104138Zítková RadkaNáchod8800:54:0444,00
6ZA10537Hoja JoannaWalbrzych (PL)8800:54:10-
3ZC10688Flašarová LenkaNáchod7200:54:2354,00
16MC107168- TondaDAK Dobrošov6200:54:2922,00
7ZA1084Solánská JanaTJ MARATONSTAV Úpice8500:55:0840,00
32MA10948Sakowicz PawelNarodowy Walbrzych (PL)8400:55:20-
2ZB11019Renská LenkaNáchod8000:55:2362,00
1ME111172Leszkow PetrMK Hlinsko4400:55:3970,00
17MC112174Vacarda VladimírEleven run team Jablonec5900:55:5820,00
4ZC11379Jirásková EvaTJ MARATONSTAV Úpice6400:56:4048,00
18MC11436Kalisz DariuszSudeckie Wycieczki Biegowe (PL)6400:56:41-
19MC115105Hejnyš MiroslavSPARTAK Police nad Metují6000:56:4418,00
5ZC11694Cinková JitkaAC Pardubice6800:56:5044,00
33MA11786Lokvenc JanDlužíš mi pivo9300:57:122,00
3ZB11843Schwaningerová PetraRockMachine Cyklo Max8200:57:1554,00
8ZA119152Vajsarová RenátaSOKOL Police nad Metují8500:57:3738,00
9ZA120155Nývltová TerezaOlfin Car Ski team Trutnov8900:57:4036,00
2ME12114Metelka JosefSPARTAK Police nad Metují4400:57:5862,00
34MA12244Lewandowski RafalNarodowy Walbrzych (PL)8000:58:43-
20MC123108Nádhera PetrHK6700:58:5916,00
21MC12495Bílý ZdeněkSKP HVĚZDA Pardubice5900:59:1514,00
10MD125106Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:00:1532,00
6ZC12573Jonášová ZdeňkaSpining klub HK6401:00:1540,00
4ZB127123Klimešová SimonaRun4fun8201:00:1748,00
10ZA128119Baczyk IzabelaWalbrzych (PL)8801:00:30-
3ME1299Les JosefTJ MARATONSTAV Úpice4701:00:3954,00
11ZA13023Benešová AnetaNáchod8701:01:3834,00
11MJ131114Šolc PetrBKL Machov0201:02:2230,00
11MD132175Bajer MiloslavCafebajer5501:02:2630,00
5ZB13381Malá DagmarPolice nad Metují7301:02:3244,00
7ZC134177Hauschková DagmarKancelář starostky města Police nad Metují6501:03:0538,00
12MJ135118Krunčík JakubŽďár nad Metují0101:03:3628,00
22MC13697Werner OldřichWikov Hronov6401:03:5012,00
12MD137122Sponar JanTesla Brno5001:04:1728,00
2ZD13842Hellerová HanaHradec Králové6101:04:1962,00
13MD13957Cipl FrantišekBONBON Praha5101:04:2026,00
3ZD14030Vacková HanaSOKOL Starkoč5601:04:2454,00
35MA14164Hrevuš AlexandrSPORT Břehy7901:07:052,00
4ZD14213Vraštilová MiloslavaMARATONSTAV Úpice5601:07:2548,00
5ZD14312Friebelová EvaMARATONSTAV Úpice6201:07:4744,00
31MB144166Hasinec IvanUžhorod (UA)7101:08:10-
4ME145154Vodička JanMK Radslavice4501:08:4248,00
36MA14628Křepelka KarelPro radost8701:09:302,00
32MB147121Raczkowski MaciejWalbrzych (PL)7601:11:26-
8ZC14841Šternerová HanaHradec Králové6301:12:4836,00
5ME149133Tučný JanMK Pardubice4701:16:4344,00
33MB150130Šandera MartinBONBON Jičín7601:17:162,00
6ME15134Vorel MilanSlatiňany4001:38:4840,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA145Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:37:0370,00
2MA280Kozlík LukášSUNAKASHI Praha8900:37:2162,00
3MB3135Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:38:0154,00
4MB427Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:38:2748,00
5MA589Hruška JanKasper Swix Team8900:38:4644,00
6MA6162Beran JanSPARTAK Police nad Metují8300:39:4440,00
7MB729Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:39:5438,00
8MB8171Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:40:0236,00
9MA975Plný DavidEnervit9300:40:1134,00
10MB1026Rücker PavelBONBON Machov7600:40:2632,00
11MC11164Jančík BořekSVARTES Hořice6400:41:1830,00
12MA1277Duch MiroslavTJ MARATONSTAV Úpice7900:41:2028,00
13MA13127Balcar MichalČervený Kostelec8500:41:5126,00
14MB14132Moskva RomanPasivity Žamberk7500:42:0924,00
15MA1596Dufka VladislavPáslerův statek9100:42:1122,00
16MA16139Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:42:1420,00
17MB17144Štolfa MartinSPARTAK Police nad Metují7400:42:1918,00
18MA19128Dostál JanVella Náchod8600:42:3016,00
19MJ2099Provazník JosefČKS SKI Jilemnice9900:42:4114,00
20MB21176Pohl JanSPARTAK Police nad Metují7600:43:0212,00
21MJ22149Bárta PetrBárta Team0100:43:0410,00
22MC23169Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:43:078,00
23MA24161Jirka JanAC Náchod8300:43:086,00
24MC25134Buřil FrantišekVidochov6600:43:104,00
25MA2687Hejl DušanSPARTAK Police nad Metují8400:43:282,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1858Metelková TáňaTJ SOKOL Hradec Králové7200:42:2270,00
2ZA49129Beranová AnnaSPARTAK Police nad Metují9100:47:3862,00
3ZC543Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:48:1254,00
4ZA5847Mikešová JanaTJ Sokol Nová Paka9100:48:3348,00
5ZD6046Paulů BlankaMARATONSTAV Úpice5400:48:4344,00
6ZB6298Brumlichová RomanaMedvědí doupě Hronov7600:48:5640,00
7ZA857Linková NikolBabičkov9200:51:5838,00
8ZA10163Lánová MichaelaHradec Králové8600:53:3736,00
9ZA104138Zítková RadkaNáchod8800:54:0434,00
10ZC10688Flašarová LenkaNáchod7200:54:2332,00
11ZA1084Solánská JanaTJ MARATONSTAV Úpice8500:55:0830,00
12ZB11019Renská LenkaNáchod8000:55:2328,00
13ZC11379Jirásková EvaTJ MARATONSTAV Úpice6400:56:4026,00
14ZC11694Cinková JitkaAC Pardubice6800:56:5024,00
15ZB11843Schwaningerová PetraRockMachine Cyklo Max8200:57:1522,00
16ZA119152Vajsarová RenátaSOKOL Police nad Metují8500:57:3720,00
17ZA120155Nývltová TerezaOlfin Car Ski team Trutnov8900:57:4018,00
18ZC12573Jonášová ZdeňkaSpining klub HK6401:00:1516,00
19ZB127123Klimešová SimonaRun4fun8201:00:1714,00
20ZA13023Benešová AnetaNáchod8701:01:3812,00
21ZB13381Malá DagmarPolice nad Metují7301:02:3210,00
22ZC134177Hauschková DagmarKancelář starostky města Police nad Metují6501:03:058,00
23ZD13842Hellerová HanaHradec Králové6101:04:196,00
24ZD14030Vacková HanaSOKOL Starkoč5601:04:244,00
25ZD14213Vraštilová MiloslavaMARATONSTAV Úpice5601:07:252,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 50%
Zvolená trasa závodu: 80%
Značení závodu: 10%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
68%

Názory na závod

Zdlouhavé přihlášení a značení tratě téměř nebylo a cítil se fakt blbě v jednom místě, když nevěděl kam běžet a musel čekat, až někdo doběhne .
trubkar

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód