hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Kuňku - 7.6.

7.6.2017, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kuňku - 7.6.
  • datum konání: 7.6.2017
  • zobrazeno již 676x
  • místo konání: AROSA loděnice u Labe, Pardubice
  • GPS: 50.0487758N, 15.7852628E
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

AROSA loděnice u Labe, Pardubice
18:00 hodin

Přihlášky

16:50 - 17:50

Startovné

20 Kč

Popis tratě

Délka: 11 km
asfalt, zpevněné cesty, lesní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
tel. 777 571 106

Internetové stránky

http://www.acpce.cz

E-mailová adresa

ac-pardubice@seznam.cz

Mapa konání závodu

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
4.10.2017Běh na Kuňku - 4.10.-
6.9.2017Běh na Kuňku - 6.9.40

Statistika závodu Běh na Kuňku - 7.6.

  • ročníků: 3
  • závodníků na všech ročnících: 40

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Schaffer Petr602
Borek Petr702
Voženílek Miroslav692
Malátek Antonín772
Číž Josef712
Vacarda Vladimír592
Bajer Milan552
Prchal Pavel592
Štys Pavel782
Bedroš Roman882
Kopecký Libor562
Dryml Mojmír862
Hanuš Petr642
Kubias Ondřej742
Brožek Radmil542
Hradecký Jaromír852
Nádhera Petr672
Nádherová Hana682
Hellerová Hana612
Jelínková Magdalena452
Jelínek Matěj422
Cinková Jitka682

Výsledky závodu

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 11 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2144Hradecký JaromírSkuteč8500:41:17104,34
2MA3153Dryml MojmírHVEPA8600:42:2898,74
3MA4141Rohlík VáclavAC Pardubice8000:42:5196,92
4MA757Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:45:2284,99
5MA9130Bedroš RomanRETIA Pardubice   8800:46:4378,59
6MA10172Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:46:5577,65
7MA1253Štys PavelRETIA Pardubice   7800:48:0072,51
8MA13154Šofr OndřejPardubice8500:48:2070,93
9MA2155Koucký JiříTýniště nad Orlicí8000:50:5458,77
10MA23131Palíšek TomášKroměříž9400:52:2751,42
11MA25155Kunc JanHerálec9500:53:2247,08
12MA29168Zadrobílek MartinKapříci7900:54:3141,63
13MA34194Vrběcký PavelSvítkov8001:01:487,11
14MA3661Hrevuš AlexandrSPORT Břehy u Přelouče7901:02:393,08
15MA4480Erben PetrPardubice8601:12:130,00

Muži B (trať 11 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1197Vokolek MichalAC Pardubice7200:40:35116,69
2MB6138Malátek AntonínPardubice7700:45:1295,83
3MB11200Jirák RomanBřehy7500:47:0387,48
4MB18134Gogola JánIMEL7700:49:5774,38
5MB19132Dvořák PavelPardubice6900:50:1573,02
6MB20175Číž JosefLázně Bohdaneč7100:50:5270,24
7MB22174Hrdý JaroslavPardubice7200:51:1268,73
8MB27192Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:54:1554,96
9MB30156Novotný JiříUNO Srch7100:55:1350,59
10MB32148Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:56:1246,15
11MB39162Kubias OndřejPardubice7401:03:3512,80

Muži C (trať 11 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC5161Vacarda VladimírEleven Run Team5900:44:57107,04
2MC854Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:45:46103,53
3MC14170Hanuš PetrCHT Pardubice6400:49:0389,43
4MC15169Zeman AntonínDědek6100:49:0789,15
5MC16167Prchal PavelGP Kolín5900:49:1788,43
6MC17128Schaffer PetrMlýn Janderov6000:49:5086,07
7MC24137Nádhera PetrHradec Králové6700:52:3074,62
8MC26193Brožek RadmilKRB Chrudim5400:53:42110,71
9MC28136Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:54:20108,48
10MC35196Vilhelm VáclavPřívrat5101:02:1180,81
11MC38171Bajer MilanCafe Bajer5501:03:2676,40
12MC40164Kalhous RomanVěčný vývoj5901:03:3726,90
13MC41107Jelínek MatějČernilov4201:09:21101,21
14MC42195Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:09:46100,02
15MC43152Tučný JanMK Pardubice4701:10:1298,77

Ženy (trať 11 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA31127Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:55:45132,20
2ZA3363Cinková JitkaAC Pardubice6800:57:28127,04
3ZA37150Hellerová HanaHradec Králové6101:03:22130,46
4ZA45147Nádherová HanaHradec Králové6801:26:0840,76
4ZA45159Jelínková MagdalenaČernilov4501:26:0869,54

Trať 11 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1197Vokolek MichalAC Pardubice7200:40:35116,69
1MA2144Hradecký JaromírSkuteč8500:41:17104,34
2MA3153Dryml MojmírHVEPA8600:42:2898,74
3MA4141Rohlík VáclavAC Pardubice8000:42:5196,92
1MC5161Vacarda VladimírEleven Run Team5900:44:57107,04
2MB6138Malátek AntonínPardubice7700:45:1295,83
4MA757Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:45:2284,99
2MC854Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:45:46103,53
5MA9130Bedroš RomanRETIA Pardubice   8800:46:4378,59
6MA10172Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:46:5577,65
3MB11200Jirák RomanBřehy7500:47:0387,48
7MA1253Štys PavelRETIA Pardubice   7800:48:0072,51
8MA13154Šofr OndřejPardubice8500:48:2070,93
3MC14170Hanuš PetrCHT Pardubice6400:49:0389,43
4MC15169Zeman AntonínDědek6100:49:0789,15
5MC16167Prchal PavelGP Kolín5900:49:1788,43
6MC17128Schaffer PetrMlýn Janderov6000:49:5086,07
4MB18134Gogola JánIMEL7700:49:5774,38
5MB19132Dvořák PavelPardubice6900:50:1573,02
6MB20175Číž JosefLázně Bohdaneč7100:50:5270,24
9MA2155Koucký JiříTýniště nad Orlicí8000:50:5458,77
7MB22174Hrdý JaroslavPardubice7200:51:1268,73
10MA23131Palíšek TomášKroměříž9400:52:2751,42
7MC24137Nádhera PetrHradec Králové6700:52:3074,62
11MA25155Kunc JanHerálec9500:53:2247,08
8MC26193Brožek RadmilKRB Chrudim5400:53:42110,71
8MB27192Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:54:1554,96
9MC28136Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:54:20108,48
12MA29168Zadrobílek MartinKapříci7900:54:3141,63
9MB30156Novotný JiříUNO Srch7100:55:1350,59
1ZA31127Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:55:45132,20
10MB32148Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:56:1246,15
2ZA3363Cinková JitkaAC Pardubice6800:57:28127,04
13MA34194Vrběcký PavelSvítkov8001:01:487,11
10MC35196Vilhelm VáclavPřívrat5101:02:1180,81
14MA3661Hrevuš AlexandrSPORT Břehy u Přelouče7901:02:393,08
3ZA37150Hellerová HanaHradec Králové6101:03:22130,46
11MC38171Bajer MilanCafe Bajer5501:03:2676,40
11MB39162Kubias OndřejPardubice7401:03:3512,80
12MC40164Kalhous RomanVěčný vývoj5901:03:3726,90
13MC41107Jelínek MatějČernilov4201:09:21101,21
14MC42195Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:09:46100,02
15MC43152Tučný JanMK Pardubice4701:10:1298,77
15MA4480Erben PetrPardubice8601:12:130,00
4ZA45147Nádherová HanaHradec Králové6801:26:0840,76
4ZA45159Jelínková MagdalenaČernilov4501:26:0869,54

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1197Vokolek MichalAC Pardubice7200:40:35104,16
2MA2144Hradecký JaromírSkuteč8500:41:17100,78
3MA3153Dryml MojmírHVEPA8600:42:2895,07
4MA4141Rohlík VáclavAC Pardubice8000:42:5193,22
5MC5161Vacarda VladimírEleven Run Team5900:44:5783,08
6MB6138Malátek AntonínPardubice7700:45:1281,88
7MA757Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:45:2281,07
8MC854Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:45:4679,14
9MA9130Bedroš RomanRETIA Pardubice   8800:46:4374,56
10MA10172Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:46:5573,59
11MB11200Jirák RomanBřehy7500:47:0372,95
12MA1253Štys PavelRETIA Pardubice   7800:48:0068,36
13MA13154Šofr OndřejPardubice8500:48:2066,76
14MC14170Hanuš PetrCHT Pardubice6400:49:0363,30
15MC15169Zeman AntonínDědek6100:49:0762,98
16MC16167Prchal PavelGP Kolín5900:49:1762,17
17MC17128Schaffer PetrMlýn Janderov6000:49:5059,52
18MB18134Gogola JánIMEL7700:49:5758,95
19MB19132Dvořák PavelPardubice6900:50:1557,51
20MB20175Číž JosefLázně Bohdaneč7100:50:5254,53
21MA2155Koucký JiříTýniště nad Orlicí8000:50:5454,37
22MB22174Hrdý JaroslavPardubice7200:51:1252,92
23MA23131Palíšek TomášKroměříž9400:52:2746,89
24MC24137Nádhera PetrHradec Králové6700:52:3046,65
25MA25155Kunc JanHerálec9500:53:2242,47
26MC26193Brožek RadmilKRB Chrudim5400:53:4240,86
27MB27192Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:54:1538,20
28MC28136Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:54:2037,80
29MA29168Zadrobílek MartinKapříci7900:54:3136,92
30MB30156Novotný JiříUNO Srch7100:55:1333,54
31MB32148Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:56:1228,79
32MA34194Vrběcký PavelSvítkov8001:01:483,00
33MC35196Vilhelm VáclavPřívrat5101:02:113,00
34MA3661Hrevuš AlexandrSPORT Břehy u Přelouče7901:02:393,00
35MC38171Bajer MilanCafe Bajer5501:03:263,00
36MB39162Kubias OndřejPardubice7401:03:353,00
37MC40164Kalhous RomanVěčný vývoj5901:03:373,00
38MC41107Jelínek MatějČernilov4201:09:213,00
39MC42195Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:09:463,00
40MC43152Tučný JanMK Pardubice4701:10:123,00
41MA4480Erben PetrPardubice8601:12:133,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA31127Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:55:45110,57
2ZA3363Cinková JitkaAC Pardubice6800:57:28104,74
3ZA37150Hellerová HanaHradec Králové6101:03:2284,69
4ZA45147Nádherová HanaHradec Králové6801:26:087,33
4ZA45159Jelínková MagdalenaČernilov4501:26:087,33

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Krásný závod. Pěkná krajina, hrad neustále před očima, až na kolečko kolem Kuňky rovina, tak se dá držet tempo. Super. Pro nováčky bez orientace trochu náročnější, ale zase o to kouzelnější. Běží se podle mapy, kterou jsem si do hlavy načetl před startem, dále pomáhá orientace v terénu a kolem Kuňky i znalost terénu, a pak hlavně stejně rychlí zkušenější závodníci. Pro "bloudili" nevhodný závod ;-) . Ale všichni doběhli do cíle bez bloudění. Jen někteří diváci zabloudili :-D . Pokud mi to čas dovolí, tak určitě přijedu zase. Jen je otázka jestli půjde ještě parkovat u Aresy, ale ani od koupaliště to není daleko. Díky a nashle příště. Petr B.
jampb

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód