hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Svatý Hostýn

19.8.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Svatý Hostýn
  • datum konání: 19.8.2017
  • zobrazeno již 601x
  • pořadatel: Orel Bystřice pod Hostýnem

Sociální sítě

Místo konání

Náměstí TGM Bystřice pod Hostýnem
14:00 hodin

Přihlášky

online ZDE
nebo v den startu v budově společenského domu Sušil ulice Fryčajova od 11:30 do 13:30 hodin

Startovné

110,- Kč nebo 4,- € pro přihlášené elektronicky
150,- Kč nebo 6,- € v případě přihlášení v den startu
za nevrácení čipu sankce 500,- Kč, nebo 20,- €

Popis tratě

Délka: 5 km
Převýšení: 422 m
Povrch: Silnice, lesní a turistické cesty.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Novák
mobil: 737 273 893

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behnasvatyhostyn.cz

E-mailová adresa

novakarel@centrum.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 21.08.2017, 08:53
  • zobrazeno již 537x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ9182Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň0000:25:0470
2MJ10192Stibol JakubAC Moravská Slávka Brno0100:25:0662
3MJ13141Vabroušek FilipAK Zlín9900:25:2054
4MJ1627Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:25:4648
5MJ1752Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:25:4944
6MJ2610Čmelík Martin---0100:26:3340
7MJ35199Gabko TomášKlub Biatlonu Vsetín-Bobrky9800:27:1438
8MJ41155Říha JaroslavOrel Kuřim / Uni Brno9900:27:5636
9MJ44105Moravec JakubOrel Orlice - JM Team Letohrad9900:28:1934
10MJ45153Fojtů VojtěchOrel9800:28:2732
11MJ6422Krupa LubošLubíci9800:29:5930
12MJ7440Smola JanOREL Jednota Hulín0000:30:4428
13MJ79226Zlámal RomanJarohněvice9800:31:0326
14MJ85152Krutílek Ondřej---0300:31:4324
15MJ93176Šana Ondřej---0100:32:1222
16MJ113139Moravec JanOrel Orlice - JM Team Letohrad0200:33:2920
17MJ117121Limburský JanOrel Obřany0100:33:3718
18MJ152213Vizner MartinAlexovice0400:36:4516
19MJ19715Bulička VojtěchAK Kroměříž1000:42:2914
20MJ212204Grohmann BohumilKrvavé záda9800:45:3212

Muži A (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1209Kučera MartinElevenrunteam VSR.UNI.BRN8000:21:2870
2MA4195Wurst MilanHoredole8200:23:3162
3MA5180Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:23:4154
4MA8156Raška DanielTJ Slezan Frýdek-Místek9600:24:5848
5MA1171Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:25:1244
6MA12143Nekoranec MatějTitan trilife9700:25:1640
7MA14215Poláček MichalValašské Meziříčí8900:25:2338
8MA1549Koudelka LukášAK Drnovice8300:25:3236
9MA18171Tomek JiříOrel Židenice9700:25:5634
10MA22161Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:26:1332
11MA2444Velička OndřejBpH - www.ultramaratonec.8300:26:2030
12MA28154Dubčák Pavel---8600:26:4528
13MA29110Hromek PetrAK Drnovice8200:27:0026
14MA30243Bílek JanSKT Brankovice9300:27:0224
15MA33104Moravec JiříOrel Orlice - ISCAREX Česká Třebová9600:27:0622
16MA3658Juránek StanislavOrel Židenice8700:27:1620
17MA37235Vlk DavidŘetechov9300:27:1918
18MA4028Skopalík ZbyněkKVS Olomouc7800:27:4016
19MA42172Kawulok MartinHrádek ve Slezsku8400:27:5914
20MA48210Hrabal TomášKroměříž8500:28:3312
21MA4997Derka RadimPřerov9100:28:5010
22MA51206Vrba IvoRocktechnik Triatlon8000:29:018
23MA52187Pěsničák RostislavBezvabeh.cz9200:29:056
24MA5532Andrýsek VáclavKrvavé záda9700:29:134
25MA60233Procházka Jan---8100:29:362
26MA6237Misař TomášM.T.D.E.8500:29:422
27MA63247Žaloudík JiříSport pro Krnov8600:29:512
28MA6911Švihálek Jiří---8400:30:252
29MA71132Mrázek PetrSK Hasiči Brno / Orel Vyškov7800:30:312
30MA735Neradil SvatoplukLíšná8000:30:422
31MA80190Chytil PetrBuštěhrad8800:31:202
32MA81246Suchánek LukášKHB Radegast7900:31:212
33MA83216Čunek JiříValašské Meziříčí8700:31:372
34MA87214Djokic JakubVal. Meziříčí8600:31:472
35MA8818Pavlíček RomanHlinsko p. Host9000:31:482
36MA9295Gausemeier StefanSpolek partnerství měst B9300:32:11-
37MA95124Tříska MichalOrel Domanín7900:32:252
38MA96122Vácha Štěpán---9100:32:292
39MA100238Rapčan LukášDraci tým7800:32:422
40MA10166Stachoň ZdeněkMS Rusava8000:32:492
41MA1088Jelínek MilanOREL Jednota Bystřice p.H7900:33:132
42MA11413Krajcar IvoKOB Směr Kroměříž9500:33:312
43MA116242Muller OndřejPartnerschaft8500:33:352
44MA119221Zmrhal VladimírUherské Hradiště8500:33:532
45MA125186Brcko JanBrno9300:34:332
46MA127113Hronek JaroslavOrel Obřany9100:34:442
47MA129234Zápeca MiroslavValchy Team7800:34:522
48MA130236Maňas FrantišekŘetechov9500:34:562
49MA135223Rys RudolfHolešov9100:35:322
50MA14079Paus AlešOrel Hranice7800:35:502
51MA146165Grec PavelOrel Vyškov8000:36:272
52MA154162Solař MichaelMattoni FreeRun Zlín7900:36:492
53MA16020Kurfürst Pavel---7800:37:402
54MA166174Šana Radek---9600:38:012
55MA17080Hejník Jan---8000:38:262
56MA176170Smětal Tomáš---8400:39:162
57MA18056Nezdara Ondřej---7800:40:122
58MA194244Stanovský JakubPartnerschaft8400:42:122
59MA22592Becker ChristoferSpolek partnerství měst B8900:50:58-

Muži B (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB22Blaha TomášASICS Kroměříž7600:22:2570
2MB399Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:22:4562
3MB685Žaludek PřemyslKola Malenovice7700:24:2154
4MB7217Adamec MilanOrel Vyškov7700:24:5348
5MB2138Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:26:0244
6MB27222Sehnal TomášKHB Radegast7300:26:3440
7MB31169Bačo RadomírOREL Val. Klobouky7600:27:0338
8MB32159Sobek Lumír---7500:27:0536
9MB34184Novotný JiříKladníky7700:27:0934
10MB4741Chrudina Robert-7300:28:2832
11MB54208Horák PetrOrel Silůvky7600:29:0930
12MB59158Horák ČestmírPřerov - Předmostí7100:29:2828
13MB6198Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:29:3926
14MB66232Huvar RoztislavOrel Domanín7500:30:0624
15MB67224Haluzík MarekDracy7400:30:0822
16MB68240Zemánek PetrDraci6800:30:1120
17MB72100Jedziniak MichalOstrava7400:30:3318
18MB77241Hamerský JarekAD Tým7600:30:5416
19MB78220Pok PavelD.R.A.C.Y.7400:30:5914
20MB82151Fojtů PavelOrel Valašské Klobouky6900:31:2512
21MB84207Kuchař JanSDH Vojnice7600:31:4210
22MB907Slatinský MartinChomýž7600:32:098
23MB98163Res MartinValachytour7700:32:386
24MB10417Navrátil MichalDR.A.CY7400:33:004
25MB105175Šana Radek---7200:33:012
26MB10667Kosík MichalOrel Domanín7600:33:072
27MB1083Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:33:132
28MB110198Gabko SlavomírKlub Biatlonu Vsetín - Bobrky7400:33:202
29MB121200Gamba SedláčekAuto Gamba6900:34:062
30MB122189Růžička MartinMikulov7300:34:122
31MB123248Tvarůžka TomášKroměříž7200:34:272
32MB13155Klát Jaroslav---7000:35:092
33MB133237Sikmund RadekBystřice pod Hostýnem7000:35:152
34MB136144Hudec Petr---7300:35:382
35MB138203Andrýsek JiříKrvavé záda6800:35:452
36MB14142Dostál PavelDracy7000:35:532
37MB142140Vlatten André---6900:35:57-
38MB14312Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:36:112
39MB1446Bombik TomasTom Bike7400:36:152
40MB147181Machala JiříBystřice p. H.7500:36:322
41MB150138Jaroněk Martinmattoni freerun zlin6900:36:402
42MB152212Vizner MarekAlexovice7200:36:452
43MB15764Plachý Tomáš---7600:37:102
44MB16325Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:37:452
45MB167133Konečný Jaroslav---7300:38:082
46MB177229Bambušek PetrLoučka7200:39:362
47MB179245Horák MarekSebe7400:39:572
48MB18039Smola MarekOREL Jednota Hulín7300:40:122
49MB20794Brockling StefanSpolek partnerství měst B7100:44:46-
50MB219231Spargel LadislavOrel Židenice7300:48:392

Muži C (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC19146Bukovjan Vlastimil---6100:25:5870
2MC2536Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:26:3062
3MC38188Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:27:2954
4MC5654Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:29:2048
5MC5757Zálešák JosefOREL Vyškov6700:29:2544
6MC5824Muck ArnoštHranice5900:29:2740
7MC7033Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:30:2638
8MC754Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:30:4836
9MC94107Pšenica Július---6700:32:1634
10MC97130Chládek JosefOB Žamberk5900:32:3532
11MC99183Odvrša PavelBystřice pod Hostýnem6200:32:4030
12MC11581Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:33:3228
13MC12423Tomečka LiborHranice6200:34:3026
14MC126114Mika IvoOrel Obřany6600:34:4024
15MC145101Krbílek DaliborGemini6200:36:2422
16MC15568Kunc JosefOrel Vyškov6000:37:0520
17MC16129Matějíček PetrDolní Dobrouč6400:37:4318
18MC167197Kořenek JiříZdravá výživa Vsetín6400:38:0816
19MC169145Daněk IvoZlín6700:38:2114
20MC17175Baláž RomanBaláž EXTREME-TEAM Ostrava6500:38:2812
21MC18896Weinert AxelSpolek partnerství měst B6400:41:43-
22MC20291Adrian KlausSpolek partnerství měst B6600:43:47-
23MC20374Cimprich Marcel---6600:44:1010

Muži D (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5034Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:28:5470
2MD65125Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:30:0062
3MD76136Tempír FrantišekSokol Štíty4900:30:5154
4MD89129Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:32:0748
5MD90201Přívětivý MiroslavDD Všechovice5300:32:0944
6MD10726Vynikal BedřichAVA5200:33:1140
7MD112166Nosek MiroslavOrel Židenice5500:33:2738
8MD118164Jelínek KarelPSK OLYMP Praha5100:33:4736
9MD12083Kobliha MilanLRS Vyškov5700:33:5934
10MD137117Brtník JiříOrel Obřany5200:35:4332
11MD139179Prokop JiříCGS Tyres Zlín5600:35:4730
12MD15850Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:37:1628
13MD187205Juránek StanislavOrel Židenice5600:41:1926
14MD19643Peška AntonínKČT OB Holešov4800:42:2524
15MD201137Doležal Jiří---5400:43:2722
16MD210135Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:45:1820
17MD211227Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:45:2918

Muži E (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME11145Leszkow PetrMK Hlinsko4400:33:2270
2ME14819Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4500:36:3362
3ME18246Vodička JanMK Radslavice4500:40:2554
4ME18314Lanta JiříMaratonstav Úpice, Orel Úpice4400:40:2848
5ME18959Bubeník JiříOrel Vyškov4400:41:4644
6ME193228Maixner VáclavOrel Cebín AK Tišnov4100:42:0740
7ME20362Holý JosefAC Moravská Slávia a Orel4100:44:1038
8ME20653Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:44:3936
9ME208218Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:44:5434
10ME227128Březina JiříSK Přerov3900:53:3232

Juniorky (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ39193Koláčková AdélaAK Olymp Brno0100:27:3170
2ZJ1491Tvarůžková BarboraKroměříž0100:36:3462
3ZJ15986Žaludková BarunkaKola Malenovice0700:37:2554
4ZJ17276Balážová AnnaBaláž EXTREME-TEAM Ostrava0900:38:2948
5ZJ19270Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:41:5744
6ZJ20069Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:43:1640
7ZJ21231Andrýsková HannahKrvavé záda0100:45:3238
8ZJ21716Bačová BarboraOrel Valašské Klobouky0700:47:4736
9ZJ220134Dobešová Veronika---0800:48:5034
10ZJ223177Vindušková Jiřina---9800:50:3232

Ženy A (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA20108Poláčková PavlínaAk Drnovice9600:25:5970
2ZA4577Esentierová AdélaBaláž EXTREME-TEAM Ostrava8800:28:2762
3ZA53194Poklopová LenkaFortex SKI Moravský Beroun8900:29:0754
4ZA86178Brázdová VeronikaSykora Running9000:31:4448
5ZA10365Stachoňová BáraZBM8400:32:5544
6ZA173191Chytilová MichaelaBuštěhrad9100:38:3440
7ZA190103Michalčíková Tamar---9200:41:4838
8ZA199167Poulová Stanislava---9200:42:4036
9ZA209230Macková MarkétaOrel Kuřim8700:44:5934
10ZA215211Drábková KateřinaKČT OB Holešov8400:46:5432
11ZA22635Hošťálková Jitka---8800:51:2930

Ženy B (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4384Žaludková JanaKola Malenovice7500:28:0970
2ZB132239Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:35:1162
3ZB134119Svobodová MartinaOrel Obřany7500:35:2754
4ZB156123Škařoupková IvanaOrel Vyškov7400:37:0948
5ZB164202Spáčilová ŠalerováRůženky a Cobray Team7400:37:5344
6ZB165219Sichálková TamaraMattoni Freerun Zlín7300:37:5940
7ZB17573Cimprichová Jana---7400:39:1538
8ZB178120Maryšlerová MonikaOrel Obřany7400:39:4036
9ZB184116Bátorová JanaOrel Obřany8100:40:3134
10ZB186185Dudová Vendula---7600:41:0932
11ZB214142Konečná MartičkaDRACY7600:45:3630
12ZB216225Zlámalová JanaJarohněvice7300:47:4228
13ZB218126Zemčíková VeronikaCompex7700:47:5326
14ZB22193Brockling AlexandrSpolek partnerství měst B7500:49:08-
15ZB229127Hurnická MartinaBrno7600:56:2224

Ženy C (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC23150Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:26:1970
2ZC161102Málková AnnaOrel Vyškov6300:37:4362
3ZC17430Hořínková JanaStřelka Brno - Orel Židenice6500:39:1054
4ZC1859Hegrová IvonaValím Valím Hostěrádky6900:40:4748
5ZC198173Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:42:3644
6ZC20578Solařová EvaSolario Team7000:44:2440
7ZC224118Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:50:4838
8ZC228115Miková RenataOrel Obřany7200:56:1136

Ženy D (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD10248Hynštová MarieAK Drnovice5700:32:5070
2ZD12882Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:34:4662
3ZD151131Škubalová JanaKroměříž-Salzkotten team6100:36:4254
4ZD19121Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5600:41:5348
5ZD195196Tovaryšová HanaSK Přerov6100:42:1344
6ZD222109Hrozová MilenaLRS OREL Vyškovb5300:49:4540

Trať 5 km, 422 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1209Kučera MartinElevenrunteam VSR.UNI.BRN8000:21:2870
1MB22Blaha TomášASICS Kroměříž7600:22:2570
2MB399Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:22:4562
2MA4195Wurst MilanHoredole8200:23:3162
3MA5180Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:23:4154
3MB685Žaludek PřemyslKola Malenovice7700:24:2154
4MB7217Adamec MilanOrel Vyškov7700:24:5348
4MA8156Raška DanielTJ Slezan Frýdek-Místek9600:24:5848
1MJ9182Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň0000:25:0470
2MJ10192Stibol JakubAC Moravská Slávka Brno0100:25:0662
5MA1171Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:25:1244
6MA12143Nekoranec MatějTitan trilife9700:25:1640
3MJ13141Vabroušek FilipAK Zlín9900:25:2054
7MA14215Poláček MichalValašské Meziříčí8900:25:2338
8MA1549Koudelka LukášAK Drnovice8300:25:3236
4MJ1627Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:25:4648
5MJ1752Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:25:4944
9MA18171Tomek JiříOrel Židenice9700:25:5634
1MC19146Bukovjan Vlastimil---6100:25:5870
1ZA20108Poláčková PavlínaAk Drnovice9600:25:5970
5MB2138Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:26:0244
10MA22161Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:26:1332
1ZC23150Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:26:1970
11MA2444Velička OndřejBpH - www.ultramaratonec.8300:26:2030
2MC2536Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:26:3062
6MJ2610Čmelík Martin---0100:26:3340
6MB27222Sehnal TomášKHB Radegast7300:26:3440
12MA28154Dubčák Pavel---8600:26:4528
13MA29110Hromek PetrAK Drnovice8200:27:0026
14MA30243Bílek JanSKT Brankovice9300:27:0224
7MB31169Bačo RadomírOREL Val. Klobouky7600:27:0338
8MB32159Sobek Lumír---7500:27:0536
15MA33104Moravec JiříOrel Orlice - ISCAREX Česká Třebová9600:27:0622
9MB34184Novotný JiříKladníky7700:27:0934
7MJ35199Gabko TomášKlub Biatlonu Vsetín-Bobrky9800:27:1438
16MA3658Juránek StanislavOrel Židenice8700:27:1620
17MA37235Vlk DavidŘetechov9300:27:1918
3MC38188Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:27:2954
1ZJ39193Koláčková AdélaAK Olymp Brno0100:27:3170
18MA4028Skopalík ZbyněkKVS Olomouc7800:27:4016
8MJ41155Říha JaroslavOrel Kuřim / Uni Brno9900:27:5636
19MA42172Kawulok MartinHrádek ve Slezsku8400:27:5914
1ZB4384Žaludková JanaKola Malenovice7500:28:0970
9MJ44105Moravec JakubOrel Orlice - JM Team Letohrad9900:28:1934
2ZA4577Esentierová AdélaBaláž EXTREME-TEAM Ostrava8800:28:2762
10MJ45153Fojtů VojtěchOrel9800:28:2732
10MB4741Chrudina Robert-7300:28:2832
20MA48210Hrabal TomášKroměříž8500:28:3312
21MA4997Derka RadimPřerov9100:28:5010
1MD5034Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:28:5470
22MA51206Vrba IvoRocktechnik Triatlon8000:29:018
23MA52187Pěsničák RostislavBezvabeh.cz9200:29:056
3ZA53194Poklopová LenkaFortex SKI Moravský Beroun8900:29:0754
11MB54208Horák PetrOrel Silůvky7600:29:0930
24MA5532Andrýsek VáclavKrvavé záda9700:29:134
4MC5654Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:29:2048
5MC5757Zálešák JosefOREL Vyškov6700:29:2544
6MC5824Muck ArnoštHranice5900:29:2740
12MB59158Horák ČestmírPřerov - Předmostí7100:29:2828
25MA60233Procházka Jan---8100:29:362
13MB6198Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:29:3926
26MA6237Misař TomášM.T.D.E.8500:29:422
27MA63247Žaloudík JiříSport pro Krnov8600:29:512
11MJ6422Krupa LubošLubíci9800:29:5930
2MD65125Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:30:0062
14MB66232Huvar RoztislavOrel Domanín7500:30:0624
15MB67224Haluzík MarekDracy7400:30:0822
16MB68240Zemánek PetrDraci6800:30:1120
28MA6911Švihálek Jiří---8400:30:252
7MC7033Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:30:2638
29MA71132Mrázek PetrSK Hasiči Brno / Orel Vyškov7800:30:312
17MB72100Jedziniak MichalOstrava7400:30:3318
30MA735Neradil SvatoplukLíšná8000:30:422
12MJ7440Smola JanOREL Jednota Hulín0000:30:4428
8MC754Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:30:4836
3MD76136Tempír FrantišekSokol Štíty4900:30:5154
18MB77241Hamerský JarekAD Tým7600:30:5416
19MB78220Pok PavelD.R.A.C.Y.7400:30:5914
13MJ79226Zlámal RomanJarohněvice9800:31:0326
31MA80190Chytil PetrBuštěhrad8800:31:202
32MA81246Suchánek LukášKHB Radegast7900:31:212
20MB82151Fojtů PavelOrel Valašské Klobouky6900:31:2512
33MA83216Čunek JiříValašské Meziříčí8700:31:372
21MB84207Kuchař JanSDH Vojnice7600:31:4210
14MJ85152Krutílek Ondřej---0300:31:4324
4ZA86178Brázdová VeronikaSykora Running9000:31:4448
34MA87214Djokic JakubVal. Meziříčí8600:31:472
35MA8818Pavlíček RomanHlinsko p. Host9000:31:482
4MD89129Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:32:0748
5MD90201Přívětivý MiroslavDD Všechovice5300:32:0944
22MB907Slatinský MartinChomýž7600:32:098
36MA9295Gausemeier StefanSpolek partnerství měst B9300:32:11-
15MJ93176Šana Ondřej---0100:32:1222
9MC94107Pšenica Július---6700:32:1634
37MA95124Tříska MichalOrel Domanín7900:32:252
38MA96122Vácha Štěpán---9100:32:292
10MC97130Chládek JosefOB Žamberk5900:32:3532
23MB98163Res MartinValachytour7700:32:386
11MC99183Odvrša PavelBystřice pod Hostýnem6200:32:4030
39MA100238Rapčan LukášDraci tým7800:32:422
40MA10166Stachoň ZdeněkMS Rusava8000:32:492
1ZD10248Hynštová MarieAK Drnovice5700:32:5070
5ZA10365Stachoňová BáraZBM8400:32:5544
24MB10417Navrátil MichalDR.A.CY7400:33:004
25MB105175Šana Radek---7200:33:012
26MB10667Kosík MichalOrel Domanín7600:33:072
6MD10726Vynikal BedřichAVA5200:33:1140
41MA1088Jelínek MilanOREL Jednota Bystřice p.H7900:33:132
27MB1083Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:33:132
28MB110198Gabko SlavomírKlub Biatlonu Vsetín - Bobrky7400:33:202
1ME11145Leszkow PetrMK Hlinsko4400:33:2270
7MD112166Nosek MiroslavOrel Židenice5500:33:2738
16MJ113139Moravec JanOrel Orlice - JM Team Letohrad0200:33:2920
42MA11413Krajcar IvoKOB Směr Kroměříž9500:33:312
12MC11581Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:33:3228
43MA116242Muller OndřejPartnerschaft8500:33:352
17MJ117121Limburský JanOrel Obřany0100:33:3718
8MD118164Jelínek KarelPSK OLYMP Praha5100:33:4736
44MA119221Zmrhal VladimírUherské Hradiště8500:33:532
9MD12083Kobliha MilanLRS Vyškov5700:33:5934
29MB121200Gamba SedláčekAuto Gamba6900:34:062
30MB122189Růžička MartinMikulov7300:34:122
31MB123248Tvarůžka TomášKroměříž7200:34:272
13MC12423Tomečka LiborHranice6200:34:3026
45MA125186Brcko JanBrno9300:34:332
14MC126114Mika IvoOrel Obřany6600:34:4024
46MA127113Hronek JaroslavOrel Obřany9100:34:442
2ZD12882Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:34:4662
47MA129234Zápeca MiroslavValchy Team7800:34:522
48MA130236Maňas FrantišekŘetechov9500:34:562
32MB13155Klát Jaroslav---7000:35:092
2ZB132239Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:35:1162
33MB133237Sikmund RadekBystřice pod Hostýnem7000:35:152
3ZB134119Svobodová MartinaOrel Obřany7500:35:2754
49MA135223Rys RudolfHolešov9100:35:322
34MB136144Hudec Petr---7300:35:382
10MD137117Brtník JiříOrel Obřany5200:35:4332
35MB138203Andrýsek JiříKrvavé záda6800:35:452
11MD139179Prokop JiříCGS Tyres Zlín5600:35:4730
50MA14079Paus AlešOrel Hranice7800:35:502
36MB14142Dostál PavelDracy7000:35:532
37MB142140Vlatten André---6900:35:57-
38MB14312Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:36:112
39MB1446Bombik TomasTom Bike7400:36:152
15MC145101Krbílek DaliborGemini6200:36:2422
51MA146165Grec PavelOrel Vyškov8000:36:272
40MB147181Machala JiříBystřice p. H.7500:36:322
2ME14819Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4500:36:3362
2ZJ1491Tvarůžková BarboraKroměříž0100:36:3462
41MB150138Jaroněk Martinmattoni freerun zlin6900:36:402
3ZD151131Škubalová JanaKroměříž-Salzkotten team6100:36:4254
42MB152212Vizner MarekAlexovice7200:36:452
18MJ152213Vizner MartinAlexovice0400:36:4516
52MA154162Solař MichaelMattoni FreeRun Zlín7900:36:492
16MC15568Kunc JosefOrel Vyškov6000:37:0520
4ZB156123Škařoupková IvanaOrel Vyškov7400:37:0948
43MB15764Plachý Tomáš---7600:37:102
12MD15850Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:37:1628
3ZJ15986Žaludková BarunkaKola Malenovice0700:37:2554
53MA16020Kurfürst Pavel---7800:37:402
17MC16129Matějíček PetrDolní Dobrouč6400:37:4318
2ZC161102Málková AnnaOrel Vyškov6300:37:4362
44MB16325Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:37:452
5ZB164202Spáčilová ŠalerováRůženky a Cobray Team7400:37:5344
6ZB165219Sichálková TamaraMattoni Freerun Zlín7300:37:5940
54MA166174Šana Radek---9600:38:012
45MB167133Konečný Jaroslav---7300:38:082
18MC167197Kořenek JiříZdravá výživa Vsetín6400:38:0816
19MC169145Daněk IvoZlín6700:38:2114
55MA17080Hejník Jan---8000:38:262
20MC17175Baláž RomanBaláž EXTREME-TEAM Ostrava6500:38:2812
4ZJ17276Balážová AnnaBaláž EXTREME-TEAM Ostrava0900:38:2948
6ZA173191Chytilová MichaelaBuštěhrad9100:38:3440
3ZC17430Hořínková JanaStřelka Brno - Orel Židenice6500:39:1054
7ZB17573Cimprichová Jana---7400:39:1538
56MA176170Smětal Tomáš---8400:39:162
46MB177229Bambušek PetrLoučka7200:39:362
8ZB178120Maryšlerová MonikaOrel Obřany7400:39:4036
47MB179245Horák MarekSebe7400:39:572
48MB18039Smola MarekOREL Jednota Hulín7300:40:122
57MA18056Nezdara Ondřej---7800:40:122
3ME18246Vodička JanMK Radslavice4500:40:2554
4ME18314Lanta JiříMaratonstav Úpice, Orel Úpice4400:40:2848
9ZB184116Bátorová JanaOrel Obřany8100:40:3134
4ZC1859Hegrová IvonaValím Valím Hostěrádky6900:40:4748
10ZB186185Dudová Vendula---7600:41:0932
13MD187205Juránek StanislavOrel Židenice5600:41:1926
21MC18896Weinert AxelSpolek partnerství měst B6400:41:43-
5ME18959Bubeník JiříOrel Vyškov4400:41:4644
7ZA190103Michalčíková Tamar---9200:41:4838
4ZD19121Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5600:41:5348
5ZJ19270Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:41:5744
6ME193228Maixner VáclavOrel Cebín AK Tišnov4100:42:0740
58MA194244Stanovský JakubPartnerschaft8400:42:122
5ZD195196Tovaryšová HanaSK Přerov6100:42:1344
14MD19643Peška AntonínKČT OB Holešov4800:42:2524
19MJ19715Bulička VojtěchAK Kroměříž1000:42:2914
5ZC198173Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:42:3644
8ZA199167Poulová Stanislava---9200:42:4036
6ZJ20069Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:43:1640
15MD201137Doležal Jiří---5400:43:2722
22MC20291Adrian KlausSpolek partnerství měst B6600:43:47-
7ME20362Holý JosefAC Moravská Slávia a Orel4100:44:1038
23MC20374Cimprich Marcel---6600:44:1010
6ZC20578Solařová EvaSolario Team7000:44:2440
8ME20653Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:44:3936
49MB20794Brockling StefanSpolek partnerství měst B7100:44:46-
9ME208218Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:44:5434
9ZA209230Macková MarkétaOrel Kuřim8700:44:5934
16MD210135Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:45:1820
17MD211227Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:45:2918
7ZJ21231Andrýsková HannahKrvavé záda0100:45:3238
20MJ212204Grohmann BohumilKrvavé záda9800:45:3212
11ZB214142Konečná MartičkaDRACY7600:45:3630
10ZA215211Drábková KateřinaKČT OB Holešov8400:46:5432
12ZB216225Zlámalová JanaJarohněvice7300:47:4228
8ZJ21716Bačová BarboraOrel Valašské Klobouky0700:47:4736
13ZB218126Zemčíková VeronikaCompex7700:47:5326
50MB219231Spargel LadislavOrel Židenice7300:48:392
9ZJ220134Dobešová Veronika---0800:48:5034
14ZB22193Brockling AlexandrSpolek partnerství měst B7500:49:08-
6ZD222109Hrozová MilenaLRS OREL Vyškovb5300:49:4540
10ZJ223177Vindušková Jiřina---9800:50:3232
7ZC224118Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:50:4838
59MA22592Becker ChristoferSpolek partnerství měst B8900:50:58-
11ZA22635Hošťálková Jitka---8800:51:2930
10ME227128Březina JiříSK Přerov3900:53:3232
8ZC228115Miková RenataOrel Obřany7200:56:1136
15ZB229127Hurnická MartinaBrno7600:56:2224

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1209Kučera MartinElevenrunteam VSR.UNI.BRN8000:21:2870
2MB22Blaha TomášASICS Kroměříž7600:22:2562
3MB399Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:22:4554
4MA4195Wurst MilanHoredole8200:23:3148
5MA5180Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:23:4144
6MB685Žaludek PřemyslKola Malenovice7700:24:2140
7MB7217Adamec MilanOrel Vyškov7700:24:5338
8MA8156Raška DanielTJ Slezan Frýdek-Místek9600:24:5836
9MJ9182Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň0000:25:0434
10MJ10192Stibol JakubAC Moravská Slávka Brno0100:25:0632
11MA1171Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:25:1230
12MA12143Nekoranec MatějTitan trilife9700:25:1628
13MJ13141Vabroušek FilipAK Zlín9900:25:2026
14MA14215Poláček MichalValašské Meziříčí8900:25:2324
15MA1549Koudelka LukášAK Drnovice8300:25:3222
16MJ1627Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:25:4620
17MJ1752Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:25:4918
18MA18171Tomek JiříOrel Židenice9700:25:5616
19MC19146Bukovjan Vlastimil---6100:25:5814
20MB2138Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:26:0212
21MA22161Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:26:1310
22MA2444Velička OndřejBpH - www.ultramaratonec.8300:26:208
23MC2536Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:26:306
24MJ2610Čmelík Martin---0100:26:334
25MB27222Sehnal TomášKHB Radegast7300:26:342

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA20108Poláčková PavlínaAk Drnovice9600:25:5970
2ZC23150Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:26:1962
3ZJ39193Koláčková AdélaAK Olymp Brno0100:27:3154
4ZB4384Žaludková JanaKola Malenovice7500:28:0948
5ZA4577Esentierová AdélaBaláž EXTREME-TEAM Ostrava8800:28:2744
6ZA53194Poklopová LenkaFortex SKI Moravský Beroun8900:29:0740
7ZA86178Brázdová VeronikaSykora Running9000:31:4438
8ZD10248Hynštová MarieAK Drnovice5700:32:5036
9ZA10365Stachoňová BáraZBM8400:32:5534
10ZD12882Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:34:4632
11ZB132239Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:35:1130
12ZB134119Svobodová MartinaOrel Obřany7500:35:2728
13ZJ1491Tvarůžková BarboraKroměříž0100:36:3426
14ZD151131Škubalová JanaKroměříž-Salzkotten team6100:36:4224
15ZB156123Škařoupková IvanaOrel Vyškov7400:37:0922
16ZJ15986Žaludková BarunkaKola Malenovice0700:37:2520
17ZC161102Málková AnnaOrel Vyškov6300:37:4318
18ZB164202Spáčilová ŠalerováRůženky a Cobray Team7400:37:5316
19ZB165219Sichálková TamaraMattoni Freerun Zlín7300:37:5914
20ZJ17276Balážová AnnaBaláž EXTREME-TEAM Ostrava0900:38:2912
21ZA173191Chytilová MichaelaBuštěhrad9100:38:3410
22ZC17430Hořínková JanaStřelka Brno - Orel Židenice6500:39:108
23ZB17573Cimprichová Jana---7400:39:156
24ZB178120Maryšlerová MonikaOrel Obřany7400:39:404
25ZB184116Bátorová JanaOrel Obřany8100:40:312

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód