hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Slopenská desítka

13.8.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Slopenská desítka
  • datum konání: 13.8.2017
  • zobrazeno již 612x
  • pořadatel: Obec Slopné

Sociální sítě

Místo konání

hřiště SK Slopné
13:30 hodin

Přihlášky

na místě od 11:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Převýšení: 380 m
Povrch: smíšený

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Švihel
tel. 776 370 275

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.slopenskadesitka.cz

E-mailová adresa

slopenska10@seznam.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 15.08.2017, 07:31
  • zobrazeno již 467x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ355Černocký LiborOOB TJ Slovan Luhačovice9800:38:1270,00
2MJ842Křeček JiříEleven Run Team9800:41:0662,00
3MJ108Hradil PavelValachirun9800:42:2854,00
4MJ3173Durďák TomášVinotéka U Václava0100:47:2648,00
5MJ3539Heinz PavelTATA A SYN9900:48:0944,00
6MJ3870Slováček JiříMattoni FreeRun Zlín0300:48:4740,00
7MJ4029Fiodor LukášSlopné0200:48:5438,00
8MJ4650Švoch Šimon---9800:49:4236,00
9MJ599Palla FrantišekBiatlon Halenkovice0300:51:5834,00
10MJ62111Kráčalík FrantišekSK Újezd9800:52:3532,00
11MJ9511Novák Jakub---0100:59:3330,00
12MJ11125Favero Marco---9901:07:0728,00
13MJ12286Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:15:2326,00

Muži A (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Kalenda JanAK Zlín8500:37:2670,00
2MA435Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:38:3262,00
3MA933Kubíček JiříMattoni Freerun Zlín9100:41:3954,00
4MA132Tláskal Jan---8300:43:1848,00
5MA1689Pražan JanTrimill Team7800:44:0844,00
6MA1777Zátopek FilipOlympia Bruntál9700:44:1540,00
7MA22116Ludík JiříPOHNI8900:45:5538,00
8MA28106Dubčák PavelZlín8600:46:5136,00
9MA3074Sova PatrikMattoni FreeRun Zlín9000:47:0834,00
10MA3676Vaculík Michal---8200:48:1732,00
11MA3975Švach Štěpán---9500:48:5230,00
12MA4272Misař TomášM.T.D.E.8500:49:0528,00
13MA4366Tomanec Filip---8700:49:2726,00
14MA4499Minařík TomášValachbajk Tým8100:49:3924,00
15MA45115Vlček JosefZa sebe8900:49:4122,00
16MA5288Bakalík TomášSDH Roštění8900:50:3720,00
16MA5297Chlud Jan---9200:50:3720,00
18MA56121Janečka JiříOrel Vizovice8900:51:4616,00
19MA5747Sadílek JanJISVA Zlín9600:51:5314,00
20MA61107Kozubík Pavel---9200:52:1912,00
21MA6441Suchánek LukášKHB Radegast7900:52:4010,00
22MA6852Vrána Jan---9400:53:258,00
23MA7685Mitáček JiříFreerun Zlín9100:54:446,00
24MA81109Macek MartinEasy Fitness Zlín8200:55:334,00
25MA8254Kučera Jan---9400:55:502,00
26MA8380Cenek JiříSlečinky Napajedla7900:55:552,00
27MA8682Hetmer PatrikCzech Paralympic SKI Team8300:56:342,00
28MA8998Pavlas Radek1. FC Neubuz8500:57:202,00
29MA99113Večeřa JanTrainingbro.com9601:01:172,00
30MA10945Růžička Radim---7901:06:242,00

Muži B (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB295Horák OndřejFortex Moravský Beroun7500:37:5570,00
2MB514Žaludek PřemyslBS Slopné7700:39:3062,00
3MB640Bartoš Dalibor---7500:40:0654,00
4MB732Daněk JiříUh. Hradiště7600:40:3648,00
5MB1146Sadílek MartinJisva Zlín6900:42:3944,00
6MB1484Ohnůtek ZdeněkLucoklima Running Team7500:43:3740,00
7MB1587Slánský RenéBěhatlon Val. Klobouky7200:44:0138,00
8MB2344Camarda OliverMagion7500:46:0336,00
9MB2917Dohnal JiříBěhatlon VK7600:47:0034,00
10MB3279Lavička DavidGhost Team7300:47:4632,00
11MB3330Borský PetrJISVA Zlín7200:47:5330,00
12MB4192Vargas Fernando---7600:48:58-
13MB4834Pokluda OndřejSP Malenovice6900:50:0528,00
14MB49112Raška ZbyněkSK ZaFaR Frenštát p. R.7500:50:2526,00
15MB50108Čtvrtlík JaroslavKolex Valašské Klobouky7200:50:3224,00
16MB5157Bublák RomanNesmíš to vzdát!7100:50:3522,00
17MB6722Mana JiříVelký Ořechov7500:53:2020,00
18MB74105Rožník Libor---7100:54:2018,00
19MB77119Tvarůžka TomášKroměříž7200:54:5616,00
20MB8353Švach Petr---6900:55:5514,00
21MB9219Valčík Pavel---7700:59:1012,00
22MB9351Heinz PavelTATA A SYN7400:59:1110,00
23MB102122Váňa Josef---7401:02:008,00
24MB10778Riessler OttoJISVA Zlín6801:03:526,00
25MB112102Světinský RadekDacani Hvozdná7701:07:094,00
26MB12038Kadlec Martin---7501:14:162,00

Muži C (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC126Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:43:0570,00
2MC1864Matouch BronislavZlín6500:44:2162,00
3MC20100Gargulák Josef---6200:44:3254,00
4MC2190Chudárek Eduard---6500:45:1248,00
5MC2459Baláž Roman---6500:46:1644,00
6MC2520Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:46:1740,00
7MC5413Švihel MiroslavBS Slopné5800:50:5938,00
8MC5571Pšenica Július---6700:51:0736,00
9MC6531Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:52:5134,00
10MC6963Vopařil JiříJISVA Zlín6400:53:2632,00
11MC79120Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:55:2430,00
12MC9424Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:59:2228,00

Muži D (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3481Walek Bronislav---5700:48:0570,00
2MD375Šolc VítězslavBKL Machov5700:48:2462,00
3MD4727Holeš BohumilJISVA Zlín4800:49:5654,00
4MD63117Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:52:3648,00
5MD7137Kobliha MilanLRS Vyškov5700:54:0244,00
6MD733Přívětivý MiroslavDD Všechovice5300:54:0940,00
7MD854Chytil VladimírDD Všechovice5000:56:0138,00
8MD9065Prokop JiříCGS-TYRES Zlín5600:57:2336,00

Muži E (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9610Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:00:1370,00

Juniorky (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ9721Flašarová RenátaBiatlon Halenkovice0201:00:5370,00
2ZJ10526Šmotková Veronika---9901:03:0762,00

Ženy A (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1960Esentierová Adéla---8800:44:2570,00
2ZA66114Brázdová VeronikaSykora Running9000:52:5562,00
3ZA7869Jínková VeronikaMattoni FreeRun Zlín8600:55:0554,00
4ZA8861Skoupá Vendula---8500:57:0648,00
5ZA98118Chromeková Helena---8601:00:5744,00
6ZA10091Chudárková Barbora---9201:01:3240,00
7ZA10668Fussová MarkétaMattoni FreeRun Zlín8801:03:3138,00
8ZA116101Mahovská IvetaRugby Club Zlín9001:07:2736,00
9ZA121110Píšková IvetaEasy Fitness Zlín8701:15:0334,00

Ženy B (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2615Žaludková JanaBS Slopné7500:46:2170,00
2ZB2794Delingerová MarieFortex Moravský Beroun7600:46:3362,00
3ZB6043Sýkorová MáriaSykora Running7900:52:15-
4ZB7218Zichová MiroslavaSlavičín8100:54:0354,00
5ZB9128Podjuklová IvaSK Hranice, z.s.7400:59:0548,00
6ZB10196Manová Michaela---8001:01:5344,00
7ZB10423Manová MartinaVelký Ořechov7601:02:4340,00
8ZB10858Zikmundová LucieAK Zlín7601:04:5738,00
9ZB11093Vargas Dagmar---8201:06:5836,00
10ZB1137Novosadová Petra---7901:07:1034,00
11ZB114103Švecová SimonaDacani Hvozdná7701:07:1132,00
12ZB11762Jašková LenkaRungo pro ženy7501:08:3130,00

Ženy C (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5849Řechková SvatavaOxygen Příbram6700:51:5570,00
2ZC751Konečná LubaLudvíkov6500:54:2762,00
3ZC8016Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:55:2854,00
4ZC103104Rožníková Jarmila---7201:02:3248,00
5ZC11567Solařová EvaSolario Team7001:07:1944,00
6ZC11956Konečná Jarmila---6801:09:2140,00

Ženy D (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7048Vaněčková LadaSB Slopné6200:53:2770,00
2ZD8736Dvořáková Eva---5500:56:5562,00
3ZD11812Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:08:4854,00

Trať 10 km, 380 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Kalenda JanAK Zlín8500:37:2670,00
1MB295Horák OndřejFortex Moravský Beroun7500:37:5570,00
1MJ355Černocký LiborOOB TJ Slovan Luhačovice9800:38:1270,00
2MA435Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:38:3262,00
2MB514Žaludek PřemyslBS Slopné7700:39:3062,00
3MB640Bartoš Dalibor---7500:40:0654,00
4MB732Daněk JiříUh. Hradiště7600:40:3648,00
2MJ842Křeček JiříEleven Run Team9800:41:0662,00
3MA933Kubíček JiříMattoni Freerun Zlín9100:41:3954,00
3MJ108Hradil PavelValachirun9800:42:2854,00
5MB1146Sadílek MartinJisva Zlín6900:42:3944,00
1MC126Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:43:0570,00
4MA132Tláskal Jan---8300:43:1848,00
6MB1484Ohnůtek ZdeněkLucoklima Running Team7500:43:3740,00
7MB1587Slánský RenéBěhatlon Val. Klobouky7200:44:0138,00
5MA1689Pražan JanTrimill Team7800:44:0844,00
6MA1777Zátopek FilipOlympia Bruntál9700:44:1540,00
2MC1864Matouch BronislavZlín6500:44:2162,00
1ZA1960Esentierová Adéla---8800:44:2570,00
3MC20100Gargulák Josef---6200:44:3254,00
4MC2190Chudárek Eduard---6500:45:1248,00
7MA22116Ludík JiříPOHNI8900:45:5538,00
8MB2344Camarda OliverMagion7500:46:0336,00
5MC2459Baláž Roman---6500:46:1644,00
6MC2520Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:46:1740,00
1ZB2615Žaludková JanaBS Slopné7500:46:2170,00
2ZB2794Delingerová MarieFortex Moravský Beroun7600:46:3362,00
8MA28106Dubčák PavelZlín8600:46:5136,00
9MB2917Dohnal JiříBěhatlon VK7600:47:0034,00
9MA3074Sova PatrikMattoni FreeRun Zlín9000:47:0834,00
4MJ3173Durďák TomášVinotéka U Václava0100:47:2648,00
10MB3279Lavička DavidGhost Team7300:47:4632,00
11MB3330Borský PetrJISVA Zlín7200:47:5330,00
1MD3481Walek Bronislav---5700:48:0570,00
5MJ3539Heinz PavelTATA A SYN9900:48:0944,00
10MA3676Vaculík Michal---8200:48:1732,00
2MD375Šolc VítězslavBKL Machov5700:48:2462,00
6MJ3870Slováček JiříMattoni FreeRun Zlín0300:48:4740,00
11MA3975Švach Štěpán---9500:48:5230,00
7MJ4029Fiodor LukášSlopné0200:48:5438,00
12MB4192Vargas Fernando---7600:48:58-
12MA4272Misař TomášM.T.D.E.8500:49:0528,00
13MA4366Tomanec Filip---8700:49:2726,00
14MA4499Minařík TomášValachbajk Tým8100:49:3924,00
15MA45115Vlček JosefZa sebe8900:49:4122,00
8MJ4650Švoch Šimon---9800:49:4236,00
3MD4727Holeš BohumilJISVA Zlín4800:49:5654,00
13MB4834Pokluda OndřejSP Malenovice6900:50:0528,00
14MB49112Raška ZbyněkSK ZaFaR Frenštát p. R.7500:50:2526,00
15MB50108Čtvrtlík JaroslavKolex Valašské Klobouky7200:50:3224,00
16MB5157Bublák RomanNesmíš to vzdát!7100:50:3522,00
16MA5297Chlud Jan---9200:50:3720,00
16MA5288Bakalík TomášSDH Roštění8900:50:3720,00
7MC5413Švihel MiroslavBS Slopné5800:50:5938,00
8MC5571Pšenica Július---6700:51:0736,00
18MA56121Janečka JiříOrel Vizovice8900:51:4616,00
19MA5747Sadílek JanJISVA Zlín9600:51:5314,00
1ZC5849Řechková SvatavaOxygen Příbram6700:51:5570,00
9MJ599Palla FrantišekBiatlon Halenkovice0300:51:5834,00
3ZB6043Sýkorová MáriaSykora Running7900:52:15-
20MA61107Kozubík Pavel---9200:52:1912,00
10MJ62111Kráčalík FrantišekSK Újezd9800:52:3532,00
4MD63117Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:52:3648,00
21MA6441Suchánek LukášKHB Radegast7900:52:4010,00
9MC6531Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:52:5134,00
2ZA66114Brázdová VeronikaSykora Running9000:52:5562,00
17MB6722Mana JiříVelký Ořechov7500:53:2020,00
22MA6852Vrána Jan---9400:53:258,00
10MC6963Vopařil JiříJISVA Zlín6400:53:2632,00
1ZD7048Vaněčková LadaSB Slopné6200:53:2770,00
5MD7137Kobliha MilanLRS Vyškov5700:54:0244,00
4ZB7218Zichová MiroslavaSlavičín8100:54:0354,00
6MD733Přívětivý MiroslavDD Všechovice5300:54:0940,00
18MB74105Rožník Libor---7100:54:2018,00
2ZC751Konečná LubaLudvíkov6500:54:2762,00
23MA7685Mitáček JiříFreerun Zlín9100:54:446,00
19MB77119Tvarůžka TomášKroměříž7200:54:5616,00
3ZA7869Jínková VeronikaMattoni FreeRun Zlín8600:55:0554,00
11MC79120Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:55:2430,00
3ZC8016Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:55:2854,00
24MA81109Macek MartinEasy Fitness Zlín8200:55:334,00
25MA8254Kučera Jan---9400:55:502,00
20MB8353Švach Petr---6900:55:5514,00
26MA8380Cenek JiříSlečinky Napajedla7900:55:552,00
7MD854Chytil VladimírDD Všechovice5000:56:0138,00
27MA8682Hetmer PatrikCzech Paralympic SKI Team8300:56:342,00
2ZD8736Dvořáková Eva---5500:56:5562,00
4ZA8861Skoupá Vendula---8500:57:0648,00
28MA8998Pavlas Radek1. FC Neubuz8500:57:202,00
8MD9065Prokop JiříCGS-TYRES Zlín5600:57:2336,00
5ZB9128Podjuklová IvaSK Hranice, z.s.7400:59:0548,00
21MB9219Valčík Pavel---7700:59:1012,00
22MB9351Heinz PavelTATA A SYN7400:59:1110,00
12MC9424Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:59:2228,00
11MJ9511Novák Jakub---0100:59:3330,00
1ME9610Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:00:1370,00
1ZJ9721Flašarová RenátaBiatlon Halenkovice0201:00:5370,00
5ZA98118Chromeková Helena---8601:00:5744,00
29MA99113Večeřa JanTrainingbro.com9601:01:172,00
6ZA10091Chudárková Barbora---9201:01:3240,00
6ZB10196Manová Michaela---8001:01:5344,00
23MB102122Váňa Josef---7401:02:008,00
4ZC103104Rožníková Jarmila---7201:02:3248,00
7ZB10423Manová MartinaVelký Ořechov7601:02:4340,00
2ZJ10526Šmotková Veronika---9901:03:0762,00
7ZA10668Fussová MarkétaMattoni FreeRun Zlín8801:03:3138,00
24MB10778Riessler OttoJISVA Zlín6801:03:526,00
8ZB10858Zikmundová LucieAK Zlín7601:04:5738,00
30MA10945Růžička Radim---7901:06:242,00
9ZB11093Vargas Dagmar---8201:06:5836,00
12MJ11125Favero Marco---9901:07:0728,00
25MB112102Světinský RadekDacani Hvozdná7701:07:094,00
10ZB1137Novosadová Petra---7901:07:1034,00
11ZB114103Švecová SimonaDacani Hvozdná7701:07:1132,00
5ZC11567Solařová EvaSolario Team7001:07:1944,00
8ZA116101Mahovská IvetaRugby Club Zlín9001:07:2736,00
12ZB11762Jašková LenkaRungo pro ženy7501:08:3130,00
3ZD11812Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:08:4854,00
6ZC11956Konečná Jarmila---6801:09:2140,00
26MB12038Kadlec Martin---7501:14:162,00
9ZA121110Píšková IvetaEasy Fitness Zlín8701:15:0334,00
13MJ12286Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:15:2326,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Kalenda JanAK Zlín8500:37:2670,00
2MB295Horák OndřejFortex Moravský Beroun7500:37:5562,00
3MJ355Černocký LiborOOB TJ Slovan Luhačovice9800:38:1254,00
4MA435Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:38:3248,00
5MB514Žaludek PřemyslBS Slopné7700:39:3044,00
6MB640Bartoš Dalibor---7500:40:0640,00
7MB732Daněk JiříUh. Hradiště7600:40:3638,00
8MJ842Křeček JiříEleven Run Team9800:41:0636,00
9MA933Kubíček JiříMattoni Freerun Zlín9100:41:3934,00
10MJ108Hradil PavelValachirun9800:42:2832,00
11MB1146Sadílek MartinJisva Zlín6900:42:3930,00
12MC126Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:43:0528,00
13MA132Tláskal Jan---8300:43:1826,00
14MB1484Ohnůtek ZdeněkLucoklima Running Team7500:43:3724,00
15MB1587Slánský RenéBěhatlon Val. Klobouky7200:44:0122,00
16MA1689Pražan JanTrimill Team7800:44:0820,00
17MA1777Zátopek FilipOlympia Bruntál9700:44:1518,00
18MC1864Matouch BronislavZlín6500:44:2116,00
19MC20100Gargulák Josef---6200:44:3214,00
20MC2190Chudárek Eduard---6500:45:1212,00
21MA22116Ludík JiříPOHNI8900:45:5510,00
22MB2344Camarda OliverMagion7500:46:038,00
23MC2459Baláž Roman---6500:46:166,00
24MC2520Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:46:174,00
25MA28106Dubčák PavelZlín8600:46:512,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1960Esentierová Adéla---8800:44:2570,00
2ZB2615Žaludková JanaBS Slopné7500:46:2162,00
3ZB2794Delingerová MarieFortex Moravský Beroun7600:46:3354,00
4ZC5849Řechková SvatavaOxygen Příbram6700:51:5548,00
5ZA66114Brázdová VeronikaSykora Running9000:52:5544,00
6ZD7048Vaněčková LadaSB Slopné6200:53:2740,00
7ZB7218Zichová MiroslavaSlavičín8100:54:0338,00
8ZC751Konečná LubaLudvíkov6500:54:2736,00
9ZA7869Jínková VeronikaMattoni FreeRun Zlín8600:55:0534,00
10ZC8016Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:55:2832,00
11ZD8736Dvořáková Eva---5500:56:5530,00
12ZA8861Skoupá Vendula---8500:57:0628,00
13ZB9128Podjuklová IvaSK Hranice, z.s.7400:59:0526,00
14ZJ9721Flašarová RenátaBiatlon Halenkovice0201:00:5324,00
15ZA98118Chromeková Helena---8601:00:5722,00
16ZA10091Chudárková Barbora---9201:01:3220,00
17ZB10196Manová Michaela---8001:01:5318,00
18ZC103104Rožníková Jarmila---7201:02:3216,00
19ZB10423Manová MartinaVelký Ořechov7601:02:4314,00
20ZJ10526Šmotková Veronika---9901:03:0712,00
21ZA10668Fussová MarkétaMattoni FreeRun Zlín8801:03:3110,00
22ZB10858Zikmundová LucieAK Zlín7601:04:578,00
23ZB11093Vargas Dagmar---8201:06:586,00
24ZB1137Novosadová Petra---7901:07:104,00
25ZB114103Švecová SimonaDacani Hvozdná7701:07:112,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód