hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Janské Lázně - Černá hora

5.8.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora
  • datum konání: 5.8.2017
  • zobrazeno již 538x
  • pořadatel: TJ Maratonstav Upice

Sociální sítě

Místo konání

Janské Lázně - Kolonáda
13:00 hodin

Přihlášky

online nebo od 9:30 do 12:00 hodin v budově Městského úřadu v Janských Lázních

Startovné

100 Kč při online přihlášení do 1. 8. 2017
130 Kč na místě

Popis tratě

Délka: 8,6 km
Převýšení: 650 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Šklíba
tel. 602 152 296

Internetové stránky

http://www.maratonstav.cz

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora

  • ročníků: 32
  • závodníků na všech ročnících: 5481

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4830
Pechek František5325
Marek František4124
Vašíček Martin7123
Krejcar Petr4522
Šimůnek Jan4921
Grohová Jaroslava5120
Mach Václav5520
Mazač Jaroslav6820
Brunclík Ivo5820
Šmída Oldřich4819
Les Josef4719
Gombita Josef5819
Šír Václav4818
Šrůtek Stanislav5818
Čipera Radek6417
Bolehovský Pavel7117
Vimr Adolf4317
Groh Stanislav4617
Friebelová Eva6217
Smrčka Miloš5416
Tučný Jan4716
Paulů Blanka5416
Stránský Aleš6015
Pechek Petr8315
Plecháček Jiří4415
Kůtek Vladimír5014
Hrnčíř Jaroslav4914
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Šesták Karel7114
Tichý Pavel6313
Sadílek Ota4613
Novotná Eva4813
Keprtová Miloslava4813
Skalický Roman7113
Vítek Miroslav7213
Pešek Milan6013
Linhart Miloš4413
Metelková Táňa7212
Krejsa Václav5212
Bureš Jindřich5312
Gregor Jaroslav5112
Kubr Václav5512
Tomíček Josef5912
Leszkow Petr4412

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 19)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 06.08.2017, 17:06
  • zobrazeno již 729x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ77Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:41:18105,00
2MJ1919Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:44:5993,00
3MJ2828Schütz MichaelČSK SKI Jilemnice0000:47:2181,00
4MJ3535Holman TomášČKS SKI Jilemnice0100:48:4472,00
5MJ3737Krupka AdamIndičtí běžci0100:48:5066,00
6MJ4444Provazník JosefČKS SKI Jilemnice9900:49:4660,00
7MJ5959Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:52:0657,00
8MJ7373Plášil MatějSokol Senohraby9900:54:2854,00
9MJ9292Šimek MatějHvězda Pardubice0201:00:1851,00

Muži A (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:38:10105,00
2MA22Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:38:3293,00
3MA33Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:39:1681,00
4MA44Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:39:4672,00
5MA55Herda JanSKP Nymburk8300:40:3666,00
6MA99Srb VladimírCzech Outdoor Extrem Team7800:41:5560,00
7MA1010Hruška JanKasper Swix Team8900:42:4157,00
8MA1212Černý ZdeněkCzech Outdoor Extrem Team8500:43:1054,00
9MA1313Mocek TomášPardubice7900:43:3051,00
10MA1414Lysák VlastimilVinotéka U Karla8600:43:4448,00
11MA1616Schütz FilipČKS SKI Jilemnice9700:44:3645,00
12MA1818Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:44:5142,00
13MA2222Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:46:0739,00
14MA2525Zlámal AlešKasper Swix Team8700:46:5036,00
15MA2727Šiška PetrJilemnice8600:47:1033,00
16MA3030Fejk LukášCarla.kupkolo.cz8800:48:0130,00
17MA4141Háze MartinAO SP Vrchlabí8500:49:2727,00
18MA4242Clemenz SilvioJonsdorf Německo7900:49:29-
19MA4646Černý MichalPSK Olymp Praha9400:49:4924,00
20MA4848Hak TomášVítězná7800:50:0621,00
21MA4949Trasák JanKER Team8000:50:1018,00
22MA5454Kovařík RadovanHradec Králové8500:50:5615,00
23MA6161Kolisko VladimírTJ Horní Kostelec8000:52:1012,00
24MA7777Nápravník JakubTJ Maratonstav Úpice8700:56:209,00
25MA9090Blecha TomášTJ Zentiva7900:59:496,00
26MA9191Lhota AlešPivovar Miletín7801:00:093,00
27MA106106Paluska LukášPříznivci běhu Stránka8101:08:053,00

Muži B (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1111Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:42:54105,00
2MB2424Uchytil MilanKPA Pardubice7400:46:4093,00
3MB2626Melišík JanRedpoint Eleven Team7400:46:5381,00
4MB3131Záruba JanSix Monkeys7700:48:0272,00
5MB4040Suchý JiříFEL Praha7600:49:0766,00
6MB4343Hák MichalSokol Studenec7500:49:4160,00
7MB5050Vopršálek MiroslavBrück team7100:50:3357,00
8MB5353Novotný LuděkCarla.Kupkolo.cz7400:50:4754,00
9MB5656Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7600:51:2151,00
10MB5757Oberländer JanSokol Senohraby7500:51:2948,00
11MB6060Hanyš PetrČR7000:52:0845,00
12MB6262Vašíček RomanRadvanice7400:52:1442,00
13MB6969Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:53:5639,00
14MB7171Vondra JosefHvězda Pardubice7100:54:0936,00
15MB7676Domanski Grzegorz JaroslPolsko7200:55:04-
16MB7878Šilar MartinTrutnov7600:56:4033,00
17MB8383Odvárko MichalRH Kartouzy Valdice7400:58:0130,00
18MB8888Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:58:3427,00
19MB8989Šťastný MichalBěhám pro radost7600:59:1224,00
20MB9595Jakl PetrHřibojedy7201:03:1421,00
21MB107107Rašner TomášOlomouc6901:08:5618,00

Muži C (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC88Jančík BořekSvartes Hořice6400:41:36105,00
2MC1717Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:44:3893,00
3MC2020Buřil FrantišekVidochov6600:45:5381,00
4MC2323Vacarda VladimírEleven Run Team5900:46:1572,00
5MC3636Čipera RadekRadvanice 1586400:48:4766,00
6MC5555Vanta JosefTri Club Dobruška6200:51:0460,00
7MC6666Pešek MilanCarla.kupkolo.cz6000:52:5757,00
8MC7474Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:5254,00
9MC8181Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:57:3951,00
10MC8484Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:58:0848,00
11MC8585Novák TondaDAK Dobrošov6200:58:1445,00
12MC111111Kožíšek VáclavSK Čtyři Dvory České Budějovice6601:12:4242,00

Muži D (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD66Smrčka MilošBK Říčany5400:40:52105,00
2MD3232Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec5500:48:0993,00
3MD3434Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:3381,00
4MD3939Krupička MiroslavJiskra Ostrov Ústí n.Orlicí5300:48:5772,00
5MD6363Šolc VítězslavBKL Machov5700:52:1966,00
6MD6868Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:53:4160,00
7MD7070Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:54:0257,00
8MD7272Šlégr JiříSK Autorest5400:54:2254,00
9MD7575Tempír FrantišekSokol Štíty4900:54:5851,00
10MD8080Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:56:5148,00
11MD9797Leszkow JosefMK Hlinsko5101:03:4145,00
12MD9999Mráček PavelPříznivci běhu Stránka5501:03:5042,00
13MD104104Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:07:3639,00
14MD109109Bajer MilanCafe Bajer5501:11:3636,00

Muži E (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9393Leszkow PetrMK Hlinsko4401:00:37105,00
2ME9696Metelka JosefSpartak Police4401:03:2393,00
3ME9898Šůcha VáclavSV Stříbro4601:03:4581,00
4ME103103Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:07:3572,00
5ME113113Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:18:0666,00

Juniorky (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4545Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice0000:49:47105,00
2ZJ5252Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:50:4293,00
3ZJ6767Zeisková MarkétaRajbas Náchod9800:53:1881,00
4ZJ8282Tůmová KateřinaČKS SKI Jilemnice0100:58:0072,00
5ZJ8686Rysulová MarieČKS SKI Jilemnice0200:58:1766,00
6ZJ100100Svobodová KateřinaČKS SKI Jilemnice0201:04:0160,00
7ZJ105105Dohnalová BlankaTarget Sport Milovice0701:07:5957,00

Ženy A (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3333Schützová SandraČKS SKI Jilemnice9100:48:13105,00
2ZA5151Khýrová AnetaCarla.kupkolo.cz9300:50:3493,00
3ZA6565Mikešová JanaSokol Bakako Nová Paka9100:52:3381,00
4ZA7979Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:56:4872,00
5ZA8787Ožanová ZuzanaBěžecký Klub Brno9100:58:3166,00

Ženy B (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2929Šibravová LenkaKerteam8200:47:33105,00
2ZB4747Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:50:0093,00
3ZB101101Černá PetraBáječné ženy v běhu7701:04:3481,00
4ZB108108Lach-Papciak KatarinaJavor Polsko7801:09:50-

Ženy C (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1515Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:43:53105,00
2ZC2121Klimešová JanaUSK Praha7000:45:5693,00
3ZC3838Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:48:5381,00
4ZC6464Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:52:2072,00
5ZC9494Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:00:5666,00
6ZC102102Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:06:1560,00
7ZC114114Kožíšková LenkaSK Čtyři Dvory České Budějovice6601:34:2557,00

Ženy D (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5858Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:47105,00
2ZD110110Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:11:5993,00
3ZD112112Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:13:0681,00

Trať 8,6 km, 650 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:38:10105,00
2MA22Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:38:3293,00
3MA33Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:39:1681,00
4MA44Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:39:4672,00
5MA55Herda JanSKP Nymburk8300:40:3666,00
1MD66Smrčka MilošBK Říčany5400:40:52105,00
1MJ77Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:41:18105,00
1MC88Jančík BořekSvartes Hořice6400:41:36105,00
6MA99Srb VladimírCzech Outdoor Extrem Team7800:41:5560,00
7MA1010Hruška JanKasper Swix Team8900:42:4157,00
1MB1111Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:42:54105,00
8MA1212Černý ZdeněkCzech Outdoor Extrem Team8500:43:1054,00
9MA1313Mocek TomášPardubice7900:43:3051,00
10MA1414Lysák VlastimilVinotéka U Karla8600:43:4448,00
1ZC1515Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:43:53105,00
11MA1616Schütz FilipČKS SKI Jilemnice9700:44:3645,00
2MC1717Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:44:3893,00
12MA1818Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:44:5142,00
2MJ1919Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:44:5993,00
3MC2020Buřil FrantišekVidochov6600:45:5381,00
2ZC2121Klimešová JanaUSK Praha7000:45:5693,00
13MA2222Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:46:0739,00
4MC2323Vacarda VladimírEleven Run Team5900:46:1572,00
2MB2424Uchytil MilanKPA Pardubice7400:46:4093,00
14MA2525Zlámal AlešKasper Swix Team8700:46:5036,00
3MB2626Melišík JanRedpoint Eleven Team7400:46:5381,00
15MA2727Šiška PetrJilemnice8600:47:1033,00
3MJ2828Schütz MichaelČSK SKI Jilemnice0000:47:2181,00
1ZB2929Šibravová LenkaKerteam8200:47:33105,00
16MA3030Fejk LukášCarla.kupkolo.cz8800:48:0130,00
4MB3131Záruba JanSix Monkeys7700:48:0272,00
2MD3232Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec5500:48:0993,00
1ZA3333Schützová SandraČKS SKI Jilemnice9100:48:13105,00
3MD3434Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:3381,00
4MJ3535Holman TomášČKS SKI Jilemnice0100:48:4472,00
5MC3636Čipera RadekRadvanice 1586400:48:4766,00
5MJ3737Krupka AdamIndičtí běžci0100:48:5066,00
3ZC3838Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:48:5381,00
4MD3939Krupička MiroslavJiskra Ostrov Ústí n.Orlicí5300:48:5772,00
5MB4040Suchý JiříFEL Praha7600:49:0766,00
17MA4141Háze MartinAO SP Vrchlabí8500:49:2727,00
18MA4242Clemenz SilvioJonsdorf Německo7900:49:29-
6MB4343Hák MichalSokol Studenec7500:49:4160,00
6MJ4444Provazník JosefČKS SKI Jilemnice9900:49:4660,00
1ZJ4545Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice0000:49:47105,00
19MA4646Černý MichalPSK Olymp Praha9400:49:4924,00
2ZB4747Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:50:0093,00
20MA4848Hak TomášVítězná7800:50:0621,00
21MA4949Trasák JanKER Team8000:50:1018,00
7MB5050Vopršálek MiroslavBrück team7100:50:3357,00
2ZA5151Khýrová AnetaCarla.kupkolo.cz9300:50:3493,00
2ZJ5252Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:50:4293,00
8MB5353Novotný LuděkCarla.Kupkolo.cz7400:50:4754,00
22MA5454Kovařík RadovanHradec Králové8500:50:5615,00
6MC5555Vanta JosefTri Club Dobruška6200:51:0460,00
9MB5656Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7600:51:2151,00
10MB5757Oberländer JanSokol Senohraby7500:51:2948,00
1ZD5858Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:47105,00
7MJ5959Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:52:0657,00
11MB6060Hanyš PetrČR7000:52:0845,00
23MA6161Kolisko VladimírTJ Horní Kostelec8000:52:1012,00
12MB6262Vašíček RomanRadvanice7400:52:1442,00
5MD6363Šolc VítězslavBKL Machov5700:52:1966,00
4ZC6464Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:52:2072,00
3ZA6565Mikešová JanaSokol Bakako Nová Paka9100:52:3381,00
7MC6666Pešek MilanCarla.kupkolo.cz6000:52:5757,00
3ZJ6767Zeisková MarkétaRajbas Náchod9800:53:1881,00
6MD6868Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:53:4160,00
13MB6969Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:53:5639,00
7MD7070Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:54:0257,00
14MB7171Vondra JosefHvězda Pardubice7100:54:0936,00
8MD7272Šlégr JiříSK Autorest5400:54:2254,00
8MJ7373Plášil MatějSokol Senohraby9900:54:2854,00
8MC7474Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:5254,00
9MD7575Tempír FrantišekSokol Štíty4900:54:5851,00
15MB7676Domanski Grzegorz JaroslPolsko7200:55:04-
24MA7777Nápravník JakubTJ Maratonstav Úpice8700:56:209,00
16MB7878Šilar MartinTrutnov7600:56:4033,00
4ZA7979Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:56:4872,00
10MD8080Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:56:5148,00
9MC8181Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:57:3951,00
4ZJ8282Tůmová KateřinaČKS SKI Jilemnice0100:58:0072,00
17MB8383Odvárko MichalRH Kartouzy Valdice7400:58:0130,00
10MC8484Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:58:0848,00
11MC8585Novák TondaDAK Dobrošov6200:58:1445,00
5ZJ8686Rysulová MarieČKS SKI Jilemnice0200:58:1766,00
5ZA8787Ožanová ZuzanaBěžecký Klub Brno9100:58:3166,00
18MB8888Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:58:3427,00
19MB8989Šťastný MichalBěhám pro radost7600:59:1224,00
25MA9090Blecha TomášTJ Zentiva7900:59:496,00
26MA9191Lhota AlešPivovar Miletín7801:00:093,00
9MJ9292Šimek MatějHvězda Pardubice0201:00:1851,00
1ME9393Leszkow PetrMK Hlinsko4401:00:37105,00
5ZC9494Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:00:5666,00
20MB9595Jakl PetrHřibojedy7201:03:1421,00
2ME9696Metelka JosefSpartak Police4401:03:2393,00
11MD9797Leszkow JosefMK Hlinsko5101:03:4145,00
3ME9898Šůcha VáclavSV Stříbro4601:03:4581,00
12MD9999Mráček PavelPříznivci běhu Stránka5501:03:5042,00
6ZJ100100Svobodová KateřinaČKS SKI Jilemnice0201:04:0160,00
3ZB101101Černá PetraBáječné ženy v běhu7701:04:3481,00
6ZC102102Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:06:1560,00
4ME103103Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:07:3572,00
13MD104104Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:07:3639,00
7ZJ105105Dohnalová BlankaTarget Sport Milovice0701:07:5957,00
27MA106106Paluska LukášPříznivci běhu Stránka8101:08:053,00
21MB107107Rašner TomášOlomouc6901:08:5618,00
4ZB108108Lach-Papciak KatarinaJavor Polsko7801:09:50-
14MD109109Bajer MilanCafe Bajer5501:11:3636,00
2ZD110110Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:11:5993,00
12MC111111Kožíšek VáclavSK Čtyři Dvory České Budějovice6601:12:4242,00
3ZD112112Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:13:0681,00
5ME113113Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:18:0666,00
7ZC114114Kožíšková LenkaSK Čtyři Dvory České Budějovice6601:34:2557,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:38:10105,00
2MA22Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:38:3293,00
3MA33Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:39:1681,00
4MA44Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:39:4672,00
5MA55Herda JanSKP Nymburk8300:40:3666,00
6MD66Smrčka MilošBK Říčany5400:40:5260,00
7MJ77Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:41:1857,00
8MC88Jančík BořekSvartes Hořice6400:41:3654,00
9MA99Srb VladimírCzech Outdoor Extrem Team7800:41:5551,00
10MA1010Hruška JanKasper Swix Team8900:42:4148,00
11MB1111Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:42:5445,00
12MA1212Černý ZdeněkCzech Outdoor Extrem Team8500:43:1042,00
13MA1313Mocek TomášPardubice7900:43:3039,00
14MA1414Lysák VlastimilVinotéka U Karla8600:43:4436,00
15MA1616Schütz FilipČKS SKI Jilemnice9700:44:3633,00
16MC1717Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:44:3830,00
17MA1818Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:44:5127,00
18MJ1919Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:44:5924,00
19MC2020Buřil FrantišekVidochov6600:45:5321,00
20MA2222Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:46:0718,00
21MC2323Vacarda VladimírEleven Run Team5900:46:1515,00
22MB2424Uchytil MilanKPA Pardubice7400:46:4012,00
23MA2525Zlámal AlešKasper Swix Team8700:46:509,00
24MB2626Melišík JanRedpoint Eleven Team7400:46:536,00
25MA2727Šiška PetrJilemnice8600:47:103,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1515Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:43:53105,00
2ZC2121Klimešová JanaUSK Praha7000:45:5693,00
3ZB2929Šibravová LenkaKerteam8200:47:3381,00
4ZA3333Schützová SandraČKS SKI Jilemnice9100:48:1372,00
5ZC3838Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:48:5366,00
6ZJ4545Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice0000:49:4760,00
7ZB4747Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:50:0057,00
8ZA5151Khýrová AnetaCarla.kupkolo.cz9300:50:3454,00
9ZJ5252Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:50:4251,00
10ZD5858Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:4748,00
11ZC6464Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:52:2045,00
12ZA6565Mikešová JanaSokol Bakako Nová Paka9100:52:3342,00
13ZJ6767Zeisková MarkétaRajbas Náchod9800:53:1839,00
14ZA7979Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:56:4836,00
15ZJ8282Tůmová KateřinaČKS SKI Jilemnice0100:58:0033,00
16ZJ8686Rysulová MarieČKS SKI Jilemnice0200:58:1730,00
17ZA8787Ožanová ZuzanaBěžecký Klub Brno9100:58:3127,00
18ZC9494Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:00:5624,00
19ZJ100100Svobodová KateřinaČKS SKI Jilemnice0201:04:0121,00
20ZB101101Černá PetraBáječné ženy v běhu7701:04:3418,00
21ZC102102Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:06:1515,00
22ZJ105105Dohnalová BlankaTarget Sport Milovice0701:07:5912,00
23ZD110110Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:11:599,00
24ZD112112Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:13:066,00
25ZC114114Kožíšková LenkaSK Čtyři Dvory České Budějovice6601:34:253,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Zásadně chyběla občerstvovací stanice, to považuji za hlavní nedostatek závodu. Vzhledem k dostupnosti celé trasy nechápu, proč nemohlo pár občerstvovaček být. Nepříjemný byl také automobilový provoz, ale chápu, že s tím asi nelze nic udělat.
dodinka
Dobře organizovaná akce s pomocí Krakonoše. Zpáteční jízda lanovkou, sprcha OA. Výsledky brzo. To chce vidět.
trejbalk

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód