hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Jilemnice - Žalý

23.9.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jilemnice - Žalý
  • datum konání: 23.9.2017
  • zobrazeno již 702x
  • pořadatel: ČKS SKI Jilemnice

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Jilemnici
14:00 hodin

Přihlášky

online zde: http://casomira.ifire.cz nejpozději do 21. 9. 2017 do 20:00 hodin

Prezentace

na místě od 12:00 nejpozději hodinu před startem kategorie

Popis tratě

Délka: 10 km
Převýšení: 564 m
Povrch: smíšený

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.skijilemnice.cz

E-mailová adresa

michalstkucera@gmail.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.9.2016Jilemnice - Žalý90
19.9.2015Jilemnice - Žalý108
20.9.2014Jilemnice - Žalý107
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
22.9.2012Jilemnice - Žalý137
17.9.2011Jilemnice - Žalý147
18.9.2010Jilemnice - Žalý356
26.9.2009Jilemnice - Žalý133
20.9.2008Jilemnice - Žalý135
22.9.2007Jilemnice - Žalý135
23.9.2006Jilemnice - Žalý145
17.9.2005Jilemnice - Žalý143
18.9.2004Jilemnice - Žalý104
18.6.2000Jilemnice - Žalý69
12.7.1997Jilemnice - Žalý62
17.8.1996Jilemnice - Žalý - kvalifikace na MS93
23.9.1995Jilemnice - Žalý74
24.9.1994Jilemnice - Žalý86
25.9.1993Jilemnice - Žalý86
26.9.1992Jilemnice - Žalý123
28.9.1991Jilemnice - Žalý53
20.9.1987Jilemnice - Žalý74
20.9.1986Jilemnice - Žalý116

Statistika závodu Jilemnice - Žalý

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 2682

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Trejbal Karel5118
Javůrek Jiří4817
Kožnar Aleš6615
Brunclík Ivo5815
Paulů Blanka5414
Šimůnek Jaromír5513
Svoboda Petr6813
Metelka Josef4413
Votoček Filip8413
Havlíček Zdeněk3512
Berka Radim8212
Vraštilová Miloslava5612
Grohová Jaroslava5112
Berka Martin8511
Marek František4111
Kynčlová Dagmar7211
Klampflová Eva6410
Kynčl Stanislav6410
Tučný Jan4710
Flegl Vlastimil8610
Koucký Roman639
Jelínek Karel519
Šubrt Jan689
Dvořák Jiří639
Flegl Vlastimil539
Pechek František539
Harcubová Jana689
Knápek Ladislav618
Augustin František618
Šteinc Ludvík418
Vacarda Vladimír598
Kadavý Jan478
Jelen Petr688
Stuchlík Zdeněk508
Haman Václav818
Jančík Bořek648
Buchar Jan338
Nečas Josef587
Novotný Jiří717
Bergr Tomáš717
Randáková Helena747
Šrutek Stanislav587
Dlab Ladislav707
Veselý Pavel667
Skalický Roman717
Ulich Petr687
Šmída Oldřich487
Miles Petr377
Janata Karel927

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 25.09.2017, 09:44
  • zobrazeno již 490x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1382Makovička MilanOlfin Car SKI TEAM0100:49:33105,00
2MJ1675Prášek AdamČKS SKI Jilemnice9900:51:1193,00
3MJ1839Plášil MatějSokol Senohraby9900:51:5081,00
4MJ2276Provazník JosefČKS SKI Jilemnice9900:52:2472,00
5MJ2574Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:52:4866,00
6MJ3319Jon JakubSK Nové Město nad Metují0100:54:2660,00
7MJ5534Moravec JakubJM Team Letohrad9900:59:2157,00

Muži A (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Fejfar OndřejTJ Spartak Vrchlabí8900:40:53105,00
2MA281Berka MartinTurnov8500:41:2993,00
3MA371Berka RadimKozákov8200:42:5881,00
4MA515Janata MilanMaratonstav Úpice8500:44:0872,00
5MA653Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:46:3366,00
6MA951Štěpánek PavelTJ Vysoké nad Jizerou9600:47:2360,00
7MA11103Roháček JanRunsport Team8200:48:1157,00
8MA1479Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:49:3554,00
9MA1526Kraus Jakubžádný9200:49:3851,00
10MA3170Šubrt JanSokol Horní Sytová9700:54:0248,00
11MA3412Holas MartinBěžecký kemp Kuprovka8500:54:3245,00
12MA4135Myšák TomášBěžecký kemp Kuprovka8500:55:4542,00
13MA5224Kolenčík VojtěchAréna Pavly Kladivové8400:58:2939,00
14MA5645Sucharda ŠtěpánAC Lomnice8600:59:2436,00
15MA58104Fátor HynekKasper Swix Team9701:00:2433,00
16MA6213Hradecký TomášAdidas Runners Prague9101:01:2330,00
17MA64107Votoček FilipČKS SKI Jilemnice8401:01:5227,00
18MA7141Pummer JanBěžecký kemp Kuprovka8501:03:3324,00
19MA7333Mlčkovský JiříFejfar kemp8101:04:0721,00
20MA8046Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:06:4618,00
21MA8295Holaj JiříCyklo Ski Žitník Lomnice n. P.8201:07:3215,00
22MA8794Kotlář LukášBěžecký camp Kuprovka8001:09:3912,00
23MA9072Červenka JaroslavDobřenice7901:11:079,00
24MA9980Hrevuš AlexandrSPORT Břehy u Přelouče7901:16:076,00

Muži B (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB455Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:43:22105,00
2MB768Matějka RomanLSK Lomnice nad Popelkou7500:46:5993,00
3MB860Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:47:1081,00
4MB1030Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:47:4172,00
5MB2397Záruba JanSix Monkeys7700:52:2966,00
6MB30105Rozsypal JanSTS Chvojkovice Brod7000:53:3660,00
7MB326Čermák JiříStaněk sport Turnov7400:54:0557,00
8MB3567Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:54:3554,00
9MB3658Vopršálek MiroslavBrück team7100:54:4951,00
10MB3936Oberländer JanSokol Senohraby7500:55:2148,00
11MB4062Svoboda PetrČKS SKI Jilemnice6800:55:2845,00
12MB46100Škoda AlešOlfin Car Ski Team Trutnov7500:56:1642,00
13MB4747Svoboda MarekZumbarda7500:56:2339,00
14MB491Bergr TomášLSK Lomnice nad Popelkou7100:57:3636,00
15MB5069Šubrt JanHorní Sytová6800:57:5033,00
16MB53101Kuřík MichalTrvalková školka Studenec7600:58:5030,00
17MB6018Jon JiříSK Nové Město nad Metují6801:00:5427,00
18MB66102Doležal MichalPlzeň7501:02:1924,00
19MB6764Mareček AlešKHS Jilemnice7501:02:2521,00
20MB7491Grimm ZdeněkGrimm team7701:04:3018,00
21MB9793Dittrich JanBěžecký camp Kuprovka7401:14:3115,00
22MB10296Havel TomášKPMG Running Club7301:16:3012,00

Muži C (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC124Buřil FrantišekVidochov6600:49:16105,00
2MC1754Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:51:2893,00
3MC1987Jakoubek RomanČLA Trutnov6700:52:0081,00
4MC2456Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:52:3472,00
5MC2738Petrlík MiloslavAC Rumburk6700:53:0866,00
6MC42106Karlík MichalLoko Trutnov6400:55:5160,00
7MC5450Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:59:1157,00
8MC5985Hojač MojmírHO Tanvald5801:00:4954,00
9MC6988Kožnar AlešČKS SKI Jilemnice6601:02:4451,00
10MC762Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pardubice5901:05:0148,00
11MC773Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:05:5545,00
12MC868Dvořák JiříViking Jilemnice6301:08:4042,00
13MC9444Stejskal JirkaVinaři Mařatice6201:13:2839,00
14MC9673Augustin FrantišekČKS SKI Jilemnice6101:14:1236,00
15MC9842Sedlák JiříPřelouč5801:16:0233,00

Muži D (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2099Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:52:07105,00
2MD2648Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:52:4993,00
3MD28108Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou5700:53:1281,00
4MD4849Šolc VítězslavBKL Machov5700:56:4872,00
5MD5189Antoš JiříČKS SKI Jilemnice5700:57:5866,00
6MD6184Javůrek JiříMaratonstav Úpice4801:01:0560,00
7MD6816Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:02:3157,00
8MD8886Zahula JanČD Tanvald5001:09:5654,00
9MD9152Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:11:2151,00

Muži E (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7931Metelka JosefSpartak Police4401:06:24105,00
2ME9529Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:13:2993,00

Juniorky (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3866Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:55:11105,00

Ženy A (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2927Lenčová JanaSG Jablonec9200:53:32105,00
2ZA4557Vlčková IvetaInov-8 team / Bežecký kemp Kuprovka8300:56:0793,00
3ZA6532Mikešová JanaSokol/Bakako Nová Paka9101:02:0481,00
4ZA7022Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:02:5772,00
5ZA7278Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9401:03:5666,00
6ZA7861Bártová VáclavaJilemnice8301:06:0460,00
7ZA8177Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice9301:07:2657,00
8ZA8498Veričanová EvaRokytnice nad Jizerou9101:07:4454,00
9ZA9311Gracová KateřinaVinaři Mařatice8601:13:2351,00
10ZA10325Košťáková MonikaBěžecký kemp Kuprovka8801:20:0148,00

Ženy B (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4363Stoklasová EvaKasper Swix Team7500:55:55105,00
2ZB447Čermáková JitkaStanek sport Turnov7500:56:0193,00
3ZB5743Slaninová RadkaUSK Akademik Cheb7600:59:4781,00
4ZB7592Křížová LenkaBBK Benešov7901:04:4772,00
5ZB8510Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:07:4766,00
6ZB8990Grimmová MichaelaGrimm team8001:11:0560,00

Ženy C (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2183Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:22105,00
2ZC6323Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:01:3693,00
3ZC835Cinková JitkaAC Pardubice6801:07:4181,00
4ZC9220Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:11:2472,00
5ZC10121Keslová SvětlanaBěžecký kemp Kuprovka7101:16:2866,00
6ZC10528Lenčová JanaMilovice6901:23:3360,00

Ženy D (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3765Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:54:55105,00
2ZD10040Procházková IrenaTJ Háje5701:16:2393,00
3ZD10459Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:20:4981,00

Trať 10 km, 564 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Fejfar OndřejTJ Spartak Vrchlabí8900:40:53105,00
2MA281Berka MartinTurnov8500:41:2993,00
3MA371Berka RadimKozákov8200:42:5881,00
1MB455Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:43:22105,00
4MA515Janata MilanMaratonstav Úpice8500:44:0872,00
5MA653Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:46:3366,00
2MB768Matějka RomanLSK Lomnice nad Popelkou7500:46:5993,00
3MB860Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:47:1081,00
6MA951Štěpánek PavelTJ Vysoké nad Jizerou9600:47:2360,00
4MB1030Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:47:4172,00
7MA11103Roháček JanRunsport Team8200:48:1157,00
1MC124Buřil FrantišekVidochov6600:49:16105,00
1MJ1382Makovička MilanOlfin Car SKI TEAM0100:49:33105,00
8MA1479Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:49:3554,00
9MA1526Kraus Jakubžádný9200:49:3851,00
2MJ1675Prášek AdamČKS SKI Jilemnice9900:51:1193,00
2MC1754Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:51:2893,00
3MJ1839Plášil MatějSokol Senohraby9900:51:5081,00
3MC1987Jakoubek RomanČLA Trutnov6700:52:0081,00
1MD2099Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:52:07105,00
1ZC2183Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:22105,00
4MJ2276Provazník JosefČKS SKI Jilemnice9900:52:2472,00
5MB2397Záruba JanSix Monkeys7700:52:2966,00
4MC2456Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:52:3472,00
5MJ2574Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:52:4866,00
2MD2648Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:52:4993,00
5MC2738Petrlík MiloslavAC Rumburk6700:53:0866,00
3MD28108Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou5700:53:1281,00
1ZA2927Lenčová JanaSG Jablonec9200:53:32105,00
6MB30105Rozsypal JanSTS Chvojkovice Brod7000:53:3660,00
10MA3170Šubrt JanSokol Horní Sytová9700:54:0248,00
7MB326Čermák JiříStaněk sport Turnov7400:54:0557,00
6MJ3319Jon JakubSK Nové Město nad Metují0100:54:2660,00
11MA3412Holas MartinBěžecký kemp Kuprovka8500:54:3245,00
8MB3567Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:54:3554,00
9MB3658Vopršálek MiroslavBrück team7100:54:4951,00
1ZD3765Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:54:55105,00
1ZJ3866Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:55:11105,00
10MB3936Oberländer JanSokol Senohraby7500:55:2148,00
11MB4062Svoboda PetrČKS SKI Jilemnice6800:55:2845,00
12MA4135Myšák TomášBěžecký kemp Kuprovka8500:55:4542,00
6MC42106Karlík MichalLoko Trutnov6400:55:5160,00
1ZB4363Stoklasová EvaKasper Swix Team7500:55:55105,00
2ZB447Čermáková JitkaStanek sport Turnov7500:56:0193,00
2ZA4557Vlčková IvetaInov-8 team / Bežecký kemp Kuprovka8300:56:0793,00
12MB46100Škoda AlešOlfin Car Ski Team Trutnov7500:56:1642,00
13MB4747Svoboda MarekZumbarda7500:56:2339,00
4MD4849Šolc VítězslavBKL Machov5700:56:4872,00
14MB491Bergr TomášLSK Lomnice nad Popelkou7100:57:3636,00
15MB5069Šubrt JanHorní Sytová6800:57:5033,00
5MD5189Antoš JiříČKS SKI Jilemnice5700:57:5866,00
13MA5224Kolenčík VojtěchAréna Pavly Kladivové8400:58:2939,00
16MB53101Kuřík MichalTrvalková školka Studenec7600:58:5030,00
7MC5450Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:59:1157,00
7MJ5534Moravec JakubJM Team Letohrad9900:59:2157,00
14MA5645Sucharda ŠtěpánAC Lomnice8600:59:2436,00
3ZB5743Slaninová RadkaUSK Akademik Cheb7600:59:4781,00
15MA58104Fátor HynekKasper Swix Team9701:00:2433,00
8MC5985Hojač MojmírHO Tanvald5801:00:4954,00
17MB6018Jon JiříSK Nové Město nad Metují6801:00:5427,00
6MD6184Javůrek JiříMaratonstav Úpice4801:01:0560,00
16MA6213Hradecký TomášAdidas Runners Prague9101:01:2330,00
2ZC6323Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:01:3693,00
17MA64107Votoček FilipČKS SKI Jilemnice8401:01:5227,00
3ZA6532Mikešová JanaSokol/Bakako Nová Paka9101:02:0481,00
18MB66102Doležal MichalPlzeň7501:02:1924,00
19MB6764Mareček AlešKHS Jilemnice7501:02:2521,00
7MD6816Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:02:3157,00
9MC6988Kožnar AlešČKS SKI Jilemnice6601:02:4451,00
4ZA7022Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:02:5772,00
18MA7141Pummer JanBěžecký kemp Kuprovka8501:03:3324,00
5ZA7278Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9401:03:5666,00
19MA7333Mlčkovský JiříFejfar kemp8101:04:0721,00
20MB7491Grimm ZdeněkGrimm team7701:04:3018,00
4ZB7592Křížová LenkaBBK Benešov7901:04:4772,00
10MC762Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pardubice5901:05:0148,00
11MC773Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:05:5545,00
6ZA7861Bártová VáclavaJilemnice8301:06:0460,00
1ME7931Metelka JosefSpartak Police4401:06:24105,00
20MA8046Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:06:4618,00
7ZA8177Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice9301:07:2657,00
21MA8295Holaj JiříCyklo Ski Žitník Lomnice n. P.8201:07:3215,00
3ZC835Cinková JitkaAC Pardubice6801:07:4181,00
8ZA8498Veričanová EvaRokytnice nad Jizerou9101:07:4454,00
5ZB8510Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:07:4766,00
12MC868Dvořák JiříViking Jilemnice6301:08:4042,00
22MA8794Kotlář LukášBěžecký camp Kuprovka8001:09:3912,00
8MD8886Zahula JanČD Tanvald5001:09:5654,00
6ZB8990Grimmová MichaelaGrimm team8001:11:0560,00
23MA9072Červenka JaroslavDobřenice7901:11:079,00
9MD9152Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:11:2151,00
4ZC9220Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:11:2472,00
9ZA9311Gracová KateřinaVinaři Mařatice8601:13:2351,00
13MC9444Stejskal JirkaVinaři Mařatice6201:13:2839,00
2ME9529Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:13:2993,00
14MC9673Augustin FrantišekČKS SKI Jilemnice6101:14:1236,00
21MB9793Dittrich JanBěžecký camp Kuprovka7401:14:3115,00
15MC9842Sedlák JiříPřelouč5801:16:0233,00
24MA9980Hrevuš AlexandrSPORT Břehy u Přelouče7901:16:076,00
2ZD10040Procházková IrenaTJ Háje5701:16:2393,00
5ZC10121Keslová SvětlanaBěžecký kemp Kuprovka7101:16:2866,00
22MB10296Havel TomášKPMG Running Club7301:16:3012,00
10ZA10325Košťáková MonikaBěžecký kemp Kuprovka8801:20:0148,00
3ZD10459Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:20:4981,00
6ZC10528Lenčová JanaMilovice6901:23:3360,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Fejfar OndřejTJ Spartak Vrchlabí8900:40:53105,00
2MA281Berka MartinTurnov8500:41:2993,00
3MA371Berka RadimKozákov8200:42:5881,00
4MB455Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:43:2272,00
5MA515Janata MilanMaratonstav Úpice8500:44:0866,00
6MA653Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:46:3360,00
7MB768Matějka RomanLSK Lomnice nad Popelkou7500:46:5957,00
8MB860Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:47:1054,00
9MA951Štěpánek PavelTJ Vysoké nad Jizerou9600:47:2351,00
10MB1030Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:47:4148,00
11MA11103Roháček JanRunsport Team8200:48:1145,00
12MC124Buřil FrantišekVidochov6600:49:1642,00
13MJ1382Makovička MilanOlfin Car SKI TEAM0100:49:3339,00
14MA1479Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:49:3536,00
15MA1526Kraus Jakubžádný9200:49:3833,00
16MJ1675Prášek AdamČKS SKI Jilemnice9900:51:1130,00
17MC1754Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:51:2827,00
18MJ1839Plášil MatějSokol Senohraby9900:51:5024,00
19MC1987Jakoubek RomanČLA Trutnov6700:52:0021,00
20MD2099Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:52:0718,00
21MJ2276Provazník JosefČKS SKI Jilemnice9900:52:2415,00
22MB2397Záruba JanSix Monkeys7700:52:2912,00
23MC2456Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:52:349,00
24MJ2574Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:52:486,00
25MD2648Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:52:493,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2183Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:22105,00
2ZA2927Lenčová JanaSG Jablonec9200:53:3293,00
3ZD3765Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:54:5581,00
4ZJ3866Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:55:1172,00
5ZB4363Stoklasová EvaKasper Swix Team7500:55:5566,00
6ZB447Čermáková JitkaStanek sport Turnov7500:56:0160,00
7ZA4557Vlčková IvetaInov-8 team / Bežecký kemp Kuprovka8300:56:0757,00
8ZB5743Slaninová RadkaUSK Akademik Cheb7600:59:4754,00
9ZC6323Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:01:3651,00
10ZA6532Mikešová JanaSokol/Bakako Nová Paka9101:02:0448,00
11ZA7022Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:02:5745,00
12ZA7278Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9401:03:5642,00
13ZB7592Křížová LenkaBBK Benešov7901:04:4739,00
14ZA7861Bártová VáclavaJilemnice8301:06:0436,00
15ZA8177Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice9301:07:2633,00
16ZC835Cinková JitkaAC Pardubice6801:07:4130,00
17ZA8498Veričanová EvaRokytnice nad Jizerou9101:07:4427,00
18ZB8510Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:07:4724,00
19ZB8990Grimmová MichaelaGrimm team8001:11:0521,00
20ZC9220Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:11:2418,00
21ZA9311Gracová KateřinaVinaři Mařatice8601:13:2315,00
22ZD10040Procházková IrenaTJ Háje5701:16:2312,00
23ZC10121Keslová SvětlanaBěžecký kemp Kuprovka7101:16:289,00
24ZA10325Košťáková MonikaBěžecký kemp Kuprovka8801:20:016,00
25ZD10459Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:20:493,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

..me pobavilo v te vyrocni brozurce, ze pri prvnim rocniku se bezelo systemem "bez kudy chces, kontrola je u rozhledny na Zalem" :-D ..jen skoda male ucasti na jubilejnim 50. rocniku, jinak 100% jako vzdy :-)
turekm
Závod českých lyžařů, který se běhal dávno před vznikem soutěže vrchařů. Více než 50 let v krásném prostředí Krkonoš. Od účasti mě nemůže odradit ani déšť. Důležitá je doprava zpět. Díky pořadatelům a přiďte pobejt.
trejbalk

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód