hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Kozubovou

30.7.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozubovou
  • datum konání: 30.7.2017
  • zobrazeno již 539x
  • pořadatel: TJ Dolní Lomná

Sociální sítě

Místo konání

Dolní Lomná – Pekárna u areálu Slezských dnů
10:00 hodin

Přihlášky

u Muzea Dolní Lomná od 8:00 do 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 5 km
Převýšení: 500 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Stanislav Marszalek
tel. 602 551 462

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behnakozubovou.cz/

E-mailová adresa

smarszalek@tcl-digitrade.com

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 31.07.2017, 13:22
  • zobrazeno již 700x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ549Vandrovec VáclavBest4Run tým0100:26:4870
2MJ2195Krupka AdamIndičtí běžci0100:30:1862
3MJ23172Solowski TobiášTJ Dolní Lomná0100:30:2854
4MJ3196Krupka MilanIndičtí běžci0300:31:1648
5MJ38228Baraňák PavolTJ Slovan Skalité0200:32:09-
6MJ42143Tuharský ErikOB TJ TŽ Třinec0100:32:2844
7MJ46175Tyl RadekSK Universe0000:32:4240
8MJ55137Kupczak DominikTřinec0000:33:1938
9MJ6168Nieslanik AdamMilíkov0100:33:2936
10MJ79220Sedláček LukášPískovna team0100:35:0234
11MJ87166Haltof MarekOB TJ TŽ Třinec0200:35:2632
12MJ98221Nikel AdamPískovna team0000:36:1130
13MJ10951Tyl MarekTJ Dolní Lomná0300:36:5628
14MJ111266Bialožyt MarekOB TJ TŽ Třinec0300:37:0026
15MJ121269Czeczotka VojtěchTřinec0000:37:4624
16MJ137169Szotkowski DawidSKI Mosty0400:38:5822
17MJ16410Szmek PetrMilíkov9900:41:2220
18MJ167231Bury FilipTJ Slovan Skalité0200:41:49-
19MJ192129Cienciala TomášSKI Mosty0200:45:0918
19MJ192176Tyl VilemSK Universe0800:45:0918
21MJ19915Ćmiel LukášMilíkov9900:45:2214
22MJ206163Franek LukášBK SAK Karviná0200:46:1212
23MJ209225Cienciala DavidHorní Těrlicko0000:46:3210
24MJ215216Kawulok RadekSKI Mosty0600:47:148
25MJ21623Szkandera VojtěchSSK Dolní Lomná0400:47:156
26MJ228202Franek VojtěchBK SAK Karviná0800:48:244
27MJ238162Franek OndřejBK SAK Karviná0000:49:572
28MJ242273Kotas AdamTřinec9800:51:102
29MJ243144Tuharský TobiášOB TJ TŽ Třinec0700:51:152

Muži A (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1185Lichý TomášSalomon/SvetBehu.cz9400:24:4470
2MA3181Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:25:5462
3MA4252Lysák VlastimilVinotéka u Karla8600:26:2354
4MA6245Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:27:3648
5MA7265Flašar JanSK Čtyři Dvory České Budějovice8600:27:5944
6MA9105Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:28:3240
7MA10268Bialožyt MichalSK Žabovřesky Brno8700:28:5238
8MA13234Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:29:0936
9MA14271Miśkiewicz MariuszBiegiem przez chybie8100:29:24-
10MA1578Krupa PrzemysławBiegiem przez chybie8300:29:28-
11MA16249Pryszcz PatrikKošařiska7800:29:3934
12MA2780Szymanik AdamChotěbuz9600:30:5032
13MA34146Kučírek VojtěchTJ TŽ Třinec9300:31:5030
14MA41204Kaluža LubošNVPP8200:32:2628
15MA45136Sikora RobinTJ Dolní Lomná9000:32:3826
16MA48232Koliba MartinSDH Skalité8600:32:52-
17MA49114Buba MichalMK Seitl Ostrava8300:32:5424
18MA52239Zogata AndrzejSKI Mosty8600:33:0222
19MA5627Zahraj KrystianJablunkov8800:33:2220
20MA60164Řezáč MartinMushing team Ostrava8200:33:2818
21MA6767Kawulok MartinHrádek ve Slezsku8400:34:0716
22MA695Lipták RadimPepa Team F-M7900:34:1414
23MA7129Kováček StanislavMK Seitl Ostrava8300:34:2912
24MA74270Szyczka PiotrChybie8900:34:47-
25MA7825Machnik VojtěchValašské Meziříčí8300:34:5810
26MA8216Pacák MarcelTřinec8500:35:128
27MA8377Tofel FrantišekNVPP Team9400:35:196
28MA8570Machnik TomášDolní Lomná9000:35:234
29MA86148Waloszek BártČeský Těšín7800:35:242
30MA89256Kadlubec MartinAK Čadca8200:35:37-
30MA89153Lysek JanTJ Dolní Lomná8900:35:372
32MA91219Marosz VojtěchNVPP8700:35:382
33MA96217Marosz BřetislavNVPP8500:35:572
34MA9957Březina MartinSDH Metylovice8800:36:172
35MA106135Szymanik FilipChotěbuz9400:36:372
36MA1077Puczok RadekBSvČT&S3T8300:36:382
37MA108151Heindrich TomášBěžecká skupina v Českém Těšíně8500:36:462
38MA110116Lysek JakubDolní Lomná8000:36:572
39MA114158Juřica PavelMK Seitl Ostrava7900:37:182
40MA118102Siročák PetrTři křížky CF7800:37:382
41MA12064Zajíc JanOstrava9300:37:412
42MA122262Ivanek PeterTJ Slovan Skalité8400:37:49-
43MA129184Kisza MartinTřinec9600:38:112
44MA13533Lotter JanTřinec8500:38:512
45MA141230Podermanski DavidJablunkov9000:39:162
46MA144251Cienciala BogdanNVPP8400:39:332
47MA16634Polách AntonínHorní Bečva9000:41:322
48MA175189Kantor PetrVendryně7800:42:292
49MA181154Lysek MichalTJ Dolní Lomná9400:43:162
50MA182178Malý ŠpětánSDH a Pekárna Nowina8900:43:252
51MA191110Střeštík MartinBystřice8900:44:562
52MA194127Boža VáclavLowellpro running9600:45:102
53MA19622Boháč PavelHorní Lomná8100:45:152
54MA20830Lačík LukášČeský Těšín8400:46:302
55MA21231Stebel LukášČeský Těšín8200:46:592
56MA23373Divoký MichalOrlová9300:49:152

Muži B (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2201Blaha TomášAK ASICS Kroměžíž7600:25:3270
2MB8246Wróbel TomaszMKS Centrum Dzięgielow7300:28:16-
3MB1187Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:28:5862
4MB12140Jurčík JánKKM Čadca6800:29:07-
5MB16227Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov7000:29:3954
6MB19141Kašpařík TomášSK Přerov7500:29:5648
7MB22134Hartíg DavidBurik Running Team7300:30:2544
8MB24253Helcel RichardBK SAK Karviná7200:30:4140
9MB25260Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:30:4338
10MB26142Tuharsky MartinOB TJ TŽ Třinec7700:30:4736
11MB2838Szebesta PavelBurik Running Team6800:31:0134
12MB29247Lupiezoviec PiotrMKS Centrum Dziegelow7700:31:06-
13MB32155Kupka AntonKKM Čadca7600:31:22-
14MB3586Mordáč StanislavTřinec7400:31:5332
15MB39165Sobek LumírDobratice7500:32:1730
16MB40209Legierski KazimierzTeam NaBiegowkach.pl7100:32:25-
17MB47226Rylko Václav1.běžecký Jablunkov7200:32:4528
18MB51126Cienciala TomášSplašení Goroli7000:32:5826
19MB59156Chrudina RobertOstrava7300:33:2724
20MB63236Grycman KazimierzCiechowice7200:33:43-
21MB66130Palka Dawid40-latek Tychy7700:33:59-
22MB7326Šubert PavelNeběžecký kroužek7400:34:3622
23MB75206Jedziniak MichalOstrava7400:34:5120
24MB7763Szmek DaliborBukovec7300:34:5218
25MB8359Monczka DanielKarviná7600:35:1916
26MB9240Filipek BogdanVendryně7400:35:4414
27MB94264Tešnar MarekPetřvald7500:35:5112
28MB99103Czylok PavelBěžecká skupina v Českém Těšíně7700:36:1710
29MB104263Karkoška PetrBK SAK Karviná7300:36:308
30MB105113Krupka MilanIndičtí běžci7200:36:336
31MB115229Brož VlastimilČeský Těšín7600:37:194
32MB124224Kocúr RomanBK SAK Karviná7400:37:592
33MB125106Mucha BohdanMBMM7300:38:012
34MB127147Ernst Tomáš1.běžecký Jablunkov7300:38:082
35MB128161Franek AlanBK SAK Karviná7100:38:102
36MB134212Mikula JaroslavKKM Čadca7000:38:45-
37MB136255Čanecký IvanŠKP Skalité6800:38:55-
38MB14218Styrnal PetrBěžecká skupina v Českém Těšíně7700:39:172
39MB14660Neugebauer ErichBK SAK Karviná6800:39:452
40MB150111Kubisz RomanKPM Třinec7300:39:592
41MB153160Hamrozi MartinMHrun Třinec7700:40:062
42MB165117Lipowski KamilKPM Hrádek7100:41:242
43MB17450Tyl JosefSK Universe7100:42:262
44MB184208Zaremba MiroslavŠárka7600:44:002
45MB18972Gluch MarekKarviná7000:44:292
46MB20528Ocieczek MarekFrýdek-Místek7200:46:042
47MB21724Szkandera MartinSSK Dolní Lomná7500:47:162
48MB2559Holeček JiříSvědci Kozubovi7000:54:242
49MB256193Szonowski RomanChotěbuz6800:54:372

Muži C (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1871Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:29:5270
2MC20200Magiera JanuszFORMA Wodzisław6300:30:10-
3MC3019Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:31:1362
4MC33115Buřil FrantišekVidochov6600:31:3654
5MC36241Vrana VladislavSkalité6600:31:59-
6MC37191Zátopek JiříAK Emila Zátopka Kopřivnice6000:32:0748
7MC54145Kučírek PetrTřinec5800:33:1344
8MC5869Martynek VladislavSKI Mosty5900:33:2640
9MC62174Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:33:4038
10MC7242Dziergas MiroslawŹywiec6000:34:33-
11MC75121Slowioczek RomanMK Seitl Jablunkov5900:34:5136
12MC80108Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:35:0534
13MC883Orlicki StanisławRudze5900:35:29-
14MC10292Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:36:2032
15MC117177Tyl HynekSK Universe6500:37:2430
16MC138196Groš ŠtefanSK Valašské Království6100:39:0128
17MC14745Kočí TomášMosty u Jablunkova6200:39:4626
18MC152195Tomečka LiborCetris Hranice6200:40:0324
19MC15536Březina LadislavMK Seitl Ostrava6100:40:3722
20MC171205Cisarik EmilČadca6000:41:56-
21MC17283Zoubek DanielKPM Nymburk6700:42:0820
22MC173120Kufa LeonTřinec6400:42:1818
23MC17853Zika TomášČeský Těšín6700:42:4716
24MC203199Ballek VladimírNW Running Skalité5900:45:59-
25MC2292Nadažy RadekSK Šafrata Bohumín6500:48:4914
26MC23093Volný PetrRelax Medvědice5900:48:5812
27MC252152Kruliš JiříMK Seitl Havířov6100:53:1310

Muži D (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD43211Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:32:3470
2MD5341Jasek TadeuszRadziechowy5100:33:04-
3MD64180Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:4562
4MD6862Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:34:1154
5MD112149Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:0148
6MD126215Kvita JosefAK Emila Zátopka Kopřivnice5100:38:0544
7MD13248Sikora StefanBielsko-Biała4900:38:40-
8MD13339Buda BoleslavBystřice - Suchý5700:38:4140
9MD1404Pešat JanVeslařský klub Perun Ostrava5600:39:1538
10MD148243Glanowski ZenonSosnowiec5000:39:51-
11MD15937Přívětivý MiroslavPříbor5300:40:5336
12MD169248Kobliha MilanLRS Vyškov5700:41:5234
13MD201187Gajewski KrzysztofUKS Brena Gorki5600:45:31-
14MD24946Drahoš JosefJablunkov5200:52:4832

Muži E (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME139167Leszkow PetrMaraton klub Hlinsko4400:39:0870
2ME176188Tyka EdwardUKS Brena Gorki4300:42:30-
3ME183171Metelka JosefSP Police4400:43:5662
4ME185179Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:44:0654
5ME20782Procházka VáclavMK Seitl Ostrava4500:46:1548
6ME21920Počta JanOstrava4500:47:3844
7ME22394Vodička JanMK Radslavice4500:47:5040
8ME227138Farsky ŠtefanDOM Srdca Martina4600:48:23-
9ME231250Beskydský DědekKlub důchodců Orlová4500:49:0638
10ME260210Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:00:2536

Juniorky (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ154240Majchráková KláraSkalité0300:40:33-
2ZJ156233Ruceková VanesaTJ Slovan Skalité0300:40:39-
3ZJ18076Byrtusova SylwiaSKI Mosty0400:42:5470
4ZJ187235Lubojacká Ivana1.běžecký Jablunkov9800:44:1062
5ZJ188237Lucáková TatianaSkalité0400:44:26-
6ZJ190128Ciencialová ZuzanaSKI Mosty0400:44:5354
7ZJ197131Rusnok ZuzanaTJ Dolní Lomná0300:45:1948
8ZJ198132Szotkowska AgnieszkaTJ Dolní Lomná0300:45:2044
9ZJ202133Szotkowska MałgorzataTJ Dolní Lomná0500:45:5340
10ZJ20335Oczadla KarolínaHavířov0300:45:5938
11ZJ2116Kučerová LenkaLochkov0600:46:4136
12ZJ233238Mikulová MiroslavaSkalité0200:49:15-
13ZJ241272Cieslarová NikolTřinec9900:51:0834
14ZJ244214Šenkeříková LucieSK Kopřivnice0800:51:3632
15ZJ247254Čanecká KatarínaŠKP Skalité0300:52:03-
16ZJ2501Hálová Sára1.běžecký Jablunkov0000:52:5230
17ZJ25752Tylová AgátaSK Universe0600:56:2028

Ženy A (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA43183Galaczová Eva1.běžecký Jablunkov9600:32:3470
2ZA57168Ožanová ZuzanaBKB Brno9100:33:2462
3ZA95182Mikešová JanaBakako Nová Paka9100:35:5554
4ZA101109Skupieňová KristýnaROCKTECHNIK TRIATLON8900:36:1948
5ZA116125Kukuczková PavlaHO Mosty9300:37:2144
6ZA118150Pfefferová RenátaBěžecká skupina v Českém Těšíně8600:37:3840
7ZA12313Ćmielová DanielaMilíkov9600:37:5638
8ZA13055Hořínková DitaKB Střelka9400:38:1736
9ZA14979Šenkeříková HanaKopřivnice8300:39:5634
10ZA157190Sikorová JarmilaTřinec8400:40:4532
11ZA18614Konderlová TerezaNVPP Team9600:44:0730
12ZA213104Bieleszová Dominika1.běžecký Jablunkov9300:47:0428
13ZA21458Boháčová HanaDolní Lomná8600:47:0526
14ZA236267Bialožytová TerezaBeta Třinec9000:49:3124
15ZA25432Stebelová SimonaČeský Těšín9100:54:2122
16ZA26284Březinová KateřinaBaška8801:09:1520

Ženy B (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB50100Robinson Martina1.běžecký Jablunkov7900:32:5570
2ZB65197Kirpatrick MargitaGoral Marathon Team7300:33:4762
3ZB7075Byrtusová Jana1.běžecký Jablunkov8200:34:2354
4ZB93139Krausová DarinaAKEZ Kopřivnice7400:35:4748
5ZB9711Szmeková IvetaMilíkov7300:36:0544
6ZB103257Húdoková ŽanetaKošařiska8000:36:2440
7ZB113242Fujii SachikoOsaka Speed7800:37:0438
8ZB14554Czeczotková HelenaNVPP Team7400:39:3836
9ZB15161Ciencialová AlenaTřinec8100:40:0034
10ZB16388Kollarczyková MonikaBěžecká skupina v Českém Těšíně7500:41:1432
11ZB17944Dawiec GabrielaBiegiem przez chybie7500:42:49-
12ZB200170Szotkowska BeataSKI Mosty7400:45:2730
13ZB21091Jurášek PavlaKKM Čadca8200:46:40-
14ZB21897Stoklásková PavlaBěžecká skupina v Českém Těšíně7400:47:2128
15ZB220159Bocková KateřinaBoMa Way7700:47:4026
16ZB221213Zelníková SlávkaČadca7300:47:4224
17ZB222258Slowiková LenkaPísek7400:47:4822
18ZB224192Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:47:5120
19ZB225194Prívarová RadkaAK Čadca7900:47:52-
20ZB237218Cicha OlgaNVPP Team7900:49:5318
21ZB2408Chrzaszczová AdélaKarviná8000:50:5616
22ZB248203Kováčová EditaBystřice7900:52:0714
23ZB25385Feberová MonikaKarviná7300:53:1512

Ženy C (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC81198Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:35:1170
2ZC131173Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:38:2062
3ZC14343Klappholz AdrianaCieszyn7200:39:29-
4ZC159124Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:40:5354
5ZC162107Martynková MarcelaMBMM6500:41:0848
6ZC16874Bieleszová Miluše1.běžecký Jablunkov6600:41:5044
7ZC19556Hořínková JanaKB Střelka6500:45:1440
8ZC22681Jastrzembská JarmilaOB TJ TŽ Třinec6400:47:5338
9ZC232112Krupková AliceIndičtí běžci7200:49:1336
10ZC23589Takáčová DanicaAK Čadca6500:49:28-
11ZC245223Šrubařová ZdeňkaOstrava6700:51:5534
11ZC245222Sosnová ZdeňkaOstrava - Poruba6500:51:5534
13ZC251259Krejzlová VěraBK SAK Karviná6600:53:1030
14ZC258207Churavá ŠárkaMirek6900:57:3628
15ZC261261Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6601:02:3126

Ženy D (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD158186Pštrossová MarieSNB Praha5900:40:5170
2ZD16165Šokalová LudmilaPepa Team F-M5600:41:0662
3ZD169244Dvořáková EvaProstějov5500:41:5254
4ZD17747Sikora AlicjaBielsko-Biała5200:42:45-
5ZD239118Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:49:5848
6ZD25990Marcibálová MáriaKKM Čadca3400:57:54-

Trať 5 km, 500 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1185Lichý TomášSalomon/SvetBehu.cz9400:24:4470
1MB2201Blaha TomášAK ASICS Kroměžíž7600:25:3270
2MA3181Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:25:5462
3MA4252Lysák VlastimilVinotéka u Karla8600:26:2354
1MJ549Vandrovec VáclavBest4Run tým0100:26:4870
4MA6245Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:27:3648
5MA7265Flašar JanSK Čtyři Dvory České Budějovice8600:27:5944
2MB8246Wróbel TomaszMKS Centrum Dzięgielow7300:28:16-
6MA9105Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:28:3240
7MA10268Bialožyt MichalSK Žabovřesky Brno8700:28:5238
3MB1187Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:28:5862
4MB12140Jurčík JánKKM Čadca6800:29:07-
8MA13234Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:29:0936
9MA14271Miśkiewicz MariuszBiegiem przez chybie8100:29:24-
10MA1578Krupa PrzemysławBiegiem przez chybie8300:29:28-
5MB16227Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov7000:29:3954
11MA16249Pryszcz PatrikKošařiska7800:29:3934
1MC1871Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:29:5270
6MB19141Kašpařík TomášSK Přerov7500:29:5648
2MC20200Magiera JanuszFORMA Wodzisław6300:30:10-
2MJ2195Krupka AdamIndičtí běžci0100:30:1862
7MB22134Hartíg DavidBurik Running Team7300:30:2544
3MJ23172Solowski TobiášTJ Dolní Lomná0100:30:2854
8MB24253Helcel RichardBK SAK Karviná7200:30:4140
9MB25260Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:30:4338
10MB26142Tuharsky MartinOB TJ TŽ Třinec7700:30:4736
12MA2780Szymanik AdamChotěbuz9600:30:5032
11MB2838Szebesta PavelBurik Running Team6800:31:0134
12MB29247Lupiezoviec PiotrMKS Centrum Dziegelow7700:31:06-
3MC3019Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:31:1362
4MJ3196Krupka MilanIndičtí běžci0300:31:1648
13MB32155Kupka AntonKKM Čadca7600:31:22-
4MC33115Buřil FrantišekVidochov6600:31:3654
13MA34146Kučírek VojtěchTJ TŽ Třinec9300:31:5030
14MB3586Mordáč StanislavTřinec7400:31:5332
5MC36241Vrana VladislavSkalité6600:31:59-
6MC37191Zátopek JiříAK Emila Zátopka Kopřivnice6000:32:0748
5MJ38228Baraňák PavolTJ Slovan Skalité0200:32:09-
15MB39165Sobek LumírDobratice7500:32:1730
16MB40209Legierski KazimierzTeam NaBiegowkach.pl7100:32:25-
14MA41204Kaluža LubošNVPP8200:32:2628
6MJ42143Tuharský ErikOB TJ TŽ Třinec0100:32:2844
1ZA43183Galaczová Eva1.běžecký Jablunkov9600:32:3470
1MD43211Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:32:3470
15MA45136Sikora RobinTJ Dolní Lomná9000:32:3826
7MJ46175Tyl RadekSK Universe0000:32:4240
17MB47226Rylko Václav1.běžecký Jablunkov7200:32:4528
16MA48232Koliba MartinSDH Skalité8600:32:52-
17MA49114Buba MichalMK Seitl Ostrava8300:32:5424
1ZB50100Robinson Martina1.běžecký Jablunkov7900:32:5570
18MB51126Cienciala TomášSplašení Goroli7000:32:5826
18MA52239Zogata AndrzejSKI Mosty8600:33:0222
2MD5341Jasek TadeuszRadziechowy5100:33:04-
7MC54145Kučírek PetrTřinec5800:33:1344
8MJ55137Kupczak DominikTřinec0000:33:1938
19MA5627Zahraj KrystianJablunkov8800:33:2220
2ZA57168Ožanová ZuzanaBKB Brno9100:33:2462
8MC5869Martynek VladislavSKI Mosty5900:33:2640
19MB59156Chrudina RobertOstrava7300:33:2724
20MA60164Řezáč MartinMushing team Ostrava8200:33:2818
9MJ6168Nieslanik AdamMilíkov0100:33:2936
9MC62174Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:33:4038
20MB63236Grycman KazimierzCiechowice7200:33:43-
3MD64180Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:4562
2ZB65197Kirpatrick MargitaGoral Marathon Team7300:33:4762
21MB66130Palka Dawid40-latek Tychy7700:33:59-
21MA6767Kawulok MartinHrádek ve Slezsku8400:34:0716
4MD6862Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:34:1154
22MA695Lipták RadimPepa Team F-M7900:34:1414
3ZB7075Byrtusová Jana1.běžecký Jablunkov8200:34:2354
23MA7129Kováček StanislavMK Seitl Ostrava8300:34:2912
10MC7242Dziergas MiroslawŹywiec6000:34:33-
22MB7326Šubert PavelNeběžecký kroužek7400:34:3622
24MA74270Szyczka PiotrChybie8900:34:47-
23MB75206Jedziniak MichalOstrava7400:34:5120
11MC75121Slowioczek RomanMK Seitl Jablunkov5900:34:5136
24MB7763Szmek DaliborBukovec7300:34:5218
25MA7825Machnik VojtěchValašské Meziříčí8300:34:5810
10MJ79220Sedláček LukášPískovna team0100:35:0234
12MC80108Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:35:0534
1ZC81198Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:35:1170
26MA8216Pacák MarcelTřinec8500:35:128
27MA8377Tofel FrantišekNVPP Team9400:35:196
25MB8359Monczka DanielKarviná7600:35:1916
28MA8570Machnik TomášDolní Lomná9000:35:234
29MA86148Waloszek BártČeský Těšín7800:35:242
11MJ87166Haltof MarekOB TJ TŽ Třinec0200:35:2632
13MC883Orlicki StanisławRudze5900:35:29-
30MA89256Kadlubec MartinAK Čadca8200:35:37-
30MA89153Lysek JanTJ Dolní Lomná8900:35:372
32MA91219Marosz VojtěchNVPP8700:35:382
26MB9240Filipek BogdanVendryně7400:35:4414
4ZB93139Krausová DarinaAKEZ Kopřivnice7400:35:4748
27MB94264Tešnar MarekPetřvald7500:35:5112
3ZA95182Mikešová JanaBakako Nová Paka9100:35:5554
33MA96217Marosz BřetislavNVPP8500:35:572
5ZB9711Szmeková IvetaMilíkov7300:36:0544
12MJ98221Nikel AdamPískovna team0000:36:1130
28MB99103Czylok PavelBěžecká skupina v Českém Těšíně7700:36:1710
34MA9957Březina MartinSDH Metylovice8800:36:172
4ZA101109Skupieňová KristýnaROCKTECHNIK TRIATLON8900:36:1948
14MC10292Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:36:2032
6ZB103257Húdoková ŽanetaKošařiska8000:36:2440
29MB104263Karkoška PetrBK SAK Karviná7300:36:308
30MB105113Krupka MilanIndičtí běžci7200:36:336
35MA106135Szymanik FilipChotěbuz9400:36:372
36MA1077Puczok RadekBSvČT&S3T8300:36:382
37MA108151Heindrich TomášBěžecká skupina v Českém Těšíně8500:36:462
13MJ10951Tyl MarekTJ Dolní Lomná0300:36:5628
38MA110116Lysek JakubDolní Lomná8000:36:572
14MJ111266Bialožyt MarekOB TJ TŽ Třinec0300:37:0026
5MD112149Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:0148
7ZB113242Fujii SachikoOsaka Speed7800:37:0438
39MA114158Juřica PavelMK Seitl Ostrava7900:37:182
31MB115229Brož VlastimilČeský Těšín7600:37:194
5ZA116125Kukuczková PavlaHO Mosty9300:37:2144
15MC117177Tyl HynekSK Universe6500:37:2430
6ZA118150Pfefferová RenátaBěžecká skupina v Českém Těšíně8600:37:3840
40MA118102Siročák PetrTři křížky CF7800:37:382
41MA12064Zajíc JanOstrava9300:37:412
15MJ121269Czeczotka VojtěchTřinec0000:37:4624
42MA122262Ivanek PeterTJ Slovan Skalité8400:37:49-
7ZA12313Ćmielová DanielaMilíkov9600:37:5638
32MB124224Kocúr RomanBK SAK Karviná7400:37:592
33MB125106Mucha BohdanMBMM7300:38:012
6MD126215Kvita JosefAK Emila Zátopka Kopřivnice5100:38:0544
34MB127147Ernst Tomáš1.běžecký Jablunkov7300:38:082
35MB128161Franek AlanBK SAK Karviná7100:38:102
43MA129184Kisza MartinTřinec9600:38:112
8ZA13055Hořínková DitaKB Střelka9400:38:1736
2ZC131173Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:38:2062
7MD13248Sikora StefanBielsko-Biała4900:38:40-
8MD13339Buda BoleslavBystřice - Suchý5700:38:4140
36MB134212Mikula JaroslavKKM Čadca7000:38:45-
44MA13533Lotter JanTřinec8500:38:512
37MB136255Čanecký IvanŠKP Skalité6800:38:55-
16MJ137169Szotkowski DawidSKI Mosty0400:38:5822
16MC138196Groš ŠtefanSK Valašské Království6100:39:0128
1ME139167Leszkow PetrMaraton klub Hlinsko4400:39:0870
9MD1404Pešat JanVeslařský klub Perun Ostrava5600:39:1538
45MA141230Podermanski DavidJablunkov9000:39:162
38MB14218Styrnal PetrBěžecká skupina v Českém Těšíně7700:39:172
3ZC14343Klappholz AdrianaCieszyn7200:39:29-
46MA144251Cienciala BogdanNVPP8400:39:332
8ZB14554Czeczotková HelenaNVPP Team7400:39:3836
39MB14660Neugebauer ErichBK SAK Karviná6800:39:452
17MC14745Kočí TomášMosty u Jablunkova6200:39:4626
10MD148243Glanowski ZenonSosnowiec5000:39:51-
9ZA14979Šenkeříková HanaKopřivnice8300:39:5634
40MB150111Kubisz RomanKPM Třinec7300:39:592
9ZB15161Ciencialová AlenaTřinec8100:40:0034
18MC152195Tomečka LiborCetris Hranice6200:40:0324
41MB153160Hamrozi MartinMHrun Třinec7700:40:062
1ZJ154240Majchráková KláraSkalité0300:40:33-
19MC15536Březina LadislavMK Seitl Ostrava6100:40:3722
2ZJ156233Ruceková VanesaTJ Slovan Skalité0300:40:39-
10ZA157190Sikorová JarmilaTřinec8400:40:4532
1ZD158186Pštrossová MarieSNB Praha5900:40:5170
11MD15937Přívětivý MiroslavPříbor5300:40:5336
4ZC159124Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:40:5354
2ZD16165Šokalová LudmilaPepa Team F-M5600:41:0662
5ZC162107Martynková MarcelaMBMM6500:41:0848
10ZB16388Kollarczyková MonikaBěžecká skupina v Českém Těšíně7500:41:1432
17MJ16410Szmek PetrMilíkov9900:41:2220
42MB165117Lipowski KamilKPM Hrádek7100:41:242
47MA16634Polách AntonínHorní Bečva9000:41:322
18MJ167231Bury FilipTJ Slovan Skalité0200:41:49-
6ZC16874Bieleszová Miluše1.běžecký Jablunkov6600:41:5044
12MD169248Kobliha MilanLRS Vyškov5700:41:5234
3ZD169244Dvořáková EvaProstějov5500:41:5254
20MC171205Cisarik EmilČadca6000:41:56-
21MC17283Zoubek DanielKPM Nymburk6700:42:0820
22MC173120Kufa LeonTřinec6400:42:1818
43MB17450Tyl JosefSK Universe7100:42:262
48MA175189Kantor PetrVendryně7800:42:292
2ME176188Tyka EdwardUKS Brena Gorki4300:42:30-
4ZD17747Sikora AlicjaBielsko-Biała5200:42:45-
23MC17853Zika TomášČeský Těšín6700:42:4716
11ZB17944Dawiec GabrielaBiegiem przez chybie7500:42:49-
3ZJ18076Byrtusova SylwiaSKI Mosty0400:42:5470
49MA181154Lysek MichalTJ Dolní Lomná9400:43:162
50MA182178Malý ŠpětánSDH a Pekárna Nowina8900:43:252
3ME183171Metelka JosefSP Police4400:43:5662
44MB184208Zaremba MiroslavŠárka7600:44:002
4ME185179Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:44:0654
11ZA18614Konderlová TerezaNVPP Team9600:44:0730
4ZJ187235Lubojacká Ivana1.běžecký Jablunkov9800:44:1062
5ZJ188237Lucáková TatianaSkalité0400:44:26-
45MB18972Gluch MarekKarviná7000:44:292
6ZJ190128Ciencialová ZuzanaSKI Mosty0400:44:5354
51MA191110Střeštík MartinBystřice8900:44:562
19MJ192129Cienciala TomášSKI Mosty0200:45:0918
19MJ192176Tyl VilemSK Universe0800:45:0918
52MA194127Boža VáclavLowellpro running9600:45:102
7ZC19556Hořínková JanaKB Střelka6500:45:1440
53MA19622Boháč PavelHorní Lomná8100:45:152
7ZJ197131Rusnok ZuzanaTJ Dolní Lomná0300:45:1948
8ZJ198132Szotkowska AgnieszkaTJ Dolní Lomná0300:45:2044
21MJ19915Ćmiel LukášMilíkov9900:45:2214
12ZB200170Szotkowska BeataSKI Mosty7400:45:2730
13MD201187Gajewski KrzysztofUKS Brena Gorki5600:45:31-
9ZJ202133Szotkowska MałgorzataTJ Dolní Lomná0500:45:5340
10ZJ20335Oczadla KarolínaHavířov0300:45:5938
24MC203199Ballek VladimírNW Running Skalité5900:45:59-
46MB20528Ocieczek MarekFrýdek-Místek7200:46:042
22MJ206163Franek LukášBK SAK Karviná0200:46:1212
5ME20782Procházka VáclavMK Seitl Ostrava4500:46:1548
54MA20830Lačík LukášČeský Těšín8400:46:302
23MJ209225Cienciala DavidHorní Těrlicko0000:46:3210
13ZB21091Jurášek PavlaKKM Čadca8200:46:40-
11ZJ2116Kučerová LenkaLochkov0600:46:4136
55MA21231Stebel LukášČeský Těšín8200:46:592
12ZA213104Bieleszová Dominika1.běžecký Jablunkov9300:47:0428
13ZA21458Boháčová HanaDolní Lomná8600:47:0526
24MJ215216Kawulok RadekSKI Mosty0600:47:148
25MJ21623Szkandera VojtěchSSK Dolní Lomná0400:47:156
47MB21724Szkandera MartinSSK Dolní Lomná7500:47:162
14ZB21897Stoklásková PavlaBěžecká skupina v Českém Těšíně7400:47:2128
6ME21920Počta JanOstrava4500:47:3844
15ZB220159Bocková KateřinaBoMa Way7700:47:4026
16ZB221213Zelníková SlávkaČadca7300:47:4224
17ZB222258Slowiková LenkaPísek7400:47:4822
7ME22394Vodička JanMK Radslavice4500:47:5040
18ZB224192Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:47:5120
19ZB225194Prívarová RadkaAK Čadca7900:47:52-
8ZC22681Jastrzembská JarmilaOB TJ TŽ Třinec6400:47:5338
8ME227138Farsky ŠtefanDOM Srdca Martina4600:48:23-
26MJ228202Franek VojtěchBK SAK Karviná0800:48:244
25MC2292Nadažy RadekSK Šafrata Bohumín6500:48:4914
26MC23093Volný PetrRelax Medvědice5900:48:5812
9ME231250Beskydský DědekKlub důchodců Orlová4500:49:0638
9ZC232112Krupková AliceIndičtí běžci7200:49:1336
12ZJ233238Mikulová MiroslavaSkalité0200:49:15-
56MA23373Divoký MichalOrlová9300:49:152
10ZC23589Takáčová DanicaAK Čadca6500:49:28-
14ZA236267Bialožytová TerezaBeta Třinec9000:49:3124
20ZB237218Cicha OlgaNVPP Team7900:49:5318
27MJ238162Franek OndřejBK SAK Karviná0000:49:572
5ZD239118Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:49:5848
21ZB2408Chrzaszczová AdélaKarviná8000:50:5616
13ZJ241272Cieslarová NikolTřinec9900:51:0834
28MJ242273Kotas AdamTřinec9800:51:102
29MJ243144Tuharský TobiášOB TJ TŽ Třinec0700:51:152
14ZJ244214Šenkeříková LucieSK Kopřivnice0800:51:3632
11ZC245222Sosnová ZdeňkaOstrava - Poruba6500:51:5534
11ZC245223Šrubařová ZdeňkaOstrava6700:51:5534
15ZJ247254Čanecká KatarínaŠKP Skalité0300:52:03-
22ZB248203Kováčová EditaBystřice7900:52:0714
14MD24946Drahoš JosefJablunkov5200:52:4832
16ZJ2501Hálová Sára1.běžecký Jablunkov0000:52:5230
13ZC251259Krejzlová VěraBK SAK Karviná6600:53:1030
27MC252152Kruliš JiříMK Seitl Havířov6100:53:1310
23ZB25385Feberová MonikaKarviná7300:53:1512
15ZA25432Stebelová SimonaČeský Těšín9100:54:2122
48MB2559Holeček JiříSvědci Kozubovi7000:54:242
49MB256193Szonowski RomanChotěbuz6800:54:372
17ZJ25752Tylová AgátaSK Universe0600:56:2028
14ZC258207Churavá ŠárkaMirek6900:57:3628
6ZD25990Marcibálová MáriaKKM Čadca3400:57:54-
10ME260210Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:00:2536
15ZC261261Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6601:02:3126
16ZA26284Březinová KateřinaBaška8801:09:1520

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1185Lichý TomášSalomon/SvetBehu.cz9400:24:4470
2MB2201Blaha TomášAK ASICS Kroměžíž7600:25:3262
3MA3181Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:25:5454
4MA4252Lysák VlastimilVinotéka u Karla8600:26:2348
5MJ549Vandrovec VáclavBest4Run tým0100:26:4844
6MA6245Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:27:3640
7MA7265Flašar JanSK Čtyři Dvory České Budějovice8600:27:5938
8MA9105Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:28:3236
9MA10268Bialožyt MichalSK Žabovřesky Brno8700:28:5234
10MB1187Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:28:5832
11MA13234Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:29:0930
12MA16249Pryszcz PatrikKošařiska7800:29:3928
12MB16227Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov7000:29:3928
14MC1871Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:29:5224
15MB19141Kašpařík TomášSK Přerov7500:29:5622
16MJ2195Krupka AdamIndičtí běžci0100:30:1820
17MB22134Hartíg DavidBurik Running Team7300:30:2518
18MJ23172Solowski TobiášTJ Dolní Lomná0100:30:2816
19MB24253Helcel RichardBK SAK Karviná7200:30:4114
20MB25260Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:30:4312
21MB26142Tuharsky MartinOB TJ TŽ Třinec7700:30:4710
22MA2780Szymanik AdamChotěbuz9600:30:508
23MB2838Szebesta PavelBurik Running Team6800:31:016
24MC3019Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:31:134
25MJ3196Krupka MilanIndičtí běžci0300:31:162

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA43183Galaczová Eva1.běžecký Jablunkov9600:32:3470
2ZB50100Robinson Martina1.běžecký Jablunkov7900:32:5562
3ZA57168Ožanová ZuzanaBKB Brno9100:33:2454
4ZB65197Kirpatrick MargitaGoral Marathon Team7300:33:4748
5ZB7075Byrtusová Jana1.běžecký Jablunkov8200:34:2344
6ZC81198Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:35:1140
7ZB93139Krausová DarinaAKEZ Kopřivnice7400:35:4738
8ZA95182Mikešová JanaBakako Nová Paka9100:35:5536
9ZB9711Szmeková IvetaMilíkov7300:36:0534
10ZA101109Skupieňová KristýnaROCKTECHNIK TRIATLON8900:36:1932
11ZB103257Húdoková ŽanetaKošařiska8000:36:2430
12ZB113242Fujii SachikoOsaka Speed7800:37:0428
13ZA116125Kukuczková PavlaHO Mosty9300:37:2126
14ZA118150Pfefferová RenátaBěžecká skupina v Českém Těšíně8600:37:3824
15ZA12313Ćmielová DanielaMilíkov9600:37:5622
16ZA13055Hořínková DitaKB Střelka9400:38:1720
17ZC131173Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:38:2018
18ZB14554Czeczotková HelenaNVPP Team7400:39:3816
19ZA14979Šenkeříková HanaKopřivnice8300:39:5614
20ZB15161Ciencialová AlenaTřinec8100:40:0012
21ZA157190Sikorová JarmilaTřinec8400:40:4510
22ZD158186Pštrossová MarieSNB Praha5900:40:518
23ZC159124Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:40:536
24ZD16165Šokalová LudmilaPepa Team F-M5600:41:064
25ZC162107Martynková MarcelaMBMM6500:41:082

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód