hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Svatý Hostýn

19.8.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Svatý Hostýn
  • datum konání: 19.8.2017
  • zobrazeno již 601x
  • pořadatel: Orel Bystřice pod Hostýnem

Sociální sítě

Místo konání

Náměstí TGM Bystřice pod Hostýnem
14:00 hodin

Přihlášky

online ZDE
nebo v den startu v budově společenského domu Sušil ulice Fryčajova od 11:30 do 13:30 hodin

Startovné

110,- Kč nebo 4,- € pro přihlášené elektronicky
150,- Kč nebo 6,- € v případě přihlášení v den startu
za nevrácení čipu sankce 500,- Kč, nebo 20,- €

Popis tratě

Délka: 5 km
Převýšení: 422 m
Povrch: Silnice, lesní a turistické cesty.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Novák
mobil: 737 273 893

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behnasvatyhostyn.cz

E-mailová adresa

novakarel@centrum.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 21.08.2017, 08:53
  • zobrazeno již 381x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ9182Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň0000:25:0470,00
2MJ10192Stibol JakubAC Moravská Slávka Brno0100:25:0662,00
3MJ13141Vabroušek FilipAK Zlín9900:25:2054,00
4MJ1627Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:25:4648,00
5MJ1752Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:25:4944,00
6MJ2610Čmelík Martin---0100:26:3340,00
7MJ35199Gabko TomášKlub Biatlonu Vsetín-Bobrky9800:27:1438,00
8MJ41155Říha JaroslavOrel Kuřim / Uni Brno9900:27:5636,00
9MJ44105Moravec JakubOrel Orlice - JM Team Letohrad9900:28:1934,00
10MJ45153Fojtů VojtěchOrel9800:28:2732,00
11MJ6422Krupa LubošLubíci9800:29:5930,00
12MJ7440Smola JanOREL Jednota Hulín0000:30:4428,00
13MJ79226Zlámal RomanJarohněvice9800:31:0326,00
14MJ85152Krutílek Ondřej---0300:31:4324,00
15MJ93176Šana Ondřej---0100:32:1222,00
16MJ113139Moravec JanOrel Orlice - JM Team Letohrad0200:33:2920,00
17MJ117121Limburský JanOrel Obřany0100:33:3718,00
18MJ152213Vizner MartinAlexovice0400:36:4516,00
19MJ19715Bulička VojtěchAK Kroměříž1000:42:2914,00
20MJ212204Grohmann BohumilKrvavé záda9800:45:3212,00

Muži A (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1209Kučera MartinElevenrunteam VSR.UNI.BRN8000:21:2870,00
2MA4195Wurst MilanHoredole8200:23:3162,00
3MA5180Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:23:4154,00
4MA8156Raška DanielTJ Slezan Frýdek-Místek9600:24:5848,00
5MA1171Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:25:1244,00
6MA12143Nekoranec MatějTitan trilife9700:25:1640,00
7MA14215Poláček MichalValašské Meziříčí8900:25:2338,00
8MA1549Koudelka LukášAK Drnovice8300:25:3236,00
9MA18171Tomek JiříOrel Židenice9700:25:5634,00
10MA22161Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:26:1332,00
11MA2444Velička OndřejBpH - www.ultramaratonec.8300:26:2030,00
12MA28154Dubčák Pavel---8600:26:4528,00
13MA29110Hromek PetrAK Drnovice8200:27:0026,00
14MA30243Bílek JanSKT Brankovice9300:27:0224,00
15MA33104Moravec JiříOrel Orlice - ISCAREX Česká Třebová9600:27:0622,00
16MA3658Juránek StanislavOrel Židenice8700:27:1620,00
17MA37235Vlk DavidŘetechov9300:27:1918,00
18MA4028Skopalík ZbyněkKVS Olomouc7800:27:4016,00
19MA42172Kawulok MartinHrádek ve Slezsku8400:27:5914,00
20MA48210Hrabal TomášKroměříž8500:28:3312,00
21MA4997Derka RadimPřerov9100:28:5010,00
22MA51206Vrba IvoRocktechnik Triatlon8000:29:018,00
23MA52187Pěsničák RostislavBezvabeh.cz9200:29:056,00
24MA5532Andrýsek VáclavKrvavé záda9700:29:134,00
25MA60233Procházka Jan---8100:29:362,00
26MA6237Misař TomášM.T.D.E.8500:29:422,00
27MA63247Žaloudík JiříSport pro Krnov8600:29:512,00
28MA6911Švihálek Jiří---8400:30:252,00
29MA71132Mrázek PetrSK Hasiči Brno / Orel Vyškov7800:30:312,00
30MA735Neradil SvatoplukLíšná8000:30:422,00
31MA80190Chytil PetrBuštěhrad8800:31:202,00
32MA81246Suchánek LukášKHB Radegast7900:31:212,00
33MA83216Čunek JiříValašské Meziříčí8700:31:372,00
34MA87214Djokic JakubVal. Meziříčí8600:31:472,00
35MA8818Pavlíček RomanHlinsko p. Host9000:31:482,00
36MA9295Gausemeier StefanSpolek partnerství měst B9300:32:11-
37MA95124Tříska MichalOrel Domanín7900:32:252,00
38MA96122Vácha Štěpán---9100:32:292,00
39MA100238Rapčan LukášDraci tým7800:32:422,00
40MA10166Stachoň ZdeněkMS Rusava8000:32:492,00
41MA1088Jelínek MilanOREL Jednota Bystřice p.H7900:33:132,00
42MA11413Krajcar IvoKOB Směr Kroměříž9500:33:312,00
43MA116242Muller OndřejPartnerschaft8500:33:352,00
44MA119221Zmrhal VladimírUherské Hradiště8500:33:532,00
45MA125186Brcko JanBrno9300:34:332,00
46MA127113Hronek JaroslavOrel Obřany9100:34:442,00
47MA129234Zápeca MiroslavValchy Team7800:34:522,00
48MA130236Maňas FrantišekŘetechov9500:34:562,00
49MA135223Rys RudolfHolešov9100:35:322,00
50MA14079Paus AlešOrel Hranice7800:35:502,00
51MA146165Grec PavelOrel Vyškov8000:36:272,00
52MA154162Solař MichaelMattoni FreeRun Zlín7900:36:492,00
53MA16020Kurfürst Pavel---7800:37:402,00
54MA166174Šana Radek---9600:38:012,00
55MA17080Hejník Jan---8000:38:262,00
56MA176170Smětal Tomáš---8400:39:162,00
57MA18056Nezdara Ondřej---7800:40:122,00
58MA194244Stanovský JakubPartnerschaft8400:42:122,00
59MA22592Becker ChristoferSpolek partnerství měst B8900:50:58-

Muži B (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB22Blaha TomášASICS Kroměříž7600:22:2570,00
2MB399Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:22:4562,00
3MB685Žaludek PřemyslKola Malenovice7700:24:2154,00
4MB7217Adamec MilanOrel Vyškov7700:24:5348,00
5MB2138Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:26:0244,00
6MB27222Sehnal TomášKHB Radegast7300:26:3440,00
7MB31169Bačo RadomírOREL Val. Klobouky7600:27:0338,00
8MB32159Sobek Lumír---7500:27:0536,00
9MB34184Novotný JiříKladníky7700:27:0934,00
10MB4741Chrudina Robert-7300:28:2832,00
11MB54208Horák PetrOrel Silůvky7600:29:0930,00
12MB59158Horák ČestmírPřerov - Předmostí7100:29:2828,00
13MB6198Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:29:3926,00
14MB66232Huvar RoztislavOrel Domanín7500:30:0624,00
15MB67224Haluzík MarekDracy7400:30:0822,00
16MB68240Zemánek PetrDraci6800:30:1120,00
17MB72100Jedziniak MichalOstrava7400:30:3318,00
18MB77241Hamerský JarekAD Tým7600:30:5416,00
19MB78220Pok PavelD.R.A.C.Y.7400:30:5914,00
20MB82151Fojtů PavelOrel Valašské Klobouky6900:31:2512,00
21MB84207Kuchař JanSDH Vojnice7600:31:4210,00
22MB907Slatinský MartinChomýž7600:32:098,00
23MB98163Res MartinValachytour7700:32:386,00
24MB10417Navrátil MichalDR.A.CY7400:33:004,00
25MB105175Šana Radek---7200:33:012,00
26MB10667Kosík MichalOrel Domanín7600:33:072,00
27MB1083Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:33:132,00
28MB110198Gabko SlavomírKlub Biatlonu Vsetín - Bobrky7400:33:202,00
29MB121200Gamba SedláčekAuto Gamba6900:34:062,00
30MB122189Růžička MartinMikulov7300:34:122,00
31MB123248Tvarůžka TomášKroměříž7200:34:272,00
32MB13155Klát Jaroslav---7000:35:092,00
33MB133237Sikmund RadekBystřice pod Hostýnem7000:35:152,00
34MB136144Hudec Petr---7300:35:382,00
35MB138203Andrýsek JiříKrvavé záda6800:35:452,00
36MB14142Dostál PavelDracy7000:35:532,00
37MB142140Vlatten André---6900:35:57-
38MB14312Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:36:112,00
39MB1446Bombik TomasTom Bike7400:36:152,00
40MB147181Machala JiříBystřice p. H.7500:36:322,00
41MB150138Jaroněk Martinmattoni freerun zlin6900:36:402,00
42MB152212Vizner MarekAlexovice7200:36:452,00
43MB15764Plachý Tomáš---7600:37:102,00
44MB16325Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:37:452,00
45MB167133Konečný Jaroslav---7300:38:082,00
46MB177229Bambušek PetrLoučka7200:39:362,00
47MB179245Horák MarekSebe7400:39:572,00
48MB18039Smola MarekOREL Jednota Hulín7300:40:122,00
49MB20794Brockling StefanSpolek partnerství měst B7100:44:46-
50MB219231Spargel LadislavOrel Židenice7300:48:392,00

Muži C (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC19146Bukovjan Vlastimil---6100:25:5870,00
2MC2536Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:26:3062,00
3MC38188Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:27:2954,00
4MC5654Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:29:2048,00
5MC5757Zálešák JosefOREL Vyškov6700:29:2544,00
6MC5824Muck ArnoštHranice5900:29:2740,00
7MC7033Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:30:2638,00
8MC754Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:30:4836,00
9MC94107Pšenica Július---6700:32:1634,00
10MC97130Chládek JosefOB Žamberk5900:32:3532,00
11MC99183Odvrša PavelBystřice pod Hostýnem6200:32:4030,00
12MC11581Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:33:3228,00
13MC12423Tomečka LiborHranice6200:34:3026,00
14MC126114Mika IvoOrel Obřany6600:34:4024,00
15MC145101Krbílek DaliborGemini6200:36:2422,00
16MC15568Kunc JosefOrel Vyškov6000:37:0520,00
17MC16129Matějíček PetrDolní Dobrouč6400:37:4318,00
18MC167197Kořenek JiříZdravá výživa Vsetín6400:38:0816,00
19MC169145Daněk IvoZlín6700:38:2114,00
20MC17175Baláž RomanBaláž EXTREME-TEAM Ostrava6500:38:2812,00
21MC18896Weinert AxelSpolek partnerství měst B6400:41:43-
22MC20291Adrian KlausSpolek partnerství měst B6600:43:47-
23MC20374Cimprich Marcel---6600:44:1010,00

Muži D (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5034Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:28:5470,00
2MD65125Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:30:0062,00
3MD76136Tempír FrantišekSokol Štíty4900:30:5154,00
4MD89129Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:32:0748,00
5MD90201Přívětivý MiroslavDD Všechovice5300:32:0944,00
6MD10726Vynikal BedřichAVA5200:33:1140,00
7MD112166Nosek MiroslavOrel Židenice5500:33:2738,00
8MD118164Jelínek KarelPSK OLYMP Praha5100:33:4736,00
9MD12083Kobliha MilanLRS Vyškov5700:33:5934,00
10MD137117Brtník JiříOrel Obřany5200:35:4332,00
11MD139179Prokop JiříCGS Tyres Zlín5600:35:4730,00
12MD15850Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:37:1628,00
13MD187205Juránek StanislavOrel Židenice5600:41:1926,00
14MD19643Peška AntonínKČT OB Holešov4800:42:2524,00
15MD201137Doležal Jiří---5400:43:2722,00
16MD210135Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:45:1820,00
17MD211227Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:45:2918,00

Muži E (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME11145Leszkow PetrMK Hlinsko4400:33:2270,00
2ME14819Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4500:36:3362,00
3ME18246Vodička JanMK Radslavice4500:40:2554,00
4ME18314Lanta JiříMaratonstav Úpice, Orel Úpice4400:40:2848,00
5ME18959Bubeník JiříOrel Vyškov4400:41:4644,00
6ME193228Maixner VáclavOrel Cebín AK Tišnov4100:42:0740,00
7ME20362Holý JosefAC Moravská Slávia a Orel4100:44:1038,00
8ME20653Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:44:3936,00
9ME208218Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:44:5434,00
10ME227128Březina JiříSK Přerov3900:53:3232,00

Juniorky (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ39193Koláčková AdélaAK Olymp Brno0100:27:3170,00
2ZJ1491Tvarůžková BarboraKroměříž0100:36:3462,00
3ZJ15986Žaludková BarunkaKola Malenovice0700:37:2554,00
4ZJ17276Balážová AnnaBaláž EXTREME-TEAM Ostrava0900:38:2948,00
5ZJ19270Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:41:5744,00
6ZJ20069Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:43:1640,00
7ZJ21231Andrýsková HannahKrvavé záda0100:45:3238,00
8ZJ21716Bačová BarboraOrel Valašské Klobouky0700:47:4736,00
9ZJ220134Dobešová Veronika---0800:48:5034,00
10ZJ223177Vindušková Jiřina---9800:50:3232,00

Ženy A (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA20108Poláčková PavlínaAk Drnovice9600:25:5970,00
2ZA4577Esentierová AdélaBaláž EXTREME-TEAM Ostrava8800:28:2762,00
3ZA53194Poklopová LenkaFortex SKI Moravský Beroun8900:29:0754,00
4ZA86178Brázdová VeronikaSykora Running9000:31:4448,00
5ZA10365Stachoňová BáraZBM8400:32:5544,00
6ZA173191Chytilová MichaelaBuštěhrad9100:38:3440,00
7ZA190103Michalčíková Tamar---9200:41:4838,00
8ZA199167Poulová Stanislava---9200:42:4036,00
9ZA209230Macková MarkétaOrel Kuřim8700:44:5934,00
10ZA215211Drábková KateřinaKČT OB Holešov8400:46:5432,00
11ZA22635Hošťálková Jitka---8800:51:2930,00

Ženy B (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4384Žaludková JanaKola Malenovice7500:28:0970,00
2ZB132239Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:35:1162,00
3ZB134119Svobodová MartinaOrel Obřany7500:35:2754,00
4ZB156123Škařoupková IvanaOrel Vyškov7400:37:0948,00
5ZB164202Spáčilová ŠalerováRůženky a Cobray Team7400:37:5344,00
6ZB165219Sichálková TamaraMattoni Freerun Zlín7300:37:5940,00
7ZB17573Cimprichová Jana---7400:39:1538,00
8ZB178120Maryšlerová MonikaOrel Obřany7400:39:4036,00
9ZB184116Bátorová JanaOrel Obřany8100:40:3134,00
10ZB186185Dudová Vendula---7600:41:0932,00
11ZB214142Konečná MartičkaDRACY7600:45:3630,00
12ZB216225Zlámalová JanaJarohněvice7300:47:4228,00
13ZB218126Zemčíková VeronikaCompex7700:47:5326,00
14ZB22193Brockling AlexandrSpolek partnerství měst B7500:49:08-
15ZB229127Hurnická MartinaBrno7600:56:2224,00

Ženy C (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC23150Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:26:1970,00
2ZC161102Málková AnnaOrel Vyškov6300:37:4362,00
3ZC17430Hořínková JanaStřelka Brno - Orel Židenice6500:39:1054,00
4ZC1859Hegrová IvonaValím Valím Hostěrádky6900:40:4748,00
5ZC198173Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:42:3644,00
6ZC20578Solařová EvaSolario Team7000:44:2440,00
7ZC224118Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:50:4838,00
8ZC228115Miková RenataOrel Obřany7200:56:1136,00

Ženy D (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD10248Hynštová MarieAK Drnovice5700:32:5070,00
2ZD12882Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:34:4662,00
3ZD151131Škubalová JanaKroměříž-Salzkotten team6100:36:4254,00
4ZD19121Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5600:41:5348,00
5ZD195196Tovaryšová HanaSK Přerov6100:42:1344,00
6ZD222109Hrozová MilenaLRS OREL Vyškovb5300:49:4540,00

Trať 5 km, 422 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1209Kučera MartinElevenrunteam VSR.UNI.BRN8000:21:2870,00
1MB22Blaha TomášASICS Kroměříž7600:22:2570,00
2MB399Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:22:4562,00
2MA4195Wurst MilanHoredole8200:23:3162,00
3MA5180Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:23:4154,00
3MB685Žaludek PřemyslKola Malenovice7700:24:2154,00
4MB7217Adamec MilanOrel Vyškov7700:24:5348,00
4MA8156Raška DanielTJ Slezan Frýdek-Místek9600:24:5848,00
1MJ9182Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň0000:25:0470,00
2MJ10192Stibol JakubAC Moravská Slávka Brno0100:25:0662,00
5MA1171Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:25:1244,00
6MA12143Nekoranec MatějTitan trilife9700:25:1640,00
3MJ13141Vabroušek FilipAK Zlín9900:25:2054,00
7MA14215Poláček MichalValašské Meziříčí8900:25:2338,00
8MA1549Koudelka LukášAK Drnovice8300:25:3236,00
4MJ1627Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:25:4648,00
5MJ1752Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:25:4944,00
9MA18171Tomek JiříOrel Židenice9700:25:5634,00
1MC19146Bukovjan Vlastimil---6100:25:5870,00
1ZA20108Poláčková PavlínaAk Drnovice9600:25:5970,00
5MB2138Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:26:0244,00
10MA22161Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:26:1332,00
1ZC23150Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:26:1970,00
11MA2444Velička OndřejBpH - www.ultramaratonec.8300:26:2030,00
2MC2536Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:26:3062,00
6MJ2610Čmelík Martin---0100:26:3340,00
6MB27222Sehnal TomášKHB Radegast7300:26:3440,00
12MA28154Dubčák Pavel---8600:26:4528,00
13MA29110Hromek PetrAK Drnovice8200:27:0026,00
14MA30243Bílek JanSKT Brankovice9300:27:0224,00
7MB31169Bačo RadomírOREL Val. Klobouky7600:27:0338,00
8MB32159Sobek Lumír---7500:27:0536,00
15MA33104Moravec JiříOrel Orlice - ISCAREX Česká Třebová9600:27:0622,00
9MB34184Novotný JiříKladníky7700:27:0934,00
7MJ35199Gabko TomášKlub Biatlonu Vsetín-Bobrky9800:27:1438,00
16MA3658Juránek StanislavOrel Židenice8700:27:1620,00
17MA37235Vlk DavidŘetechov9300:27:1918,00
3MC38188Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:27:2954,00
1ZJ39193Koláčková AdélaAK Olymp Brno0100:27:3170,00
18MA4028Skopalík ZbyněkKVS Olomouc7800:27:4016,00
8MJ41155Říha JaroslavOrel Kuřim / Uni Brno9900:27:5636,00
19MA42172Kawulok MartinHrádek ve Slezsku8400:27:5914,00
1ZB4384Žaludková JanaKola Malenovice7500:28:0970,00
9MJ44105Moravec JakubOrel Orlice - JM Team Letohrad9900:28:1934,00
2ZA4577Esentierová AdélaBaláž EXTREME-TEAM Ostrava8800:28:2762,00
10MJ45153Fojtů VojtěchOrel9800:28:2732,00
10MB4741Chrudina Robert-7300:28:2832,00
20MA48210Hrabal TomášKroměříž8500:28:3312,00
21MA4997Derka RadimPřerov9100:28:5010,00
1MD5034Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:28:5470,00
22MA51206Vrba IvoRocktechnik Triatlon8000:29:018,00
23MA52187Pěsničák RostislavBezvabeh.cz9200:29:056,00
3ZA53194Poklopová LenkaFortex SKI Moravský Beroun8900:29:0754,00
11MB54208Horák PetrOrel Silůvky7600:29:0930,00
24MA5532Andrýsek VáclavKrvavé záda9700:29:134,00
4MC5654Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:29:2048,00
5MC5757Zálešák JosefOREL Vyškov6700:29:2544,00
6MC5824Muck ArnoštHranice5900:29:2740,00
12MB59158Horák ČestmírPřerov - Předmostí7100:29:2828,00
25MA60233Procházka Jan---8100:29:362,00
13MB6198Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:29:3926,00
26MA6237Misař TomášM.T.D.E.8500:29:422,00
27MA63247Žaloudík JiříSport pro Krnov8600:29:512,00
11MJ6422Krupa LubošLubíci9800:29:5930,00
2MD65125Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:30:0062,00
14MB66232Huvar RoztislavOrel Domanín7500:30:0624,00
15MB67224Haluzík MarekDracy7400:30:0822,00
16MB68240Zemánek PetrDraci6800:30:1120,00
28MA6911Švihálek Jiří---8400:30:252,00
7MC7033Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:30:2638,00
29MA71132Mrázek PetrSK Hasiči Brno / Orel Vyškov7800:30:312,00
17MB72100Jedziniak MichalOstrava7400:30:3318,00
30MA735Neradil SvatoplukLíšná8000:30:422,00
12MJ7440Smola JanOREL Jednota Hulín0000:30:4428,00
8MC754Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:30:4836,00
3MD76136Tempír FrantišekSokol Štíty4900:30:5154,00
18MB77241Hamerský JarekAD Tým7600:30:5416,00
19MB78220Pok PavelD.R.A.C.Y.7400:30:5914,00
13MJ79226Zlámal RomanJarohněvice9800:31:0326,00
31MA80190Chytil PetrBuštěhrad8800:31:202,00
32MA81246Suchánek LukášKHB Radegast7900:31:212,00
20MB82151Fojtů PavelOrel Valašské Klobouky6900:31:2512,00
33MA83216Čunek JiříValašské Meziříčí8700:31:372,00
21MB84207Kuchař JanSDH Vojnice7600:31:4210,00
14MJ85152Krutílek Ondřej---0300:31:4324,00
4ZA86178Brázdová VeronikaSykora Running9000:31:4448,00
34MA87214Djokic JakubVal. Meziříčí8600:31:472,00
35MA8818Pavlíček RomanHlinsko p. Host9000:31:482,00
4MD89129Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:32:0748,00
5MD90201Přívětivý MiroslavDD Všechovice5300:32:0944,00
22MB907Slatinský MartinChomýž7600:32:098,00
36MA9295Gausemeier StefanSpolek partnerství měst B9300:32:11-
15MJ93176Šana Ondřej---0100:32:1222,00
9MC94107Pšenica Július---6700:32:1634,00
37MA95124Tříska MichalOrel Domanín7900:32:252,00
38MA96122Vácha Štěpán---9100:32:292,00
10MC97130Chládek JosefOB Žamberk5900:32:3532,00
23MB98163Res MartinValachytour7700:32:386,00
11MC99183Odvrša PavelBystřice pod Hostýnem6200:32:4030,00
39MA100238Rapčan LukášDraci tým7800:32:422,00
40MA10166Stachoň ZdeněkMS Rusava8000:32:492,00
1ZD10248Hynštová MarieAK Drnovice5700:32:5070,00
5ZA10365Stachoňová BáraZBM8400:32:5544,00
24MB10417Navrátil MichalDR.A.CY7400:33:004,00
25MB105175Šana Radek---7200:33:012,00
26MB10667Kosík MichalOrel Domanín7600:33:072,00
6MD10726Vynikal BedřichAVA5200:33:1140,00
41MA1088Jelínek MilanOREL Jednota Bystřice p.H7900:33:132,00
27MB1083Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:33:132,00
28MB110198Gabko SlavomírKlub Biatlonu Vsetín - Bobrky7400:33:202,00
1ME11145Leszkow PetrMK Hlinsko4400:33:2270,00
7MD112166Nosek MiroslavOrel Židenice5500:33:2738,00
16MJ113139Moravec JanOrel Orlice - JM Team Letohrad0200:33:2920,00
42MA11413Krajcar IvoKOB Směr Kroměříž9500:33:312,00
12MC11581Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:33:3228,00
43MA116242Muller OndřejPartnerschaft8500:33:352,00
17MJ117121Limburský JanOrel Obřany0100:33:3718,00
8MD118164Jelínek KarelPSK OLYMP Praha5100:33:4736,00
44MA119221Zmrhal VladimírUherské Hradiště8500:33:532,00
9MD12083Kobliha MilanLRS Vyškov5700:33:5934,00
29MB121200Gamba SedláčekAuto Gamba6900:34:062,00
30MB122189Růžička MartinMikulov7300:34:122,00
31MB123248Tvarůžka TomášKroměříž7200:34:272,00
13MC12423Tomečka LiborHranice6200:34:3026,00
45MA125186Brcko JanBrno9300:34:332,00
14MC126114Mika IvoOrel Obřany6600:34:4024,00
46MA127113Hronek JaroslavOrel Obřany9100:34:442,00
2ZD12882Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:34:4662,00
47MA129234Zápeca MiroslavValchy Team7800:34:522,00
48MA130236Maňas FrantišekŘetechov9500:34:562,00
32MB13155Klát Jaroslav---7000:35:092,00
2ZB132239Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:35:1162,00
33MB133237Sikmund RadekBystřice pod Hostýnem7000:35:152,00
3ZB134119Svobodová MartinaOrel Obřany7500:35:2754,00
49MA135223Rys RudolfHolešov9100:35:322,00
34MB136144Hudec Petr---7300:35:382,00
10MD137117Brtník JiříOrel Obřany5200:35:4332,00
35MB138203Andrýsek JiříKrvavé záda6800:35:452,00
11MD139179Prokop JiříCGS Tyres Zlín5600:35:4730,00
50MA14079Paus AlešOrel Hranice7800:35:502,00
36MB14142Dostál PavelDracy7000:35:532,00
37MB142140Vlatten André---6900:35:57-
38MB14312Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:36:112,00
39MB1446Bombik TomasTom Bike7400:36:152,00
15MC145101Krbílek DaliborGemini6200:36:2422,00
51MA146165Grec PavelOrel Vyškov8000:36:272,00
40MB147181Machala JiříBystřice p. H.7500:36:322,00
2ME14819Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4500:36:3362,00
2ZJ1491Tvarůžková BarboraKroměříž0100:36:3462,00
41MB150138Jaroněk Martinmattoni freerun zlin6900:36:402,00
3ZD151131Škubalová JanaKroměříž-Salzkotten team6100:36:4254,00
42MB152212Vizner MarekAlexovice7200:36:452,00
18MJ152213Vizner MartinAlexovice0400:36:4516,00
52MA154162Solař MichaelMattoni FreeRun Zlín7900:36:492,00
16MC15568Kunc JosefOrel Vyškov6000:37:0520,00
4ZB156123Škařoupková IvanaOrel Vyškov7400:37:0948,00
43MB15764Plachý Tomáš---7600:37:102,00
12MD15850Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:37:1628,00
3ZJ15986Žaludková BarunkaKola Malenovice0700:37:2554,00
53MA16020Kurfürst Pavel---7800:37:402,00
17MC16129Matějíček PetrDolní Dobrouč6400:37:4318,00
2ZC161102Málková AnnaOrel Vyškov6300:37:4362,00
44MB16325Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:37:452,00
5ZB164202Spáčilová ŠalerováRůženky a Cobray Team7400:37:5344,00
6ZB165219Sichálková TamaraMattoni Freerun Zlín7300:37:5940,00
54MA166174Šana Radek---9600:38:012,00
45MB167133Konečný Jaroslav---7300:38:082,00
18MC167197Kořenek JiříZdravá výživa Vsetín6400:38:0816,00
19MC169145Daněk IvoZlín6700:38:2114,00
55MA17080Hejník Jan---8000:38:262,00
20MC17175Baláž RomanBaláž EXTREME-TEAM Ostrava6500:38:2812,00
4ZJ17276Balážová AnnaBaláž EXTREME-TEAM Ostrava0900:38:2948,00
6ZA173191Chytilová MichaelaBuštěhrad9100:38:3440,00
3ZC17430Hořínková JanaStřelka Brno - Orel Židenice6500:39:1054,00
7ZB17573Cimprichová Jana---7400:39:1538,00
56MA176170Smětal Tomáš---8400:39:162,00
46MB177229Bambušek PetrLoučka7200:39:362,00
8ZB178120Maryšlerová MonikaOrel Obřany7400:39:4036,00
47MB179245Horák MarekSebe7400:39:572,00
48MB18039Smola MarekOREL Jednota Hulín7300:40:122,00
57MA18056Nezdara Ondřej---7800:40:122,00
3ME18246Vodička JanMK Radslavice4500:40:2554,00
4ME18314Lanta JiříMaratonstav Úpice, Orel Úpice4400:40:2848,00
9ZB184116Bátorová JanaOrel Obřany8100:40:3134,00
4ZC1859Hegrová IvonaValím Valím Hostěrádky6900:40:4748,00
10ZB186185Dudová Vendula---7600:41:0932,00
13MD187205Juránek StanislavOrel Židenice5600:41:1926,00
21MC18896Weinert AxelSpolek partnerství měst B6400:41:43-
5ME18959Bubeník JiříOrel Vyškov4400:41:4644,00
7ZA190103Michalčíková Tamar---9200:41:4838,00
4ZD19121Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5600:41:5348,00
5ZJ19270Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:41:5744,00
6ME193228Maixner VáclavOrel Cebín AK Tišnov4100:42:0740,00
58MA194244Stanovský JakubPartnerschaft8400:42:122,00
5ZD195196Tovaryšová HanaSK Přerov6100:42:1344,00
14MD19643Peška AntonínKČT OB Holešov4800:42:2524,00
19MJ19715Bulička VojtěchAK Kroměříž1000:42:2914,00
5ZC198173Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:42:3644,00
8ZA199167Poulová Stanislava---9200:42:4036,00
6ZJ20069Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:43:1640,00
15MD201137Doležal Jiří---5400:43:2722,00
22MC20291Adrian KlausSpolek partnerství měst B6600:43:47-
7ME20362Holý JosefAC Moravská Slávia a Orel4100:44:1038,00
23MC20374Cimprich Marcel---6600:44:1010,00
6ZC20578Solařová EvaSolario Team7000:44:2440,00
8ME20653Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:44:3936,00
49MB20794Brockling StefanSpolek partnerství měst B7100:44:46-
9ME208218Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:44:5434,00
9ZA209230Macková MarkétaOrel Kuřim8700:44:5934,00
16MD210135Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:45:1820,00
17MD211227Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:45:2918,00
7ZJ21231Andrýsková HannahKrvavé záda0100:45:3238,00
20MJ212204Grohmann BohumilKrvavé záda9800:45:3212,00
11ZB214142Konečná MartičkaDRACY7600:45:3630,00
10ZA215211Drábková KateřinaKČT OB Holešov8400:46:5432,00
12ZB216225Zlámalová JanaJarohněvice7300:47:4228,00
8ZJ21716Bačová BarboraOrel Valašské Klobouky0700:47:4736,00
13ZB218126Zemčíková VeronikaCompex7700:47:5326,00
50MB219231Spargel LadislavOrel Židenice7300:48:392,00
9ZJ220134Dobešová Veronika---0800:48:5034,00
14ZB22193Brockling AlexandrSpolek partnerství měst B7500:49:08-
6ZD222109Hrozová MilenaLRS OREL Vyškovb5300:49:4540,00
10ZJ223177Vindušková Jiřina---9800:50:3232,00
7ZC224118Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:50:4838,00
59MA22592Becker ChristoferSpolek partnerství měst B8900:50:58-
11ZA22635Hošťálková Jitka---8800:51:2930,00
10ME227128Březina JiříSK Přerov3900:53:3232,00
8ZC228115Miková RenataOrel Obřany7200:56:1136,00
15ZB229127Hurnická MartinaBrno7600:56:2224,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1209Kučera MartinElevenrunteam VSR.UNI.BRN8000:21:2870,00
2MB22Blaha TomášASICS Kroměříž7600:22:2562,00
3MB399Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:22:4554,00
4MA4195Wurst MilanHoredole8200:23:3148,00
5MA5180Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:23:4144,00
6MB685Žaludek PřemyslKola Malenovice7700:24:2140,00
7MB7217Adamec MilanOrel Vyškov7700:24:5338,00
8MA8156Raška DanielTJ Slezan Frýdek-Místek9600:24:5836,00
9MJ9182Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň0000:25:0434,00
10MJ10192Stibol JakubAC Moravská Slávka Brno0100:25:0632,00
11MA1171Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:25:1230,00
12MA12143Nekoranec MatějTitan trilife9700:25:1628,00
13MJ13141Vabroušek FilipAK Zlín9900:25:2026,00
14MA14215Poláček MichalValašské Meziříčí8900:25:2324,00
15MA1549Koudelka LukášAK Drnovice8300:25:3222,00
16MJ1627Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:25:4620,00
17MJ1752Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:25:4918,00
18MA18171Tomek JiříOrel Židenice9700:25:5616,00
19MC19146Bukovjan Vlastimil---6100:25:5814,00
20MB2138Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:26:0212,00
21MA22161Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:26:1310,00
22MA2444Velička OndřejBpH - www.ultramaratonec.8300:26:208,00
23MC2536Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:26:306,00
24MJ2610Čmelík Martin---0100:26:334,00
25MB27222Sehnal TomášKHB Radegast7300:26:342,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA20108Poláčková PavlínaAk Drnovice9600:25:5970,00
2ZC23150Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:26:1962,00
3ZJ39193Koláčková AdélaAK Olymp Brno0100:27:3154,00
4ZB4384Žaludková JanaKola Malenovice7500:28:0948,00
5ZA4577Esentierová AdélaBaláž EXTREME-TEAM Ostrava8800:28:2744,00
6ZA53194Poklopová LenkaFortex SKI Moravský Beroun8900:29:0740,00
7ZA86178Brázdová VeronikaSykora Running9000:31:4438,00
8ZD10248Hynštová MarieAK Drnovice5700:32:5036,00
9ZA10365Stachoňová BáraZBM8400:32:5534,00
10ZD12882Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:34:4632,00
11ZB132239Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:35:1130,00
12ZB134119Svobodová MartinaOrel Obřany7500:35:2728,00
13ZJ1491Tvarůžková BarboraKroměříž0100:36:3426,00
14ZD151131Škubalová JanaKroměříž-Salzkotten team6100:36:4224,00
15ZB156123Škařoupková IvanaOrel Vyškov7400:37:0922,00
16ZJ15986Žaludková BarunkaKola Malenovice0700:37:2520,00
17ZC161102Málková AnnaOrel Vyškov6300:37:4318,00
18ZB164202Spáčilová ŠalerováRůženky a Cobray Team7400:37:5316,00
19ZB165219Sichálková TamaraMattoni Freerun Zlín7300:37:5914,00
20ZJ17276Balážová AnnaBaláž EXTREME-TEAM Ostrava0900:38:2912,00
21ZA173191Chytilová MichaelaBuštěhrad9100:38:3410,00
22ZC17430Hořínková JanaStřelka Brno - Orel Židenice6500:39:108,00
23ZB17573Cimprichová Jana---7400:39:156,00
24ZB178120Maryšlerová MonikaOrel Obřany7400:39:404,00
25ZB184116Bátorová JanaOrel Obřany8100:40:312,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód