Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šachty - Štěpánka

23.7.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Šachty - Štěpánka
  • datum konání: 23.7.2017
  • zobrazeno již 510x
  • pořadatel: TJ Vysoké nad Jizerou, z. s.

Sociální sítě

Místo konání

Vysoké nad Jizerou, poblíž dolní stanice vleku
10:00 hodin

Přihlášky

Restaurace Šachty u horní stanice vleku od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 6,5 km
Převýšení: 450 m
Od dolní stanice vysockého lyžařského vleku, přes Sklenařice, Paseky nad Jizerou k rozhledně Štěpánka v Příchovicích.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Šalda
tel. 605 970 785

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

ski.vysoke@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.7.2018Šachty - Štěpánka86
14.8.2016Šachty - Štěpánka62
19.7.2015Šachty - Štěpánka86
20.7.2014Šachty - Štěpánka61
21.7.2013Šachty - Štěpánka95
22.7.2012Šachty - Štěpánka93
24.7.2011Šachty - Štěpánka100
25.7.2010Šachty - Štěpánka98
26.7.2009Šachty - Štěpánka111
24.8.2008Šachty - Štěpánka61
29.7.2001Šachty - Štěpánka70
23.6.1991Šachty - Štěpánka64
10.10.1987Šachty - Štěpánka37

Statistika závodu Šachty - Štěpánka

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 1024

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4812
Brunclík Ivo5811
Trejbal Karel5111
Berka Radim8210
Vacarda Vladimír5910
Vraštilová Miloslava5610
Šrůtek Stanislav589
Paulů Blanka549
Zátopek Jiří609
Dvořák Ladislav488
Jančík Bořek648
Nečas Josef588
Bém František278
Vodička Jan458
Tučný Jan477
Vavruška Jiří787
Gombita Josef587
Šmída Oldřich487
Berka Martin857
Vejnar Josef577
Machačka Martin757
Palas Jaroslav536
Kubíček Zdeněk726
Pechek František536
Erlebach David716
Žák Jiří716
Ožana Václav646
Groh Stanislav466
Šír Václav486
Čech Jan936
Šimůnková Pavla775
Nesvadba Petr865
Kavalír Josef825
Kožnarová Kristýna945
Metelková Táňa725
Ševčík Štěpán965
Jirásková Eva645
Kadavý Jan475
Vanta Josef625
Veselý Pavel665
Marek František415
Herda Jan835
Baláž Roman655
Kožíšek Dušan835
Flegl Vlastimil535
Šimůnek Jan825
Flegl Vlastimil864
Zuzánek Zdeněk594
Valenta Michal624
Macháč Karel974

Výsledky závodu

  • platné k 24.07.2017, 08:39
  • zobrazeno 1268x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ579Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:31:0735
2MJ661Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:31:4231
3MJ1581Provazník JosefTJ Spartak Vrchlabí9900:34:0827
4MJ2387Švácha FilipAC Česká Lípa9800:35:1124
5MJ25108Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:35:3022
6MJ27106Krupka AdamIndičtí běžci0100:35:5320
7MJ2880Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:35:5719
8MJ3078Matouš AdamČKS SKI Jilemnice9800:36:0918
Muži A (trať 6,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:28:4335
2MA298Berka RadimAC Turnov8200:28:5131
3MA377Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:29:3127
4MA4114Čivrný JiříSemily8000:30:1624
5MA756Herda JanSKP Nymburk8300:32:1022
6MA9103Vavruška JiříKerda Sport Liberec7800:32:2220
7MA11113Kožíšek DušanDukla Liberec8300:33:1819
8MA1762Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:34:2318
9MA32119Mašek PetrAO Spartak Vrchlabí7900:36:5917
10MA3653Šáfr VladimírTriexpert8100:37:3316
11MA3793Stézka MartinTata Dvojčat Liberec8400:37:4315
12MA39115Kalina LukášHarrachov8500:37:5214
13MA40124Kalivoda MartinHorská chata na Perl8400:37:5913
14MA62118Veselý PetrPraha7800:45:1812
15MA6572Herbst LubošHerbstíci Praha7900:46:2811
16MA71123Hanousek VáclavJičín8000:52:5910
Muži B (trať 6,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1067Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:32:3935
2MB1271Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:33:2731
3MB1468Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:33:4727
4MB21112Roštejnský MichalKerda Sport Liberec7700:34:5724
5MB22111Záruba JanSix Monkeys7700:35:0322
6MB2689Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:35:5120
7MB2952Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:36:0119
8MB3475Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7200:37:1218
9MB3883Suchý JiříFEL Praha7600:37:4917
10MB4291Erben JaroslavKunčice nad Labem7400:38:5416
11MB5066Valtček LudvíkPraha Kobylisy6800:41:4415
Muži C (trať 6,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC854Jančík BořekSVARTES Hořice6400:32:1635
2MC1696Vacarda VladimírEleven Run Team5900:34:1531
3MC1869Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:34:3727
4MC2094Buřil FrantišekVidochov6600:34:5324
5MC2488Vlček BohumilPraha 136000:35:2122
6MC3176Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:36:1920
7MC3574Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:37:2319
8MC4855Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:0218
9MC5351Nečas JosefÚpice5800:42:2917
10MC5490Chroust JanBK Falkenštejn Krásná Lípa6000:43:2716
11MC5585Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:43:5815
12MC5864Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:44:1714
Muži D (trať 6,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4365Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:39:0935
2MD4660Šolc VítězslavBKL Machov5700:40:4131
3MD59116Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:44:2627
4MD68104Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:49:2124
5MD73107Dvořák LadislavTJ Sokol Velké Hamry I.4800:57:1222
Muži E (trať 6,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6670Leszkow PetrMK Hlinsko4400:47:1835
2ME7058Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:51:2431
3ME72101Tučný JanMK Pardubice4700:57:0027
Juniorky (trať 6,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3382Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice0000:37:0435
2ZJ47100Martinková MonikaČSK SKI Vysoké nad Jizerou0300:41:0131
3ZJ6399Seidlová EliškaČSK SKI Vysoké nad Jizerou0400:45:2827
Ženy A (trať 6,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4192Luštincová LucieLusti team9300:38:3735
2ZA4559Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:40:1131
3ZA52125Blažková LenkaSMT8800:42:2227
4ZA64121Formánková MartinaDHL IT Services8600:46:1124
5ZA67117Palasová PetraVetcare8500:47:5922
6ZA76122Krovlíková DoraPředletice8801:01:4820
Ženy B (trať 6,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1997Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:34:4035
2ZB5673Herbst JarmilaHerbstíci Praha7400:44:0431
3ZB5786Čermáková ZdenaLSK Lomnice nad Popelkou7400:44:0427
4ZB60120Kynclová ZuzanaVelké Popovice8200:44:2924
Ženy C (trať 6,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC13109Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:33:3835
2ZC4984Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:41:0931
3ZC61110Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:44:3627
4ZC69102Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:50:3724
5ZC75126Tvrčíková JitkaBáječné ženy Jičín6601:01:3022
Ženy D (trať 6,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD44105Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:2035
2ZD5195Lukášová MirkaPraha6100:42:1131
3ZD7463Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:57:2327
Trať 6,5 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:28:4335
2MA298Berka RadimAC Turnov8200:28:5131
3MA377Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:29:3127
4MA4114Čivrný JiříSemily8000:30:1624
1MJ579Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:31:0735
2MJ661Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:31:4231
5MA756Herda JanSKP Nymburk8300:32:1022
1MC854Jančík BořekSVARTES Hořice6400:32:1635
6MA9103Vavruška JiříKerda Sport Liberec7800:32:2220
1MB1067Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:32:3935
7MA11113Kožíšek DušanDukla Liberec8300:33:1819
2MB1271Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:33:2731
1ZC13109Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:33:3835
3MB1468Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:33:4727
3MJ1581Provazník JosefTJ Spartak Vrchlabí9900:34:0827
2MC1696Vacarda VladimírEleven Run Team5900:34:1531
8MA1762Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:34:2318
3MC1869Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:34:3727
1ZB1997Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:34:4035
4MC2094Buřil FrantišekVidochov6600:34:5324
4MB21112Roštejnský MichalKerda Sport Liberec7700:34:5724
5MB22111Záruba JanSix Monkeys7700:35:0322
4MJ2387Švácha FilipAC Česká Lípa9800:35:1124
5MC2488Vlček BohumilPraha 136000:35:2122
5MJ25108Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:35:3022
6MB2689Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:35:5120
6MJ27106Krupka AdamIndičtí běžci0100:35:5320
7MJ2880Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:35:5719
7MB2952Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:36:0119
8MJ3078Matouš AdamČKS SKI Jilemnice9800:36:0918
6MC3176Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:36:1920
9MA32119Mašek PetrAO Spartak Vrchlabí7900:36:5917
1ZJ3382Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice0000:37:0435
8MB3475Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7200:37:1218
7MC3574Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:37:2319
10MA3653Šáfr VladimírTriexpert8100:37:3316
11MA3793Stézka MartinTata Dvojčat Liberec8400:37:4315
9MB3883Suchý JiříFEL Praha7600:37:4917
12MA39115Kalina LukášHarrachov8500:37:5214
13MA40124Kalivoda MartinHorská chata na Perl8400:37:5913
1ZA4192Luštincová LucieLusti team9300:38:3735
10MB4291Erben JaroslavKunčice nad Labem7400:38:5416
1MD4365Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:39:0935
1ZD44105Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:2035
2ZA4559Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:40:1131
2MD4660Šolc VítězslavBKL Machov5700:40:4131
2ZJ47100Martinková MonikaČSK SKI Vysoké nad Jizerou0300:41:0131
8MC4855Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:0218
2ZC4984Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:41:0931
11MB5066Valtček LudvíkPraha Kobylisy6800:41:4415
2ZD5195Lukášová MirkaPraha6100:42:1131
3ZA52125Blažková LenkaSMT8800:42:2227
9MC5351Nečas JosefÚpice5800:42:2917
10MC5490Chroust JanBK Falkenštejn Krásná Lípa6000:43:2716
11MC5585Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:43:5815
2ZB5673Herbst JarmilaHerbstíci Praha7400:44:0431
3ZB5786Čermáková ZdenaLSK Lomnice nad Popelkou7400:44:0427
12MC5864Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:44:1714
3MD59116Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:44:2627
4ZB60120Kynclová ZuzanaVelké Popovice8200:44:2924
3ZC61110Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:44:3627
14MA62118Veselý PetrPraha7800:45:1812
3ZJ6399Seidlová EliškaČSK SKI Vysoké nad Jizerou0400:45:2827
4ZA64121Formánková MartinaDHL IT Services8600:46:1124
15MA6572Herbst LubošHerbstíci Praha7900:46:2811
1ME6670Leszkow PetrMK Hlinsko4400:47:1835
5ZA67117Palasová PetraVetcare8500:47:5922
4MD68104Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:49:2124
4ZC69102Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:50:3724
2ME7058Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:51:2431
16MA71123Hanousek VáclavJičín8000:52:5910
3ME72101Tučný JanMK Pardubice4700:57:0027
5MD73107Dvořák LadislavTJ Sokol Velké Hamry I.4800:57:1222
3ZD7463Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:57:2327
5ZC75126Tvrčíková JitkaBáječné ženy Jičín6601:01:3022
6ZA76122Krovlíková DoraPředletice8801:01:4820
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:28:4335
2MA298Berka RadimAC Turnov8200:28:5131
3MA377Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:29:3127
4MA4114Čivrný JiříSemily8000:30:1624
5MJ579Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:31:0722
6MJ661Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:31:4220
7MA756Herda JanSKP Nymburk8300:32:1019
8MC854Jančík BořekSVARTES Hořice6400:32:1618
9MA9103Vavruška JiříKerda Sport Liberec7800:32:2217
10MB1067Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:32:3916
11MA11113Kožíšek DušanDukla Liberec8300:33:1815
12MB1271Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:33:2714
13MB1468Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:33:4713
14MJ1581Provazník JosefTJ Spartak Vrchlabí9900:34:0812
15MC1696Vacarda VladimírEleven Run Team5900:34:1511
16MA1762Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:34:2310
17MC1869Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:34:379
18MC2094Buřil FrantišekVidochov6600:34:538
19MB21112Roštejnský MichalKerda Sport Liberec7700:34:577
20MB22111Záruba JanSix Monkeys7700:35:036
21MJ2387Švácha FilipAC Česká Lípa9800:35:115
22MC2488Vlček BohumilPraha 136000:35:214
23MJ25108Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:35:303
24MB2689Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:35:512
25MJ27106Krupka AdamIndičtí běžci0100:35:531
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC13109Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:33:3835
2ZB1997Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:34:4031
3ZJ3382Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice0000:37:0427
4ZA4192Luštincová LucieLusti team9300:38:3724
5ZD44105Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:2022
6ZA4559Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:40:1120
7ZJ47100Martinková MonikaČSK SKI Vysoké nad Jizerou0300:41:0119
8ZC4984Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:41:0918
9ZD5195Lukášová MirkaPraha6100:42:1117
10ZA52125Blažková LenkaSMT8800:42:2216
11ZB5673Herbst JarmilaHerbstíci Praha7400:44:0415
12ZB5786Čermáková ZdenaLSK Lomnice nad Popelkou7400:44:0414
13ZB60120Kynclová ZuzanaVelké Popovice8200:44:2913
14ZC61110Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:44:3612
15ZJ6399Seidlová EliškaČSK SKI Vysoké nad Jizerou0400:45:2811
16ZA64121Formánková MartinaDHL IT Services8600:46:1110
17ZA67117Palasová PetraVetcare8500:47:599
18ZC69102Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:50:378
19ZD7463Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:57:237
20ZC75126Tvrčíková JitkaBáječné ženy Jičín6601:01:306
21ZA76122Krovlíková DoraPředletice8801:01:485

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Severočeské Podkrkonoší, udržovaná krajina i cesty – pastva pro zrak i duši. Tentokrát bez výhledů z rozhledny kvůli nízké oblačnosti. Autobus se vyplatil, po závodě začalo pršet. Spolehlivý pořadatel včetně časomíry. Zázemí s občerstvením. Jak říkají: Přiďte pobejt.
trejbalk

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód